WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Assassin (13622)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 
Nim (8274)
A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_lcapA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Voting_barA Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

+39
Chandrian
Nocnoi_Dozor
Oberin Martel
Srle
Corto Maltese
Зимоврел
Areal
Sharpshooter
orome
kormax
Brajan Bearion
DUH
CRNIJASTREB
RhaegarTargaryen
Theon Greyjoy
VojaLu
Kapetanili
Glumac92
Jon_Umber
Prince of Ravens
Snezna
Melkor
Princ Regar
arya
Lord Dirk
Nim
Zevs86
Rhaenyra
Starfell
do_balcaka
forumfilmovi
Mondenkind
Assassin
Witcher
Ergon Lar Tund
inogoste
lukshone
Lord M.
MikyST
43 posters

Strana 15 od 29 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Sledeći

Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Uto 12 Jun 2012, 21:09

Ovaj citat je iz Melinog poglavlja u Plesu dok gleda u vatru: "Neko se lice oblikovalo unutar ognjišta. Stannis? pomislila je, samo na trenutak ... ali, ne, nisu to bile crte njegova lica. Drveno lice, mrtvaĉki blijedo. Je li to bio neprijatelj? Tisuću crvenih oĉiju lebdi u palucanju plamenova. On me vidi. Pokraj njega, djeĉak s vuĉjim licem zabaci glavu i zatuli."
Ovo mora da su Bloodraven i Bren?
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Kapetanili Uto 12 Jun 2012, 21:19

Nema ko drugi biti...
Kapetanili
Kapetanili

Broj poruka : 85
Godina : 40
Raspoloženje : The only reason you're alive cause I ain't sent the word
Reputacija : 6
Points : 95
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od VojaLu Uto 12 Jun 2012, 22:24

Čuveno pitanje: Koliko očiju ima Bloodraven? Wink hehe.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Sre 13 Jun 2012, 00:13

Hiljadu očiju,i jedno. Very Happy

Da,da,samo što ih je Melisandra prepoznala kao sluge onog strašnog,čije se ime ne smije izgovoriti...
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Čet 14 Jun 2012, 23:32

Koliko sam ja razumeo Bloodraven "zivi" skroz u onom drvetu. Odn kada je preminuo( ali nije skroz) on je "otisao" u drvo. Sad nesto razmisljam, ja mislim da Stari bogovi nisu nista drugo negoli svi preminuli Prvi ljudi cije su se duse preselile u drvece, zivotinje i slicno. Mozda ne svi Prvi ljudi vec samo oni koji imaju talente poput Starkovih....
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 00:09

Nije,List kaže da on još živi zbog ljudi i Brena.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 00:22

Da ali kako zivi.... On cesto prica da ga drvece zaziva. Kao da se s vremena na vreme budi iz drveta. Dobro, a sta mislis o mojoj pretpostavci o Starim bogovima?
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 00:30

Stari bogovi su bogovi prirode. Prvi ljudi su možda prihvatili religiju,ali su Djeca Zemlje uvjek pjevala prirodi.

Nego,znaš kad si rekao da je Bloodraven volio jednog brata i mrzio drugog? Šta ako je volio Demona??
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 00:37

A mozda u stvari pevaju svojim precima koji su posle smrti nastavili da zive u Prirodi? Very Happy Zbog toga se kaze da ih ima bezbroj....
Pa razmisljao sam o tome i bilo bi dobro za pricu ali je jednako i predvidljivo. A opet i ne uklapa se toliko ako se uzmu u obzir njihovi karakteri. Taj Demon je bio skroz harizmatican i zabavan koliko i Robert ali bez alkohola naravno, dok je ovaj vise karakterom podsecao na Stanisa sa malo vise emocija naravno...
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 00:46

Bloodraven - Stanis??? Ma,ne Smile Bloodraven je badass. A i vizionar,podseća me na Džona + 15 godina iskustva. Zelenvid.
I da,znaš Regarovo "zmaj mora imati 3 glave" To mi zvuči kao nešto što bi Deron sanjao,a i Emon kaže da je bitan jedan njegov san koji kaže da će se zmajevi vratiti i kasnije ga povezuje sa Deneris.
Ali,iako je Azor isto što i Obećani Princ,mislim da tri glave ne upućuje na to. Tri glave samo govori o povratku jednog člana Targarjena. E,to bi mogla biti Deneris,ali ostavlja prostora za Džona da bude Azor.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 00:53

Jel si citala novele do kraja? Ima jedan odeljak gde Eg prica o njemu kako je bio nepopustljiv i tvrd do kraja. Isto kao Stanis. Takodje ni ne oprasta neprijateljima vec ih sve vesa i slicno. Isto kao Stanis. Ceo prost narod kao i plemici ga se boje. Kao i Stanisa Smile Sta imaju Dzon i on slicno osim nezakonitog statusa? Smile
To pod uslovom da je Deron sanjao bas tri glave. A to ne znamo. Pa ja sam mislio da te tri glave se odnose na Regarevu decu. A posto je jedno preminulo, i pod uslovom da je Dzon njegov, otvorilo se mesto za Deneris. Egon je treci.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 01:04

Svaki put kad oproste izdajnicima to je kao da siju novo sjeme pobune? Stanis je prihvatio Renlijeve južnjake. Ne,ne,Bloodraven je liga za sebe.
Džon je vrlo talentovan kao vođa,ali ne kao figura (kao što su ponekad kraljevi) već kao faktualni vođa (poput desnice) On je ispoljio pravi mali talenat. A i zverobraz je! Osim toga,Bloodraven je pozakonjen,Džon ne.(na stranu Robov testament)
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 01:12

Stanis ih je prihvatio zato sto su mu oni tada trebali Smile Niko ne kaze da ih on ne bi kasnije jelte.... zna se vec. Sta mislis zasto nisu Tireli hteli da ga prihvate? to je rekao jedan od POV likova, zato sto Stanis jos uvek nije zaboravio opsadu Krajoluja. A i eno sta je Davosu uradio. Pa to sto su zverobrazi i kopilad je mozda jedina ista osobina. Ne znam bas koliko je bio dobar vojskovodja ovaj Bloodraven, svakako da je bio talentovan ali sta znam. Ali dobro, svako moze da ima svoje misljenje. Ne mislim da ga je ovaj voleo, zato sto na kraju trece novele Brinden kaze da kada zavrsi sa onim Demonovim sinom, da nece ostati poznato gde ce mu biti grob da ne bi ljudi kasnije donosili cvece na njegov grovkao sto to rade sa Demonom. Ne izgleda mi kao neko ko nekoga voli a da prica o njemu tako.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od VojaLu Pet 15 Jun 2012, 01:16

Mešter Emon priča Semu kako je princ na valirijskom reč koja nema rod, odnosi se i na muško i na žensko.
Mislim da obećani princ može da bude i Deneris, sa obzirom da je jedina probudila zmajeve iz kamena. Njeni zmajevi bi mogli biti Lightbringer, jer je ponudila žrtvu-Droga. slično kao što je AA zabio mač u srce NisaNise.
Evo jedne malo verovarne terije, dosta škripi tu ali:
Čisto me kopka: ako i samo ako je tačno da su zmajevi Lightbringer onda su i Deneris i Džon i još neko treći Azor Ahai. Zašto AA mora da bude jedan, zašto ne bi bio raspoređen u više ljudi, ako zmaj mora da ima tri glave, zašto AA ne može Smile Nemam nikakve dokaze čisto spekulišem. Fali mi treći i kad sam otišao u spekulacije, možda bi to mogao da bude Tirion, a možda i Egon ako je pravi.
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Kapetanili Pet 15 Jun 2012, 01:25

Nervirate me što ovako sve detaljno znate! Very Happy
Moram počet ponovo sve da čitam. Very Happy
Kapetanili
Kapetanili

Broj poruka : 85
Godina : 40
Raspoloženje : The only reason you're alive cause I ain't sent the word
Reputacija : 6
Points : 95
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 01:27

Šta bi bilo kad bi bilo... Ne može se misliti tako. Samo je bitno ono što se zaista desi.
Putevi razdvoje ljude. Danas voliš,sjutra mrziš. Demon nije bio loš,ali je imao loše ciljeve.
Stanis sa Davosom je ispao fer. Ali pravda? Daleko od toga. On je surov i krut čovjek.


Ono što su Regar i Emon čitali je staro hiljadama godina. Pokrala se greška u prevodu. Princ ili princeza koji/a je obećan/a. Ali kad je Duh od Visokog Srca potvrdila da će Princ koji je obećan biti od Džeherisove loze,ona nije imala nikakav razlog da miješa muški i ženski rod. Prema tome,to je zaista princ,a na Deneris se odnosi san o zmaju koji ima tri glave.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 01:30

Starfell ::Šta bi bilo kad bi bilo... Ne može se misliti tako. Samo je bitno ono što se zaista desi.
Putevi razdvoje ljude. Danas voliš,sjutra mrziš. Demon nije bio loš,ali je imao loše ciljeve.
Stanis sa Davosom je ispao fer. Ali pravda? Daleko od toga. On je surov i krut čovjek.


Ono što su Regar i Emon čitali je staro hiljadama godina. Pokrala se greška u prevodu. Princ ili princeza koji/a je obećan/a. Ali kad je Duh od Visokog Srca potvrdila da je Princ koji je obećan doći oz njegove linije,ona nije imala nikav razlog da miješa muški i ženski rod. Prema tome,to je zaista princ,a na Deneris se odnosi san o zmaju koji ima tri glave.
A Bloodraven nije surov i krut covjek? Very Happy Very Happy Very Happy Koja je razlika izmedju fer i pravde? Very Happy
Valjda se te tri glave odnose na Regara iz Kuce Neumirucih....
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 01:36

Kako može neko po poznaje zakone prirode i ljudi i preko toga biti krut i surov? Kažem ti,Bloodraven je zelenvid,i to je sve što nam treba o njemu.
Pravda je stvar boga,balansa,karme,višeg znanja... Fer je nešto što je za čovjeka.

Regar je za sebe vjerovao sa je obećani princ i tri glave protumačio kao troje djece. Posle je mislio da je to Egon. Ni on sam nije znao Very Happy
Kaže "mora biti tri glave" isto kao da gura sebe u određenu situaciju da bi odgovarao parametrima u tom proročanstvu.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 01:45

Ja bas ne bi rekao da su zakoni prirode blagi, ili da sama priroda nije stroga...
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 02:00

Priroda ne bira,ona je takva kakva je.

Shvatam da ti se on dopada,ali Stanis iz prologa Sudara i nije baš impresivan. Čini mi se da je mnogo simpatija pokupio kad se pokajao za Renlija,mada to ne znači ništa. Mali Edrik kad vidi Davosove patrljke i kaže - nije to trebalo da uradi. Mislim,nevino dijete kad kaže nešto poput toga ...
Daleko od toga da dobri likovi moraju biti dobri i u naravi,ali Stanis je daleko od tvog mišljenja o njemu.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 02:03

Dobro, necu vise. Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Starfell Pet 15 Jun 2012, 02:15

Sad
A ja se nadala interesantnom razgovoru...
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Pet 15 Jun 2012, 02:20

Kao sto rekoh mi Zmajevi imamo i druge velicine osim krvi i vatre. Doduse da su ti sad prisutne neke, druge kolege iz kuce Targarjen, one ne bi bile ovako velikodusne. lol!
Pa kako interesantan razgovor kad mi ne odgovaras na argumente i moje tvrdnje prepisujes mojim emocijama Sad
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od RhaegarTargaryen Pet 15 Jun 2012, 09:32

Posto je cuo Ksondovu pricu o zmajevima Emon se sjeca; niko nikad nije trazio djevojku. Princ je bio obecan, ne princeza. ustvari svi su mislili da je Regar "dim i so" jer je, na dan njegovog rodjenja, dim izbio iz vatre koja je progutala Letnje dvore, a so iz suza isplakanih za onima koji su umrli. On je vjerovao u isto to, dok je bio mlad, ali kasnije je postao ubjedjen da ce njegov sin ispuniti prorocanstvo, jer je Kometa primjecena, iznad Kraljeve luke, one noci kad je Emon zacet. Regar je bio siguran da krvava zvjezda znaci kometu.

Medjutim, sjeca se dalje Emon, greska se potkrala u prevodu. Zmajevi nisu ni musko ni zensko. Cas su jedno, cas drugo, promjenljivi poput plamena. Deneris je ta rodjena u soli i dimu. Zmajevi to dokazuju.

Emon upozorava Sema da mora reci kao je na Zidu. Mora pricati o utvarama, bjelim hodacima i hladnoci koja dolazi. On spominje prorocanstvo i san njegovog brata, Jaje. Govori da Melisandra pogresno tumaci znakove (sto i one vrane znaju). Jer, istina je da Stanis, a i njegova braca su je imali, u sebi ima nesto malo zmajeve krvi. Naslijedili su je preko Rele, Jajetove kceri. Mac koji Stanis ima je svjetlo bez toplote, prazna opsena. Jedina nada je Deneris. Emon dalje moli Sema da u Citadeli nagovori mestre da posalju jednog Deneris, da je savjetuju, poducavaju i stite. Jer ona to mora biti; savjetovana, zasticena i poducavana.
RhaegarTargaryen
RhaegarTargaryen

Broj poruka : 27
Raspoloženje : Zasto gledate ovamo? Moj post je tamo << ---------------
Reputacija : -2
Points : 25
Datum upisa : 02.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Princ Regar Sub 16 Jun 2012, 00:56

Sad sam procitao sa vikija, moze biti da je Juron ubio Belona, osim toga sto se bukvalno vratio odmah posto je ovaj premunio, nije iskljuceno da je unajmio Coveka bez lica da ga rokne. Njega je mozda platio onim zmajevim jajetom za koje je rekao da ga je bacio u vodu. Evo sta kaze ona sumska vestica, patuljcica kada naidje Bratstvo bez barjaka na nju : I dreamt of a man without a face, waiting on a bridge that swayed and
swung. On his shoulder perched a drowned crow with seaweed hanging from
his wings.
A opet ta patuljcica je bukvalo skroz isto opisana kao i ona sumska vestica sto je nagovorila Ega da sklopi brak izmedju Ludog kralja i Raele. Za nju je Baristan rekao da je poginula u Tragediji letnjih dvora, mada sta ako je pogresio.... Ako je ona prezivela Tragediju, morala bi da ima mnogo. mnogo godina.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

A Dance With Dragons  - vaši dojmovi  !!!SPOJLERI!!!! - Page 15 Empty Re: A Dance With Dragons - vaši dojmovi !!!SPOJLERI!!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 29 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu