WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Ukupno je 0 korisnika na forumu 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 0 Gostiju :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_lcapNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Voting_barNovi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

+12
Ergon Lar Tund
Zevs86
Kian The Nephilim
VojaLu
CRNIJASTREB
Witcher
Uno Nomesta
Areal
Nocturnal
Zandrin
LunarFang
Struki
16 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od CRNIJASTREB Uto 16 Jul 2013, 00:30

Odoh do Kosija.... ako zatreba samo vikni... neće me ni vidjeti...
Hvala i vama gazda Laki
Cicko pozdravi dvoje kolega, a Baruu isplazi jezik...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 00:35

Laki klimnu Mačku u znak pozdrava

- Lord Laki je miroljubiv čovek Baru, on ne trguje oružjem, a i daleko je njegova zemlja od ovog rata. Znam ljude koji ti mogu pomoći, ali ajde da obavimo ovaj zadatak, a ja ću se pobrinuti da tvoje ime stigne do ušiju izvesnih ljudi, možda te čak i povedem kod jednog mog dobrog prijatelja koji ti svakako može pomoći više nego što se možeš nadati. Ima gde će tvoje oružje dobr doći. Jer nekad oružje može da posluži da se rat spreči, ako se uz to još i profitira, pa to je sjajno...

dok je govorio blago je šutnu Akru ispod stola. Taman je uspeo da odobrovolji grmalja, čija im je snaga neophodna a ona uleće sa svojim palacavim jezikom
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 00:38

* * *
akra na ovo sutiranje zabi nokte Lakiju u butinu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 00:41

 -Zahvaljujem piratu. Kad oružje ode kupcu više nije moja briga. A i ja sam svoje oružje prodao za vreme mira, pre građanskog rata. A i sad je mir. Nisam im ja rekao idite pokoljite ceo grad. silujte sve žene, spalite svaku kuću, odluka je bila njihova, tako da je moja čast u očima mog naroda ostala čista. A Kraljevstvo je zaslužilo i gore od ovoga. -zlokobno se nasmeja i potapša Lakija po ramenu. 
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 00:42

kazem ja pljavi ratni profiter- dobaci akra
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 00:43

Laki zagrize usnu od bola i kiselo se nasmeja Akri
- Inače gospo Akra sledeći put kad budete svraćali  u Atlanija Siti imate besplatan manikir kod gospođe Turpije, ja čast.. prekide ga Baruovo tapšanje po leđima
- Polako momče ako nećeš da me ubiješ ipak ti živ trebam da ti pomognem sa prodajom tog oružja - nasmeja se Laki
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 00:47

- Mnogo je ovde vazduh zagadjen- procedi Akra, i hitro usta sa stolice.
- Gospodo, prijatan dan, i srecno vam bilo sa ovim sivonjom, povlacim se u svoje odaje, mislim da imam posal sa mojim KOsijem i Mackom -
Kako je to rekla ustade i hitro kao macka napusti prostoriju
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 01:01

- Ideš, hvala bogu... uzvrati Laki sa osmehom - Konobar daj ovamo onaj burbon Četiri ljiljana što ga je Mali jutros doneo. To vam je prijatelji burbon iz radionice Slepog Filipa, ima ukus višnje tek da zagolica grlo, ne možete verovati kako je dobar. Slepi Filip je platio svojim vidom dok je pravio recept za njega, u jednom trenutku je pogrešno procenio i dobio metanol umesto etanola, tako kaže legenda. Ipak njegov sin je zapisao recept i sad ga spravljamo na Brezinom ostrvu. Ajde probajte.. Živeli! - Laki nije voleo alkohol i pio je samo kad mora, a sad je bio taj trenutak, morao je da pokaže da i on pije ono što sam pravi. Ipak, više je voleo da ostane bistre glave i jedan gutljaj je bio dovoljan.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 01:03

kako je Laki to izgovorio, Akra se okrenu, zgrabi drvenu pepeljaru i sibnu je u pravcu lakija. Nesrecnika pepeljara zbici u glavu. Potom nesta u mracnm hodniku i ču se samo tesko treskanje vrata njene sobe
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 01:10

 -Hm... nije loše... -reče Baru. Ponovo nasu Lakijev burbon u čašu i lagano iskapi. -Mada nije toliko dobar kao Krvava rakija sa Garmazura ili Beli Dah iz Kaz Katzarka. Može da prođe Laki. Moraćemo početi nekako ovo na jug izvoziti. Imaćeš veliki popust na uvoz kod nas. Obećavam ti! Ja...

Pre nego što je završio Laki zadobi udarac pepeljarom u glavu. "Neko nam je nadrkan danas. Zmijetina" pomisli Baru i zapita sešta bi joj uradio da je njega pogodila. 
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 01:16

Lakija pepeljara zviznu u čelo, on skoro pade sa stolice od iznenađenja, ali brzo dođe sebi. Uhvati se za čelo i ugleda krv na dlanu a zatim se nasmeja.

- Znaš Baru, nekad posao valja zaliti svojom krvlju - i pruži mu okrvavljenu ruku....- Dogovoreno, zapečaćeno i potpisano krvlju, evo baš ovom sa mog čela, sa izvora mudrosti, nasmeja se Laki..
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 01:23

 Dogovoreno piratu! Volim dobar posao! -Baru mu, uz smeh, pruži ruku. 
-Moraću uraditi nešto po pitanju Akrepije i Košija. Ovakve uvrede od strane Akrepije plaćaju se krvlju u mom narodu. A Koši je posebna priča. Njega polako, sporo i veoma bolno moram usmrtiti.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 01:36

- Ma ne dragi moj Baru. Zar ne shvataš? Mogla me je dosad ubiti mnogo puta, ali ona ne ubija. Šta misliš zašto Akrepija poteže ruku na mene svaki čas? Zato što Akrepija mrzi lorda Lakija, ali Akrepija istovremeno i voli lorda Lakija, jer šta je ljubav bez mržnje i šta je mržnja bez ljubavi? Trebaće nam ta zmija. Baru, nekad treba biti hrabar pa ostaviti čoveka u životu, ma koliko ga mrzeli, samo zato da bi videli da li će i on učiniti isto sa nama. To savetujem i tebi što se tiče Košija. Budi milostiv, i od živog čoveka možeš očekivati nešto, budi nemilosrdan i od mrtvaca ne možeš očekivati ništa.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Uto 16 Jul 2013, 12:31

-Upravu je Laki, Baru molim te poslusaj njegov savet, jer vise vredi ziv nego mrtav covek. Zivog vec nekako mozes pridobiti na svoju stranu, a mrtvac iz groba tesko da ce ti pomoci.- Posavetovao sam juznjaka.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Chandrian Uto 16 Jul 2013, 13:10

Sanjao sam da se prelepa žena uvija oko mene, prela je poput kakve mačke...

Polako sam otvorio oči dok dok sam se prisećao scena iz sinoćneg.. hm.. druženja.
Akrepija je još uvek pored mene prela. Nasmejao sam se, zagrlio je rukom i krenuo da je poljubim. Gledale su me mačkaste oči, a moja bleda ruka pade na tamno krzno prokletog pantera. Brzinom svetlosti odgurnuo sam stvorenje koje uz besni mjauk pade sa kreveta. Pronašao sam svoje stvari po podu i obukao se, tanjir sa hranom me je čekao na krevetu. Mora da mi ga je Akrepija ostavila, duša moja. Pojeo sam doručak i zaputio se ka glavnoj prostoriji krčme. 
Spremao se napad na Crnu šaku, hmmm, to može biti zanimljivo, pitam se da li je moj poslodavac umešan u ovo? Moram razgovarati sa Mačkom. Potražio sam ga pogledom, sedeo je sa mojom Akrepijom i plakao a ona se pribila uz njega i brisala mu suze, šaputali su nešto. Bes proključa u meni a onda sam video i Kikicu. Kao i uvek, pokretao je svađu, grmalj je izgleda jedino to i znao da radi. Niko me od prisutnih nije ni primetio sem Antona koji mi reči da mora porazgovarati samnom. Zašto to? Pitam se? Da nije on taj koji će mi reći moj zadatak o kojem je žena pričala? Možda sam se prevario, i to nije u pitanju Mačak. Namrštio sam se dok sam gledao njega i moju seksi Akru. 
Krenuli su da ustaju i ja se povukoh u senku hodnika, pustio sam da Mačak i Akra odu a onda ušao u prostoriju i rekao Antonu - I ja bih u izvidnicu, moje telepatske sposobnosti će nam svakako koristiti. Imam samo jedan uslov, Mačak mora ići samnom - Pogledao sam u Kikicu, namignuo mu i rekao - Jel to neko pustio tvora u krčmu?-
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 13:54

Кад је ушла у своју собу, Акра примети да јој нема њене љубави Кошија. Само је уплакани Мачак седео скупљен на маленој столици, још увек ридајући из дубине душе и неповезано мрмљајући: "....голог......бич....газдина жена....искористили ме". Мачак је дубоко уздахнуо кад је Акра ушла и почео још више да цмиздри. Акра је стајала на средини собе потпуно затечена, незнајући шта да уради, да ли да изађе и остави уцвељеног Мачка самог у соби или да отрчи и потражи своју љубав Кошија.

Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Denika Uto 16 Jul 2013, 14:17

Posto sam saznala sta je bio moj posao vratila sam se u svoju sobu. Taman sam htela ponovo da se ispruzim na krevet, kad neko glasno zarida iz susedne sobe u kojoj je bila Akrepija, sto je bilo jako deprimirajuce, zato sto su zidovi izmendju soba sigurno bili tanki. Izadjoh besna iz sobe sa namerom da Akru posaljem u lepu majcinu, jer sigurno  bicem nekog stavlja na ljubavne muke. Kad sam stigla u sobu iznenadila sam se. Umesto Akrepije sa bičem, videla sam uplakanog Mačka, koji ne nepovezano između jecaja pričao o biču i nekoj gazdinoj ženi. Pogledala sam u Akrepiju a ona mi je poslala pogled "ništa me ne pitaj". Rekla sam joj da ću se ja pobrinuti za Mačka, baš i nemam šta pametnije da radim.
Denika
Denika
Gospa od Litice

Broj poruka : 106
Raspoloženje : lepo :)
Reputacija : 6
Points : 112
Datum upisa : 20.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 15:06

- Дени, хвала ти - обрати се Акра младој девојци. - Молим те пази на њега мислим да је доживео благи нервни слом, још у крчми на помен бича се распекмезио, преплавиле су га нека сећања и од тада не може да се смири -

Док је Акра објашњавала Мачкову ситуацију, он је све више ридао, а његове сузе су натапале под собичка.

- Ја идем да нађем Кошија и да почнемо да припремамо вечерашњу акцију - , а потом за себе промрмља мантру - А ако онај Бару буде покушао да се приближи мом Кошију, Цет ће му заврнути шију- како је то промрмољила, пантер подигну њушку и као по команди крену за Акром
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zevs86 Uto 16 Jul 2013, 16:13

Monah Zenon

Posle noci provedene na lezaljci, Zenon se zaputio ka krcmi u nadi za toplim obrokom
"Dobar dan krcmaru, ima li sta toplo da se pojede u ovom domu?"
Nakon upucenog pitanja, Zenon je bacio pogled na unutrasnjost krcme i ka prepunim stolovima klimajuci glavom kao pozdrav svima.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Uto 16 Jul 2013, 17:50

GM

-Ima naravno, jagnjeci gulas samo sto je pomeren sa vatre, nego odakle si ti prijatelju i sta te dovodi u nas kraj. Vidim da nisi od ovdasnjih mestana. Dok jelo ne stigne da li bi da popijes nesto?- Upitao je gazda monaha.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od VojaLu Uto 16 Jul 2013, 18:04

- Ovamo, evo Četri ljljana, burbon kakav još niste pili gospodine monaše. Pridružite se našoj grupi, baš nam fali jedan čovek duge brade i nepresušne mudrosti verujem. Nadam se da ste nam poneli i neku prepelicu u toj vašoj bradi, lord Laki voli prepelicu u sosu od slačice, prelivene crnom vinom i začinjene paprikom, Laki je zvao bradatog monaha dok je vezivao čalmu oko glave kako bi zautavio krvarenje
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 18:27

u to akra udje u krcmu.
Hmmm ko li je sad ovaj bradati samo je i on falio...razmissljala je akra
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Areal Uto 16 Jul 2013, 18:32

Devibor

Posto sam uputio savet snaznom juznjaku, ustao sam od sltola i izasao u dvoriste da prosetam i vezbam. Posle vezbi sam se vratio u svoju sobu, kako brat Lotus nije bio u sobi i kako je imalo jos vode i sapuna sprao znoj i prljvtinu sa sebe, a zatim malo sam drmnuo.

Po povratku u salu video sam za sankom monaha u crno sivoj tunici. Imao je istu tuniku, kao i monah koji me je u manastiru mog reda obucavao borbi vez oruzja. Znao sam da postuje istog boga kao i mi, samo su ga drukcije zvali. Iz postovanja prema svom ucitelju odlucio sam da pozdravim monaha.

-Neka ti je dobar i blagosloven danasnji dan brate.- Prvo pozdravih monaha, a zatim ga zapitah.- Da nisi slucajno iz reda borbenih monaha, ako me oci ne varaju nosis njihovu sivo-crnu odezdu, kakvu je nosio i moj ucitelj u manastiru boga Stvoritelj?
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 18:40

"Još jedan pop! Šta su navalil da se ovde okupljaju koji moj?! Pa dobro ipak su bolje društvo od ovih budala."

Baru je polako došetao do stola za kojim je sedeo novi sveštenik i uzeo jednu čašu. -Živeo monaše! Dobrodošao u naše malo društvo! -Baru, za razliku od ranije, poče piti u malim gutljaima. -Stvarno nije loš ovaj burbon. Mada mu ime nije baš najbolje. "Četiri ljiljana" malo glupo. Bolje je Vatreni ljiljan, definitivno bolje zvuči.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Witcher Uto 16 Jul 2013, 19:18

Darung udje u krcmu. ,,Nisu se jos poubijali medjusobno...to obecava" pomisli dolayeci do Lakijevog stola i sedajuci. ,,Lorde Laki ima li nekog posla za mene?"
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal] - Page 8 Empty Re: Novi FRP za dusu i srce :D [Nocturnal]

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu