WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Zadnje teme
    » Spam Tema....
    od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

    » Sta trenutno slusate
    od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

    » Slike prirode nam majke
    od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

    » Predstavite nam se....
    od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

    » Robert Džordan "Točak vremena"
    od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

    » Robin Hobb - Vidovnjaci
    od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

    » Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
    od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

    » Igrice (Generalno)
    od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

    » Sta sada citate?
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

    » Winter Is Coming...to HBO
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

    » Dela, po povoljnoj ceni.
    od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

    » Srećna 2o2o!
    od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

    » Serije koje volite / trenutno pratite
    od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

    » Silmarilion
    od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

    » Jezik Čitanja
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

    » Novi filmovi i filmske novosti
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

    » "Vukodav" - Marija Semjonova
    od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

    » Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
    od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

    » Srećna 2o19!
    od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

    » Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
    od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

    Pristupi

    Zaboravio sam šifru

    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
    Naj bolji poslanici
    Зимоврел (15838)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Sparkling Comet (15528)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Assassin (13622)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Zevs86 (11916)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Zandrin (10789)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    CRNIJASTREB (10420)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Princ Regar (9341)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    LunarFang (9218)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Uno Nomesta (8868)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 
    Nim (8274)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Vote_rcap 

    Maj 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Kalendar Kalendar


    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    +15
    bockybp
    Aragorn2
    Zandrin
    Zevs86
    Dimeks
    Princ Regar
    Assassin
    Uno Nomesta
    Lya
    Hokins
    Nim
    Зимоврел
    Kian The Nephilim
    VojaLu
    азор ахаи
    19 posters

    Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

    Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 12:15

    Pa ja to i kažem, ali mora da postoji neka hijerarhija u slučaju da dvoje hoće da pišu isti članak...
    Evo baš Deri da uzmemo za primer. Na primer Vazarius bi želeo da piše o kući Deri, ali hoće npr. i Regar, Vaza ima prednost jer je Deri kuća iz Rečnih zemalja... Dešavalo se par puta da se ljudi uhvate za isto...
    Opet ponavljam ja sam pisao o Semu, prethodno sam pitao i rekli mi može, i to je to
    I bitno je da se odredi kom uredniku da se autor obrati.
    Takođe, urednik onda postaje urednik u pravom smislu, jer treba da pregleda članak pre objave
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Zandrin Čet 26 Sep 2013, 12:19

    VojaLu ::Pa ja to i kažem, ali mora da postoji neka hijerarhija u slučaju da dvoje hoće da pišu isti članak...
    Evo baš Deri da uzmemo za primer. Na primer Vazarius bi želeo da piše o kući Deri, ali hoće npr. i Regar, Vaza ima prednost jer je Deri kuća iz Rečnih zemalja... Dešavalo se par puta da se ljudi uhvate za isto...
    Opet ponavljam ja sam pisao o Semu, prethodno sam pitao i rekli mi može, i to je to
    I bitno je da se odredi kom uredniku da se autor obrati.
    Takođe, urednik onda postaje urednik u pravom smislu, jer treba da pregleda članak pre objave
    e tako..onda - to je to?
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Assassin Čet 26 Sep 2013, 12:20

    Ljudi, ja mislim da nema problema nekih velikih.
    Tj. neke rasprave ovde. Very Happy
    Jednostavno je, samo ljudi oko odredjenih clanaka
    treba da se dogovore i to je to.
    Ako ne presecice admin i gotovo.
    Zato kazem da ljudi treba da najave odrejdene tekstove
    koje rade u temi u Citadeli. Da bi moglo da se komentarise,
    a i ima uvid, da ne dodje posle do komplikacija kada se
    neko vec potrudi i napise clanak. Smile
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 12:31

    Ubico, ovo je konstruktivna rasprava Very Happy
    Ljudi treba da najave svaki tekst, da se dogovore sa urednikom koji je zadužen za taj tekst i da urednik na kraju pregleda taj tekst...
    Tamo gde nema urednika postavićemo v.d. ili zamenika, recimo Vazariusa skoro nikad nema, Mondenke isto.

    Ja mogu da preuzmem Vazovu ulogu oko toga ili ako on ima želju može i on, ili zajedno, pogotovo što u Tulijima nema aktivnih osim nas dvojice, pa to nije problem. Takođe, pošto oko Tulija nema mnogo posla, mogu da pomognem tako što ću da preuzmem neku od oblasti iz Sveta Vesterosa npr. Kulturu, gde imam dosta članaka, pa znam šta fali i šta bi još moglo da se ubaci, i taj spisak ću večeras verovatno poslati ovde...

    Kod Martela se javio Dimeks..



    EDIT: Zaboravih, na ovaj način izbegavamo nu zloupotrebu članaka, gde se piše po jedna rečenica, setite se bilo ih je dosta Very Happy
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Assassin Čet 26 Sep 2013, 12:50

    Pa ja i dan danas opominjem clanove koji uzmu
    da rade neku temu i odrade trecinu ili polovinu.
    Opomenem ih da treba da urade sve. Very Happy
    I mozda bi bilo potrebno zameniti urednike koji
    su neaktivni i ne zele da ucestvuju. Smile
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od азор ахаи Čet 26 Sep 2013, 15:20

    Библиотека...
     Мартела - Димекс
     Тулија - Воја 
     Баратеона - Азор, Ја, Муа, Ж, Я
     Грејџоја - ???
     Старкова - Ним
     Ланистера - Ареал (?)
     Таргарјена - Регар
     Ерина - Зевс 
     Тирела - ???
     Зида - Асасин

    Дакле, треба још само да се договоримо је ли посао уредника - задуженог "библиотекара" да само направи листу уз помоћ чланова, или да се позабави и ревидирањем чланака унутар своје куће. Требало би у том случају да чланови пре но што објаве неки чланак да га пошаљу на ПМ, (или путем јавне теме предвиђене за то) свом уреднику који по потреби саветује члана да поради на неким детаљима пре објаве.
    Мислим да је то за сада најбоље решење што се кућа тиче.
    Што се тиче оног општог дела библиотеке, ту ствари постају компликоване мало. Very Happy Је ли ико заинтересован да учествује у прављењу листе чланака опште природе?


    Poslednji izmenio азор ахаи dana Čet 26 Sep 2013, 15:44, izmenjeno ukupno 1 puta
    азор ахаи
    азор ахаи
    Lord zaštitnik Juga
    Lord zaštitnik Juga

    Broj poruka : 2440
    Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
    Reputacija : 428
    Points : 2916
    Datum upisa : 02.12.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 15:26

    Evo ja sam već gledao šta fali u delu Kultura - iz oblasti Svet Vesterosa i imaću večeras par predloga

    I što znak pitanja kod Areala i Zevsa oni jesu urednici svojih kuća, kod Grejdžoja bi mogao StefkeKum, Tireli imaju svog urednika - Čandrijana, poštio je Vaz manje aktivan od mene kod Tulija, ja mogu da ga menjam u tom smislu,
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od азор ахаи Čet 26 Sep 2013, 15:35

    Јер рекох можда неки уредници нису увек ту или нису вољни да учествују, а с друге стране, ни Димекс ни ја нисмо уредници а пријавили смо се да радимо. Упитник је јер се нису потврдили Smile
    азор ахаи
    азор ахаи
    Lord zaštitnik Juga
    Lord zaštitnik Juga

    Broj poruka : 2440
    Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
    Reputacija : 428
    Points : 2916
    Datum upisa : 02.12.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Zevs86 Čet 26 Sep 2013, 15:38

    Ja sam se javio da cu napraviti listu tema koje mislim da bi trebali da pokrijemo. U vidu licnosti, porodica, dogadjaja, mesta i itd iz Dola.
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Nim Čet 26 Sep 2013, 15:58

    Opet da se ubacim, kod nas obicno bude tako, konsultacije oko toga da li je clanak dobar ili ne, prosto su clanovi zeleli da budu sigurni da li je to to pa su slali. Tako moze i da ostane, sto se mene tice.
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od азор ахаи Čet 26 Sep 2013, 16:06

    Види види што је север напреданVery Happy
    азор ахаи
    азор ахаи
    Lord zaštitnik Juga
    Lord zaštitnik Juga

    Broj poruka : 2440
    Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
    Reputacija : 428
    Points : 2916
    Datum upisa : 02.12.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Zevs86 Čet 26 Sep 2013, 16:37

    Sto se tice Dola:
    Potrebno je uraditi i pokriti sledece plemenite kuce ( moguce je manje kuce koje nemaju mnogo teksta stavljati u zajednicki clanak kao sto sam to ja vec uradio u ovom primeru link ): Grafton, Harding, Hersi, Hanter, Linderli, Melkolm, Mur, Prajor, Rutermont, Tolet, Apklif, Vejnvud, Vidman. Zatim sledece viteske kuce: Set, Veksli.
    Plemenite kuce sa Tri Sestre: Borel, Longtorp, Sanderlend, Torent.
    Takodje bi bilo pozeljno da se uradi clanak o samim planinskim klanovima iz Dola.
    Postoji mogucnost za clanak o tituli kralja Planine i Dola, kao i nekoliko zanimljivih licnosti koje bi mogle biti spomenute tu.
    Geografski gledano turnir u Esfordu bi trebao da pripadne Dolu, ne znam da li je vec obradjen kao tema kod Targarjena.
    Videcu sta jos ima da se uradi, ovo su neke osnovne stvari za sad...
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 17:46

    Deo Svet Vesterosa - Kultura

    evo par predloga>
    Prvo da se preimenuje u Kultura i nauka ili Umetnost, kultura, religija ili nešto slično, jer u temi ima svašta pored kulture

    Dalje što se tiče tema:

    Valirijski čelik – članak je započet sa dobrom idejom, ali izgleda neostvarivo da svako napiše po nešto. Treba da uzme jedan čovek da opiše valirijski čelik i da pobroji sva oružja poznata do sad

    Azor Ahai – vrlo oskudan članak, mislim da može da se sredi

    Kovanje Svetlonošca – trebalo bi spojiti sa člankom o Azoru Ahaiu

    Preklapanje – Postoji Religija Vesterosa i Esosa, Utopljeni bog je kasnije napisan i Gospodar svetlosti pre, možda samo spojiti ta tri, jer oba prethodna su sadržana u Religiji ili mogu ja da se linkujem na Utopljenog boga iz mog članka Religija...

    Zakon i deljenje pravde u Vesterosu (postoji članak Zakonu gde su samo pobrojani zakoni kojih ima dosta, možda malo pogledati na Wikiju kako to izgleda i srediti, ko je glavni što se zakona tiče, kakve su kazne, napisati nešto o suđenju borbom i sl.) - gledam u forumske pravnike Very Happy

    Životinje Vesterosa – upotpuniti slikama i ilustracijama

    Deca Šume – može se dopuniti ilustracijama, mestima, kao što je Ostrvo lica, eventualno spojiti sa člankom o zmajstaklu

    Dotraci – isto ilustracije i još ponešto, linkovi na Ves Dotrak i sl.

    eto to je predlog što se samog sređivanja tog dela tiče...

    Što se tema tiče, evo par:

    Brodogradnja u Vesterosu

    Feudalna struktura Veaterosa

    Oružje u Vesterosu

    Običaji Vesterosa

    Politička struktura (titule, Malo veće)

    Jezici vesterosa
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Lya Čet 26 Sep 2013, 17:54

    Ja već odavno imam ideju da uradim članak o usmenoj tradiciji i frazeologiji Vesterosa, koji bi obuhvatio sve što je zajedničko različitim krajevima kontinenta, tj.prenosi se kroz generacije i svi staleži usvajaju: izreke, fraze, legende, verovanja, predanja...I sigurno ću to napisati, samo dok mi prođe ova zbrka sa konkursom za master, nikako ne mogu da se posvetim nečemu drugom natenane.
    Interesantno bi bilo objediniti sve to na jednom mestu, pa povezati linkovima pošto npr. tekstovi o sedištima velikih kuća sadrže predanja o njihovom nastanku i sl.
    Slažem se da bi bilo dobro da neko uradi obuhvatniji članak o Azor Ahaiju i Svetlonoscu.

    Već sam se dogovorila sa Nim, napisaću tekst o Kraljevima na Severu/istoriji kuće Stark. Sistematično i opširno.
    Lya
    Lya
    Vučica od Zimovrela
    Vučica od Zimovrela

    Broj poruka : 959
    Godina : 35
    Raspoloženje : dances with wolves
    Reputacija : 167
    Points : 1154
    Datum upisa : 12.06.2013

    http://alittlerunaway.blogspot.com/

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 17:57

    Sjajno Lija Very Happy
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Lya Čet 26 Sep 2013, 18:50

    Embarassed 
    Da, setih se još jedne ideje, koju sam i pomenula ranije na temi "Diskusija o člancima u Citadeli", a mislim da nam ova tema fali u odeljku "Kultura": fenomen gladijatorskih borbi u arenama Mirina. To bi ujedno obuhvatilo ličnosti koje nemaju dovoljno podataka za zasebne tekstove i verujem da bi bilo zanimljivo.

    Ako se setim, daću još neki predlog, a pošto ja imam titulu, neka novajlije pišu, ja ću se zadržati na nekim ovako obuhvatnijim zamislima, tj.tri pomenute. Wink
    Lya
    Lya
    Vučica od Zimovrela
    Vučica od Zimovrela

    Broj poruka : 959
    Godina : 35
    Raspoloženje : dances with wolves
    Reputacija : 167
    Points : 1154
    Datum upisa : 12.06.2013

    http://alittlerunaway.blogspot.com/

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od азор ахаи Čet 26 Sep 2013, 20:04

    Имао сам идеју за чланак Уметност Вестероса али то је изузетно тешко за обрађивање, јер једино што је Мартин споменуо више од ниједном је музика бардова. Покушаћу из свих извора да покупим довољно материјала, и да га проширим паралелама са реалним светом, као што сам учинио са Војно-феудалним односима, како би се садржај приближио уживаоцима.
    азор ахаи
    азор ахаи
    Lord zaštitnik Juga
    Lord zaštitnik Juga

    Broj poruka : 2440
    Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
    Reputacija : 428
    Points : 2916
    Datum upisa : 02.12.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Uno Nomesta Čet 26 Sep 2013, 20:05

    Ja postepeno radim dva opširna članka
    Sedam Kraljevstava i kontinent Esos.
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Aragorn2 Čet 26 Sep 2013, 20:57

    Jel mogu da radim ovde?                                                             PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Lego-lotr-1
    Aragorn2
    Aragorn2
    Izvidnik
    Izvidnik

    Broj poruka : 44
    Godina : 32
    Raspoloženje : Super
    Reputacija : 5
    Points : 65
    Datum upisa : 08.09.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Uno Nomesta Čet 26 Sep 2013, 20:59

    Pa već radiš u biblioteci Very Happy ovde se pravi plan rada i spisak neodrađenih tema Very Happy
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Nim Čet 26 Sep 2013, 21:02

    азор ахаи ::Види види што је север напреданVery Happy
    Trudimo se PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 3250678809
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od bockybp Čet 26 Sep 2013, 21:13

    U biblioteci nema ni tekstova o Jadnicima i Ratnikovim sinovima.
    bockybp
    bockybp
    Lord od Poslednjeg Ognjišta
    Lord od Poslednjeg Ognjišta

    Broj poruka : 1838
    Godina : 33
    Raspoloženje : The North Remembers
    Reputacija : 565
    Points : 2427
    Datum upisa : 15.08.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 21:14

    Da bre znao sam da imaju Vojno-feudalni odnosi ali nisam video da su u Kulturi nego sad skontah da su u onom delu Uopšteno... izvinjavam se Smile
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Uno Nomesta Čet 26 Sep 2013, 21:16

    pa to i ne treba da je u kulturi...
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 26 Sep 2013, 21:19

    Štošta ne treba da je u kulturi pa stpano, nismo znali gde, nego da se to preimenuje nekako.. kao što rekoh, da je na engleskom to bi bilo Lore, na srpskom, Znanje, sveznanje nemam pojma, možda Vesterosologija Very Happy Very Happy Very Happy
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 3 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu