WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Vanredno stanje - Page 4 Vote_lcapVanredno stanje - Page 4 Voting_barVanredno stanje - Page 4 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Vanredno stanje

+13
HuddleBre
азор ахаи
Hokins
Zevs86
Lothesse
Lord M.
Zandrin
Nocnoi_Dozor
CRNIJASTREB
Uno Nomesta
Nim
Assassin
Edard Stark
17 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Nim Uto 20 Maj 2014, 12:01

Zevse, to sta je njegov posao ne treba potezati sad, on sigurno nece procitati komentar i reci e sad cu sedeti ovde i raditi svoj posao. Kad se svi ljudi spasu sigurne smrti onda treba da se sedne i da se izanalizira.
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Uno Nomesta Uto 20 Maj 2014, 12:03

Nikada se neće desiti da svi budu zadovoljni, uvek će neko morati da bude preterano nezadovoljan... i nikada mu ništa neće odgovarati...
Vidim da ljudima nije po volj što je vojska mala a isto tako sam video da su se radovali i veselili kada s eukinuo vojni rok... jer naravno sline nisu želele da se oznoje...
Sada je kriva cela vlada jer ima mrtvih... naravno, koga drugog kriviti... ne, nikako nije to zbog elementarne nepogode... vlada je poslala vojsku da ih pobaca u bujicu.
Na jednu stranu se priča o slozi u teško vreme, kako se mora raditi zejdno a na drugu stranu samo prozivanja se mogu videti... takvu slogu do sada nisam video...
Svi ti kritičari, branioci prava i ostali mlatimudi bi trebalo da se smire dok se ne smiri situacija i dok se ne reše svi problemi pa tek onda, ako imaju nekih problema, da prozivaju, da se žale i da rade sve ostalo što misle da treba a što nije povoljno u ovakvoj situaciji...
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od VojaLu Uto 20 Maj 2014, 12:46

VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od азор ахаи Uto 20 Maj 2014, 14:28

A ко треба да прича, Уно? Је л' онај што критикује ту владу некако штети ситуацији? Наравно да су криви, ево Воја је и линковао. Све се знало унапред, и није морао нико да погине. "Нећу дозволити да ико критикује те људе који се труде да ураде нешто", звучи познато. Ситуација се неће сама од себе смирити, а бога ми неће је ни смирити госн. премијер са својом патетиком и самопромоцијом. Тиме што се не правим луд и не чекам, док се ови зајебавају, шаљу пијане људе из Београда да се смрзавају по Шабцу (који иначе има 50.000 становника, где су они да бране свој град?) бар ћу испоштовати те унесрећене људе. Ако већ немају толико образа па терају прљаву политику и свој рејтинг у оваквој ситуацији, сваком човеку са имало савести не пада на памет да ћути о томе. Срећа њихова па имају довољно пријемника, своју пучину која ће да понавља њихове речи и ћути на све остало по команди.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Zandrin Uto 20 Maj 2014, 15:09

generalno, drzava nam je propadjot, sve vreme se gleda kako da se strpa u svoje dzepove i slika i ne znam ti ja vise sta ne...ukinuse vojni rok, jsjebase vojsku, razjebase civilnu zastitu, prodadose sve budzasto, desetkovase privredu, tetosise kriminalce igostise ih kao da su gospoda, bogatise se sve preko nasih ledja, i na kraju, ne cudi me da smo nespremni docekali ovakav epilog

a ti oni o kojima sam pricala malocas, su svi isti oni koji se nekoliko decenija vrte u vlasti ili oko vlasti, smenjuju, razmenjuju lete ili prelecu...niko nov n iko svez sve bajate face koje gledamo jos od 80 tih godina pa na ovamo

sto bi se na kraju reklo - use i u svoje kljuse..a da, zaboravih, vise nemamo ni kljuse, izgleda da je jadno podleglo u bujici

oprostite na ovakvom cinizmu, samo sam jako tuzna i ogorcena, i zabrinuta

ljudi, drzava nam je pukla, ako je bila pred bankrotstvom pre par dana, sada je unakazena do kraja

ovo cemo grcati godinama..a da ne pricam o izgubljenim zivotima

mnogo je i 1 izgubljeni zivot, a kamo li kako predvidjaju i objavljuju u medijima, i jedan izgubljen zivot je previse
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Edard Stark Uto 20 Maj 2014, 15:35

Ne ljutite se, ali da ste videli kako ono izgleda jasno bi vam bilo da niko od ljudi danas nije kriv. Danas je uradjeno sve sto je moglo da se uradi, da li ce i u narednom periodu biti uradjeno to cemo da vidimo. A ono sto u prethodnih 20 godina nije uradjeno je krivo za ovo sto nam se desilo. Kad se sve sagleda reakcija je bila apsolutno na nivou, ali kada uzme u obzir da je prethodnih 20 godina pokradeno ono sto je iz budzeta bilo namenjeno za odbranu od poplava, jasno je da bolje nije moglo. Nije kriv tadicev rezim, ni dos, ni sloba, krivi su svi zajedno. I za poslednje 2 god je kriv vucicev rezim jer svi kad se skupe dozvolili su da neko pokrade pare za odbranu od poplava, a poplave imamo svake godine (propadaju usevi al naravno nije ovolika steta)

Eto to vam je cela prica. Mozete da mi verujete a ne morate. Bolje nije moglo, ranije nije moglo.
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Gost Uto 20 Maj 2014, 16:25

Uno nemas pojma sta pricas ...Ne znam sta su ti radili tamo kad si isao i lepio plakate ,sta vec (:


Vanredno stanje - Page 4 Nula_dinala
I siptar je isto svakih pola sata donosio novu turu vruceg peciva ,a ovi nasi smradovi sto drze po sto pekara u gradu ni kiflu jednu (:  Ko se pokazao pokazao se 
Ps Gradonacelnika ,kad je dosao ,a sve vec bilo gotovo ,umalo ne bacise u savu ljudi xd
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Petyr Baelish Uto 20 Maj 2014, 16:45

Uno Nomesta ::Nikada se neće desiti da svi budu zadovoljni, uvek će neko morati da bude preterano nezadovoljan... i nikada mu ništa neće odgovarati...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/464710/Obilne-padavine-i-porast-vodostaja
13.05.2014 Wink
Da se na vreme organizovala odbrana, ne bi stradao niti jedan covek. Posle i kada je organizvoano nesto, nastao je haos..
Vuciceva glupost je nanela ogromu stetu drzavi i realno trebao bi podneti ostavku.
Najjaci mi je fazon od pre par dana, zabranio slikanje u Obrenovcu i onda kada narod kaze da lesevi plutaju, pita za dokaz  Laughing
Drzava nam je propala, ko se zakacio na sns sisu, zakacio se, ostali ce robovati.

+ Jedini komentar sa Blica :
OdzaciTS
Utorak, 13. 05. 2014. 18:13h
neregistrovan korisnik
Biće svašta ako se ispuni prognoza i padne tolika kiša. Jednostavno,zemlja je prezasićena vodom,nema gde da upije i zaista može da bude katastrofa!


Poslednji izmenio Petyr Baelish dana Uto 20 Maj 2014, 16:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Zevs86 Uto 20 Maj 2014, 16:46

@Uno http://blog.b92.net/text/24208/Poplava-neodgovornosti/ Evo o cemu pricamo konkretno. Znaci to su konkretni i blatantni propusti, uz to sto je Voja naveo. Mi ovde ne mlatimo, kao PV i ekipa, praznu slamu i ne razapinjemo ljude na krst( niti sebe) vec pricamo o konkretnim propustima i o tome da nam politicari povrh lose odradjenog posla pricaju o tome kako su ga zapravo odlicno uradili (?!?) i kako niko nema pravo da kritikuje to sto su radili (?!?) . Da ne spominjemo to sto su se utrkivali za kadar, i to sto su vodili snimateljske ekipe sa sobom. Sto je gadno i ruzno samo po sebi u svakoj situaciji. Bio je to ruzan potez i u Feketicu, ovde je jos ruznije.To sto oni pricaju pije vodu u S. Koreji i u Kini, takav nacin ophodjenja prema sopstvenom stanovnistvu i gradjanima.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Petyr Baelish Uto 20 Maj 2014, 16:47

Zevs86 ::@Uno http://blog.b92.net/text/24208/Poplava-neodgovornosti/ Evo o cemu pricamo konkretno. Znaci to su konkretni i blatantni propusti, uz to sto je Voja naveo. Mi ovde ne mlatimo, kao PV i ekipa, praznu slamu i ne razapinjemo ljude na krst( niti sebe) vec pricamo o konkretnim propustima i o tome da nam politicari povrh lose odradjenog posla pricaju o tome kako su ga zapravo odlicno uradili (?!?) i kako niko nema pravo da kritikuje to sto su radili (?!?) . Da ne spominjemo to sto su se utrkivali za kadar, i to sto su vodili snimateljske ekipe sa sobom. Sto je gadno i ruzno samo po sebi u svakoj situaciji. Bio je to ruzan potez i u Feketicu, ovde je jos ruznije.To sto oni pricaju pije vodu u S. Koreji i u Kini, takav nacin ophodjenja prema sopstvenom stanovnistvu i gradjanima.
znaci ima jos ljudi koji nisu deo stada  Vanredno stanje - Page 4 1980756041
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Zevs86 Uto 20 Maj 2014, 17:04

@Edi Pricao sam malopre sa drugarom koji je profesionalni vojnik iz Panceva. Bio je na terenu manje vise sve vreme. Da ne prepricavam sve sto smo spomenuli, i on se slaze sa mnom povodom mnogih stvari. Kaze haos i javasluk. Dikovica postaviti za odbranu Sapca je bio cist politicki potez, i to su svi ispljuvali. Coveka koji nije terenski operativac, i nema veze sa takvim stvarima... Covek koji je zaduzen za odbranu cele zemlje i sta god vec ne. Dobio je valjda dan odmora, a kaze da mu je muka od pomisli da ce morati da krene sa svima u ciscenje. Jer je mnogo gadno i sada i da su smradovi odvratni. Kako ce to sve biti kad se voda povuce bize uzas... Kapiram, nisu politicari izazvali poplavu iako se PV nudi da preuzme odgovornost za potop(?!?) vec za tu celu sliku koju su izazvali oko tih nemilih dogadjaja, i za losu reakciju. Oni su ti koji vode drzavu, morali su, ponavljam MORALI SU, bolje da se organizuju i da upravljaju a ne da se utrkuju za politickim poenima i boljim kadrom. Nemoj da mislis da ne bi ovako prozivao DS, DSS ili bilo koga ko je ovako lose reagovao i upravljao krizom.
Sada treba samo sacekati da se podvuce crta, i da se odrade ozbiljne i detaljne analize svega.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Edard Stark Uto 20 Maj 2014, 17:21

Ok, al ja te samo pitam onda, kakvo je to skupljanje poena kada ih svi napljuvase?

Iskreno ja sam ubacio prazan listic da mi ga ne bi ukrali, i nisam ni za jedne ni za druge, a bogami ni za trece, al takodje ne znam sta su ljudi zamislili? Pa da je sve bio u fulu fulova, onda ovo ne bi bila katastrofa. I ja sam manje vise bio na terenu bez prestanka, i nisam bio deo vojske, niti policije, niti bilo koga drugog. Ono sto ljudi ne mogu da shvate jeste da organizacija mase za sabac, beograd i okolinu nije bio politicki potez vec sklanjanje mase da ne pravi problem na kriticnim mestima. Samo zamisli da su svi nagrnuli u obrenovac... pola bi se podavilo a ostala polovina bi blokirala ljude koji su stvarno bili u stanju da pomognu. Bio, video, pomagao, vadio ljude, posle slao info odakle da se vade ljudi i ja ti kazem da je sve funkcionisalo kao sat. To sto nismo imali dovoljno camaca, lopata, dovoljno amfibija i vojne opreme, to se zahvalite sutanovcu, tadicevima koji su ukinuli vojni rok, i zahvalite se svim velikim srbima kojima su od jednom camci bili busni i sjebani, ili jos gore, oni koje je boleo ***** da pomazu.

Zajebite vise te price nije moralo, organizacija itd. Prosto ako stvarno neko misli da se sve svodi na ovaj momenat onda on nije sposoban da sagleda ovo sto nas je zadesilo.
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Edard Stark Uto 20 Maj 2014, 17:25

I da, jos jedna stvar. Mi koji smo se prikljucili pomaganju jos pre sapca, na svoju inicijativu, opremljeni, mi smo pusteni da pomazemo. U obrenovcu ti se nisu nasli ljudi koji su putovali autobusima za sabac, pola pijani pola nespremni. SAmo razdvojite malo sta je bilo organizovano a sta ne... a sabac i mitrovica su preziveli bez priblizno onoliko stete kao obrenovac...

Nadam se da sam bio razumljiv jer sam zakukuljio ovaj post malo Vanredno stanje - Page 4 3250678809
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od CRNIJASTREB Uto 20 Maj 2014, 19:08

političar ne bi bio političar da ne hvata kadar kamere okulis i bljesak blica... aco ko aco voli tu svoju novu pozu velikomučenika sa tendencijom crvenog slova u kalendaru, ali ja ne shvatam kako je on kriv? krivi su ovi iz Voda koji se sada kurce i postupaju znanje, krivi su meteorolozi, jer nisu radili svoj jebeni posao... trebali su urlati i kukati i prijeteti kataklizmom... ali jes šipak rekli su da ce biti velike padavine, ali nisu strogim i ozbiljnim tonom rekli: Narode ima da najebemo!
stvar je jasna ili ne znaju ds rade ili su se bojali da dignu uzbunu a nekim spletom okolnosti ciklon se raspadne, onda bi ispali budale jelte? to bio baš bio blam...
ne znam koja je opcija od ove dvije gora
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Princ Regar Uto 20 Maj 2014, 19:24

Ihaj, kakva rasprava :)Ok, do sada je skoro sve receno u vezi poplava, i to da je RHMZ i ostali nekoliko dana pre govorio da ce se oboriti rekord u pitanju padavina po kvadratnom metru i da Vlada nije delovala preventivno ( barem u smislu evakuacije), ali evo ja recimo imam nesto novo, ne toliko vezano za temu, ali svakako nesto sto bi trebalo da se zna. Pre nekih mesec dana sam okacio sliku u spam temi na osnovu koje moze da se optuzi Aleksandar Vucic da je znao da ce biti bombardovana zgrada RTS-a 1999. godine i nije uradio nista da spase radnike tamo, koliko ih ono bese bilo tada, 16 zrtava jel tako nekako... ( on je tada bio ministar informisanja ako se ne varam). Zasto bih ja njemu verovao sada kada sam 99 odsto siguran da je tada on svesno zrtvovao ljude, ako smo vec glavnog i odgovornoh urednika tada u RTS-u osudili upravo za to, zasto ne bi i njegov sef u to vreme ( Vucic) bio kriv za isto, odn ako je znao njegov podredjeni, kako to da ovaj nije znao.

A druga stvar, razmislite malo o Vucicevim obecanjima za Beograd na vodi, sta mislite da li ce on sada da odrzi to obecanje ili mu je ova poplava dosla kao kec na desetku da izbegne to svoje obecanje Wink Iako sam od dvojice strucnjaka ( jedan je arhitekta koji je radio na naselju Stepa Stepanovic na Vozdovcu, a drugi masinski inzenjer) cuo da je taj njegov projekat bajka i da ne moze da se zavrsi u vreme u koje je on obecavao.

I da naglasim da ovo nije upereno direktno protiv Vucica zato sto njega ne podnosim, imam ja podosta sto bih mogao da pitam i Tadica i ono mrtvo puvalo sto je stalno neobavesten za sta bi obojica mogli da odgovaraju kada bi bilo zakona za takve kao sto su oni u ovoj drzavi.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Hokins Uto 20 Maj 2014, 21:44

Princ Regar ::Ihaj, kakva rasprava :)Ok, do sada je skoro sve receno u vezi poplava, i to da je RHMZ i ostali nekoliko dana pre govorio da ce se oboriti rekord u pitanju padavina po kvadratnom metru i da Vlada nije delovala preventivno ( barem u smislu evakuacije), ali evo ja recimo imam nesto novo, ne toliko vezano za temu, ali svakako nesto sto bi trebalo da se zna. Pre nekih mesec dana sam okacio sliku u spam temi na osnovu koje moze da se optuzi Aleksandar Vucic da je znao da ce biti bombardovana zgrada RTS-a 1999. godine i nije uradio nista da spase radnike tamo, koliko ih ono bese bilo tada, 16 zrtava jel tako nekako... ( on je tada bio ministar informisanja ako se ne varam). Zasto bih ja njemu verovao sada kada sam 99 odsto siguran da je tada on svesno zrtvovao ljude, ako smo vec glavnog i odgovornoh urednika tada u RTS-u osudili upravo za to, zasto ne bi i njegov sef u to vreme ( Vucic) bio kriv za isto, odn ako je znao njegov podredjeni, kako to da ovaj nije znao.

A druga stvar, razmislite malo o Vucicevim obecanjima za Beograd na vodi, sta mislite da li ce on sada da odrzi to obecanje ili mu je ova poplava dosla kao kec na desetku da izbegne to svoje obecanje ;)Iako sam od dvojice strucnjaka ( jedan je arhitekta koji je radio na naselju Stepa Stepanovic na Vozdovcu, a drugi masinski inzenjer) cuo da je taj njegov projekat bajka i da ne moze da se zavrsi u vreme u koje je on obecavao.

I da naglasim da ovo nije upereno direktno protiv Vucica zato sto njega ne podnosim, imam ja podosta sto bih mogao da pitam i Tadica i ono mrtvo puvalo sto je stalno neobavesten za sta bi obojica mogli da odgovaraju kada bi bilo zakona za takve kao sto su oni u ovoj drzavi.
Bio je ministar informisanja ali mislim da se tada pitao za nesto koliko ti i ja trenutno.
Ne branim nikoga,znate moj stav o njima.....
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Blacko Uto 20 Maj 2014, 22:18

Petyr Baelish ::+ Jedini komentar sa Blica :
OdzaciTS
Utorak, 13. 05. 2014. 18:13h
neregistrovan korisnik
Biće svašta ako se ispuni prognoza i padne tolika kiša. Jednostavno,zemlja je prezasićena vodom,nema gde da upije i zaista može da bude katastrofa!
Ne znam za ostatak rasprave,nisam pratio, ali ovaj komentar je notorna glupost, cele zime nije bilo kise i snega, svi pricali uveliko o mogucoj susi, ne znam kako je zemlja bila prezasicena...
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od HuddleBre Sre 21 Maj 2014, 12:37

Нисам много тога поклонио деци умаклој поплавама. Али, у сваки поклон-пакетић сам убацио по једну цедуљу.


Овакву:


Vanredno stanje - Page 4 10307409_626434604107173_1477744528365217271_n
HuddleBre
HuddleBre

Broj poruka : 409
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 230
Points : 657
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Princ Regar Sre 21 Maj 2014, 13:03

Hokins ::
Bio je ministar informisanja ali mislim da se tada pitao za nesto koliko ti i ja trenutno.
Ne branim nikoga,znate moj stav o njima.....

To uopsteno u pogledu njegovih ovlascenja u tadasnjoj vladi, ali opet, 16 zrtava na dusi, mogao je on da da otkaz ako je vec neki covek, mnogo je to da bi se tek tako preslo preko toga. Verovatno da i Dacic jos iz tog doba ima prljave ruke, ali za njega nisam nasao nista kao sto sam za ovoga. Njega su upravo u vreme bombardovanja zgrade pozvali i to pod imenom Lerija Kinga sa sve inicijalima i oznakom CNN-a da dodje u to vreme u zgradu da bi dao intervju, dal mu je pukla guma pa je zakasnio i time za dlaku izbegao smrt ili je unaped znao sta ce se desiti i resio da ikulira. Meni nekako deluje logicnije ovo drugo. I sad eto ista ta sumnjiva licnost ima najvecu vecinu u parlamentu jos od Milosevica.

Inace, evo sta o vojsci misli i najveci vojni novinar i analiticar u nasem regionu.
http://www.vestinet.rs/u-fokusu/miroslav-lazanski-zapalio-srbiju-analizom-stanja-u-vojsci-video
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Hokins Sre 21 Maj 2014, 13:29

Princ Regar ::
Hokins ::
Bio je ministar informisanja ali mislim da se tada pitao za nesto koliko ti i ja trenutno.
Ne branim nikoga,znate moj stav o njima.....

To uopsteno u pogledu njegovih ovlascenja u tadasnjoj vladi, ali opet, 16 zrtava na dusi, mogao je on da da otkaz ako je vec neki covek, mnogo je to da bi se tek tako preslo preko toga.  Verovatno da i Dacic jos iz tog doba ima prljave ruke, ali za njega nisam nasao nista kao sto sam za ovoga. Njega su upravo u vreme bombardovanja zgrade pozvali i to pod imenom Lerija Kinga sa sve inicijalima i oznakom CNN-a da dodje u to vreme u zgradu da bi dao intervju, dal mu je pukla guma pa je zakasnio i time za dlaku izbegao smrt ili je unaped znao sta ce se desiti i resio da ikulira. Meni nekako deluje logicnije ovo drugo. I sad eto ista ta sumnjiva licnost ima najvecu vecinu u parlamentu jos od Milosevica.

Inace, evo sta o vojsci misli i najveci vojni novinar i analiticar u nasem regionu.
http://www.vestinet.rs/u-fokusu/miroslav-lazanski-zapalio-srbiju-analizom-stanja-u-vojsci-video
 Lazanski je majstor svog zanata,milina ga je slusati i citati...
Ja sam i dalje ubedjen da se Vucic tada pitao za nesto koliko i danasnji ministar policije...Nisam pokrepljen nekim saznanjima i dokazima ali mi logika govori da su glavnu rec vodili Sloba i sps a za njim i nas kolega Voja.Dovoljni su bili samo njih dvoje da nam se desi sta nam se desilo,znamo koliki su fanatici....
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Princ Regar Sre 21 Maj 2014, 13:41

To za Voju da, njega jos uvek danas neki pamte kao "coveka koji se prvi suprotstavio Slobi", ma dajte ljudi, pa uzmite sad i guglajte njegove izjave, znaci covek u svakoj iznosi neke socne informacije koje je samo BIA mogla da mu doturi, njegov izvor koga naziva Lauferom je zapravo BIA odn DB kako se je tada zvao.

A Lazanski je znaci kralj sto se njegove struke tice, i to ne samo vojno, nego i u oblasti medjunarodnih odnosa, znaci covek zna pravni polozaj Saveta bezbednosti bolje nego pojedini asistenti na mjp-u po mom faxu Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Assassin Sre 21 Maj 2014, 13:55

Da ne bude više rata

Šapnula je Drina Savi
jednu priču o poplavi.
- Riješila sam, Savo, sestro,
da se vrati sve na mjesto.
Izliću se iz korita,
potopiću polja žita.
Puteve ću potopiti
i krovove sve prekriti.
Da podsjetim srca mnoga,
šta je bratstvo,
šta je sloga.
I granice izbrisaću,
da izmirim srpsku braću.
Jer tek onda kad izgubi,
brat će s bratom da se ljubi.
Brat će brata da pomaže,
brat će s bratom da se slaže.
I saznaće srca mnoga
za jednoga oca - Boga.
Da se njemu oni mole
i Hrvata, brata vole.
Da poteku sa usana
molitve za Muslimana.
I da vole braću borce,
Makedonce,Crnogorce.
U molitvi svak' pomene
braću našu, sve Slovene.
Da se brat sa bratom druži,
prijateljsku pomoć pruži.
U nevolji da se sjete
jedan drugom da dolete.
To su, Savo, želje moje,
da se vrati sve na svoje -
Drina reče, pa poteče.
Pričekaj me, Drino, vodo,
poći ću i ja sa tobom.
Potecimo mi zajedno,
neka budu svi k'o jedno.
Nek' nauče da se vole,
Bogu ocu da se mole.
Nek' se sjeti brat svog brata,
da ne bude više rata.

Miljana Stević
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Zevs86 Sre 21 Maj 2014, 15:46

Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Princ Regar Sre 21 Maj 2014, 16:28


Izgleda da je izjava izvesnog Vojina Nesterovica tacna.

Vanredno stanje - Page 4 10389423_10203297937063063_2861354570790525443_n
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Zevs86 Sre 21 Maj 2014, 16:34


. . .
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vanredno stanje - Page 4 Empty Re: Vanredno stanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu