WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

+12
Ergon Lar Tund
Zevs86
Kian The Nephilim
VojaLu
CRNIJASTREB
Witcher
Uno Nomesta
Areal
Nocturnal
Zandrin
LunarFang
Struki
16 posters

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 19:24

- Opa vidi, vidi. Naravno da ima, daj pehar ovamo da sipamo burbon za mog prijatelja. Ti beše onaj što ne voli magiju, jednom si obavio dobar posao za mene, da ima više takvih ljudi lakše bi nam svima bilo.. Durang beše - Laki je imao osobinu da pamti imena svih svojih saradnika i njihove osobenosti
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 19:26

-Čime se baviš Duranže? Šta sve radiš? Kakve poslove prihvataš?-upita Baru zainteresovano. Durang mu je delovao kao ozbiljan saradnik i mislio je da vredi unajmiti ga.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Witcher Uto 16 Jul 2013, 19:32

Da, da, Darung.
Bavim se svime sto trazis dok mi je dobro placeno.


Poslednji izmenio Witcher dana Uto 16 Jul 2013, 20:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 19:58

"Kakva gomila budala" razmisljala je Akrepija, "sjatili se oko ovog prevaranta Lakija".

U to udje ona čudna prilika visokog strkljavog muskarca. Akrepija ga snimi sipod oka
"Gle gle, jos jedan lakrdijas" pronicljivo uh je posmatrala, a onda se lagano otseta ka stolu gde joj je sedeo dragi sa Amonom, zanosno njisući kukovima.

"Ljubavi, donela sam ti malo pića da se okrepis" procvrkuta Akra dok je sedala za njihov sto nezno se smeseći Košiju i u isto vreme otpozdravljajućo Antona.
"Napokon da sednem sa nekim normalnim. Jedan hoce samo da se bije, drugi tezak prevarantt, treći totalni psihopatujanac koji menja raspolozenja u sekundi...Znas ljubavi, krenuo je da te trazi u našoj sobi, ali si ti već izasao, kad sam usšla zatekla sam ga kako rida na sav glas, doduše, krenuo je da cmolji vec ovde u krčmi, neka sećanja su ga sustigla. Deni je ostala sa njim." a onda se okrenu ka stolu gde su sedeli monasi, Baru i onaj strkljavi koji su netremice slusali Lakija. "Kakav prevarant ovaj Laki, samo čekam da ih prevesla, e onda cu se slatko smejati" nastavila je svoj monolog . Koši joj zacepi usta sočnim poljupcem. Akra se umiri.
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 20:34

-Odlično! Imama jedan posao za tebe! Kasnije ćemo se dogovriti o svemu. -Baru mu namignu i neprimetno u ruku u gura pareč papira sa porukom. Potom nastavi da pije Lakijev burbon koji mu se počeo sve više sviđati.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Witcher Uto 16 Jul 2013, 20:38

Darung procita poruku i klimnu glavom.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zevs86 Uto 16 Jul 2013, 20:54

Monah Zenon

"Der der krcmaru daj mi jedan kotlic, pa da se pridruzim toj veseloj druzini" rece Zenon i zakoraci ka stolu za kojim su sedeli pirati. Pomisli u sebi, cudne li druzine. Sto li su tako nakindjureni i obuceni kao zene, pomisli u sebi. Taman posla da tako nesto izgovori naglas, bilo bi pogresno razbijati glave i lomiti ruke tako rano izjutra.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 21:44

ovi samo piju i zderu, razmisljala je akra u sebi
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zevs86 Uto 16 Jul 2013, 22:28

Monah Zenon

Posto je seo za sto sa piratima, priseti se da ga je jedan od ljudi iz krcme pitao nesto vezano za njegovu veru. Tokom jutarnjih casova njegov um ne radi bas najbrze dokle god ne ubaci nesto u usta, i ne pokrene um i telo toplim obrokom.
"Sto se tice odgovora na pitanje o "Stvoritelju", ja ne znam kako ga vi zovete, ali za nas je on samo On i jedan jedini, bog svih zivih bica i celokupnog prirodnog poretka" u dahu rece Zenon.
"Njemu se klanjamo, i njegovu veru sirimo" . Nakon toga nastavi sa obrokom i kasikom za kasikom isprazni kotlic. Navrnu vrc crnog vina, i nadlanicom obrisa usne. "Sada vec moze da se prica" rece i podrignu glasno.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 22:35

- Ala je ovaj novi prozdrljiv - sapnu Akra Kosiju
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Uto 16 Jul 2013, 22:52

Deviboru se cinilo da monah bolje jede nego sto siri veru, a i nije se bas nadao tako kratkom odgovoru, ali dobro bitno je da je monah bio dobrog i vedrog duha. I njegov ucitelj je voleo da pojeda a vala i da popije, mada ga to nije sprecavalo, da bude izvrstan borac. Nadao se i da je sa Zenonom tako.
Sa druge strano obradovao se i povratku placenika u njihovu druzinu, jer je mislio da ih je napustio tokom noci i prisao protivnicima. Sad je vec bio ubedjen da je neko na koga treba obratiti paznju, jer je sa Lakijem bio na Ti. Sigurno da je vec prevalio mnogo toga preko glave, a iskusni ratnici su ono sto im je bilo potrebno, ako su zeleli da uspeju.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zevs86 Uto 16 Jul 2013, 22:53

Monah Zenon

Ona crna vestica mnogo zvera u mene, i non stop se domundjava, sta li joj ja smetam, zasto ljudi jednostavno ne mogu da gledaju svoja posla, i onda jos ljudi kazu da smo mi divljaci sto zivimo u sumama, a ovi gradski nemaju ni osnovnu kulturu da gledaju svoja posla, mnogo je stvari prolazilo kroz um Zenonu dok je razgledao likove koji su se nalazili u krcmi.
"Alo vestice, mogla bi taj tvoj urokljivi pogled da skrenes na drugu stranu, inace cu imati problema sa varenjem ukoliko to ne uradis, a verujte mi niko ne zeli da ja imam problema sa varenjem HAHAHA HOHOHOHO HEHEHEHEH" jako lupi rucerdom po stolu dok se smejao od sveg srca.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 22:58

- Sta sve ne seta ovim Kraljevstvom - mislila je Akra.
- Al ako, bolje nek razmisljaju sta im mislim, hihihi - smeskala se sebi u brk dok je elegantnim pokretima prinosila casu vina svojim usnama

Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Uto 16 Jul 2013, 22:59

-Dragi brate, nazvacu te bratom jer pripadas redu iz koga je bio jedan od mojih ucitelja, koliko veceras ces imti nesto mnogo bolje od stola sto bi mogao da udaras tako da nemoras da snagu trosis badava. Dobro mi je poznato sta sve monasi mogu da urade i nasta su sve spremni. Ali samo ako hoces naravno. - Predlozio sam monahu.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 23:01

- Pa kad je divljak, mora da raspali tom rucerdom po stolu - dobaci Akra
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 23:01

Laki se pridruži smehu
- Potpuno ste u pravu monaše, Akrepija je definitivno teško svarljiva. Ne treba je olako uzimati u usta.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 23:03

- Dragi Laki, samo ti nemoj da se javljas - mrznja sevnu iz Akrinih ociju. Laki se sledi od pogleda i ućuta
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 23:18

Opet ta mržnja, setno pomisli Laki, kao da sam joj ja pobio porodicu, tj. one secikese što je smatrala za porodicu, a ne ona budaletina Rouz. Ja sam tad imao, koliko sedam ili osam godina. I šta sam mogao da uradim. Bio sam samo gost na brodu očevog prijatelja, koji se kasnije ispostavio njegovim najvećim dušmaninom, a i mojim. Kao da sam mogao da sprečim da ovaj pobije čitavu četu mladih pljačkaša i secikesa i to zato što su pokušali da ga prevare. Ali ne, gospa Akrepija smatra da sam trebao da uzmem svoj drveni mač i da proburazim jebenog čika Gipa kroz oko. Od tad me svaki put kada se sretnemo mrzi sve više.
Posle ovih misli sve što je odgovorio bilo je:
-Volim i ja tebe, draga moja.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 23:22

- Koši. ljubavi, hocemo da malo prosetamo, ovde postaje sve zagadjeniji vazduh, a Anton je koliko vidim malo zadremao - kako ovo rece skoci na svoje savrsene duge noge i uz kikot povuce Kosija napolje
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 23:45

Kada su izašli Koši i Akra, Laki povika:
-Vreme je za pesmu!!! - i glasno zapeva, a ostali njegovi pirati mu se pridružiše:

O kako voleh nekoć
devojku jednu plavu
o kad bih imao moć
da zamenim san i javu

O i ja zaljubljen bejah
u jedne oči skroz plave
po njoj poljupce sejah
al kučka mi došla glave

O kako mrsio bejah 
zlatne uvojke njene 
kroz nju vetrove vejah
i valove morske pene

O i ja zaljubih se vala
zbog nje bio sam lud
a kučka sve je znala
nasukala me na sprud...

do kraja pesme cela kafana se orila od zarazne piratske melodije...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 23:55

"Ovaj pop mi se sviđa" -Baru se nasmeši na monahovu šalu sa Akrepijom. Ovo  ga je veoma oraspoložilo. Nasuo je još jednu čašu  isebi i novopridošlom monahu. 

-Vidim ja dobri monaše da ćemo se ja i ti veoma lepo slagati. -primače mu se i šapnu. -Mnogo je nadrnada ova opajdara. Samo ide okolo i palaca svojim zmijskim jezikom, punim otrova. -tiho se zakikota i nastavi da poteže iz pehara. -Ona je kao neki mag a ustvari je, kao što ti reče, obična veštica. Ne odvaja se od ove prerasle buvljive, nakostrešene mačketine. Mnogo nezgodno stvorenje. 

Prezrivo je gleao Akrepiju par trenutaka i onda se vrati piću. Više nije pio onaj burbon "Četiri ljiljana". Prešao je na tamno pivo, mlako i mlitavo piće još mlitavijih severnjaka iz Kraljevstva. na jugu se nisu naročito poštovali ovi iz Kraljevstva, valjda zbog te nedovoljne sposobnosti. Jedan pustinjski ratnik bi bez poteškoća mogao usmrtiti bar dvadeset severnjaka. Većina ljudi koje je sreo u Kraljevstvu nije bila vredna poštovanja. Čak ni u ovoj krčmi niko, sem možda Baruovog novog najamnika, nije vredan. "Kako toliko ljudi može živeti bez časti?"

Laki otpoče neku pesmu a ostali se prihvatiše. Baru je ćutao i posmatrao. "Čak ni pevati ne zanju".
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Sre 17 Jul 2013, 01:23

- Veštice - reče nabijeni monah, a meni celo telo krenu da podrhtava od besa i mržnje. Stisnuo sam pesnice, bledi mišići mi se zgrčiše a vena krenu da mi pulsira na čelu. Svet se oko mene isključi i ništa nije postojalo u tom trenutku sem mene i monahovog vrata - Ubiću ga - procedio sam kroz stisnute zube i nečujno i skoro neprimetno isukao bodež iz kanija. Krenuo sam da ustanem kada me nečija nežna ruka zaustavi. Bila je to Akrepija, video sam joj strah i brigu u očima. Položila je svoju šaku na moju, i polako mi uzela bodež. - Nije vredan toga - poručivala mi je mislima. - Prošetaj samnom, molim te. - Pomislila je. Naterao sam se da klimnem glavom, a onda sam je poljubio. Izleteo sam napolje, Kikica je razgovarala sa prokletim monahom što je još više pogoršalo svari, obojicu sam želeo da ubijem.
Kada smo konačno izašli iz "Dva konja" Akrepija me zagrli i prošapta - Šta ti se desilo unutra? Bio si poput druge osobe. -
- Da bi to shvatila moraš razumeti i moju prošlost. - Glasio je odgovor.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zevs86 Sre 17 Jul 2013, 10:57

Monah Zenon

"Ah, a pogledaj tek onog kikireca pored crne vestice sto se uzbudio... HA! Kada bi se uzbudjivao zbog svakog petlica na kojeg sam naleteo, gde bi mi bio kraj" rece Zenon varvarinu koji se pridruzio stolu i doneo tamno pivo koje je oberucke prihvatio. U isto vreme onaj smesno obuceni, vodja "pirata" kako sebe zove zapeva zanimljivu i pevljivu pesmicu. Prava devojcica nema sta, pomisli Zenon u sebi i osmehnu se. Pa On nas je sve stvorio razlicite, i dokle god ne staje na zulj moze da se oblaci i ponasa kako god hoce zakljuci svoje razmisljanje.
Nakon zavrsene pesme monah dobaci vestici: " Jeli gataro, koliko bi kostalo krzno i koza ove tvoje mace? Posto vec imam jednu koznu tuniku od koze pantera, a i odlicne zimske rukavice, kapu i carape od krzna. Malo su se ofucale, pa bi trebao da razmisljam o novim, nista vise. "
Nakon toga se okrenu monahu koju se po svojim recima posvetio veri koja je slicna njegovoj i odgovori mu: " "Brate" ja sam na svom putu ka krvnoj osveti, i ne znam da li je to sto predlazes u bilo kakvoj vezi sa onim sta ja moram da uradim... " I nakon toga mu objasni desavanja koja su zadesila njegovo pleme, kada je bio dete, pa i njegovu zajednicu pre samo nekoliko meseci.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Sre 17 Jul 2013, 11:26

-Ha! Oni su nastrani dobri čoveče. Vidiš tog pantera, e s njim orgijaju po celu noć! Bledoliki kreše opajdaru a panter odrađuje bledog s leđa! Niko u krčmi ne može spavati od vriske i arlaukanja! A kakva je osveta u pitanju? Možda vam mogu pomoći. 
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Sre 17 Jul 2013, 12:59

-Ta grupa ljudozdera obavlja prljave poslove za Crnu Saku, to je doslo do mojih usiju jos dok sam bio ucenik u manastiru. Oni su njihova udarna pesnica, kad hoce nekog da zbrisu sa lica zemlje, jer gde cveta napredak tu za njih koristi nema. Nego ako hoces da ubijes zmiju moras da je udaris pravo u glavu, pa tako da bi uklonio ljudozdere moras prvo da unistis Crnu Saku, odnosno njenog vodju. Mi svi koliko god razlika da imamo ujedinjeni smo oko tog cilja, a kako izgleda tvoji ciljevi se preklapaju sa nasim. Stoga brate Zenone mogli bi da pomognemo u ostvarenju tog cilja jedni drugima.- Pojasnio sam situaciju monahu i predlozio mu da krene sa nama.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 9 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu