WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 
Nim (8274)
Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_lcapTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Voting_barTeorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Teorije koje vas najviše nerviraju

+32
CRNIJASTREB
азор ахаи
Lya
Hokins
Zandrin
Ket sa kanala
Chandrian
Dimeks
Lady Acer
Nocnoi_Dozor
Marksmann
Struki
Oberin Martel
RhaegarTargaryen
Srle
Corto Maltese
Зимоврел
Kapetanili
VojaLu
LunarFang
Nim
Zevs86
Mondenkind
do_balcaka
Assassin
Glumac92
Areal
Prince of Ravens
Princ Regar
Starfell
Lord M.
Snezna
36 posters

Strana 12 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zandrin Uto 18 Jun 2013, 01:44

азор ахаи ::онда је Тирион заправо Тивинов и Ерисов син.           ko je mama a ko tata Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od азор ахаи Uto 18 Jun 2013, 01:45

Знаш како кажу, јебе луд збуњеног.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Ket sa kanala Uto 18 Jun 2013, 01:48

A Tivin je prestao da priča sa Džoanom zbog toga. Very Happy Znam, bile su mi te riječi na umu, ali opet... Kod Targova je bilo mnogo inteligentnih kraljeva (kao i užasno glupih, ali nećemo se fokusirati sad na njih), a Tivin je pametan čovjek. Ono što Tivin i Tirion dijele su inteligencija, sposobnost da se upravlja kraljevstvom i pronicljivost. Ali Tirion nikada ne može biti onako hladnokrvan kao Tivin i stalo im je do različitih stvari.
Uglavnom, Tivin nije Tirionov biološki otac, ali Džejmi se sigurno ne ponaša kao Tivin.
Zašto je Tivina toliko zaboljelo to što mu je Džoana rekla da je prestao pričati sa njom? Zato što ga je boljelo to što Erisov sin više liči na njega nego njegov vlastiti.

Zim, ne upamtim baš sve. Nego jedno vodi ka drugome. Čitaš kako Shiera Seastar ima heterohromiju, onda te zaintrigira to. Odeš na Tirionovu stranicu na awoiaf i pročitaš kako izgleda pošto ja to nisam upamtila. Na početku knjige, kad počinješ da čitaš, ti neki sitni detalji ti ništa ne znače pa ih zaboraviš, a sad to već sve mijenja. I najmanji detalj mnogo znači.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od азор ахаи Uto 18 Jun 2013, 01:52

Кажем ја, Ерис + Тивин је Тирион. Настао деобом, види се по његовим морфолошким карактеристикама. Ерис је после изгубио разум, а Тивин косу и сваку сексуалну потребу. Све се уклапа.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zandrin Uto 18 Jun 2013, 01:54

realno kod Tiriona su svakako izrazene anomalije, ja opet medicinski, al dvobojne oci pokazuju genetsku anomaliju, ako uzmemo da se targovi razmnozavaju medju sobom i da su tada jedino "cisti" onda bi njihova medicina bila faktick i obrnuta od ostalih porodica,, tako da bi razblazivanje njihove krvi dovodilo do genetski anomalija - em kepec, em dvobojnih ociju
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Uno Nomesta Uto 18 Jun 2013, 01:58

Zandrin ::realno kod Tiriona su svakako izrazene anomalije, ja opet medicinski, al dvobojne oci pokazuju genetsku anomaliju, ako uzmemo da se targovi razmnozavaju medju sobom i da su tada jedino "cisti" onda bi njihova medicina bila faktick i obrnuta od ostalih porodica,, tako da bi razblazivanje njihove krvi dovodilo do genetski anomalija - em kepec, em dvobojnih ociju


Verovatno je neki Targarjen imao posla sa Tivinovom ženom Very Happy
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Зимоврел Uto 18 Jun 2013, 02:00

азор ахаи ::Кажем ја, Ерис + Тивин је Тирион. Настао деобом, види се по његовим морфолошким карактеристикама. Ерис је после изгубио разум, а Тивин косу и сваку сексуалну потребу. Све се уклапа.


Smile Smile Smile Smile Smile  +++++++ Значи пала сам са столице од смеха!
ЕДИТ: Не знам да ли имам плусева Sad
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Ket sa kanala Uto 18 Jun 2013, 02:03

азор ахаи ::Кажем ја, Ерис + Тивин је Тирион. Настао деобом, види се по његовим морфолошким карактеристикама. Ерис је после изгубио разум, а Тивин косу и сваку сексуалну потребу. Све се уклапа.

OMG! Illuminati...
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Зимоврел Uto 18 Jun 2013, 02:08

Дакле Азор не долази често и не пише нам често али кад нешто напише ја се увек одушевим сећам се да је једном детаљно прокоментарисао коме би свако са форума одговарао у ПЛИВУ и нешто је супер рекао за Чандријана (али било је и превише компликовано Sad па се не сећам тачно)... Азор је много забаван Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 08:55

Znači, Ket, kapa dole za sve ove detalje i zaključke!Very Happy
Sad si me ubedila, ima mnogo više logike za Tiriona, s tim što je moja sumnja otuda što bi bilo malo previše da budu čak dva/tri(?) izgubljena Targarjena, ali, opet, kod Martina ničeg premalo-a ni previše, očigledno.Wink
Setih se, u legendi o Lanu Pametnom, kaže se da je zadobio Livačku stenu koristeći jedino um kao oružje, a sam Tirion više puta ističe da je um njegov najjači adut, te ga to svakako najviše čini Lanisterom.

Da rezimiramo:
1) kepec de facto ima nesvakidašnju boju kose i očiju (David Bowie!Laughing) za jednog Lanistera (koliko god mu inače celokupna pojava bila deformisana).
2) poseduje ogromno interesovanje za zmajeve (snovi da mu otac i sestra gore mogu ići sa tim, u smislu nepripadanja porodici).
3) možda je Tirion zaista najviše Lanister po opštim osobinama, ali, zaboga, to je stvar vaspitanja i sredine u kojoj je odrastao. Da ne zaboravimo priču o Grifu, on je takođe odgajen da veruje kako je Egon, shodno tome su mu i razvijali karakteristike po kojima bi se uklopio u tu sliku. Tiriona, dakle, odaju sitnice.
4) Tirionova majka umire na porođaju, Denina takođe, Džonova (99%, ako je Lijena) takođe. Slučajnost? Ne bih rekla.
5) Boje i izgled/veličina zmajeva bi se mogli povezati sa odgovarajućim jahačem.

Nije Targ, ali, ja nipošto ne bih isključila Brena kao jednog od jahača zmajeva. Možda će ih Tirion ukrotiti, ali, Bren će svakako leteti.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Nim Uto 18 Jun 2013, 09:27

Kad pomenu to sto su im majke umrle na porodjaju, jedan drug na tome zasniva teoriju da su oni jahaci, kao  zmajska je krv teska, zato su one i umrle...
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od азор ахаи Uto 18 Jun 2013, 10:23

Брен ће летети са катапулта можда.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 10:34

.....kao da već nije dovoljno prepatio.Laughing
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Kian The Nephilim Uto 18 Jun 2013, 10:39

Procitao sam negde, posto dosta ljudi ne voli Deneris, da je  ona u stvari lik koji je GRRM napisao bez veze,za sebe, posto je znao da ce iritirati sve, pa kao da se sprda sa citaocima i da je ustvari nju stvorio kako bi se smejao onima koji je gotive, a to ukljucuje i producente i sve ostale koje misle da ce od nje biti neko i nesto i da ce spasiti Vesteros! A da i teorija koja mene nervira je Hodor Targarjen!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Nim Uto 18 Jun 2013, 10:51

Hahahah, Stefane, mislim da si dirnuo u osinje gnezdo ovom tvrdnjom Very Happy:D

I bilo bi lepo da se predstaviš, da znamo sa kim diskutujemo Smile
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 11:13

Šta, postoji teorija da je Hodor Targ?
LaughingLaughingLaughingLaughing
Molim te, napiši malo više, ja za ovo prvi put čujem.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 11:17

Postoji teorija da je Hodor Dankov sin, a za to drugo jos nisam cuo Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zevs86 Uto 18 Jun 2013, 11:27

@Regar Ma daaaaaaj bre Very Happy Dankan i Stara Nen? :DLOLZ
@Ket Ali si nateoretisala za samo jedan dan :DTako sam i ja nakon oba citanja, samo teorije i teorije i teorije Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 11:30

Pa znam Zevse, ni meni se ne svidja, samo zato sto je Dank bio u Zimovrelu i tamo ljubio neku curu ( video Bren kroz drvo)  i zato sto je Hodor visok covek. Smile Brijena je Dankov potomak, potvrdjena info, ne znam da li je jos neko.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Kian The Nephilim Uto 18 Jun 2013, 11:33

Predstavljen! Smile Da, da, znam, i ja sam bio uznemiren kada sam procitao ovo za Deneris, mislim van svake pameti mi je, ali takve su teorije! A sto se tice Hodora, procitao sam da je  Hodor u stvari pravi princ Egon, a da je zadobio ostecenje mozga kada ga je Planina gadjao o zid! Elem,teorija ide ovako, da su se Elija, Raela i Egon sakrili u nekom sobicku i da je Planina pokusavao da razvali vrata, a Elija je uzvikivala "Hold the door" i da je to bilo poslednje sto je cuo, ali usled povrede mozda mogao je samo da zapamti Hodor! Smile Kasnije mu je dat novi identiten i poveren je staroj Nen na cuvanje, a ona se pobrinula da izgleda kako izgleda, jer je svestenica R'Lor-a i da je zbog toga ona onako smezurana, jer je potrosila energiju na Hodora! Sto nas dovodi do zakljucka da je Hodor u stavri Egon Targarjen! Nema preterano veze sa mozgom, ali ipak je teorija!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 11:35

To je zaista van svake pameti.LaughingLaughingLaughing
Ima maštovitih fanova!
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Prince of Ravens Uto 18 Jun 2013, 11:45

Hodor? Hodor hodor hodor Hodor! Hodor hodor, hodor Hodor hodor. Hodor? Hodor ...

Mene nervira priča da je Tirion Targ ... pfffff, zar ne može da bude jedna osoba čiji roditelji su stvarno njihovi roditelji?
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zandrin Uto 18 Jun 2013, 11:47

"Hold the door" i Hodor...hmmm, ne bih bas odbacila, vrlo vrlo slicno zvuci kada se izgovara
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Zevs86 Uto 18 Jun 2013, 11:48

StefanPanovic ::Predstavljen! Smile Da, da, znam, i ja sam bio uznemiren kada sam procitao ovo za Deneris, mislim van svake pameti mi je, ali takve su teorije! A sto se tice Hodora, procitao sam da je  Hodor u stvari pravi princ Egon, a da je zadobio ostecenje mozga kada ga je Planina gadjao o zid! Elem,teorija ide ovako, da su se Elija, Raela i Egon sakrili u nekom sobicku i da je Planina pokusavao da razvali vrata, a Elija je uzvikivala "Hold the door" i da je to bilo poslednje sto je cuo, ali usled povrede mozda mogao je samo da zapamti Hodor! Smile Kasnije mu je dat novi identiten i poveren je staroj Nen na cuvanje, a ona se pobrinula da izgleda kako izgleda, jer je svestenica R'Lor-a i da je zbog toga ona onako smezurana, jer je potrosila energiju na Hodora! Sto nas dovodi do zakljucka da je Hodor u stavri Egon Targarjen! Nema preterano veze sa mozgom, ali ipak je teorija!

HAhahahahaha kakva teorija, hoohohohohohoohoh hahahahahahaha strava covec Very Happy:D:D:D:D
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Kian The Nephilim Uto 18 Jun 2013, 11:50

Prince of Ravens ::Hodor? Hodor hodor hodor Hodor! Hodor hodor, hodor Hodor hodor. Hodor? Hodor ...

Mene nervira priča da je Tirion Targ ... pfffff, zar ne može da bude jedna osoba čiji roditelji su stvarno njihovi roditelji?

E da, i tome bih mogao da se raspisem, ali ne znam da li je neko vec pisao na ovu temu, o tome da je  on navodno Erisov sin! Smile
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Teorije koje vas najviše nerviraju - Page 12 Empty Re: Teorije koje vas najviše nerviraju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu