WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 
Nim (8274)
Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_lcapKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Voting_barKnjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Knjige Epske fantastike koje ste procitali

+36
aleksandar.radojevic.
Зимоврел
Zevs86
HBK_Bojan
Jon Connington
Lord M.
LunarFang
Ergon Lar Tund
Vlad
winterhascome
Witcher
QuinlanVos
Prince of Ravens
Lannister Lion
dovla123
Assassin
Alatar The Blue
Brom
Eriops
Milosh993
ACME
Lateralus
Sorceress Nanija
Maka
Pseto
bookman
Matuška
Struki
sajberkurajber
PainBringer
pinki
Althinne
Artil
Glumac92
Lothesse
mikap
40 posters

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Struki Čet 19 Feb 2009, 16:06

Iskreno Sajber je upravu. Podrzavam njegovu ideju
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od mikap Čet 19 Feb 2009, 17:53

Poenta ove teme je da se vidi sta je ko od clanova citao. Oni koji zele da upisu sta su citali nek to urade, a oni koji ne zele ne moraju. A sad, da li cete upisati sve knjige epske fantastike koje ste procitali ili samo neke, to je vec vas izbor.

Ovde ljudi koji tek pocinju da citaju epsku fantastiku, ili oni koji je vec uveliko citaju, a ne znaju za neke knjige ce u ovoj temi za njih saznati. Videce koje knjige se najcese javljaju, koje knjige se najvise citaju, cuti neki kratak komentar o knjigama, znati ko je sta procitao i kome da se obrate ako ih zanima neka knjiga.... Na neki nacin ova tema predstavlja spisak knjiga epske fantastike koje su clanovi procitali.

Naravno u ovoj temi moze da se prica o knjigama, koje jos niste procitali, a koje vas zanimaju ili trazite misljenje clanova o pojedinim knjigama.

Ovde se moze diskutovati o knjigama koje nisu dobile svoje zasebne teme a zavredjuju paznju....

Svasta nesto se moze ovde Very Happy
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 46
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od sajberkurajber Čet 19 Feb 2009, 18:27

shvatam. izvinjavam se. Sad
sajberkurajber
sajberkurajber

Broj poruka : 193
Godina : 34
Raspoloženje : blag kao nedeljno jutro
Reputacija : 0
Points : 53
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od mikap Čet 19 Feb 2009, 19:55

Nemas razloga da se izvinjavas Very Happy

Nego reci nam sta si procitao. Preporuci nam neku knjigu Very Happy
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 46
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od sajberkurajber Pet 20 Feb 2009, 00:43

ok, kao sto sam napisao pre par postova, knjiga se zove Ugravirani grad. neka vrlo misteriozna fantastika je u pitanju, ne umem bolje da objasnim. ovo je jedna vrlo netipicna knjiga, svima najtoplije preporucujem.

nesto od knjiga koje sam procitao:
- tolkinova dela,
- pesma leda i vatre, naravno,
- "1984" i "zivotinjska farma" od Dzordza Orvela,
- raznorazne price H. P. Lovecraft-a,
- stosta od Praceta,
- dosta dela klasicne knjizevnosti
- itd.

e da, sad sam se setio. svi koji niste procitali "Portret Dorijana Greja" obavezno to da ucinite.

i umalo da zaboravim, fenomenalni "Vremenski darovi" od Zorana Zivkovica.
sajberkurajber
sajberkurajber

Broj poruka : 193
Godina : 34
Raspoloženje : blag kao nedeljno jutro
Reputacija : 0
Points : 53
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Matuška Uto 24 Feb 2009, 21:36

Citala sam sve sto mi padne pod ruku i kad budem imala malo vise vremena napravicu neku top listu, sad me mrzi Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 3250678809 Slazem se za "Portret Dorijana Greja" . bacite se na citanje ! Knjiga je ispred svog vremena ! Jedina knjiga koja mi je imala slicnu atmosferu dok sam je citala bila je "Majstor i Margarita" . i to od srca preporucujem...
Ovde mozete skinuti knjigu "Portret Dorijana Greja" ali na hrvatskom
http://www.baneprevoz.com/bane/bok/index14.php
Matuška
Matuška

Broj poruka : 357
Godina : 33
Reputacija : 9
Points : 295
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Sre 25 Feb 2009, 19:04

Kradljivica knjiga, skoro izašla u Laguni.
Zanimljiva knjiga sa neobičnim pogledom pošto radnju pripovjeda Smrt.
Upozoravam ženski dio publike da pripremi lavore, sunđere i ostalo vodo-upijajuće-sakupljajuće alatke, pošto će suze da rijekama teku.
Kada se i meni, koji sam inače otporan na takve scene, nešto skupilo u grlu.

Sad trenutno čitam krimiće od Done Leon. Mislim da je Laguna sada izdala prvi u serijalu, ali ja sam imao sreću da naletim na nekakvu rasprodaju (više poklanjanje) knjiga zagrebačkog Večernjeg lista, pa sam između ostalog kupio pet njenih knjiga i to po cijeni od odprilike pola eura po komadu.
Radnja je zanimljiva, glavni lik simpatičan a opisi Venecije fenomenalni.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od mikap Sre 25 Feb 2009, 19:35

Samo jedna sitna napomena , tema se odnosi na knjige epske fantastike koje ste procitali. Mada sam od starta ja pogresila kad sam postavila temu sto nisam to naglasila. Znaci pisete o knjigama epske fantastike.
Za SF cemo takodje otvoriti posebnu temu.
A sto se tice ostalih knjiga, koje nespadaju u ove zanrove, pa i za njih cemo da otvorimo novu temu. Very Happy i problem resen.

Izvinjavam se jos jednom Very Happy
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 46
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od sajberkurajber Sre 25 Feb 2009, 22:42

a zasto svaki zanr mora da ima svoju temu?
sajberkurajber
sajberkurajber

Broj poruka : 193
Godina : 34
Raspoloženje : blag kao nedeljno jutro
Reputacija : 0
Points : 53
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od mikap Sre 25 Feb 2009, 23:05

Pa ne mora
Nego mislim, kako se forum bude razvijao, bice sve vise tema o knjigama i sve vise postova. Pa rekoh mozda ne bi bilo lose da svi zanrovi imaju svoje teme, cisto da bi bilo preglednije. Tacnije ne svi zanrovi, nego EF, SF i ostale knjige.
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 46
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od sajberkurajber Sre 25 Feb 2009, 23:11

sta znam... meni se cini da je ovako mozda bolje, nekako je zgodnije sa jednom temom nego sa pet. aj sacekaj da vidimo na sta ce da lici ovako, vazi?
sajberkurajber
sajberkurajber

Broj poruka : 193
Godina : 34
Raspoloženje : blag kao nedeljno jutro
Reputacija : 0
Points : 53
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Sre 25 Feb 2009, 23:26

Možda je ipak bolje razdvojiti da ne dolazi do zabune i lutanja.

Da se vratimo temi.
Rečni sliv tame. Mono & Manjana
Dvije knjige koje sam kupio i na pola druge mi je uletilo nešto interesantnije za čitanje (prije otprilike pola godine) i od tada joj se još nisam vratio koliko je interesantna.
Jednom riječju smaranje.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Pseto Čet 26 Feb 2009, 20:04

Od epske fantastke sam pročitao sledeće knjige:
1.Igra prestola i Sudar kraljeva



Mogu da preporučim sledeće knjige:
1.Igra prestola i Sudar kraljeva

Ovo je bilo lako...

Bez šale,kada stignete da pročitate toliko knjiga? Koliko vremena dnevno odvojite za čitanje?
Do sada sam uglavnom čitao klasike i horror...
Nadam se da ću na Zidu,u dugim vetrovitim noćima,naći više vremena za čitanje.
Pseto
Pseto

Broj poruka : 19
Reputacija : 2
Points : 15
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od mikap Čet 26 Feb 2009, 23:46

Hahaha
Odlicne si knjige procitao, a odlicne si knjige i preporucio Very Happy
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 46
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty epska fantastika

Počalji od Maka Uto 03 Mar 2009, 15:59

Posto je tema - sta je ko citao i sta preporucuje, ja sam procitala skoro sve sto je ikada izdato kod nas od epske fantastike. Malo me mrzi priznajem da sada pisem sve, ali ako nekoga interesuje odredjena knjiga - svakako cu odgovoriti. Priznajem da nisam previse izbirljiva kad je ovaj zanr u pitanju i citam sve sto mogu da nabavim.

Neko je pitao za knjige iz serijala Vukodav i mada je dosta ljudi vec komentarisalo - moram da kazem da su se i meni veoma dopale iako nisu bas "klasicna ef". Napominjem da su mi prva i druga knjiga veoma dobre, ali treca knjiga je malo dosadna, kao da je ostala bez inspiracije za "scenario" pa davi.. Vise ocekujem od cetvrtog dela. Svakako su za preporuku ako neko nije citao.
Citala sam i Narniju, ali ona mi je bas za decu i ne preporucujem je.
Toliko do mene za sada
Veliki pozdrav svima
Martina
Maka
Maka

Broj poruka : 18
Reputacija : 0
Points : 6
Datum upisa : 03.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Sorceress Nanija Sre 18 Mar 2009, 01:26

Od SF-a omiljeni serijali koje sam procitala su Autostoperski vodic kroz galaksiju od Daglasa Adamsa,fenomenalna knjiga za sve koji vole engleski crni humor,kraj je upecatljiv kao i robot koji pati od depresije Marvin,moj najdrazi lik.I Odiseje u svemiru od Artura Klarka,kultna knjiga.Dobra je i od Reja Bredberija Farenhajt 451,futuristicki svet u kome su knjige zabranjene.!
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Lateralus Uto 21 Apr 2009, 01:30

Artil ::Mene zanima da li je neko citao Hronike Tomasa Kovenanta, i sta misli o knjizi?

procitao , prvih pet knjiga je fenomenalno, lako se cita, radnja brzo teče, i ne da ti da se odvojis od knjige ( u mom slucaju monitora, kronicno ukocenje vrata sam zaradio zureci u ekran) i isplati se citati, ima dubine, malo filozofije o ravnotezi dobra i zla , porodicnim odnosima i t d. Drugih pet knjiga je losije i vecina forumasa na raznim sajtovima se slaze s tim al moze se procitati iako zelezny dosta ponavlja iste teme iz prvih pet knjiga. preporucujem, meni poslije tolkina i martina na trecem mjestu.
Lateralus
Lateralus

Broj poruka : 68
Godina : 43
Raspoloženje : degustacija home made medovine, sretan.
Reputacija : 2
Points : 80
Datum upisa : 21.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Uto 21 Apr 2009, 09:50

Koliko ja znam, imaju dva serijala, po tri knjige. (koje imam)
Gdje ti nađe po pet?
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od sajberkurajber Uto 21 Apr 2009, 11:25

hroniku je pisao Stiven Donaldson, a ne Zelazni. nesto si pobrkao.
sajberkurajber
sajberkurajber

Broj poruka : 193
Godina : 34
Raspoloženje : blag kao nedeljno jutro
Reputacija : 0
Points : 53
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Uto 21 Apr 2009, 11:34

Da. Sad kad spomenu, i meni se čini da je onaj post posvećen Hronikama Ambera.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Lateralus Uto 21 Apr 2009, 16:07

Moja greska , ja vidio Hronike i odmah na Amber. Nisam citao Donaldsona mada ga imam, ceka svoj red.
Lateralus
Lateralus

Broj poruka : 68
Godina : 43
Raspoloženje : degustacija home made medovine, sretan.
Reputacija : 2
Points : 80
Datum upisa : 21.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Sorceress Nanija Čet 23 Apr 2009, 19:06

Da li je neko citao serijala knjiga Novog sunca od Dzina Vulfa? Koliko sam cula to je mesavina naucne i epske fantastike.
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Čet 23 Apr 2009, 21:31

Da li je Novo sunce Senka mučitelja, Mač liktora i druge?
Uvjek mješam Novo sunce i Dugo sunce. Ove što sam nabrojao sam pročitao. (čitav serijal)
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Sorceress Nanija Pet 24 Apr 2009, 01:32

Pa to su ta dva serijala od Dzina Vulfa.Mislila sam da su povezana.Kakve su knjige?
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od bookman Pet 24 Apr 2009, 08:45

Severijan mučitelj je odličan u prve tri knjige, a onda postaje smor. U zadnje dvije knjige radnja se totalno raspline i jedva sam dovršio serijal. Možda je i to do toga što sam te dvije knjige morao čitati sa ekrana, pošto ih nisam našao ovako, ali nisu mi se svidjele.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Knjige Epske fantastike koje ste procitali - Page 2 Empty Re: Knjige Epske fantastike koje ste procitali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu