WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Zadnje teme
    » Spam Tema....
    od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

    » Sta trenutno slusate
    od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

    » Slike prirode nam majke
    od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

    » Predstavite nam se....
    od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

    » Robert Džordan "Točak vremena"
    od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

    » Robin Hobb - Vidovnjaci
    od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

    » Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
    od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

    » Igrice (Generalno)
    od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

    » Sta sada citate?
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

    » Winter Is Coming...to HBO
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

    » Dela, po povoljnoj ceni.
    od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

    » Srećna 2o2o!
    od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

    » Serije koje volite / trenutno pratite
    od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

    » Silmarilion
    od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

    » Jezik Čitanja
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

    » Novi filmovi i filmske novosti
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

    » "Vukodav" - Marija Semjonova
    od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

    » Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
    od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

    » Srećna 2o19!
    od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

    » Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
    od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

    Pristupi

    Zaboravio sam šifru

    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
    Naj bolji poslanici
    Зимоврел (15838)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Sparkling Comet (15528)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Assassin (13622)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Zevs86 (11916)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Zandrin (10789)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    CRNIJASTREB (10420)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Princ Regar (9341)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    LunarFang (9218)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Uno Nomesta (8868)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 
    Nim (8274)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Vote_rcap 

    Maj 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

    Kalendar Kalendar


    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    +26
    Nim
    achilles2211
    Kael Adonai
    Vazarius
    bockybp
    Dimeks
    VojaLu
    Uno Nomesta
    Dr Nedeljkovic
    Hokins
    Zandrin
    Kosingas
    Assassin
    Areal
    Зимоврел
    CRNIJASTREB
    Maka
    Nocnoi_Dozor
    Lothesse
    Zevs86
    Glumac92
    Prince of Ravens
    Eriops
    Princ Regar
    LunarFang
    orome
    30 posters

    Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

    Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od LunarFang Čet 14 Nov 2013, 23:26

    I ja da opet pozelim dobrodoslicu! Smile
    LunarFang
    LunarFang
    Lord od Besnog Rta
    Lord od Besnog Rta

    Broj poruka : 9218
    Godina : 33
    Raspoloženje : kako kad
    Reputacija : 368
    Points : 9664
    Datum upisa : 21.03.2011

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od CRNIJASTREB Čet 14 Nov 2013, 23:36

    ne reče mi ko su ti omiljeni pisci uopšte a i EF
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 37
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zevs86 Čet 14 Nov 2013, 23:51

    Dobrodoslica i ovde, vec sam je pozeleo na fb-u Wink
    Sto se tice ideje Kosingasa i trilogije, vecina ljudi sa foruma zna moje misljenje o njoj. Ja sam kupio i procitao prvi deo, onda uzeo iz biblioteke drugi deo, krenuo da citam i stao. Jednostavno mi se nije dopalo. Dijalozi, prelazi iz dijaloga u monologe i u desavanja, konstrukcija recenica, ne znam... Ideja mi se jako dopala, i bas sam bio uzbudjen zbog radnje i cele price. I zaista sam se nadao da ce drugi deo biti bolji od prvog, ali nisam to nasao. Makar u prvih 50ak strana je sve bilo isto, i nisam mogao vise. Nekako mi stil nije legao Sad A posto se drzim neke politike "ne trosenja" vremena na knjige koje mi se ne svidjaju (jer mi je dugacka lista knjiga koje zelim da procitam) , ja sam odustao i presao na ono sto me zanima.
    U svakom slucaju mnogo mnogo mnogo bolje od Petkovicevih Vukova Wink
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od CRNIJASTREB Pet 15 Nov 2013, 00:00

    npr zevs je jedan od tih što su istraumirali petkovića...
    zevs pljus za iskrenost...
    ja sam drugačiji ja čitam sve živo i nikad ne odustajem... doduše ja sam brzi čitač
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 37
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zevs86 Pet 15 Nov 2013, 00:03

    @Jastreb Nisam ga ja istraumirao bre KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 3250678809 On je vec otisao sa foruma pre nego sto sam stigao da uradim bilo sta Wink Voleo bih da umem da se izrazavam kao Zim, pa da sve to lepo srocim i izjavim da zvuci strucno Very Happy No, ne umem. Pa moram da se snalazim kako znam i umem Wink
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Uno Nomesta Pet 15 Nov 2013, 00:05

    Alko hoćemo da osane KOsingas na forumu moramo Zevsa udaljiti sa ove teme xD
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Vazarius Pet 15 Nov 2013, 00:06

    Evo Zevs divljaku i ja sam te plusirao, iskrena ti ta grmljavina.
    Vazarius
    Vazarius
    Gospodar Brzorečja
    Gospodar Brzorečja

    Broj poruka : 3077
    Raspoloženje : koracanje
    Reputacija : 237
    Points : 3432
    Datum upisa : 27.06.2011

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zevs86 Pet 15 Nov 2013, 00:19

    @Uno Ma nemajte brige, nemam namere da teram coveka bre! Drago mi je sto imamo novog clana, samo jednostavno ja moram da podelim svoje misljenje sa njim. Isto tako bi i Martinu i Eriksonu rekao sta imam KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 3250678809 Nadam se da mi nece zameriti na iskrenosti, jer ja drugacije ne znam Wink
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od CRNIJASTREB Pet 15 Nov 2013, 00:23

    erikson možda bude član ali bojim se da ce martin prije madrknuti nego naići na forum u čast svog djela
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 37
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zandrin Pet 15 Nov 2013, 09:09

    eriksona bih zadavila golim rukama...pa sta on meni radi u onoj knjizi, eeeeej
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Pet 15 Nov 2013, 09:49

    Kao što sam rekao, ne dam se lako uplašiti, a svako ima pravo na svoje mišljenje jer su ukusi različiti. Poštujem Zevsovo mišljenje. Ako mu se ne sviđa - ne sviđa mu se, nije smak sveta. Verovatno se meni ne sviđa nešto što on smatra odličnim.
    Jastrebu sam ostao dužan da kažem ko su mi omiljeni pisci. Generalno, Hemingvej, London, Štajnbek, Dima... Od fantastike, Asimov, Sagan, Herbert. Od epske, Tolkin, Džordan, Martin, Erikson...
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zandrin Pet 15 Nov 2013, 10:08

    a evo ti i prvi plus, da ne kazes kako smo opasni Very Happy
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zandrin Pet 15 Nov 2013, 10:10

    inace ona legenda o plavoj ruzi...citala sam sinoc...ono je prelepo...koliko samo takvih legendi se krije u nasim krajevima

    steta sto se vise ne pise o nasoj mitologiji, verovanjima, legendama

    al ne brinem se, kada malo izlizu trenutne legende i mitologije, preci ce oni na slovensku mitologiju
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Areal Pet 15 Nov 2013, 11:06

    @Vaz i Uno oladite sa Zevsom da ne saljem vojsku na vas Very Happy.
    Areal
    Areal
    Lord zaštitnik Zapada
    Lord zaštitnik Zapada

    Broj poruka : 5992
    Godina : 40
    Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
    Reputacija : 403
    Points : 6443
    Datum upisa : 01.01.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kael Adonai Sub 16 Nov 2013, 10:13

    Kada mi je Loti rekla da je došao Tešić, nisam verovao. Želim Vam dobrodošlicu i nadam se da ćete ostati. Smile 

    Kosingas svakako zaslužuje sve pohvale, ja sam bio prezadovoljan knjigama kada sam pročitao. Mnogo ozbiljnije delo od Stojiljkovića. Ozbiljan rad na istraživanju, dobra priča, dobra povezanost hrišćanstva i mnogobožstva. Oprostite, ne može da se poredi sa Martinom, Džordanom i Tolkinom, ali sam knjige pročitao u jendom dahu, čak sam i devojku zarazio koja ne čita fantastiku. Očekivao sam veću družinu i veći broj ljudi koji utiču na priču, ali to je posledica čitanja pomenute trojke gore. Inače, stil pisanja povezao sam monahom Gavrilom, koji ipak nije bio neki učenjak nego više čovek naroda, tako da nisam očekivao ni neki visoki stil pisanja.

    Inače, pominjao sam Vas svom mentoru na fakultetu. Na nekom predavanju smo profesor i ja pričali studentima kako nemamo podataka o pobožnosti neplemića u srednjem veku kod nas, i uopše u Evropi, pa sam ja spomenuo kako ste vi to odlično odradili. Inače na doktorskim sam studijama iz sociologije hrišćanstva pa me i sa te strane interesuju Vaše knjige. Imam par pitanja, ako sam Vas smorio, izvinite. Smile Koliko je toponima deo istraživanja, a koliko Vaše mašte? I da li ste imali neke podatke na osnovu kojih ste govorili o pobožnosti seljaka u tom periodu?

    A sada kao obožavac, da li će da se reši misterija oko plašta i crnog zmaja u Zlatnom ždralu? Ako je crni zmaj imao veze sa smrću Dušanovom i sa katolicima, a Zlatni ždral (koliko sam shvatio Loti što mi je ispričala, imam knjigu još je nisam počeo) se bavi Milošem i njegovim životom na dvoru Dušanovom. A ako njegova smrt ima veze sa tim što je hteo da se okrene katolicima, a naša crkva ima veze sa čuvanjem plašta... ok, stajem, malo sam se zaneo. Shocked  Ne tražim objašnjenje za svoju teoriju naravno, samo me interesuje da li hoće da se razreši ili ne? Pomoglo bi mi da krenem da čitam što pre. Very Happy Razumeću i ako na ovo ne odgovorite, ali ću biti tužan. Crying or Very sad

    Još jednom, izvinite ako sam bio dosadan. Smile
    Kael Adonai
    Kael Adonai

    Broj poruka : 42
    Godina : 35
    Raspoloženje : raspolozen
    Reputacija : 4
    Points : 48
    Datum upisa : 22.10.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zevs86 Sub 16 Nov 2013, 12:35

    @Kosingas Nikakve namere neman da pretim ili plasim, uveravam te Wink
    Kao sto rekoh, ogroman plus od mene imas zbog ideje. Medjutim, taj stil meni ne lezi i to je to, jednostavno nisam mogao da citam dalje. Definitivno plus za izbor pisaca + ! cheers 
    @Areal Tejk it izi Wink Ol iz vel Very Happy
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Areal Sub 16 Nov 2013, 17:14

    Ma sve je ok Zevse Smile. Inace svidja mi se Kosingaso-ov izbor pisaca :Dima + za to.
    Areal
    Areal
    Lord zaštitnik Zapada
    Lord zaštitnik Zapada

    Broj poruka : 5992
    Godina : 40
    Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
    Reputacija : 403
    Points : 6443
    Datum upisa : 01.01.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Sub 16 Nov 2013, 21:03

    Kael Adonai, svi toponimi iz knjige su autentični, tj. postoje i neke sam izvukao iz knjige prof. Sretena Petrovića "Srpska mitologija - mitološke mape", a za neke sam saznao na licu mesta dok sam još planinario. Na kraju knjige, verovatno si primetio, nalazi se spisak literature koju sam koristio, pa je pobožnost seljaka takođe detaljno opisana i tačna. U tome su mi pomagala ne samo navedena dela već i sam prof. Petrović koji je i napisao prolog na kraju Smrtovanja. Dakle, sve je autentično i stvarno, ma koliko nam to strašno ili neverovatno izgledalo.
    Trilogija Miloš Obilić hronološki prethodi Kosingasu i trećom knjigom će se povezati sa njom. U toj drugoj trilogiji ima mnogo više istorijskih događaja i u tom smislu je i opisana Dušanova smrt, sa istorijskog aspekta, nema veze sa Crnim Zmajem. Ipak, ono što te zanima naći ćeš kada budem pisao nastavak Kosingasa, tj. vremenski period za vreme Stefana Lazarevića.
    Inače, drago mi je da ti se Kosingas dopao, a verujem da će isto biti i sa "Milošem Obilićem" za koji svi kažu da je mnogo bolje napisan. I za  to mi je drago, čovek se uči i napreduje dok je živ.
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od CRNIJASTREB Sub 16 Nov 2013, 21:43

    + za ovo napredovanje u pisanju..
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 37
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od achilles2211 Pon 23 Dec 2013, 13:38

    Sada zavrsih sa citanjem i nekako sam tuzan. Uvek tako bude kada dodje kraj serijala, ali Boze moj, svemu dodje kraj. Meni je serijal odlican! Malo me kopka ko je bio gospodar Crnog zmaja i VIdovina, ali imam neke svoje teorije Smile 
    Gospodine Tesic, u prethodnom postu ste napisali da cete pisati nastavak Kosingasa? Tj. period za vreme Stefana Lazarevica, ko ce tu biti glavni lik i oko koga ce se vrteti prica, ako sme da se zna? Smile
    Jos jednom sve cestitke za serijal, procitao sam ga u jednom dahu.
    achilles2211
    achilles2211

    Broj poruka : 68
    Godina : 33
    Raspoloženje : Tri su stvari od kojih svako mudar strahuje: uzburkano more, noć bez meseca i gnev mirnog čoveka.
    Reputacija : 3
    Points : 73
    Datum upisa : 11.04.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Ned 29 Dec 2013, 11:17

    Hvala, Ahile. Verovatno si u pravu što se tiče gospodara Crnog zmaja! ;)Inače, u nastavku Kosingasa, osim despota Stefana, naravno, glavni lik će biti i Gavrilo. A tema će između ostalog biti i jedna manje poznata, i moglo bi se reći, mračna epizoda iz Stefanovog života.  Cool
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 12:50

    Zevs86 ::Nekako mi stil nije legao

    odustao si od knjige samo zbog stila kojem je pisana? Mhm... to se meni desilo sa Uliksom. Ali nesto nisam siguran da se Dzojs mnogo sekira zbog toga... Cool
    avatar
    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 12:51

    Kosingas ::Hvala, Ahile. Verovatno si u pravu što se tiče gospodara Crnog zmaja! ;)Inače, u nastavku Kosingasa, osim despota Stefana, naravno, glavni lik će biti i Gavrilo. A tema će između ostalog biti i jedna manje poznata, i moglo bi se reći, mračna epizoda iz Stefanovog života.  Cool

    Strajk u Srebrenici?
    avatar
    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zevs86 Sub 10 Maj 2014, 12:57

    Trolovanje se nastavlja... Samo se uspesno preselio na druge topice...
    Zevs86
    Zevs86
    Lord zaštitnik Dola
    Lord zaštitnik Dola

    Broj poruka : 11916
    Godina : 37
    Raspoloženje : Meh
    Reputacija : 651
    Points : 12647
    Datum upisa : 28.02.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Gost Sub 10 Maj 2014, 12:59

    Zevs86 ::Trolovanje se nastavlja... Samo se uspesno preselio na druge topice...

    Sta je ovde trolovanje, leba ti?
    avatar
    Gost
    Gost


    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 4 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu