WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

+38
Princ Regar
азор ахаи
Nocnoi_Dozor
VojaLu
Areal
Oberin Martel
Jon Connington
Zevs86
Srle
Corto Maltese
HBK_Bojan
LunarFang
CRNIJASTREB
Mondenkind
Struki
Зимоврел
Nim
Starfell
Snezna
Rhaenyra
Witcher
do_balcaka
Ergon Lar Tund
Zmajoubica
Erzebet Batori
Prince of Ravens
Assassin
Alatar The Blue
Sorceress Nanija
Glumac92
Gospa od Laži
Lothesse
pinki
bookman
Stark Kid
ACME
Fat Rat
Milosh993
42 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Pet 11 Sep 2009, 12:33

Smuca se Dzora, ceka svoju sansu. Imam neki osecaj da ce se okrenuti protiv Deni.
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od ACME Pet 11 Sep 2009, 12:40

Arya Stark ::Smuca se Dzora, ceka svoju sansu. Imam neki osecaj da ce se okrenuti protiv Deni.

Ne znam bas, meni se cini da je zaljubljen u nju, mada ljudi cine svakakve gluposti iz ljubavi, pogotovo kod Martina, tako da ... Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_rolleyes
ACME
ACME
Lovac U službi
Lovac U službi

Broj poruka : 642
Godina : 45
Raspoloženje : Odlicno
Reputacija : 9
Points : 668
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od bookman Pet 11 Sep 2009, 14:27

Arya Stark ::Smuca se Dzora, ceka svoju sansu. Imam neki osecaj da ce se okrenuti protiv Deni.

To bi bio neki toliko uobičajeni razvoj situacije, da od Martina prije očekujem da ser Džora postane dvorska luda.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Stark Kid Pet 11 Sep 2009, 23:04

Ili kralj Vesterosa ili zombi ili zmaj... uostalom sad dok sam kucao ovo sam se setio da je Matori Medved izrazio zelju na samrti da Dzora posta ne Zakleti Brat N.S. mada ne verujem da ce to mnogo da utice na stosta :/
Stark Kid
Stark Kid
Citac plamena
Citac plamena

Broj poruka : 458
Godina : 30
Raspoloženje : life's a bitch
Reputacija : 4
Points : 492
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Sub 12 Sep 2009, 00:01

E, stvarno bi mogao da ode u Nocnu Strazu. Mogao bi onda njima da kaze za Deni i njene ciljeve. A i to da ona ima zmajeve pomocu kojih bi mogli da srede tudjine.
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Stark Kid Sub 12 Sep 2009, 00:05

... i Stanis bi ga momentalno spalio Smile
Stark Kid
Stark Kid
Citac plamena
Citac plamena

Broj poruka : 458
Godina : 30
Raspoloženje : life's a bitch
Reputacija : 4
Points : 492
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Sub 12 Sep 2009, 12:06

Kao da muceni Dzora i ima neke opcije. Nigde ga ne vole, a u Strazi su i ubice i ko zna kakvi krvoloci. Sto ne bi primili i Dzoru. Stanis slusa vesticaru, pa uglavnom od nje zavisi ko ce da gori. Ako ona nadje neku korist od Mormonta, taj ce poziveti bar jos neko vreme.
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od bookman Sub 12 Sep 2009, 16:27

Ali i to je opcija koja bi bila, hm, očekivana, kad bi sed Džora imao časti, ali do sada se vidjelo da mu je određeni dio ženskog tijela, po prioritetima, ispred svega drugog.
Ako se taj promjeni, mislim da će postati peder (gej bi bio da ima zamak, prihode itd.)
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Ned 13 Sep 2009, 13:48

Sve je moguce, sve je moguce. Kakav je Martin, mozda se ser Dzora vise ni ne pojavi u serijalu. A mozda i odluci da ser Dzora postane kralj Vesterosa...Uf.
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od bookman Uto 15 Sep 2009, 13:51

Mislim da je taj lik već dao sve od sebe. Nema zamka, zemlje, prihoda, žene, ljubavnice, pa čak ni čvrstog karaktera.
Vrlo brzo će da umre nekom tragičnom (ili komičnom) smrću.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Sorceress Nanija Pon 28 Sep 2009, 16:56

Grejdzoji,Marteli,mestar Marvin ako se ne varam,Tirion na neki nacin... mislim da je jos neko...Svi su krenuli ka Deneris.Ko ce pobediti u 48 sati svadba pitanje je sada.Mada verovatnije je da ce biti 48 sati sahrana Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_biggrin

Najlogicniji su Grejdzoji zbog prorocanstva u drugoj knizi,a kako ce se knjiga zavrsiti mislim da ni Martin jos ne zna.U svakom slucaju bice krvi do kolena,u to niko ne sumnja.A mislim da ce Dzora otici u Kraljevu Luku i pokusati da proda informacije ili ka Iliriju,a negde sam procitala da je moguce i da su Ilirio i Varis braca.Toliko usranih mogucnosti...
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Stark Kid Pon 28 Sep 2009, 19:18

Izvrsan resume! Sta mislite ko je Hladnoruki (prijateljski nastrojen tudjin koji jase nekakvog losa ili tako nesto :S ) i sta se desilo sa Bendzenom Starkom i dali je Bendzen stark mozda hladnoruki.... i slicne stvari vezane za dogadjaje sa one strane zida?
Stark Kid
Stark Kid
Citac plamena
Citac plamena

Broj poruka : 458
Godina : 30
Raspoloženje : life's a bitch
Reputacija : 4
Points : 492
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Milosh993 Sub 03 Okt 2009, 20:13

Hladnoruki je, po meni, ili nestali stric Dzona, Bendzen, jer tako se zove?, ili je mozda neki izgubjeni Tangerjanin, ili reinkarnacija NEda Starka.... Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_lol
Milosh993
Milosh993

Broj poruka : 279
Godina : 31
Raspoloženje : Neraspolozen u p.m. Nemam vremena ni da zivim.
Reputacija : 1
Points : 288
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Milosh993 Sub 03 Okt 2009, 20:13

Hladnoruki je, po meni, ili nestali stric Dzona, Bendzen, jer tako se zove?, ili je mozda neki izgubjeni Tangerjanin, ili reinkarnacija NEda Starka.... Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_lol
Milosh993
Milosh993

Broj poruka : 279
Godina : 31
Raspoloženje : Neraspolozen u p.m. Nemam vremena ni da zivim.
Reputacija : 1
Points : 288
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Čet 08 Okt 2009, 12:40

Mislim da se reinkarnacija Neda Starka moze otpisati. Mozda je Hladnoruki Pseto? Martin je vec napisao oko 1100 strana. U zadnje vreme je pojacao tempo, sudeci po Not a blog-u. Ima nade da ce ga i zavrsiti. Pitam se koliko li ce mu trebati za preostale knjige... Sad
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Stark Kid Čet 08 Okt 2009, 23:23

Sad da...mada je slabo verovatno da je hladnoruki pseto jer je on umro u isto vreme ako ne i pre nego sto se on pojavio uopste... a i izgleda previse iskusno...znate vec kao da poznaje taj kraj Very Happy najverovatnije bendzen stark Smile sta mislite da li ce zid da prezivi do kraja serijala?
Stark Kid
Stark Kid
Citac plamena
Citac plamena

Broj poruka : 458
Godina : 30
Raspoloženje : life's a bitch
Reputacija : 4
Points : 492
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Milosh993 Čet 08 Okt 2009, 23:26

JA, iskreno, ne verujem. Mada, zid vishe i nije ono shto je nekada bio... A ako Tudjini dodju...I ja tipujem na Bendzena. Hoce li Dzon prihvatiti Stanisovu ponudu i postati Gospodar Zimovrela?
Milosh993
Milosh993

Broj poruka : 279
Godina : 31
Raspoloženje : Neraspolozen u p.m. Nemam vremena ni da zivim.
Reputacija : 1
Points : 288
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od bookman Pet 09 Okt 2009, 09:29

Upravo suprotno. Zid je i dalje ono što je bio, pošto njegovu suštinu ne čine ledeni blokovi, nego magija koja je upredena u njega, ali ne vjerujem da će preživjeti do kraja. Takođe ne vjerujem ni da će svrha zbog koje je izgrađen preživjeti do kraja.
Što se Stanisovih ponuda tiče... mislim da neće dugo biti u opticaju, pošto će matoroj poštenjačini Deneris pomrsiti račune i on će joj se prikloniti, kao jedinom zakonitom naslijedniku prestolja.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Milosh993 Pet 09 Okt 2009, 18:49

A shta kazete, postoji li shansa da je Hodor naslednik Gvozdenog prestola..?
Milosh993
Milosh993

Broj poruka : 279
Godina : 31
Raspoloženje : Neraspolozen u p.m. Nemam vremena ni da zivim.
Reputacija : 1
Points : 288
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Sorceress Nanija Pet 09 Okt 2009, 19:17

Da li zna neko koliko Hodor odprilike ima godina?Ne znam da li se to spominje u knjigama.Ma ne verujem,je l' to po zenskoj liniji sto bi rekli u Gospodji ministarki? Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_smile A Hladnoruki moze da bude i jedan od Krasterovih sinova koji je nekako preziveo,mozda prvi koji je ponudjen na zrtvovanje,sta mislite o tome?
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Pet 09 Okt 2009, 21:03

Ja nesto ne mislim da je Hladnoruki Krasterov sin. A posto se toliko misli da ce Hodor biti veliki lik, mozda Martin prodto odluci da je on mucenik otupavio od straha zbog prica Stare Nen o Tudjinima. Smile
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od pinki Sub 10 Okt 2009, 10:31

Mozda je Hodor neka vazna rec koja ce nkom negde za nesto da pomogne:)

A mozda je i ovaj Hladnoruki nesto kao ona divlja deca il kako bese:)
pinki
pinki

Broj poruka : 964
Godina : 32
Raspoloženje : samo sto ne jodlujem
Reputacija : 19
Points : 863
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Alatar The Blue Sre 03 Mar 2010, 10:08

Milosh993 ::? Nisam znao za takav vremenski skok od sledece knjige? Ali, i dalje, zmajevi ni tada nece biti na vrhuncu svoje snage i moci. Trebace vishe vremena... Vranooki zeli da bude sa Deneris...
Bah... Da li Martin planira a napishe neku knjigu o drugim likovima kao shto su Ser Artur Dejn ili Regar? NA primer knjigu o velikom gradjanskom ratu.

Ne znam da li mu je itko odgovorio pa evo ja ću sada.Zbog toga što Martin piše prequele čitatelji ga mrze jer 'bezveze troši vrijeme kad bi umjesto toga mogao pisati Dance'.

Do sada je izdao 3 prequela koji pričaju o Dunk & Egg-u(Ser Dankan i Egonu 5.bratu meštra Emona).

Izdati su:

The Hedge Knight
The Hedge Knight II:The Swornd Swords
i 16 Marta će izaći velika zbirka priča Warriors koja će sadržavati priče nekih najboljih ef pisaca(such as Robin Hobb etc.) uključujući treći dio The Hedge Knighta. Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_biggrin

btw.Je li itko ovo pročitao?
Alatar The Blue
Alatar The Blue

Broj poruka : 74
Godina : 27
Raspoloženje : Euforičan
Reputacija : 0
Points : 83
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gospa od Laži Sre 03 Mar 2010, 22:52

Ja sam čitala Viteza lutalicu (uzela Legende skoro samo zbog njega Smile Naravno, i Teri Pračet je tu.). Dobro je. Baš me sad zanima šta će dalje da se dešava. Smile
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Alatar The Blue Pon 08 Mar 2010, 15:20

Stark Kid ::Upravo sam shvatio da AKO je Dzon dete lijene i regara a Deni Regara i one Martelove, onda mu oni dodju kao brat i sestra pale

Zašto mnogi griješe oko ovoga?

Regar je bio Deniin stariji brat,što bi onda značilo da(ako je Džon Lijenin & Regarov sin)je Deni teta Džonu,a ne sestra. Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Icon_biggrin

Evo što ja mislim da će se desiti:

- Za Sersei će se izboriti neki lik iz Kraljeve garde(znajući Martina,možda se Vitez od Cveća oporavi i odluči da osudi svoju sestru za smrt pa se bude borio za Sersei),uglavnom,ona će preživjeti,ali ne dugo,jer će je ubiti Džejmi(nije samo Tirion njen mlađi brat,nego i Džejmi.Negdje sam pročitao da je ona izašla prva,držeći se za Džejmijevu nogu)

- Tri glave zmaja:

  • Deneris
  • Tirion
  • Džon(koje ja stvarno sin od njenog brata)
- Grejdžoji će vjerovatno biti saveznici sa Deneris neko vrijeme,ali će se nešto desiti(možda će Džon ubiti Teona kako bi osvetio braću)
-Tuđini će ojačati i preplaviti čitav sjever,a Zimovrel će im biti utočište
-Sve će završiti hepi endom:
Doći će Djeca šume(koje će Bren pronaći) koja će napraviti savez sa Džonom i Deneris(kao što se to nekada davno desilo)i uništiti Tuđine
-Tko će vjerovatno umrijeti u svemu ovom:
-Sansa
-Džejmi
-Sersei
-Davos(ako nije već mrtav)

-Dol će dobiti Maloprstić,Gvozdenrođeni Livačku Stenu,Deni i Džon će vladati na Gvozdenom prestolu,a Sever će dobiti Bren i Rikon.

-Što će se desti sa Arjom...nemam pojma,ona je besmisleni lik još od početka.
Alatar The Blue
Alatar The Blue

Broj poruka : 74
Godina : 27
Raspoloženje : Euforičan
Reputacija : 0
Points : 83
Datum upisa : 29.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 4 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu