WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Assassin (13622)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 
Nim (8274)
Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_lcapZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Voting_barZavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

+12
Chandrian
Zandrin
CRNIJASTREB
Srle
Зимоврел
Ket sa kanala
Dimeks
Nim
Hokins
Princ Regar
Zevs86
VojaLu
16 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od VojaLu Čet 06 Jun 2013, 23:31

Od početka mi je sumnjivo svo to zamešateljstvo oko Vesterlinga i kako se tako niotkuda pojavila Džejn Vesterling.
Da li je ona slučajnost ili ne? Meni se čini da nije slučajnost a evo zašto:

I. Oluja mačeva - deo prvi, Tirionovo poglavlje, Tivin, Kevan i Tirion pričaju o braku...

...Mladi vuk je uzeo za ženu najstariju kći Gavena Vesterlinga.“

Na tren Tirion nije mogao da poveruje da je dobro čuo svog oca. „Prekršio je zakletvu?“- upita s nevericom. „Odbacio je Freje zbog...“ Ponestade mu reči.

„Device od šesnaest leta, po imenu Džejn“, reče ser Kevan. „Lord Gaven mi ju je jednom predložio za Vilema ili Martina, ali sam morao da ga odbijem. Gaven je dobar čovek, ali mu je žena Sibel Spajser. Nije smeo njom da se oženi. Vesterlinzi su uvek imali više časti nego pameti. Deda ledi Sibele trgovao je šafranom i biberom, poreklo mu je gotovo jednako nisko kao onog Stanisovog krijumčara. A baka je neka žena koju je doveo sa istoka. Jeziva matora veštica, pričalo se da je nekakva sveštenica. Megi, tako su je zvali. Niko nije umeo da joj izgovori pravo ime. Pola Lanisgrada joj je odlazilo po vradžbine, ljubavne napitke i slično.“ On slegnu ramenima. „Odavno je mrtva, naravno. A Džejn je izgledala kao milo dete, to priznajem, mada sam je samo jednom video. Ali s tako sumnjivom krvlju...“

Pošto se jednom oženio kurvom, Tirion nije baš sasvim mogao da deli užas svoga strica prema ideji o ženidbi s devojkom čiji je čukundeda prodavao karanfiliće. Pa ipak... Milo dete, rekao je ser Kevan, ali mnogi otrovi imaju sladak ukus. Vesterlinzi su stara krv, ali imaju više ponosa nego moći. Ne bi ga iznenadilo da sazna kako je ledi Sibela u brak unela više bogatstva od svog visokorođenog muža. Rudnici Vesterlinga su iscrpeni pre mnogo godina, najbolje zemlje su izgubili ili prodali, a Litica je bila više ruševina nego utvrđenje. Ali romantična ruševina, koja tako odvažno strči iznad mora.

„Iznenađen sam“, morao je Tirion da prizna. „Mislio sam da je Rob Stark razumniji.“

„On je šesnaestogodišnji dečak“, reče lord Tivin. „U tim godinama, razum malo znači u poređenju s požudom i ljubavlju i čašću.“

„Pogazio je reč, osramotio saveznika, izdao svečano dato obećanje. Gde je tu čast?“ Odgovori mu ser Kevan. „Izabrao je devojčinu čast pre svoje. Kada ju je jednom razdevičio, nije imao izbora.“

„Bilo bi milosrdnije da ju je ostavio s kopiletom u stomaku“, kaza Tirion jednostavno. Vesterlinzi su lako mogli da izgube sve; zemlje, zamak, čak i živote. Lanister uvek plaća svoje dugove.

„Džejn Vesterling je kći svoje majke“, reče lord Tivin, „а Rob Stark je sin svoga oca.“

To izdajstvo Vesterlinga nije razbesnelo njegovog oca onoliko koliko je Tirion očekivao. Lord Tivin nije trpeo neposluh svojih vazala. Zatro je ponosne Rejne od Kastamira i drevne Tarbeke od Tarbekovog dvora još dok je bio mladić. Pevači su čak o tome spevali jednu prilično mračnu pesmu. Nekoliko godina kasnije, kada je lord Farman od Lepog zamka postao ratoboran, lord Tivin mu je poslao izaslanika s lautom, umesto s pismom. Ali pošto je jednom čuo „Kiše nad Kastamirom“ kako mu odjekuju dvoranom, lord Farman više nije stvarao nevolje. A kao da pesma nije dovoljna, razvaline zamkova Rejna i Tarbeka još su stajale kao nemi svedoci sudbine koja čeka što se usude da prezru moć Livačke stene.

„Litica nije tako daleko od Tarbekovog dvora i Kastamira“, primeti Tirion. „Čovek bi pomislio da su Vesterlinzi ponekad prošli kraj njih i videli šta može da ih zadesi.“

„Možda i jesu“, reče lord Tivin. „Dobro su oni svesni Kastamira, to ti jamčim.“

„Zar su Vesterlinzi i Spajseri takve budale da veruju kako vuk može pobediti lava?“

Ponekad, mada veoma, veoma retko, lord Tivin Lanister bi zapretio da će se osmehnuti; nikada to ne bi zaista uradio, ali i samu pretnju beše strahotno videti. „Najveće budale su često pametnije od ljudi koji im se smeju“, reče on,
a onda: „Oženićeš se Sansom Stark, Tirione. I to uskoro.“

II. Ista knjiga sledeće poglavlje Kejtlin i Džejn... Džejn je došla po savet kako da uteši Roba izgleda stvarno cveta ljubav ali...

... „Džejn“, pozva je, „postoji još nešto što Robu treba od tebe, mada možda to ni sam još ne zna. Kralj mora imati naslednika.“

Devojka joj se osmehnu. „Moja majka kaže isto. Pravi mi napitke, od bilja i mleka i piva, da bih bila plodna...

Mogu li ti napici biti mesečev čaj protiv trudnoće?
Jer u sledećem poglavlj Kejtlin, ona i Rob pričaju

Rob: „Nadao sam se da ću ostaviti Džejn trudnu ... dovoljno smo pokušavali, ali nisam siguran...“

Kejtlin: „Ne dešava se to uvek iz prve.“ Mada sa tobom jeste. „Ni iz stote. Veoma si mlad.“


... i tako ko zna šta se tu dešava i kakve planove ima, pre svega Sibel Spajser... Mada je jasno da je Tivin odobrio brak Džejn i Roba


VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Zevs86 Čet 06 Jun 2013, 23:56

@Voja Da, secam se... I meni je bilo cudno to sto je Tivin tako komentarisao ceo dogadjaj. Prvi put kada sam citao nisam posumnjao, vec drugi put kada sam obrtao serijal. Tada sam primetio mnogo stvari, jer sam citao polako i metodicki Very Happy
Sve u svemu, lepo primeceno my dear Watson Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Princ Regar Čet 06 Jun 2013, 23:59

Da, ali vrlo lako moze da bude da je Tivin saznao od Sibel da joj je cerka udata pa tek onda sklopio savez sa njom, tipa ova kontala da Rob ne moze da pobedi pa mu prva uputila ponudu posle vencanja i on jednostavno prihvatio.

Sibel je jos uvek enigma, sve verzije u vezi njenih namera su jos uvek otvorene. Da ne pricamo tek o onome da je Dzejn zamenjena posle predaje Brzorecja.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Hokins Pet 07 Jun 2013, 00:02

Koliko se secam, Dzejmi je vodio razgovor sa Sibel Spajser i ona mu je rekla da je razmenila par poruka sa Tivinom i da su se dogovorili da ona ne dozvoli da Dzejn zatrudni a Tivin ce im oprostiti za izdaju...Razgovor je vodjen u Brzorecju...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Hokins Pet 07 Jun 2013, 00:04

Princ Regar ::Da, ali vrlo lako moze da bude da je Tivin saznao od Sibel da joj je cerka udata pa tek onda sklopio savez sa njom, tipa ova kontala da Rob ne moze da pobedi pa mu prva uputila ponudu posle vencanja i on jednostavno prihvatio.

Sibel je jos uvek enigma, sve verzije u vezi njenih namera su jos uvek otvorene. Da ne pricamo tek o onome da je Dzejn zamenjena posle predaje Brzorecja.
Podseti me kako je zamenjena...?Ne secam se...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Princ Regar Pet 07 Jun 2013, 00:07

Razlikuju se opisi Dzejn Vesterling koje daje Kejtlin i koje daje Dzejmi. Kejtlin kaze da je devojka lepa, sa dobrim kukovima za radjanje iliti good hips. Dzejmi vec kad je vidi kaze da: devojka je osrednja il lepuskasta ( ne znam kako tacno) ali svakako nije lepa devojka da se zbog nje izgubi kraljevstvo i da ima uske kukove, iliti narrow hips.

A to se sve desilo kada je Dzejmi pricao sa Sibel, tada je prvi put i video Dzejn.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Hokins Pet 07 Jun 2013, 00:12

Da secam se da je Dzejmi rekao da je simpaticna ali nije vredna gubitka kraljevstva...A to za kukove nisam skontao...Sve je moguce Very Happy
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Princ Regar Pet 07 Jun 2013, 00:19

Sibel je mozda lik sa najvise otvorenih verzija za sada. Bukvalno, kad je rec o njoj nista nije konacno Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Nim Pet 07 Jun 2013, 00:19

Ja sam od pocetka kontala da je to namestaljka i ne verujem da su se kasnije dogovorili....
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Dimeks Pet 07 Jun 2013, 00:27

Princ Regar ::Razlikuju se opisi Dzejn Vesterling koje daje Kejtlin i koje daje Dzejmi. Kejtlin kaze da je devojka lepa, sa dobrim kukovima za radjanje iliti good hips. Dzejmi vec kad je vidi kaze da: devojka je osrednja il lepuskasta ( ne znam kako tacno) ali svakako nije lepa devojka da se zbog nje izgubi kraljevstvo i da ima uske kukove, iliti narrow hips.

A to se sve desilo kada je Dzejmi pricao sa Sibel, tada je prvi put i video Dzejn.

Мени се чини да је Кет баш рекла како има уске кукове, и да ће тешко рађати. Елем, мислим да Џејн, трудна или не-трудна, неће имати битан утицај на ток приче, просто зато што мислим да је Мартин завршио са Старковима као протагонистима, и да им неће направити неки тријумфални повратак.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Princ Regar Pet 07 Jun 2013, 00:31

Mislim da si pomesao. To je Kejtlin rekla za Edmurovu Rozlin. Evo sad sam proverio na wikiju, ispravno je kao sto sam napisao.
Ali imas onaj Dzodzenov san, vukovi ce se vratiti. To govori da ce oni zauzeti mesto na kojem su bili. Ali to je vec spam .
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Nim Pet 07 Jun 2013, 00:34

Dimeks, ne slazem se sa tobom, sama cinjenica da je 7. deo trebao da se zove Vreme za vukove govori suprotno...
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Hokins Pet 07 Jun 2013, 00:40

Ja sam cuo da je prvobitan naziv svedme knjige bio Povratak vukova....
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Ket sa kanala Pet 07 Jun 2013, 00:51

Vratiće se vukovi, to je sigurno, samo mislim da će ovaj put biti dosta suroviji poput starih Kraljeva na Severu.
Što se tiče same teme... Šta mislite, da li je Džejn ipak nekako ostala trudna pa su je zato zamijenili? Ja čvrsto vjerujem u to da je zamijenjena i da je sve to namještaljka. Ali kada kaže "Džejn Vesterling je kći svoje majke"... Šta to treba da znači? Da je i Džejn učestvovala u ovome koliko i Sibel Spajser? I šta ona sada radi? Jel kuje neki plan, nešto? Stvarno mi je sve to enigma i zato jedva čekam Vetrove zime. Very Happy
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Зимоврел Pet 07 Jun 2013, 02:06

Princ Regar ::Razlikuju se opisi Dzejn Vesterling koje daje Kejtlin i koje daje Dzejmi. Kejtlin kaze da je devojka lepa, sa dobrim kukovima za radjanje iliti good hips. Dzejmi vec kad je vidi kaze da: devojka je osrednja il lepuskasta ( ne znam kako tacno) ali svakako nije lepa devojka da se zbog nje izgubi kraljevstvo i da ima uske kukove, iliti narrow hips.

A to se sve desilo kada je Dzejmi pricao sa Sibel, tada je prvi put i video Dzejn.
Сећам се овога! (што значи да мора да је било упечатљиво чим сам ја упамтила Smile , обично ми сви детаљи изветре из главе) Smile Лепа тема Војо! Smile Димексе вукови ће опет столовати и уздићи се јаки Sad
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Srle Pet 07 Jun 2013, 10:16

Koji vukovi ? Very Happy
Ostade samo Rikon,i dve curice...
Mada,koliko je puta pominjano da je Rikon divlje naravi,nekako i ima smisla da se vrati i postane okrutan vladar Severa...Glupo bi bilo da se zavrsi cela knjiga,a da Starkovi ne zavladaju Severom opet.

Btw,vojkane,dobro zapazanje za Dzejn...Meni je bilo sumnjivo sto ih Tivin nije nekako kaznio ili tako nesto,kada je saznao za izdaju.
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od CRNIJASTREB Pet 07 Jun 2013, 12:10

Vukovi, lavovi, perad, ribe, i ostali iz carstva flore i faune, će najebati ko žuti... vuko i pogotovo jer oni su prvi na liniji odbrane...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Nim Pet 07 Jun 2013, 12:21

Srle, a Bren Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  3250678809
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Zandrin Pet 07 Jun 2013, 12:28

CRNIJASTREB ::Vukovi, lavovi, perad, ribe, i ostali iz carstva flore i faune, će najebati ko žuti... vuko i pogotovo jer oni su prvi na liniji odbrane...
ko zna mozda ima neka porodica ciji je zastitni znak buba svaba..ako ima, oni ce verovatno da prezive Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Hokins Pet 07 Jun 2013, 13:13

Zandrin ::
CRNIJASTREB ::Vukovi, lavovi, perad, ribe, i ostali iz carstva flore i faune, će najebati ko žuti... vuko i pogotovo jer oni su prvi na liniji odbrane...
ko zna mozda ima neka porodica ciji je zastitni znak buba svaba..ako ima, oni ce verovatno da prezive Very Happy
hahahha umiranje od smeha +
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Chandrian Pet 07 Jun 2013, 14:16

Zandrin ::
CRNIJASTREB ::Vukovi, lavovi, perad, ribe, i ostali iz carstva flore i faune, će najebati ko žuti... vuko i pogotovo jer oni su prvi na liniji odbrane...
ko zna mozda ima neka porodica ciji je zastitni znak buba svaba..ako ima, oni ce verovatno da prezive Very Happy

Zan al me nasmeja! + umiranje od smeha
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Zandrin Pet 07 Jun 2013, 14:22

pa drago mi je da vas nasmejah Very Happy sirim srecu, radost
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Srle Pet 07 Jun 2013, 16:42

Nim ::Srle, a Bren Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  3250678809
Pisao je neko vec o njemu ovde,postace drvo ili sta vec...Bladrejven fazon ?
Rikon mi je realniji,jer je pominjano i za Roba da ce biti naslednik,pa je onda on pricao Brenu isto to,pa se svi bore za Sansu iz tog razloga...itd...I onda bas onaj koga niko nije pomenuo u knjizi,postane vladar Very Happy Eto ...nije neka teorija,ali to je moje skromno misljenje.
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Princ Regar Pet 07 Jun 2013, 16:55

Ajde bre, dosta spama, tema je o Sibel i Dzejn, a ne o severnjacima Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od VojaLu Pet 07 Jun 2013, 17:24

Princ Regar ::Razlikuju se opisi Dzejn Vesterling koje daje Kejtlin i koje daje Dzejmi. Kejtlin kaze da je devojka lepa, sa dobrim kukovima za radjanje iliti good hips. Dzejmi vec kad je vidi kaze da: devojka je osrednja il lepuskasta ( ne znam kako tacno) ali svakako nije lepa devojka da se zbog nje izgubi kraljevstvo i da ima uske kukove, iliti narrow hips.

A to se sve desilo kada je Dzejmi pricao sa Sibel, tada je prvi put i video Dzejn.

Da Kejtlin čak dva puta u dva različita poglavlja razmišlja kako Džejn ima dobre kukove za rađanje... Dok Džejmi vidi uske kukove, mada ta Džejn koju mu pokazuju je uplakana i Sibel joj je oduzela krunu, pa je imala ožiljak na čelu i još kaže...
“Bila je moja.“ Džejn zajeca. „Nisi imala prava. Rob ju je za mene napravio. Ja sam ga volela.“
A inače Vesterlinzi su dobili Kastamiru, zanimljivo...

Što se tiče vukova: "Vukovi će se vratiti" kaže Džodžen Rid, do sad je uvek bio u pravu Very Happy

VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT  Empty Re: Zavera Tivin Lanister - Sibil Spajser/Vesterling - SPOILER ALERT

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu