WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Assassin (13622)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 
Nim (8274)
Kreiranje likova - 2.grupa Vote_lcapKreiranje likova - 2.grupa Voting_barKreiranje likova - 2.grupa Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Kreiranje likova - 2.grupa

4 posters

Ići dole

Kreiranje likova - 2.grupa Empty Kreiranje likova - 2.grupa

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 19 Jun 2012, 22:47

Dakle, ovde kreiramo likove. Ispod ću napisati sve što je potrebno, vi samo prekopirajte i popunite. Neka bekstori bude dug najmanje 10,15 redova, to treba bude opširno. Ne preterajte sa oružjem i opremom. Bogove izmislite slobodno. Moralno opredeljenje je allingment. Do 5 magija, ne previše jakih (nađite na Netu primere).

Ime:
Prezime:
Pol:
Starost:
Rasa:
Klasa:
Moralno opredeljenje:
Versko opredeljenje:
Mesto porekla:
Oružje:
Odeća:
Oklop:
Ostala oprema:
Magije (ako je casting klasa):

Pozadinska priča
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kreiranje likova - 2.grupa Empty Re: Kreiranje likova - 2.grupa

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 19 Jun 2012, 23:38

Zanemarite onog lika što sam pravio.


Poslednji put izmenio Ergon Lar Tund dana Pet 22 Jun 2012, 12:29, izmenio ukupno 6 puta
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kreiranje likova - 2.grupa Empty Re: Kreiranje likova - 2.grupa

Počalji od Witcher Sre 20 Jun 2012, 23:11

Ime: Markus
Prezime: Leštat
Pol: Muski
Starost: 27
Rasa: covek
Klasa: Blackguard
Moralno opredeljenje: Lawful evil
Versko opredeljenje: Vatonur, bog tame
Mesto porekla:Uimort
Kosa: Crna
Oci: Plave, u bici crvene
Tezina: 86 kg
Visina: 1, 92 m
Oružje: One-handed mac i stit
Odeća: bela kosulja, smedje caksire i cizme
Oklop: kompletan medium armor sa kacigom
Ostala oprema: razni otrovi
Magije (ako je casting klasa): aura zla,detektovanje dobra
Pozadinska priča:
Ceo moj zivot je laz. Rodjen sam kao jedini sin visokog lorda grada Uimorta, od malih nogu obucavan za borbu sa macem i stitem, sa 8 godina odveden od stranesvestenika Svetlosti u hram i gde se obucavam dalje da postanem clan njihove svete vojske kao paladin. Sa 20 godina zavrsavam obuku i stupam u vojsku. Na leto posle mog 23. imendana vojska u kojoj sam ja bio je poslata na zadatak - da ubiju mog oca, kao i celu moju porodicu. Pokusao sam... pokusao sam da odbranim majku i svog malog brata koga nikada nisam ni upoznao ali sam bio lako savladan, i predamnom moja porodica je bila optuzena za klanjanje Vatonuru, bogu tame i smesta pogubljena na moje oci. Bacen sam u tamnicu, u kojoj sam se igrom slucaja igrao kao dete, setio sam se tajnog prolaza koji vodi do radne sobe moga oca. Tamo pronalazim dokaze da su sumnje brastva Svetlosti bile opravdane, knjigu Šimeran, koja sluzi za prizivanje demona pa i samog Vatonura, moj otac, visoki lord Leštat je bio i visoki svestenik tame. Ja tu knjigu nisam unistio...ne ustao sam protiv svega sto su me ucili godinama iskoristio sam je kao i moj otac godinama pre mene, obecao sam Vatonuru svoju vecnu pokornost u zamenu za jedno - osvetu. Osvetu nad mojom bivsom bracom koja su me napustili. Uronio sam u tamu i kada sam se probudio u sumi imao sam samo jednu misao:Unistiti sve sto predstavlja Svetlost.


Poslednji put izmenio Witcher dana Čet 21 Jun 2012, 00:37, izmenio ukupno 2 puta
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kreiranje likova - 2.grupa Empty Re: Kreiranje likova - 2.grupa

Počalji od Nian Belrojević Čet 21 Jun 2012, 00:22

Ime: Rit'zen
Prezime:Tamnooki
Rasa: Covek
Klasa:Sorcerer
Godine:34
Visina:182
Tezina:78
Odeca:Tamno plava, gotovo crna odora, bela kosulja ispod, crvene jahacke pantalone i zift crne duboke cizme, kapuljaca.
Oklop:Lagani oklop od crne koze koji prekriva grudi i abdomen
Oruzje:Stap od Ledenog dodira, normalan quarterstaff koji dobija +1 na stetu od leda, a +2 neprijateljima koji imaju slabost na led.
Pocetne cini:Animate Dead, Larloch's Minor Drain, Horror, Domination.
Dodatna oprema:sest napitaka za lecenje, svitak Ruku Koje Gore, svitak Stita, Svitak Magicnog Projektila.
Boja kose: Crna
Boja koze: bleda, gotovo bela.
Moralno opredeljenje: Chaotic Evil
Mesto porekla: Nepoznato
Nacionalnost: nepoznata

Kada ga upitate o njemu i njegovoj prošlosti, RIT'ZEN TAMNOOKI vas isprva ignoriše, zagledan u daljinu, on samo mrmlja sebi u bradu, a onda okreće svoje beziražajno lice i hladne oči ka vama. Manijakalni osmeh koji mu je ispuzao na lice i varnice u očima ga čine da izgleda zastrašujuće.
Rećiće vam da je znao, ali je zaboravio, a onda se seća, i zaboravlja. Da se vrti u tom prokletom, začaranom krugu. Jedino što sa sigurnošću može da tvrdi je jedno: On je sam. Ali on je smrt. I zaista, priznaće svoj afinitet za leševe, njegove eksprimente, njegovu strast ka reanimiranim telima koje pogoni magija. Cerekaće se, i osvratati oko sebe, pričajući sa ljudima koji nisu tu. Ali će se onda uozbiljiti, i jasno vam staviti do znanja da on nije neko koga treba olako odbaciti, ili prevariti. Ali takođe priznaje da ga nije preterano briga za čast i odanost, te da on ne kažnjava izdaju, već ubija one koji ga izdaju ili od kojih nema nikakvu korist, iz čistog, bolesnog zadovoljstva. A onda će uzdahnuti, i priznati da on služi samo jednoj svrsi: sejanju haosa.
Nian Belrojević
Nian Belrojević

Broj poruka : 285
Godina : 30
Raspoloženje : Nadrkani cinik.
Reputacija : 12
Points : 307
Datum upisa : 28.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kreiranje likova - 2.grupa Empty Re: Kreiranje likova - 2.grupa

Počalji od Areal Čet 21 Jun 2012, 01:13

Ime: Deldur
Prezime: Luelin
Pol: Muski
Starost: 100
Visina: 175cm
Težina: 75kg
Rasa: vilenjak
Klasa: Clerik
Moralno opredeljenje: Chaotic Good
Versko opredeljenje: Bog stvoritelj
Mesto porekla: Milanil
Oružje: One-handed mač i štit
Odeća: plava tunika sveštenika boga stvoritelja, braon pantalone i čizme
Oklop: pancirna košulja i šlem
Ostala oprema: specijalna sveta voda, magično bilje, pribor za lečenje, pribor za oštrenje oružja
Magije (ako je casting klasa): magic wapon, bless, cure wounds, fear, summon creature i zato što je clerik turn undead
Pozadinska priča: Verovatno se više mnogi i nesećaju ko su bili sveštenici boga
stvoritelja, ali im je zato drugo ime reda sigurno poznato jer malo ko
nije čuo za "Borbene sveštenike", ovo drugo njima nadenuto ime dobili su
po domenima rata i snage, u okviru kojih su se oni obučavaju.

Neposredno posle bitke kod crvenog klanca, sveštenici iz reda boga stvoritelja, pružali su pomoć svima kojima je bila potrebna, bilo da su bili sa tamne ili svetle strane. Zbog toga je njihov red izbačen iz redova Zlatne alijanse. Upočetku nisu bili progonjeni, jer su svi dobro pamtili njihovu hrabrost i odlučnost za vreme bitke, ali kako su godine prolazile njihove usluge su sve više zaboravljane pa je tako počeo i njihov progon. Najžešći u progonu bili su okoreli svetlonosci, koji ih nisu podnosili ni pre bitke zbog njihove rase, smatrajući ih nedostojnim, jer svi pripadnici reda boga stvoritelja bili su vilenjaci. Pripadnici reda su se zato povukli u svoje hramove duboko u vilenjačkim šumama, ali sa namerom da povrate nepravedno oduzeto im mesto.

Njihovo učenje nalaže da treba pomoći svakom kome je pomoć potrebna, bilo da je on prijatelj ili neprijatelj. To učenje je na početku bilo prihvaćeno u celoj alijansi, ali su njeno vođstvo kasnije preuzele neke drugačije vođe. Moguće je čak i da je pružanje pomoći ranjenim neprijateljima samo poslužilo kao izgovor za njihov progon, možda je novim vođama smetalo njihovo učenje.

Oko 50 godina posle bitke u hram je dovedena grupa mladića, među kojima sam bio i ja. Tu smo prvo učili razne veštine lečenja, kako magijskog tako i pomoću bilja i raznih napitaka. Kasnije smo prešli na borbenu obuku. Prvo smo naučili kako da se borimo i koristimo naše oružje i štitove. Posle toga na red dolazi upotreba magije u borbi. I na kraju veština borbe protiv neumrlih.

Po završetku obuke, svaki novi pripadnik reda mora da ode u beli svet i tamo dokaže svoju vrednost i stekne neophodno iskustvo pre nego što se vrati da obučava nov naraštaj sveštenika. Tako se zbilo i samnom. Na odlasku predati su mi već dugo korišteni mač, štit, pancirna košulja, šlem, kao i naša plava tunika. Jer običaj nalaže ako hoćeš bolje oružje i opremu moraćeš sam da ih zaradiš.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kreiranje likova - 2.grupa Empty Re: Kreiranje likova - 2.grupa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu