WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 
Nim (8273)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

+12
Ergon Lar Tund
Zevs86
Kian The Nephilim
VojaLu
CRNIJASTREB
Witcher
Uno Nomesta
Areal
Nocturnal
Zandrin
LunarFang
Struki
16 posters

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Struki Sre 10 Jul 2013, 22:04

LunarFang ::Posto Nocturnal i ja krecemo u novi FRP (a mogao bi jos neko ako ga zanima), resih da ovde otvorim i temu za to. Sve ce biti ad hoc, i cisto zezanje, mada bez overkillova onog legendarnog FRPa od pre :DKo zeli da se prikljuci samo neka da informacije o liku u temi Likovi za "Novi FRP za dusu i srce", i nek se javi Nocturnal. Setting je fantazijski, od rasa postoje samo ljudi, ima i magije, ali nije preterano  razvijena i rasirena. Prica je smestena u kraljevstvo koje samo sto je izaslo iz krvavog gradjanskog rata. Nocturnal zna sve detalje price. Radim ovo pomalo samoinicijativno, otvaranje tema to jest, jer mi je tako lakse da igram. Nadam se da niko nece imati nista protiv. Uzivajte Smile
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Ameli Karter - intro

Počalji od LunarFang Sre 10 Jul 2013, 22:11

Kraljevstvo više nikada neće biti isto. Vjetrovi rata su nemilosrdno prešli preko nekada mirnih ravnica, gustih šuma i naseobina punih života, za sobom ostavljajući samo pustoš. Gradovi su sada samo blijeda slika onoga što su nekad bili, a njihove ruševine kriju hiljade, desetine, pa i stotine hiljada ljudskih leševa, od čega je najveći broj civilnih žrtava. Sve je počelo tako naglo, armije su se podigle sa suprotnih strana kraljevstva i proširile čitavom površinom, kao kakav šumski požar u ljetnjoj sezoni. Ali, ljeto je još uvijek daleko.

Unutrašnjost taverne "Dva konja" se nije promijenila tokom tri godine. Zidovi od tamnog maltera koje se niko nije potrudio okrečiti, požutjeli prozorski ramovi sa slomljenim staklima, vrata koja zaškripe tako glasno da najave tvoj dolazak najave svim gostima taverne, i karakterističan parket, ispucan i na mjestima izdignut od vlage... Sa plafona su visila dva ogromna kristalna lustera sa par desetina svijeća, uvijek su prvi upadali u oko novajlijama, nikako se ne uklapajući u inače izlizan izgled taverne. U lijevom uglu, na suprotnoj strani vrata nalazio se šank, sa svojim uvijek namrgođenim šankerom. Zapravo, šanker je bio ujedno i izbacivač i vlasnik krčme, a ostatak posluge su činile dvije malde, vesele konobarice koje su polovini gostiju bile jedini razlog za dolazak.

"Uobičajeno."
Ameli je našla svoje mjesto u uglu krčme, odvojeno, koliko je to moguće, od znatiželjnih pogleda šarolikog svijeta okupljenog oko drugih stolova. Stolica na kojoj je sjedjela imala je jednu kraću nogu zbog čega se neprestano ljuljala, i djevojka se mučila da održi balans. Preko puta je stajala još jedna slična, drvena stolica, koja će uskoro biti okupirana.
Stavljajući svoj šlem sa grbom garde na sto, Ameli duboko uzdahnu i prođe rukom kroz kosu. Ovo će biti naporan dan. Kraljevstvo je u ruševinama, a mrtva tijela koja su ostala poslije oluje građanskog rata se već tri mjeseca ne mogu skloniti sa ulica. Kao članu Kraljevske Garde, tj. kao jednom od njenih mlađih članova, Ameli je zapala nezahvalna uloga: prebrojavanje žrtava, zapisivanje imena i obavještavanje porodica. Kao posledica toga poslednja tri mjeseca su joj ispunjena ničim drugo osim suzama porodica poginulih, a kao posledica toga Ameli je sada imala "uobičajeno" piće u lokalnoj taverni.
Pa, barem danas neće biti sama.
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Čet 11 Jul 2013, 22:11

Dva konja...ko jos naziva krcmu Dva konja razmisljala je Akrepija dok je laganim koracima isla ka krcmi

Napokon je posle visecasovnog hoda stigla do ulaza premisljajuci se da li da udje ili da se jednostavno okrene..I ko je ta Ameli..nije do sada cula za nju, a radila je za vrlo vidjene klijente u Kraljevstvu. Naravno, to "vidjeni klijenti" krilo je u sebi bogate podle politicare, razbojnike i razne secikese, trgovce, uostalom, sve koji su imali para da je unajme. Ali, Ameli? Za nju nije do sada cula.

Lagano je usetala u krcmu. Najednom, kao da se sve utisalo i sve oci behu uprte ka njoj. Nije se cudila, onako visoka, graciozna, crna od glave do pete, sa nozevima oko pasa i oficirskim cizmama izazivala je uvek poglede. Zene bi tiho ogovarale i frktale kada je vide, a muskarci uzdisali i dobijali cuske od istih tih svojih zena

U uglu je primetila Ameli, mladu devojku, u uniformi kako sedi i nervozno ispija pice ocima vrcajuci na sve strane. U jednom trenutku njihovi pogledi se sretose.Akrepija lagano pridje stolu.

Zdravo, ti si Ameli? Ja sam Akrepija

Vreme kao da je stalo
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Nocturnal Čet 11 Jul 2013, 22:34

Ameli odloži glinenu kriglu smeđeg bućkuriša koje se ovdje prodavalo kao pivo. Na početku previše kiselo, ali sa vremenom receptori ti se naviknu na taj ukus i potpuno ga zanemaruju. Prava je umjetnost voljeti takvo piće. Ali, sve u tavrni "Dva konja" je bilo isto. Od smežuranih krastavaca iz tegle, do mutne vode, odveć užasno, a opet s nekim posebnim šmekom zbog kojeg je taverna i uspjela zadržati toliko gostiju.

Uz odmjereno klimanje glavom, Ameli pokaza na stolicu preko puta. Djevojka koja joj se pridružila nije bila poznato lice, ali je mogla povezati niti i zaključiti ko je. Otprilike. Vjerovatno. Nadala se...

"Da? Imaš posla sa mnom?" Bolje pitati nego skitati, Ameli slegnu ramenima za sebe.
Nocturnal
Nocturnal

Broj poruka : 197
Godina : 30
Raspoloženje : Ambivalent
Reputacija : 16
Points : 225
Datum upisa : 29.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Čet 11 Jul 2013, 22:37

Devibor Denik

Ima vec dva meseca kako sam napustio svoju bracu iz manastira, jednino sto sam uspeo da steknem su nove udobne cizme, nezalim ni jednu paru koju sam dao za njih. Zanimljiv je ovaj svet van zidina naseg hrama, samo previse je bola, tuge i bede u njemu. Smrt se nazire u svakoj tvari ma kako nova i sveza bila, posvuda su mrtvi i ranjeni, uvek neko trazi pomoc i ruku spasa za koju bi se uhvatio, samo sto malo ko hoce ruku i da pruzi. -Razmisljao je Devibor dok je polako koracao ka seoskoj krcmi.
Bio je jako umoran jer je vec izecio cetiri osobe svojom magijom isceljenja (trenutno moze a leci samo male ozlede, ili sa vise pokusaja da izleci vece povrede), morao je da se odmori kako bi i sutra mogao da pomaze ljudima u ovom mestu ili nekom drugom.
Zbog cega li me je pozvala u krcmu ona mlada gardistkinja? - Nastavio je sa razmisljanjem.
 - Mozda im u gardi treba iscelitelj ili zeli telohranitelja koji se nece okrenuti protiv nje u odsidnom trenutku, nemogu vise da mislim o tome sta bude bice- Lagani osmeh mu predje preko usana, ali brzo izceze posto je vec bio na vratima krcme.
Ovde je bas neko fino drustvo koliko vidim, samo sta li radi ovakav luster na ovom mestu- pomislo je, moracu da pitam onu gardistkinju i o tome.
Medjutim ona nije bila sama, kraj nje je stajala takodje mlada zena crna od glave do pete.
Polako je odmeravao pogledom prisutne, dok je prilazio stolu za kojim je sedela gardistkinja.
-Dobro vece, mlada zastitnice i tebi mlada gospo.- rece i blago se nakloni prvo gardistkinji, a potom i crnoj devojci.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Čet 11 Jul 2013, 22:46

"Da ... javljeno mi je da trebam doci u ove Dve rage" , prezrivo zakljuci Akrepija

U tom trenutku neki cudan covek prisunja se do stola za kojim je sedela Ameli, i to taman kad je Akra krenula da sedne. Pogledala ga je svojim mačkastim očima ispitivackim pogledom, pomalo cinicnim, pomalo podsmesljivim

- Koji si ti? upita ona neznanca, mada je i Ameli bila neznanac
- I njega si zvala? Samo da znas sta god da ti treba od mene, moje usluge nisu jeftine, dodae u dahu i potpuno nezainteresovano,
- A za njega - pogled ponovo prostreli neznanca, za njega me bas briga, i samo da znas, ja radim sama, eventualno sa svojom druzinom, ako je u pitanju nesto veliko. Jesmo se razumeli?
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Čet 11 Jul 2013, 22:49

Baru se približavao prvoj krčmi na koju je naišao. Koračao je lagano držeći ruke na balčacima svojih kratkih mačeva. Pogledom je pretraživao ulicu tražeći potencijalnu opasnost. Ugledao je naziv krčme i nasmejao se.

-"Dva konja", sviđa mi se. -reče tiho i stade pred vrata. -Kad sam već potrošio ovoliko novca, nek ide i ostatak. -otvorio je vrata i potom ih glasno zalupio. Prešao je pogledom preko prostorije i ugledao jednu veoma poznatu priliku.

-Ameli!? Otkud ti ovde!? -proderao se tako da ga je svako u krčmi mogao čuti.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Čet 11 Jul 2013, 22:54

- Divno, evo jos jednog, i to prilicno glupog - pomisli Akra u sebi, dok je cela taverna pogledima streljala onog deratora

- Ameli smatram ovo vrlo neprofesionalno, hajde ovaj drveni sto se prisunjao, on bar cuti i tih je , a ovaj sada, samo sto nije obavestio celo Kraljevstvo o ovom skupu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Nocturnal Čet 11 Jul 2013, 23:09

"Okej, polako, jedno po jedno." Ameli uzdahnu. Najgora uloga je uloga posrednika. Radije bi se vratila prebrojavanju leševa nego izvršavanju zadataka za svoje nadređene. Ali, ne ide sve po planu kada si nisko na hijerarhiskoj ljestvici, jednostavno moraš uzeti ono što ti se nudi s nadom da će se eventualno isplatiti.

Sjetivši se da su joj kožne rukavice još uvijek na rukama i da joj zbog toga postaje vruće u zagušljivoj krčmi, Ameli ih brzim pokretnom strgnu i stavi na ivicu stola. Desnom rukom napipa džep na prsluku svoje uniforme i izvuče iz njega žutu kovertu od grubog papira sa pečatom Kraljevske Garde. Sada je trebalo razvrstati stvari sa pridošlicama.

"Prvo. Akrepija," neobično ime joj zapetlja jezik, "ovo je za tebe." Ameli stavi kovertu na drveni sto i prstima je polako gurnu prema djevojci preko puta. "Moj posao je bio samo da ti to predam, vjerujem da ćeš tu naći detalje. I ovo mjesto se zove "Dva konja", pazi da te vlasnik ne čuje da griješiš, veoma je osjetljiv tip."
"A drugo..." fokusirajući se na drugu osobu za stolom, "Ti si novi isjelitelj za Gardu, zar ne? Pa mi smo ugovorili sastanak za sjutra, ako me pamćenje služi...-" Ostatak razguvora je naglo prekinut bučnim ulaskom muškarca, kojeg je Ameli sasvim slučajno poznavala, ali se nije nadala da će ga ikad više vidjeti. "Baru?"
Nocturnal
Nocturnal

Broj poruka : 197
Godina : 30
Raspoloženje : Ambivalent
Reputacija : 16
Points : 225
Datum upisa : 29.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Witcher Čet 11 Jul 2013, 23:43

Mracna figura je stajala za sankom krcme Dva konja tiho ispijajuci pivo. ,,Eh jos jedna noc u ovoj krcmi, ko zna mozda se veceras konacno dogodi nesto vredno moje paznje" pomisli Darung
Vrata krcme se otvorise i u nju udje zena sa slemom Kraljevske Garde i sede za sto u uglu.
,,Hm, ova zena ovde navraca svaki dan, ko zna mozda i ona ocekuje da se nesto zanimljivo dogodi u ovoj ucmaloj selendri".
Posle dvadesetak minuta ispunjenih zamorom pripitih gostiju vrata se ponovo otvorise i udje zena sva u crnom i pridje gardistkinji.Darung je odmah prepoznade - Akrepija. Cuo je dosta o njoj mada se drzao dalje od politickih spletki koje ga nisu zanimale. ,,I politicke igre ponovo pocinju, a zemlja nije zacelila ni od prethodnih" pomisli Darung mracno ali mu misao prekinu novi pridoslica u tunici Boga Stvoritelja.
,,A evo i jedne religiozne budale, takvi kao on moraju biti mirodjija u svakoj corbi" promrsi Darung sebi u bradu, ,,Zanimljiva druzinica,mozda bih trebao da im se priblizim da cujem o cemu pricaju" kad ga ulazak grmalja koji se drao Ameli prekide usred pokreta.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Čet 11 Jul 2013, 23:49

"Zanimljiva grupa ljudi. Izgleda da nema niko opasan. Pa vrijeme je da se upoznamo. Dokurcilo mi je ležati u žbunju.", reče sam sebi Mačak Cicko, pa skoči na noge.
Namjesti odjeću, provjeri trave, i oružja, ogrnu plašt, navuče kapuljaču i krenu ka krčmi.
"Dva konja?", neobično mu je ime. Da ne skriva kakvu poruku.
"Ne filozofiraj. Nije sve misterija i urota.", prekori sam sebe.
Na ulazu u krčmu skinu kapuljaču, nameče svoj najsrdačniji osmijeh i uđe unutra.
"Zdravo raja! Ša mai?", reče veselo.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 00:06

- Ne Ameli rekla si mi da dodjem veceras u krcmu, nisi ni rekla zbog cega, ali svakako mogu da ponudim svoje usluge kao iscelitelj i zastitnik.- Upravo se obratio gardistkinji kad bucni muskarac udje u krcmu.
Skrenuo je pogled prema vratima i odmeri ratnika koji im se priblizavao.
-Niko ovde nije nije slucajno veceras.- prodje mu kroz um.
-Pocevski od ove cudne zene koja je sedela preko puta gardistkinje, dosta je nadmena, kao i ona mracna prilika za sankom, sigurno je placenik koji trazi novog gospodara ili novu zrtvu, veo smrti se nalazi oko tog coveka. Ovaj bucni sigurno nije poslednji koji ce banuti u ovu birtiju veceras.
Utom u krcmu udje novi gost, preko ledja bio mu je opazan mac. Dobro je omerio pogledom i njega, primetio je da pridoslica ima interesnatnih stvari koje nosi za pojasom.
-Travar, trovac ili oboje, videcemo vec. - pomislio je dok je promatrao mladica.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 00:11

Akra se stresla...Kako je uzela pismo koje joj je Ameli dala u ruke poceli su da joj prolaze zmarci niz kicmu. Znala je dobro taj osecaj. Nije slutio na dobro. Polako je odmeravala sve u krcmi i peckanje u vratu poce da joj sve jace signalizira da bi sto pre trebalo napustiti ovo ruglo od krčme. Njena crna velika macka se sunjala ulicama, skrivajuci se u mraku i cekajuci da je je Akra pozove. Razmisljala je o svojoj Cet

U tom trenutku cudnovato veseo i razdragan čpvek prosto ulete u tavernu. Akra je i dalje cutala, peckanje je bivalo sve jace

Jedan od njih poslat je da me ubije - prva misao koja joj je prosla kroz glavu. Zgrabi pismo i tiho promumla:
- Ameli, javicu ti se, a sada moram da idem

Crna senka mračnjaka koji je sedeo za snakom ju je progonila
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Pet 12 Jul 2013, 00:12

Laki je sa pet odabranih ljudi, polako išao prema krčmi Dva konja. U istom laganom ritmu kao i njegovi koraci pevušio je staru mornarsku pesmu:

O kako voleh nekoć
devojku jednu plavu
o kad bih imao moć
da zamenim san i javu

O i ja zaljubljen bejah
u jedne oči skroz plave
po njoj poljupce sejah
al kučka mi došla glave...

- Stigli smo! - blago prekinu pesmu Laki. - Vi ostajete ovde, a vas dvojica nosite sanduk brendija pozadi. Ovi seljaci sigurno ne zanju šta je to. Kad probaju gospodsko piće ima da puste u gaće .. Aj sad, unutra moram sam, takav je dogovor.
- Ali gazda možda je...
- Šta je, klopka, e jes vala i ti si mi pametan. Može biti može biti, tim bolje... Nosite taj sanduk, ajde!

Otvorio je vrata i pogledao po krčmi. Prvo što ga je udarilo bio je miris, ili pre bi se reklo smrad od koga suze oči. A kada su mu se oči malo privikle na atmosferu prošao je pogledom po krčmi. Zaustavio je pogled na družini za stolom u ćošku: neki ogromni mišićavi tip, jedan sveštenik, još bar čudaka, reklo bi se, i dve žena, a jedna je...

- Akrepija! Hiljadu mu meduzinih pipaka, jesi to ti crna ženo!?


Poslednji izmenio VojaLu dana Pet 12 Jul 2013, 00:13, izmenjeno ukupno 1 puta
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 00:12

"Sveštenik ima opasno oko. Posmatra, skuplja utiske. Ameli ko Ameli, nikad joj leđa ne okreći. Hm ko je komad obučen kao mjesavina opajdare i amazonke? Brkljaca je bezopasan na prvu, ali hm oprez Macane. A ko je do vraga ona spodoba za šankom?", sijevale su misli Mačka Cicka dok je sa kesom prilazio grupi.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 00:16

Utom na vrata banu grupa pirata? Mačak zinu u čudu. Ako ništa bar zna kako se zove koka. Akrepija. Čudno ime. Nekako zlobno. Kao da ga je negdje čuo.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 00:21

Akepija krenu kao vihor kada odjednom zacu poznat glas kako je zaziva...

"Laki"

Besramnice jedan, imas muda da mi se obratis, pseto pokvareno" prsnu Akra i u tom trenutku izvuce jedan od svojih bodeza i šibnu ka Lokiju. Noz se zabi pred Lokijeve noge. U taverni nasta tajac


Poslednji izmenio Zandrin dana Pet 12 Jul 2013, 01:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Pet 12 Jul 2013, 00:27

-Ameli lepotice! -povika Baru i sede za sto. -Nismo se dugo videli! Drago mi je da te vidim! 

Polako je odmerio sve prisutne za stolom. Crna žena ili devojka, nije se moglo odrediti, je bila lepa ali i po Baruovoj proceni drska. "Ko li je ova nadrndana, da mi je znati", pogledao je nabijenog sveštenika "Ovaj ne izlazi iz vežbališta"

-Da vam se predstavim! Ja sam Baru ak Azi Karkaz, sin Mazura ak Azi Karkaza, kralja plemena Karkaz! -zatim se okrenuo ka svešteniku. -Pope, veoma mi je drago da sam vas sreo!"Malo sutra". -nabacio je osmeh na lice i osmotrio čoveka za šankom. Delovao je veoma sumnjivo. "Ovog bi valjalo skratiti za glavu. A možda i ne bi."

Još jednom je pogledao u Ameli i namignuo joj. Zatim poče da doziva krčmara. -Krčmaru!!! Dovlači se ovamo i donesi nam najbolje vino i rakiju koje imaš!!!

Na vrata uđe jedan čudan stranac i pozdravi sve redom. 
-Izgleda da si postala veoma popularna Ameli! -reče joj osmehujući se.

Nastavio je jednim okom da posmatra crnu ženu. "Lepa je, ali i opasna. Valja je držati na odstojanju. Zmijetina"

Taman kad je hteo da joj se obrati u gostionicu uđe grupa pirata. Jedan od njih, verovatno vođa, oslovi crnu lepojku sa "Akrepija".

-Lepo ime Akrepija! -Baru pokuša da joj se obrati kada je krenula, ali ona ga ne ču, dok je bacal svoj nož na pirata koji ju je oslovio.

 


Poslednji izmenio Uno Nomesta dana Pet 12 Jul 2013, 00:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Witcher Pet 12 Jul 2013, 00:29

i vrata se jos jednom otvorise i udje naiygled veseo covek koji poydravi sve prisutne ali ta veselost nije mogla da prevari Darunga. ,,Hm prevarant. Zanimljivo. Prijatelj ili neprijatelj videcemo".
Vrata se jos jednom otvorise i kroy njih udje grupa pirata predvodjena poznatim licem.
,,Hah Lord Laki, nista zanimljivo ne moze promaci njegovom oku kao ni mome,iimao sam nekog manjeg posla sa njim pre par godina, ne znam da li me se jos seca, a na kraju krajeva nije ni bitno".
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Pet 12 Jul 2013, 00:34

- Moja damo - Laki se učtivo pokloni - oprostićeš iznenađenje ovom bezmudom morskom psetu, al gde baš na tebe da naletim međ ovim društvom. Zovu me srećnikom, ali kad tebe vidim sreće nemam tri dana.
- Vidim i dalje si šarmantna kao nekad, i oštrina na jezika ti nije otupela. Imamo štošta da popričamo, ali samo da obavim neki poslić i onda možeš da me ubijaš do mile volje...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 00:42

Akrepija besno frknu kada necujno kroz vrata se provuce veliki crni panter, lagano setajuci mekim sapama i namesti se pored Akrinih nogu

"Cet (Z) idemo dragi, ovde sve go ludak do ludaka" izgovori ona svom crnom mačoru dok je peckanje lagano kprelazilo u ostar bol..znala je sta to znaci. Smrt. Ubistvo. Umorice nekoga, udaviti, ugusiti, raskomadati, tačno je znala, samo nije znla koga i nije znala da to nece biti bas ona

Krčmaru, malo neznijim glasom Akra zapeva, imas li neku solobodnu sobu, trebala bih ovde zanociti.

-Gospodjice, imamo, ali ta vasa zver mora da izadje odmah- izgovori poluhipnotisani krčmar u dahu.

-Cet je dobar, ne brinite nista, ali zarad vaseg mira, poslacu ga napolje. Hajde Cet. - Potom se sagnu i nesto prosaputa mačoru u uho, ovaj se okrenu i izadje iz krcme.

-Izvolite kljuc mlada damo, vasa soba je soba broj 9-
Akra uze kljuc i nesta u mraku hodnika koji je vodio u konačiste
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 00:49

-Prijatelju jesu li ti oci zamaglile od pica pa ne razlikujes klerika od popa- blago se svojim glasom obratio ratniku.
Utom Crnka nagle skoci sa svoje stolice.
Nije vesta samo na jeziku izgleda, refleksi su joj jos brzi, verovatno da je pamet brza od oboje.- Pomislio sam kad Akrepija polete preko sale, ka novom nezvanom gostu, da je htela da ga izistinski napadne ostao bi ovaj prikan zakucan za pod sa ruzom od krivi na mestu srca, umesto one na reveru. Mada i on je izgleda kao i zagonetna zena prosao sito i reseto, ostao je miran prilikom napada ali ne od straha, vec zbog toga sto je znao ishod. Sladak na jeziku, verovatno i sa umom britkijim od najostrijeg seciva predstavlja pojavu vrednu paznje, u svakom slucaju sigurno se ovo dvoje znaju od nekud i imaju ili su imali neke nerasciscene racune.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Nocturnal Pet 12 Jul 2013, 00:57

Ameli nije ni stigla da odgovori crnokosoj djevojci prije nego je šmugnula kroz vrata krčme, usput izazivajući nered. Pa, to nije bio njen posao, nije je interesovala grupa pirata, ni ostali sumnjivi likovi u krčmi, bog zna da se takvih već nagledala dolazeći ovdje.

Jedino što je htjela u tom trenutku je da ode kući i onesvijesti se u svom krvetu, ali od toga ništa. Izgledalo je da svakog minuta samo pristižu osobe za njen sto. Prokleti nadređeni i njihovi poslovi. Zašto su nju morali miješati u sve to.

"Blago meni." Ameli se kiselo osmijehnu starom poznaniku. Kojeg bi voljela da nikad nije upoznala. "Šta tebe dovodi ovdje, Baru? Previše je toplo u tvojim krajevima?"

A onda se prisjeti tipa koji je stajao pored stola i dalje. Bila je sigurna da nije trebala s njim da se sastane noćas. Da li joj pamćenje napokon popušta? Nije ni čudo.
"Sjedi kad si već tu." Ona mu reče. "Vjerovatno imam nešto i za tebe, samo da vidim."
Nocturnal
Nocturnal

Broj poruka : 197
Godina : 30
Raspoloženje : Ambivalent
Reputacija : 16
Points : 225
Datum upisa : 29.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 01:02

"Teatralne budale. Ovo dvoje su se očito kresali. Očito nije baš bilo previše dobro. Jao vidi mala maca. Što je sjatka. Hm je li neko pokušava da mi čita misli? Sva sreća amajlije su tu. I gdje je dođavola više taj Koši Riman?" razmišljao je Cicko dok se i dalje blentavo smješkao.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 01:06

"Jebote....nema ga...nema. Jao sad kada im uletim tamo jao kada ih sve zadavim rukama golim cu ih zadaviti. To mora da je onaj nasmejani covek...tacno je to on, sto se kezio sa onim zubima i izigravao dobricu nekog, prepredenjak.Oci cu mu iskopati" urlala je Akra u sobi , koja je uzgred budi receno bila smrdljiva rupetina koju su naplacivali masno

Izlete iz sobe samo u ogrtacu crne boje i pufnastim crnim papucama i uputi se u zadimljeno grotlo

-Ti, ti, ti, sto se cerekas, vracaj mi moj lanac, vracaj mi moj tirkiz, ti čovece sa kesom, vracaj ga - grmela je Akrepija i zaletela se pravo u lika koji je sav razdragan i veseo smejuljio se sa sve svojom kesom
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu