WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 
Nim (8274)
Spam Tema.... - Page 7 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 7 Voting_barSpam Tema.... - Page 7 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Spam Tema....

+24
Areal
Prince of Ravens
Vierna
LunarFang
Sparkling Comet
азор ахаи
Dimeks
Oberin Martel
Lord M.
bockybp
Nim
Zandrin
White Rabbit
Zevs86
KrleTuđin
Hokins
Uno Nomesta
Princ Regar
Brat Crni
CRNIJASTREB
Vazarius
Assassin
Зимоврел
Witcher
28 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Sub 05 Sep 2015, 15:55

Haha da lupas, snimili klipic u kome vitlaju sa dve kutije pomoci crvenog krsta i zbog toga su sve izbeglice do sad nezahvalne i odbijaju pomoc. A za ovo da se ljudi cipuju kao stoka nemam reci.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Sub 05 Sep 2015, 17:33

Nema Zevs sa tobom zezancije ,cim malo popljujes amere ispadnes nacionalista i teoreticar zavere xd
To mu Zevse dodje teorija logike ,vise nego teorija zavere,jer profit je u ratu najsladji ,ali dobro ,nije ni vazno ((:
Svako ima svoje misljenje ,ni ja tebi ne mogu reci da je tvoje pogresno ,niti ti meni mozes reci da je moje ,zapravo mozes i mogu,ali nije lepo ((:
Nego hajde mi reci ,sta ti mislis o bombardovanju jugoslavije ,oduvek sam to hteo da te pitam Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od KrleTuđin Sub 05 Sep 2015, 18:46

@Zevs86 Vidi ti to, moja proizvoljna procena od 99% je pogrešna i to za dobrih 20%-30%. Very Happy Super je link, hvala ti.
Ja sam taj zaključak doneo svojim iskustvom sa njima. Ali ako ozbiljna studija kaže tako, onda je tako.  Smile
Sve u svemu, ipak i dalje velikom većinom preovladava zdrav razum. 
Ali i velikim brojem ne, što znači da svako ko se mršti na nekontrolu njihovog ulaska u našu zemlju nije apatični monstrum kog zabole za izbeglice, već iz te situacije iznosi logičke zaključke.

@Trešnja Dobro Cherry, pitaću te za 5 godina kad te ulicom u sred rodnog grada budu jurili mali arapčići sa namerom da te gađaju cipelom zato što ne nosiš burku.  Spam Tema.... - Page 7 3250678809
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Sub 05 Sep 2015, 19:21

Pre će biti da će je hteti silovati
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Sub 05 Sep 2015, 19:24

Statistika mozeda kaze i 99 posto ti se nece nista desiti (uopsteno za bilo sta govirim) ali ako tebe potkaci onaj neverovatni tj minimalno verovatni 1 posto za tebe je to 100 procentno..ako me razumete sta hocu da kazem

ugl vrlo mi je neprijatno saznanje da je gomila njih kod nas

ne znam jrste li skoro prolazili pored autobuske u bg.u

najezim se svaki put kad ih vidim

jesam ksenofobicna priznajem i prostoniako znam da mozda i preterujem u tom.osecaju ne mogu protiv istog..prosto cela tq situacija mi daje osecaj velike uznemirenosti..
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Sub 05 Sep 2015, 19:49

@Zandrin konačno da neko ima strah i to opravdan.
POgledajte ih šta rade, tuku se sa policijom svih zemalja u koju odu jer zahtevaju da im se sve da na tacni.
Traže posebna prava i zakone koji štite njhove običaje da ne bi izgubili svoju islamsku kulturu.
Kakve su to izbeglice?
Moja porodica (baba i deda) kada su bili izbeglice niti su tražili šta od drugih niti su dobili. Baba je spavala u podrumu osnovne škole u Bratuncu a deda ispod konjske zaprege u školskom dvorišu. Nisu išli u druge zemlje da traže svoja prava niti da druge ljude nazivaju fašistima jer ih ovi neće da im daju svoje pare.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Sub 05 Sep 2015, 20:47

ja sam tek danas saznao da Raduljica ima tetovazu u cast Mracnoj Kuli...
Respect...
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Sub 05 Sep 2015, 20:52

@krle24 U pitanju je jako ozbiljna studija, jako ozbiljne institucije. U principu se tu radi o najvecoj i najozbiljnijoj koja je uradjena na tu temu. Ima dosta manjih, i dosta manje ozbiljnih na istu temu. Ovu sam ti ponudio kao najozbiljniju. Ako budes uporan, nacices sasvim solidan broj studija koja govori manje vise isto.
U principu, horor film.
Pogledaj te brojke. Ti ljudi, su sve samo ne spremni da zive u demokratskim drustvima. Mentalitet srednjeg veka, bez zadrske se moze reci.
Velika vecina, je u ovom slucaju 60 do 70%, u zavisnosti od zemlje do zemlje. Sto je premalo normalnih ljudi, moras se sloziti! Jer pricamo o elemntarnim ljudskim pravima! Ovde se radi o stvarima kao sto su smrtna kazna za bogohuljenje, preljubu, ili drugaciju seksualnu orijentaciju. Mizoginije i svakog oblika mrznje koliko hoces. Znaci ljudi tapkaju u mestu vec hiljadu i nesto godina.
I da, sa razlogom se ljudi mrste.

@Elend Ma nije to, nego hajde da pricamo konkretno. Nemojmo vise da vrtimo prazne price koje se mogu procitati u Kuriru & Co. Ne treba vrteti prazne generalizacije, kada ima konkretnih stvari o kojima znamo dosta i ima sta da se kaze.

Sto se tice bombardovanja Juge, sta te konkretno zanima? oO? Ima tu xxx stvari o kojima moze da se prica. U principu, se ne slazem sa tim stavom da je sve "truli i dekadentni zapad" ( i da je za sve kriva ta "zapadna imperijalistica koalicija" ) zakuvao "zbog radi toga JER moze" . Tu mislim na one klasicne naslove iz nasih medija, koje je plasio bracni par MM i ostatak DB-a i svih ostalih saucesnici u raznim u zlocinima.

@Lord Da bre, lik je faca! Very Happy Cita knjige, skoro kao mi Wink

@Princ Regar Jel toliko tesko da iskuliras, ne razumem?! "Samo" trebas da se potrudis da me ignorises, jer jbg forum nema opciju block ili ignore. Da ima ja bih vec to uradio, kao sto sam to vec na fbu- u uradio.

Sto se tice mog vredjanja, to je manje vise samo moje vidjenje tebe kao lika koji je nepodnosljivo arogantan. Nisam bio vulgaran, niti zelim da budem vulgaran. Samo me iskuliraj sa tim tvojim odvratnim dobacivanjima, i ja sam kul. U suprotnom, mozda ce biti i ostrijeg govora sa moje strane Wink Pa ce verovatno neko popiti i ban usput, videcemo Very Happy


Poslednji put izmenio Zevs86 dana Sub 05 Sep 2015, 21:48, izmenio ukupno 4 puta
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Princ Regar Sub 05 Sep 2015, 20:55

Assassin ::

Sad ozbiljno, Regale ako je Zevs lepo zatražio od tebe da ne komunicirate vise i td. ispuni mu želju. Kad već ne možete bez podbadanja i sa lepom komunikacijom onda bolje da ne komunicirate, jer vidim da će ovo prerasti u žestoku svađu, a to nam ovde nije potrebno.

Неће сто посто испасти свађа, није ово први пут да ме вређа, већ је пар пута исто овако, има тога и даље ако ниси обрисао, али то мене не дотиче Smile Нисам одреаговао ни претходних пута, нећу ни сада, обећавам ти. А да га не коментаришем ћу размислити, то је само његова молба, сва моја коментарисања нису ни приближно толико увредљива као његова па да лик тражи забрану приступа, али то је већ његова ствар.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Sub 05 Sep 2015, 21:12

Peace braćo!
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Sub 05 Sep 2015, 22:52

krle24 ::@Trešnja Dobro Cherry, pitaću te za 5 godina kad te ulicom u sred rodnog grada budu jurili mali arapčići sa namerom da te gađaju cipelom zato što ne nosiš burku.  Spam Tema.... - Page 7 3250678809
Pa pitaj me tad, samo sto je moj rodni kraj daleko Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Brat Crni Sub 05 Sep 2015, 23:42

Trešnja ::
krle24 ::@Trešnja Dobro Cherry, pitaću te za 5 godina kad te ulicom u sred rodnog grada budu jurili mali arapčići sa namerom da te gađaju cipelom zato što ne nosiš burku.  Spam Tema.... - Page 7 3250678809
Pa pitaj me tad, samo sto je moj rodni kraj daleko Very Happy


Trešnja ::Ljudi su isto tako i pre pricali da nas se nista ne tice, da je sve to "daleko" i da "nece nas da dotice"...

U principu svi bi hteli da budu sigurni i da zive lepo, ali kada moraju ruke malo da se zaprljaju tu odustaju. Krletova ideja sa cipovanjem jeste gadna, ali bi isto tako bila i delotvorna. Zasto bi bilo ko rizikovao sigurnost svog naroda? Prljav posao? Pa valjda su se vec navikli na to. Uostalom, ovi sto vode drzavu nisu tu da bi se svidjali svom narodu, vec da gledaju njegove interese, sto ovi nasi ne rade.
Jedno pitanje: Da ti se porodica nadje u opasnosti, mozda cak i smrtnoj, sta bi bio/la spreman/na da uradis?
Pitanje se odnosi na sve.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Sub 05 Sep 2015, 23:46

Treba pomagati ljudima, humano je pružiti im hranu, utočište i osnovne potrebštine.
Mišljenja sam da deca nikada ne treba da ispaštaju i pate i da za decu uvek mora da ima.
A rat je užasna stvar, dok ne doživimo to ne možemo da znamo kakva ih muka tera.
Ali da li bi im dozvolio da nekontrolisano idu našom zemljom, da se tu nasele možda ili šta već, to nikako. Postavio bih vojsku na granice i od starta kontrolisao ko je odakle i da li su svi oni zapravo
pobegli od rata ili beže iz drugih zemalja zbog ekonomske krize. Naravno to je teško jer su skoro svi pobacali dokumenta da ih ne bi provalili. I onda bi im samo dozvolio pristup određenim centrima za boravak, sa svim normalnim uslovima za život i to samo na određeni period, dok bi im dao pristup putevima da odu u druge zemlje gde su namerili da idu. I to sve kontrolisano naravno. Ako se nekome ne sviđaju takvi uslovi molim lepo, izvoli nazad odakle si došao.
A ne ovako da hiljade mladih i vojnički sposobnih ljudi tumara zemljom, a ti ne znaš ni ko su ni šta su. Koliko će njih ostati kod nas to je pitanje, a meni
se više smučilo da drugi imaju više prava u mojoj zemlji od mene, a i to što će sutra moja deca biti stranci u Srbiji.
Tako da da, zalažem se za pomoć, ali sve da bude strogo kontrolisano (što našsa država naravno nije sposobna da uradi) i obezbeđeno.
To je moje mišljenje, hejters gona hejt, ali dosta mi je mišljea ljudi koji samo vide neku slogu, mir, humanost, bratstvo jedinstvo, a ne vide koliko glupi Srbi
uvek nadrljaju.


Nego Trešnja, da ti postavim jedno intimno pitanje:

Šta bi sa onom plašljivom, da ne kažem paranoičnom Trešnjom,  koja je stalno videla opasnost i potencijalno proganjanje na sve strane?


EDIT:


Brat Crni ::
Jedno pitanje: Da ti se porodica nadje u opasnosti, mozda cak i smrtnoj, sta bi bio/la spreman/na da uradis?
Pitanje se odnosi na sve.
Brate Crni da li se ovo pitanje odnosi na nas sve u smislu da nam se porodica nađe u opasnosi od strane novopridošlica u našoj zemlji ili misliš na nešto drugo?



EDIT no.2:

Da, zaboravih da se nadovežem na Zanin komentar o azilantima u Beogradu. Stvarno mi nije jasno šta će pun Beograd azilanata koji spavaju po parkovima i gde stignu, kako su uopšte stigli do prestonice. Zašto se tu zadržavaju i šta država planira da preduzme povodom toga, mada smatram dato nije ni trebala da dozvoli.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Brat Crni Sub 05 Sep 2015, 23:57

Od strane azilanata/izbeglica/imigranata, sta god da su, u periodu od sada pa nekih 5 godina unapred. Pogledaj samo Svedsku i znaces o cemu pricam.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 06 Sep 2015, 00:05

Ubico ja nikada nisam bila plasljiva, vec oprezna. Very Happy  Kada bih mogla da biram, izabrala bih dobrobit te dece, ne bi ih cipovala kao stoku, pa makar sejali islam posle po zemlji, posto vidim da vlada opsta paranoja da ce arapi da krenu da plode srpkinje hahaha.Postoje neke druge mere, ali one su nemoguce jer i najosnivnije stvari nisu sredjene u zemlji.


Brate Crni, tu info sam mu dala cisto onako, inace se slazem da nista nije dovoljno daleko, mada, opet, postoje zemlje koje na neki nacin jesu daleko jer znaju mnogo bolje da upravljaju vanrednim situacijama i nisu raspad kao ova.


Inace taj klip mi je unistio uzitak muzikom Very Happy Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 06 Sep 2015, 00:18

Ovdje nema mjesta emocijama. mislite na buducnost svoje, a ne tudje djece. ovi ljudi su opasnost evropskoj kulturi i tradiciji koliko i samoj egzistenciji nasih naroda.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 06 Sep 2015, 00:21

Ozbiljno, a kako bi se to sprecilo, ubijanjem? Smejurija Smile  Sada bih rekla da smo mogli malo da se ugledamo na Japance i kako su oni "zabranili", ali oni su neki potpuno drugi svet jbt. Kod nas cak i placaju arapkinjama da se seksaju sa njima po beogradskim parkovima, a onda bi branili istima da udju u zemlju.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Ned 06 Sep 2015, 00:25

Trešnja ::Ubico ja nikada nisam bila plasljiva, vec oprezna. Very Happy  Kada bih mogla da biram, izabrala bih dobrobit te dece, ne bi ih cipovala kao stoku, pa makar sejali islam posle po zemlji, posto vidim da vlada opsta paranoja da ce arapi da krenu da plode srpkinje hahaha.Postoje neke druge mere, ali one su nemoguce jer i najosnivnije stvari nisu sredjene u zemlji.


Brate Crni, tu info sam mu dala cisto onako, inace se slazem da nista nije dovoljno daleko, mada, opet, postoje zemlje koje na neki nacin jesu daleko jer znaju mnogo bolje da upravljaju vanrednim situacijama i nisu raspad kao ova.


Inace taj klip mi je unistio uzitak muzikom Very Happy Very Happy


Reče devojka koja mi je tražila da zatvorim temu sa našim slikama za širu javnost, kako bi ona mogla da nas udostoji jedne svoje fotke. Spam Tema.... - Page 7 3250678809


Nigde nisam napisao da decu treba čipovati ili bilo koga. A moraš uzeti u obzir da su većina azilanata ili bar veliki broj njih, mladi, snažni muškarci,
koji idu pod izgovorima da su ostavili porodice iza, braće, sestre, žene, pa kada se oni skrase da će dovesti i ostale. A ja se pitam što ti sposobni
muskarci nisu ostali da brane svoju porodicu, ja svoju ne bih ostavio, a pogotovo ženu i decu. Doduše s neke strane i jeste razumno da će toliki put
lakše prevaliti mladi muškarci, pre nego žene, deca i stari. A opet da odem u iskrajnost, šta bi se desilo kada bi recimo 20-30-50-100 hiljada azilanata
došlo u našu zemlju, pa ona slobodno se ukampovali u prestonici, u zemlji u kojoj imamo valjda 3o.ooo hiljada vojnika, možda više.
Šta bi se desilo kada bi desetine hiljada njih nagrnulo na neku policijsku stanicu, skupštinu ili gde već. Mogli bi da nas pregaze preko noći, šta onda?
Znam da je to neko iđenje u krajnost, ali uvek treba gledati stvari iz svakog ugla. Ti bi na to verovatno napisala da živiš da leko od prestonice pa te briga.
I osim njihove dece Trešnjo treba valjda misliti i na našu.
Ponavljam opet da treba pomoći maksimalno što možemo, rat je užasna stvar. Ali treba i misliti malo glavom i ne truditi se da što bolju sliku šaljemo Evropi, već da pravilno postupamo u svojoj zemlji.


Brat Crni ::Od strane azilanata/izbeglica/imigranata, sta god da su, u periodu od sada pa nekih 5 godina unapred. Pogledaj samo Svedsku i znaces o cemu pricam.


Znam o čemu pričaš, zato rekoh ne bi im dozvolio da se nasele ovde, već bi im pružio pomoć i kontrolisao njihovo kretanje.
A ti moraš uzeti obzir upravo to što nam govoriš, šta bi uradili da zaštitimo svoju porodicu? Pa i veliki broj tih azilanata radi upravo to
što radi da bi zaštitili svoje porodice. Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 06 Sep 2015, 00:32

Samo cu da ti kazem da ne kenjas, jer i da sam ti to rekla - lagala sam te Very Happy

I ja nigde nisam napisala da je ok sto svako moze da udje u zemlju kako hoce, vec da ubijanje i cipovanje istih ljudi je glupost.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Ned 06 Sep 2015, 00:42

Trešnja ::Samo cu da ti kazem da ne kenjas, jer i da sam ti to rekla - lagala sam te Very Happy

I ja nigde nisam napisala da je ok sto svako moze da udje u zemlju kako hoce, vec da ubijanje i cipovanje istih ljudi je glupost.


Nisam bio svestan da kenjam, mislio sam da normalno pišem.
Šteta, a mogla si da mi budeš zanimljiva osoba, ali vulgarnost podnosim samo u jednom slučaju.


Nisam ni bio svestan da je neko pomenuo ili mislio na ubijanje ljudi? Niti da je Krle konkretno mislio na čipovanje male dece ili dece uopšte.
Budi ljubazna pa mi citiraj tu osobu, kako bi mogao da uklonim taj neprimerni komentar.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 06 Sep 2015, 00:48

Necu da budem ljubazna, u tom slucaju ces morati ponovo da iscitas postove i izmedju redova - ti si admin, to je tvoj posao. A ja moram da budem vulgarna kada u suprotnom osoba ne kapira ili sama provocira, kao ti. Koga zabole sta sam ja pre sto godina tebi trazila, ako uopste jesam i kakve to ima veze sa temom? Gluposti Very Happy I sigurno nisam ovde da bih tebi bila zanimljiva.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 06 Sep 2015, 00:49

Trešnja ::Ozbiljno, a kako bi se to sprecilo, ubijanjem? Smejurija Smile  Sada bih rekla da smo mogli malo da se ugledamo na Japance i kako su oni "zabranili", ali oni su neki potpuno drugi svet jbt. Kod nas cak i placaju arapkinjama da se seksaju sa njima po beogradskim parkovima, a onda bi branili istima da udju u zemlju.
kakvo crno ubijanje?
Malo saradnje na Makedonskoj granici npr svih regionalnih policija bi dosta rijesilo problem.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 06 Sep 2015, 00:52

A kako bi to resilo?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od KrleTuđin Ned 06 Sep 2015, 00:54

krle24 ::Treba pomoći svakako, ljudi smo. 

Ali treba i kontrolisati ko nam ulazi u zemlju. Ko ne odlazi dalje. Sa kakvom namerom je ostao ovde. Sa kime je stupio u kontakt. 
Ali se bojim da ovi naši nit hoće nit su sposobni da to kontrolišu. 

Zato lepo - nek čipuju te ljude. Da u svakom trenutku znaju ko je i gde se nalazi, dok uživa zaštitu u tvojoj zemlji. 
Kad izađu čip se deaktivira. Ako se vrate čip se oglasi da su ušli u zemlju. 
I tačno se zna gde su. Sve vreme. 
Tih milion evra što su dobili bolje da su dali na kupovinu tog softvera pa da sve lepo pribeleže. 

Hoćete sigurnost i slobodu? Pruži ruku. Da ja zaštitim svoje građane a tebi pomognem. 
Mislim da je to sasvim mala cena koju bi morali da plate za boravak ovde. 

Ali. 

To je brendiranje. 
To se ne sme. 
To nije etički. 
To je užas. 
Moralni. 
Avaj - cena koju plaćamo da bi se nazivali civilizacijom.
@Assassin Izvoli. Neprimereno je kada čovek izrazi svoje mišljenje sarkazmom. O sarkastičnom komentaru o kom bi znao da sam se i izjasnio da je sarkastičan u daljoj konverzaciji sa Zevsom, a ne da slušaš Trešnju koja se čipovanja uhvatila kao pijan plota. Pa, poteci, ukloni komentar.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 06 Sep 2015, 00:59

Laughing Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 7 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu