WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_lcapPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Voting_barPogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

+22
Lannister
Oberin Martel
srbul
Blacko
Lord M.
Зимоврел
Hokins
CRNIJASTREB
Corto Maltese
Ket sa kanala
Struki
Kian The Nephilim
Zevs86
Ergon Lar Tund
Lya
азор ахаи
Uno Nomesta
Zandrin
Dimeks
VojaLu
Nim
Princ Regar
26 posters

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Nim Sre 17 Jul 2013, 17:27

Zan, Pseto je umro Very Happy  Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zandrin Sre 17 Jul 2013, 17:32

pusti me da se nadam Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Nim Sre 17 Jul 2013, 17:48

Salim se, nije Very Happy  Very Happy

Pratim temu, drago mi je sto je pokrenuta, samo mi se malo ne svidja naziv...

Sto se diskusije tice moje misljenje se u velikoj meri poklapa sa Strukijevim i Azorovim, da sad ne zvacem istu pricu..

Inace, na forumu nista novo, Regar o Regaru, Zevs o Maloprsticu, Zan o medicinskim nelogicnostima, dragi dragi forum Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zandrin Sre 17 Jul 2013, 17:53

eh nim sad igramo eci peci pec pseto je zivo ili mrtvo Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Ket sa kanala Sre 17 Jul 2013, 18:27

Zandrin ::
Dalje - Drogo - smejurija mi je da je njega najbrze Martin od rane pokosio, daklem, da ne bi Miri Maz Dur on bi sigurno umro, jer i kod njega je sepsa bila, i to na jednu ogrebotinu - a ona gore pomenuta dvojica uz Teona ofc  zive li zive (dobro, ned bas i nije preziveo)
Loras - uzasne opekotine i ko zna stajos - ostao ziv - PA KAAAAKOOO ono jes kao satro umire, al sa onim ranama koje je on zadobio ne bi mi taj ziveo duze od 24 sata cak ni sa danasnjom medicinom (naravno ovo vazi ako ne bude puj pike ne vazi Loras se samo malo pravio ranjen a u stvari to je bila spačka)
Pseto - od rane - umre za jedana dan i noc - iako je negovan kljucalim vinom (citam ples, nemo da mi neko ispojlerise da li je preziveo ili nije)

Nije kod Droga bila ogrebotina kako je to prikazano u seriji nego mu je čovjek cijelu sisu otfikario.

Ja sam mislila da je opšteprihvaćeno među fanovima da Loras nije ranjen. E sad, iz kojih razloga i šta se tačno desilo, mišljenja ima mnogo.

Nije umro Pseto, dokazano je. Mislim da je u Gozbi ono poglavlje kad Brijena posjećuje onaj manastir pa vidi čovjeka koji hramlje. E to ti je Pseto. Pogledaj malo teorije, imaš detaljnije objašnjeno kako i zašto. Inače, nije još potvrđeno od strane Martina da je ta teorija tačna, ali mislim da je poprilično očigledno. Smile
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Dimeks Sre 17 Jul 2013, 18:32

Па добро Hим, ја мислим да је боље да причамо о овоме него о томе како је Партизан умуљао гол Шираку у деведесет трећем минуту. Laughing

Ништа није сигурно док Мартин то не потврди. Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Corto Maltese Sre 17 Jul 2013, 19:05

Ne kužim ljude koji istovremeno pišu da je Sansa samo dijete koje nema pojma o pravom svijetu i da Catelyn nije loš roditelj. A 'ko je onda napunio Sansi glavu budalaštinama?

Šta se tiče Tywina, ne vjerujem da nije znao za Jaimeja i Cersei.
Corto Maltese
Corto Maltese

Broj poruka : 248
Raspoloženje : neraspoloženje
Reputacija : 11
Points : 269
Datum upisa : 27.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Lya Sre 17 Jul 2013, 19:19

Corto Maltese ::Ne kužim ljude koji istovremeno pišu da je Sansa samo dijete koje nema pojma o pravom svijetu i da Catelyn nije loš roditelj. A 'ko je onda napunio Sansi glavu budalaštinama?

 ....obrednica Mordejna? Stara Nen?  Laughing  Ko je Džejn Pul napunio glavu? A ko Arji nije? Kejtlin i Ned nemaju veze s tim, prosto, Sansina priroda je takva. Zašto je Ket loš roditelj? Lošiji od Lize, npr?

Dimeks ::Ја мислим да је крајње време да неко каже Денерис да јој ћаћа и није био цвећка. Она је убеђена да је Роберт улетео на трон чисто онако. Мислим да ће да то да има доста негативног утицаја на њене односе са Вестерошанима ако не извали да јој је отац био луд.

Ovo je dobro primećeno. Svaki put kada razgovara sa Baristanom, ranije i Džorom, o ocu i bratu, ona baš detinjasto reaguje i ne želi da prihvati da su imali i neke loše ili slabije strane. Ona čak i Viserisa uzdiže i brani, što je s jedne strane simpatično i razumljivo, a s druge baš nekritički i detinjasto. Kako je Selmi jednom rekao: "Zašto tražiš istinu, ako nisi spremna da je čuješ i prihvatiš?" Ona misli da je famu o Ludom kralju raširio Robert, kako bi oklevetao Erisa, i de facto je potrebno da sazna i čuje još mnogo toga pre nego što stigne u Vesteros.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Dimeks Sre 17 Jul 2013, 19:28

Е да, такође мислим да ће јој смрт малог Квентина правити доста проблема са Мартелима. Она и не зна колико су обештећени у свргнућу Таргова.

ЕДИТ: Што се тиче Кејлтин, родитељ к'о родитељ, ради оно што мисли да је најбоље за своју децу. Мене више нервира то што људи мисле да је она крива за Робов пад и да је индиректно она крива за Црвену свадбу.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Nim Sre 17 Jul 2013, 19:43

Ket, znam sta je sa Psetom al nisam htela da spoilujem Sandri Very Happy

Sto se Ket i njenog uticaja na Sansu tice nekako ne sticem utisak da je ona puno ucestvovala u njenom vaspitavanju...
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zandrin Sre 17 Jul 2013, 19:52

Ket sa kanala ::
Zandrin ::
Dalje - Drogo - smejurija mi je da je njega najbrze Martin od rane pokosio, daklem, da ne bi Miri Maz Dur on bi sigurno umro, jer i kod njega je sepsa bila, i to na jednu ogrebotinu - a ona gore pomenuta dvojica uz Teona ofc  zive li zive (dobro, ned bas i nije preziveo)
Loras - uzasne opekotine i ko zna stajos - ostao ziv - PA KAAAAKOOO ono jes kao satro umire, al sa onim ranama koje je on zadobio ne bi mi taj ziveo duze od 24 sata cak ni sa danasnjom medicinom (naravno ovo vazi ako ne bude puj pike ne vazi Loras se samo malo pravio ranjen a u stvari to je bila spačka)
Pseto - od rane - umre za jedana dan i noc - iako je negovan kljucalim vinom (citam ples, nemo da mi neko ispojlerise da li je preziveo ili nije)

Nije kod Droga bila ogrebotina kako je to prikazano u seriji nego mu je čovjek cijelu sisu otfikario.

Ja sam mislila da je opšteprihvaćeno među fanovima da Loras nije ranjen. E sad, iz kojih razloga i šta se tačno desilo, mišljenja ima mnogo.

Nije umro Pseto, dokazano je. Mislim da je u Gozbi ono poglavlje kad Brijena posjećuje onaj manastir pa vidi čovjeka koji hramlje. E to ti je Pseto. Pogledaj malo teorije, imaš detaljnije objašnjeno kako i zašto. Inače, nije još potvrđeno od strane Martina da je ta teorija tačna, ali mislim da je poprilično očigledno. Smile
ket sto se lorasa ticalo, ja sam to za slucaj, da on stvarno jeste rranjen pisala Very Happy a pazi i otfikarena ****, nije ni to strasno, msm nije, jeste, al nije nista strasnije nego otfikarena saka Smile to sam mislila da kazem..ono sto je moja misao bila je da je martin tu totalno okinuo, kako mu je ko trebao tako je musio se ili prezivljavao od relativno slicnih povreda..
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Princ Regar Sre 17 Jul 2013, 20:57

Mislim da bi se Stanis rado povukao ako bi se pojavio jaci konkurent na presto od njega, jer on ipak to gleda kao svoju obavezu, ako se pokaze da on ipak nema obavezu jer postoji lice sa jos vecom obavezom (Deni) mozda se i povuce.

Deneris je devojcica koja je provela detinjstvo u izgnanstvu, bezeci od ubica, jedino sto ju je odrzavalo bila je neka prica o slavnoj proslosti i slavnim precima. To je sasvim normalno, vi kada ste depresivni i neuspesni vi se grcevito drzite za neku slavnu proslost. To stoji i ako bi ona prihvatila da je Eris bio lud, ona bi morala da se odrekne tog svog stava koji je negovala kroz ceo zivot. Medjutim Deni ne bi bila majka zmajeva da je samo jadikovala i kukala nad svojom sudbinom, veoma je napredovala i razvila se u snaznu licnost i jednom ce se svakako suociti sa mracnom prosloscu svog oca, sto ce joj samo biti plus, jer ce videti da je i pored svega sto ju je demotivisalo i vuklo nazad ipak uspela mnogo.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zevs86 Sre 17 Jul 2013, 21:18

Dimeks ::Е да, такође мислим да ће јој смрт малог Квентина правити доста проблема са Мартелима. Она и не зна колико су обештећени у свргнућу Таргова.

ЕДИТ: Што се тиче Кејлтин, родитељ к'о родитељ, ради оно што мисли да је најбоље за своју децу. Мене више нервира то што људи мисле да је она крива за Робов пад и да је индиректно она крива за Црвену свадбу.
A kako to mislis da Kejtlin nije kriva za Robov pad? Kriva je koliko je i on kriv. Nista manje. Pustila Dzejmija da pobegne, i svojim potezima je srozala sebe u Robovim ocima, dovoljno da i da je insistirala na promeni detalja svadbe i uslova, on je ne bi poslusao.
@Regar Deni svakako jeste napredovala u prve 3 knjige i postigla jedan nivo. Dok desavanja sa njom u 4 i 5 knjizi su me izludela, ponasala se kao nedo*ebana siparica... Uzas...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Princ Regar Sre 17 Jul 2013, 22:17

Pa ja sad ne bih da ti se konstantno suprostavljam i da ispadnem bezobrazan ali ja ne smatram da je nedojebana, udala se za Hizdara, znaci ume da pristane na kompromise iako ja ne smatram da je to bila prava odluka, smatram da je time posustala pred teroristima. Recimo Dario joj je nudio da pozove sve plemice iz Mirina na bal, veceru i da ih sve pobije. Bukvalno kao Crvena svadba i Valder Frej. Ona se je naravno zgrozila na tako nesto. Iskreno, da je tako nesto uradila, jel mislis da bi je citaoci zbog toga vise voleli?
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zandrin Sre 17 Jul 2013, 22:23

Zevse, Kejtlin je majka, to sto je pustila Dejmija je u tom trenutku za nju bila jedina opcija, jedina nada da dobije svoju decu nazad, a pri tome je ostvarila "konekciju" sa Dyejmijem, koji je krenuo u metamorfozu...

Ne mislim da je ona ista lose uradila, za zenu, sa onakvim problemima koje je realno imala i sa novom ulogom koja joj je nametnuta, Kejtlin je jedna od najstabilnijih i najstalozenijih figura u PLIV-u. Sad sto je Rob zeznuo stvar i ugovorenu svadbu..jbg, tu stvarno ona nije kriva nista. Ona je onda kad je ugovoren brak, od sansi koje su bile -1 da predju most, stvorila makar pozitivnu 0 i omogucila dalje uspehe Roba, sve od trena kada je Rob sve sam prokockao. A jako dobro je znao ko je i sta je i nadasve kakav je matori Frej
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zevs86 Sre 17 Jul 2013, 22:26

@Regar Cek samo malo, jel ti meni hoces da kazes da se nije ponasala kao siparica tokom 4 i 5 knjige? Totalno neodlucna, sva sludjena i jedino misli kako bi se je*ala sa Dariom. Nema strane na kojoj ga ne spomene... Ili zelis da mi kazes da je primetan neki napredak u njenom razmisljanju i ponasanju u 4 i 5 knjizi, koji sam ja propustio. Jedina stvar koju je uradila jeste da se udala za onog starca, i to je i po meni greska.
@Zan To sto je majka nista ne opravdava. Znaci svako sa 1% zdravog razuma bi joj rekao da ne postoji ni 1% sanse da ona na taj nacin dobije svoje cerke nazad. Kraj price.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Princ Regar Sre 17 Jul 2013, 22:32

Pa ja sad ne znam sta ti od nje ocekujes da radi, ona je redovno drzala sud u onoj dvorani, primala stranke, slusala njihove prituzbe i resavala te sporove, znaci radila je sta je trebala. I za vreme one epidemije se bas humano i velikodusno ponela, ne znam sta ti konkretno znaci kao nedojebana, svako ziv voli da se jebe Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zandrin Sre 17 Jul 2013, 22:34

ahhaha regi, pluscina Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od VojaLu Sre 17 Jul 2013, 22:41

Izjava nedelje: Svako živ voli da se jebe... Princ Regar Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Kian The Nephilim Sre 17 Jul 2013, 22:41

Princ Regar ::ne znam sta ti konkretno znaci kao nedojebana, svako ziv voli da se jebe Very Happy

 Hahahahahhaha! Da mogu dao bih ti milion +! Very Happy Pobeda!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Zevs86 Sre 17 Jul 2013, 22:42

Princ Regar ::Pa ja sad ne znam sta ti od nje ocekujes da radi, ona je redovno drzala sud u onoj dvorani, primala stranke, slusala njihove prituzbe i resavala te sporove, znaci radila je sta je trebala. I za vreme one epidemije se bas humano i velikodusno ponela, ne znam sta ti konkretno znaci kao nedojebana, svako ziv voli da se jebe Very Happy
Hmmm a najbitniju stvar koju poseduje je opusteno zapustila i napustila?
A to za je*anje, se apsolutno slazem Very Happy Nego, je poenta druga. Jednostavno ona je MORALA da provodi vise vremena sa svojim zmajevima i da uci kako da ih obuzdava i kontrolise. To je njoj MORAO da bude prioritet.
I iskreno, po meni je greska to svo skupljanje gologuzije po obali... I sad se zaglibila toliko da ne zna da li ce preziveti.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Princ Regar Sre 17 Jul 2013, 22:45

Ali kako brate, svo znanje o zmajevima je izgubljeno, ona o tome ne zna nista, cak i kad je uzjahala Drogona, zalila se da je ne slusa bas kako treba, tipa nece da leti gde ga ona usmerava Very Happy
A imas tu i onu info, da samo jedan jahac iskljucivo jase jednog zmaja, mozda ova dva druga cekaju na svoje jahace....
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Ket sa kanala Sre 17 Jul 2013, 23:20

Zevs86 ::@Regar Cek samo malo, jel ti meni hoces da kazes da se nije ponasala kao siparica tokom 4 i 5 knjige? Totalno neodlucna, sva sludjena i jedino misli kako bi se je*ala sa Dariom. Nema strane na kojoj ga ne spomene... Ili zelis da mi kazes da je primetan neki napredak u njenom razmisljanju i ponasanju u 4 i 5 knjizi, koji sam ja propustio. Jedina stvar koju je uradila jeste da se udala za onog starca, i to je i po meni greska.
@Zan To sto je majka nista ne opravdava. Znaci svako sa 1% zdravog razuma bi joj rekao da ne postoji ni 1% sanse da ona na taj nacin dobije svoje cerke nazad. Kraj price.

Kojeg starca? Da ne misliš kojim slučajem na Hizdara zo Loraka? Onog mladog i lijepog Hizdara? Very Happy On se nije svidio Deni samo zato što je previše nježan, a ona to voli grubo. Wink
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Dimeks Čet 18 Jul 2013, 00:13

@Зевсе, ЦС је организована пре него што је Кејтлин пустила Џејмија. Макар пре него што је постало познато Тивину да је Џејми ослобођен, у сваком случају. Кејтлин је требала да буде искоришћена као размена за Џејмија, што се и није завршило како треба. Laughing Једино за шта је Кејтлин индиректно крива је шуровање Руза и Џејмија. Не сумњам ја да би Руз издао Роба кад тад, али то му је само убрзало делање, а ЦС је била идеална. Smile 

@Реги, превише браниш Дени, превише. Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 3250678809
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Kian The Nephilim Čet 18 Jul 2013, 00:15

Dimeks, po rizik da zvucim preteci, ne diraj Deni! Mi zmajevi smo osetljivi na nju! Very Happy Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 3250678809
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)  - Page 3 Empty Re: Pogresne analize karaktera licnosti iz PLIV-a i JAVNA rasprava o istim :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu