WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 
Nim (8274)
Spam Tema.... - Page 12 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 12 Voting_barSpam Tema.... - Page 12 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Spam Tema....

+24
Areal
Prince of Ravens
Vierna
LunarFang
Sparkling Comet
азор ахаи
Dimeks
Oberin Martel
Lord M.
bockybp
Nim
Zandrin
White Rabbit
Zevs86
KrleTuđin
Hokins
Uno Nomesta
Princ Regar
Brat Crni
CRNIJASTREB
Vazarius
Assassin
Зимоврел
Witcher
28 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pon 07 Sep 2015, 09:03

Ne treba, hvala Ubico Very Happy
A ko rano rani, na biro ode da se prijavi xD
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Brat Crni Pon 07 Sep 2015, 09:27

Ko rano rani celu noc je proveo nad prokletom knjigom...
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nim Pon 07 Sep 2015, 09:36

I tako ja pored silnog posla čitam Spam temu Very Happy

@Trešnjo, od kad je ovo muški forum molim te? Very Happy Nego ti činiš kardinalnu grešku, zaratilla si sa svim momcima na forumu Very Happy Very Happy

Htedoh da se nadovežem na prethodnu priču o migrantima iz ugla nekog ko živi u 80% muslimanskoj sredini ali vidim da ta tema nije više interesantna već Trešnjin avatar Very Happy Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pon 07 Sep 2015, 09:40

Jesi ljubomorna Mici? xD
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nim Pon 07 Sep 2015, 09:43

Što bih bila ljubomorna Unić kad me ti voliš?  Laughing Laughing Laughing
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Pon 07 Sep 2015, 09:55

Nim ::I tako ja pored silnog posla čitam Spam temu Very Happy

@Trešnjo, od kad je ovo muški forum molim te? Very Happy Nego ti činiš kardinalnu grešku, zaratilla si sa svim momcima na forumu Very Happy Very Happy

Htedoh da se nadovežem na prethodnu priču o migrantima iz ugla nekog ko živi u 80% muslimanskoj sredini ali vidim da ta tema nije više interesantna već Trešnjin avatar Very Happy Very Happy

haahah
Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pon 07 Sep 2015, 11:29

Nim ::I tako ja pored silnog posla čitam Spam temu Very Happy

@Trešnjo, od kad je ovo muški forum molim te? Very Happy Nego ti činiš kardinalnu grešku, zaratilla si sa svim momcima na forumu Very Happy Very Happy

Htedoh da se nadovežem na prethodnu priču o migrantima iz ugla nekog ko živi u 80% muslimanskoj sredini ali vidim da ta tema nije više interesantna već Trešnjin avatar Very Happy Very Happy




Spoken like a true Queen. Very Happy



Nadoveži se slobodno, oduvek me je zanimalo gledište nekoga iz Novog Pazara.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 07 Sep 2015, 11:31

Nim ::zaratilla si sa svim momcima na forumu Very Happy Very Happy
Sta da radim, uvek sam bila skromna devojka Very Happy


Ubico pre ce biti ovako: Laughing  https://www.youtube.com/watch?v=PWtCy1fTVVk
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Pon 07 Sep 2015, 11:31

Aaaaaaaw, i missed out on so much fun :-(

@Nim Jelly A bit? Oo Very Happy? Što se mene tiče, slobodno se vrati na temu. Evo, ja ću da te saslušam Very Happy Znaš da ja uvek saslušam, šta ti imaš da kažeš Very Happy

@Trešnja I!? Čije su sise A čije ruke bre!? Nemojmo zaboraviti ono što je bitno ovde Spam Tema.... - Page 12 3250678809

@vazarius @azor @krle24 aman ljudi, stick to the plan and work as a team Wink Mi muški zlotvori i šovinisti moramo da se drzimozajedno :-P
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 07 Sep 2015, 11:34

Assassin ::Igrajte se lepo, ako ne
možete bez prelaženja granice onda vam azil ne gine
Rolling Eyes Rolling Eyes
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Pon 07 Sep 2015, 11:35

I posle se ljudi žale kako je dosadno na forumu i kako bi trebalo da organizujemo neke igre i šta ti ja znam Spam Tema.... - Page 12 3250678809 U stvari je jednostavno, malo baljezganja, malo trolovanja, malo zdravog humora i satire. i jedna misteriozna Tresnjina slika kao avatar, i voila Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 07 Sep 2015, 11:37

Ne znam sta vam nije jasno, avatar ko svaki drugi na netu, sise ko svake druge. Smorili ste Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 07 Sep 2015, 11:39

Zevs86 ::I posle se ljudi žale kako je dosadno na forumu i kako bi trebalo da organizujemo neke igre i šta ti ja znam Spam Tema.... - Page 12 3250678809
Upravo tako, podizem atmosferu i gledanost (malo li je), a oni samo kukumavce Rolling Eyes Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pon 07 Sep 2015, 11:45

Zevs86 ::I posle se ljudi žale kako je dosadno na forumu i kako bi trebalo da organizujemo neke igre i šta ti ja znam Spam Tema.... - Page 12 3250678809 U stvari je jednostavno,  malo baljezganja, malo trolovanja, malo zdravog humora i satire. i jedna misteriozna Tresnjina slika kao avatar, i voila Very Happy


Je l' to nešto na Vazin i moj  račun?
Nemoj posle da kukaš kada ne budeš pozvan. Durenje
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od White Rabbit Pon 07 Sep 2015, 12:22

Boli vas dupe što je Mira Škorić ošamarila Macu...
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nim Pon 07 Sep 2015, 12:27

Bacim komentar i svi zaključe da sam ljubomorna Very Happy Very Happy Samo još nisam zaključila jel na sise ili na to što je Trešnja u centru pažnje  Laughing Laughing Laughing

@Assassin isti komentar bih imala i bez te titule, to ima veze sa nečim drugim Very Happy

Elem, bila skoro u Bg-u, prošla pored autobuske, zapravo pored fakulteta i zgrozila se. Naravno, stoji da bi svi oni radije avionom otišli na željeno mesto i da niko ne voli da spava u parku, stoji da su se naši ljudi našli u svemu tome u više navrata tokom istorije i da treba razumeto ali ja se nekako sećam tih slika, dete vozi traktor, pune prikolice pokućstva, sumnjam da je tamo imalo nekog keša u džepu. Kad uporedim te dve slike nije baš slično, u parku su uglavnom muškarci u punoj snazi i meni kao ženskoj osobi uopšte nije prijatno da prođem tuda čak ni u podne. O haosu u vidu smeća neću ni da pričam.
U tom smislu razumem Trešnju što je ta priča ne dotiče i nema osećaj o situaciji jer se kod nje ne dešava nista, kao što se ne dešava ni kod mene

E sad, kao neko ko je iz Pazara i samim tim ima među prijateljima na fejsu raznoraznih ljudi mogu samo napraviti poređenje kakve objave vidim kad su u pitanju azilanti, godišnjica Srebrenice, događanja u pojasu Gaze, a kakve objave vidim kad su u pitanju neke naše tragedije. U prvom slučaju Home page vrvi od raznoraznih objava iako se neki od njih nisu ni rodili kad je bila Srebrenica, pojas Gaze ne znaju ni gde je na mapi ali u pitanju su tragedije muslimana i o tome se priča na sva usta. U drugoj slučaju par sporadičnih objava. Poenta ove duge priče?
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pon 07 Sep 2015, 12:41

Ja bih ih sve pobio... u talase kao mačiće...
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Pon 07 Sep 2015, 12:52

Trešnja ::Ne znam sta vam nije jasno, avatar ko svaki drugi na netu, sise ko svake druge. Smorili ste Very Happy
muskarcu pokazi mali prst leve noge ima da zabali a kamo li sise il ne daj boze nesto lascivnije Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pon 07 Sep 2015, 13:01

Nim ::Bacim komentar i svi zaključe da sam ljubomorna Very Happy Very Happy Samo još nisam zaključila jel na sise ili na to što je Trešnja u centru pažnje  Laughing Laughing Laughing

@Assassin isti komentar bih imala i bez te titule, to ima veze sa nečim drugim Very Happy

Elem, bila skoro u Bg-u, prošla pored autobuske, zapravo pored fakulteta i zgrozila se. Naravno, stoji da bi svi oni radije avionom otišli na željeno mesto i da niko ne voli da spava u parku, stoji da su se naši ljudi našli u svemu tome u više navrata tokom istorije i da treba razumeto ali ja se nekako sećam tih slika, dete vozi traktor, pune prikolice pokućstva, sumnjam da je tamo imalo nekog keša u džepu. Kad uporedim te dve slike nije baš slično, u parku su uglavnom muškarci u punoj snazi i meni kao ženskoj osobi uopšte nije prijatno da prođem tuda čak ni u podne. O haosu u vidu smeća neću ni da pričam.
U tom smislu razumem Trešnju što je ta priča ne dotiče i nema osećaj o situaciji jer se kod nje ne dešava nista, kao što se ne dešava ni kod mene

E sad, kao neko ko je iz Pazara i samim tim ima među prijateljima na fejsu raznoraznih ljudi mogu samo napraviti poređenje kakve objave vidim kad su u pitanju azilanti, godišnjica Srebrenice, događanja u pojasu Gaze, a kakve objave vidim kad su u pitanju neke naše tragedije. U prvom slučaju Home page vrvi od raznoraznih objava iako se neki od njih nisu ni rodili kad je bila Srebrenica, pojas Gaze ne znaju ni gde je na mapi ali u pitanju su tragedije muslimana i o tome se priča na sva usta. U drugoj slučaju par sporadičnih objava. Poenta ove duge priče?


Nim, znamo se odavno, znamo mi da si ti opasna zavodnica. Very Happy

Poenta te druge priče je da treba da se udas za Beograđanina. Very Happy


Sad šalu na stranu, ovaj prvi komentar je posve iskren i sa lica mesta što bi se reklo. O tome sam pisao, o tome kako se neki ljudi osećaju kada
im se zadesi tako nešto skoro pa na pragu kuće. Ja da imam ćerku i da se uveče vraća iz škole, sa posla dok mora da prođe kroz neki park koji je prtrpan sa stotinu ili više muškaraca, svakako da mi ne bi bilo svejedno. A što se tiče drugog komentara, o tome ćemo nekom prilikom pričati malo više, možda i uživo kada se vidimo jer baš me zanima kakvo je stanje dole kod vas.



Uno prekini da lupaš.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Pon 07 Sep 2015, 13:02

Nim ::Bacim komentar i svi zaključe da sam ljubomorna Very Happy Very Happy Samo još nisam zaključila jel na sise ili na to što je Trešnja u centru pažnje  Laughing Laughing Laughing

@Assassin isti komentar bih imala i bez te titule, to ima veze sa nečim drugim Very Happy

Elem, bila skoro u Bg-u, prošla pored autobuske, zapravo pored fakulteta i zgrozila se. Naravno, stoji da bi svi oni radije avionom otišli na željeno mesto i da niko ne voli da spava u parku, stoji da su se naši ljudi našli u svemu tome u više navrata tokom istorije i da treba razumeto ali ja se nekako sećam tih slika, dete vozi traktor, pune prikolice pokućstva, sumnjam da je tamo imalo nekog keša u džepu. Kad uporedim te dve slike nije baš slično, u parku su uglavnom muškarci u punoj snazi i meni kao ženskoj osobi uopšte nije prijatno da prođem tuda čak ni u podne. O haosu u vidu smeća neću ni da pričam.
U tom smislu razumem Trešnju što je ta priča ne dotiče i nema osećaj o situaciji jer se kod nje ne dešava nista, kao što se ne dešava ni kod mene

E sad, kao neko ko je iz Pazara i samim tim ima među prijateljima na fejsu raznoraznih ljudi mogu samo napraviti poređenje kakve objave vidim kad su u pitanju azilanti, godišnjica Srebrenice, događanja u pojasu Gaze, a kakve objave vidim kad su u pitanju neke naše tragedije. U prvom slučaju Home page vrvi od raznoraznih objava iako se neki od njih nisu ni rodili kad je bila Srebrenica, pojas Gaze ne znaju ni gde je na mapi ali u pitanju su tragedije muslimana i o tome se priča na sva usta. U drugoj slučaju par sporadičnih objava. Poenta ove duge priče?
na nekoliko stranica ranije sam napisala slicno nesto

plus ako epidemioloski gledamo, svasta moze da se desi

e sada ko zna kako se epidemije sire znace I to da nijedan rodni grad u tom slucaju nece biti dovoljno daleko

ono sto je u stvari neophodno je , ne kako je krle rekao cipovanje, to bas onako hevi I skroz nehumano zvuci, ali mora se urediti pracenje kontrolisanje popisivanje tih ljudi..takodje neophodna su I sredstva kako bi se tim ljudima obezbedili minimalni higijenski zdravstveni uslovi, a ta sredstva mi nemamo, dakle potrebne su donacije iz belog sveta..

ja se plasim na sta ce ovo sve da izadje

tj..nece se mozda nesto spektakularno kod nas desiti ali ne sumnjam da ce se neki tu stacionirati kako bi kasnije delovali po zapadnoj evropi a nas ce mic po mic kolonizovati onako potiho

uvek se setim price koju mi je tetka ispricala kada je davnih 70 tih bila na kosovu kada joj je jedan albanac reko da je Kosovo njihovo na sta se ona lecnula ..pa kako ...nije.to je srbija jugoslavija..on joj je odgovorio kratko.. vidis ono stado I pastira..e pa cije ovce od toga I livada..ukratko..namnozili su se I ispunili nase livade

plasim se da ce I sada nesto da se tako desi...

ne svidja mi se sve ovo I da mogu da dignem kineski zid oko srbije digla bih ga eto
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 07 Sep 2015, 13:06

I ja vidim svakakve objave pa na njih i mislim tipa "bas mi zao ove dece ali mi nije zao amera koji su stradali 11." i tipa "koga briga za ovu decu, jel postavlja neko decu iz nato-a" ali ne na svom fejsu jer takve maloumnike nemam medju prijateljima Very Happy I smaraju.

I aj sto oni prave smece, ali mora da se prizna da ima puno smeca i bez njih i to najvise prave svinjac oni koji gundjaju arapima Laughing Meni samo smejurija sto ljudi hoce da dizu zidove a ne kapiraju da je najveci raspad u stvari izmedju tih zidova i nema puno veze sa izbeglicama.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pon 07 Sep 2015, 13:08

Zan maj frend dopada mi se kako razmišljaš jer slično, ako ne i isto razmišljamo. Very Happy

Kao što kaže Nim, kod nje ima već 8o% muslimana. I od ovih azilanata sada će možda biti u nekim mestima u Srbiji 8o% njih, za koju godinu naravno, pa ti vidi.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nim Pon 07 Sep 2015, 13:18

@Assassin, aha, oko mene krv do kolena od slomljenih srca Very Happy Very Happy Da ne offtopicujem Very Happy

Ovo izgleda može samo čovek da se nada da im Srbija nije zanimljiva Smile
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Vazarius Pon 07 Sep 2015, 13:23

Assassin ::
Zevs86 ::I posle se ljudi žale kako je dosadno na forumu i kako bi trebalo da organizujemo neke igre i šta ti ja znam Spam Tema.... - Page 12 3250678809 U stvari je jednostavno,  malo baljezganja, malo trolovanja, malo zdravog humora i satire. i jedna misteriozna Tresnjina slika kao avatar, i voila Very Happy


Je l' to nešto na Vazin i moj  račun?
Nemoj posle da kukaš kada ne budeš pozvan. Durenje
 Ne da nece biti pozvan, nego cemo mu poslati i snimak od sat vremena !!! Tvoj potez od pet minuta, moja priprema od 30 minuta i potez od 25 Very Happy Pa nek vidi sta propusta Spam Tema.... - Page 12 3250678809
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Pon 07 Sep 2015, 13:25

Nim ::@Assassin, aha, oko mene krv do kolena od slomljenih srca Very Happy Very Happy Da ne offtopicujem Very Happy

Ovo izgleda može samo čovek da se nada da im Srbija nije zanimljiva Smile
nadajmo se
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 12 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu