WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Zadnje teme
    » Spam Tema....
    od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

    » Sta trenutno slusate
    od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

    » Slike prirode nam majke
    od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

    » Predstavite nam se....
    od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

    » Robert Džordan "Točak vremena"
    od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

    » Robin Hobb - Vidovnjaci
    od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

    » Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
    od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

    » Igrice (Generalno)
    od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

    » Sta sada citate?
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

    » Winter Is Coming...to HBO
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

    » Dela, po povoljnoj ceni.
    od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

    » Srećna 2o2o!
    od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

    » Serije koje volite / trenutno pratite
    od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

    » Silmarilion
    od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

    » Jezik Čitanja
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

    » Novi filmovi i filmske novosti
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

    » "Vukodav" - Marija Semjonova
    od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

    » Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
    od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

    » Srećna 2o19!
    od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

    » Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
    od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

    Pristupi

    Zaboravio sam šifru

    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
    Naj bolji poslanici
    Зимоврел (15838)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Sparkling Comet (15528)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Assassin (13622)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Zevs86 (11916)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Zandrin (10789)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    CRNIJASTREB (10420)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Princ Regar (9341)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    LunarFang (9218)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Uno Nomesta (8868)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 
    Nim (8274)
    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_lcapKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Voting_barKOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Vote_rcap 

    April 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

    Kalendar Kalendar


    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    +26
    Nim
    achilles2211
    Kael Adonai
    Vazarius
    bockybp
    Dimeks
    VojaLu
    Uno Nomesta
    Dr Nedeljkovic
    Hokins
    Zandrin
    Kosingas
    Assassin
    Areal
    Зимоврел
    CRNIJASTREB
    Maka
    Nocnoi_Dozor
    Lothesse
    Zevs86
    Glumac92
    Prince of Ravens
    Eriops
    Princ Regar
    LunarFang
    orome
    30 posters

    Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

    Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Lothesse Ned 11 Maj 2014, 00:07

    Zamolila bih vas da se sklonite sa ove teme ako nemate nista da napisete o Tesicevim knjigama. Raspravljajte se negde drugde.
     KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 347406 


    Zavrsila sam Koplje, dopada mi se. Bila mi je dirljiva scena kada je Milos postao vitez i celo to poslednje poglavlje.


    Poslednji izmenio Lothesse dana Sub 16 Avg 2014, 18:10, izmenjeno ukupno 1 puta
    Lothesse
    Lothesse

    Broj poruka : 5764
    Godina : 34
    Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
    Reputacija : 343
    Points : 5954
    Datum upisa : 11.02.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Eriops Sre 14 Maj 2014, 19:55

    Dugo nisam bio tu, u međuvremenu sam pročitao sve Tešićeve knjige-Red zmaja, Bezdanj, Smrtovanje, Zmaj i ždral, Koplje svetog Georgija. Podvukao bi da mi se jako sviđa što radi na usavršavanju svog pisanja, i primetno je da stalno napreduje, pogotovo u poslednje dve knjige. Mene inače taj period carstva Dušana Silnog i vreme posle njegove smrti baš interesuje, tako da su mi Zmaj i ždral, i Koplje...baš legli.

    Inače, da se pohvalim , a zaista mi je to čast,  Cool  Tešića sam imao priliku upoznati na njegovoj novosadskoj promociji u knjižari Serendipiti 2012.godine, i mogu reći da je izuzetno opušten i prijatan u komunikaciji, potpuno običan i normalan čovek , bez trunke one nadmenosti i ega koja je često karakteristična za pisce. I uistinu posvećen svom delu, tada sam imao prilike da čujem sa koliko je volje i energije pristupao pisanju, i koliko je vremena tome posvetio. Takav trud i posvećenost morali su se isplatiti.


    Poslednji izmenio Eriops dana Sre 14 Maj 2014, 19:56, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : ispravka)
    avatar
    Eriops

    Broj poruka : 79
    Godina : 49
    Raspoloženje : ok
    Reputacija : 6
    Points : 97
    Datum upisa : 02.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Lothesse Sre 14 Maj 2014, 23:20

    Eriops ::Dugo nisam bio tu, u međuvremenu sam pročitao sve Tešićeve knjige-Red zmaja, Bezdanj, Smrtovanje, Zmaj i ždral, Koplje svetog Georgija. Podvukao bi da mi se jako sviđa što radi na usavršavanju svog pisanja, i primetno je da stalno napreduje, pogotovo u poslednje dve knjige. Mene inače taj period carstva Dušana Silnog i vreme posle njegove smrti baš interesuje, tako da su mi Zmaj i ždral, i Koplje...baš legli.

    Inače, da se pohvalim , a zaista mi je to čast,  Cool  Tešića sam imao priliku upoznati na njegovoj novosadskoj promociji u knjižari Serendipiti 2012.godine, i mogu reći da je izuzetno opušten i prijatan u komunikaciji, potpuno običan i normalan čovek , bez trunke one nadmenosti i ega koja je često karakteristična za pisce. I uistinu posvećen svom delu, tada sam imao prilike da čujem sa koliko je volje i energije pristupao pisanju, i koliko je vremena tome posvetio. Takav trud i posvećenost morali su se isplatiti.
    Bas to sto si rekao Very Happy
    I ++ za upoznavanje Tesica Smile
    Lothesse
    Lothesse

    Broj poruka : 5764
    Godina : 34
    Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
    Reputacija : 343
    Points : 5954
    Datum upisa : 11.02.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Uto 12 Avg 2014, 13:51

    Hvala Vam svima na lepim rečima. Izvinjavam se što me dugo nije bilo, završavao sam poslednji deo trilogije o Milošu Obiliću pa sam se isključio od sveta. Rukopis je predat i očekujem da će izaći u septembru. Što se tiče nekih pitanja u vezi plašta i sl., odgovor ćete naći tek u romanu o despotu Stefanu koji nameravam u skorije vreme da počnem  da pišem. Čim bude gotova naslovnica i trejler koji se radi za knjigu - objaviću ovde, kao i datum izlaska 3. dela "Vitez zatočnik".
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Lothesse Sub 16 Avg 2014, 18:08

    Jedva cekam cheers
    Lothesse
    Lothesse

    Broj poruka : 5764
    Godina : 34
    Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
    Reputacija : 343
    Points : 5954
    Datum upisa : 11.02.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Pon 01 Sep 2014, 10:28

    [img]KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 21akao8[/img]
    Насловница за трећи део романа о Милошу Обилићу "Витез заточник", очекујем да ће књига изаћи из штампе средином септембра. (надам се да се слика види, јер је први пут качим)
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Lyanna Stark Ned 07 Sep 2014, 15:07

    Procitala sam ''Red zmaja'' i prijatno sam iznenadjena. E sad... Nisam kompetentna da pisem kjnizevne kritike i 'frljam' se strucnom terminologijom, vec cu sa aspekta prosecnog citaoca i ljubitelja EF, reci da sam odusevljena, doduse, vise idejom nego kjnizevnim stilom, ali verujem da ce i on kroz sledece nastavke napredovati. Veoma zanimljivo i originalno, ili bar ja do sada nista slicno nisam citala. Podrzavam razvoj ovog knjizevnog pravca kod nas, danas, u poplavi svekolikog tresa, kada se svaka straleta piscem naziva, a ''50 nijansi'' preti da udje u skolsku lektiru.
    Lyanna Stark
    Lyanna Stark

    Broj poruka : 12
    Raspoloženje : ''Beautiful and willful, and dead before her time''
    Reputacija : 0
    Points : 12
    Datum upisa : 02.04.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Tehuan Ned 07 Sep 2014, 22:08

    Knjiga svakako ima i svojih vrlina i mana, ali ono što bih da pohvalim jeste odstupanje od šablona treš fentezija (čitaj: elfovi-patuljci-sedobradi-dekica), koji predstavljaju uzor mladim autorima. Dobro je da postoji raznovrsnost i da im se pokaže da ima i drugačijih pristupa, a na njima je da nađu svoj. Very Happy
    Tehuan
    Tehuan

    Broj poruka : 31
    Godina : 26
    Raspoloženje : -.-"
    Reputacija : 5
    Points : 38
    Datum upisa : 22.08.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od JohnnyLee Uto 16 Sep 2014, 16:34

    једва чекам да изађе Витез заточник. све претходне сам прочитао чим су се појавиле, па ме ово чекање од годину дана убија Smile
    JohnnyLee
    JohnnyLee

    Broj poruka : 18
    Raspoloženje : увек весео
    Reputacija : 0
    Points : 18
    Datum upisa : 16.09.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od JohnnyLee Čet 25 Sep 2014, 17:46

    кажу да излази сутра из штампе Smile
    JohnnyLee
    JohnnyLee

    Broj poruka : 18
    Raspoloženje : увек весео
    Reputacija : 0
    Points : 18
    Datum upisa : 16.09.2014

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Hokins Pet 26 Sep 2014, 11:02

    Ih u pravo vreme sam poceo da citam red zmaja,nema cekanja  Very Happy
    Hokins
    Hokins
    Lord od Krajoluja
    Lord od Krajoluja

    Broj poruka : 3113
    Godina : 39
    Raspoloženje : Laughing Storm
    Reputacija : 691
    Points : 3838
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Uto 30 Sep 2014, 22:28

    Хвала Вам на критици. Наравно да увек може боље, и томе сви тежимо чиме год да се бавимо јер само тако напредујемо.
    Иначе, Витез заточник је изашао у петак и засад се може купити само преко Порталибриса. Али тако је најјефтиније и најбрже.
    А да бих мало рекламирао свој сајт, можете било коју моју књигу наручити преко њега, а бићете преусмерени на адресу издавача.
    http://kosingas.wix.com/aleksandar-tesic
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Pet 15 Jan 2016, 10:08

    Здраво свима! Како време лети, прошло је више од годину дана од моје последње посете. За то време није се дангубило него радило. После Витеза заточника направио сам једну паузу док сам истраживао за наставак Косингаса па сам у међувремену издао СФ сатиру "2084" - Србија у будућности. Обично се сви насмеју кад кажем Србија у далекој 2084, па је и књига управо таква. Задовољан сам пријемом.
    Иначе, приводим крају "Косингас - Кроз огањ и воду", у коме су главни ликови Гаврило и деспот Стефан. Врло сам задовољан како то напредује и начин на који сам приказао Стефанов лик. Морам нагласити да су најновија открића у вези њега попунила неке празнине које су реметиле реалном приказу његовог карактера. Имајмо у виду да су то све били људи од крви и меса, а да их је Црква касније прогласила свецима. Рачунам да ће књига изаћи из штампе у априлу!
    Иначе, срећна вам Нова година и Божићни празници!
    Пишемо се!
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Assassin Pet 15 Jan 2016, 12:40

    Pozdrav Zmajeviti! Dobro nam došli opet na Forum. Imali smo prilike na sajmu
    prošle godine da vidimo novu knjigu, verovatno su je forumaši već i čitali,
    ja lično nisam, spremam se za triologiju o Milošu Obiliću, ali sve u svoje vreme. Smile
    Srećna i Vama Nova godina i Božić,
    uživajte na Forumu.
    Assassin
    Assassin
    Lord Zapovednik Noćne Straže
    Lord Zapovednik Noćne Straže

    Broj poruka : 13622
    Godina : 32
    Raspoloženje : Arise!
    Reputacija : 937
    Points : 14683
    Datum upisa : 09.12.2009

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Pet 15 Jan 2016, 20:14

    Хвала!
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Зимоврел Sre 20 Jan 2016, 14:53

    Диван начин да се оживи и новелизује наша историја Smile Драго ми је да сте проширили рад и на лик деспота Стефана Smile
    Један члан нашег форума такође пише књигу која је својеврсни омаж српској историји али се ради о периоду Првог светског рата, мислим да су то изврсни подухвати Smile
    Зимоврел
    Зимоврел
    Gospa od Zimovrela
    Gospa od Zimovrela

    Broj poruka : 15838
    Godina : 38
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 2659
    Points : 18693
    Datum upisa : 09.09.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Čet 21 Jan 2016, 14:06

    Драго ми је да то чујем! Нема много романа који покривају Први светски рат. То је за сваку похвалу.
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Зимоврел Čet 21 Jan 2016, 23:09

    У питању је овај роман, изванредан је Smile
    Каже наш аутор Huddle, помучио се око проналаска грађе али су му музеји, архиви, историчари, изашли у сусрет Smile

    https://www.dropbox.com/s/641lyyouacl7kf9/Гвоздени_пук_-_Део_I_-_Проскомидија.pdf?dl=0

    http://www.winterfell-srbija.com/t1736p45-topic

    Како сте ви проналазили грађу за ваша дела? Smile
    Зимоврел
    Зимоврел
    Gospa od Zimovrela
    Gospa od Zimovrela

    Broj poruka : 15838
    Godina : 38
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 2659
    Points : 18693
    Datum upisa : 09.09.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Kosingas Čet 28 Jan 2016, 09:57

    U knjigama prof. Sretena Petrovića, Čajkanovića, Srejovića... ali i kod nekih stranih autora, uglavnom enciklopedijska izdanja.
    Kosingas
    Kosingas

    Broj poruka : 27
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 7
    Points : 34
    Datum upisa : 14.11.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Zandrin Pon 04 Apr 2016, 16:37

    http://www.strahor.com/


    Nastavak izlazi za neki dan
    ja porucila
    jedva cekam Smile
    Zandrin
    Zandrin
    Zakleta sestra
    Zakleta sestra

    Broj poruka : 10789
    Raspoloženje : op trt gevezen zajn
    Reputacija : 857
    Points : 11712
    Datum upisa : 29.01.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje - Page 6 Empty Re: KOSINGAS - Red Zmaja, Bezdanj, Smrtovanje

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu