WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Zadnje teme
    » Spam Tema....
    od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

    » Sta trenutno slusate
    od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

    » Slike prirode nam majke
    od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

    » Predstavite nam se....
    od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

    » Robert Džordan "Točak vremena"
    od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

    » Robin Hobb - Vidovnjaci
    od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

    » Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
    od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

    » Igrice (Generalno)
    od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

    » Sta sada citate?
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

    » Winter Is Coming...to HBO
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

    » Dela, po povoljnoj ceni.
    od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

    » Srećna 2o2o!
    od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

    » Serije koje volite / trenutno pratite
    od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

    » Silmarilion
    od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

    » Jezik Čitanja
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

    » Novi filmovi i filmske novosti
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

    » "Vukodav" - Marija Semjonova
    od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

    » Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
    od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

    » Srećna 2o19!
    od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

    » Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
    od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

    Pristupi

    Zaboravio sam šifru

    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
    Naj bolji poslanici
    Зимоврел (15838)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Sparkling Comet (15528)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Assassin (13622)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Zevs86 (11916)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Zandrin (10789)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    CRNIJASTREB (10420)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Princ Regar (9341)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    LunarFang (9218)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Uno Nomesta (8868)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 
    Nim (8274)
    Pitanja i predlozi - Page 13 Vote_lcapPitanja i predlozi - Page 13 Voting_barPitanja i predlozi - Page 13 Vote_rcap 

    Maj 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Kalendar Kalendar


    Pitanja i predlozi

    +29
    bockybp
    beautiful šporet
    Brat Crni
    Witcher
    Hokins
    Lemius the Queen's blade
    StefkeKum
    Zevs86
    Ket sa kanala
    Zandrin
    Oberin Martel
    Uno Nomesta
    Lord M.
    Edard Stark
    CRNIJASTREB
    do_balcaka
    Assassin
    Chandrian
    Princ Regar
    LunarFang
    Зимоврел
    Struki
    Areal
    Ergon Lar Tund
    Vazarius
    азор ахаи
    Nim
    Srle
    Mondenkind
    33 posters

    Strana 13 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

    Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Brat Crni Čet 19 Maj 2016, 02:40

    To sto se cuje u poklicu je daleko od istine. Very Happy
    Ne znam kako je bilo pre, posto nisam ni bio tu za vreme igre. Deluje mi kao dobra zabava, ali eto. Zabranjeno.
    Brat Crni
    Brat Crni

    Broj poruka : 1631
    Godina : 31
    Raspoloženje : mehhh
    Reputacija : 303
    Points : 1936
    Datum upisa : 12.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Assassin Čet 19 Maj 2016, 03:05

    Brat Crni ::Da li je bitno koliko dugo si na forumu? Sredjivanje foruma? Na knjizevnov forumu cenzurises reci, sto je debilno, a 7 godina gledas to NAJ BOLJI? Ok, rekao si da ne znas kako to da uradis pre skoro 2 godine. I sta si u tom periodu ucinio da saznas/naucis kako to da uradis? Tako je, nista.  O pomoci clanovima necu ni da pricam mnogo. Ljudi ti se zale na jedno a ti im dajes "resenja" za nesto sasvim levo. Skoriji slucaj je bio problem koji su neki clanovi foruma imali, vezan za dns > address can't be reached, na sta im ti ovlas odgovaras da si na forumu napisao kako to da se resi. Ako ne mogu da dosegnu forum kako uopste da vide sta si pisao? Logiko?!?! Ljudi lepo kazu nije to to, ali ne, ti i dalje furas svoju pricu. Dakle ne trudis se ni da procitas sta ti ljudi pisu.
    Nebitno. Od kad sam ja na forumu, jedino sto si radio jeste opominjanje novih clanova da ne budu nepristojni i da se predstave u temi, odaberu kucu i da ih prebacis tamo. Ubio si se od posla. Pored toga, cenzurisao si gomilu reci i opominjao ljude za nesto za sta nemas nikakvog osnova.
    Ljudi traze Igru. Povede se rasprava o tome, neki su za, neki protiv, ali i ti koji su protiv same igre bi bili neutralni tokom njenog odrzavanja. Onda dodjes ti i kazes nema igre, kraj price. SKK?
    Koliko vidim, pored toga sto si istripovao neki autoritet i opominjes ljude bez razloga radis jos 2 stvari. Napises gde ste braco u nasoj temi i u HBO temi nas podsetis da ne gledas seriju na svakih mesec dana.
    Sto se tice pisanja tekstova... Kada je izasla poslednja knjiga? Davnoooo... Koliko sam video sve sto je bitno je vec pokriveno u citadeli, a dok ne izadju Vjetrovi tuge....


    Da, bitno je koliko sam dugo na forumu, kada mi neko ko je došao juče kaže da sam neaktivan i da ne pomažem članovima kada im je pomoć potrebna.
    Što se tiče mog debilnog cenzurisanja reči u književnom forumu moraćeš da me podsetiš o čemu se tačno radi. Rekao sam da ne znam kako tu jednu banalnu pravopisnu grešku da ispravim,  rešenje sam nisam mogao da nađem online, a da bih potencijalno naučio morao bih da čačkam po administratorkom panelu, što već rekoh da je adminima zabranjeno
    da radimo u potpunosti od strane osnivača, da slučajno ne bi neko nešto ozbiljno poremetio. Osim toga ni sam osnivač je ne menja posle vise godina pominjanja pa je verovatno da ni ne može da se promeni ili ni on ne zna. A rekao sam više puta da ako neko zna neka mi slobodno prosledi upustvo i
    zamisli niko se nije javio. Sad treba da studiram 4 godine programiranje, internet tehnologije ili šta već da bih to uradio.
    Pre nego što sam došao na forum, svuda su bile nepravilnosti i pravopisne greške, ceo forum je bio oličenje toga, ispravio sam ih skoro sve, stotinu,
    a ti si došao da mi popuješ tu oko jedne banalne koja je ostala i to čisto da se praviš pametan i da bi imao nešto meni da zameriš, kao smeta ti mnogo
    jedna nepravilna reč na forumu.
    Što se tiče slučaja dva člana koji nisu mogli da dođu na forum prestani da preteruješ i da pričaš  neku svoju priču.
    Smešno mi je to što čitam. Ljudi su se žalili na grupi na facebooku da imaju problema sa upozorenjem da je naš forum rizično mesto.
    Onda sam im objasnio kako da to uklone, kao što sam i na forumu objasnio. Onda su druga dva člana imali totalno drugačiji problem i nisu
    uopšte mogli da uđu na forum, što je bilo do njihovih računara ili sistema, a ne do foruma. I onda jedan od ta dva člana napiše:

    "Da li neko zna kad ce ova gungula oko foruma da se resi? Znam da sam dosadan, ali vise je smorilo."

    I onda mu ja odgovorim da sam već objasnio na forumu, a i na fejsu sam objasnio kako da to reši, misleći da misli na upozorenje o
    rizičnom sajtu. Kako sam mogao po tekstu koji je ostavio da znam da on ima drugi problem sa svojim sistemom. A kada mi je rekao
    da nije do toga, već je drugi problem u pitanju. Onda sam nastojao da pomognem obojici članova, što preko chata, što preko
    poruka u komentaima na tom postu. Sigurno nisu mogao da prenebegneš da vidiš desetak poruka koje sam ostavio tu, pokušavajući
    da pomognem ljudima, pogotovo jer si non stop pisao, tj. ostavljao komentare.
    Ljudi sada mogu da uđu na forum i tu su, ljudi slobodno mogu da pitaju te članove da li sam im pomagao.
    Druga stvar je da sam ja administrator ovde na forumu, dok nisam administrator grupe na facebooku, tako da nemam obaveštenja
    kada neko tamo nešto piše i tek vidim kada ponekad uđem u tu grupu. Ako nekome treba moja pomoć onda treba i da me taguje
    da bih znao da im je pomoć i potrebna. Treća stvar je da sam ja odgovoran za forum, ja nisam serviser računara pa da ih popravljam ljudima,
    ali svejedno ako mogu i tu pomažem.

    Od kada si ti došao na forum, ahahaha.  Moja odgovornost na forumu je da pomažem članovima ako imaju neki problem sa forumom ili neki predlog, što i činim, da poželim dobrodošlicu novim članovima, da se nađem tu ako im je potrebna pomoć ili neko objašnjenje, da ih ubacim u izabranu kuću itd, što i činim, da ako dođe do tehničke greške na forumu odreagujem kako bi regulisao tu grešku ako mogu, što i činim, da sprovodim red i kontrolišem da nema svađa, problema i kršenja pravila foruma, što i činim. Ako neko ima neki predlog oko eventa na forumu, kao što su ranije bili turniri, igre kuća, razna takmičenja itd, da ih organizujem ili da pomognem članovima koji su organizatori, što i činim i naravno ako neko spolja dođe i napadne naš forum ili članove našeg foruma da stanem u odbranu pomenuth što sam uvek i činio. Šta očekuješ drugo da radim pa da se ubijem od posla? Ako nema problema i ako je forum trenutno u zatišju od kakvog posla očekuješ da se ubijam?  Daj mi primer kada sam opominjao ljude za nešto za šta nemam osnova? Ako si navikao drugde da se ponašaš bahato i kako želiš, to ovde ne može, ovde imamo pravila, iako smo veoma tolerantni kada neke granice pređeš sledi opomena.

    Što se tiče igre istina je da sam zbog određenih problema ukinuo igru na neko vreme, ali da pratiš stvari i čitaš napisano video bih da se igra opet
    pokrenula, da sam čak i ja rekao da se slažem da bude igre, samo da pravila budu jasno definisana. Ljudi su se angažovali, dogovarali pravila, ja se nisam mešao, na kraju su izglasali Čandrijana i Nim kao kralja i kraljicu foruma i pravili planove za novu igru i tu je stalo. Nema aktivnih članova, ljude smara da se bakću time i tu se završilo.  Ako se nekome igra nek slobodno igra. Tako da ti opet naglašavam pogledaj malo pre nego što iznosiš neke gluposti.

    Tekstova može bar još stotinu da se napiše, tj. da ih napišete. Ima materijala za bar toliko, a sigurno i za još mnogo više. Pogotovo sada kada je izašao Svet PLIVa, tako da ti ni ta priča ne pije vodu, nego nisi ni pogledao šta ima napisano i šta još može da bude napisano. Meni pričaš o mom radu, a već si dovoljno dugo sa nama da se od tebe može očekivati da daš neki doprinoš ovom mestu kao što su mnogi članovi dali, ali eto ja ne vidoh da si zainteresovan da išta uradiš,

    O aktivnosti neću da prićam, jer kakve veze ima da li ostavim 10 ili 50 poruka dnevno ako sam svakodnevno ovde i gledam šta se radi? o.O
    Što se tiče autoriteta tu zaista postoji problem, a on je da sam ja suviše blag admin. Sve gledam kao prijatelje i ljude sa kojima ću sutra sedeti u kafani i družiti se. Na ovom forumu je dosta toga dozvoljeno i bukvalno nema nekih strogih pravila ili opomena, jednom u pet meseci možda opomenem nekoga. I ona se ljudi naviknu da rade šta hoće, po principu daš im prst oni hoće celu ruku, a kada počnu da budu bezobrani i kada ih opomeneš i to blago, onda si odmah neki "autoritet i glumiš opakog admina". A kada sam ja došao na forum admini i modovi nisu ni hteli da obrazlažu stvari kao što ja radim, samo ti kažu opomena, može, ne može i doviđenja. Kao što i Edard radi, dođe, kazni ili opomene, kaže šta može i šta ne može i generalno neće ni da se raspravlja sa tobom, drži čovek do pravila i svog stava. Kada pročitam ovakve stvari koje ti pišeš, kao da ih je pisala nezainteresovana osoba da išta pogleda, već hajde nešto da napišee, shvatim da treba i ja da budem takav admin.  Nikada ne opominjem ljude bez razloga, već to samo ti misliš da je bahato i bezobrano ponašanje na forumu dozvoljeno, pa kada te neko opomene onda je to bez razloga. Od sada će biti jednostavno, na forumu postoje pravila, poštuj ih ili ćes biti kažnjen. Ala sam se raspisao, lakše mi je kada sam izbacio ovo iz sebe, mada sam sam sebe smatram poraženim sada kada vidim od koga i kakvih se mišljenja branim ovde.


    Tako je, ja sam zli admin koji je umislio autoritet:

    Ovo nije spam tema, svaki suvišni postovi će biti uklonjeni.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od KrleTuđin Čet 19 Maj 2016, 09:44

    K'o neke tetke vas dvojica...

    No, imam ja pitanje:
    Kako to da na forumu imamo kao izbor kuću Targarjena koja u knjigama nije velika kuća Vesterosa, ima jednog preživelog člana koji je čitav taj serijal proveo na drugom kontinentu Esosu, a ne možemo dobiti kao izbor kuću Boltona koja je od treće knjige zamenila Starkove i kao velika kuća i kao nosilac zvanja "Čuvar Severa"? Very Happy 
    KrleTuđin
    KrleTuđin

    Broj poruka : 3002
    Raspoloženje : ...
    Reputacija : 525
    Points : 3527
    Datum upisa : 20.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Kian The Nephilim Čet 19 Maj 2016, 10:02

    KrleTuđin ::K'o neke tetke vas dvojica...

    No, imam ja pitanje:
    Kako to da na forumu imamo kao izbor kuću Targarjena koja u knjigama nije velika kuća Vesterosa, ima jednog preživelog člana koji je čitav taj serijal proveo na drugom kontinentu Esosu, a ne možemo dobiti kao izbor kuću Boltona koja je od treće knjige zamenila Starkove i kao velika kuća i kao nosilac zvanja "Čuvar Severa"? Very Happy 
    Da li je realno da si uporedio Targarjene sa Boltonima? Ovo se bukvalno hvatas za slamku u korist svoje tvdnje o velicini Boltona! Ne, najjace je da stavimo i kucu Vrabaca.  Pitanja i predlozi - Page 13 3250678809
    Kian The Nephilim
    Kian The Nephilim
    Putujući Učenjak
    Putujući Učenjak

    Broj poruka : 1715
    Godina : 34
    Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
    Reputacija : 283
    Points : 2008
    Datum upisa : 17.06.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Nim Čet 19 Maj 2016, 10:31

    Pitanja i predlozi - Page 13 IStock_000042260616Small
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od bockybp Čet 19 Maj 2016, 10:41

    Ja sam protiv kuće Bolton.
    bockybp
    bockybp
    Lord od Poslednjeg Ognjišta
    Lord od Poslednjeg Ognjišta

    Broj poruka : 1838
    Godina : 33
    Raspoloženje : The North Remembers
    Reputacija : 565
    Points : 2427
    Datum upisa : 15.08.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Uno Nomesta Čet 19 Maj 2016, 10:44

    Zar je bitno?
    Sve to što ste izneli i tvrdili? Zar je bitno?

    Nema Kuće Bolton. Kraj.
    Ovo je naša verzija Vesterosa.
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Uno Nomesta Čet 19 Maj 2016, 10:48

    Mada, mogao bih ja da budema admin, ako se već deli ta pozicija. Nemam blage veze da radim bilo šta oko foruma ali nema veze, ja kao član Noćne Straže imam najviše kompetencija da postanem Admin jer je to ni po babu ni po stričevima već po pravdi boga jedinoga.

    Hvala.
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Brat Crni Čet 19 Maj 2016, 11:28

    Ovo nije spam tema, svaki suvišni postovi će biti uklonjeni.

    Eto kako se izlazi iz rasprave. Spinujes i zabranis dalju raspravu. Bravo Ubico, da li si tu taktiku koristio da oteras ljude s ovog foruma?

    Eto, kazem kako jeste sto se tice administracije, ali neee, ti moras da odbranis svoj povredjeni ponos i da svima dokazes kako si ti u stvario The admin.

    Da Ubico, dosao sam juce, ali to i dalje ne menja cinjenicu da ne umes i da te ne interesuje, a to ne mislim samo ja.
    Brat Crni
    Brat Crni

    Broj poruka : 1631
    Godina : 31
    Raspoloženje : mehhh
    Reputacija : 303
    Points : 1936
    Datum upisa : 12.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Brat Crni Čet 19 Maj 2016, 11:39

    Kian The Nephilim ::
    KrleTuđin ::K'o neke tetke vas dvojica...

    No, imam ja pitanje:
    Kako to da na forumu imamo kao izbor kuću Targarjena koja u knjigama nije velika kuća Vesterosa, ima jednog preživelog člana koji je čitav taj serijal proveo na drugom kontinentu Esosu, a ne možemo dobiti kao izbor kuću Boltona koja je od treće knjige zamenila Starkove i kao velika kuća i kao nosilac zvanja "Čuvar Severa"? Very Happy 
    Da li je realno da si uporedio Targarjene sa Boltonima? Ovo se bukvalno hvatas za slamku u korist svoje tvdnje o velicini Boltona! Ne, najjace je da stavimo i kucu Vrabaca.  Pitanja i predlozi - Page 13 3250678809

    Pa lepo covek kaze. Jos je ta porodica osudjena na prospast jer Degeneris vise nemere. Jbg, lepse je i meni da vidim njene sise nego Remzija, ali to nije poenta.
    Brat Crni
    Brat Crni

    Broj poruka : 1631
    Godina : 31
    Raspoloženje : mehhh
    Reputacija : 303
    Points : 1936
    Datum upisa : 12.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Kian The Nephilim Čet 19 Maj 2016, 12:00

    Ne radi se o sisama, masis poentu! Ako govorimo o legitimnosti i pravu, Targarjeni imaju svo pravo da budu kuca za sebe, pa makar Deneris ubili u sledecoj epizodi/sledecem poglavlju knjige ako ni zbog cega drugog, onda zbog istorije, jer je pola opisane istorije u Vesterosu i to one najbogatije upravo iz perioda njihove vladavine ili nismo citali isti materijal. A kad vec prognoziras, hoces da mi kazes da Boltoni nisu osudjeni a propast, a? Porodica koja je ubacena tu kao plot twist nad kojom ce publika imati materijala da se zgrazava i koja ce kada neko od glavnih akera zavrsi sa njima, po svoj prilici Dzon biti uveliko zaboravljena! Da, nista ako oni ne zavrse kao jedini preziveli na kraju i kraljevi, no nije ovo tema u kojoj treba da polemisemo o tome. Sto se tice kuca, apsolutno mi je svejedno da li ce ubaciti ili ne Bolton kucu, nije kao da to donosi neke privilegije, a i da se razumemo, nije to ni cilj ovog foruma, ali izgleda da neki malo vise vole da troluju bez razloga.
    Kian The Nephilim
    Kian The Nephilim
    Putujući Učenjak
    Putujući Učenjak

    Broj poruka : 1715
    Godina : 34
    Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
    Reputacija : 283
    Points : 2008
    Datum upisa : 17.06.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Assassin Čet 19 Maj 2016, 12:05

    Brat Crni ::
    Ovo nije spam tema, svaki suvišni postovi će biti uklonjeni.

    Eto kako se izlazi iz rasprave. Spinujes i zabranis dalju raspravu. Bravo Ubico, da li si tu taktiku koristio da oteras ljude s ovog foruma?

    Eto, kazem kako jeste sto se tice administracije, ali neee, ti moras da odbranis svoj povredjeni ponos i da svima dokazes kako si ti u stvario The admin.

    Da Ubico, dosao sam juce, ali to i dalje ne menja cinjenicu da ne umes i da te ne interesuje, a to ne mislim samo ja.



    Svaki naredni post koji ostaviš sve više odaje utisak da ga ostavlja osoba koja nije sposobna da napiše nesto korektno.
    Počeo si da navodiš kako opominjem ljude bez razloga, kako ih cenzurišem bez razloga i slično, a kada sam te upitao
    da mi navedeš ili linkuješ gde sam to uradio ti onda opet pokušavaš da pametuješ. Ako sam te nešto upitao, logično je
    da očekujem odgovor. Nisam zabranio da mi išta odgovoriš, zabranio sam spamanje izvan rasprave, dete od 9 godina bi imalo
    sposobnost da razume napisano. Da li mi možeš navesti koje sam to ljude oterao sa foruma? Ili je to samo još jedna od niza bezobraznih
    tvrdnji. Što se tiče dokazivanja slažem se sa tobom, jer kao što rekoh osetio sam se noćas poraženim
    kada sam video protiv koga i kakvih mišljenja sam osetio potrebu da se branim. Pošto opet ne možeš da navedeš gde me to ne
    interesuje i šta korektno ne umem da uradim, tj. šta treba da se toliko uradi na ovom forumu, tj. kog to ogromnog posla ima koji
    ne rešava, već ponavljaš stvari koje nemaju smisla kako kada se dete duri i uporno tvrdi nešto , ne vidim potrebu da dalje nastavim
    raspravu jer je besmislena. Ti smatraš da sam loš admin koji veoma glumi autoritet žestoko opominjujući i kažnjavajući ljude ovde
    i koji ne želi da pomogne članovim i to je tvoje mišljenje, okej. Da li mi je stalo do njega? Očigledno da jeste čim sam ovoliko pisao.
    Da li je to mišljenje bez ikakvih osnova vredno da mi bude stalo do njega? Apsolutno ne. Nemam više šta da dodam, besmisleno je.


    KrleTuđin ::K'o neke tetke vas dvojica...

    No, imam ja pitanje:
    Kako to da na forumu imamo kao izbor kuću Targarjena koja u knjigama nije velika kuća Vesterosa, ima jednog preživelog člana koji je čitav taj serijal proveo na drugom kontinentu Esosu, a ne možemo dobiti kao izbor kuću Boltona koja je od treće knjige zamenila Starkove i kao velika kuća i kao nosilac zvanja "Čuvar Severa"? Very Happy



    Naš forum ima svoj ustaljeni poredak i po njemu stvari funkcionišu. U našem Vesterosu postoje određene kuće nevezano za trenutna dešavanja u serijalu ili seriji. Bilo bi besmisleno napraviti forum bez kuće Targarjen, kada petina ljudi koja dođe njih obožava, a oni su inače jedna od najbitnijih kuća u serijalu.
    Osim toga pored Starkova Targarjeni su najbrojniji na forumu. Kuća Bolton je vazalna kuća koja je trenutno na vlasti na Severu, ako ubacim njih moram i Frejeve, a šta kada Maloprstič zavlada Gnezdom sokolovim, hoću li onda i njegovu kuću ubaciti? A šta kada i ako Džon porazi Boltone i zbaci ih s vlasti, hoću li onda da skinem Boltone sa liste? Obrazložio sam već da na forumu nema dovoljno članova da popunimo postojeće kuće, kao i da tih ima već previše. Nećemo sad praviti novu kuću svaki put kada neki član poželi da u nju stupi. Možda nekada, kada budemo imali 10 puta više aktivnijih članova.

    S ovim zaključujem predlog da otvori nova grupa. Nema potrebe za daljom raspravom.
    Što se predloga za Oberina tiče, tu ja ne mogu ništa, čekamo da Edard odluči šta i kako i najbitnije čekamo prvenstveno da Oberin dođe i sam
    kaže da li uopšte želi funkciju.
    Ako ništa ne bude, možda bi bilo moguće da dobije moderatora.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od CRNIJASTREB Čet 19 Maj 2016, 12:29

    Nim ::Boltoni nisu velika kuca! Pitanja i predlozi - Page 13 3250678809 Glasam za ne Pitanja i predlozi - Page 13 3250678809

    Sto se tice Oberina, slazem sa se Crnim, bas je Oberin adekvatan izbor u svakom pogledu, em strucan em neutralan Smile
    em nas je vijao po tolikinu. manje više Very Happy
    slažem se za oberina. ja sam za. Edi gdje si da nam daš zeleno svjetlo? ediiiiiii... nema edija.

    @Crni Edi je dao odobrenje za Igru davno. prvo smo izabrali prelaznu kraljicu Nim. ali od tada ništa.

    što se Boltona tiče mene se ne tiče nisu moj region..
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 37
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Brat Crni Čet 19 Maj 2016, 13:03

    Dovoljna je jedna rec Ubico - Loth
    Brat Crni
    Brat Crni

    Broj poruka : 1631
    Godina : 31
    Raspoloženje : mehhh
    Reputacija : 303
    Points : 1936
    Datum upisa : 12.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Brat Crni Čet 19 Maj 2016, 13:22

    I ne brini se, za tvoje davljenje ces dobiti primere u toku dana.
    Brat Crni
    Brat Crni

    Broj poruka : 1631
    Godina : 31
    Raspoloženje : mehhh
    Reputacija : 303
    Points : 1936
    Datum upisa : 12.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Srle Čet 19 Maj 2016, 13:31

    Imam pitanje.
    Kako da iskljucim opciju da ne vidim potpise ostalih clanova na formu ? Trazio sam,ali ne nadjoh.
    Na drugim forumima su ogranicili velicinu potpisa...ovako je sam topic nepregledan,sve ostalo vidim osim same poruke.
    Srle
    Srle

    Broj poruka : 911
    Godina : 38
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 51
    Points : 972
    Datum upisa : 19.09.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Assassin Čet 19 Maj 2016, 13:48

    Brat Crni ::Dovoljna je jedna rec Ubico - Loth


    Ne vidim potrebu da pominješ nju, ti vidiš? Pogledaj ponovo, možda ti se ukažu bolji vidici.
    Tvoj jedini doprinos ovom mestu su neizmerna doza vulgarnosti, nepriličnog ponašanja, gluposti
    i jedna otvorena tema sa teorijom o Rogu. Već te ljudi vide kao takvog, pa nema potrebe da se
    još više spuštaš  i budeš bezobrazan pominjući moj intimni život. Da li ti neke stvari padaju na
    pamet same od sebe ili su plod nekih drugih osoba to ne mogu da znam.
    Dopisivanje s tobom je kao da se dopisujem sa osobom koja je na nivou nevaspitanog deteta.
    Ako imaš neku žalbu na moj rad izvoli žali se Edardu. Sve ostale stvari koje nisu predlozi ili pitanje
    za pomoć će biti uklonjeni iz ove teme, to važi za sve i ovo je poslednji put da to pišem.



    Srle ::Imam pitanje.
    Kako da iskljucim opciju da ne vidim potpise ostalih clanova na formu ? Trazio sam,ali ne nadjoh.
    Na drugim forumima su ogranicili velicinu potpisa...ovako je sam topic nepregledan,sve ostalo vidim osim same poruke.



    Koliko je meni poznato te opcije nema. Trudimo se da obavestimo ljude kada stave preveliki potpis ili sliku,gif u potpisu,
    da veličinu tog fajla smanje kako bi bila prihvatljiva.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Čet 19 Maj 2016, 14:00

    Brat Crni ::Dovoljna je jedna rec Ubico - Loth

    ovako

    simpa si mi, upoynali smo se sedeli u kafani yajedno na okupljanju I delovao si ok ..
    medjutim ti na forumu se ponasas kao da je sam djavo usao u tebe

    I ocutala bih ovu celu raspravu ..no ovaj tvoj post sada - je - dno dna I treba da te bude sramota

    druga stvar, svo ovo drvlje I kamenje koje si pobacao na ubicu trebas da hitnes na Gazda Edija

    on je osnivac I vlasnik sajta

    da bilo bi dobro kada bi pored ubice I vikija jos neko bio admin, I da, slayem se da bi to mogao da bude oberin

    ALI TO NIJE NA TEBI DA ODLUCUJES NITI NA BILO KOME OVDE - TO JE NA EDIJU, TI UZMI PA POSALJI PP EDIJU SA PREDLOGOM.. a nemoj napadati ubicu, zasto zarad cega - nije ti prvi put da pustas otrov ka ubici

    I da - skoro svi aktivni clanovi su napisali ono makar jedan clanak u citadeli, ti nisi niti jedan jedini, ovo cisto onako, da se pomene I da se zna..ali zato si razvalio labrnju na ovooooolikooo kada trebas da uzmes I da kudis nekog ovde

    jesi napisao neki tekst bilo kakav koji   bi podigao kvalitet foruma, pesmu, pricu, nesto.. da ja znam - nisi

    Cak se I jedan Uno - nas dobrocudni troll koji zna i da pretera I da se prospe tako da se uhvatimo za glavu - potrudio I napisao tekstove u citadeli

    a sto se igre tice, ne znas nisi bio aktivan kad se igrala I ne znas kakve je svadje I trzavice medju clanovima napravilo I to za bzvz..ja sam protiv igre samo iz tog razloga ali ako bi se igrala igra ponovo, ja bih je samo neutralno posmatrala.

    zato brate crni ne pravi problema tamo gde ih nema

    na svakom drugom forumu ne bi imao sanse da A jedno kazes ovako na sred neke teme protiv admina - bio bi banovan u sekundi

    Ubico nemo se nerviras

    krle ja sve vreme mislim naka devojcica da kucka, msm roze hehe..aj bar si originalan I vidi se tekst iz aviona Very Happy
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Oberin Martel Čet 19 Maj 2016, 14:08

    Što se predloga za Oberina tiče, tu ja ne mogu ništa, čekamo da Edard odluči šta i kako i najbitnije čekamo prvenstveno da Oberin dođe i sam kaže da li uopšte želi funkciju.
    Nije baš da priželjkujem obaveze koje proizilaze iz te pozicije, ali bih voleo priliku da čačnem u admin panel i vidim šta može da se uradi.
    Kako da iskljucim opciju da ne vidim potpise ostalih clanova na formu ?
    Ako imaš Adblock Plus onda možeš da dodaš filter koji uklanja potpise, otprilike ovako nekako:
    Kod:
    http://www.winterfell-srbija.com##div.signature_div
    Oberin Martel
    Oberin Martel
    Legendarni vojnik
    Legendarni vojnik

    Broj poruka : 2710
    Godina : 43
    Raspoloženje : E ja kuliram
    Reputacija : 670
    Points : 3442
    Datum upisa : 19.02.2009

    http://www.tolkien.rs

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od CRNIJASTREB Čet 19 Maj 2016, 14:16

    ljudi, ljudi ajde sad malo da svi udahnemo i smirimo se. nećemo se svađati i vrijeđati.
    prijedlog za Oberina je sjajan i svi smo uglavnom za.
    nemojte ovo pretvoriti u glupi sukob, budimo jednom konstruktivni. pustimo glupe svađe ajde da nešto promijenimo
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 37
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Srle Čet 19 Maj 2016, 14:31

    Oberin Martel ::
    Kako da iskljucim opciju da ne vidim potpise ostalih clanova na formu ?
    Ako imaš Adblock Plus onda možeš da dodaš filter koji uklanja potpise, otprilike ovako nekako:
    Kod:
    http://www.winterfell-srbija.com##div.signature_div
    Trenutno ne pisem od kuce,a na poslu ne mogu nista da instaliram,pa ni taj adblock.
    Jos jedno pitanje imam...kod kuce mi se pojavljuje greska kad otvorim forum,tj. ne mogu ni da otvorim forum,prijavljuje neki virus O.o Vidim da je neko napisao ovde da je na fb pisao o tome.
    Srle
    Srle

    Broj poruka : 911
    Godina : 38
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 51
    Points : 972
    Datum upisa : 19.09.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Oberin Martel Čet 19 Maj 2016, 14:41

    Trenutno ne pisem od kuce,a na poslu ne mogu nista da instaliram,pa ni taj adblock.
    ABP nije program, nego ekstenzija za Firefox ili Chrome, tako da ne mora nužno da potpada pod tu zabranu na poslu. A ako potpada onda možeš da koristiš Firefox Portable da izbegneš zabranu.
    Oberin Martel
    Oberin Martel
    Legendarni vojnik
    Legendarni vojnik

    Broj poruka : 2710
    Godina : 43
    Raspoloženje : E ja kuliram
    Reputacija : 670
    Points : 3442
    Datum upisa : 19.02.2009

    http://www.tolkien.rs

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Nim Čet 19 Maj 2016, 14:44

    Oberin Martel ::
    Kako da iskljucim opciju da ne vidim potpise ostalih clanova na formu ?
    Ako imaš Adblock Plus onda možeš da dodaš filter koji uklanja potpise, otprilike ovako nekako:
    Kod:
    http://www.winterfell-srbija.com##div.signature_div

    Ovo je otpriike razlog zasto sam podrzala predlog za Oberina kao admina... Doduse, mozda je on ovde sad napisao gomilu gluposti, ne razumem se pa ne znam Very Happy Very Happy

    Elem, zaista mislim da bi ova tema trebala da predstavllja argumentovano izjasnjavanje za za iili protiv na osnovu cega ce head admin odluciti da li ce dodeliti admina ili ne, ne vidim potrebu za bilo kakvim sukobima, niti stajanjem na stranu jednog ili drugog.

    Dakle, Oberin da, Boltoni ne Pitanja i predlozi - Page 13 3250678809
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Zandrin Čet 19 Maj 2016, 15:18

    CRNIJASTREB ::ljudi, ljudi ajde sad malo da svi udahnemo i smirimo se. nećemo se svađati i vrijeđati.
    prijedlog za Oberina je sjajan i svi smo uglavnom za.
    nemojte ovo pretvoriti u glupi sukob, budimo jednom konstruktivni. pustimo glupe svađe ajde da nešto promijenimo
    jastro slazem se ali pre nego sto pacifizam pocne da nas trese kao da smo u transu I pocnemo da vicemo..pa daaa ostavite sukobe ne stajte na strane bla truc, vodite ljubav a ne rat etc..sve bi pilo vode da se neko ne drzne da na forumu koristi pvt stvari kako bi izazvao drugu stranu.
    kako sam I rekla ocutala bih samo da se nesto sto predstavlja neciji privatni zivot nije izvuklo iskoristilo I okacilo na forumu, I to sa prilicno malicioznim prizvukom

    u skladu sa tim apelujem ovde da se pvt stvari ne iznose I ne koriste po forumu javno

    pod dva ..nisam za Boltone

    jedino sto bih jos uvela jeste Divljani.i Tudjini.prosto ako imamo Strazu I sa ove strane zida, pa imamo I ogromnu masu iza zida ..

    ali vazalne kuce ne bih otvarala kao poseban podforum,

    Oberin bi bio savrsen kao admin - tehnicki deo u malom prstu ima I ne mrzi ga da ti pomogne ako moze..al opet, morate edija da kontaktirate, al ako nesto znaci - ja sam za
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Chandrian Čet 19 Maj 2016, 19:02

    Kuca Bolton - ne. Kian je lepo objasnio.
    Crni brat ban na neko vreme. Zan je lepo objasnila. 
    Oberin za admina - da. Sam je covek objasnio.
    Chandrian
    Chandrian
    Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
    Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 5140
    Godina : 32
    Raspoloženje : ^
    Reputacija : 604
    Points : 5794
    Datum upisa : 21.12.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    Pitanja i predlozi - Page 13 Empty Re: Pitanja i predlozi

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Strana 13 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu