WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Assassin (13622)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 
Nim (8274)
Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_lcapIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Voting_barIznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

+8
Princ Regar
Chandrian
азор ахаи
CRNIJASTREB
Ket sa kanala
Zevs86
Srle
Зимоврел
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Зимоврел Pon 07 Jan 2013, 20:28

Да ли Вам се десило да након што опет прочитате неку књигу из серије ПЛИВ-а или након што мало више обратите пажњу на догађаје, налетите на нешто што вас је баш изненадило...
Мени је интересантна чињеница, (наравно, под условом да је Р+Л=Џ) да би Сем и Џон Снежни могли бити у сродству: Семова мајка је из породице Флорент, рођака Селисе Баратеон, што би значило да су Сем и Шајрин Баратеон (не знам да ли се тако каже) буквално такође рођаци....
Па онда она дворска луда која служи код Станиса, Patchface, ја нисам одмах приметила да је он предвидео Црвено венчање, кад сам касније схватила баш ме је препао, почела сам да размишљам о њему другачије, придајући му више важности...
Или кад је Робин Арин изјавио да и он воли колачиће од лимуна, као Санса. Scary foreshadowing.
Требало ми је да погодим да је Белобради Баристан, то ме је баш изненадило, ја сам замишљала Белобрадог као неког чику од 70-80 година, а сер Баристан има нешто више од 50...
Исто нисам одмах скапирала да је Тивин био отрован...
Шта је вас изненадило?
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Srle Pon 07 Jan 2013, 21:02

To za Baristana me uopste nije iznenadilo...Ostalo mi je jos 50 strana da zavrsim poslednju knjigu...Verujem da ima nekih naznaka koje je pisac ubacio,i da moze da se povata i iskonstruise dosta toga iz tih nekih recenica...Ja sam pokusao da obratim paznju na te neke sporedne likove,tipa Dzendri,Edrik Olujni,ili Mia Kamena...njihova poglavlja sam pazljivo citao,medjutim nije nista kasnije iskrslo u vezi sa njima.Mislim da su ta kopilad uvek zanimljiva,jer mogu da otkriju predjasnje zackoljice i odnose izmedju nekih Kuca ili likova...
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Zevs86 Pon 07 Jan 2013, 21:15

Cek, kad je Zakrpa predvideo svadbu? Ne mogu da se setim...
Iskreno meni je najvece iznenadjenje bila Crvena svadba! Evil or Very Mad
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Ket sa kanala Pon 07 Jan 2013, 22:51

Meni je zakrpa od prvog puta kada se pojavio bio sumnjiv, možda zato što je Davos rekao da je ta luda mračna, jer iskreno, njegove pjesmice nisu baš bile vesele kao kod većine luda.
Ali iznenadilo me je na kraju Oluje mačeva kada ožive Kejtlin. Ili kada zmaj spali Kventina. Ne znam, ljudi su mi uglavnom spojlovali sva veća iznenađenja tako da sam očekivala mnoge stvari. Isto, kada objese Brijenu. Dobro, ne znam šta se tu stvarno desilo pošto se Brijena vratila, ali očekivala sam malo topliju dobrodošlicu od strane Kejtlin.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od CRNIJASTREB Pon 07 Jan 2013, 23:26

Ček Tivin otrovan? O čemu ti to?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od азор ахаи Pon 07 Jan 2013, 23:33

Мислила је на Џофрија, верујем.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Chandrian Pon 07 Jan 2013, 23:33

Ubedljivo Crvena svadba... bacio sam knjigu kada sam pročitao to poglavlje i nisam je tri dana otvarao od besa.. mada tim potezom me je martin kupio.. prvo iznenađenje bio je Brenov pad .. a u Oluji mačeva ih je bilo baš dosta..
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Зимоврел Uto 08 Jan 2013, 13:52

Да, заборавила сам за Бренов пад... То је мени било прво велико изненађење, као и инцест Џејмија и Серсеи...
A за то да је Тивин отрован, то је уствари моја теорија која је мало... Пренагљена, јер сам нашла неколико пасуса која указују на то, али тек након пар поновљених читања... А отровао га је Оберин Мартел, бар ја мислим да јесте, па би свеједно умро и да га Тирион није устрелио.
“Where will I find my lord father?”
“In the solar with Lord Tyrell and Prince Oberyn.”
Mace Tyrell and the Red Viper breaking bread together? Strange and stranger.
—Jaime and Ser Meryn Trant, upon Jaime’s return to King’s Landing


“Widow’s blood, this one is called, for the color. A cruel potion. It shuts down a man’s bladder and bowels, until he drowns in his own poisons.”
—Grand Maester Pycelle, during Tyrion’s trial


“To be sure, I have much to thank your sister for. If not for her accusation at the feast, it might well be you judging me instead of me judging you.” The prince’s eyes were dark with amusement. “Who knows more of poison than the Red Viper of Dorne, after all?”
[…]
“Your father,” said Prince Oberyn, “may not live forever.”
Something about the way he said it made the hairs on the back of Tyrion’s neck bristle. Suddenly he was mindful of Elia again, and all that Oberyn had said as they crossed the field of ashes. He wants the head that spoke the words, not just the hand that swung the sword. “It is not wise to speak such treasons in the Red Keep, my prince. The little birds are listening.”
“Let them. Is it treason to say a man is mortal? Valar morghulis was how they said it in Valyria of old. All men must die. And the Doom came and proved it true.”
—Prince Oberyn Martell and Tyrion, in Tyrion’s cell


He found his father where he knew he’d find him, seated in the dimness of the privy tower, bedrobe hiked up around his hips.
[…]
For once, his father did what Tyrion asked him. The proof was the sudden stench, as his bowels loosened in the moment of death. Well, he was in the right place for it, Tyrion thought. But the stink that filled the privy gave ample evidence that the oft-repeated jape about his father was just another lie.
Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold.
—from Tyrion’s assassination of Tywin during his escape from the black cells


The King’s Hand was rotting visibly. His face had taken on a greenish tinge, and his eyes were deeply sunken, two black pits. Fissures had opened in his cheeks, and a foul white fluid was seeping through the joints of his splendid gold-and-crimson armor to pool beneath his body.
[…]
Red-eyed and pale, Cersei climbed the steps to kneel above their father, drawing Tommen down beside her. The boy recoiled at the sight, but his mother seized his wrist before he could pull away.“Pray,” she whispered, and Tommen tried. But he was only eight and Lord Tywin was a horror. One desperate breath of air, then the king began to sob.“Stop that!” Cersei said. Tommen turned his head and doubled over, retching. His crown fell off and rolled across the marble floor. His mother pulled back in disgust, and all at once the king was running for the doors, as fast as his eight-year-old legs could carry him.
“Ser Osmund, relieve me,” Jaime said sharply, as Kettleblack turned to chase the crown. He handed the man the golden sword and went after his king. In the Hall of Lamps he caught him, beneath the eyes of two dozen startled septas. “I’m sorry,” Tommen wept. “I will do better on the morrow. Mother says a king must show the way, but the smell made me sick.”
This will not do. Too many eager ears and watching eyes.“Best we go outside, Your Grace.” Jaime led the boy out to where the air was as fresh and clean as King’s Landing ever got. Twoscore gold cloaks had been posted around the plaza to guard the horses and the litters. He took the king off to the side, well away from everyone, and sat him down upon the marble steps. “I wasn’t scared,” the boy insisted. “The smell made me sick. Didn’t it make you sick? How could you bear it, Uncle, ser?”
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Princ Regar Uto 08 Jan 2013, 14:03

Svaka cast na logici, ali tesko bogami da je to sto kazes.....
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Зимоврел Uto 08 Jan 2013, 14:11

Некако ми све указује на то да је већ претходно био отрован, нарочито то што је Оберин Мартел рекао Тириону у тамници... Ех, свеједно је скончао! Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od do_balcaka Uto 08 Jan 2013, 14:25

Ja sam tek iz drugog citanja uspeo da povezem sve likove. Pa i tada sam morao da se vracam i da trazim, da povezujem ko je ko, ko je sa kim u srodstvu, koja kuca je ciji vazal itd. A fascinantno je to sto kazete za te male likove. Sada su mali i nebitni, samo se pominju, a posle im nadje neku ulogu.
Kao kuca Tarli npr, pa onda Braken, Vent, itd.
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Zevs86 Uto 08 Jan 2013, 14:29

@do_balcaka Ma Martin je lud! Very Happy Njegov svet je neverovatan! Kompleksnost i povezanost svega... Nije ni cudo sto mu treba godinu dana da izda 500 strana... A inace manuskript za ADWD je napisao oko 1500 strana! Pa ti vidi koliko je on odbacio, i koliko je jos tu teksta bilo Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od do_balcaka Uto 08 Jan 2013, 14:37

Slazem se, zato i jeste veliki pisac i zato smo mi ovde, realno. Da su to neki romancici u fazonu Danijela Stil, ne bi postojali forumi i milioni postova koji raspravljaju o knjigama Very Happy
Fascinantno je sto svaki put kada citas knjigu otkrijes nesto novo. Ja imam u sobi preko 200 knjiga od kojih dosta jos nisam procitao, a evo sada treci put citam Oluju maceva. I opet se iznenadim kada ukopcam nesto sto mi je ranije promaklo Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Nim Uto 08 Jan 2013, 14:38

Posle Nedove smrti nista me vise ne moze iznenaditi.. Smile
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od do_balcaka Uto 08 Jan 2013, 14:42

@Nim Cak ni Dzonova smrt? Smile
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Struki Uto 08 Jan 2013, 14:46

Nim ::Posle Nedove smrti nista me vise ne moze iznenaditi.. Smile
to je, bolje reći bio početak iznenađenja Smile
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Nim Uto 08 Jan 2013, 14:47

U Dzonovu smrt i dalje ne verujem Very Happy Very Happy

Kad se setim moje sestre koja samo gleda seriju..hoda kao zombi u neverici Very Happy Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od do_balcaka Uto 08 Jan 2013, 14:49

A sta mislis (i ostali sta misle) o mogucnosti da sada kada svi ocekuju da vrati Dzona, on upravo to ostavi kao iznenadjenje i ostavi ga mrtvog? Sad
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Struki Uto 08 Jan 2013, 14:57

pa Nim i ja sam posle prve sezone bio u fazonu da ce vratiti desnicu, iako sam procitao knjigu Very Happy
do balcaka bas smo o tome pricali sinoc na catu, kod njega je sve moguce, ipak dve knjige nije koknuo nekog Starka
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Nim Uto 08 Jan 2013, 15:06

Ja bih radije da Dzon bude mrtav nego da bude zombi Smile

A inace gotovo je sa ubijanjem Starkovih Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Princ Regar Uto 08 Jan 2013, 15:07

Niko nije rekao da ce da bude zombi.... Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Nim Uto 08 Jan 2013, 15:07

Ok ali kazem sta bih radije Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od do_balcaka Uto 08 Jan 2013, 20:10

Pa ako ga Melisandra ozivi, onda nece biti bas zombi (poput utvare). Bio bi razuman kao Berik Donderion.
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Princ Regar Uto 08 Jan 2013, 20:11

Ma nece ona ni da ga ozivljava, on ce samo iz Duha da sklizne nazad Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od do_balcaka Uto 08 Jan 2013, 20:14

Kako to mislis? Tu teoriju jos nisam cuo. Verovatno ste pricali o tome, ali nisam bas u toku Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a Empty Re: Iznenađenja prilikom čitanja ili ponovnog čitanja PLIV-a

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu