WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

+12
Ergon Lar Tund
Zevs86
Kian The Nephilim
VojaLu
CRNIJASTREB
Witcher
Uno Nomesta
Areal
Nocturnal
Zandrin
LunarFang
Struki
16 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Pet 12 Jul 2013, 15:09

Ogromni čovek bacao je jednog od njegovih pirata na sto. Neki sveštenik, po svemu sudeći prizvao je jazavca. - Budala, sigurno ne zna za efekat koji izaziva takvo prizivanje u paralelnom svetu. Sve se pokarabasi tada. Ovde se možda pojavio jazavac, a tamo negde je zbog efekta okinute strune možda umro neki čovek, ili ne daj bože neki jazavac. - dok je tugovao za prosutom dušom ugledao je onog čudnog lika koji je bio u svađi sa Akrom kako uzima bič – Odakle mu bič koji jandrak, a zatim je čuo udar, jauk i u tren oka Akra se kao od majke rođena našla na gospodinu bičaru. Nije mogao da prestane da se smeje, ali je ipak nekako došao sebi, poskočio, skinuo kaput sa karanfilom na reveru, podigao Akru sa čoveka i ogrnuo ja kaputom...
- Mora da vam je hladno moja gospo, pazite kome padate na pamet ovih dana ima svakakog sveta - i dalje mu je osmeh igrao, a onda ga podiđe jeza


Poslednji izmenio VojaLu dana Pet 12 Jul 2013, 15:11, izmenjeno ukupno 1 puta
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Pet 12 Jul 2013, 15:10

Baru vide glavnog pirata, dotičnog Lakia, kako se skriva iz stola i posmatra. "Njega ćemo ostaviti, taj mi treba", reče u sebi pa pesnicom udari jednog pirata u čelo a on se raširi po podu i ne ustade. 

Sveštenik je prizvao ovećeg jazavca i ostao da posmatra tuču. -Pametno! -dobaci Baru svešteniku.

Potom vide kako onaj gologuzi kaišem po dupetu udara Akrepiju koja vrisnu te ga potom obori. Međutim i ona se saplela i pala preko nesrećnika. Uskoro je ostala da leži potpuno gola, dok joj je jedan od pirata odnosio ogrtač na nozi. 

Baru se glasno nasmeja na ovo i krenu ka Akrepiji. Skinuo je svoj plavi ogrtač ,prošiven zlatom, i krenuo da je ogrne ali vide da ga je Laki prestigao.

-Baš si brz, gusaru. Do malopre si bio ispod stola! -zatim se okrenu Akrepiji. -Sledeći put pazi gde staješ! Ne valja da tako lepa i naočita devojka bude dugo gola među ovakvim ološima! -ponovo se nasmeja i ode nazad do stola.


Poslednji izmenio Uno Nomesta dana Pet 12 Jul 2013, 15:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 15:15

GM trenutni i samoproklamovani Very Happy.

Svi se momentalno ukocise posto je Devibor upotrebio prizivanje straha, gosti se razbezase kud koji, gazda momentalno zdimnu iza sanka, pirati i gazdine delije pobegose ko kroz vrata ko kroz prozor. tako da u krcmi ostadose samo gosti za dva naspramna stola u uglovima, to jests sedeli su Ameli i Beli, dok su ostali bili kao skamenjeni, dok se Laki jos vise scucurio ispod stola gde se sakrio od tuce.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 15:22

Акрепија се следи, није успела ништа да заусти, у трену јој је хладноћа прошла кроз тело, очи засјале жутим пламом ..знала је шта се догађа, предсказање. Мрзела је то, увек у неком ненаданом тренутку би је визија запосела. Видела је пламен, велики пламен, чула је јауке, чула је плач и видела је човека ког су звали Коши како се пробија кроз пламен
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 12 Jul 2013, 16:24

Stajao je u jednom ćošku, iako visok niko ga nije primećivao. Odlučio je da izađe i da se raspita ima li nekih poslića za uraditi.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Witcher Pet 12 Jul 2013, 16:35

Darung se podrugljivo nasmesi: ,,Jos jedna obicna noc u kafani", a onda iyadje ya mrsavim covekom.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 16:57

Primjeti da spodoba i motika izlaze.
"Ljubavna afera?", sinu mu gledajući ih kako gotovo poput švalera izlaze, trudeći se da budu neprimjetni.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 17:10

Devibor

Dejstvo magije je polako iscezavalo, ipak jazavca necu jos da opozovem, nestace sam kad krenem na pocinak.

- Lepo smo se zabavili, koliko vidim - progovori glasno da ga svi cuju.
Okrenu se zatim prema sanku i obrati se jos uvek uplasenom krcmaru - Gazda nadam se da neces od nas traziti naknadu stete, jer si isam pomalo kriv za nju, a i pice pomirenja ne bi bilo lose da posaljes, naravno o trosku kafane, da smirimo malo zagrejane strasti.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 17:15

GM

Krcmar je poslusao svestenika i odneo novo pice i case za sto u uglu, a drustvu se pridruzise Devibor i Beli. Za to vreme Akra se brzo obuce i sede na stolicu koju joj je ponudio Laki, svi ostali sem placenika i dugajlije, sedose za sto.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 17:18

akra mrzovoljno sede kraj lakija...jos uvek vidno uznemirena vizijom i progovori

Desava se desilo se ili ce se desiti strasno nesto vidim plammen i jauke i coveka po imenu kosi. Odavde treba ici. Ovde je lose i za posao i za zivot
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 18:57

"Koši? Koši Riman?", upita šokirano Mačak.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 19:07

ne znam nista vise od roga sto sam rrekla. Vizije su nekad jasne nekad ne. Znam samo da sam sam pakao videla i coveka po imenu koshi u centru svega - izusti akra

Gazda, dajj mi nesto jako i daj mi hrane, jAko slabo se osecam.- kako je ovo izustila akra se onesvesti . Necije ruke je uhvatise da ne padne, ponovo
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 19:18

"Koši gdje si? Da li si u opasnosti?", zabrinute misli klize.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 20:40

-Otvorite joj usta imam napitak koji moze da pomogne. - Predlozio sam ostalima. A zatim se oktrenuh prema sanku i pozvah gazdu- Krcmaru pozuri malo, sa tim jelom!
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Anton Hem - intro

Počalji od LunarFang Pet 12 Jul 2013, 20:50

Konacno sam stigao do varosice. Krijumcar koji je radio za Crnu saku je bio priicno zilav, ali je propevao kada sam mu pokazao sta sam mu sve odsekao. Znao sam krcmu "va konja". U srecnijim remenima, nocivao sam u njoj sa svojim Orlovima. ?Ali proslo je vreme kada sam bio kapetan Anton Hem, jedan od najboljih vojnika Crvenih orlova, najbolje najamnicke vojske na kontinentu. Sada, ja sam covek koji se sveti. I to pakleno!
Prosao sam kilometre kroz spaljenu, obogaljenu zemlju. Toliko rusevina, toliko leseva... Rat je kao inkarnacija demona gladi, ne bira koga ce prozdrati, i sto vise jede, sve je vise gladan. Danima sam gledao poluistrulele leseve ratnika, kmetova, muskaraca, zene, dece. Dece. Bem te zivote...
Plan je bio da stupim u kontakt sa Gardom. Imao sam par poznanika tamo. Ako razmenimo informacije, mozda bi me uputili u pravom smeru.
Usao sam u gostionicu dobro poznatog enterijera, sto je izazvalo lepe uspomene, i sasvim slucajno prometio mladu gardistkinju u veoma sarenom drustvu. "Hoce me sreca ovih dana", rekoh sebi, pa ocistih odelo, pricvrstih mac i nozeve u kanijama, ocistih svoje crveno kozno odelo na kom je jasno prikazan skerletni orao, i krenuh u pravcu druzine.
Gledali su me podozrivo kada sam prisao i upitao:
"Oprostite dobri ljudi, ali da li bih mogao nesto da upitam vasu prijateljicu gardistkinju?"
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 00:12

- Koši..Koši..Košiiiiii - buncala je Akrepija dok su joj u usta sipali napitak bljutavog ukusa
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Sub 13 Jul 2013, 00:50

-Znam da nije ukusno, ali bice ti bolje od ovog napitka. - Obratio sam se Akrepiji. Sigurno sam trebao da ubacim malo nane, zalfije i ruzmarina zbog ukusa, pa dobro vise srece sa ukusom drugi put, bitno je da ovaj napitak radi ono sto je potrebno.
Iz razmisljanja me je trgao pridoslica sa crvenim orlom na grudima i on je trazio Ameli zbog neceg. Imao je izgled sposobnog ratnika koji je mnogo toga prebacio preko glave,
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Sub 13 Jul 2013, 01:12

Koši Riman

Žena mi je samo rekla da ću dalja uputstva pronaći u taverni "Dva konja". Bilo je gluvo doba noći, a ja sam tražio prokletu krčmu, uzbuđen koliko i oprezan. Video sam dva muškarca kako se došaptavaju na ulici. Jedan je bio veoma visok i žgoljav a drugi je ličio na prekaljenog ratnika. Otvorio sam svoj um ne bi li čuo njihove misli. Onaj visoki pomisli -Dobro dupe - a onda sam čuo jedno glasno - Košiiii- Misli su pripadale nekoj ženi i nalazila se unutar taverne sa tablom na kojoj je pisalo "Dva konja". Sve mi to smrdi, olabavio sam bodeže u koricama, navukao kapuljaču skoro do nosa kako mi se crvene oči ne bi videle i otvorio vrata koja bučno zaškripaše. Niko me nije ni primetio. Vitka crnomanjasta žena se izgleda gušila a jedna grdosija joj je sipala nešto u usto, pored njega sam ugledao Mačka i tada mi je sve bilo jasno. On je taj koji će mi pružiti dalja uputstva o kojima je žena pričala. Hteo sam da mu priđem ali sam se predomislio. Bilo je prisutno previše ljudi za moj ukus. Izabrao sam sto, koji se nalazio u najslabije osvetljenom delu i seo.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 01:19

- On je tu, tu je, Koši, Koši- i dalje je buncala Akra
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Sub 13 Jul 2013, 01:24

Dok se Akrepija valjala i bacakala po podu i dok joj je onaj sveštenik sipao neku tečnost u grlo, u krčmu uđe jedan veoma poznat lik sa crvenim orlom na prsima. Bio mu je veoma poznat ali se nije mogao setiti odakle. Upitao je za Ameli. "Još jedan"

Baru nastavi da gleda ka Akrepiji i svešteniku, čekajući ishod. Umesto toga, vrata se opet otvoriše i uđe još jedna prilika i mirno, bez reči sede za sto. "Sumnjiv tim, majku mu lopovsku!"

Akrepija poče glasnije da bunca kako je neko tu. "Ova se drogira, najverovatnije. U pravu je ovaj Mačor, opajdara"
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Sub 13 Jul 2013, 01:31

Crna žena-mačka je i dalje izgledala jako loše i ubledelo, šta god da joj je grodosija dao nije uspelo. Visoki muškarac sa tetovažama i crnim pletenicama me je zgađeno posmatrao. Otvorio sam svoj um i čuo njegove misli - Nakaza - Ignoriosao sam ga, nije to bilo ništa novo za jednog albina, ljudi su glupi i puni predrasuda. - On je tu, tu je, Koši, Koši- Buncala je žena. Zavirio sam joj u um i video zabrinjavajuć prizor. Vatra je gorela a ja sam se nalazio u središtu, neko je plakao. Ustao sam i prišao ženi, odrešio sam kožnu torbu i sipao joj malo praha probiotik biljke. Grdosija me iznenađeno udari pesnicom u grudi. Pao sam na pod pravo na dupe a u isto vreme kada Mačak povika - Koši!- grdosija reče -Šta radiš to? Otrovao si je? - 
-Ne, spasao sam je. Šta god sa si joj dao, alergična je na to. - pogledao sam Mačka koji mi se cerio onim svojim prijatno-ludačkim osmehom.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 01:37

U Akrine oci kao da se vrati zivot, obrazi joj dobiše boju ponovo i ona se pridize, doduse, jos uvek slaba i krhka, kakvu je gosti jos nisu videli. Izgubila je onaj nadrndani stav i samo tihi zaustila - Dajte mi hrane i vode -
Odjednom niodakle stvori se crni panter.
- Cet, ti prgava mačketino, pa gde si ti bio, smugnuo si kada je nastao haos?-Akra nezno rece svom panteru, gladeci tu veliku sjajnu glavu koja joj se umiljavala u krilu. Ljudi su skoro mogli da pomisle da njih dvoje mogu da razgovaraju, da je mačor razume sve sto mu kaze.
U tom trenu okrenu se ka Košiju - To si ti, tebe sam videla, ti si Koši-
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Sub 13 Jul 2013, 01:43

Spasao sam joj život a ona ni hvala da mi kaže, nego mazi svoju preraslu macu i još traži leba da jede! 
- To si ti, tebe sam videla, ti si Koši- rekla mi je. Moram priznati da je bilo nečeg privlačnog u njenim očima. O telu bolje da ni ne govorim.. 
- A ti si? - upitao sam. Tek tada sam primetio da Mačak drži bič u rukama.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Sub 13 Jul 2013, 01:51

- Akrepija - odgovori Akra nezainteresovano o nepogledavši Košija. Vraćala je lagano svoj nadrndani stav. - Krčmaru, molim te donesi mi mesa i hleba, vizije me iscrpe. I koja budala mi je sipala čičak u usta? Mogla sam da umrem od toga - ljutito viknu Akra
- A ti Cvetko, Cicko ili kako se već zoves, sledeći put kad budes pokusao da me udaris bičom, veruj mi, nećes se dobro provesti.- odbruslia je Cicku koji je stajao po strani seretski se kezeci
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Sub 13 Jul 2013, 02:51

-Stvarno mi je zao ako sam ti naneo zlo, tacno je da napitak sadrzi cickovo ulje. - Obratio sam se Akrepiji.
Zatim se okrenuh prema pridoslici, koja se sigurno zvala Kosi Riman. - Mladi prijatelju hvala sto si ispravio moju gresku i spasao zivot devojci.
Bilo mi je dosta uzbudjenja za danas, bio sam umoran i spavalo mi se, pa sam se okrenuo na stranu od drugih i blago zevnuom naravno iz pristojnosti usta sam prekrio rukom.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 3 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu