WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Knjige Epske fantastike koje ste procitali

+36
aleksandar.radojevic.
Зимоврел
Zevs86
HBK_Bojan
Jon Connington
Lord M.
LunarFang
Ergon Lar Tund
Vlad
winterhascome
Witcher
QuinlanVos
Prince of Ravens
Lannister Lion
dovla123
Assassin
Alatar The Blue
Brom
Eriops
Milosh993
ACME
Lateralus
Sorceress Nanija
Maka
Pseto
bookman
Matuška
Struki
sajberkurajber
PainBringer
pinki
Althinne
Artil
Glumac92
Lothesse
mikap
40 posters

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Sub 02 Maj 2009, 23:05

Danas sam završio Tajanstvenog viteza, od Željka Fajfrića.
Kupio sam je na sajmu a privukla me kratka radnja, kao tajanstveni vitez luta po dvorovima srednjovjekovne Srbije, pokušavajući da otkrije svoje porijeklo. Učinilo mi se zanimljivo.
Koja greška.
Da stavim na stranu što u čitavoj knjizi nema ni jednog dijaloga, ajde, čovjek je odlučio tako pisati i iako je to samo po sebi smorno nije baš presudno da je loša knjiga, ali i sve ostalo je loše. Što god je započeo, ništa nije završio i radnja je (sad sam tražio smajlija koji povraća, i molimo upravu da ispravi taj propust) katastrofalno loša.
Uglavnom na kraju knjige vidim reklame za neke druge knjige kojeje napisao, koje su istorijsko-dokumentarne, i gdje kraj njegovog imena stoji i dr, tako da sam stekao utisak da je ovaj ubuđali profesor doktor pokušao sve svoje suhoparno istorijsko znanje da začini sa maštom i tako izvuče dobitnu kombinaciju, ali mu je taj mali zametak mašte koji mu je majka priroda dodjelila prilikom rođenja, na žalost prije 30-40 godina zarazio nekom neilječivom bolešću suhoparnih činjenica i poslije kraće agonije, neprimjetno izdahnuo, što je za rezultat dalo ovu knjigu sa odličnom idejom i jako, jako lošom realizacijom.
Jednom riječju žaliboževremenabačenognačitanjeoveknjige.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Glumac92

Počalji od ACME Pon 15 Jun 2009, 01:03

Procitao sam prvu knjigu "Malorijade", zove se "Cuvari Zapada". Sledeca je "Kralj Murga", obe su izasle u izdanju Lagune!
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 45
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od ACME Pon 15 Jun 2009, 01:35

Sto se tice knjiga koje sam procitao, a ima ih mnogo, tako da ih ne bih nabrajao. Uglavnom su to knjige koje su izasle kod nas, nabrojacu pisce: Tolkin, Dz.R.R.Martin, Robert Dzordan, Dejvid Edgins, Tad Vilijams, Dz.V.Dzons, Teri Bruks, Stiven Donaldson...
I jos nesto, ako smem, jedna od naj boljih knjga koju sam procitao, ne znam gde bih je svrstao malo potseca na Donaltsonovu sagu o "Domaji" je knjga "Anubisova Vrata" , a pisac je Tim Powers. Ako neko bude naleteo na nju neka procita i nece se pokajati
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 45
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od pinki Pon 15 Jun 2009, 09:09

e bas cu da vidim dal je ima u nasoj Niskoj biblioteci sad i ja trebam da pocnem Malorijadu.

Bookmane i ja sam istko kupio tajanstvenog viteza,mislio da je bas dobra knjiga.Sto je malo ranije nisi prokomentarisao,bolje da sam kupio indijanske price
pinki
pinki

Broj poruka : 964
Godina : 32
Raspoloženje : samo sto ne jodlujem
Reputacija : 19
Points : 863
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Glumac92 Pon 15 Jun 2009, 19:05

Obavezno procitajte knjigu "Hram" , nema veze sa epskom fantastikom ali je jako dobra knjiga .
Glumac92
Glumac92

Broj poruka : 541
Godina : 31
Raspoloženje : Da je bolje ne bi valjalo
Reputacija : 3
Points : 365
Datum upisa : 09.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od pinki Uto 16 Jun 2009, 09:13

Aha stvarno vrh,avantura.Ima jos dobrih knjiga tog zanra sto bukvalno drze paznju na svakoj stranici
pinki
pinki

Broj poruka : 964
Godina : 32
Raspoloženje : samo sto ne jodlujem
Reputacija : 19
Points : 863
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Ned 28 Jun 2009, 09:35

Postoji više vrsta knjiga koje "vrijedi" pročitati.
Jedne su knjige za koje ti je svejedno da li ih čitaš ili ne. To su knjige koje se najduže čitaju, pošto ih uzmeš u ruke kad nemaš baš ništa drugo za raditi. Npr imam komplet Dojla (Šerlok Holms) kojim prekraćujem vrijeme dok ne naleti nešto zanimljivo.

Druge su knjige koje ne ispuštaš iz ruke dok ih ne završiš, ali one se dijele u dvije podkategorije:
Prva podkategorija su knjige koje koje ne ispuštaš iz ruke dao ih ne pročitaš ali samo zato da bi ih se riješio pošto te pomalo živciraju (ali ne dovoljno da ih baciš) i tu spada trilogija Kamen moći od Bemana. Kad sam je dobio proguglo sam i na Toljienu nađem hvalospjeve u stilu samo što nije nadmašila Gospodara prstenova. Ja lično mrzim knjige u kojima je glavni junak glup, podvopdljiv i sve pogrešno uradi. Čitavu trilogiju sam pročitao za 6 dana samo da je bacim iz ruku. Preporuka: Čitajte je ako ste mazohista.

Druga podkategorija su knjige koje ne ispuštaš iz ruke dok ih ne pročitaš zato što te tako čvrsto uhvati radnja i na kraju ti je žao što si završio i pomalo zavidiš ljudima koji će ih čitati prvi put. Tu spada Bojno polje Zemlja od Hubbarda. Za one koji su gledali film, tamo je obrađeno prvih tristotinjak stranica od ukupno oko 1100, a i to je u Holivudskom maniru loše urađeno. Perporuka: Obavezno pročitajte, ali je nemojte nositi na more, jer će vam odvući pažnju od svega ostalog.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Glumac92 Pet 24 Jul 2009, 13:08

Molim sve clanove foruma da mi malo pomognu , kao sto Bookmn rece svi imamo knjige koje smo procitali u jednom dahu . Tako da bih vam bio jako zahvalan ako biste mi predlozili neku takvu knjigu , koja je stvarno sjajna i koju po vasem misljenju svako mora da procita .
Znate kako je to , nemam vremena da citam slj serijale i mlake knjige ... voleo bih da procitam nesto stvarno kvalitetno . Hvala svima unapred Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 487423
Glumac92
Glumac92

Broj poruka : 541
Godina : 31
Raspoloženje : Da je bolje ne bi valjalo
Reputacija : 3
Points : 365
Datum upisa : 09.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Milosh993 Pet 24 Jul 2009, 14:57

Shta sam prochitao?
Tolkin: Sve shto je bilo na zadnjem sajmu( Gospodar, Deca Hurinova, Silmarilion, Nezavrshene priche, HOBIT)
Murkok: Serijal o Erliku,( jedino ne chetvrti deo...), Legende sa kraja vremena
Bruks: Mach od SHANARE, Sveto kamenje, Vilenjachke pesme
Fejst: Rat za kapiju svetova( planiram na sajmu da kupim i Princa po krvi)
Warcraft serijal: OF blood and Honour, Day of the dragon, Lord of the clans, THE Last Guardian
Warcraft: war of the ancients: The well of ENTERNITY, The Demon soul, The Sundering,
World of warcraft serijal: Tides of Darkness, Cycle of hatred(sada chitam, na oko trecine sam). sada chekam da The Lich King: THe FAll od prince
Diablo:Demonsbane, Legacy of blood, The black road , the kingdom of shadow,
Diablo: the sin war: Birtright, Scales of the serpent( nemam nigde da nadjem Spider queen)
i naravno od martina PESMA LEDA I VATRE SHTO JE IZASHLO, ZNACHI iGRA PRESTOLA, SUDAR KRALJEVA, OLUJA MACHEVA OBA DELA I GOZBA ZA VRANE OBA DELA...

... NISAM VALJDA NEKU KNJIGU ZABORAVIO...
Milosh993
Milosh993

Broj poruka : 279
Godina : 31
Raspoloženje : Neraspolozen u p.m. Nemam vremena ni da zivim.
Reputacija : 1
Points : 288
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Eriops Čet 03 Dec 2009, 09:06

Uh, dosta je bilo knjiga epske fantastike, pokusacu se setiti onih koje su ostavile najaci utisak na mene.
Tolkin: Gospodar Prstenova, Hobit, Silmarilion
DZordan: Tocak Vremena ( procitao osmu knjigu )
Martin : Pesma Leda i Vatre ( kad ce taj Ples vise ? )
Stiven Donaldson : Letopisi Tomasa Kovenanta
Dejvid Edings : Belgarijada, sad zapoceo Malorijadu
En Mekafri : Zmajevi jahaci Perna
Tad Wilijams : Secanje, jad i trn ( cekam drugu knjigu )
Rejmond Fejst : Saga o ratovima kapije svetova
Patrisa Brigs : Zmajeve kosti-Zmajeva krv
Marija Semjonova : Vukodav
Andzej Sapkovski : Poslednja zelja
Majkl Murkok : Vitez sudbine
Stiven Erikson : Mesecevi vrtovi
Dzulija Dzouns: Mac senki ( cekam cetvrti deo )

Od knjiga koje se citaju u jednom dahu, eto, preporucio bih neke.
Stiven Erikson- Mesecevi vrtovi. Sjajna netipicna epska fantastika, slozen i kompleksan svet, ali bez filozofiranja, puno akcije, preokreta, nema klasicne podele na dobre i zle.. tesko je opisati nesto slicno Crnoj ceti ali mnogo mnogo bolje, slicno je i Martinu.. Svakako ko nije citao, preporucujem Kingova dela To i Talisman, to se ne ostavlja iz ruku..

Od novijih stvari, u izdanju Alnarija-Poslednji Srbin, u pitanju je domaci autor, Boban Knezevic. Uzmite, necete se pokajati. Prica o sukobu dve drevne Rase, koje se reinkarniraju i zive kroz ljude, kroz sukob Germana i Slovena.. radnja se odvija u Americi, Crnoj Gori, Bosni vecim delom ( kod Martin Broda postoji " prolaz " u paralelni svet, odnosno dimenziju ). Sjajna knjiga, nekih cetristo strana, ne ispusta se, ja sam je procitao za pet dana.


Poslednji put izmenio Eriops dana Čet 03 Dec 2009, 09:10, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : dopuna)
avatar
Eriops

Broj poruka : 79
Godina : 50
Raspoloženje : ok
Reputacija : 6
Points : 97
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Althinne Čet 03 Dec 2009, 16:53

Eriops ::Uh, dosta je bilo knjiga epske fantastike, pokusacu se setiti onih koje su ostavile najaci u
Andzej Sapkovski : Poslednja zelja

Danas sam dobila ovu knjigu na poklon, moram da se pohvalim Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Herz Ne znam treba li prozivati od koga, ko treba da bude prozvan, prozvaće se Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Icon_lol
Znači, nadajmo se da će u skorijem roku i ova kniga biti na mojoj listi pročitanih ef hitova...
Althinne
Althinne
Član Malog Veća
Član Malog Veća

Broj poruka : 2240
Godina : 32
Raspoloženje : mestimično- delimično XD
Reputacija : 53
Points : 1803
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Eriops Pet 04 Dec 2009, 14:16

Eh, neces verovati, ja sam tu knjigu isto dobio na poklon, od jedne drugarice. Ma, knjiga je odlicna. Lagana za citanje, zanimljiva, ima humora, ima magije, fantastike, ja verujem da ce ti se dopasti Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Icon_smile
avatar
Eriops

Broj poruka : 79
Godina : 50
Raspoloženje : ok
Reputacija : 6
Points : 97
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Althinne Pet 04 Dec 2009, 15:41

Yup, počela sam da je čitam, stvarno je super Very Happy
Althinne
Althinne
Član Malog Veća
Član Malog Veća

Broj poruka : 2240
Godina : 32
Raspoloženje : mestimično- delimično XD
Reputacija : 53
Points : 1803
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Brom Uto 08 Dec 2009, 23:51

jel ko nasao vremena i procitao the gathering storm?mene je drzalo za kompom gotovo 4 dana.sanderson uradio odlican posao.
Brom
Brom

Broj poruka : 27
Godina : 33
Raspoloženje : fantastico
Reputacija : 0
Points : 31
Datum upisa : 07.06.2009

http://www.palelive.com

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Alatar The Blue Pet 22 Jan 2010, 12:16

Mene je stvarno stid postati u ovoj temi. Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Icon_redface Imajte ipak malo razumevanja,tek mi je 13,a ove žanrove sam otkrio tek pre neke 2 godine kada sam počeo čitati Verna i Tolkiena.

Evo moj kratki spisak:

"Gospodar prstenova 1 - 3","Hobbit","Deca Hurinova","Silmarilion" - J.R.R Tolkien

"Eragon","Prvorođeni"(imam kod kuće i "Brisingr",ali je radnja tako dosadna da stalno odgađam njegovo čitanje Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Icon_neutral ) - Christopher Paolini

Serijal "Mračna kula":"Revolveraš","Tri tarot karte" i pola "Pustara" - Stephen King (da li je netko čitao cijeli serijal?u početku mi je bio dobar,ali mi je dosadio u trećoj knjizi;može li mi netko reći da li postaje išta bolji i vredi li dalje čitati)

Serijal Hronike Ambera:"Devet prinčeva Ambera","Puške Avalona","Znamenje jednoroga","Oberonova ruka","Predvorje Haosa"

Serijal "Kronike Narnije":"Lav,veštica i ormar" - C.S.Lewis

Nisam siguran da li i ovo spada u taj žanr,ali evo:"Bajke Barda Beedlea" - J.K.Rowling i "Harry Potter" serijal

Eoin Colfer - "Artemis Fawl" i "Artemis Fawl i Šifra Večnosti"

Stephenie Meyer - "Sumrak","Mlad mesec","Pomračenje","Praskozorje"

I naravno serijal "Pesma leda i vatre":"Igra prestola","Sudar kraljeva","Oluja mačeva", "Gozba za vrane"


Poslednji put izmenio Alatar The Blue dana Pet 23 Apr 2010, 16:12, izmenio ukupno 3 puta
Alatar The Blue
Alatar The Blue

Broj poruka : 74
Godina : 27
Raspoloženje : Euforičan
Reputacija : 0
Points : 83
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Assassin Pet 22 Jan 2010, 14:00

Stiven King, Mracna kula... Definitivno bi trebao da procitas do kraja, tako nesto se ne vidja svaki dan...
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Assassin Pet 22 Jan 2010, 14:02

I jos jedna stvar, nemoj da pocnes knjigu procitas je pola, onda je ostavis, a kazes sebi procitacu je kasnije... Jer veruj mi neces...
Tako se gube dobri serijali...
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od pinki Pet 22 Jan 2010, 18:45

uuu vido sam super strip Stiven King ,,Mracna kula,, stvarno dobro nacrtan,istripovan:)(mislim da bese taj naslov)
pinki
pinki

Broj poruka : 964
Godina : 32
Raspoloženje : samo sto ne jodlujem
Reputacija : 19
Points : 863
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Assassin Sub 23 Jan 2010, 04:29

Da ima i strip Mracna Kula, koliko mi se cini...
Video sam ga na sajmu...
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od dovla123 Uto 09 Feb 2010, 19:50

Trilogija Vidovnjaci,Robin Hobb.
dovla123
dovla123

Broj poruka : 2
Raspoloženje : tramontana123
Reputacija : 0
Points : 2
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Assassin Sre 10 Feb 2010, 16:47

E to mi je jedan od omiljenih serijala... Sta da kazem Assassin Smile.
Nisam procitao 3 knjigu, jos uvek je nisam nabavio, a kod mene u biblioteci nije jos izasla... Sad
Skinuo sam sa Laguninog sajta uzorak, tj prvih 17 strana... Bez reci.
To mi je jedan od najtuznijih serijala koji sam citao... Sad
Pogotovo kako se drugi deo zavrsava... Sad Sad
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Alatar The Blue Sre 10 Feb 2010, 23:14

Pa zašto ne naručiš sa Laguninog sajta? Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Icon_scratch Nisu njihove knjige skupe. Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Icon_wink
Alatar The Blue
Alatar The Blue

Broj poruka : 74
Godina : 27
Raspoloženje : Euforičan
Reputacija : 0
Points : 83
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od dovla123 Ned 28 Feb 2010, 19:14

jel mozete da mi preporucite neka dela epske fantastike ali da nisu serijali ( da je samo jedna knjiga bez nastavaka) jer nemam finansija da kupujem serijal od 7 knjiga.


Gde vi nabavljate knjige EP , ja sam za sada u laguni uzimao najvise.

Da li postoji neki sajt za download EP knjiga ?

za sve ljubitelje epske fantastike preporucujem tv seriju Legend of the seeker mzoete skinuti sa sajta BT JUNKIE.
dovla123
dovla123

Broj poruka : 2
Raspoloženje : tramontana123
Reputacija : 0
Points : 2
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Alatar The Blue Pon 01 Mar 2010, 00:38

Kupuj Kayove knjige(Tigana,Lavovi Al'Rassana,Posljednja svjetlost sunaca,Odjedriti u Sirant...).Svaka je zasebna.

Jedan je od boljih pisaca ef žanra.
Alatar The Blue
Alatar The Blue

Broj poruka : 74
Godina : 27
Raspoloženje : Euforičan
Reputacija : 0
Points : 83
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Lannister Lion Pet 05 Mar 2010, 11:34

Uffff, gomila, ne znam ni dali ih bih se svih setio da pocnem da nabrajam... Ali one koje svakako izdvajam-Hronike Ambera od Rogera Zelaznija, kao i Gospodar Svetlosti i Stvorenja Svetlosti i Tame od istog pisca, koje su manje poznate( i teze se nalaze), ali svakako ih vredi procitati! Pesma Leda i Vatre,naravno, od Martina, skoro sve od Tolkina...A nedavno sam procitao i prilicno dobar serijal Vidovnjaci od Robin Hob...
Lannister Lion
Lannister Lion

Broj poruka : 18
Raspoloženje : naughty
Reputacija : 2
Points : 20
Datum upisa : 04.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 3 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu