WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 
Nim (8274)
Igrice (Generalno) - Page 10 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 10 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 10 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Igrice (Generalno)

+23
ElendV
Rusalka
Chandrian
Nocnoi_Dozor
KrleTuđin
Oberin Martel
Hokins
orome
Assassin
Harald Hridni
Vazarius
Lord M.
bockybp
азор ахаи
Lannister
Zevs86
Witcher
Зимоврел
srbul
Brat Crni
Prince of Ravens
Blacko
LunarFang
27 posters

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Uto 17 Mar 2020, 18:34

Vazarius ::
Al pazi sto se isplativosti tice. Drug je platio novi soni u Games-u 200 e, i kupuje najnovije hitove za po 15 e, 20 e. Ima masinu koja moze da izgura sve najnovije naslove, a zahvaljujuci jeftinim i dostupnim rimasterima svih vrta i boja, ima zasigurane godine gejminga, a da ga izadje manje nego da je ulozio u komp, plus placa autorska prava svojim omiljenim timovima i kucama  Wink  

Da skratim dugu pricu Soni se trenutno bas jako isplati i svakom preporucim da uzme to umesto kompa.


Ne mogu se složiti. Soni jeste super stvar, ali je PC i dalje master race. Osim toga, ti ne uzimaš računar samo za gejming, već i iz 300 drugih
razloga. A uz Sony moraš uzeti i kvalitetan televizor, pa se ljudi često zavaraju misleći da je Soni jedini trošak, nije. Moraš imati i solidan televizor
ako hoceš da isteraš potencijal igara. A o cenama igara da ne pričam, dok na PCju uvek postoje fore i fazoni i tu ne mislim na pirateriju, koja je
generalno nerealno velika ušteda, već i na razna sniženja i besplatne igre kojih često ima. Na primer na sajtu koji ja koristim za igre:
GoG - Good Old Games , a koji je osnovala kompanija CD Projekt (tako je, ista ona koja je napravila Witcher igre) često ima veoma jaka sniženja, a
čak s vremena na vreme i poklanjaju naslove. Naravno baziraju se kako na nove ,tako većinski i na stare naslove, da ih osavremene i donesu na
moderne sisteme, tako su mi i privukli pažnju, sajt je stvoren za mene. Very Happy Redovno daju Witcher igre po nekim žestokim sniženjima, i do 70%.
Čak su neke delove i besplatno jednom prilikom davali. A o STEAMu da ne pričam. Ne znam da li danas postoji mogućnost da se Soni prikaći na
STEAM? U svakom slučaju Soni pokriva određen tip igara, borilačke, avanture, RPGs, akciju itd. Gde je prava milina igrati na njima. Ali šta je sa masom
drugih naslova? Pogotovo strategije? Na primer ja većinski igram strategije, na Soniju to ne mogu. O aktuelnim MOBA igrama da i ne pričam.
Da imam Soni verovatno bih uživao u njemu, igrajući Mortal Kombat, Laru, God of War i još dosta odličnih naslova, ali u realnosti ga nikada ne bih
kupio, jer sama platforma, kada se uzmu u obzir obim i širina sveta igara, je ograničavajuća. Ali na kraju jedino što je bitno jeste dobra zabava, da li
je to PC, Sony, Xbox ili nešto sasvim drugo. Bitno je da uživamo, pa ko šta ima da ima.

Nego je l' igra neko od vas nešto online preko Sonija? I tu postoji velika igračka zajednica. Jeste li probali neke naslove?
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Вештица Sre 18 Mar 2020, 13:10

Нисам играла, али опет гледала сам док је играо муж Smile Да, ми се грабимо ко ће да игра! Њему се баш свидела.
Ја још увек играм Uncharted четврти део, мало одуговлачи намерно јер нема више, а мало и принудно због осталих обавеза.
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Čet 19 Mar 2020, 11:15

Assassin ::
Vazarius ::
Al pazi sto se isplativosti tice. Drug je platio novi soni u Games-u 200 e, i kupuje najnovije hitove za po 15 e, 20 e. Ima masinu koja moze da izgura sve najnovije naslove, a zahvaljujuci jeftinim i dostupnim rimasterima svih vrta i boja, ima zasigurane godine gejminga, a da ga izadje manje nego da je ulozio u komp, plus placa autorska prava svojim omiljenim timovima i kucama  Wink  

Da skratim dugu pricu Soni se trenutno bas jako isplati i svakom preporucim da uzme to umesto kompa.


Ne mogu se složiti. Soni jeste super stvar, ali je PC i dalje master race. Osim toga, ti ne uzimaš računar samo za gejming, već i iz 300 drugih
razloga. A uz Sony moraš uzeti i kvalitetan televizor, pa se ljudi često zavaraju misleći da je Soni jedini trošak, nije. Moraš imati i solidan televizor
ako hoceš da isteraš potencijal igara. A o cenama igara da ne pričam, dok na PCju uvek postoje fore i fazoni i tu ne mislim na pirateriju, koja je
generalno nerealno velika ušteda, već i na razna sniženja i besplatne igre kojih često ima. Na primer na sajtu koji ja koristim za igre:
GoG - Good Old Games , a koji je osnovala kompanija CD Projekt (tako je, ista ona koja je napravila Witcher igre) često ima veoma jaka sniženja, a
čak s vremena na vreme i poklanjaju naslove. Naravno baziraju se kako na nove ,tako većinski i na stare naslove, da ih osavremene i donesu na
moderne sisteme, tako su mi i privukli pažnju, sajt je stvoren za mene. Very Happy Redovno daju Witcher igre po nekim žestokim sniženjima, i do 70%.
Čak su neke delove i besplatno jednom prilikom davali. A o STEAMu da ne pričam. Ne znam da li danas postoji mogućnost da se Soni prikaći na
STEAM? U svakom slučaju Soni pokriva određen tip igara, borilačke, avanture, RPGs, akciju itd. Gde je prava milina igrati na njima. Ali šta je sa masom
drugih naslova? Pogotovo strategije? Na primer ja većinski igram strategije, na Soniju to ne mogu. O aktuelnim MOBA igrama da i ne pričam.
Da imam Soni verovatno bih uživao u njemu, igrajući Mortal Kombat, Laru, God of War i još dosta odličnih naslova, ali u realnosti ga nikada ne bih
kupio, jer sama platforma, kada se uzmu u obzir obim i širina sveta igara, je ograničavajuća. Ali na kraju jedino što je bitno jeste dobra zabava, da li
je to PC, Sony, Xbox ili nešto sasvim drugo. Bitno je da uživamo, pa ko šta ima da ima.

Nego je l' igra neko od vas nešto online preko Sonija? I tu postoji velika igračka zajednica. Jeste li probali neke naslove?
Pa nema sta ti da se slozis za ekonomsku racunicu, kakav master race. Ovde ti je racunica jasna. Da igras najnoviju igur kao sto je Jedi Fallen Order ili predstojeci Sajberpank ti treba 200 e za soni i 35 e za polovnu igru. Za komp ti treba da ga budzis tri puta vise i to minimum. I ne treba ti skup tv. Ja sam koristio stari do preneki mesec i nista nije falilo. A kao sto ti kazes sluzi ti komp za mnoge stvari ali i ti i novi tv sluzi. sad su smart tevei multimedije, netfliks, jutjub, razne aplikacije i isplatljiviji od iste klase monitora za komp, tako da ti je objektivno ekonomski i cinjenicno prazna prica.

I slobodno pricaj o cenama igara. Posto soni ako nema bolje onlajn popuste onda ima bar iste kao stim. I ovde je Vicer na 70 posto, ne brini, nego se informisi. Sto se tice zanrova svi zanrovi osim strategija sljakaju na soniu, koji opet objektivno ima brdo ekskluziva sa kojim se komp ne moze pohvaliti. Last of us, Uncharted, Spajdermen novi, God of War, Bloodborne, Horizon, i mnoge druge. tako da je kopjuter vise ogranicavajuci. I to su ti sve objektivne cinjenice i stvarno je suvisno da raspravljamo. 

Ako pricamo o gejmingu, ovo je podfurum za to, narocito ako pricamo o novim igrama i ekonomskoj isplatljivosti, ovo je najvise sto cu da ulazim u polemiku jer verovatno hoces da napises poduzi tekst i da udjes u raspravu bespotrebno, te cu se sloziti sa tobom da svako ima svoje i bitno je da se igra i uziva a ne da se namece.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Čet 19 Mar 2020, 11:22

Вештица ::Нисам играла, али опет гледала сам док је играо муж Smile Да, ми се грабимо ко ће да игра! Њему се баш свидела.
Ја још увек играм Uncharted четврти део, мало одуговлачи намерно јер нема више, а мало и принудно због осталих обавеза.

Te akciono avanturisticke igre bi trebalo sve praviti sa opcijo co op gejmovanja sa kauca Very Happy. Bas iz tog razloga. Kao Resident Evil 5, to mozete zajedno i zanimljivo je dosta. Moze i onaj jedan Tomb Raider, skinuo sam ali nisam probao. Posle Uncharted 4 imas i Lost Legacy Very Happy, tu su ti zenske glavni likovi cini mi se.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Čet 19 Mar 2020, 17:48

Vazarius ::
Pa nema sta ti da se slozis za ekonomsku racunicu, kakav master race. Ovde ti je racunica jasna. Da igras najnoviju igur kao sto je Jedi Fallen Order ili predstojeci Sajberpank ti treba 200 e za soni i 35 e za polovnu igru. Za komp ti treba da ga budzis tri puta vise i to minimum. I ne treba ti skup tv. Ja sam koristio stari do preneki mesec i nista nije falilo. A kao sto ti kazes sluzi ti komp za mnoge stvari ali i ti i novi tv sluzi. sad su smart tevei multimedije, netfliks, jutjub, razne aplikacije i isplatljiviji od iste klase monitora za komp, tako da ti je objektivno ekonomski i cinjenicno prazna prica.

Gde mogu da kupim novi Sony 4 za 200 e? Sada sam guglao cene u radnjama i nigde nisam našao. Relana cena je oko 350e, negde i više.
 + Televizor, kao što pomenuh. Nebitno je da li ga imaš ili si uzeo novi, tebi on treba pa treba. A teško da će neko uzeti
konzolu da igra igre na televizoru starom 20 godina. Već će igrati na nekom modernom. Onda ja ne moram da uzmem po toj logici novi monitor
kada kupim računar, nego ću pičiti na onom starom iz od Pentium dvojke sto mi stoji u  skladištu.To je još par ili nekoliko stotina evra za TV.

Za računar mi i treba više novca nego za PS, to je istina, ali je istina koju uvek ljudi koji koriste konzole prećute i ta da ću ja na tom računaru igrati
igre na mnogo boljim podešavanjima. Tako da da, platiću više, ali ću i dobiti više. Dok na kraju krajeva i ne moram da uzmem prebudžen PC,
uzeđu neki solidan za dosta manje para i igrati na slabijim podešavanjima koja su jednaka onima koja ti imas na PS4.
Što ti onda ne uzmeš PS4 Pro od 450e ili više i neki 4K televizor za isto toliko ,pa cepaš te iste igre koje ja igram na PCu od 800- 900 evra na najbolji mogući način? Ne? Pa neću ni ja preskup PC, uzeću neki prosečan za današnje standarde i neću igrati igre na extreme ultra giga high ili dokle već danas idu. Very Happy A da ne pričam o činjenici da ja računar uvek mogu da unapredim, dok ti PS ne možeš, već kada hoćeš da pređeš na sledeću generaciju moraš
komplet da ga menjaš, tj. da iskeširaš pare za potpuno novu konzolu.
I opet ponavljam, PC služi za sve, Sony ne, a porediti po mogućnostima televizor i računar jeste porediti babe i žabe.

Što se tiče popusta STEAM i PC generalno ima mnogo bolje popuste nego Sony, to je kako bi ti rekao ekonomska činjenica i možeš da je izguglaš
u roku od 1 minuta. A o naslovima da i ne pričam, ko ima bolje, ko ih ima više itd. Sony ima samo par desetina eskluziva kojima može da se pohvali
i koje prave samo sa Sony da bi se ljudi zadržali na Sonyiju i da bi kupovali nove generacije. Veliki broj tih igara dođe na kraju na PC, koju godinu
kasnije ili preko emulatora. A da ne pričam o PlayStationNow za PC : https://www.playstation.com/en-us/explore/playstation-now/ps-now-on-pc/ .
A da ne pričam o činjenici da danas možeš da zakačiš konzolu za računar i preko njega igraš šta želis. Very Happy
Nekoliko ekskluziva za Sony ne poništava stotine i hiljade igara za PC koje nikada neće doći na Sony, pogledaj samo aktuelne i megasvetski popularne
 MMO igre, MOBE i kompletnu Esport scenu i zajednicu. Tako da PC ne može biti ograničavajući.
I za kraj opet pominjem, PC ti služi za mnooogo toga. Kada se umoriš od Sonija ti ga ostavis u kutiju i to je to. Kada se umoriš od igranja na računaru
tebi PC opet treba, na poslu, školi, fakultetu itd. A relano, hajde igraj na kontroleru neki  FPS bez auto aima i budi uspešan kao na PCu.

Slažem se da se ne slažemo oko ekonomskih činjenica i finalne dobiti, ali morao sam da odgovorim, evo neću više na temu šta je bolje jer je realno njesara. Važno je gejmovati. cheers
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pet 27 Mar 2020, 12:17

@Assassin 

Brate ti si stvorio svoj svet i istinu... 
Ja sam licno nasao za kuma soni u games za 200 e. Amesec dana pre toga, drugar uzeo isto za 200e. Isto u gejmsu. Stalno su akcije. Dakle ne znas a pametujes. Dakle iz prve ruke ti pricam. 

A da ne spominjem kupujem prodajem, koji stalno ima za 200 e. Tv moze da se uzme za 150 e sa prikljuckom za soni, tj da ima hdmi. 

Dakle ukupnk 350 e. Sa svim garancijama i fisklanim racunima. 

Sto se tice zanrova rts i moba nema ps4. Ali svakako ina bokje ekskluzive zbog kojih ljudi sirom sveta kupuju soni. To je subjektivno aj da kazes, ali oko cene i isplatljivosti se ne razumes.

Takodje, naravno da ce igre bokje izgledati na kompu, ali od mini.uma od 800 e, stizemo i do preko 1300 sa monitorom za komp, koji ti je takodje potreban za dobre igre a koji je skuplji od tva, ne zaboravi, cak i da sakupljas polovne delove za ceo komp. 

Ko hoce jeftiniju igru i da olaca autorska prava uzece soni. Ko hoce vece preformanse uzece komp za 3 puta vece pare, a ako hoce da placa original igre treba mu 5 puta vise para.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Lord M. Čet 02 Apr 2020, 20:25

dje ste ljudi 100 godina. ima li ko dobar torrent za Bannerlord?
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Čet 02 Apr 2020, 22:46

Lord M. ::dje ste ljudi 100 godina. ima li ko dobar torrent za Bannerlord?


Pravo pitanje! Ali ne bih mogao ni jedan da ti preporučim, mada vidim da ima nekihm ali još uvek igra nije
završena komplet, mada je puštena u početnu fazu. Tako da bi i taj torent bio prepun bagova i nedostataka,
dok ne bi mogao da je pečuješ regularno kako budu izlazili pečovi. U ranoj fazi ima mnoogo pozitivan odgovor
igračke zajednice, ali se svi slažu da na igri treba još dosta raditi dok je ne ispeglaju.
To je igra koju čekam da završe kao sušna zemlja kišu i tako ti izrazi. Very Happy
Top mi je 3 igre koje čekam već godinama!
Igram taj serijal od kako je izašao. Čim sam u tadašnjem ScreenFunu pročitao test igre odmah sam
znao da moram da je igram, tako je i bilo, od 2008 pa na ovamo ga igram. Prvo originalnu verziju,
pa sa Warband dodatkom, već dvanaest godina. Među tri igre mi je koje sam najviše igrao, iskreno
verujem da sam komotno mogao barem neku višu školu da završim za to vreme koje sam proveo igrajući
Mount&Blade Warband. Radujem se Bannelordu i pratim razvoj igre od početka, a opet mi nekako dođe
žao jer sam na poslednjeg lika u Warbandu potrošio godine da ga izgradim i doguram na nivo na kom je sada.
Desi mi se nekada da ne igram po koji mesec, pa onda se opet zarazim i počnem aktivno tamo gde sam stao,
to je jedna od igara koja mi nikada nije napustila računar. Very Happy
U svakom slučaju je čekam potpuno ispeglanu, ne želim da pokvarim utisak, a i kada se udubim u nju hoću da
bude perfektna te da doživim svaki njen aspekt u potpunosti! Sačekaću da izađe, da još onda malo ispeglaju
šta ima (kako obično biva sa igrama tog tipa) i onda ću je pazariti. Valjda ćeš i ti do tada zaigrati bilo koju
verziju pa ćemo raspravljati o njoj naširoko! Very Happy

Igrice (Generalno) - Page 10 2

Kada pogledam koliko sam se raspisao... To samo govori koliki sam fan igre. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

Ahahah As, sjećam se da smo davno ja i ti pričali o originalu i o Warbandu. Mislim da ne to jedina igra u koju sam uložio sati kao i u TES serijalu. Tako da te potpuno shvatam. Elem, našao sam neki link early acess ali sam se pokajao 10 puta sto sam to skinuo. Tako je zabagovano da je neigrivo. Vjerovatno je dosta i do mog kompa koji je prastar, ali igra je totalno neoptimizovana. Ne bi smjelo tako da bude tako sa obzirom da je grafika zastarjela
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 10 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu