WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 
Nim (8273)
Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_lcapNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Voting_barNajvaznija sporedna stvar - Page 42 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Najvaznija sporedna stvar

+37
Nocnoi_Dozor
Brat Crni
milan.milosewic
srbul
Areal
Garfi
Oberin Martel
mgorod
Harald Hridni
Ser Andrej
Eris
Blacko
StefkeKum
Gart
Окир
JohnieRW
Вештица
Hokins
Vazarius
Princ Regar
Dimeks
Srle
Nim
азор ахаи
VojaLu
Uno Nomesta
Zevs86
CRNIJASTREB
Struki
Edard Stark
Brka
Assassin
Sparkling Comet
Ket sa kanala
Havijer
Zandrin
Lothesse
41 posters

Strana 42 od 42 Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od bockybp Pet 24 Mar 2017, 20:57

U poslednjih 10-20 godina smo imali bolju reprezentaciju od ove sadašnje. Ali za razliku od tih ekipa, ova zna da izvuče rezultat, što je na kraju krajeva najvažnije.

Jedino što mi se nije svidelo je to što je Muslin izbacio napadača a ubacio veznog. Jebem ti pa to je Gruzija a Nemačka! U svakom slučaju, posle dosta vremena je sve u našim rukama. Ne zavisimo od toga kako drugi igraju. Sad dobijemo Vels u junu i eto Rusije Very Happy
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 32
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Pet 24 Mar 2017, 21:10

bockybp ::U poslednjih 10-20 godina smo imali bolju reprezentaciju od ove sadašnje. Ali za razliku od tih ekipa, ova zna da izvuče rezultat, što je na kraju krajeva najvažnije.
Ovo! Muslin vodi ekipu kao iskusni lisac, za sada barem. Cak i kada napravi gresku u postavci, brzo je ispravi.
Mnogo mi se dopada poverenje koje daje Mitrovicu i Tadicu. Mislim da su njih dvojica kljuc za sve uspehe do sada, i ubuduce. Mitro je zver, koji ce biti sve bolji i bolji, dok je Tadic prava igracina koji konstantno gleda kako da da gol ili da napravi gol.

Pazi, ne ocekujem da ova reprezentacija osvoji svetsko, ali ocekujem da nas prikaze u najboljem svetlu.
Sto se tice tekme sa Velsom, pre mislim da ce da padne jos jedan X, i tu i protiv svih ostalih "jacih" repki. A da cemo dobiti Moldaviju i Gruziju do kraja i to je to Wink Prvi u grupi Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od bockybp Pet 24 Mar 2017, 21:41

Zevs86 ::Sto se tice tekme sa Velsom, pre mislim da ce da padne jos jedan X, i tu i protiv svih ostalih "jacih" repki. A da cemo dobiti Moldaviju i Gruziju do kraja i to je to Wink Prvi u grupi Very Happy
Evo sad baš gledam Vels i Irsku. Nemaju oni veze s vezom. Dobijamo i jedne i druge. Ali će sa Austrijom u gostima biti čupavo...
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 32
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Nocnoi_Dozor Sub 25 Mar 2017, 12:43

Bogme ako ovako nastavimo da igramo eto nas u Rusiji. Nama treba ovakav selektor.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Sub 25 Mar 2017, 20:59

Nocnoi_Dozor ::Bogme ako ovako nastavimo da igramo eto nas u Rusiji. Nama treba ovakav selektor.
Mora da bude cvrsta ruka, i da ima ogroman rispekt od strane igraca. Jedino tako mozemo da se nadamo bilo kakvom rezultatu. Tacno se vidi da kad god to nije slucaj, ode sve u propas' ( Santrac, Boskov,Petkovic, Antic) ...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Vazarius Ned 26 Mar 2017, 12:37

Zevs86 ::
Nocnoi_Dozor ::Bogme ako ovako nastavimo da igramo eto nas u Rusiji. Nama treba ovakav selektor.
Mora da bude cvrsta ruka, i da ima ogroman rispekt od strane igraca. Jedino tako mozemo da se nadamo bilo kakvom rezultatu. Tacno se vidi da kad god to nije slucaj, ode sve u propas' ( Santrac, Boskov,Petkovic, Antic) ...

Jel sam te ja dobro shvatio da si ovde napisao da Antic nije imao respekt. Pa on je posle raspada Juge jedan od nasih najboljih trenera. Mogli smo i grupu da prodjemo da se nisu igraci izblesavili i strasno kiksirali, pa izgubili od Australije 3:2.  Very Happy
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od bockybp Ned 26 Mar 2017, 13:13

Vazarius ::
Mora da bude cvrsta ruka, i da ima ogroman rispekt od strane igraca. Jedino tako mozemo da se nadamo bilo kakvom rezultatu. Tacno se vidi da kad god to nije slucaj, ode sve u propas' ( Santrac, Boskov,Petkovic, Antic) ...

Jel sam te ja dobro shvatio da si ovde napisao da Antic nije imao respekt. Pa on je posle raspada Juge jedan od nasih najboljih trenera. Mogli smo i grupu da prodjemo da se nisu igraci izblesavili i strasno kiksirali, pa izgubili od Australije 3:2.  Very Happy
Jedini ko u reprezentaciji nije poštovao Antića je bio Tole. Igrači su ginuli za njega...
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 32
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Nocnoi_Dozor Ned 26 Mar 2017, 13:45

Pa Tole je i bio kolovođa za Antićevu smenu. Koliko nas je taj čovek unazadio neće nikad niko.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Ned 26 Mar 2017, 14:22

Vazarius ::
Zevs86 ::
Nocnoi_Dozor ::Bogme ako ovako nastavimo da igramo eto nas u Rusiji. Nama treba ovakav selektor.
Mora da bude cvrsta ruka, i da ima ogroman rispekt od strane igraca. Jedino tako mozemo da se nadamo bilo kakvom rezultatu. Tacno se vidi da kad god to nije slucaj, ode sve u propas' ( Santrac, Boskov,Petkovic, Antic) ...

Jel sam te ja dobro shvatio da si ovde napisao da Antic nije imao respekt. Pa on je posle raspada Juge jedan od nasih najboljih trenera. Mogli smo i grupu da prodjemo da se nisu igraci izblesavili i strasno kiksirali, pa izgubili od Australije 3:2.  Very Happy
Ne, dao sam pozitivne primere nasih rezultata kad su treneri bili postovani i cenjeni od strane igraca koje vode. Posto sam vec Muslina pohvalio kao takvog, naveo sam i ostale. Isprati kontekst onoga sto pricam Very Happy 

@Boki Mislim da se vise radilo o tome da mu nije odgovarao finansijski, i da mu nije dozvoljavao da gura neke igrace, sto je opet finansijski Very Happy To su motivi, a ne neko fudbalsko postovanje izmedju strucnjaka ili tako nesto. Anticev renome kao coveka i sportiste, je i dalje neukaljan.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Sre 02 Avg 2017, 22:43

A jaou bre kakav dvomec Partizana i Olimpijakosa Very Happy Da sam ja igrao umesto Cirkovica ovaj dvomec, verovatno bi Partizan prosao, ali ajde Najvaznija sporedna stvar - Page 42 3250678809
Nemaju moj broj Very Happy A i iskreno, povredjen sam pa ne bih ni mogao da igram... Eventualno pod nekim blokatorima i za jako dobre pare Wink  

Sta reci u vezi meca a ne zaplakati? Koju poruku poslati... Jos Kljajic od sjaja do ocaja pa opet i opet u ovom dvomecu. Jankovic najbolji igrac Partizana u ovim kvalifikacijama uz Tavambu, ostaje sam i promasuje zicer za 2:3, 10 minuta pre kraja meca lebtijebem!


Koliko je bezvoljno ( cas' izuzecima) odigrao ovaj dvomec Olimpijakos, toliko Partizan nije imao srece tj Olimpijakos je imao srece.

Cekamo zreb za LE, pa da vidimo dokle mozemo tamo da doguramo...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Ned 06 Avg 2017, 22:31

Zevs86 ::A jaou bre kakav dvomec Partizana i Olimpijakosa Very Happy Da sam ja igrao umesto Cirkovica ovaj dvomec, verovatno bi Partizan prosao, ali ajde Najvaznija sporedna stvar - Page 42 3250678809
Nemaju moj broj Very Happy A i iskreno, povredjen sam pa ne bih ni mogao da igram... Eventualno pod nekim blokatorima i za jako dobre pare Wink  

Sta reci u vezi meca a ne zaplakati? Koju poruku poslati... Jos Kljajic od sjaja do ocaja pa opet i opet u ovom dvomecu. Jankovic najbolji igrac Partizana u ovim kvalifikacijama uz Tavambu, ostaje sam i promasuje zicer za 2:3, 10 minuta pre kraja meca lebtijebem!


Koliko je bezvoljno ( cas' izuzecima) odigrao ovaj dvomec Olimpijakos, toliko Partizan nije imao srece tj Olimpijakos je imao srece.

Cekamo zreb za LE, pa da vidimo dokle mozemo tamo da doguramo...
Ovaj dvomeč je stvar rutine. Bolji smo na terenu ali oni su imali iskustvo, i individualni kvalitet i svaki kiks brutalno kazne. Šutnuli su na gol 7 puta i dali 5 golova. Kljajić je loš golman. Prvi gol 6 beogradu je primio u bliži ugao gdje je stajao. Baš loši refleksi. Prvi gol u pireju, pa ja bih bolje odbranio. Čovjek hvata loptu, jaku loptu u visini glave.. Oooo  majko moja
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Pon 07 Avg 2017, 14:12

@Jastreb Mislim da ga je trema pojela. Ne bih rekao da ima lose reflekse, pre ce biti da je trema i pad koncetracije doveo do onog gola iz slobodnjaka. Sto se tice gola u prvi ugao, prvi krivci su Everton pa Cirkovic i ostatak odbrane pa tek onda on. Ali svakako snosi deo krivice za taj gol, malo manje nego ostali ali ipak da. Jbg, golmanov ugao i jos sut nije bio neodbranjiv.

Sto se tice ukupne ocene meca, moze se reci da je za Olimpijakos kad bi se gledao rezultat bilo nesto rutinski, ali na terenu je bila drugacija stvar. Ispraticu ih ove sezone da vidim kako ce igrati.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pon 07 Avg 2017, 15:06

@Zevse još nešto mislim da je krivica za eliminaciju i na Đukiću. Lijepo je to što on želi da se nadigrava i igra napadački, ali to je samoubistvo. Mislim da je Nikolić ostao da bi mi ovaj i ovakav Olimpijakos dobili. Namazaniji je trener, nije naivni romantik. Za ovo što Đukić želi da igra mi nemamo igrače. Fali nam bolji štoperski par, i bolji zadnji vezni. Everton je u krizi, Kosović je kriza, a Jevtović je samo pristojan i ništa više..
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Pon 07 Avg 2017, 16:46

CRNIJASTREB ::@Zevse još nešto mislim da je krivica za eliminaciju i na Đukiću. Lijepo je to što on želi da se nadigrava i igra napadački, ali to je samoubistvo. Mislim da je Nikolić ostao da bi mi ovaj i ovakav Olimpijakos dobili. Namazaniji je trener, nije naivni romantik. Za ovo što Đukić želi da igra mi nemamo igrače. Fali nam bolji štoperski par, i bolji zadnji vezni. Everton je u krizi, Kosović je kriza, a Jevtović je samo pristojan i ništa više..
Da. Bukvalno sam skoro iste stvari rekao i ja jednom drugaru. Nikolic bi izbacio ovaj Oli. I igrao bi prvi mec sa Evertonom i Jevtovicem  parkiranim ispred Cirkovica i Ostojica. Kosovic je dobar vezni, ali mu je odbrana losija strana. Meni deluje kao bolja verzija Brasanca. Everton je dobar krljac ( a la Gatuzo stajl) ali mu je napad losija strana, blago receno. Jevtovic odlicno pokriva odbranu a ume i pas da posalje, i retko gresi( drugi mec protiv Olija je bio prvi put da vidim da pravi gresku i to je napravio 2, ali nisu bile kapitalne) . Sto se mene tice ja bih igrao sa 2 Jevtovica i to je to Very Happy I slazem se da je potreban bolji stoperski par. Tacnije potreban je neko bolji od Cirkovica. I u drugom mecu nas je kostao jednog gola. Umesto sto Iliev juri zamenu za Leonarda, sto nam realno nije potrebno, bolje bi bilo da se isprsi za jednog dobrog i proverenog stopera kojeg bi upario sa Ostojicem, a Cirkovic moze da igra prvenstvo i kup ili nedajboze ako se neko od prva 2 stopera povredi da igra i Evropu.
Djukic voli da igra napadacki, i sa tim sam ok. Vidi se da ekipa zeli da se nadigrava. Ne mogu da mu zamerim mnogo sada, jer jos uvek ima kredit kod mene. Sto zbog proslog puta kad je vodio, sto zbog toga sto je ovo pocetak sezone i ima jos dosta vremena. 
E, i ovaj Jankovic me odusevljava kako igra na tom desnom krilu. Decko je odlican, ali ima istu boljku kao i Babovic. Nema zavrsnicu. Kad izadje pred golmana fali mu ta smirenost i preciznost. Ali je odlican u kreaciji napada i lik predstavlja stalnu pretnju po protivnicki gol.

A sto se tice Videotona, stvarno ne znam sta da ocekujem... Bojim se da ce nas Nikolic izbaciti, jer poznaje ekipu sjajno, i zna kako da postavi ekipu odbrambeno. Nemaju oni neku sjajnu ekipu, Scepovic nije neka igracina, a Lazovic jedva ima snage za 60 minuta koliko ja vidim. Ostatak ekipe ne poznajem, ali mislim da je realno reci da smo favoriti.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Pon 07 Avg 2017, 18:11

Ma bolji smo od Mađara, ali Nikolić je velika prednost za njih. On je stvorio ovaj tim, čovjek zna sve o ona. Zna šta koji igrač misli prije nego to ovaj i pomisli. Opet nadajmo se da su se oni ispucali protiv bordoa i da im je to dosta ove godine..
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od orome Uto 08 Avg 2017, 07:50

Mislim da ispadamo od Videotona. Nikolic je strasan trener takmicar, a ovaj nas je kao kod Czv Prosinecki, umire u lepoti i pas igri. Jos nesto, na derbiju ce jedan klub izgubiti ubedljivo, koji? Verovatno onaj koji prvi primi gol. Oba trenera igraju otvoreno i imaju ofanzivne postave. Ono sto u Partizanu pocinje ozbiljno da me ljuti je ponasanje Djurdjevica. Mase saigracima, ljuti se, suzdrzava se od pravovremenog pasa. Ja bih ga cak prodao Oliju ako ga hoce. Imamo Djordja Jovanovica koji je fudbalski skolovan igrac, mnogo mi se svidja, kao Ozegovic iz najboljih dana. Moze i glavom i nogom, moze i atraktivno. Djurdjevic je neupotrebljiv kada je okrenut ka golu sa loptom na 20metara od gola, slozicete se da je normalan napadac tada najopasniji.
orome
orome
Legendarni Gusar
Legendarni Gusar

Broj poruka : 319
Raspoloženje : :)
Reputacija : 21
Points : 380
Datum upisa : 28.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od CRNIJASTREB Uto 08 Avg 2017, 16:57

orome ::Mislim da ispadamo od Videotona. Nikolic je strasan trener takmicar, a ovaj nas je kao kod Czv Prosinecki, umire u lepoti i pas igri. Jos nesto, na derbiju ce jedan klub izgubiti ubedljivo, koji? Verovatno onaj koji prvi primi gol. Oba trenera igraju otvoreno i imaju ofanzivne postave. Ono sto u Partizanu pocinje ozbiljno da me ljuti je ponasanje Djurdjevica. Mase saigracima, ljuti se, suzdrzava se od pravovremenog pasa. Ja bih ga cak prodao Oliju ako ga hoce. Imamo Djordja Jovanovica koji je fudbalski skolovan igrac, mnogo mi se svidja, kao Ozegovic iz najboljih dana. Moze i glavom i nogom, moze i atraktivno. Djurdjevic je neupotrebljiv kada je okrenut ka golu sa loptom na 20metara od gola, slozicete se da je normalan napadac tada najopasniji.
Uroš je mnogo, arogantno biće.. Da je prizemniji bio bi mnogo opasniji igrač.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Zevs86 Sub 16 Jun 2018, 15:04


Heeej, prati li iko SveCk? Sta kazete ko je favorit?
E, ovo smo JohnieRW jos jedan clan foruma i ja pokrenuli YT kanal i napravili ovaj klip, pa bi bilo lepo da lajkujete i sabskrajbujete se Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 650
Points : 12646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od srbul Sub 16 Jun 2018, 17:13

Prati se redovno, upravo odgledah Argentina - Island. Jos je rano za favorite ali po igri iz ovih par utakmica Rusi i Spanci su tu negde.
srbul
srbul

Broj poruka : 344
Godina : 35
Raspoloženje : Noć dolazi i moja straža počinje...
Reputacija : 42
Points : 386
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Vazarius Pet 22 Jun 2018, 12:19

Malo dosadno prvenstvo. Slabije reprezentacije se brane, a ipak prime gol i tako u krug. Puno jedan-nula rezultata. Osim Spanija - Portugal, Argentina - Hrvatska i Ruske reprezentacije, prvenstvo dosadno. Nadam se da ce veceras protiv Svajcaraca biti zanimljio Very Happy
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od orome Sub 23 Jun 2018, 11:56

Sto se nasih tice idu kuci 99%. To se sad zna. Ono sto se ne zna je da li je VAR prijavio Brihu da je potrebno odgledati snimak ili nije i da li je Brih odbio gledanje snimka. Po meni morao je pogledati snimak VARa ne ulazim u to da li bi dosudio penal i da li bi ga dali.

Inace losa nasa igra, nismo trcali i igrali sa zeljom kao prvi mec. Nama ne odgovara rano vodjstvo, neverovatno ali istinito.
orome
orome
Legendarni Gusar
Legendarni Gusar

Broj poruka : 319
Raspoloženje : :)
Reputacija : 21
Points : 380
Datum upisa : 28.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od srbul Sre 27 Jun 2018, 09:35

Znači da li Srbija pobedila ili ne ubiću se od alkohola večeras. Goreće Srbija, goreće Beograd... Srbija mora da napadne, visoki presing na zadnju liniju štopersku Brazila. Ako budemo to uradili Srbija dobija sa 2:0. Hvala, doviđenja, laku noć!
srbul
srbul

Broj poruka : 344
Godina : 35
Raspoloženje : Noć dolazi i moja straža počinje...
Reputacija : 42
Points : 386
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najvaznija sporedna stvar - Page 42 Empty Re: Najvaznija sporedna stvar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 42 od 42 Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu