WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

+12
Ergon Lar Tund
Zevs86
Kian The Nephilim
VojaLu
CRNIJASTREB
Witcher
Uno Nomesta
Areal
Nocturnal
Zandrin
LunarFang
Struki
16 posters

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Sub 13 Jul 2013, 11:17

- Šta sam propustio? Ahhh hiljadu mu meduzinih pipaka, opet sam propustio zanimljiv deo. Da li je to možebiti Akrepija opet imala viziju? Kao mala je pojela neke pogrešne pečurke od tad ima te epileptične napade. Ako si ti Koši ovo ti i nije baš srećan dan prijatelju, koga ona vidi u viziji tom je bolje odma da se obesi o prvo drvo, ili ako bi poslušao mene bolje da vežeš kamen oko noge pa hop u more, da ribice imaju šta da grickaju, ribice vole da grickaju...
... upade u sred razgovora Laki koji je otišao da izgladi odnose da gazdom krčme. Ovaj naravno nije smeo da se ljuti na čoveka koji mu je doneo na poklon sanduk vrhunskog pića. Mala je cena jedno razbijeno čelo i jedna razbijena flaša brendija, te par stolova i delova inventara
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Anton Hem

Počalji od LunarFang Sub 13 Jul 2013, 12:39

Zabrinuto sam posmatrao scenu pred sobom. Nisam bio u mogucnosti da pomognem crnokosoj zeni malopre izasloj iz transa, ali bilo mi je drago sto se sve dobro zavrsilo. Primetio sam albina, kog je covek kog su zvai Cickom nazvao Kosijem. Zasto mi je to ime bilo poznato?
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Sub 13 Jul 2013, 13:35

"Koši pa đe si jebote? Bio sam se zabrinuo! Pogotovo što te ova vještica vidjela u nakim vatrama", reče Cicko smiješeći se kao svaki normalan ludak.
Akrepija, Akra, iliti opajdara mu je zaprijetila. On je odluči kulirati. U jednom trenu mu je bi žao. Ipak tren brzo prođe.
"Ona je luđa od mene! Moraću pripaziti na nju i njenu macu...." mislio je Mačak Cicko.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 13:53

- Jako sam iscrpljena, idem u konačište. - progovori Akrepija, a onda se obrati zbunjenom Košiju.
- Od tebe se valja skloniti. Imala sam najjacu viziju do sada, a ti si bio u njenom centru. Ti ne donosis nista dobro.- Nonsalantno usta sa stolice, zabaci kosu, ispravi se, kao da se pre samo jednog trena nije nista dogodilo i uputi se ka konaku. A potom se okrenu i rece Lakiju - A ona tvoja baraba sto mi je uzela ogrtac, smesta da ga je vratila. Do tada zadrzavam ovaj tvoj umoljcavljeni kaput-
Cvetko je podozrivo gledao i ona je to osecala. Cudan cudan lik, a jos se poznaje i sa Košijem .. - Akra, bezi ti odavde, ovde su svi na gomili ludi - razmisljala je.
Okrenu se i nesta u mracnom hodniku koji je vodio ka konaku. Odjednom iz konaka dopre njen krik. I onda se odjednom sve utisa. Druzina u krcmi ostala je sledjena.
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Sub 13 Jul 2013, 14:31

Krik odjeknu ofucalom kafanom.
Mačak presta da se kezi.
"Akra!", viiknu i potrča za njom. Koši i ostali jurnuse za njim.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Sub 13 Jul 2013, 14:47

 Baru je nastavio da pije. Sva sreća pa je bio otporan na pijanstvo. Mačor se pozdravljao sa bledolikim, izgleda da su se poznavali i to veoma dobro. Bledoliki se zvao Koši. 

Baru nije mnogo sretao albino ljude. Možda tri-četiri puta do sada. Nije ih bilo puno. Među plemenima su bili poznati kao "Nadareni",zbog svojih sposobnosti. 

Akrepija napusti prostoriju i zamače u hodnik. Nedugo potom, začu se Akrepijin vrisak a potom tišina. Svi su pogledali ka hodniku. Mačor prvi jurnu a za njim i ostali. Baru brzo ustade i potrči rušeći  i bacajući stolove koji su mu se nalazili na putu.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Sub 13 Jul 2013, 15:30

Žena me je upozorila da sam opasan ili u opasnost ali nije me to uznemirilo. Uznemirila me je njena lepota, kako me je samo hladno iskulirala i kako je samo visoko odigla svoj savršeni nos. Bila je to ljubav na prvo priviđenje. Mačak i još neki čovek koji me je podsetio na pirata su mi nešto pričali ali nisam ih čuo. Bio sam suviše ošamućen lepotom te žene - Akrepije. 
Graciozno je napustila zajedničku prostoriju (i slomila mi srce), zaputila se ka hodniku. Nije prošlo ni par sekundi kada se ču njen vrisak. Mačak prvi potrča, zbog čega mi bi krivo, glupavi Mačak, oće da mi je preotme. Onaj visoki sa pletenicama krenu da ruši stolove, čudan tip. 
Muškarci utrčaše u hodnik i videše prebledelu Akrepiju kako drhti i upire prstom u nešto na podu. Pokazivala je na malenog pauka.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od LunarFang Sub 13 Jul 2013, 16:12

Mene i dalje niko nije ni zarezivao. Sta covek mora da uradi da bi mu odgovorili na pitanje? Pratio sam ih kada je crnokosa lepotica Akrepija vrisnula, da bismo svo otkrili da se uplasila malog pauka. Nisam joj zamerao. Svi mi imamo svoje strahove. Ja to znam najbolje...
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 16:19

I dalje drhteci Akrepija se polako pribrala. Odjednom, svi grunuse u hodnik. Zacudo, prvi je uleteo Cvetko-Cicko kako li vec, zbunjeno gledajuci je i skoro da se na njegovom licu mogao videti trag neznosti koja se na trenutak smenila sa ludackim osmehom i pogledom koji joj je upucivao. Neka toplota je obuze kada ga je videla. Ali, to je kratko trajalo. Brzo se pribrala i siknula na njega
- Sta buljis u mene zgazi ono cudoviste. -
U trenu stvorio se tu i Koši. Pogledala ga je tamnim mrkim prezrivim pogledom - To je sve zbog tebe, ti si kriv. I kako je dovraga ona grdosija znala da se plasim paukova. Mog tirkiza nema, eto, Cicko jesi srecan sada? Nema mog tirkiza, grdosija ga je strgla sa mog vrata!- Kako je ovo izgovorila mahinalno se uhvatila rukom za svoj vrat pokazujuci crven trag od otkinutog lanca
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Sub 13 Jul 2013, 16:28

"Ludaco! To je samo pauk!" reče Mačaka Cicko.
Za razliku od njega Koši nije pitao, nije se dvoumio već je reagovao.
Cicko sleže ramenima i vrati se nazad. Za stolom je sjedio neobični čovjek sa orlom, tj znakom orla.
"Ček ti si mi nešto poznat? Šta hoćeš? Jesi ti onaj ko nas je okupio ovdje?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Sub 13 Jul 2013, 16:30

 -Ne ubijaj ga!!! Živog ga uhvati!!! -proera se Baru. Kada je ugledao malo stvorenje, kako gmiže po podu, potvrdio je svoje sumnje. Polako je stavio crvenu kožnu rukavicu na jednu ruku a u drugu uzeo vreću. Kružio je oko pauka i polako ga uhvatio za gornji deo tela. Stavio g aje u većicu i čvrsto zavezao. 

-Veoma je redak. I veoma, veoma opasan. Dovoljna je kap njegove pljuvačke da usmrti odraslog čoveka! Ako nađem dobrog kupca, mogu dobiti čak hiljadu zlatnika. 
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 19:42

- Kretenu jedan!!!- prodra se Akra i skoci na noge ne obracajuci mnogo paynju na onaj moljcavi Lakijev kaput koji joj se rastvori, i skoci na Barua, ote mu kesu u koju je strpao osmonogo drlkavo cudoviste i baci je pred noge Košiju.

- Zgazi ga!- ciknu, dok su joj oci poprimale neki cudan tirkizni odsjaj
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Ned 14 Jul 2013, 02:47

Primetio sam kako Akrepija gleda Mačka i ljubomora se rasplamsala, posegao sam ka njihovim umovima. Bio sam u pravu! Akrepiji se stvarno dopada Mačak, mada je žena očigledno luda (utoliko bolje, još jedan plus. Volim kad su lude). Mačak naizgled nije ni o čemu razmišljao, mada on je znao za moj dar, možda je nekako pronašao način da se zaštiti od njega. Glava je iznenada krenula da me boli. Preterao sam sa čitanjem misli. Muškarac sa kikicama reče nešto o nežnom pauku i zlatu, uzeo je malenog arahnida u teglu ali onda Akrepija skoči na njega, razbi teglu i naredi mi da ubijem stvorenje. Trudio sam se da ostanem hladan. Kleknuo sam i uzeo pauka u ruke. - Neću da ga ubijem, to je moj ljubimac....- razmišljao sam o imenu - Bauk - Akrepija je kao pomahnitala gledala čas u mene čas u pauka. Muškarac sa kikicama me je mrko gledao ispod oka što sam mu uzeo njegovo buduće blago. Pokušao sam da skrenem temu i umirim prelepu ludu ženu - Rekla si da te je neka grdosija napala, da ti je ukrao tirkiz? Kaži mi kuda je otišao i vratiću ti ga nazad.-
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Ned 14 Jul 2013, 02:51

-Hm, tvoj je znači? Pa dobro, čitav život je ispred mene, valjda ću naći drugog. -Baru namignu Košiju i okrenu se ka Akrepiji.

-Akrepija... PAZI PAUK!!! AHAHAHAHAHAHAHA!!! -Baru poče da se smeje a suze mu krenuše niz obraze. Toliko s esmejao a je pao na jedno koleno.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Ned 14 Jul 2013, 02:54

Akrepija nije shvatila šalu i krenu da vrišti kao pomahnitala i da skakuće sa noge na nogu. -Izvini joj se!- Povikao sam na Kikicu i neverovatnom brzinom isukao bodež, poturivši mu ga pod grlo. Sečivo je bilo premazano tvorovom žlezdom tako da će mu ostati gadan osip a i smrdeće.. pa.. kao tvor.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Ned 14 Jul 2013, 02:57

Akrepija je počela da vrišti ponovo, očigledno ne shvatajući Baruovu šalu. "Kako glupa žena".

Odmah potom Bledoliki skoči na Barua koji krenu da izvlači dva kratka mača ali mu ovaj prisloni nož uz grlo i zatraži da joj se Baru izvini.

-Šta si rekao? -Baru upita Košija.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Ned 14 Jul 2013, 03:03

Akrepija se potom ponovo onesvesti i krenu da pada, necije ruke je docekase dok je nepomicno lezala u necijim rukama njeno golo telo zasja u mraku
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Ned 14 Jul 2013, 03:07

-Šta si rekao?- upita Kikica a moja ljubav krenu da pada, ostavši bez svesti. Sklonio sam bodež i pridržao je, njeno zmijsko telo krenu da sija. 
-Šta si ti?- promumlao sam iznenađeno.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Ned 14 Jul 2013, 03:11

- mmmmm- mumlala je Akra buncajuci i saputala - Mačak, mačak, spasi me
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Ned 14 Jul 2013, 03:13

"I ovaj bi da je uzjaše! Šta im je svima? Da ih nije začarala?"

Potom Koši spusti noži i uhvati Akrepiju. Baru se ponovi nasmeši i ščepa ga za vrat. Okrenuo ga je ka sebi i već spremnom rukom mu opalio šamar od kojeg se Koši sruši na pod.

-Drago mi je što sam te upoznao Koši. Ja sam Baru. -potom ga potapša po ramenu i odmaknu se par koraka.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Ned 14 Jul 2013, 03:18

Kikica mi opali slabašan šamar, krenuo sam da izbegnem zamah ali sam se sapleo o Akrepiju i pao pravo na dupe (ponovo) stim što sam sleteo u krhotine od tegle. Majku mu ala boli staklo u trtici! Akrepija je mumlala Mačkovo ime zbog čega mi proključa bleda krv. Ustao sam, Kikica se odmače. 
-Šamar?- upitao sam sa podsmehom- Baru, ako već udaraš, udari kao muškarac-
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Ned 14 Jul 2013, 03:19

Stranac je strašnim pogledom gledao u Cicka. Izgleda da je njegova riječ teža od olova. Iza leđa se odvija turbo-folk drama Koši i onaj Baru su mjerili čiji je veći. Opajdara je histerisala i opet padala okolo gola.
"Ala ova traži", frknu u sebi Mačak Cicko.
"Mačak!", ću svoje ime kako ga Akra stenje.
"Opa možda bude i kakve grebe, možda će Cicko da je..." rodi se ideja koju prekinu stranac sa orlom.
"Čuj...", reče
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Ned 14 Jul 2013, 03:22

-Šta god poželiš Koši! -Baru ga uhvati obema rukama za glavu i u jakom trzaju svojom glavom udari u njegov nos. Potom mu zari koleno duboko u stomak i pesnicu u rebra.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Ned 14 Jul 2013, 03:23

- Koši, KOši Riman, nosi na sebi strasan znak, ucrtan mu je put jak, Riman Koši prokletstvo na svojim plećima nosi, Koši Riman moze biti car, Riman KOši sto bodez skriven nosi, Koši riman nece nikad biti car, on mora satrti Kandelar- opet je buncala Akra, zaziajuci sada Košijevo ime, dok joj iz ociju isijavase zlatna svetlost a telo joj ko u kristalima zasjase
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Ned 14 Jul 2013, 03:30

Pao sam na jedno koleno i uhvatio se za stomak, krv iz nosa kapala mi je po podu. Počeo sam glasno da se smejem. - Tako je već bolje - A onda Akrepija krenu da bunca i proriče mi sudbinu? Ko je tvorove mi guzice taj Kandelar?
Baru krenu da vrišti i da se grabi za vrat kada on usled otrova sa mog bodeža krenu da modri i da otiče. Uskoro je izgledao kao stvorenje iz košmara, a tek kako je smrdeo! Hteo sam mu reći nešto kada žena krenu da sija poput kakve zvezde. Moje osetljive oči me zaboleše. -Jebeš ti ovo, em je gatara em blješti ko novogodišnja jelka- pomislio sam.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 4 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu