WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Zadnje teme
    » Spam Tema....
    od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

    » Sta trenutno slusate
    od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

    » Slike prirode nam majke
    od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

    » Predstavite nam se....
    od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

    » Robert Džordan "Točak vremena"
    od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

    » Robin Hobb - Vidovnjaci
    od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

    » Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
    od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

    » Igrice (Generalno)
    od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

    » Sta sada citate?
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

    » Winter Is Coming...to HBO
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

    » Dela, po povoljnoj ceni.
    od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

    » Srećna 2o2o!
    od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

    » Serije koje volite / trenutno pratite
    od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

    » Silmarilion
    od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

    » Jezik Čitanja
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

    » Novi filmovi i filmske novosti
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

    » "Vukodav" - Marija Semjonova
    od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

    » Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
    od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

    » Srećna 2o19!
    od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

    » Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
    od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

    Pristupi

    Zaboravio sam šifru

    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
    Naj bolji poslanici
    Зимоврел (15838)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Sparkling Comet (15528)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Assassin (13622)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Zevs86 (11916)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Zandrin (10789)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    CRNIJASTREB (10420)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Princ Regar (9341)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    LunarFang (9218)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Uno Nomesta (8868)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 
    Nim (8274)
    Pitanja i predlozi - Page 14 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 14 Voting_barPitanja i predlozi - Page 14 Vote_rcap 

    April 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

    Kalendar Kalendar


    Pitanja i predlozi

    +29
    bockybp
    beautiful šporet
    Brat Crni
    Witcher
    Hokins
    Lemius the Queen's blade
    StefkeKum
    Zevs86
    Ket sa kanala
    Zandrin
    Oberin Martel
    Uno Nomesta
    Lord M.
    Edard Stark
    CRNIJASTREB
    do_balcaka
    Assassin
    Chandrian
    Princ Regar
    LunarFang
    Зимоврел
    Struki
    Areal
    Ergon Lar Tund
    Vazarius
    азор ахаи
    Nim
    Srle
    Mondenkind
    33 posters

    Strana 14 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

    Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Gost Čet 19 Maj 2016, 19:08

    Zandrin ::u skladu sa tim apelujem ovde da se pvt stvari ne iznose I ne koriste po forumu javno
    Upravo ja zato uvek govorim da privatne stvari nikada ne treba da se iznose i razvlace po forumima, pogotovo imena, slike, razne funkcije itd jer kad tad ce neko to da zloupotrebi Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zevs86 Čet 19 Maj 2016, 20:54

    Ukratko, licno nisam za kucu Boltona, jer bi to bio presedan koji mi se nikako ne svidja. Slazem se sa ostalima, i naveli su iste razloge zbog kojih se i meni ne svidja ta ideja.

    E sad, to sto se meni ne svidja i drugima ne svidja i nije neki argument. Jer ne vidim nikakav gubitak i ako bi se uvela kuca Boltona. Pa da se uvedu i sve kuce koje postoje u knjigama i izumrle i koje postoje, niko nije na gubitku aman... Nikome se ne izbija dinar iz dzepa, niti bitkoin, niti sta god... Ako nema ljudi da popuni Tulijeve, pa sta? Imamo dva clana, od toga su obojica povremeno tu. Kod Erina sam samo ja, kod Barateona i Tirela je situacija bolja. Starkovi i Targovi kidaju, ali je to opet sve u malim brojevima. Nocna straza jos ima i najveci broj aktivnih clanova uz Starkove jbt.
    I KOME BRE SMETAJU JAKI BOLTONI?! Very Happy
    Da se dozvoli sada npr Crnom i Krletu da budu rozi, pa sta?! Mos' misliti, jos jedna kuca sa dva aktivna clana... Jako mu*o Very Happy Neka se i rozi, pa jeboute...

    Sto se tice mesta admina za Oberina, i sa tim se slazem, mada je to pitanje za Edija i ni za koga drugog. Mada je lepo kad se ljudi sloze oko neceg Very Happy

    Sto se tice Igre, rekao sam vec xxx puta da ne zelim da je igram i ne menjam misljenje povodom nje. Ko hoce, neka je igra. Dol ostaje neutralan Wink Posto sam jedini aktivan clan kuce, nazalost. Da ima nekog aktivnog, ja bih mu prepustio da igra ako zeli. Posto to nije slucaj, jbg...

    Sto se tice beef- a izmedju Ubice i Crnog... Ne bih se mesao uopste... Ne svidja mi se dokle je prica stigla, ni najmanje... Ako pricamo o tehnickim pitanjima, to je ok. Predlazemo, argumentujemo i to je to. Ne moramo da se razvlacimo povodom licnih pitanja, to je... Nebitno za tehnicka pitanja, sustinski. A o tome bi trebalo da se radi ovde, zar ne? oO?
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od KrleTuđin Čet 19 Maj 2016, 20:56

    Doooobro, gomila tetki je ovuda prošlo vidim... Very Happy 
    Mislim da nema potrebe da se lične stvari pominju apsolutno ni iz kog razloga. 
    Takođe mislim da je banovanje zbog toga sasvim nepotrebno, pogotovo uzevši u obzir Ubičino i Zandrino očitavanje bukvice nakon toga.
    A vi kako hoćete.

    U pravu je Nim - otvorila se Pandorina kutija.
    Idemo redom, tehnikom kojom me je Nim naučila juče - selektivnim tagovanjem Very Happy :

    @Kian The Nephilim Nisi shvatio moje pitanje, nije mi namera bila da poredim Boltone i Targarjene ni na koji način. Seksualni odnosi sa članovima sopstvene porodice prevazilaze svaki sadistički fetiš dranja kože. U toj bolesti, priznajem, Targarjeni daleko prednjače.  Pitanja i predlozi - Page 14 3250678809
    Ali kao što rekoh, ukazivanje na nečiju istoriju bolesti mi nije bila namera. 

    Namera je zapravo bila vrlo jednostavna:

    @Assassin Par puta smo već diskutovali na temu otvaranja nove kuće, konkretno kuće Bolton i tada, kao i sada (Nim), rečeno mi je da to nije izvodljivo pošto "kuća Bolton je vazalna", "kuća Bolton nije velika kuća", "nema istoriju" i slično. 
    Namera mi je bila upravo ovo: da pominjanjem slučaja kuće Targarjen (koji je udžbenički primer licemerja za predškolski uzrast), ukažem kako su rečenice u kojima je pominjanje vazalstva, veličine kuće, istorije i sličnog - očigledno prose*avanje i baronisanje. 

    Moram samo još ovo da te pitam: zar je otvaranje kuće Bolton toliko veliki problem? Obzirom da ja, ni posle skoro 2000 postova, još uvek ne podnosim zahtev da me ubaciš u neku kuću nadajući se kako će se mogućnost kreiranja kuće Bolton otvoriti pa da te ne smaram da me prebacuješ i slično.

    Zar moram da pominjem kako sam aktivniji nego neki članovi kuće Targarjen. Izuzevši Kometu naravno. 
    I ne, ne mislim na Citadelu. Za koga da pišem u Citadeli? Za nas sedmoro članova koji smo svakodnevno aktivni, koji se dopisujemo u raznim temama i koji tim dopisivanjem razmenimo sve što smo, možda, mogli kreirajući zasebne postove, samo nam ovako bilo lakše, brže itd?

    Pobogu, pa Kiam mi se prvi put obratio danas. Ne zato što Kiam i ja ne pričamo, već zato što je Kiam posle dužeg vremena postao malo aktivniji. A i to je verujem dok traje nova sezona GoT-a. Biće mi jako drago ako grešim.
    Isti slučaj je sa trećim članom kuće Targarjen - Regarom. Dve. Brojevima - 2 poruke smo razmenili. Ja sam ovde non-stop. Gde je Regar? 
    Gde su svi ti iz te druge najbrojnije kuće na forumu? Gde je ta petina?

    Ne kažem da se kuća Targarjen, ili bilo koja druga, ugasi ili bilo šta slično. Ni blizu. Pitam samo, zar je toliki problem da se otvore nove kuće, pored ovih postojećih?

    Na kraju krajeva, odluka o tome verovatno nije ni na tebi, već na Ediju, koji je apsolutno isključen ili barem neaktivan po pitanju ovog foruma.
    Bio si jasan u svom odgovoru, hvala ti na njemu, nisam malo dete, shvatam i apsolutno razumem iz koje pozicije odgovaraš na moje pitanje.

    Ostalim članovima foruma (Nim je čak i ponovila za slučaj da je nisam razumeo prvi put) zahvaljujem na uskraćivanju podrške i nezauzimanju po pitanju stvari. 
    Za razliku od Ubice vaše protivljenje da mi se izađe u susret ne razumem, ali svejedno vam hvala.
    KrleTuđin
    KrleTuđin

    Broj poruka : 3002
    Raspoloženje : ...
    Reputacija : 525
    Points : 3527
    Datum upisa : 20.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Hokins Čet 19 Maj 2016, 21:02

    Evo jedan konstruktivni predlog,bilo bi lepo kada bi clanovi uklonili ogromne slike i gifove iz potpisa ili kako god se zove to njesra.Ionako je samo Oberinov zanimljiv....Tresnja okaci neku slicicu ,svi smo mi domaci Wink
    Hokins
    Hokins
    Lord od Krajoluja
    Lord od Krajoluja

    Broj poruka : 3113
    Godina : 39
    Raspoloženje : Laughing Storm
    Reputacija : 691
    Points : 3838
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od bockybp Čet 19 Maj 2016, 21:10

    KrleTuđin ::Ostalim članovima foruma (Nim je čak i ponovila za slučaj da je nisam razumeo prvi put) zahvaljujem na uskraćivanju podrške i nezauzimanju po pitanju stvari. 
    Za razliku od Ubice vaše protivljenje da mi se izađe u susret ne razumem, ali svejedno vam hvala.
    Krle brate moj Tuđi, nije to ništa lično. It's just business.
    bockybp
    bockybp
    Lord od Poslednjeg Ognjišta
    Lord od Poslednjeg Ognjišta

    Broj poruka : 1838
    Godina : 33
    Raspoloženje : The North Remembers
    Reputacija : 565
    Points : 2427
    Datum upisa : 15.08.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zevs86 Čet 19 Maj 2016, 21:13

    Nikako mi se ne svidja predlog sa uklanjanjem potpisa. Meni je to jedna od najboljih fora / trivia na forumu. Skroz simpaticno i cesto autentican licni pecat svakog pojedinca.

    @KrleTuđin Ja nisam za, dokle god se ne donese odluka ne samo o kući Bolton, nego da li će biti dozvoljeno i svima ostalima onda ili će to biti one time deal? U tom kontekstu sam protiv. Jednostavno, voleo bih da se ta situacija razjasni detaljnije i za ubuduće a ne samo za trenutno pitanje kuće Bolton. Kada / ako bi to razjasnili detaljno, onda bih i rekao da za kuću Bolton. Meni se lično ne sviđa zbog ovog dela najviše, citiram sebe: " Ukratko, licno nisam za kucu Boltona, jer bi to bio presedan koji mi se nikako ne svidja. "
    E sad, ako bi se dogovorili šta ćemo da radimo sa svakim budućim zahtevom za svaku kuću i da li bi dozvoljavali i drugima i šta da radimo sa tim pitanjima i ako bude neke buduće Igre i tako to sve...
    Neam pojma, hajde mozgajte ti i Crni i odgovorite na neka od tih zamerki / pitanja koje imamo mi ostali, pa da diskutujemo o tome. Realno, niko nije na gubitku ako vas dvojica dobijete kuću Boltona. Ali nije to samo to, pogotovo zbog rangova, pitanja ostalih kuća i nekih budućih Igara najviše...
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zevs86 Čet 19 Maj 2016, 21:15

    I upravo sam sad izvalio da uopste nema mog potpisa Shocked Laughing Rolling Eyes
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Gost Čet 19 Maj 2016, 21:26

    Hokins ::Evo jedan konstruktivni predlog,bilo bi lepo kada bi clanovi uklonili ogromne slike i gifove iz potpisa ili kako god se zove to njesra.Ionako je samo Oberinov zanimljiv....Tresnja okaci neku slicicu ,svi smo mi domaci Wink
    Forum nikada ne moze da bude "domaci", a nisam luda da na javnoj mrezi postavljam svoje slike, i zilion ostalih licnih podataka a onda da ispricam svoju zivotnu pricu Smile Lepo rekoh jos na pocetku to nije za mene, a ljudi nisu ni svesni u kolikoj meri to moze da se zloupotrebi a posle se iscudjavaju kako je do toga doslo Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Edard Stark Čet 19 Maj 2016, 22:08

    Da vam svima olaksam i ako bog da stavim tacku na ovu raspravu. 

    Bullshit Bullshit Bullshit

    Jel potrebno da svaki put moram da podsecam ljude koja je poenta ovog foruma i zasto ste svi tu?

    1. Mi smo najspamerskiji forum verovatno u istoriji svih foruma na internetu... Zasto? Zato sto je poenta da se osecate kao kod kuce i da bude sto bi mladi rekli "bleja". A to ste svi ocigledno zaboravili. Jer 80% postova samo u ovoj temi bi bilo obrisano na bilo kom drugom forumu i vecina ljudi koji su ovde pisali bi bili sankcionisani.

    2. Da li iko od vas placa clanstvo na forumu? Da li je iko ikada dinar jedan jedini donirao za ovaj forum? Ja koliko znam nije. Mi smo platforma pravljena preko forumotiona i shvatite vise ljudi moji da se naj bolji nece promeniti jer forumotion prevod na srpski nece dirati verovatno nikada vise. Jesmo sada zavrsili sa tom temom?

    A o tome sto ljudi vole da pisu, kritikuju pricaju a ne znaju nista o tome, to je vec prica za sebe. Pitas, dobijes odgovor i dovidjenja. Ako ti se ne svidja odgovor, posalji privatnu poruku a ne budi seljak da pred svima ulazis u raspravu koja nema poentu jer u startu polazis od pogresne premise. U prevodu, pogresio si kako si zinuo.


    Sto se mene tice, do mene nije tesko doci. Ko hoce moze. I nisam nikada necije direktno pitanje iskulirao, sem intervju od jastreba, Jastreb IZVINI!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

    Tako da ljudi, niko vas ne placa da budete ovde, ne tera vas niti govnjivom motkom bije. Ne zelim da me neko pogresno shvati, al ovo kad vidim samo jednu recenicu mi ostavljate da kazem a to je, ko hoce hoce, ko nece, dovidjenja. Drago mi je bilo da smo se mozda upoznali.


    Oberin? Nemam nista protiv, ostalim adminima ostaje samo da mu objasne uslove za tu poziciju. Oberine, ima jedan uslov i nije zahtevan, da te ova moja konstatacija odmah ne odbije Very Happy 

    Za sve ostale (Oberin, ovo nema veze sa tobom i tvojim sposobnostima) dobicete sada jos jednog admina, ako on to zeli, pa cu vas posle nekog vremena pitati sta se to toliko drasticno promenilo i da li su sada svi srecni jer je sve drugacije.



    Samo molim ljude da se suzdrze komentara i svog "uvazenog" misljenja ako nemaju dovoljno informacija, a ako zele da steknu info, onda kulturno da posalju pm pa da popricamo o tome ko ljudi a ne kao deca u obdanistu koja se tuku oko igracke.
    Edard Stark
    Edard Stark
    Kraljeva Desnica
    Kraljeva Desnica

    Broj poruka : 1160
    Godina : 34
    Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
    Reputacija : 86
    Points : 1535
    Datum upisa : 07.02.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Brat Crni Čet 19 Maj 2016, 22:15



    @Ubica

    Mene tvoj intimni zivot nimalo ne zanima. Dosadan si brate kao noga od stolice. Protivrecis sam sebi. "ja ne znam to", pa posle par redova, "ja znam sve". Loth ti navodim kao primer koji je tvojom zaslugom otisao s ovog foruma. Imaj na umu da sam ja ovde mnogo vise vremena proveo kao gost nego kao registrovani clan, tako da znam koliko je kul clan ona bila. Opet ponavljam, tvoj zivot i to sto se desava u njemu mi je bitan poput lanjskog snega. Svojim dosadjivanjem po postovima svim mogucim si oterao tog clana, ostatak me ne zanima, niti zelim da ga koristim protiv tebe. Koliko sam imao priliku da primetim kao gost, dosadjujes svakom clanu koji se ispostavi da je zensko sa izlizanom forom finog momka i nekog autoriteta. Izvinjavam se ako sam povredio tvoja osecanja ili nesto slicno, ali ako te ovo vredja... Srecno u buducnosti. Dodao bih jos i ovo. Izneo sam predlog ovde da bi ti osuo drvlje i kamenje po meni, sve lepo umotano i zapakovano tako da ti ispadnes fin. Samo zato sto sam rekao da ne znas ili neces, kao sto si i sam napisao.

    @Zan

    Misljenje je poput znas vec cega i svako ga ima. Iskreno stvarno me ne zanima da li neko misli da sam fin, ok, los ili djubre. Ako neko osipa drvlje i kamenje po meni necu cutati, a hvala bogu pa ste svi odmah pomislili isto kada sam pomenuo Loth. Ediju kazes da se obratim? Pa gde je? Ubica i Vjestac su jedini admini s kojima smo u kontaktu, a oni su postali kao duhovi. Ja sam lepo dao predlog ovde, gde i treba, tako da i drugi clanovi mogu da vide, a to sto se Ubica nasao uvredjenim nije moja stvar. Nije na meni da odlucujem ko ce biti admin. Dao sam predlog i to je sve.Uostalom, poslednja je Oberinova. Cenim to sto covek radi i bio sam mu zahvalan dosta puta na tome. Sto se tice citadele... Pomenem je i vi se uhvatite nje k'o pijan plota. Citao sam tekstove u njoj, ima nekoliko odlicnih, uglavnom od Zim, ali budimo iskreni, ko to uopste i gleda vise? Koliko znam za citadelu se pise zarad titula kod avatara. Mene to ne zanima. Pricu pisem, tacnije knjigu i rekao sam da cu je izbaciti ovde kada bude gotova, a sto se tice kvaliteta foruma... Mislim da je prioritet odrzavanje foruma zivim, cemu doprinosim daleko vise od mnogih clanova. Krle vam je lepo to napisao. Znaci pored nas dvoje, Tresnje, Zusa, Jastreba, Zim i tebe, ko je jos aktivan? Dolaze svi epizodno i to je to. Sto se igre tice... Ako se plasite svadja i zle krvi zbog jedne obicne igre onda ste gori od dece.

    @Oberin Izvinjavam se ako sam te doveo u neprijatnu situaciju s ovim predlogom, mada pretpostavljam da ne primas to k srcu.

    U ovoj temi vise necu pisati. Rekli ste sta mislite. Sto se banovanja tice, radite sta hocete. Ja lepo odoh da pisem u temama koje me zanimaju.
    Zamolio bih administraciju da me izbaci iz Nocne Straze, ako je to izvodljivo. Hvala


    Poslednji izmenio Brat Crni dana Čet 19 Maj 2016, 23:36, izmenjeno ukupno 1 puta
    Brat Crni
    Brat Crni

    Broj poruka : 1631
    Godina : 31
    Raspoloženje : mehhh
    Reputacija : 303
    Points : 1936
    Datum upisa : 12.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Зимоврел Čet 19 Maj 2016, 22:54

    Што се тиче предлога
    -Кућа Болтон мени лично не би сметала ако већ има заинтересованих да јој припадају. Када већ постоје Бели плаштови зашто не би и кућа Болтон... Не треба бежати од промена и иновација. Ако би се Крле и Црни брат прикључили већ би то била два активна члана, што не може да се каже за Тулије или Ерине тренутно, нажалост Sad Што каже Зеус, убаци се још једна група, обоји у розе и ето Smile Мада пошто се не питам ја већ сви активни чланови форума, можда би се могла направити нека врста анонимне анкете где би се у року од рецимо 2 дана гласало за или против па би се на крају тако могло одлучити да ли ће та кућа бити креирана.
    -Оби за администратора! Стопостотно за, заиста је увек ту и од велике помоћи, у све се разуме и први објављује све живе новости из света филма и серија. Биће ми необично видети га бордо уместо наранџастог али ето Smile
    -Игра-Не знам колико има смисла организовати је јер нас је веома мало активних чланова. Не верујем да би било интересантно као што је то било пре З године када смо чак имали и игре по добима, типа пролеће, лето и сл, имали смо преко 20 активних чланова. Сада једва можемо једну годишње да накрпимо а турнир да и не спомињем (који се мени јако допадао као нека врста квиза знања). Видећемо шта кажу све куће у теми одређеној за то, такође би требало гласати за игру или против ње.
    -Што се тиче тона којим је дискусија обојена: 
    Морам да се сложим са Зан и Зевсом да је све отишло предалеко.
    Црни брате, током било какве расправе нема смисла изговарати речи за које знаш да ће јако утицати на другу особу. Ти знаш да се та опаска тиче његовог приватног живота; да ће учинити да се он осећа лоше тј. да ће га повредити. Чему онда то?
    Аргументи се износе везано за тему расправе, не напада се учесник расправе лично на један тако ружан начин. Надам се да је твоје извињење упућено Асасину било искрено а не саркастично. Такође мислим да је бан претерана реакција, опомена је сасвим довољна.
    Зимоврел
    Зимоврел
    Gospa od Zimovrela
    Gospa od Zimovrela

    Broj poruka : 15838
    Godina : 38
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 2659
    Points : 18693
    Datum upisa : 09.09.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Assassin Čet 19 Maj 2016, 23:11

    Brat Crni ::

    @Ubica

     Loth ti navodim kao primer koji je tvojom zaslugom otisao s ovog foruma
    . Imaj na umu da sam ja ovde mnogo vise vremena proveo kao gost nego kao registrovani clan, tako da znam koliko je kul clan ona bila. Opet ponavljam, tvoj zivot i to sto se desava u njemu mi je bitan poput lanjskog snega. Svojim dosadjivanjem po postovima svim mogucim si oterao tog clana, ostatak me ne zanima, niti zelim da ga koristim protiv tebe. Koliko sam imao priliku da primetim kao gost, dosadjujes svakom clanu koji se ispostavi da je zensko sa izlizanom forom finog momka i nekog autoriteta. Izvinjavam se ako sam povredio tvoja osecanja ili nesto slicno, ali ako te ovo vredja... Srecno u buducnosti. Dodao bih jos i ovo. Izneo sam predlog ovde da bi ti osuo drvlje i kamenje po meni, sve lepo umotano i zapakovano tako da ti ispadnes fin. Samo zato sto sam rekao da ne znas ili neces, kao sto si i sam napisao.



    Ja apsolutno nemam pojma o čemu ti govoriš.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Čet 19 Maj 2016, 23:36

    Izmrnila post ..suvise sam u njemu rekla.


    Poslednji izmenio Zandrin dana Pet 20 Maj 2016, 00:02, izmenjeno ukupno 1 puta
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Čet 19 Maj 2016, 23:42

    Da me ne shvatis pogresnp zasto ovakoreagujem

    prosto ..uposznala sam 90 % aktivnih forumasa i poprilicno su mi dragi..sa nekima je to pocelo da prerasta i u prijateljstv i zaista ovde se osecam kao na domacem terenz upravo sto se svi znamo

    E ima jedna stvar koju sam molila ranike al nije uzeto u obzir

    Smatram da je mnogo tema dostupno ljudima koji ne da nisu aktivni clanovi vec nisu ni clanovi

    Volela bih kad bi se neke teme ipak zakljucale za ljide koji nisu clanovi
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Assassin Čet 19 Maj 2016, 23:48

    Zandrin ::Da me ne shvatis pogresnp zasto ovakoreagujem

    prosto ..uposznala sam 90 % aktivnih forumasa i poprilicno su mi dragi..sa nekima je to pocelo da prerasta i u prijateljstv i zaista ovde se osecam kao na domacem terenz upravo sto se svi znamo

    E ima jedna stvar koju sam molila ranike al nije uzeto u obzir

    Smatram da je mnogo tema dostupno ljudima koji ne da nisu aktivni clanovi vec nisu ni clanovi

    Volela bih kad bi se neke teme ipak zakljucale za ljide koji nisu clanovi


    Ako misliš na deo koji se tiče naših pisaca, tj. dela naših članova taj deo je zaključan za ljude koji nisu članovi.
    A ranije sam predlagao da taj deo bude i zaključan za ljude koji imaju 0 postova ili da bude odrađeno da
    ljudi imaju taj deo u uvid tek posle određenog broja postova i provedenog vremena na forumu.
    Ali to najviše zavisi od članova koji pišu, da li bi oni želeli toliku zabranu ili bi želeli da što veći broj ljudi
    ima u uvid njihova dela.
    Ako misliš na teme generalno, onda bi njihovim zaključavanjem za posetioce sigurno privoleli veći broj ljudi
    da se registruje i aktivira, dosta njih ionako kaže da nas godinama prati pre nego što se registruju.
    A opet s druge strane možda bi nedostatak materijala odbio ljude da se registruju jer misle da mogu
    da vide sve, kao što su i do sada videli, pa da nema mnogo stvari, da i nije toliki forum. Ovde bi već
    morali da nekako obavestimo goste da se registrovanjem stiče uvid u nove delove foruma.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Uno Nomesta Čet 19 Maj 2016, 23:50

    Možete misliti koliko je sati kada se ja nisam uključio u raspravu...
    To je znak da rasprava nije valjana.
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Čet 19 Maj 2016, 23:55

    Mislim na temu nase slcice npr..kao i na priznajem npr..neke teme koje su nekako licnije privatnije ..vise za forumsku bracu

    I da ljudi koji imaju nilabpostova ne bi trebalo da imaju uvid u bas sve teme..nego npr posle nekog broja postova da im se teme otkljucaju..ako ke moguce to bi bilo super
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od KrleTuđin Pet 20 Maj 2016, 00:08

    Zandrin ::
    Smatram da je mnogo tema dostupno ljudima koji ne da nisu aktivni clanovi vec nisu ni clanovi

    Volela bih kad bi se neke teme ipak zakljucale za ljide koji nisu clanovi

    To, to, izopštite me još malo.  Rolling Eyes I neki ljudi koji nisu članovi su aktivniji nego aktivni članovi. Neki doprinose nemerljivo ovom forumu poput HuddleBee-a
    ili kako se već zove. Čovek nije član a poglavlja svoje knjige redovno ostavlja ovde. Najbolje da mu zaključate sopstvenu temu...  Rolling Eyes Tu je i Tešić sa Kosingasom... 

    Interesantno je stvar kako se, kada najaktivniji članovi koji su ovde svakodnevno predlože neku promenu, javljaju neaktivni članovi da te promene ospore. Jednom je poslednji post bio pre 47 dana, drugoj pre 23.
    Radite šta hoćete...  Rolling Eyes
    KrleTuđin
    KrleTuđin

    Broj poruka : 3002
    Raspoloženje : ...
    Reputacija : 525
    Points : 3527
    Datum upisa : 20.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Witcher Pet 20 Maj 2016, 00:10

    Pod clan se misli registrovan clan Krle lol
    Witcher
    Witcher
    Zaštitnik Severa
    Zaštitnik Severa

    Broj poruka : 4075
    Godina : 28
    Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
    Reputacija : 251
    Points : 4533
    Datum upisa : 15.07.2010

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Pet 20 Maj 2016, 00:12

    E bre jednom tudjin uvek tudjin Very Happy
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Assassin Pet 20 Maj 2016, 00:12

    Slažem se da bi temu sa našim slikama trebalo skloniti od očiju gostiju, čak mi je i Trešnja to predlagala da uradim. Ali nisam mogao jer da bih sakrio tu temu morao bih da sakrijem čitav taj deo foruma Igraonica, a s njim bih sakrio onda i više desetina drugih tema, pa mi je to bilo neizvodljivo. A opet da napravim poseban deo foruma koii bih mogao da sakrijem samo za temu naših slika nekako ne ide.
    Ali evo Oberin je tu, možda on čovek zna kako da sakrijemo pojedine teme od gostiju? Ako ne probaćemo da nađemo drugo rešenje.



    @KrleTuđin pomešao si malo pojmove, pod član se misli na registrovanog korisnika, a pod ne član na gosta koji nema profil ovde.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Pet 20 Maj 2016, 00:15

    Znate sta..dajte mu te boltone ko boga vas molim Very Happy
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Nim Pet 20 Maj 2016, 00:19

    @KrleTuđin ne znam čemu to toliko primanje k srcu odsustvo podrške velikoj kući Bolton? Ja je lično ne smatram velikom i ne smatram da treba svaku kuću koja se trenutno uzdigne proglasiti velikom i otvoriti ovde novu grupu, šta li već. Takođe, ovde iznosim svoje lično mišljenje, želje i sl pa sve i da je razlog što mi je npr roze boje ružna to je prosto moj stav i nema razloga za ljutnju...

    Generalno ovaj forum ubi sujeta. Inače bi bio NAJ BOLJI Pitanja i predlozi - Page 14 3250678809 Pitanja i predlozi - Page 14 3250678809 Pitanja i predlozi - Page 14 3250678809
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Pet 20 Maj 2016, 00:21

    Btw podforume zabava i administracija bi svakako trebalo zakljucati. Ima ekstra opstih podforuma i tema a ova dva podforuma su bas nekako interna
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od KrleTuđin Pet 20 Maj 2016, 00:33

    Mislio sam na član neke kuće. Zan, dugujem ti izvinjenje. Very Happy 
    Ali stojim iza drugog dela poruke.

    No, u tom slučaju podržavam - zaključaj šta se mora. A bilo bi zgodno zaključati "moju biblioteku". Moju bradu nek' gledaju kolko hoće, al' biblioteku... hmmm... Very Happy

    @Nim Pa kako i da znaš kad si ovde jednom u mesec dana na 5 minuta. Svakodnevno se nas nekolicina druži ovde i jednom zatražim da mi se izađe u susret i još i navedem da postoje tehničke karakteristike za takvim nečim, navodim presedane i šta sve ne i zauzvrat od većine (pritom dosta neaktivnih, jer jedan post u mesec, dvadeset, pa i deset dana je neaktivno) članova dobijem samo britko "ne"? Nisam ljut, niti sujetan, ali neću ni da se pretvaram da mi je svejedno.
    KrleTuđin
    KrleTuđin

    Broj poruka : 3002
    Raspoloženje : ...
    Reputacija : 525
    Points : 3527
    Datum upisa : 20.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 14 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Strana 14 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu