WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 
Nim (8273)
Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 21 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Winter Is Coming...to HBO

+30
Princ Regar
ElendV
Lord M.
Reagar_the_dragon
Чери
Zandrin
White Rabbit
DjokaBA
азор ахаи
HuddleBre
_Yara_
Zmajoubica
Oberin Martel
Srle
orome
Sparkling Comet
Зимоврел
Blacko
Witcher
Old Nan
Hokins
Chandrian
bockybp
Nocnoi_Dozor
KrleTuđin
StefkeKum
Kian The Nephilim
Zevs86
CRNIJASTREB
Brat Crni
34 posters

Strana 21 od 21 Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Чери Pon 11 Sep 2017, 19:41

Oberin Martel ::Emilija odjednom postala stidljiva. A mogla je biti antologijska golotinja.
Glasno sam se nasmejala na ovo Laughing Laughing Laughing  Sreca pa niko nije bio iza mene.

EDIT: omggg pa to je Tirion u pozadini umiranje od smeha  bas cudno kako ga nisam primetila odmah hahaha
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Pon 11 Sep 2017, 21:34

Чери ::
Oberin Martel ::Emilija odjednom postala stidljiva. A mogla je biti antologijska golotinja.
Glasno sam se nasmejala na ovo Laughing Laughing Laughing  Sreca pa niko nije bio iza mene.

EDIT: omggg pa to je Tirion u pozadini umiranje od smeha  bas cudno kako ga nisam primetila odmah hahaha
Hahahahaha, meni je odmah upao u oko Winter Is Coming...to HBO - Page 21 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Чери Sre 20 Dec 2017, 12:52

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Tumblr_p18rml5fMC1r3i2gwo3_540
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Uto 05 Mar 2019, 17:59

Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Pet 15 Mar 2019, 21:36

Assassin ::
Mnogo smara ova Nemacka sa piraterijom i zakonima u vezi iste xD
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Uto 30 Apr 2019, 19:01

Meni je ovih tri epizoda lepo leglo, cak i sa masovnim spojlerom za trecu epizodu. Da ga ne pisem ovde. Svi su se sakupili, zaokruzuje se prica. Sasvim ok po meni. Iako se mnogi zale...
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Ned 05 Maj 2019, 11:46

Po meni je treća epizoda veoma loše urađena i to ne samo zato jer je to "jedna epizoda" već zato jer se tu zaokružuje priča koja se gradi već 10 godina koliko serija traje. Tako da je s tom "jednom epizodom" srozan kvalitet čitave serije.

Evo najbolje recenzije epizode:

Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Pon 06 Maj 2019, 08:32

Assassin ::Po meni je treća epizoda veoma loše urađena i to ne samo zato jer je to "jedna epizoda" već zato jer se tu zaokružuje priča koja se gradi već 10 godina koliko serija traje. Tako da je s tom "jednom epizodom" srozan kvalitet čitave serije.

Evo najbolje recenzije epizode:

Ja manje ocekujem od ekranizacija nakon nove star wars trilogije, pa ima i toga da sam oguglao. 

Pazi, ja s u principu i slazem sa tobom. Ali ne zaboravimo da ce kada, ili ako knjige budu bile zavrsene sve ovo biti baceno sa strane. Ionako su davno poceli da se gube, uproscena je radnja, svi na gomili, krkanjac i eto, sta da se radi, i sta dalje da kazem.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Pon 06 Maj 2019, 21:48

Vazarius ::
Ja manje ocekujem od ekranizacija nakon nove star wars trilogije, pa ima i toga da sam oguglao. 

Pazi, ja s u principu i slazem sa tobom. Ali ne zaboravimo da ce kada, ili ako knjige budu bile zavrsene sve ovo biti baceno sa strane. Ionako su davno poceli da se gube, uproscena je radnja, svi na gomili, krkanjac i eto, sta da se radi, i sta dalje da kazem.

Da, ali knjige i serija su dve različite stvari (iako su skoro nerazdvojno povezane). I sam sam se dugo mucio
da odvojim knjige od serije, čak sam bio odustao posle treće sezone serije jer mi se nije dopadalo u kom
smeru idu u odnosu na knjige. Ali sam na kraju odlučio da odgledam seriju od početka nezavisno od knjiga i
moram priznati da mi se serija dosta više dopala kada tako na nju gledam, kao na zasebnu stvar.
U početku sam se dvoumio da li da obraćam pažnju na seriju jer je prevazišla radnju knjiga, ali sam toliko
izgubio veru u Martinov serijal da mi je na kraju svejedno. Ako već ne mogu da uživam u knjigama uživaću
u seriji. Šta god da Martin uradi (a verujem da čeka finale serije pa da menja i spašava šta može) to neće
biti bitno iz pogleda serije, jer to dolazi dosta posle onoga što će serija zapisati u kamenu.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Uto 07 Maj 2019, 09:17

Assassin ::
Vazarius ::
Ja manje ocekujem od ekranizacija nakon nove star wars trilogije, pa ima i toga da sam oguglao. 

Pazi, ja s u principu i slazem sa tobom. Ali ne zaboravimo da ce kada, ili ako knjige budu bile zavrsene sve ovo biti baceno sa strane. Ionako su davno poceli da se gube, uproscena je radnja, svi na gomili, krkanjac i eto, sta da se radi, i sta dalje da kazem.

Da, ali knjige i serija su dve različite stvari (iako su skoro nerazdvojno povezane). I sam sam se dugo mucio
da odvojim knjige od serije, čak sam bio odustao posle treće sezone serije jer mi se nije dopadalo u kom
smeru idu u odnosu na knjige. Ali sam na kraju odlučio da odgledam seriju od početka nezavisno od knjiga i
moram priznati da mi se serija dosta više dopala kada tako na nju gledam, kao na zasebnu stvar.
U početku sam se dvoumio da li da obraćam pažnju na seriju jer je prevazišla radnju knjiga, ali sam toliko
izgubio veru u Martinov serijal da mi je na kraju svejedno. Ako već ne mogu da uživam u knjigama uživaću
u seriji. Šta god da Martin uradi (a verujem da čeka finale serije pa da menja i spašava šta može) to neće
biti bitno iz pogleda serije, jer to dolazi dosta posle onoga što će serija zapisati u kamenu.

Ponovo, dosta toga se slazem sa tobom. Imao sam slicna previranja nakon svega i svacega.

Ali zapamti ovo, na spinofima ce oni mnogo da izgube. Ima da krenu sami da rade i ne verujem da ce uspeti ni trecinu da budu uspesni, jer ocigledno imaju problem sa pricom.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od ElendV Pon 20 Maj 2019, 13:41

Ima li neko nekakav komentar na kraj serije? Kontam da može i bez komentara da prođe ((:
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Pon 20 Maj 2019, 14:01

Cao Elende Very Happy 

Pa mislm da bi se svako slozio prvenstveno da su detalji, dijalozi i scene borbe ono sto najvise fali.

 Mozda suvese blaga smrt za Sersei? 

Mozda suvise predvidljivo da Dzon ubije Deneris (za koju mi se by the way svidja sto je promenila licnost u epizodama 3,4,5.

Sve u svemu, gotovo je. Meni licno posle upropascenog Star Wars serijala, ovo dodje kao limunada. Ali upravo zbog toga sto nisam nista ocekivao nekako mi je podnosljivo. 

To sto je zavrsio kao vladalac osoba koju sam posmatrao kao buduceg savetnika i opet by the way osoba koja je MORALA da uradi nesto vise a nije protiv vec smesno prezaljenog Nocnog kralja.

Ma svasta nesto Very Happy 

Koja su tvoja zapazanja?
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od ElendV Pon 20 Maj 2019, 16:04

Pa isto, dopala mi se Deneris kad je prešla na dark side, i navijao sam za nju da pobedi na kraju, mnogo moćna scena sa onom crnom zastavom Targerijana i njen govor. Baš bezveze što ju je Dzon ubio, nekako, ne znam, jednostavno bezveze, više bih voleo da je ona ubila sve njih i napravila Rajh da traje hiljadu godina xd
One posle scene biranje kralja i to, mislim da nije potrebno ni komentarisati, dobra strana svega toga je što imam osećaj da će Martin konačno izbaciti tu knjigu,
i da će biti baš dobra!
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Uto 21 Maj 2019, 08:41

ElendV ::Pa isto, dopala mi se Deneris kad je prešla na dark side, i navijao sam za nju da pobedi na kraju, mnogo moćna scena sa onom crnom zastavom Targerijana i njen govor. Baš bezveze što ju je Dzon ubio, nekako, ne znam, jednostavno bezveze, više bih voleo da je ona ubila sve njih i napravila Rajh da traje hiljadu godina xd
One posle scene biranje kralja i to, mislim da nije potrebno ni komentarisati, dobra strana svega toga je što imam osećaj da će Martin konačno izbaciti tu knjigu,
i da će biti baš dobra!

Dobro joj ide da glumi hitlera Very Happy Very Happy Very Happy , ne mlatara rukama toliko i lepsa je Winter Is Coming...to HBO - Page 21 3250678809

Ali stvarno ta scena sa plemicima deluje kao parodija na seriju a ne kao sama serija...

Knjiga ce biti zasigurno bolja, a posle ovakvog zavrsetka kako god da napise, subjektivni osecaj kod vecine ce biti pojacan zbog sveg ovoga..
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Uto 21 Maj 2019, 14:50

Moj komentar: Meh.

Jednostavno je toliko lose napisano i izvedena serija u poredjenju sa knjigama da mi je mrsko da trosim tastaturu na neku ozbiljniju analizu ili kritiku. Zato sam i prestao da se nerviram nakon kraja druge sezone...

Sto se tice kraja serije, smislen je u okviru svih ostalih brljotina u seriji. No i dalje je serija nekonzistentna brljotina sama po sebi i bez poredjenja sa knjigama.

Krenuo sam da kuckam duzi komentar i batalio... jednostavno nemam volje da se angazujem oko ove serije vise. Tacno je bila sve losija i losija sa svakom sezonom od prve i na kraju smo dobili neku varijantu koja je "biter sweet" na neki pogre[an nacin...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od White Rabbit Sre 22 Maj 2019, 11:22

Ствари које су ми се свидјеле:
1. Говор Денерис, који почиње оном одличном игром ње и крила змаја. Говор је плитак, али такав и треба да буде говор неког суверена, који се обраћа масама.
2. Разговор Тириона са Денерис, разговор Тириона и Џона, говор Тириона пред лордовима, предсједавање Тир... Тирион од почетка до краја.
3. Денерисина глума пред смрт.
4. Змај, који осјећа смрт Денерис, жели да спали Џона, али не може (због Тарг. крви, вјероватно) и избацује пламен десно од себе, палећи и Гвоздени престо. По некима, он то намјерно ради. Шта ви мислите?
5. Змај узима Денерис и односи је вјероватно у Валирију. Толкиновски, али много моћно.

Ствари које ми се нису свидјеле:
Хмм, што рече Милош, гомила ствари, да ми је заиста тешко да испишем, али између осталог:
1. Џон, који је опет пиздун пред Денерис... БУДИ МУШКО, ЈЕБОТЕ!
2. Брендон, свезнајући ентитет, који је изнад овоземаљских ствари, изнад Винтерфела, али који прихвата круну због..... Наташа Беквалац има добар коментар.
3. Брон, убица, у Малом вијећу????
4. Санса, која никада није припадала Сјеверу, сад је краљица???
И тако даље.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Вештица Pet 06 Mar 2020, 22:44

Скоро сам одгледала серију. Одбијала док се не заврши јер серије гледам маратонски и то чекање следеће сезоне ме само нервира.
Књиге почела па баталила давно, па сам серију гледала независно. 
Не знам ни шта да напишем, у суштини држала ми је пажњу, одгледала сам је брзо. Дефинитивно са све мање жеље како се приводила крају, али то је можда и зато што сам се заситила. Крај су сви пљували, али сам успела да не прочитам ништа битно, али и није било толико изненађење и неочекивано. Било је просто незанимљиво. Очекивала сам више од односа Џона и Денерис, оно њах. Какву такву реакцију Џона кад коначно сазна ко је, ипак га је то мучило цео живот, оно њах. Рикона тек тако убију, њах и још много њах, њах, њах...
Оно што ми се допало то је како умру Џејми и Серсеј и развој личности, па и смрт Псета.
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

Вештица ::Скоро сам одгледала серију. Одбијала док се не заврши јер серије гледам маратонски и то чекање следеће сезоне ме само нервира.
Књиге почела па баталила давно, па сам серију гледала независно. 
Не знам ни шта да напишем, у суштини држала ми је пажњу, одгледала сам је брзо. Дефинитивно са све мање жеље како се приводила крају, али то је можда и зато што сам се заситила. Крај су сви пљували, али сам успела да не прочитам ништа битно, али и није било толико изненађење и неочекивано. Било је просто незанимљиво. Очекивала сам више од односа Џона и Денерис, оно њах. Какву такву реакцију Џона кад коначно сазна ко је, ипак га је то мучило цео живот, оно њах. Рикона тек тако убију, њах и још много њах, њах, њах...
Оно што ми се допало то је како умру Џејми и Серсеј и развој личности, па и смрт Псета.
Kao sto rekoh vec, meh Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 21 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 21 Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu