WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

+12
Ergon Lar Tund
Zevs86
Kian The Nephilim
VojaLu
CRNIJASTREB
Witcher
Uno Nomesta
Areal
Nocturnal
Zandrin
LunarFang
Struki
16 posters

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Pet 12 Jul 2013, 01:11

 Baru iskapi čašu koju mu je doneo krčmar i obrati se svešteniku. -Vidiš pope, nama na jugu ste vi, što širite i verujete u lažne bogove, svi isti. -ponovo se okrenuo ka Ameli. -Amelice moja, nikada mi neće biti pretoplo! Tražim nove poslove. Da nemaš slučajno neki predlog? Uvek si mi bila spreman za akciju! A i spreman sam da uložim veliki novac! -iskapio je još jednu čašu vina i pogleda ka piratima. -Ovi su zanimljivi. 

-Amelice, mogla bi ti doći kod nas na jug malo! Možda te čak i udamo! -Baru prasnu u smeh i lupi šakom o sto i prevrnu čaše na stolu. -Izvinjavam se!
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 01:15

Zaprepašćen htjede opajdari zviznuti dva-tri vaspitna šamara ali ugleda macu iza nje. Te oči nisu bile oči site životinje.
"Naravno. Izvoli. Našao sam ga u žbunju. Nisam ga ukrao. Laskate mi, ali lopov nisam. Bar ne još!", pribrano odgovori Cicko i uz facu siročeta pruži tirkiz, Akrepu
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 01:20

- sram te bilo covece sa kesom, lazes- zasikta Akra. Kosa joj je bila skroz razbarusena oci uzagrene lice rumeno od besa i jara. Potom ščepa lanac iz ruku tog čudaka i okrenu se da bi zaždila put svoje sobe, kada se saplete i pade koliko je duga bila, na prljavi pod smrdljive taverne
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 01:37

-Prijatelju ne propovedam ja nista, samo gledam da pomazem ljudima kad sam u prilici, da zaradim po koji dinar kako bi se prehranio a volim i u dobru avanturu da se upustim. A te za koje kazes ni mi nevolimo, na njih smo kivni odavno, jer sve hoce na silu, ako se neslozis sa njima, mozes pod mac ili na lomacu pa ti biraj, njih istrebljujemo po svetu kad god ih sretnemo.- Odgovorio sam dobrocudnom i pomalo bahatom ratniku.
- Nego da si ti meni ziv i zdrav prijatelju i da ti moje lecenje nikad nezatreba.- Nazdravio sam coveku- I ako me jos jednom nazoves pop-om, shvatices ubrzo zasto nisam pop.- Nastavio sam uz blagi osmeh i podigao pehar sa stola, pre nego sto ratnik slucajno prevrnu svo ostalo pice.
-Plemenita i lepa Ameli, dozvolite da sledeca tura bude na moj racun, a za posao cemo lako, nacice se vec nesto i za mene- obratio sam se jedinoj zeni za stolom.
-A i ti drugi prijatelju ne stoj sam u senci nega sedi sa nama lespe je u drustvu.- Pozvao sam placenika koji se pre nekog vremena premestio blizu naseg stola. Ovako cu moci malo bolje da ga osmotrim.

-Krcmaru daj jos jednu turu za ovaj sto! I obezbedi mi jednu sobu da prespavam.- Povikao sam prema sanku.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 02:12

Priđe i diže sa poda alapaču.
"Ja obožavam lagati. Ali sada istinu zborim. Mora da vam je ispala kada ste svraćali u žbunje. E gle piva! Vi sigurno nećete, pošto ste izgleda naljoskani ko lila! Pa vozdra!", zajedljivo će Cicko zgodnoj koki.
Zgrožena Akrepija bez riječi gleda kako se drski lažov veselo pridružuje turi na račun klerika.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 02:40

Ovaj Macak ima ruke izgleda brze od ociju, morace da se pazi kesa kad je on u blizini. Opasan je to deran.
-Gospo vrati se za sto ne ulepsaj nam vreme koje provodimo na ovom sumornom mestu.- Pozvao sam i crnku da nam se ponovo pridruzi.- Bolje je i nju drzati na oku.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Kian The Nephilim Pet 12 Jul 2013, 04:00

Bledi Lotus

 
I dalje se nije jos uvek oporavio od zla koje mu je nacinjeno u ratu Odabranih! I dalje je osecao trnjenje u levoj nozi! Kabal Odabrani Sakal ga je posekao preko kicme! Svu magiju koju je tada posedovao je iskoristio  da ponovo sastavi svoje osteceno telo! Iscrpeo je magiju iz sive sekvoje, najstarijeg drveta u njihovom vrtu! 
“Nikada nemoj koristiti cini isceljivanja na sebi, niti magiju koristiti na sebi!  Mi smo tu da sluzimo, nasoj majci i ocu, Stvoritelju Zemlje! Zapamti, majka uvek ukori cedo koje se digne previse! “ - govorio je Tamni Agat!

Sada znam to! Imam utrnulu nogu I ovaj beleg preko lica da me seca na to svakoga dana! Majka mi ju je popravila umiruce telo, ali mu je ostavila u amanet tu nogu i taj ozljak na licu da mu bude podsetnik! Majka uvek svojoj deci ostavi lekciju!

“Trebao si umreti jos onda!”-proslo mu je kroz glavu. Trebao, ali eto mene ipak ovde!

“Dva konja , dva konja”-pomisli Bledi! “Konj koji bi trbalo da predstavlja nesto lepo, nesto ponosito, a evo ova vasljiva rupetina nosi to ime! Ha!” No, trebalo mu je odmora, magija se i dalje nije vratila u njegovo slabasno telo, tako da je morao da sa ponovo podredi ljudskim porebama! A i tu je cekao coveka!

“Ima hrane, ima kreveta, dovoljno je! “

Sedeo je uglu, ledjima okrenutim ka zidu od tamnog maltera, neokrecenog i zurio u luster! Izgleda da se izgubio u toj svetlosti dok ga ne trgnu neki glas.
“Ameli!? Otkud ti ovde!?” - prodra se neki covek I cela tavern se okrenu u njega!
Bledi osmotri drustvo za stolom. Mlada devojka, u uniformi, ispija pice, klati se. Sa njom crna zena sa nozevima I bucan covek! Nisu ga zanimali preterano!
Dve godine je proslo otkada sam pobegao! Dve! A opet, tamo u 2 Sunca su sluzili neke nove bogove, meni tamo nije bilo mesto! Moram da se vratim su stari manastir, ili bar ono sto je ostalo od njega! Sakali sigurno nisu bili milostivi! Verovatno su unistili sve!A pre toga su verovatno sve pokrali! Suze su mu posle na pomisao oskrnavljenog kipa Stvoritelja, Majke I Oca, zlatnog kipa, pola muskog, pola zenskog, Majke, ociju od ametista, Oca ociju od rubina! Stvoritelj je bio oboje, dva dela istog tela, da stvori zivot I da ga uzme,a u rukama je drzao svoje dete, kuglu, koja je predstavljala njegovo cedo, Zemlju! Zemlja, napravljena od safira I smaragda, verovatno ukradena I sada koz na gde! Zakleo se da ce je cuvati!   Tamo moram otici, na grobove moje brace I sestara! Tamo cu ponovo pronaci snagu! Tamo cu ponovo udahnuti magiju u svoje telo!
Crna zena je izgledala uznemirena!
Ugleda coveka kako jos se obraca I noz koji se zabi pred njegove noge! Nasta tajac!
Bledi se udubi u svoje misli I secanja na neke prosle dane!  
Sledeci put kada se osvrnuo oko sebe video je pijane ljude  I coveka koji vice “Gospo vrati se za sto ne ulepsaj nam vreme koje provodimo na ovom sumornom mestu.”
Nije znao na koga misli, ali opet, kurvi je bilo na sve strane, verovatno je dozivao neku da mu prektati noci!
“Onaj koga cekam jos nije dosao! Bez njega ne mogu nista!” - rece on Ljubicastom Lotosu, vili skrivenoj u njegovom rukavu. Svestenici iz zemlje 2 Sunca su ugovorili sastanak sa najamnikom u taverni “Dva Konja” koji je trebao da ga odvede do rusevina njegovog starog manastira, njegovog DOMA!
Uveliko je prosla ponoc! Izgubio je svaku nadu! Ostavio je par novcica za to sto je pojeo I popio I krenuo polako ka svojoj sobi!
U sledecem trenutku neko ga uhvati za rukav!
“Bledi?”
“Ja sam!” - Lotus odgovori.
“Nasao sam te”
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 09:49

Dok je moje drustvo pijuckalo za stolom, ponovo sam preao pogledom preko sale. U suprotnom uglu primetio sam coveka u maldim godinama izuzetno bledog lica, sa ruzicastim oziljkom ili belegom na jednoj njegovoj strani. Izgledao je dosta umorno i izmuceno, kao neko ko je preziveo ili prezivljava smrtonosnu bolest. Nisam mogao da ne pomognem ovom coveku, najposle zavetovao sam se da pomazem i stitim. Ustao sam od stola i polako krenuo ka njemu.
Nije me primetio iako sam stajao tik do njega, sigurno se udubio u svoje misli, sto nije bilo dobro na ovakvom mestu, mogao je lako da ostane bez imetka ili svog zivota. Uhvatio sam ga za rukav, kako bi mu orivukao paznju.
-Bledi, - Taman htedoh da dodam prijatelju, kad me njegove reci pretekose.
-Ja sam. - Odgovori mladic, i okrenu svoje lice prema meni. Na licu se lepo mogao videti ruzicasti beleg, ali mi je navise privukao paznju, beli kristal iznad njegovog nosa, odmah sam se setio da je to sigurno jedan od svestenika Boga Stvoritelja, ali da pripada redu koji nije imao nikakve veze sa mojim, oni su cak bili carobnjaci, dok smo mi bili klerici, medjutim znali smo da i oni postoje (kao i jos dve reda sa kojima nismo imali kontakt).
-Nasao sam te, mladi brate, reci mi sta te dovodi u ove zemlje tako daleko od tvog doma. -Odgovorio sam mladom svesteniku.


Poslednji izmenio Areal dana Pet 12 Jul 2013, 09:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 09:50

-Pope hvala na pozivu, ali mislim da nisam prikladno obucena da bih sela za sto i pila sa vama- Akrepija nadmeno odbrusi.
- A uostalom, u ovoj krcmi vazduh se naglo jos vise zagadio- nastavi dalje da govori i blago gledajuci ka Lokiju koji joj seretski podignu casu uu znak nazdravljanja. Kesasti covek je zanimljiv, razmisljala je Akra, da nije pokusao da me pokrade, moyda, mozda bih ga primila da danas sutra radi za mene. Pogledala je ponovo okolo po krcmi, sad se ovaj Cvetko, kako ga je Akra nazivala u sebi, osmehivao i svi kao da su odjednom krenuli ka stolu gde je sedela Ameli
- Sto mi se ti smeskas Cvetko?- obrati se Akrepija coveku sa kesom, neprimecujuci da joj je crni nocni ogrtac spao do pola ramena vise otkrivajuci nego pokrivajuci
- Mozda bih i mogla da im se pridruzim, razmisljala je kad je Cvetkov glas prekide u razmisljanju
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zevs86 Pet 12 Jul 2013, 10:15

Monah Zenon

U proteklih nekoliko casova je u krcmu usao neobicno veliki broj ljudi, pomisli umorni Zenon. Aah, ne treba mi guzva sada... Oni idu svojim putem za svojim poslom a ja cu svojim, donese odluku u sebi umorni monah. Jos ranije je primetio ogromni hrast u zadnjem dvoristu krcme. Te se stoga pope vesto medju krosnje, i rasiri visecu lezaljku medju granama dok je na na ostale grane raspodelio svoj teski prtljag. Trebalo je vuci jednorucnu dvoseklu sekiru sa futrolom, veliki borbeni stap i prsluk od kuvane koze sa prisivenim gvozdenim plocicama koji je nosio ispod tunike u borbi. Nakon sto se smestio u lezaljku i otpio malo vina iz mesine Zenon pomisli da je u krcmi veoma bucno i da mora da je atmosfera veoma zivahna.
Vec sledeceg trenutka je usnuo nemirne snove.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 12 Jul 2013, 11:11

Sveritil Amos

Cuo je neku buku iz svoje male sobe gore. Sanjao je kako kako brani neki karavan od grupe crnih silovatelja sa satarama.
Ovo putovanje stvarno sjebe coveka, uskoro cu sanjati da sam ja silovatelj sa satarom.
Izvukao se iz kreveta i video da pored njega stoji sekira. Crni celik, gvozdena drska- to je bilo njegovo oruzje.
Zabacio je ogrtac i zvizducuci se spustio dole. Imao je sta da vidi...
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 11:13

"Divim se vašoj golotinji. Jeste vi profi fuksa? Stvarno ste komad i po.", dobaci šeretski nadrndanoj Akri.
"Cvetko, koga tako zove?", pita se u sebi.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 12 Jul 2013, 11:26

,,Šta se ovde dešava ljudi?'', upitah ih nadrndano sve.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 11:32

Mačak Cicko zinu u čudu.
"Ko je sad pa ova motka?", zapita se bleneci u neobično visoku i mršavu priliku. Sagrajlo.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 12:03

- Prostacino - zagrme Akra i u dahu kako je to izgovorila zabezeknutom Cvetku zavali samarcinu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Kian The Nephilim Pet 12 Jul 2013, 12:29

Bledi Lotus

"Brate?"-pogleda ga lotus zbunjeno. Sva moja braca i sestre su ubijeni u ratu Odabranih! 
"Kako da te zovem?"-upita.
"Devibor Denik" - ako ti je po volji - ''jedan od brace iz Borbenih Svestenika"
Lotus ga osmotri! Misicav i snazan, deluje mi, mozda bi mogao da mi pomogne! Cuo je za Borbene Svestenike! Odred koji takodje sluzi Stvoritelju, ali vise koncentrisani na borbene vestine i snagu tela! 
"Pitao si me sta me dovodi ovde ...hmm. Pre dve godine, u sami kraj rata Odabranih, Sakali su izvrsili masakr nad mojim redom... ja sam jedini preziveo, pobegao sam u zemlju 2 Sunca da se oporavim, jer sam koristio i vise magije nego sto nam je Stvoritelj dozvoljavao, da bih spasao sebi zivot! Mozda si cuo za ekspresionizam... cak i u nasem redu se to smatra crnom magijom!"
"Sta se desilo posle"-upita mladic, dok mu se sveca ogledala u jarko zelenom oku! 
"Posle sam prebegao u 2 Sunca i oporavio svoje telo! A sada sam na putu ka mom starom hramu, mojoj domovini Samsari, da nadjem grobove mojih palih brace i sestara i prikupim njihovu magiju! Znas, magija uvek kruzi u prirodi, i nikada ne nestaje! Ja sada mogu da umrem, ali moja magija ce i dalje ostati tu,kao i tvoja,  a ako neko zna tajne, moze je prikupiti a sebe! A tako ja nameravam da prikupim svu tu zaostalu magiju, obnovim nas hram i ponovo stvorim nas drevni red Cuvara Prirode! A nakon toga, ispunicu obecanje dato mojim bracama i sestarama nad njihovim lesevima! Tek onda kada prikupim svu magiju i postanem dovoljno mocan, naci cu Sakale i istrebicu ih do poslednjeg!"
Denik ga malo cudno pogleda! "Samsara, a? Pa cuo sam za postojanje iste, ali nisam siguran da znam gde je to! U svakom slucaju deluje mi daleko."-ogovori 
"Zato i jesam ovde! Svestenici iz Bronzanog hrama u 2 Sunca su mi nasli najmnika koji je trebao da mi obezbedi cetu koja ce mi pomoci da bezbedno stignem na svoje odrediste! Nije se pojavio tako da cu morati pomoc da potrazim negde drugde"- odgovori mu Lotus
"A, najmanici, poznati po svojoj prevrtljivosti"-rece Denik.
"Da li ti mozda znas nekoga ko bi mogao da pomogne mojoj svrsi?"-upita Lotus-"Imam zlata!"
Devibor Denik se zagonetno osmehnu!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Pet 12 Jul 2013, 12:34

Laki je imao posla sa gazdom Dva konja. Seli su u udaljeni separe, a Lakiju su ljudi doneli dve flaše brendija Zmajeve suze koja se pravi u destilerijama Lusijano u Atlaniji
- Evo doneo sam ti ovo, poklon od mene .. Oduševičeš se, vrhunski ručni rad, imaš ceo sanduk ...
- Hvala moj lorde
- Nema na čemu, i mogao bi malo da središ ovo mesto od zarade koju ćeš dobiti od mog poklona. Ajde pričaj sad šta ima? Znaš šta me zanima
- Ima gospodaru. Eno baš sad tamo na drugom kraju sedi Ameli
- Aha o njoj mi je lord Rotstin pisao... Pa, moraću da upoznam onda to društvance

Uzeo je flašu brendija i krenuo prema drugom kraju krčme. Video je svađu Akre i čudnog nasmejanog lika...

- Hej, a šta mislite da popijete koji brendi, lord Enoh Malaki Lusijano časti – zamahnuo je levo-desno iznad svoje glave pokazujući flašu Zmajevih suza - i gde je muzika, kakva je ovo krčma bez muzike
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 13:20

Cvetko jos nije ni shvatio sta mu se zapravo desilo kada se Akrepija okrenu Lakiju

- Кажеш, музика ти фали Лаки?- презриво му се обрати.
-Па да запевам онда- и како то рече окрену се ка дрвеном  џубоксу, лагано руком пређе преко старе кутије и нежно је лупну, утисну дугме и музика поче, а она запева. Сви су се истог моммента окренули ка њој, и песма поче

Кажеш да си цар
Кажеш да имаш
дубок буђелар

Спавај, спавај
само спавај
Сањај, сањај
само сањај

Ја сам твоја
краљица
твоје маште царица

Спавај, спавај
само спавај
Сањај, сањај
само сањај

Лаки ослободи се
баци тај бренди
лупи газду флашом

Цветко, дреши гаће
маче, ох маче
шта ће ти хлаче

Спавај, спавај
само спавај
Сањај, сањај
само сањај

Сви остали
следите се
не померајте се

Гледајте и смејте се
овим двема будала
што осташе без гаћа и пара

Како је стихове испевала Лаки хипнотисан завали флашу брендија газди крчме у главу, а Цветко одреши панталоне остајући го голцат, док му се мушкост зарумене пред свима који праснуше у смех. Газда удари Лакија и двојица његових пајтоса скочише на пирате. Наста општи метеж. Догоди се кафанска туча
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Pet 12 Jul 2013, 13:38

Baru je posmatrao crnu devojku koja je počela pevati. Posmatrao ju je nemo dok je ispijao, ko zna koju, čašu vina. Vino nije bilo najbolje, na kakva je navikao, ali nije bilo ni bućkuriš. Sreća po gazdu krčme. 

Akrepija je igrala i uvijala se izmamljujući uzdahe muškracima. Pirati su joj dobacivali ali ona kao da ih nie čula. Svi su gledali u nju, čak i sveštenik. "Pitam se koliko bih novca izgubio da nju dobijem?", počešao se po kratko podšišanoj bradi i nastavio da posmatra. 

Među piratima poče neka gužva i gazda kafane sa svojim orijašima navali na njih. Pesničili su se, ujedali, šutirali, mlatili stolicama i flašama. A onaj koga zovu Cvetko je trčao go po kafani. 

Baru skoči i dohvati prvog pirataza ramena. Kako je čovek bio sitan, lako ga je podigao iznad glave i bacnio na sto, koji puče kad se pijani mornar prizemljio na njega. Zatim je uzeo nogu od polomljenog stola i počeo da premerava leđa još jednom piratu. 
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Pet 12 Jul 2013, 14:26

Kada je čuo reči pesme koju je Akra zapevala, Lakiju je prošlo kroz glevu – Ne opet, hiljadu mu bodlji morskog ježa. - ali nije imao drugog izbora nego da zavrljači flašu brendija krčmaru u glavu. Brzo se pribrao i znao je da sledi kafanska tuča. U Atlaniji su one svakodnevnica, pošto mornari i purati ne smeju da unose oružje u grad. Ovu je želeo da izbegne, te se provukao ispod stolova, došao do druge strane kafane, obrnuo sto i sakrio se iza njega. Gledao je prizor ispred sebe i pokušao da proceni kakva je to družina koja se skuplia oko te gardiste Ameli.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 14:30

-Brate Beli, imam i ja nesto novca kod sebe, ali mozda nece biti dovoljno. Hajde samnom za onaj sto u suprotnom uglu, tamo mozemo da zatrazimo neki posao od Plemenite Ameli, tako cemo steci prvo iskustvo i nesto novca, jer novac bez iskustva je nista ako idemo na tako dalek put. Nego kad sam krenuo ka tebi imao sam nesto drugo na umu, tvoje zdravstveno stanje nije bas najbolje, koliko vidim, a ja poznajem magije za lecenje, takodje imam napitke i lekovito bilje, mozda bih mogao da ti pomognem i makar malo ublazim tvoj bol.- Odgovorio sam mladom svesteniku. 
Utom u drugom kraju sale crna devojka pocela je da igra i peva, mahinalno se okrenuh u tom pravcu, zbog njenih stihova, otpoce tuca u kafani. Lord Laki opalio je gazdu flasom, nasta uletese njegovi pirati, na njih navalise gazdini momci, srecom niko jos nije potegao oruzje, samo su se udarali i rvali, bacali jedni druge i lomili namestaj po krcmi. Baru se naglo ustade od stola zgrabi najblizeg pirata za ramena i podize ga iznad svoje glave. Sve ako da se desilo u jednom trenu, za sve ovo je kriva ona crna zena, izgleda da ima moci barda ili magije kojima moze da kontrolise ljude. Ne sluti ovo na dobro, prodje mi kroz glavu.
Hitro stadoh ispred mladog svestenika, pa glasnije povikah kako bi me cuo. - Brate neustaj od stolice, ovo nije nasa borba, ali ako bilo ko pridje ovamo, sigurno ce dobice ono sto zasluzuje.
Jesam bio umoran ali sam ipak mogao da upotrebim magiju prizivanja. Trenutno sam znao samo prvi stepen ove magije, tako da sam mogao da prizovem samo velikog divljeg jazavca, ali i on ce posluziti ako bude bilo potrebe.
Napravio sam dva kruzna pokreta rukama i na podu ispod mene se pojavi veliki pecat prizivanja iz koga trenutno iskoci veliki jazavac.
Sledece bi bilo da iskoristim i zadnji atom magicne snage pre odmora, i da iskoristim magiju zastasivanja, kako je ova prostorija ralativno mala, mogao bih da izazovem strah i paniku kod svih prisutnih, pa bi mozda prestali sa tucom. Ali ipak moracu jos koji trenutak da sacekam kako bi mogao da je iskoristim.


Poslednji izmenio Areal dana Pet 12 Jul 2013, 14:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Pet 12 Jul 2013, 14:40

Cicko brzo obuče pantalone. Povuče se i ćošak. Ne voli kafanske tuče. Ugleda bič na podu. Zloban smiješak mu zatitra na licu. Uze bič i udari opajdaru po donjem dijelu leđa iliti narodski rečeno dupetu.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Kian The Nephilim Pet 12 Jul 2013, 14:48

"U pravu je!"-pomislio je Bledi! "Kuda cu ja ovakav, pa ne mogu ni najprostiju cin odbijanja da bacim, a kamoli da se se usudim da odem na takav put!"
Jedva mu je doslo do mozga sta se desava oko njega, kada ugleda jazavca ispred sebe! Nastala je tuca u kafani! Ali Denik je bio u pravu, ovo nije nasa borba! Mislima se opet vracao na Samsaru! Izgleda da je ce ipak ona morati malo da saceka! U pravu je, moracu da se obratim toj Ameli kada se ovde smiri!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Pet 12 Jul 2013, 14:56

аааааааааааа јаукну Акра
- Стокооо, сад ћу ти очи ископати, ти мене да удараш - сиктала је Акра. У том трену скочи подметну ногу иза овог Цветка (права Цвећка од човека) и обори га на под ал се затетура и паде преко њега, док је падала неко јој згази на огртач и она оста гола да лежи преко Цвећка. са све црвеном штрафтом преко дупета.

Лаки је то све посматрао. смејући се и не помажући Акри


Poslednji izmenio Zandrin dana Pet 12 Jul 2013, 15:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Pet 12 Jul 2013, 15:08

Devibor
Stanje u krcmi sve je gore i gore, a i Akra koja je zapocela sav ovaj metez lezala je gola na podu preko Cicka. Posto je taman proslo dovljno vremena ponovo sam mogao da upotrebim poslednju magiju za danas.
-Nadam se da ce ovo da upali- rekao sam vise za sebe nego za druge i ispruzih levu ruku ispred sebe. Ispred nje se pojavi veliki pecat pa nevidljivi talasi od kojih se koza svakome najezi, preplavise krcmum.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 2 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu