WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 
Nim (8274)
Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_lcapKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Voting_barKompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

+11
VojaLu
Hokins
Ket sa kanala
азор ахаи
Princ Regar
Nim
CRNIJASTREB
Lya
Srle
Zandrin
Зимоврел
15 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 23:09

Tačno;), to su baš izraziti negativci, ne možeš im naći nikakvo opravdanje.
Osim Maloprstića, on je ljigavac, ali više za žaljenje.
Džofri je možda najodvratniji lik, ali, svaka čast kako ga je Martin oslikao, treba čak više veštine za stvaranje negativnog junaka nego dopadljivog.

Super, sad si me podsetio za Arju i njene brojne susrete.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Zevs86 Uto 18 Jun 2013, 23:12

Ergon Lar Tund ::Svi mi tu spadaju u crne.
LOL OK Very Happy Ala si se ti promenio onda u zadnje vreme, pre odredjenog vremena si govorio drugacije stvari Very Happy
Kiburn je sto se mene tice ludi naucnik, ali nikako ne bi rekao da je negativac. Realno u danasnje vreme bi bio samo patolog i niko ne bi rekao nista za to :
@Lya Maloprstic je za zaljenje zato sto... Ti nastavi Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 18 Jun 2013, 23:17

Ne znam, ja mislim da sam oduvek govorio da Martin ima i crnih. Smile
Kiburn je ludi naucnik, ali jahao je sa Krvavim lakrdijasima, radio je eksperimente na nevinim ljudima i sluzio pod Sersej koja je maltene jednako zla kao i on. To je prilicno zlo rekao bih. Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 3250678809
Ma Maloprstic meni nije za zaljenje. Mozda jeste bio kao klinac koji je bio zaljubljen u Kejtlin. Kao manipulator koji je koristio zenu a zatim je ubio, pali se na Sansu jer ga podseca na Ket, hoce da manipulise Sansom, zeli smrt Roberta koji ima oko 8 godina, fakticki je jedan od onih koji su pokrenuli rat, izdao je Neda... Very Happy
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 23:18

Zasto nema malo vise Pseta i Arje, oni su mi super tandem Smile

MP je za zaljenje zato sto je previse otisao sa kompleksima, eto zasto ZEvse Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 18 Jun 2013, 23:19

Tirion i Varis u Sudaru imaju dosta kompleksan odnos. Ona njihova nadmudrivanja i tajni sastanci su baš ostavili utisak. Zatim, tu je i odnos između Arje i Pseta. Vrlo rado bi jedno drugom izvadili oči, ali ipak su prinuđeni da sarađuju. Tormund i Džon i dalje gaje respekt jedan prema drugome.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 23:29

@ Zevs
Maloprstić je za žaljenje jer je kompleksaš do srži, koji pokušava da položajem, zločinima i spletkarenjem pronađe kompenzaciju za činjenicu da je celoga života bio i ostao samo jadni čovečuljak...ne zavređuje niti budi nikakvo pravo strahopoštovanje.

Šta mislite o Deni i Viserisu? Isto interesantno, pogotovo s njene strane.
Pomenula sam već Ludog Kralja i Raelu, ono kad se Džejmi seća zlostavljane kraljice...stresla sam se.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 18 Jun 2013, 23:31

Viseris je pokušao da se ponaša zaštitnički prema Deni, ali je ipak više prevladala njegova mračna strana. Pokušao je da je čuva pod staklenim zvonom, a kada to više nije moglo tako počeo je da ludi i da je maltretira.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Zevs86 Uto 18 Jun 2013, 23:33

Princ Regar ::Zasto nema malo vise Pseta i Arje, oni su mi super tandem Smile

MP je za zaljenje zato sto je previse otisao sa kompleksima, eto zasto ZEvse Very Happy
Hahahahaahaha a koliko je jos likova iz serijala  isto ttako previse otislo sa kompleksima i raznim idiotlucima, a njih ne navodite? Od svih aktera igre, on je neko ko je najvise uspeo. Poceo je sa nanjize stepenice i dogurao najvise.
Ne vidim razlog za zaljenje, ni malo. Covek se svidja Sansa koja je :
a) Lepa
b) Ima odlican miraz
c) Podseca ga na ljubav njegovog zivota
d) Voljna za saradnju Very Happy
e) Crvenokosa Very Happy
f) Prava, kako bi Fil iz Hercules rekao DID( damsel in distress) kojoj samo on moze da pomogne. I da pri tom on dobije nesto za uzvrat.
g)Uklapa mu se u sve planove
Ajde ti meni reci, da je to sto on radi nelogicno i crno? Iz cije perspektive to gledas, uopste?
@Ergon Da Kiburn svakako nije cvecka, ali niti mi je nesto upecatljivo crn lik. Meh, ima grdjih...
@Lya On je veoma uspesni mali, pametni coveculjak koji je veoma mnogo napredovao Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 23:33

Ona ga je volela dok on nije pao u ocaj, a pao je u ocaj posle svih ruganja i uvreda, verovatno kad je prodao majcinu krunu.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 18 Jun 2013, 23:35

I Maloprstić je jedino mogao da se uzdigne iz sranja koje je izazvao. Jer kako bi inače mogao da napreduje osim da ispravlja ono što je zakrpio.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 23:39

Varis je rekao za MP-a ovako: He would let the whole country burn if he could be the king of the ashes.
Ovo danas 3. put pricam Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 23:47

@Zevs:
Mene on neodoljivo podseća na jednog političara, al bolje da ne kažem koga!
Petir je crno-beli lik, skroz.

Viseris mi je u prvom čitanju bio uglavnom odvratan, ali, te paranoje, zanosi i nastupi ludila su više tužni nego što iritiraju. Ponekad mi je čak i bezveze što je Deni postupala dosta surovo, ali, opet, to je bilo nužno da bi izašla iz senke i pokazala da ima svoju "ličnost". Međutim, interesantnije su mi njene oscilacije između suštinske ljubavi i privrženosti bratu (jer, on joj je ipak bio sve što ima i jedina veza sa porodicom i korenima), i pokušaja da se otrgne od tiranisanja.

"King of ashes" ...beše i Eris rekao za Roberta?
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 18 Jun 2013, 23:52

Regar lepo kaze... Smile
Maloprstic je sociopata. Cak i ljudi poput Tivina, Sersei, Melisandre, Stanisa, Belona imaju ljude o kojima stvarno brinu (a nemaju taj yandere odnos) i koje nikada ne bi povredili. Maloprsticu je svako njegova igracka i poluga kojom se uzdize sve vise i vise. Ne verujem da je sa Sansom samo zbog Kejtlin, vec zato sto ce ako mu plan uspe drzati Gnezdo,Trozubac i Harendvor. Onda ne treba zaboraviti koliko ljudi je poginulo zbog njegovih akcije - sam rat i jeste zapoceo zbog ubistva Dzona Erina.
+, ako je neko za sazaljevanje ne znaci da mu je to dobra osobina. Ja sazaljevam Gregora jer on celog zivota ima glavobolje zbog kojih upada u berserk mod i svasta radi, ali nije cvecka ni bez toga.
Ima gorih likova od Kiburna, ali tu je on negde. xD
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 23:55

Lijeno, jesto rekao Eris za Roberta ali ne u istom kontekstu naravno, vec kad je hteo da spali grad, rekao evo mu pepeo grada pa neka bude kralj pepela Smile

Iskreno da je on vise voleo Ket nego sto je voleo sebe, jel mislite da bi uradio nesto da je spase? Pod uslovom da je znao sta joj se sprema
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 23:58

Znam da nije u istom kontekstu, povukao me isti izraz, ima ih nekoliko koji se provlače kroz knjige, od različitih ljudi. Npr. "reči su vetar".Very Happy
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Zevs86 Sre 19 Jun 2013, 00:22

Princ Regar ::Varis je rekao za MP-a ovako: He would let the whole country burn if he could be the king of the ashes.
Ovo danas 3. put pricam Very Happy
A Varis uvek govori istinu i ne radi za svoje ciljeve Wink Hahahahahahah, daj molim te LOL Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 3250678809
@Lya Meh, Maloprstic je upravo jedan veoma uspesni politicar. Nista vise. ne bi on uspeo da to sve uradi da svi ostali nisu bili tako losi u igri. I on sam je pricao, da mu je bilo manje vise lako da sve to organizuje i uredi. Covek je genije, ali bez blama i morala. Organizovao je rat i brdo ljudi da igra na njegov nacin da bi dobio ono sto zeli. Svaka mu cast na tome.
Ne kazem da mi je omiljeni lik ili tako nesto, vec samo da po meni on nije za zaljenje niti da je on skroz crn lik. Meni je Dzofri crn, Gregor crn, Sersei skoro skroz crna, Kralj Mesar crn Very Happy Oni Dotracki Kalovi su mi crni sto su raspracali kalasar, Eris, Liza setio bih se jos nekog ali sam umoran Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 3250678809
Sve u svemu ima ih dosta crnjih od MP-a. Jednostavno nsam stekao utisak zle i podle osobe. Vec jednostavno sracunate i veoma sposobne individue koja ima veoma jasno deklarisane ciljeve ka kojima stremi bez skrupula i moralnih ogranicenja Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Princ Regar Sre 19 Jun 2013, 00:32

Ali on zrtvuje citavu drzavu zbog svojih ciljeva Zevse, kako nije kompleksas onda? Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Zevs86 Sre 19 Jun 2013, 09:04

@Regar Znaci po tebi su kompleksasi oni koji koriste druge da bi postigli svoje ciljeve?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Princ Regar Sre 19 Jun 2013, 10:10

Zavisi koliko ih koriste, ako neko izazove rat cisto da bi se osvetio ljudima zbog kojih nije mogao da zaprosi devojku koju je hteo, onda jeste. To sto je on iskoristio situaciju i jos vise napredovao mu dolazi kao sporedan efekat. Znaci nije njemu bio primarni cilj da napreduje zbog toga sto je covek vlastoljubac vec zato sto je njegova epizoda sa Brendonom i Kejtlin na njemu ostavila kompleks da je ispod svih drugih.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Sre 19 Jun 2013, 13:40

On je makijavelista (MP).Laughing
Ne mislim ja da je on crni negativac. Ne bi imao moje sažaljenje da mislim. Interesantno je predstavljen, nije jednostavan.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Ergon Lar Tund Sre 19 Jun 2013, 13:46

Nije Maloprstic makijavelista. Makijavelista je Tivin koji je spreman da unisti celu jednu kucu jer su se pobunili protiv njega samo da bi pokazao moc, ali sve to za dobro Lanistera i ljudi Zapadnih zemalja. Uostalom, Makijaveli nije samo ,,end justifies the means'', MP jeste. Smile
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Pet 21 Jun 2013, 13:26

Mnogo mi je smešno kad mali Podrik ne zna kako da oslovi Brijenu:
"Ser? Moja gospo?"
Laughing
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Lya Čet 27 Jun 2013, 23:29

Sad se setih još jednog, meni lično interesantnog odnosa: Tirion-Džejmi.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od JohnieRW Čet 27 Jun 2013, 23:54

Sa naglaskom na deo kad Dzejmi oslobadja Tiriona, tu se sve vidi... a kako sam se samo iznervirao tad, kada su se posvadjali pre nego sto je Tirion otisao... uh...
JohnieRW
JohnieRW
Poznavalac Plamena
Poznavalac Plamena

Broj poruka : 707
Godina : 34
Raspoloženje : :)
Reputacija : 124
Points : 849
Datum upisa : 26.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od азор ахаи Čet 27 Jun 2013, 23:54

Што волим кад мудросерете о нечијим скривеним мотивима, нарочито код ликова попут Бејлиша. 
Смешни су ми они, махом гледатељи серије, који Станиса зову папучом. Човек је једноставно препознао страхопоштовање које Мел буди у поданицима и искористио то најбоље што је умео.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre - Page 2 Empty Re: Kompleksnost odnosa likova iz Pesme Leda i Vatre

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu