WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 
Nim (8274)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Teorije koje vas najviše nerviraju

+32
CRNIJASTREB
азор ахаи
Lya
Hokins
Zandrin
Ket sa kanala
Chandrian
Dimeks
Lady Acer
Nocnoi_Dozor
Marksmann
Struki
Oberin Martel
RhaegarTargaryen
Srle
Corto Maltese
Зимоврел
Kapetanili
VojaLu
LunarFang
Nim
Zevs86
Mondenkind
do_balcaka
Assassin
Glumac92
Areal
Prince of Ravens
Princ Regar
Starfell
Lord M.
Snezna
36 posters

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zevs86 Pet 10 Maj 2013, 12:26

@Voja Da, ali nije isto jesti kroz jezovuka ili sam jesti. Tako da de facto receno, Bren nije kanibal Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od VojaLu Pet 10 Maj 2013, 12:41

Na žalost, Zevse... realno je okusio ljudsko meso, a Leto je on i on je Leto, tako da jeste, ne baš kanibal, ali dovoljno blisko... Bar onako kako ja to vidim. Zašto je Hagon zabranjivao vargama da se goste ljudskim mesom?

A čak i Hladnoruki smatra tako, baš u tom poglavlju, gavrani posmatraju Leto kako osvaja čopor i jede ljude koje je Hladnoruki pobio. Leto se vraća kod Brena i ostalih:

Drvena vrata se uz tresak otvoriše. Napolju je zavijao noćni vetar, surov i crn. Stabla su bila puna gavranova koji su kreštali. Hladnoruki se nije pomerao.

„Čudovište“, reče Bren.

Izvidnik pogleda Brena kao da ovi drugi ni ne postoje. „Tvoje čudovište, Brendone Stark.“

„Tvoje“, ponovi gavran s njegovog ramena. Napolju su gavranovi u drveću prihvatili poklič, sve dok šuma nije odjekivala od ubilačke pesme: „Tvoje, tvoje, tvoje.“
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zandrin Pet 10 Maj 2013, 12:46

jeo on ko vuk ili ko covek, jeo je ljudsko meso i tu nema dvoumljenja, on je kroz jezovuka sve osetio, kao da je sam to odradio. On i jezovuk tada su jedno bice, on misli dise i zivi kroz jezovuka - on je jeo coveka i to je to, dal ko bren il ko leto, al je jeo..
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Hokins Pet 10 Maj 2013, 20:21

Navodna teorija da kuca crnog i belog salje Ariju da ubije Deneris,razlog je sto Bravosani ne vole zmajeve i staro carstvo(sto je logicno posto su ga osnovali robovi koji su se skrivali od Valiriskog carstva). Medjutim Deneris sama oslobadjaa robove a mislim da je to Bravosanima najbitnije...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Pet 10 Maj 2013, 20:28

Hokins ::Navodna teorija da kuca crnog i belog salje Ariju da ubije Deneris,razlog je sto Bravosani ne vole zmajeve i staro carstvo(sto je logicno posto su ga osnovali robovi koji su se skrivali od Valiriskog carstva). Medjutim Deneris sama oslobadjaa robove a mislim da je to Bravosanima najbitnije...

Ja sam to isto cuo ali ne za Arju vec za Dzakena, da je Dzaken otisao u Starigrad zbog toga, jer je vec Citadela imala udela u prvom istrebljivanju zmajeva.
Ali da, slazem se, teorija je svakako glupa, nijedan valjani argument nije nigde pronadjen.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Hokins Pet 10 Maj 2013, 20:40

Princ Regar ::
Hokins ::Navodna teorija da kuca crnog i belog salje Ariju da ubije Deneris,razlog je sto Bravosani ne vole zmajeve i staro carstvo(sto je logicno posto su ga osnovali robovi koji su se skrivali od Valiriskog carstva). Medjutim Deneris sama oslobadjaa robove a mislim da je to Bravosanima najbitnije...

Ja sam to isto cuo ali ne za Arju vec za Dzakena, da je Dzaken otisao u Starigrad zbog toga, jer je vec Citadela imala udela u prvom istrebljivanju zmajeva.
Ali da, slazem se, teorija je svakako glupa, nijedan valjani argument nije nigde pronadjen.
Da onaj lik sto je otrovo onog polaznika mestara, ko ce ga znati...Mozda Ariju posalju da ubija za Stanisa po vesterosu(gvozdena banka)...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Prince of Ravens Pet 10 Maj 2013, 20:44

Mene nervira teorija da će Zombi Ket da krene na zid da ubije Džona. Kakve logike to ima?
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Hokins Pet 10 Maj 2013, 20:46

nema nikakve logike,ona je zauzeta sa frejima i boltonima...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Pet 10 Maj 2013, 20:48

Hokins ::nema nikakve logike,ona je zauzeta sa frejima i boltonima...

Tako je, mada ima i ona teorija o coveku sa kapuljacom koga je Teon video u Zimovrelu, pa onda raspravljaju ko je on, i dva najjaca kandidata su im Brinden Tuli ili Harvin ( sin glavnog konjusara iz ZImovrela koji se pridruzio Bratstvu BB) sto je zaista apsurdno, ni jedan ni drugi nisu mogli za tak kratko vreme da cak iz recnih zemalja stignu cak do ZImovrela.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 10 Maj 2013, 21:16

A možda je taj sa kapuljačom bio Amber Kurvolovac? On je na papiru vazal Boltona.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Pet 10 Maj 2013, 21:29

Jedan od potencijalnih kandidata jeste Kurvolovac. Ono sto je sigurno jeste da je taj lik sa kapuljacom preklao Malog Valdera. Inace meni najzanimljivije bi bilo kao sto sam procitao na Westeros. orgu da je taj lik zapravo druga licnost Teona Grejdzoja, odn da je Teon zbog svega sto je proziveo, malo flipnuo pa je doslo do nekog podvajanja njegove licnosti koje naravno ni on sam nije svestan Smile Iskreno, lepo bi ti bilo za pricu ali mislim da je ipak neostvarljivo.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Dimeks Pet 10 Maj 2013, 21:30

Постоји и теорија да је закукуљена фигура заправо зимоврелски каменорезац, који је правио кипове за Крипте. Мада то је мало вероватно, будући да је Ремзи побио све људе у замку.
Мени за сад најзанимљивије звучи теорија "Theon Durden'', односно да је Теон заправо причао сам са собом, и да он стоји иза убистава у Зимоврелу. Толико је бесмислена да прави круг од 360 степени и постаје уверљива. Laughing
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Pet 10 Maj 2013, 21:35

Pa i meni jeste trenutno nazanimljivije da je Teon flipnuo i da jeste pricao sam sa sobom ali zaista nije doslo ni do kakvog valjanog argumenta za to.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 10 Maj 2013, 21:52

Ova teorija za Teona me podseća na film Fight Club.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Dimeks Pet 10 Maj 2013, 22:01

Кључни аргумент у тој теорији је да га је Закукуљени човек назвао родоубицом, и да га већина људи сматрају издајником, али не и родоубицом. Ствар је у томе да је он рекао како он сматра да је био пријатељ и брат свој Недовој деци. Tако да је могуће да је он у свом измученом мозгу заборавио на границу између таоца и брата, и сам себе прозвао родоубицом. Smile
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Pet 10 Maj 2013, 22:10

Dimeks ::Кључни аргумент у тој теорији је да га је Закукуљени човек назвао родоубицом, и да га већина људи сматрају издајником, али не и родоубицом. Ствар је у томе да је он рекао како он сматра да је био пријатељ и брат свој Недовој деци. Tако да је могуће да је он у свом измученом мозгу заборавио на границу између таоца и брата, и сам себе прозвао родоубицом. Smile

Pa ne secam se da li ga je bas neko nazvao rodoubicom... morao bih sve zivo da pretrazim pa da zakljucim. Ali njega svakako gledaju kao nekog srodnika NEdovoj deci, zato su mi i dali da on bude taj koji ce predati Arju odn Dzejn Pul .
Mada opet i ako ga niko zaista nije nazvao rodoubicom, jos uvek je to slabo.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Dimeks Pet 10 Maj 2013, 22:22

Princ Regar ::Pa ne secam se da li ga je bas neko nazvao rodoubicom... morao bih sve zivo da pretrazim pa da zakljucim. Ali njega svakako gledaju kao nekog srodnika NEdovoj deci, zato su mi i dali da on bude taj koji ce predati Arju odn Dzejn Pul .
Mada opet i ako ga niko zaista nije nazvao rodoubicom, jos uvek je to slabo.

Слажем се да ово не мења чињеницу да је теорија танка, али је и даље занимљива.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Hokins Pet 10 Maj 2013, 23:12

Ko zna možda je čovek sa kapuljačom u službi lejdi Dastin,sečam se da je rekla Freju SEVER PAMTI sa cudnim osmehom na licu...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 10 Maj 2013, 23:21

Može biti u službi bilo kog Severnjaka (sem Boltona) pošto su mnogi izgubili nekog svog na Crvenoj svadbi.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Ket sa kanala Sub 11 Maj 2013, 14:24

Pretražila sam sve od Oluje mačeva do Plesa sa zmajevima i zaista, samo jednom su ga nazvali rodoubicom i to je bilo u Plesu.

Čak se i bogošuma zabelela. Ledena skrama uhvatila se po jezercetu
ispod drveta-srca, a lice urezano u njegovo bledo deblo pustilo je
brkove od malih ledenjača. U taj čas nisu se mogli nadati da će imati
stare bogove samo za sebe. Rovena je odvukla Teona od severnjaka
koji su se molili pred drvetom, do skrivenog mesta kraj zida kasarne,
pored jezerceta toplog blata koje je smrdelo na trula jaja. Led se hvatao
čak i po njegovim rubovima, video je Teon. „Zima dolazi...“
Rovena ga grubo pogleda. „Ti nemaš prava da izgovaraš reči lorda
Edarda. Ti ne. Nikada. Posle svega što si uradio...“
„I vi ste ubile dete.“
„То nismo bile mi. Rekla sam ti.“
„Reči su vetar.“ Nisu ništa bolje od mene. Isti smo. „Ubile ste ostale,
zašto ne i njega? Žuti Dik...“
„...Žuti Dik je smrdeo jednako kao ti. Krmak od čoveka.“
„A Mali Valder je bio prasence. Tako što ste ga ubili naterali ste
Freje i Menderlije da se dohvate za guše, to je bilo lukavo, vi...“
„Nismo mi.“ Rovena ga zgrabi za grlo i gurnu leđima uza zid kasarne,
pa mu se unese u lice. „Reci to ponovo, pa ću ti iščupati lažljivi
jezik, rodoubico.“
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Sub 11 Maj 2013, 14:41

Namuci se dzaba, ionako smo rekli da je to tanka teorija...
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Ket sa kanala Sub 11 Maj 2013, 16:01

Nisam se namučila, samo sam skinula sve knjige u pdf formatu i kucala u pretragu. Budući da su ga samo ove divljanke nazvale rodoubicom može biti da je čovjek sa kapuljačom pravi Mens, a onaj Abel samo mamac. Nekako ne mogu da se natjeram da prihvatim to da je onaj glupi Remzi uspio da uhvati nekog zajebanog čikicu poput Mensa.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Lya Pon 17 Jun 2013, 19:45

Užasavaju me sve nategnute ideje bez pokrića, nastale iz učitavanja u delo onoga čega realno nema.
Neke od najdebilnijih:

Ned je zapravo živ
Džon je sin Lijene i Brendona (bolesno)
Džon je sin Lijene i Neda (duplo bolesno)
Džon je Egon (nigde logike)
Džon je sam sebi otac (šalim se, ali, kako su krenuli, na kraju ćemo doći do toga!)

Džejmi i Sersei su Targovi
Tirion je Erisov sin (ovo još i nekako mogu da argumentuju, ali male su šanse)
Sansa je Maloprstićevo kopile
Denino dete je živo, Džora ga je ukrao i sklonio

...i tome slično.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Nim Pon 17 Jun 2013, 19:47

Lya, a ne znaš za onu najbolesniju: Džon je Lijenin i Bendženov? Very Happy

Nisam čula za tu o Sansi ali realno ne postoji ni a od argumenta za to.
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Lya Pon 17 Jun 2013, 19:57

Čula sam i to, zbog nje je otišao na Zid i tome slično....Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 4224551693
Bolesno, šta drugo reći. Starkovi i incest?!?Rolling Eyes

Ovo za Sansu je odvalio verovatno neko ko je pomešao Ket i Lizu...pošto je u prvoj knjizi, kada Kejtlin stigne u Kraljevu Luku, naglašeno da se ona i Petir nisu videli godinama, još od njene veridbe sa Brendonom i onog "dvoboja" u kome ga je Stark isprašio. A i ne vidim razlog da Maloprstić ljubi sopstveno kopile...mislim, ako su pojedini bolesnici, nije ceo Vesteros incestuozan!Laughing
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 9 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu