WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 
Nim (8274)
Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_lcapKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Voting_barKako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

+38
Princ Regar
азор ахаи
Nocnoi_Dozor
VojaLu
Areal
Oberin Martel
Jon Connington
Zevs86
Srle
Corto Maltese
HBK_Bojan
LunarFang
CRNIJASTREB
Mondenkind
Struki
Зимоврел
Nim
Starfell
Snezna
Rhaenyra
Witcher
do_balcaka
Ergon Lar Tund
Zmajoubica
Erzebet Batori
Prince of Ravens
Assassin
Alatar The Blue
Sorceress Nanija
Glumac92
Gospa od Laži
Lothesse
pinki
bookman
Stark Kid
ACME
Fat Rat
Milosh993
42 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gost Pon 08 Nov 2010, 12:01

Zju bolesti, ja za nekoliko dana punim 14....znači trebala bih u PLIV da se udajem o.O
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Prince of Ravens Pon 08 Nov 2010, 14:44

Kad se udaješ a?
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gost Pon 08 Nov 2010, 14:50

Ne pre 15....+10 Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 3250678809
Znaš li u kom veku živimo :PP
Al zvaću te, ne se brineš Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Zmajoubica Pon 06 Dec 2010, 12:17

Ono što Martinovo delo čini izuzetnim jeste to što nema klasične podele na dobro i zlo.
Da Tivin nije bio okrutan prema svom drugom sinu, da ga nije krivio zbog smrti voljene žene, da ga se svi nisu užasavali zar mislite da bi Tivinova kćer bila okrutna prema svom drugom bratu? Pored toga Sersai je u maldosti doživela nešto strašno i taj strah ju je činio okrutnom i surovom prema svakom koga je smatrala neprijateljem. Pas je preživeo još gori užas u detinjstvu koji je izrodio mržnju prema vinovniku tog užasa a potom i prezir prema društvu kada je video da umesto osude vinovniku njegovog užasa daju titulu viteza. Ketlin nije bila zla dok joj nisu počeli ubijati porodicu, Viseris i mnogi drugi takođe... Poenta ovog je da se niko nije rodio zao. Životne okolnosti nas učine takvim.
Dobro ili loše zavisi samo od ugla posmatrača, nekom je neko heroj drugom je običan zločinac. Ono što ne bih voleo da se desi u serijalu jeste se sad pojavi iskonsko zlo u vidu Tuđina protiv kojih svi treba da se ujedine i spasu kraljevsto. Očekujem da poreklo tuđina bude originalno ali ne očekujem da neki likovi (ne samo ovi mrtvi) budu i na strani leda. A to bi bilo baš originalno. Zašto bi led bio negativan a vatra pozitivna?
Ono što čitaoci ne očekuju a čemu se nadam jeste sledeće. Martininov serijal će sigurno uspeti ako vodeće likove stavi na različite strane. Ako podeli čitaoce u različite tabore, napravi i zadrži nezvesnost do samog kraja. Što na jednoj strani ne bi bio Džon a na drugoj Deneris i što neko od njih ne bi ubilo ono drugo? Ako tako bude ja ću mu prvi skinuti kapu i reći "Bravo majstore!!!".

Zmajoubica
Zmajoubica

Broj poruka : 124
Raspoloženje : koraka laka
Reputacija : 15
Points : 147
Datum upisa : 05.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Prince of Ravens Uto 07 Dec 2010, 13:11

Zmajoubica ::Ono što Martinovo delo čini izuzetnim jeste to što nema klasične podele na dobro i zlo.
Da Tivin nije bio okrutan prema svom drugom sinu, da ga nije krivio zbog smrti voljene žene, da ga se svi nisu užasavali zar mislite da bi Tivinova kćer bila okrutna prema svom drugom bratu? Pored toga Sersai je u maldosti doživela nešto strašno i taj strah ju je činio okrutnom i surovom prema svakom koga je smatrala neprijateljem. Pas je preživeo još gori užas u detinjstvu koji je izrodio mržnju prema vinovniku tog užasa a potom i prezir prema društvu kada je video da umesto osude vinovniku njegovog užasa daju titulu viteza. Ketlin nije bila zla dok joj nisu počeli ubijati porodicu, Viseris i mnogi drugi takođe... Poenta ovog je da se niko nije rodio zao. Životne okolnosti nas učine takvim.
Dobro ili loše zavisi samo od ugla posmatrača, nekom je neko heroj drugom je običan zločinac. Ono što ne bih voleo da se desi u serijalu jeste se sad pojavi iskonsko zlo u vidu Tuđina protiv kojih svi treba da se ujedine i spasu kraljevsto. Očekujem da poreklo tuđina bude originalno ali ne očekujem da neki likovi (ne samo ovi mrtvi) budu i na strani leda. A to bi bilo baš originalno. Zašto bi led bio negativan a vatra pozitivna?
Ono što čitaoci ne očekuju a čemu se nadam jeste sledeće. Martininov serijal će sigurno uspeti ako vodeće likove stavi na različite strane. Ako podeli čitaoce u različite tabore, napravi i zadrži nezvesnost do samog kraja. Što na jednoj strani ne bi bio Džon a na drugoj Deneris i što neko od njih ne bi ubilo ono drugo? Ako tako bude ja ću mu prvi skinuti kapu i reći "Bravo majstore!!!".


Vatra nije baš predstavljena kao dobra, seti se one dece što je rodila ona crvena veštica i način na koji je umro pederko Renli.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Zmajoubica Uto 07 Dec 2010, 21:05

Kada sam mislio na vatru mislio sam na zmajeve (ko o čemu Zmajoubica o zmajevima Laughing ) Verujem da će zmajevi imati veću ulogu od Melisandre u istrebljavanju Tuđina. A zmajevi su sve samo ne dobra bića (reče Zmajoubica i otrča za zmajem Wink )

Zmajoubica
Zmajoubica

Broj poruka : 124
Raspoloženje : koraka laka
Reputacija : 15
Points : 147
Datum upisa : 05.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 14:28

E to se slažem, da se niko nije rodio zao. Ja sam mislila da je Džejmi zao, a svo njegovo zlo je poticalo od one kurve. Tirion se borio za Lanistere, a ipak je dobar lik. I ja hoću da se Džon i Deni smuvaju, a ne da se poubijaju! Evil or Very Mad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 19:50

Tek cu veceras dovrsiti drugu knjigu tako da mislim...

Starkovi,Bren ce pronaci decu sume,mislim da ce se Rikon vise forsirati..
Sto se tice Dzona imam osecaj da je on potomak Regara ili mozda mestra Emona.Shocked


Lanisteri,Mislim da je Tirion u stvari Targarjen,Sersei ce otrovati Sansa,da bi Sansu Dzejmi ubio iz osvete...


Deneris ce okupiti neke Dotrake,Kartasane,mozda neke iz Asaija i Ji Karta.Nadam se da ce prvo poceti sa osvanjanjem slobodnih gradova,da bi napravila flotu ,dobila jos ljudi...

Grejdzoji ce probati osvojiti Sever,sanse su nikakve,proce ko Targarjeni Crying or Very sad

Marteli ce se udruziti sa Deneris.

Za Tirele nemam pojma.

Starkovi ce osvojiti Eyrie i zadrzati Roberta kao i Teona.

Tuli ce biti vazali Starka.

Stanis ce na kraju ubiti Melisandru.

To su samo neke moje pretpostavke...

Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 20:12

Marteli....da, Arijanin otac joj je u čet. delu rekao da je bila obećana....kad je ona pitala kako je njen verenik umro, on je rekao da je krunisan ćupom istopljenog zlata. Oni će prvi dotrčati Deni, da osvete Eliju, decu i Kobru. Tirion nema šanse da je Targarjen, znaš li ti kako su Targarjeni lepi, svi do poslednjeg. Melisandru....zbog nje je šteta što su ukinuli inkviziciju, mada su ona i Stanis spasli Džona u 3. delu. Tireli su ostali verni Ludom Kralju, kao i Redvini (seti se opsade Krajoluja, kad je Stanis jeo pacove), Deriji obavezno i Hajtaueri. Deni će na kraju osvojiti Vesteros (već je osvojila gomilu gradova preko uskog mora, a i sećate se kad je Sersei ona veštica, valjda baba Robove žene, rekla da će je skršiti mlađa i lepša kraljica, a naša lavica poslala Ketlbleka u Marrgerin krevet jer je mislila da je ta kraljica Margeri). Džejmi će skontati kolika je kurva njegova velika ljubav i u 4. delu ona će ga preklinjati da je spase nečeg nalik inkviziciji (kad je smeštala Margeri da je popovi ubiju, nešto je pošlo naopako i popovi su nju zarobili i ubiće je ako joj se ne sudi borbom, a samo Džejmi je, sticajem okolnosti, u stanju da je brani). Džon može biti Regarov sin - ako je oteo Lijenu, mogo je vala i da iskoristi priliku. Emonov sin nije nikako, premator je on, a možda nije ni Regarov jer nije opisan kao neki preterani lepotan, a nije ni prefinjen, poetski tip kao Regar. Ali postoji šansa....sećate se kad je Lijena preklinjala Edarda na samrti? Možda ga nije molila da je sahrani na severu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 22:52

Da,svi Targarjeni su lepi,a Tirion je po izgledu ,,mali demonski majmun,, kako ga je narod nazvao.
Dzon je najverovatnije Regarov sin,ali mogao bi biti i Robertov ili Renlijev,jer svi naslednici Barateona imaju crnu kosu.Ali kao Martin pise,ne bi me iznenadilo da je on sin Mens Rajdera ili Matorog Medveda,ali da ne idem u off topic.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 22:53

Haha ni mene. Mens je prejak lik, kao i medved. Ali kako je sin Regara, kad ne liči ni fizički ni psihički na njega?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 22:54

A Renlijev sin nije sigurno, jer je on bio dete kad se Džon rodio.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 23:06

Deneris Olujrođena ::A Renlijev sin nije sigurno, jer je on bio dete kad se Džon rodio.

Da na to sam zaboravio Very Happy
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od do_balcaka Sre 04 Apr 2012, 05:13

Po meni bi trebalo da se završi tako što će 7 kraljevstava ponovo biti 7 Smile Tako što će onu odvratnu stolicu od mačeva baciti u more i oterati Targarijene nazad odakle su i došli. Pa nek vladju Esosom i čim god hoće, ali neka Vesteros i ostave na miru Smile
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Witcher Sre 04 Apr 2012, 08:21

Me gusta.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od do_balcaka Sre 04 Apr 2012, 17:14

Haha, kakvi smo separatisti Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Rhaenyra Sre 04 Apr 2012, 23:45

Mene vise interesuje kako ce se snaci sad kad dodje zima i kad Tudjini krenu u pohod.Kako rece ona dadilja Starkovih,kraljevi su se smrzavali u svojim palatams kao i seljaci u svojim kolibama.
Sem toga nije bitan cilj vec putovanje.
Rhaenyra
Rhaenyra

Broj poruka : 117
Godina : 37
Raspoloženje : kamerno
Reputacija : 2
Points : 121
Datum upisa : 29.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Snezna Pet 27 Apr 2012, 11:54

Meni je fascinantna činjenica da poželjnih krajeva ima tačno onoliko koliko ima i Martinovih čitalaca. Very Happy
Jedni kažu ako bude srećan kraj to će sve upropastiti, drugi kažu da nije vredno čitanja ako svi junaci zaginu na kraju, treći smatraju da će smrt ovog ili onog lika uništiti sve, četvrti smatraju da kraj treba da bude realan (šta god to značilo u serijalu epske fantastike) ...
Da meni nekim zamahom čarobnog štapića daju da završim serijal, to bi sigurno bio Tolkinovski srećan kraj. Zlo je pobedjeno, dobro trijumfuje uz minimalni gubitak dragih likova Very Happy Od Martina ću to teško dobiti, ali ipak se nadam da se neću osećati prevarenom na kraju, kakav god on da bude.
Snezna
Snezna

Broj poruka : 178
Raspoloženje : euforicno
Reputacija : 10
Points : 192
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Starfell Pet 27 Apr 2012, 15:24

Ali,na kraju Frodo odlazi...
Martin je rekao da će biti bittersweet kraj.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Snezna Pet 27 Apr 2012, 16:05

Odlazi, da nikad ne umre! Nije to tako loše...
Pa i ja mislim da je bittersweet kraj najbolji, ali Tolkinov ima malo jaču dozu meda i dašak pelina, plašim se da ćemo od Martina dobiti pelinkovac sa šećerom po ivici čaše Very Happy
Snezna
Snezna

Broj poruka : 178
Raspoloženje : euforicno
Reputacija : 10
Points : 192
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Starfell Pet 27 Apr 2012, 16:17

Hahaha!!!

Ja sam za to da sweet ide dobrim likovima a bitter,vrlo bitter lošim Very Happy
I apsolutno želim Sendor vs Planina borbu Very Happy
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Nim Pet 27 Apr 2012, 16:21

Mislis da su obojica zivi?
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Starfell Pet 27 Apr 2012, 16:26

Planina je modifikovan,Sendor je živ,sigurna sam.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Snezna Pet 27 Apr 2012, 16:40

Starfell ::Hahaha!!!

Ja sam za to da sweet ide dobrim likovima a bitter,vrlo bitter lošim Very Happy
I apsolutno želim Sendor vs Planina borbu Very Happy

Ponestaje nam loših momaka. Hvala Bogu da je rekao da nema novih Pov-ova inače bi nam opravdao i matorog Freja i Boltonovo kopile Laughing
Snezna
Snezna

Broj poruka : 178
Raspoloženje : euforicno
Reputacija : 10
Points : 192
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Nim Pet 27 Apr 2012, 16:46

Modifikovan?
Pa i ja sam ubedjena za Sendora..mada sam i pretpostavila da ono nije planinina glava..
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi... - Page 6 Empty Re: Kako bi, po vama, PLIV trebao da se zavrshi...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu