WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 
Nim (8274)
Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 40 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Najvaznija sporedna stvar

+37
Nocnoi_Dozor
Brat Crni
milan.milosewic
srbul
Areal
Garfi
Oberin Martel
mgorod
Harald Hridni
Ser Andrej
Eris
Blacko
StefkeKum
Gart
Окир
JohnieRW
Вештица
Hokins
Vazarius
Princ Regar
Dimeks
Srle
Nim
азор ахаи
VojaLu
Uno Nomesta
Zevs86
CRNIJASTREB
Struki
Edard Stark
Brka
Assassin
Sparkling Comet
Ket sa kanala
Havijer
Zandrin
Lothesse
41 posters

Strana 40 od 42 Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sledeći

Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pet 08 Jul 2016, 15:25

pretjeruješ zim. francuzi nisu igrali bunker, niti ga igra atletiko. igrali su produktivni fudbal miks defanzive i ofanzive. sam početak utakmice im je pripao dominirali su držali loptu stvorili sjajnu priliku koju nisu iskoristili, kasnije se povlače i prepuštaju jalovi posjed švabama. pa onda opet krajem poluvremena napadaju i daju gol. i time rješavaju utakmicu .. švabe imaju potencijal da igraju brže i bolje od posjeda, da igraju ko borusija dortmund (e to ja zovem fudbal),  ali ne. lev levat zove krepaća podolskog a ne zove marka rojsa. igra mu ivanović a on je već 2 godine rekreativac.
ponavljam njemci od 2010 ne igraju lijepo, već taktički. 2010 su plesali. nažalost nisu mogli protiv španskih smarača Držača lopte, ali su odučavali od fudbala argentinu, englesku (nikad jaču rekao bih), urugvaj, australiju, ganu.. e protiv nas jesu izgubili što za nas nije mala stvar(naravno mi to nismo kapitalizovali).
dakle danas ova njemačka nije tako ubitačna ni okomita. nisu ni na sp 2014 bili tako konkretni ali su bili konkretniji nego sad. ovo ep im je najtanje izdanje još od 2006(tada su igrali 1/2 uz pomoć sudija)
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Pet 08 Jul 2016, 15:53

Не знам Халкон, мени се чини да су играли бункер, бар сам ја то тако видела, можда само имамо различит доживљај игре. Мислим да су Немци више "покретали" игру и имали посед али га нису га искористили Sad Требала им је једна чиста 9 у нападу. Као Марио Гомес. И мислим да је излазак Боатенга из утакмице исто допринео поразу. Можда нису као што су некад били али су бољи од Француске иако резултатски се то не види :/ Кажњени су за две глупе грешке и то је то.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pet 08 Jul 2016, 18:37

boateng je štoper i to osrednji ne bi on uticao na rezultat sem da je ostao u igri da i on napravi koji penal.
bunker samo pogledaj čelzi 2012, ili utakmicu Švajcarska-Španija na sp 2010. to su bunkeri.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Sub 09 Jul 2016, 14:31

CRNIJASTREB ::
Zevs86 ::Kadar neverica... Strana zreba u kojoj su Spanci, Francuzi, Italijani, Nemci je dosta jaca od ove druge strane, ali realno... No, jbg. Iskreno, navijam za Francuze. Iako mi ne bi bilo krivo i da Nemci prodju. Ko god da prodje, samo da obrne Kristinu i ekipu Najvaznija sporedna stvar - Page 40 3250678809
obe strane žrijeba su jednake. e sad što su španci i englezi kiksali pa otišli njemcima i francuzima umjesto ovamo na portugal to je druga stvar.

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 29bhe9f
Ajd sad iskreno, uporedi dve strane zreba bez sofizma i te besmislene relativizacije koju furas cim se neko ne slaze sa tobom.
Sa jedne strane: Svajcarska, Poljska, Hrvatska, Portugal, Vels, S. Irska, Madjarska i Belgija.
Sa druge strane: Nemacka, Slovacka, Italija, Spanija, Domacin Francuska, Irska, Engleska i Island.
Hajde da to nekako klasifikujemo po snazi, od najaceg do najslabijeg po rezultatima na turniru?
Portugal - Francuska ( Francuzi ce biti bolji u duelu, domacini su i buduci osvajaci najverovatnije)
Vels - Nemacka ( Nemacka bolja, realno i bez pogovora)
Poljska - Italija ( Italiji prednost bez pogovora) , i Belgija - Island( bilo bi tvrdo, ali prednost dajem Belgiji)
Svajcarska - Slovacka ( tvrdo, ne znam kome bih dao prednost), Hrvatska - Spanija( Hrvati prednost, ocigledno) , Madjarska - Engleska (Engleska prednost) , Irska - S. Irska( Irska prednost)
Realno, meni je ocigledno da je strana zreba sa Francuskom jaca. Ne znam za vas ostale.

Sto se tice toga ko je bolji, Francuzi ili Nemci... Pa... Francuzi su bez pogovora bolja ekipa u ovom izdanju. Nemcima fale igraci u dobroj formi i imali su dosta povreda i u toku prethodne sezone i tokom prvenstva, te su i zbog toga slabiji. to sto je Jastra rekao za Nemce da im fali Klose, je velika istina. Veliki je problem i Levova bolecivost prema odredjenim igracima. Ali je to i deo snage ove ekipe, koja ima odlicnu atmosferu i koja je zaista rasla kao generacija. Neoprostivo je to sto nema Rojsa po meni, Gece i Podolski realno nemaju sta da traze ovde. Miler je klasa i on je samo odigrao lose ovo prvenstvo. Neverovatno je koliko se oseca nedostatak velicina kakva je Lam, i kakav je Klose. Mozda cak i vise nedostatak smirenosti i iskustva Lama nego ubojitost Klosea u teskim mecevima( mada je to stvarno veliki X faktor za ekipu Nemacke godinama bio) Jednostavno stvari nisu stimovale kako treba za Svabe skoro celo prvenstvo, na nacin na koji to obicno funkcionise. Mada oni su fudbalska velesila i tako okrnjeni i van forme. Sto su i dokazali. Ne brinem se ja za Nemce, oni su ogromna zemlja, sa ogromnim bazenom talenata iz kojeg formiraju selekciju koji metodicki rade, rade i rade. Vidim ih vec u Rusiji opet u polufinalu Wink Sa ili bez Leva na celu.
E sad da ne pricamo o tome sto su domacini u ogromnoj prednosti. Ogromnoj. Jednostavno, meni je Francuska bila veliki favorit i pojedinacno i timski, a i kada se uracunaju i svi X faktori koji ulaze u igru.
 U sredini su jaci i kompaktniji, u napadu opet konkretniji ( delom zbog formacije i igraca koji umeju da igraju polivalentno) , u odbrani cvrsci i fizicki besprekorni.

E sad, sto se tice price izmedju Zim i Jastre. Svakako je lepse videti ekipu koja igra konkretno, napadacki i daje golove iz tih istih napada. Nesto kao sto je Mancester radio '99te ili Barselona sa Ronaldinjom, ili Real sa Zidanom, ili Bajern u vise navrata, ili Juventus povremeno i itd. Mada je vec i dokazano da takticki fudbal donosi rezultate. Sto, nije toliko lepo za oko, ali kada govorimo o rezultatima i osvajanju trofeja ta lepota je vec... Odvec subjektivna i nekonstruktivna za ozbiljne price o taktici i formacijama Wink Jedna ekipa moze igrati lepo i lepo i lepo i lepo i biti bez trofeja, i moze igrati i lepo i osvajati trofeje i igrati ruzno i osvajati trofeje, i igrati ruzno i ne osvajati trofeje. Zavisi od xxx faktora. Jbg. Neki put je nemoguce igrati i lepo i osvajati trofeje, barem za neke ekipe jeste nemoguce. Kod nekih ekipa to jeste moguce, i kod tih ekipa ja navijam za to. Mada imam i razumevanje za ekipe ratnickog duha koje kolektivom i snalazljivoscu dolaze do rezultata. Toliko puta sam bio u obe situacije na terenu ( amaterski naravno) da zaista cenim obe uloge i oba mentaliteta zaista. Sjajan je osecaj kada igras lepo i dominiras, ali je takodje sjajan osecaj kada si "slabija" ekipa i odbranom i dobrom organizacijom i kontrama dodjes do rezultata. Jednostavno, to je fudbal Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Sub 09 Jul 2016, 17:54

Zevs86 ::
CRNIJASTREB ::
Zevs86 ::Kadar neverica... Strana zreba u kojoj su Spanci, Francuzi, Italijani, Nemci je dosta jaca od ove druge strane, ali realno... No, jbg. Iskreno, navijam za Francuze. Iako mi ne bi bilo krivo i da Nemci prodju. Ko god da prodje, samo da obrne Kristinu i ekipu Najvaznija sporedna stvar - Page 40 3250678809
obe strane žrijeba su jednake. e sad što su španci i englezi kiksali pa otišli njemcima i francuzima umjesto ovamo na portugal to je druga stvar.

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 29bhe9f
Ajd sad iskreno, uporedi dve strane zreba bez sofizma i te besmislene relativizacije koju furas cim se neko ne slaze sa tobom.
Sa jedne strane: Svajcarska, Poljska, Hrvatska, Portugal, Vels, S. Irska, Madjarska i Belgija.
Sa druge strane: Nemacka, Slovacka, Italija, Spanija, Domacin Francuska, Irska, Engleska i Island.
Hajde da to nekako klasifikujemo po snazi, od najaceg do najslabijeg po rezultatima na turniru?
Portugal - Francuska ( Francuzi ce biti bolji u duelu, domacini su i buduci osvajaci najverovatnije)
Vels - Nemacka ( Nemacka bolja, realno i bez pogovora)
Poljska - Italija ( Italiji prednost bez pogovora) , i Belgija - Island( bilo bi tvrdo, ali prednost dajem Belgiji)
Svajcarska - Slovacka ( tvrdo, ne znam kome bih dao prednost), Hrvatska - Spanija( Hrvati prednost, ocigledno) , Madjarska - Engleska (Engleska prednost) , Irska - S. Irska( Irska prednost)
Realno, meni je ocigledno da je strana zreba sa Francuskom jaca. Ne znam za vas ostale.
zevse nisi me očito shvatio. žrijeb je jednak. tako je urađen i tako je projektovan. ali u toku samog turnira to se poremtilo jer je engleska kiksala, nisu dobili slovačku U zadnjem kolu grupe i umjesto da budu prvi bili su drugi i otišli u pogrešan dio žrijeba. u bolji tj lakši je otišao vels kao prvi. ista stvar se desila špancima kiks protiv hrvata ih je poslao u teži dio. i tako se balans žrijeba poremetio.
i to je sve. da je bilo po planu i programu kostur bi izgledao drugačije, izjednačenije, ali kao što reče davno Trapatoni:
"Lopta je okrugla, ali ponekad je u njoj zec"
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od bockybp Pon 11 Jul 2016, 00:07

Uzeo Potugal prvenstvo igrajući očajan fudbal. Ali zasluženo. Za ovaj poraz je kriv Dešamp. Ne dati šansu Marsijalu, a forsirati Žirua i Žinjaka. A i Pogbu je stavio previše duboko da igra. Ceo turnir je skoro igrao defanzivnog veznog, iako je daleko korisniji malo više napred kao box to box igrač. Dešamp je debil...

A i drago mi je da je Kristijano uzeo nešto sa reprezentacijom. Ronaldo - Mesi 1-0  Very Happy
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 33
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Pon 11 Jul 2016, 00:17

Свиђа ми се како је Зеус све представио Smile
Слажем се, за не поверовати да је Португал узео европско првенство ове године. Нико није показао неки завидан ниво игре али њихов стил је био баш досадан. Све живе утакмице су ремизирали.
Да, тренер Француске је крив за пораз, гол нису успели убацити... А и ако су изгубили, баш их нешто мрзим.
Мислим да би у случају финала Немачка-Португал Немачка успела да их победи.
Више се не играју утакмице за треће место?
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od bockybp Pon 11 Jul 2016, 00:40

Зимоврел ::Више се не играју утакмице за треће место?
Za treće mesto se igra samo na svetskom.
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 33
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Pon 11 Jul 2016, 00:44

Ах, ок, не знам како ми је то промакло. Shocked
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pon 11 Jul 2016, 12:10

@Zim tebe španci naučili da ne voliš francuze Very Happy

prije utakmice sam navijao za francusku. ali kad se ronaldo povrijedio i kad sam vidio njegovu ludačku želju da nastavi iako ne može, suze i tri pokušaja da se vrati iako boli iako ne može da trči počeo sam navijati za njih. zbog njega kojeg nikad nisam volio. CR7 je arogantan i pomalo iritantan, ali samo na terenu. sinoć je sa klupe bodrio igrače, u pauzama im prilazio, masirao, davao savjete, bodrio, hrabrio i motivisao.
nakon ovoga postao je veći od mesija. mesi nikad nije bio vođa argentine mesi se nikada nije dokazao van sistema barse. i mesi nikad ništa nije uzeo sa reprezentacijom
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Dimeks Pon 11 Jul 2016, 13:23

Ја не памтим досадније финале ЕП. Очај.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pon 11 Jul 2016, 13:58

@dimi ovo ti je trend zadnjih par takmičenja. klupske sezone uzimaju danak
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Pon 11 Jul 2016, 16:12

CRNIJASTREB ::@Zim tebe španci naučili da ne voliš francuze Very Happy

Very Happy Стари непријатељи  Najvaznija sporedna stvar - Page 40 774478
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Pon 11 Jul 2016, 20:35

Kakvo iznenadjenje covece, auf Najvaznija sporedna stvar - Page 40 3250678809
Iskreno, mislio sam da ce Francuzi uspeti da ih pregaze, ali jbg. Ne znam zasto je toliko povukao Pogbu, niti ne razumem zasto uopste igra Ziru ( nije nista ekstra, zaist) kada moze da igra sa Marsijalom ili Grizmanom ili Pajeom kao laznom devetkom. Jbg. Platio je skolu sada Desamp, valjda ce nauciti za sledece neko takmicenje. Nisam stigao da odgledam celu, odgledao sam samo prvih 30ak minuta pa morao da odem na posao. Pregledao sam extended hajlajte.
Sto se tice Ronalda, skidam mu kapu sto se tice truda i pozrtvovanosti. I dalje mi je Mesi bolji Very Happy Ronaldo jeste osvojio Euro, ali je Mesi osvojio Olimpijadu i igrao finale svetskog. Tako da nije ni Mesi u reprezentaciji nistarija. Mada mi nije jasno kako Argentina ne uspeva da kapitalizuje tako sjajan tim koji ima vec dugo.
No, sad ide Olimpijada i kvalifikacije za Evroligu i LS. Bice fudbala! Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pon 11 Jul 2016, 22:13

@zevse jesi siguran da je mesi osvojio OI? to su radili tevez i kun ali mislim da on nije bio tu. mada nisam siguran.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Uto 12 Jul 2016, 23:33

^^ This
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Čet 14 Jul 2016, 12:49

CRNIJASTREB ::@zevse jesi siguran da je mesi osvojio OI? to su radili tevez i kun ali mislim da on nije bio tu. mada nisam siguran.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi#2007.E2.80.9308:_Copa_Am.C3.A9rica_final_and_Olympic_gold
Wink
I igrao je ni sam ne znam koliko vec finala Copa Americana Najvaznija sporedna stvar - Page 40 3250678809 Pun mu je kufer finala, nikako da osvoji to Najvaznija sporedna stvar - Page 40 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Čet 14 Jul 2016, 13:16

dakle ipak jeste. doduše oi medalja je na niskoj stepenici u svijetu fudbala. igrao je 2 finala kope zaredom i mislim ono jedno prije kad ih je raskovao brazil u finalu
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Čet 14 Jul 2016, 13:16

Видиш ти како Зеус подноси доказе, све црно на бело Smile Smile Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Čet 14 Jul 2016, 15:33

Зимоврел ::Видиш ти како Зеус подноси доказе, све црно на бело Smile Smile Smile
pa voli čovjek crno-bijelo Very Happy


reci mi zim kako španci ispratiše ep? u finalu im komšije, što vjerovatno njima ne stvara neku radost, pogotovo jer njih mijenjaju na krovu evrope
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Čet 14 Jul 2016, 15:48

Нису подигли нос овога пута, били су мало разочарани што нису прошли даље али су кривицу приписали селектору и томе што није повео млађе играче.
А што се тиче Португала и Француске, они који воле Реал Мадрид навијали су за Португал а јорганџије пошто мрзе Роналда навијали су за Французе и Грижмана. Већина је ипак сматрала да је Португал незаслужено у финалу због оноликих ремија од пре.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Čet 14 Jul 2016, 15:59

aha. kod nas se tako po forumu djeca a boga mi i odrasli dijele na ronaldovce i mesijevce. pošto mesi nema trofej barsini su navijali za francusku.
meni je sve to smiješno
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Čet 14 Jul 2016, 16:57

CRNIJASTREB ::
Зимоврел ::Видиш ти како Зеус подноси доказе, све црно на бело Smile Smile Smile
pa voli čovjek crno-bijelo Very Happy


reci mi zim kako španci ispratiše ep? u finalu im komšije, što vjerovatno njima ne stvara neku radost, pogotovo jer njih mijenjaju na krovu evrope
Da bre Very Happy

@Zim Pa trudim se da tako radim sa svakom temom kojom baratam, neki put to moze neki put bas i ne Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Зимоврел Čet 14 Jul 2016, 23:40

I like that Smile It's all documented for everyone to see Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od bockybp Čet 11 Avg 2016, 10:02

Ljudi moji, šta se ovo dešava sa olimpjicima? Onaj baksuz Udovičić najavljivao 18 medalja, a na kraju ćemo se vratiti bez ičega...

Nade još uvek polažem u vaterpoliste, iako igraju očajno. I Ivana Španović će da uzme medalju.
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 33
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 40 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 42 Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu