WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 
Nim (8274)
Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_lcapDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Voting_barDejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

+30
Garfi
Eriops
Uno Nomesta
Chandrian
CRNIJASTREB
VojaLu
Ket sa kanala
HuddleBre
Зимоврел
Nocnoi_Dozor
Zandrin
Sparkling Comet
Lya
Dimeks
Hokins
Lothesse
Nim
do_balcaka
Melkor
olga7
Gospodar ostrice
Princ Regar
LunarFang
Vazarius
Lord M.
Ergon Lar Tund
Zevs86
Mondenkind
Assassin
orome
34 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Princ Regar Sub 10 Maj 2014, 03:08

Ja sam pazljivo procitao i njegov post na Lijinu recenziju i mogu sa punom odgovornoscu da kazem da tamo nije bilo uvrede u pravom smislu reci, jeste peckanje, sto je inace eno i Lija napisala na goodreads-u i to je koliko sam ja razumeo nesto sasvim normalno u knjizevnom svetu, ali nije uvreda,ja kontam da forum odn ova tema na forumu tome i sluzi za tako diskusiju pa i za ta peckanja. Jedini deo gde on jeste preterao jeste sto joj omalozava obrazovanje nazivajuci je pod navodnicima recenzent.  Ne mozes ti sada nju da odbranis da je on prvi poceo, jer ono sto je ona rekla su skroz uvrede. A to zbog cega mislim da je ona dosla iskljucivo sa namerom da vredja jeste zato sto joj pamtim njene postove od ranije, a i video sam da se sad pojavila posle ne znam koliko meseci i odmah djonom. To je po meni dokaz da je ona prenela ono sto se zbiva na goodreads-u ovde bez neke narocite potrebe za time, cak ni tamo nije doslo do neke prasine, mislim videla si komentare otuda. Takve osobe po mom utisku nemaju nikakvu zelju za diskusijom ili raspravom.

Zevs, nemam ni ja obavezu tebe da gotivim pa te ne vredjam, pa bih te zamolio da me ne vredjas i ne pricas da su to pravne gluposti. Ja sam na te gluposti potrosio prilicno dugo vremena uceci ih. Ako ti smatras uvredu slobodom govora ti onda ne znas nista o slobodi govora. I ako bas hoces da znas, Liju nisam nigde uvredio ovde.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 03:14

Oldfield ::
Ket sa kanala ::Zevse, ja ne nagađam nego imam dokaze.  Very Happy 

Izložila bih ih ovdje da svi vide, ali to zahtjeva postavljanje linka određenog fb profila, što krši pravila privatnosti pa ću ti sve fino pojasniti na PM. Wink

Kad si toliko doboro informisana, da li bi bila ljubazna da mi kazes pod kojim nikom se na ovom forumu krije Dobrica Cosic?  Very Happy 

Imam nesto da ga pitam u vezi cetvrtog dela "Vremena smrti"?  Cool
 umiranje od smeha  umiranje od smeha  umiranje od smeha
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Zevs86 Sub 10 Maj 2014, 03:15

@Regar Sada ispada da se ljutis i duris kada neko isproziva Pravo kao naucnu disciplinu? oO? Ozbiljno? Jel si ti ove nedelje redar? Very Happy
Opusti se covece, ne isplati se to sto radis u ovoj zemlji...

Ono sto zelim da kazem, jeste to sto ti pomeras raspravu i kritiku knjige na neko novo mesto. A na to mesto ni jedna strana iz ove rasprave osim tebe ne zeli da ode, niti ima nameru. Tj, kako je meni Hokins sa pravom rekao grudvas se sam sa sobom. Jednostavno receno. Zim ti lepo objasnjava knjizevnicki i profesorski( jer je ona strucna u oba polja) a ti to vrtis o pravu ko gramofon. Opet bez uvrede, jer meni ovo nije ni iz dzepa niti u dzep. Jednostavno debate radi, ucestvujem u ovome.
I opet... Ti prozivas licno, govoreci direktno o tome da ja nemam pojma o slobodi govora... Kako ti mozes zaista da znas, da li ja nesto znam o slobodi govora ili ne znam?
Ili ces, brze bolje da obrises i taj post, kao sto si vec jedan koji je i zakuvao ovu celu pricu? Ako cemo vec licno Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Princ Regar Sub 10 Maj 2014, 03:20

Zevse, ja uvredu smatram za ozbiljan prekrsaj, jel ti imas neki problem sa time? I to smatram pogotovu za Ket, zato sto joj ovo nije prvi put.
Jel si ti uospte citao moje postove, ja nigde ne pomeram raspravu, rekao sam malocas da nije ni Oldfield cvecka sa ovakvim ponasanjem, i rekao sam sve sto imam u vezi njega i necu da se vise ponavaljam, imam i pametnija posla od toga. To sto je neko nas na forumu meeni ne daje obavezu da ga ja sad uvek branim pa cak i kada vredja grubo druge. Ovo ce ponoviti, pa ti kako god hoces.
Zato sto kazes, slobodu govora krsim ili kako si vec rekao pravnim glupostima, da li je sloboda govora uvreda?
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Princ Regar Sub 10 Maj 2014, 03:21

i da, jesam obrisao post, ali sam sad sve prakticno ponovio sto sam tada rekao. Jer je meni ipak ovde vise stalo do neprepucavanja za razliku od nekih.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 03:27

Pa Ket je 100x burnije odreagovala od Oldfield-a koji je barem funny. 

 umiranje od smeha
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Zevs86 Sub 10 Maj 2014, 03:32

@Tresnja Zenska, ti bas imas cudan ukus! Very Happy Volis te trol fazone, pa to ti je...

@Regar Iskreno, vec mi je previse ove teme za danas.... Sutra nastavljam...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Princ Regar Sub 10 Maj 2014, 03:35

Ja sutra ne mogu bogami da nastavljam, imam obaveze rekao sam sve sto sam imao, tako da nemoj da se uvredis ako ti ne odgovorim na to sto bi mi rekao sutra, ili mi to posalji porukom sto imas. Ovo je moj poslednji post na ovu raspravu, laku noc svima zelim.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 10:57

Зимоврел ::Шалим се, спава ми се, не знам више ни шта куцам, али заиста, све је више проузроковано почетним пишчевим ставом према члановима форума који су потом један по један у својим стиловима узвраћали "истом мером". На неки начин је неслога тако почела, као што Димекс каже, као да је он покварио нашу атмосферу.
И да, за goodreads SadТо сам ја написала у једном посту SadНије Кет.
Али Реги, реци реално, зар је у реду то што
а) нам се он и даље подсмева негирајући свој идентитет
б) што је неучтиво одбио да се представи
в) што је у теми неадекватно и недовољно аргументовао одбрану свога дела притом нападајући аутора критике, вређајући је као личност?
 
A da li si razmislila da se i ti pocnes da se bavis pisanjem? Vidim, imas bujnu mastu?  Very Happy

Konkretno u ovom slucaju imamo tipican primer otudjenosti koju nove tehnologije stvaraju u coveku. A gde je otudjenost, tu je i paranoja. A gde je paranoja, tu su i teorije zavere.

зар је у реду то што
а) нам се он и даље подсмева негирајући свој идентитет


Alo, pa ovo je internet? Ovde niko nema identitet. Svi smo smo samo hrpica piksela. Ja ne znam ko si ti, ti ne znas ko sam ja. I to ima svojih drazi.

A glede predstavljanja, zar stvarno mislis da ima bilo kakvog smisla predstavjati se sad, kada sam dobio svoj virtuelni identitet poznatog srpskog pisca?

Pa zar da pokvarimo celu zabavu? Vidi samo koliko je rasprava raspalila od kad su pojedinci poceli da tripuju svasta.  Cool
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 11:03

Зимоврел ::А суштина њеног поста је била да је Олдфилд Дејан Стојиљковић
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Carski.

A Crnijastreb je Basara?

Ubica je Tolkin.

Ti si, pretpostavljam, Vida Ognjenovic?

Jos samo da nam Ket otkrija iza kog nika se kriju Dobrica Cosic i Markes pa da osnujemo knjizevni klub.  Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 816864
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 11:12

CRNIJASTREB ::i malo povrijeđenog ega jednog umjetnika
Ko mi te to povredio?  Evil or Very Mad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Uno Nomesta Sub 10 Maj 2014, 11:42

Alo breee!!! Ako je neko Tolkin ovde onda sam to ja!!! xD hahahahahahaha
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Chandrian Sub 10 Maj 2014, 11:52

Zevs86 ::

@Regi Obesmisljavas poentu kritike i slobode govora sa tim pravnim glupostima... Bez uvrede, jer zaista ne zelim da vredjam. Vrtis istu plocu zbog toga sto ne gotivis Ket i Liu. Daj iskuliraj i popij pivo Wink  Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 1980756041 Svaki tvoj novi komentar isto izgleda, kao jos jedna ljuta opaska na licnost. Preformulisi barem to sto zelis da kazes... Ispada da napusavas sve redom zbog tog hejta...

@Ket U tvom stilu... Videcemo sta ce ispasti do kraja Wink

Pljus Zevse velik ko Hvat! 

Reci im Uno Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 3250678809

@Oldfield - kad bi barem malo pratio dešavanja na forumu i barem malo poznavao članove istog, osim što samo troluješ u svojoj temi znao bi da Zim već piše, i to odlično..
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 11:54

Uno Nomesta ::Alo breee!!! Ako je neko Tolkin ovde onda sam to ja!!! xD hahahahahahaha

Evo, imamo Tolkina.  cheers 

Da nastavimo licitaciju za Vidu Ognjenovic?

Za sad imamo tri kandidata tj. kandidatkinje... Zimovrel za sad vodi?

Ko hoce da bude Isidora Bjelica?  Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 11:55

Chandrian ::
@Oldfield - kad bi barem malo pratio dešavanja na forumu i barem malo poznavao članove istog, osim što samo troluješ u svojoj temi znao bi da Zim već piše, i to odlično..

Znam da pise. Citao sam ja vise knjiga Vide Ognjenovic.  Cool
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Uno Nomesta Sub 10 Maj 2014, 12:02

Ako želiš autogram javi se Smile
ali da te upozorim ja se samo na sisu potpisujem...
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 12:09

Uno Nomesta ::Ako želiš autogram javi se Smile
ali da te upozorim ja se samo na sisu potpisujem...
 Laughing  Laughing  Laughing
Ovaj topic se raspada po savovima...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od CRNIJASTREB Sub 10 Maj 2014, 12:31

a ja i dalje tražim knjigu da kupim...
što se zim tiče moj ti ona piše na tri jezika koja takođe može i predavati(srpski, engleski, španski)...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 12:46

CRNIJASTREB ::a ja i dalje tražim knjigu da kupim...
što se zim tiče moj ti ona piše na tri jezika koja takođe može i predavati(srpski, engleski, španski)...
E, sad si me zainteresovao...

Ima li topica ovde za njene knjige ili daj bar neki link ili info o njima?

A ova sto je mnogo besna i uljudno se izrazava, Ket... jel i ona pisac?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Hokins Sub 10 Maj 2014, 12:47

Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od CRNIJASTREB Sub 10 Maj 2014, 13:15

za ket ćeš cuti vrlo brzo.. svi smo mi pisci dragi nas oldi
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 13:23

Zevs86 ::@Tresnja Zenska, ti bas imas cudan ukus! :DVolis te trol fazone, pa to ti je...
 Cool
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 13:27

CRNIJASTREB :: za ket ćeš cuti vrlo brzo.. svi smo mi pisci dragi nas oldi

Jes, vala... primetio sam. Eto i ja preko noci postadoh pisac ovde. Cudo ti je ovaj internet.  Cool
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od CRNIJASTREB Sub 10 Maj 2014, 13:31

ti nisi proglasen piscem već nagrađivan piscem i umjesto da kažeš hvala ti se ljutiš....
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Assassin Sub 10 Maj 2014, 13:41

Xmm, kad moram da citam sta ste pisali jedno 4o minuta, dobro nije da sam samo citao. Very Happy
Okej, imamo onog Ogrida koji nam dodje u kucu, ne predstavi se ili javi, otvori frizider,
uzme pivo, zavali se i digne noge na sto. Skroz neprijatno, zar ne? Ali opet, ako je to zaista
pisac, onda bi on imao neku vrstu prava da dodje na temu i brani se od kritika, svakako ne
vredjajuci na bilo koji nacin druge clanove, ali opet ocekivano. To bi bilo kao da je dosao u
nasu kucu, a on tu ima jednu sobu i u svojoj sobi dize noge na sto, ali opet nam se nije javio
na ulazu, pa bi to u najbolju ruku bilo prihvatljivo neprijatno. Eee sada, posto Ogrim tvrdi da
on nije pisac, onda se ta crta prihvatljivosti gubi i ostaje samo jedna velika neprijatnost.
Ali on je zanemarljiva problematika na forumu, jer sve sto treba uraditi je okrenuti glavu na drugu stranu i ne obracati paznju na njega, to pisem clanovima, batalite njegov sarkazam i
trolovanje, pametovanje. Ocigledno mu imponuje da ga porede sa jednim piscem.

Pravi problem ovde je prepucavanje nastalo od strane Regara i ostalih clanova. Sto ce reci da iako je Ket burno odreagovala, to nije razlog da se Regar vs ostali prepucavaju preko pet strana, dok Ogrim veruje da je to on "uspeo" da zakuva i sav je srecan ne znajuci da je svadja izmedju Ket, Regara, Lije od ranije i da nikakve veze nema sa njim, niti da on kao nepoznati pojedinac uopste nema jacinu da zavadi clanove ovde, mislim zasto, ko je on da marimo za njega i da dopustimo da nas zavadi? Ali Regar je vec stari clan, pa kao u slucaju Ogrida ne mozemo tek tako da okrenemo glavu i ne obratimo paznju. Ali opet, to cu od vas traziti.

Batalite dalje besmislene rasprave i komentare ovde.Sta god da je Ket napisala nije tebi napisala Reg i tako nije na tebi da branis osobu koja je donela neprijatnost ovde, napadajuci
Ket. Time samo tezis ka tome da ostali clanovi napadaju tebe. A i ne znam sta si tacno sve pisao posto si brisao postove. Ako ima problema administracija ce odreagovati. Ovako se zavadjate upravo zbog starih svadja koje negiras. Neka ne ispadne da branim Ket i sam sam ima rasprava sa njom u proslosti zbog njene naravi, ali ovde tezim da budem realan.
Nema potrebe iko da odgovara i dalje produbljuje svadju, svima je jasno sta, kako i zasto.
Uzdrzacemo se od daljih negativnih komentara i skrenuti misli sa ove teme. Ne bih da je zakljucavam. Uzivajte. Wink
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave - Page 7 Empty Re: Dejan Stojiljković - Konstantinovo raskrsce ; Duge noci i crne zastave

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu