Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Assassin Danas u 13:48

» Spam Tema....
od White Rabbit Juče u 12:14

» Filmovi koje ste nedavno gledali
od Zevs86 Čet 14 Dec 2017, 11:34

» Brendon Sanderson
od Prince of Ravens Sre 13 Dec 2017, 19:12

» Serije koje volite / trenutno pratite
od White Rabbit Sre 13 Dec 2017, 10:52

» Novi filmovi i filmske novosti
od Assassin Sre 13 Dec 2017, 10:09

» Sta sada citate?
od Zevs86 Uto 12 Dec 2017, 15:02

» Najave novih serija i ostale vesti
od Чери Sub 09 Dec 2017, 18:57

» Raspoloženje dana u slici
od Чери Čet 07 Dec 2017, 15:37

» Slike Pesme Leda i vatre.
od Oberin Martel Sre 29 Nov 2017, 15:45

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Assassin Pon 27 Nov 2017, 18:34

» Winds of winter - uzorak
od Чери Pet 24 Nov 2017, 16:59

» Game of thrones parody
od Oberin Martel Pet 24 Nov 2017, 09:24

» Ovogodisnji sajam knjiga u Beogradu
od White Rabbit Sre 22 Nov 2017, 18:49

» Crna Jedra (Black Sails - 2014)
od Zevs86 Sub 18 Nov 2017, 15:16

» LOTR serija
od Oberin Martel Sub 18 Nov 2017, 12:45

» Свецке Теме
od Oberin Martel Pon 13 Nov 2017, 14:48

» Hronika o kraljoubici - Patrik Rotfus
od Чери Sub 11 Nov 2017, 22:03

» SATIRIK srpska frp drustvena igra
od Vazarius Pon 16 Okt 2017, 14:08

» Rick and Morty
od Oberin Martel Pet 13 Okt 2017, 21:13

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)

Sparkling Comet (15528)

Assassin (13453)

Zevs86 (11826)

Zandrin (10784)

CRNIJASTREB (10405)

Princ Regar (9340)

LunarFang (9201)

Uno Nomesta (8847)

Nim (8269)

Decembar 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar

Vanredno stanje

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Vanredno stanje

Počalji od Gost taj Ned 18 Maj 2014, 23:50

Edi ajde brate cim vidis ovo javi da li znas nesto za ovaj talas sto dolazi njivama od hrvatske ,kazu da je pakao da je u toku odbrana kuzmina a ako ne uspe ode sve u ,da ne kazem gde /ja se sad razmisljam da krenem odmah tamo ,samo da nadjem neku proverenu informaciju

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Pon 19 Maj 2014, 00:00

ElendVentur ::Edi ajde brate cim vidis ovo javi da li znas nesto za ovaj talas sto dolazi njivama od hrvatske ,kazu da je pakao da je u toku odbrana kuzmina a ako ne uspe ode sve u ,da ne kazem gde /ja se sad razmisljam da krenem odmah tamo ,samo da nadjem neku proverenu informaciju
Elend kakvo je stanje u Mitrovici?
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3111
Godina : 32
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 00:01

Za pocetak sutra ce se podici nivo save u beogradu. U hrvatskoj su namerno pustili da probije nasipe kako bi se kod nas isusilo makar malo. Poslednja info je da je sremska mitrovica 825cm sabac 600 +/- 5cm. Jos nemam info za kuzmin, najveci problem koji smo dobili je bio obrenovac skela tent B al nema kako da se pomogne ljudima jer mi nemamo mehanizaciju. Odmori se i spremi se, sutra kad saznam gde javljam ti da znas. Treba ljudi u beogradu. Treba sad trenutno najvise u surcinu jer su samo dva volontera u skoli u kosovskoj 2.

U SURCINU prisutna samo dva volontera! Potrebno je SVE od sredstava za higijenu, nemaju nista! 
Kosovska 2, Surcin!
0611526505!!

Ovo je info za sada

___________________________________________________________________________________________________________________________

Mlada Vojvodjanka Bombe Bacila, HEJ NEK SE CUJE HEJ NEK SE ZNA, DA JE BABA ZAPALILA CEBE BUNKERA!
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1156
Godina : 28
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 85
Datum upisa : 07.02.2009

http://designvujovic.yolasite.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Pon 19 Maj 2014, 00:13

A da li se zna gde ce mozda trebati ljudi u Beogradu sutra? Znam da se ceka poplavni talas, ali oni javljaju da ima puno ljudi i da ne treba vise da se pravi guzva. Udaljen sam od Beograda, pa mi se ne dolazi da bi mi rekli da ima dovoljno ljudi i da idem kuci, sto je danas bio slucaj svuda.

___________________________________________________________________________________________________________________________

"..my blind eyes see what others cannot..."
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13453
Godina : 26
Raspoloženje : Ima da se naspavam.
Reputacija : 902
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon 19 Maj 2014, 00:16

Kazu da se akcija u kuzminu ,al masine rade ,potkopavaju izgleda da ako sava stigne nekako skrene u svoj tok ,al niko da objavi jel treba ljudi, da se ide ...
Kontam da cu svakako da odmorim nocas pa izjutra tamo ,evo izvor 
Spojler:
Ješić: Sve što smo uradili u Mitrovici može biti ugroženo

Komandant štaba za vanredne situacije AP Vojvodine Goran Ješić održao je večeras konferenciju za novinare u sedištu tog štaba koje se trenutno nalazi u zgradi opštine Sremska Mitrovica.

Goran Ješić je konstatovao da su se jutrošnja predviđanja Štaba za vanredne situacije AP Vojvodine obistinila - s obzirom na to da je u Hrvatskoj došlo do pucanja nasipa na reci Savi, na jednom mestu udaljenom na manje od tri kilometra od granice sa Srbijom, voda iz Save je kroz šume i polja iz Hrvatske prešla u Srbiju i ugrožava sela u opštinama Sremska Mitrovica i Šid. 

Ješić je potvrdio da je pokrajinski štab za vanredne situacije na osnovu izohipsa, kota i količine vode koja dolazi kroz njive i šumu obavestio opštine Sremska Mitrovica i Šid koja naselja su potencijalno ugrožena, nakon čega je opština Sremska Mitrovica preduzela potrebne mere i evakuisala opštine Bosut i Srmesku Raču, ali je opština Šid odbila da preduzme mere zaštite i obezbedi naselja koja su u njoj ugrožena.

Ješić je naglasio da je ovakva vrsta borbe protiv poplava najteža u vodoprivredi, mnogo teža od situacija u kojima se protiv poplava bori u rečnom koritu, i apelovao još jednom na predsednika opštine Šid i opšinski krizni štab da poslušaju uputstva pokrajinskog izbornog štaba, jer ona nisu stvar lične odluke ili političkih prepucavanja, nego su urađena u skladu sa zakonom, na osnovu proračuna.

Ješić je istakao da je sada težište borbe u odbrani Sremske Mitrovice od poplava odbrana poteza Kuzmin-Bosut i naselja koja se nalaze na tom potezu i upozorio da će, ukoliko taj potez ne bude bio odbranjen, sve što je juče i u prethodnim danima urađeno na odbrani Sremske Mitrovice biti uzalud, jer će voda doći u Sremsku Mitrovicu na ovaj način, van korita, sa strane. On je upozorio da je to ogromna količina vode, da trećina ili polovina količine vode u Savi dolazi ovim putem i da je to upravo taj pad vodostaja na Savi.

Ješić je rekao i da će o ovome u narednih 15 minuta biti obavešten i načelnik sektora MUP-a za vanredne sitacije Predrag Marić.

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 00:20

Cim saznam gde je potrebno javljam da znate. Sad odmarajte i pripremajte se. Bice i blok 44, i ispod mostova, svuda. Mi smo danas pomogli zandarmeriji da pripremi svoji recnu bazu za nadolazeci talas jer nema ko jer su svi na terenu. Tako da, cekajte info, sve cu vam javiti. Iskreno sad sam i jako umoran.

Mlada Vojvodjanka Bombe Bacila, HEJ NEK SE CUJE HEJ NEK SE ZNA, DA JE BABA ZAPALILA CEBE BUNKERA!
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon 19 Maj 2014, 00:21

Odmori i ti dobro ,pa cemo ujutru gledati sta i kako

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 00:25

I da, obratite paznju sad na ovo sto pisem. NIKO ALI PONAVLJAM NIKO DA NE IDE NA SVOJU RUKU ZA MESTA KAO STO JE OBRENOVAC, MITROVICA, TAJ KUZMIN ITD.

Iako su sanse male da se probije neko na svoju ruku, ako ne daj boze uspe, policija ima dozvolu da puca na licu mesta, pogotovo nocu, ako osoba nije na spisku, ne zna lozinku i nema obelezje!!!!!!

Mnogo lopova, tako da shvatite ovo veoma ozbiljno!!!

Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon 19 Maj 2014, 00:33

Cekaj ,what da fak ? Pa zivim u mitrovici ,sta da ne idem ,i nema nikakvog probijanja do iste, jer je sve uredu ..a u kuzmin sutra ako bude bitke idemo sigurno svi iz grada ,pa nek pucaju na nas kolko hoce
Ne znam odakle ti ovo covece i ko je to naredio ,ako je to istina ,onda stvarno nemam reci

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 00:37

Najveci problem je u obrenovcu. I vecinom pricam za noc ne za dan. Kad bih ti rekao koliko ljudi je uhapseno u obrenovcu ne bi mi verovao....

Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Pon 19 Maj 2014, 00:40

Vanredno je stanje tako da mi ovo sto je edi napiao ima smisla
samo mi nije jasno zasto to nisu u medijima objavili
ako su prodlasili policijski cas
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10784
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 855
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon 19 Maj 2014, 00:43

Pa kako kradu majku im ,camcima? dobro onda je druga stvar ako je tako ,za obrenovac ok ,al za mitrovicu nesto i ne verujem,posto ima i dalje gomila ljudi seta nocu i po keju i kroz grad.
 Ja sam ovde kod mene u ulici otprilike jedini ostao,al sve mislim nije valjda niko toliki necovek da krade u ovakvom stanju ,a opet izgleda da gresim,u svakom slucaju toljage i sekire su spremne  . To bi trebalo vesati za primer ,i te sto kradu i one sto dizu cene vode ,cizama i koje cega ,da ne pricam o ovima sto ce potkradati tu kintu za pomoc,a bice ih sigurno

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 00:46

Nije mitrovica kao mitrovica problem, ali imas gomilu mesta u okolini koja podpadaju pod mitrovicu pa ljudi kazu jednom recju mitrovica. Ali sva mesta koja su potopljena i gde se ide camcima, situacija ti je onakva kako sam ti rekao.

Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Pon 19 Maj 2014, 00:52

nista ,laka noc ljudi ,pa sutra sta bude bice

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 00:54

Laku noc, odmor pa cemo sutra lagano, svi na svoje radne zadatke Wink

Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Pon 19 Maj 2014, 01:03

Da, javno je rekao Vucic da se bas ne isplati onima koju budu pokusali da kradu, danas kada je bio u Obrenovcu. I receno je policiji da puca, to bi trebalo da odbije pljackase, neki su i uhapseni. Javno bi ih vezao za neki stub u centru Beograda i stavio natpis ko su i zasto su tu, a ljude pustio da im rade sta hoce.
Odoh i ja, laku noc.

"..my blind eyes see what others cannot..."
Assassin

Broj poruka : 13453
Godina : 26
Raspoloženje : Ima da se naspavam.
Reputacija : 902
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od азор ахаи taj Pon 19 Maj 2014, 01:07

Е јебем ти државу која мора на војску и волонтере да се ослања чим избије срање. И јебем ти војску које нема довољно и не може да се организује. Јест', супер је бар што смо као народ солидарни, и да није случај питање је шта би било. Што маршал Вучела није довео оне стотине хиљада поданика - чланова СНС да бране Ваљево, Обреновац, Шабац?! Није био проблем довести их на параду понора пред скупштином уочи експозеа. А сад се вози по хилибиликоптерима и позира около гологлав, лети над потопом возилима која су могла бити уступљена спасиоцима, на пример. Исто и онај његов кућни љубимац, Министар МУП. Шта су они, стручњаци за поплаве па да надгледају?
Апелујем на све вас да ако имате икакве информације о једној особи несталој уочи поплава, да их поделите како би стигло до јавности. Дакле у питању је старији мушкарац, сед, висок око 190цм, зове се Томислав Николић. Хитно је...
Има ли ико (Едарде, Киане) информације о томе како се у Београду још може помоћи, има ли потребе? Првенствено мислим физички, значи ако изузмемо донације и сл. Медији су прилично конфузни и ни мало поуздани.

...

And now I hear your master sing, 
You kneel for him to come. 
His body is a golden string 
That your body is hanging from. 
His body is a golden string, 
My body has grown numb. 
Oh now you hear your master sing, 
Your shirt is all undone. 

...
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2439
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Edard Stark taj Pon 19 Maj 2014, 12:58

U beogradu stanje redovno. Sve kriticne tacke su zasticene i nema vise sta da se uradi. Ako je neko voljan, moze da pomogne u izvestavanju. Ko jeste neka mi se javi sto pre da mogu da ga uputim!!

Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HuddleBre taj Uto 20 Maj 2014, 08:26

"А шта си ти радио оног страшног маја 2014?", питаће.

"Био сам Човек", гласиће одговор.

Писао сам о томе за Блиц:

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/Americki-fudbal/252899/Tihi-heroji-Spasavali-tudje-zivote-pa-krisom-odigrali-svoj-mec-zivota
HuddleBre

Broj poruka : 399
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 225
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VojaLu taj Uto 20 Maj 2014, 09:55

Svaka čast, odličan tekst...

Svaka čast i Ediju, Kijanu, Elendu... svima koji su pomagali i bili na branama, mi ostali ćemo već pomoći na drugr načine... Very Happy

“My own heroes are the dreamers, those men and women who tried to make the world a better place than when they found it, whether in small ways or great ones. Some succeeded, some failed, most had mixed results... but it is the effort that's heroic, as I see it. Win or lose, I admire those who fight the good fight.” ― George R.R. Martin

But mathematics is the sister, as well as the servant, of the arts and is touched with the same madness and genius.  ~Harold Marston Morse

VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 36
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Datum upisa : 22.05.2012

http://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto 20 Maj 2014, 10:35

evo jos jedan tekst koji je oobjasnio sve 
http://imgur.com/U1VWPQx

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Uto 20 Maj 2014, 11:02

@Huddle Svaka cast!!! + !

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11826
Godina : 31
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 640
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nim taj Uto 20 Maj 2014, 11:17

Ne svidja mi se ova neka negativna kampanja koja se vodi. Ne kazem da nema istine, skroz, delimicno, bilo koliko ali tome nije vreme. Dajte prvo da se izborimo sa svim ovim sto se desava pa cemo onda reci Alo premijeru, sta je tvoj posao i sl.

Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8269
Godina : 30
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 386
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gost taj Uto 20 Maj 2014, 11:43

Prvo se mora razlikovati nekakva ,kako kazes ,negativna kampanja od gole istine na koju treba i mora da se upucuje .Svaka rec u tekstu je istina ,u koju sam se svojim ocima uverio ovih dana ...
Sto je uradjeno uradjeno je ,narod se izborio sa ovim kako tako ,ostaje samo da se sve smiri skroz i da na kraju cujemo konacnu stetu i broj mrtvih ,koji je prilicno visok samo zbog i iskljucivo zbog dezorganizvanosti i nespremnosti ,da tako kazem i debilizma nase lepe nam drzave i gospode ministara
I ne treba siriti nikakvu negativnu kampanju naravno ,ali prema ovoj stoci koja nam sudbinu plete treba u svako doba i te kako ,,sinoc sam bio ogorcen,posle par dana vere u covecnost(koja se pokazala), pa zato i sve ovo

Gost
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Uto 20 Maj 2014, 11:54

@Nim Ja mislim da vlast treba kritikovati kada god to zasluzi. Pogotovo kad se ponasaju ovako odvratno i kada glume ovoliko ludilo. No, to treba raditi pristojno i opravdano. Samo sto je tesko ostati pristojan kada ljudi skupljaju politicke poene na tudjoj nesreci, i svojom nesposobnoscu i neorganizacijom "mozda" ubijaju ljude. I usput "mozda" nanose mnogo vecu stetu privredi i gradjanima. Mozda sam stavljao pod znake navodnika jer, nije jos sve gotovo i zato sto tek treba da se podvuce crta.

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11826
Godina : 31
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 640
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content