WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_lcapTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Voting_barTriologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Triologija "Gospodar prstenova"

+28
Sparkling Comet
Uno Nomesta
Zevs86
Lord M.
Зимоврел
Areal
CRNIJASTREB
Вештица
Ergon Lar Tund
Assassin
LunarFang
Witcher
orome
Alixanna Pandora Lorien
Alatar The Blue
ACME
Lorkind
sajberkurajber
Struki
malkovian
Vierna
pinki
Glumac92
Lothesse
Artil
mikap
Edard Stark
Althinne
32 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od ACME Uto 16 Jun 2009, 00:53

Za film mogu reci samo da je vrhunski uradjen u svakom pogledu! Nisam citao knjigu dok nisam pogledao sve delove filam. Ja sam jedan od onih koji su nakon tog filma poceli ua uzivaju u svim carima koje donosi EF!!!
Elem, kao sto rekoh prvo sam pogledao film pa tek onda citao knjigu iz razloga da se ne razocaram, ali se desilo suprono! Knjigu sam doziveo kao dopunu svega onog sto nioje stalo u film iz svih razloga koje ste vi svi naveli! Svi likovi su bili tu, nisam ih drugacije zamisljao kao sto bi bio slucaj da sam prvo citao knjigu, pa i sve ostalo! U svakom slucaju fenomenalno ostvarenje!!!
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 44
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od pinki Uto 16 Jun 2009, 09:23

E mislim da sam i ja prvo citao knjigu:)
pinki
pinki

Broj poruka : 964
Godina : 32
Raspoloženje : samo sto ne jodlujem
Reputacija : 19
Points : 863
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Althinne Uto 16 Jun 2009, 11:21

Eeee, ja prvo gledala film Very Happy Zato me nije ni malo razočarao Very Happy
Althinne
Althinne
Član Malog Veća
Član Malog Veća

Broj poruka : 2240
Godina : 32
Raspoloženje : mestimično- delimično XD
Reputacija : 53
Points : 1803
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od mikap Uto 16 Jun 2009, 19:16

Hi hi.
Moram priznati da sam i ja prvo odgledala film pa tek onda procitala knjge. Hobita sam citala kao klinka i to mi je omiljena decija knjiga. Gospodare sam krenula da citam , cini mi se negde u 5 razredu osnovno skole, ali su mi tad bili preteski i mracni... i ostavila sam ih za neki drugi put. I potpuno sam zaboravila na njih, sve dok se film nije pojavio.
Ja sam od onih koji su odusevljeni i filmom i knjigama, odnosno ili tacnije ja sam vam totalni zaludjenik Gospodara prstenova u svakom pogledu Very Happy
Takodje su i meni ovi filmovi i ove knjige privukle EF i nakon toga sam procitala jos brdo knjiga EF. Very Happy
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 45
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od ACME Uto 16 Jun 2009, 22:28

Video sam u nekoj emisiji inserte " Druzine " i od tog dana nisam prestao da se rapitujem za film. Doticnom vlasniku video kluba i sad se kosa digne na glavi kad me sretne na ulici Embarassed . Ali sta da radim radim, bilo jace od mene! A secam se da sam kao mali gledao neku verziju pola film pola crtani onako nesto mracno, scena kad Frodo i ostali beze ka skeli, ali se secam samo te scene! Dali je neko mozda to gledao ili sam ja nesto utripovao!
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 44
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od mikap Uto 16 Jun 2009, 23:37

Imam ja crtani Gospodar prstenova, i to neku jaku staru verziju. Kupili je cini mi se prosle godine, i odgledala sam ga naravno, onako simpaticno. Cini mi se da je snimano sedamdeset i neke, ili eventualno osamdesed i neke, mrzime sad da ga vadim da pogledam.

Evo sad mi bas dragi govori da postoji dva . Jedan je taj polu crtani a polu film. Sve mi se cini da sam ga kao klinka gledala na tv, ali da je bio previse mracan.... ne mogu da nadjem pravu rec. Tako da definitivno nisi utripovao. Jedino ako svo troje tripujemo Very Happy
Mozda ima negde na netu da se skine ili negde da se nabavi.
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 45
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od ACME Uto 16 Jun 2009, 23:48

Hvala, vec sam se bio uplasio za sebe Very Happy ! Ne, kazem da se secam kao kroz maglu te scene ali je to bilo jako davno, a posto vidim da smo tu negde generacijski Smile pretpostavio sam da ces mi ti moci odgovorit, hvala!
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 44
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od mikap Uto 16 Jun 2009, 23:53

Meni se takodje vrzme neka scena u glavi. Ali ne ista ko i tebi. Meni se oni konjanici vrzmaju, znam da su crni (kao senke) nebo je crveno..... ma tako nesto. Da budem iskrena mislim da me je prilicno bilo strah da gledam..... Nek sam bila 3-4 razred osnovne skole, da je bio vikend i da je na drugom programu oko 10-11 prepodne isao ovaj crtani/film. (Secas da su uvek vikendom na drugom programu (ne secam se kako se tad zvao RTS, valjda RTJ Very Happy )pre podne isli dugometrazni crtani, uglavnom ruske bajke, ali bilo je i drugih)
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 45
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od ACME Sre 17 Jun 2009, 00:08

Da, da, Konjc Grbonjc i ostalo! Inace ja sam odrastao u Bosni pa je programska sema malo bila drugacija, ali vikendom pre podne jeste bio JRT nesto kao zajednicki program! Da ti kazem iskreno i mene je bilo strah, mozda je i to razlog sto se nesecam, verovatno nisam dalje ni gledao Rolling Eyes !
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 44
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Althinne Sre 17 Jun 2009, 08:48

Prvi put čujem da postoji crtani Gospodar prstenova Shocked Doduše, ja imam crtani Hobit, ali moram priznati da ga još uvek nisam odgledala Laughing Stalno čekam neki vikend, neki raspust, neka bolja vremena, i tako crtani čeka i čeka Laughing
Althinne
Althinne
Član Malog Veća
Član Malog Veća

Broj poruka : 2240
Godina : 32
Raspoloženje : mestimično- delimično XD
Reputacija : 53
Points : 1803
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od ACME Čet 18 Jun 2009, 00:16

Postoj, naletio sam na njega par puta dok sam iscekivao film. A doticnu verzija o kojoj smo mikap i ja raspravljali gledao sam pre dvadeset godina. I jedino sto mi je od nje ostalo je ta scena Crying or Very sad .
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 44
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Glumac92 Čet 18 Jun 2009, 16:44

Imate to na youtube-u . i ja sam to gledao mada nisam znao sta je , setio sam se tek kad je izasao film . kladio sam se sa bratom da postoji i crtani , on mi nije poverovao mislio da ga leram . U tom crtanom ima neki trip da orkovi nisu nacrtani nego su kao senke na crvenoj pozadini .
Glumac92
Glumac92

Broj poruka : 541
Godina : 31
Raspoloženje : Da je bolje ne bi valjalo
Reputacija : 3
Points : 365
Datum upisa : 09.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od mikap Pet 19 Jun 2009, 11:10

Da da. Postoji crtani. U stvari da zakljucimo postoje 2 verzije. Crtani i taj durgi polucrtani.
Ja imam crtani, tako da mogu da naplacujem iznajmljivanje Very Happy Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 3250678809 Ko hoce nek se javi Very Happy


Salim se Very Happy
mikap
mikap
Čovek iz Senke
Čovek iz Senke

Broj poruka : 284
Godina : 45
Reputacija : 3
Points : 120
Datum upisa : 10.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Alatar The Blue Sre 30 Dec 2009, 13:48

Neki dan sam gledao na sajtu thatguywiththeglasses.com 'borbu' između verzije Ralpha Bakshia('polucrtani) i našeg P.J.-a.Iako je bilo ublizu,PJ je naravno pobijedio.Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Party0001

Trilogija je jedna od najboljih ekranizacija knjiga koje sam ikada vidio i mislim da bi trebala poslužiti kao primjer svim onim papcima(oprostite) koji pokušavaju pretvoriti književna djela u filmove i uk**aju ga do kraja(Twilight,Eragon,Harry Potter...)kao i predstojećoj seriji ASOIAF.Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Mad0012

Kasting je perfektan.Kao što ne mogu da zamislim nekog u ulozi Indiane Jonesa osim Harrisona Forda,tako ne bih mogao gledati nikoga kako glumi Gandalfa osim Iana McKellena.On je najjači čarobnjak.Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 2244

Eliah Wood mi jedino odudara,pošto bi Frodo trebao biti mnogo snažniji i djelovati odraslije.Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Sick

Mnogo sam slušao kritika o tome kako Aragorn(Viggo) nije djelovao baš kraljevski za razliku onog iz knjiga.Sve 'kraljevski' što je učinio bio je onaj govor.Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Indifferent0013

Počasno mjesto u mojoj vlastitoj videoteci zauzima,naravno,The Two Towers.Onakvoj bici na Helm's Deepu ništa ne može parirati.Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Fighting0061


Poslednji izmenio Alatar The Blue dana Sre 30 Dec 2009, 16:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Alatar The Blue
Alatar The Blue

Broj poruka : 74
Godina : 27
Raspoloženje : Euforičan
Reputacija : 0
Points : 83
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Alixanna Pandora Lorien Sre 30 Dec 2009, 15:17

Jedan od rijetkih filmskih serijala po knjizi,a da je inzvaredno napravljen.
Puno bolje nego npr.Harry Potter(kojeg inače smatram djetinjastim) ili Twilight(kojeg prezirem)
Iznimno filmsko i književno ostvarenje.
Alixanna Pandora Lorien
Alixanna Pandora Lorien

Broj poruka : 5
Godina : 28
Raspoloženje : In shadow
Reputacija : 0
Points : 5
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od orome Pet 26 Avg 2011, 18:05

moram priznati da je ovo jedini forum koji sam citao na kom su svi odusevljeni filmom i kastingom. meni je greska Aragorn, jer mi u filmu izgleda kao curica sa onom kosicom, nekako mi je odvise mekan. on je bre vodja nekih Sumara, covek od sume koji je ocvrsnuo od takvog zivota. Gandalf, Boromir, Faramir su mi ekstra. u filmu mi se ne svidjaju holivudske akcione scene kao ona sa Legolasom koji se spusta kao surfer na stitu i ono smejanje i prepirka patuljka i Legolasa koliko je ko pobio orka. cista holivudska glupost.

ps valjda nece biti bana Very Happy
orome
orome
Legendarni Gusar
Legendarni Gusar

Broj poruka : 319
Raspoloženje : :)
Reputacija : 21
Points : 380
Datum upisa : 28.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Witcher Pet 26 Avg 2011, 18:09

Zar te prepirke nije bilo i u knjizi, ja se secam da je bilo.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od LunarFang Pet 26 Avg 2011, 18:29

Jeste da sam je citao pre 4 godine, ali rekao bih da je bila ta prepirka oko "poena"...
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Assassin Pet 26 Avg 2011, 20:19

Ex, ja obnavljam sada Tolkina i kazem da jeste bilo prepirke. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od orome Sub 27 Avg 2011, 10:44

znam ali u knjizi je Legolas vilovnjak, lik vest sa strelom, ratnik, kao i patuljak (ne mogu da se setim imena) a od cele knjige Dzekson se uhvatio prepirke, pri tom mnoge stvari zanemario. msm, oni se bore protiv ulitmativnog zla, sumnja i jeza je u njihovim srcima, zelja da uspeju, zbog toga mi je ovo zapelo za oko. inace, imam sve knjige Tolkina osim Hobita i veliki sam obozavalac. Smile pozz
orome
orome
Legendarni Gusar
Legendarni Gusar

Broj poruka : 319
Raspoloženje : :)
Reputacija : 21
Points : 380
Datum upisa : 28.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 27 Avg 2011, 13:43

Bez uvrede,ali kako ne znaš Gimlijevo ime kad si veliki obožavalac ? Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 3250678809
Što se tiče filma,knjige su bolje,ali je ok preneo tu ep. atmosferu,iako ima dosta manjih propusta.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Witcher Sub 27 Avg 2011, 15:03

Ima propusta ali i dalje je najbolja filmska adaptacija EF knjige.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Assassin Ned 28 Avg 2011, 02:21

Prepiranje izmedju Legolasa i Gimlija je tu da bi se pokazao njihov odnos tokom knjige, a i filma.
Jer su patuljci nepoverljivi prema vilovnjacima od davnina,kao i vilovnjaci prema njima, a pogotovo prema vilovnjacima iz Mrke sume, odakle je Legolas. (Zato jer je su patuljci bili zarobljeni od njih u Hobitu, tacnije Gimlijev otac je zarobljen od strane Legolasovog oca). Kako oni postaju blizi u knjizi, tako se i popravlja odnos izmedju vilovnjaka i patuljaka.
Sto je veoma bitno, ako si citao Silmarilion.
Uzgred bacio sam malo pre oko na Wiki o Gimliju i evo sta je ispalo :
"..and becomes close friends with Legolas, overcoming an ancient enmity of Dwarves and Elves." ... Smile
Nije da se hvalim , ali jesam pro sto se tice Tolkina. Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Gost Čet 24 Maj 2012, 14:47

E, ovako: 1. Mislima da je film stvarno DOBRO uradjen. Cak mi se,to sam nedavno primetila,neki delovi u filmovima vise dopadaju nego isti u knjigama. Naprimer Boromirova smrt ili bitka kod Helmovog ponora.

2. Svi delovi filma(kao i knjige,naravno) su predobri. Ali,meni se iskreno najvise dopada Druzina prstena. Jako je dobro uradjen pocetak Very Happy

3. Gimli je najbolji :';';:
:'['[:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Вештица Ned 23 Sep 2012, 09:27

Једноставно је- или вам се свиђа или не! Мислим да ту нема места дискусији! Моје је мишљење да филм не може да замени књигу, али овде то није случај! Одгледала сам све делове, ух, више се и не сећам колико пута, и опет ћу! Наравно, неизоставно је прочитати и књиге, бар да би сте допунили причу и ликове.
Не могу да се одлучим за један део, сви су ми подједнако добри.
Што се ликова тиче- Гандалф и Арагорн - мртва трка
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Triologija "Gospodar prstenova" - Page 3 Empty Re: Triologija "Gospodar prstenova"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu