WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 
Nim (8274)
Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 17 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Winter Is Coming...to HBO

+30
Princ Regar
ElendV
Lord M.
Reagar_the_dragon
Чери
Zandrin
White Rabbit
DjokaBA
азор ахаи
HuddleBre
_Yara_
Zmajoubica
Oberin Martel
Srle
orome
Sparkling Comet
Зимоврел
Blacko
Witcher
Old Nan
Hokins
Chandrian
bockybp
Nocnoi_Dozor
KrleTuđin
StefkeKum
Kian The Nephilim
Zevs86
CRNIJASTREB
Brat Crni
34 posters

Strana 17 od 21 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Sre 26 Jul 2017, 00:39

Blacko ::
CRNIJASTREB ::Kiburn je opasniji od svih balista..
Ja sam ocekivao da ce da sklepa nekog Bone Dragona Very Happy
E to bi bilo cool..

@Ubico KL je u rasulu.. Ko će to praviti?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Sre 26 Jul 2017, 00:49

CRNIJASTREB ::

@Ubico KL je u rasulu.. Ko će to praviti?


Opcije:

A: Spalićete živog i kao posledica toga ćeš umreti (očigledno).
B: Napravi balistu i probaj da ubiješ zmaja i možda preživiš.

Zar bi ljudi izabrali opciju A i samo umrli?
Ima Kraljeva luka gomilu kovača, bukvalno je u seriji rekao lik da su najbolji kovači radili
da naprave balistu, a osim toga video si one trgovce koje je Arja slušala?
Pričali su o tome kako su cene skočile zbog rata, tj. da će skočiti. Eto ko će da pravi,
ratni trgovci i profiteri. Rat je uvek bio unosna rabota za takve. Very Happy
Ali dobro, vidim da sam u manjini ovde. Meni to jednostavno deluje logično, tako je u većini
knjiga i filmova sa sličnom tematikom. Poštujem tuđa mišljenja koja smatraju da je tako nešto
nelogično, mada osim Bone Dragonsa nisam video da je iko ponudio ijednu drugu logičnu ideju
kako da poraze zmajeve. Ostaje nam da pratimo seriju i vidimo ko će šta uraditi, možda ih na
kraju Night King sredi i ponovo digne. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Sre 26 Jul 2017, 10:36

@Ubica Svakako je najlogicnije da se opremis balistama ako hoces da se boris protiv zmajeva, to ne sporim. Samo je KL malo ruiniran grad koji je u haosu i grad iz kojeg ljudi beze i u koji se slivaju izbeglice. Dovoljno se bavim masinerijom u stvarnom zivotu da znam da stvari umeju da zapnu na najmanjem mogucem srafu ili na najnepristupacnijem mestu za popravku a da ne pricam o tome sta da radis kad ne vidis gde je problem u srednjem veku. Deluje mi kao da potcenjujes samu kompleksnost masinerije kao i da precenjujes mogucnosti Kraljeve Luke da to proizvede. Da, imali su sjajne kovace. Medjutim potrebni si u vrhunski stolari i vrhunsko drvo za pravljenje istih. Plus vreme za montiranje na zidove / kule. Plus vreme za obuku. Ne verujem da je moguce da se napravi vise od desetak komada za mesec dana uz dovoljno projektila i uz obucavanje dovoljno ljudi. I meni deluje realnije da se te neke stvari desavaju na polju a tu su tek baliste najebale ako ih ne sakriju Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 Zmajevi ima da spale celu poljanu gde se bitka odigrava pre nego sto baliste urade ista znacajno Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 Najveca prednost Sersei trenutno jeste to sto su zarobili flotu Grejdzoja, onemogucili napad na Lanistere time i oduzeli Martelima znacajne ljudske resurse. Sad ostaje gihtavi Doran da spletkari i razmislja... Shit got real Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Sre 26 Jul 2017, 11:24

Zevs86 ::Najveca prednost Sersei trenutno jeste to sto su zarobili flotu Grejdzoja, onemogucili napad na Lanistere time i oduzeli Martelima znacajne ljudske resurse. Sad ostaje gihtavi Doran da spletkari i razmislja... Shit got real Very Happy

Zapravo:

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 640?cb=20160430020037


Very Happy

Nema nikoga u Dorni od vladajuće elite. Dorna će ostati uz Deneris, bar mi se tako čini, samo neće imati
brodova za lak dolazak i invaziju Kraljeve Luke. Mada ko zna, moza prisile Martelke na primirje, mada ne
verujem da će to biti lako, previše je tu mržnje. Možda samo ako ih "ucene" - ili primirje ili da puste
zombi Planinu da se poigra sa njima. Ne znam da li kada kažeš "napad na Lanistere" misliš na same Lanistere
i Livačku stenu ili Kraljevu Luku. Livačku stenu napadaju u sledećeoj epizodi sigurno, gledao sam promo za
tu epizodu i biće borbi tamo. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Sre 26 Jul 2017, 11:33

Livačku stijenu napadaju Sivi crv i Neokaljani.. Takav je bar bio plan
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Sre 26 Jul 2017, 17:03

Assassin ::
Zevs86 ::Najveca prednost Sersei trenutno jeste to sto su zarobili flotu Grejdzoja, onemogucili napad na Lanistere time i oduzeli Martelima znacajne ljudske resurse. Sad ostaje gihtavi Doran da spletkari i razmislja... Shit got real Very Happy

Zapravo:

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 640?cb=20160430020037


Very Happy

Nema nikoga u Dorni od vladajuće elite. Dorna će ostati uz Deneris, bar mi se tako čini, samo neće imati
brodova za lak dolazak i invaziju Kraljeve Luke. Mada ko zna, moza prisile Martelke na primirje, mada ne
verujem da će to biti lako, previše je tu mržnje. Možda samo ako ih "ucene" - ili primirje ili da puste
zombi Planinu da se poigra sa njima. Ne znam da li kada kažeš "napad na Lanistere" misliš na same Lanistere
i Livačku stenu ili Kraljevu Luku. Livačku stenu napadaju u sledećeoj epizodi sigurno, gledao sam promo za
tu epizodu i biće borbi tamo. Very Happy
Da jbt, skroz zaboravio na to Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 Nisam gledao nijednu sezonu 2 puta sem prve, pa ono Very Happy


@Ubica @Jastreb Sto se tice napada na Lanistere mislim tu na Livacku Stenu, a ako se desava napad to znaci da su Denerisini Grejdzoji napadnuti nakon isporuke vojske? Bice zanimljivo videti i reakciju Olene sada kad je ugrozen savez sa Martelima.
I naravno koje ce kombinacije praviti Maloprstic sa armijom Dola. On je meni faktor X sada. Ako skapira da ne moze da ima Sansu i da zajedno vladaju... Ko zna Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Sre 26 Jul 2017, 18:18

@Zevse plan je bio ove ribe idu u Dornu pa pokrenu vojsku i zajedno sa tirelima napadnu KL.. Sivi Crv je otišao sam drugim putem..
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Sre 26 Jul 2017, 18:23

Zevs86 ::
Da jbt, skroz zaboravio na to Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 Nisam gledao nijednu sezonu 2 puta sem prve, pa ono Very Happy


@Ubica @Jastreb Sto se tice napada na Lanistere mislim tu na Livacku Stenu, a ako se desava napad to znaci da su Denerisini Grejdzoji napadnuti nakon isporuke vojske? Bice zanimljivo videti i reakciju Olene sada kad je ugrozen savez sa Martelima.
I naravno koje ce kombinacije praviti Maloprstic sa armijom Dola. On je meni faktor X sada. Ako skapira da ne moze da ima Sansu i da zajedno vladaju... Ko zna Very Happy


Bolji si od mene, nisam odgledao kompletnu petu i šestu sezonu, već samo ubrzano epizode koje su mi delovale zanimljivo, mada bih mogao sve da odgledam od početka, kada već pratim ovu uredno. Very Happy

Ne zaboravimo da i Deneris ima svoju flotu, kao i Marteli i Tireli. Na kraju šeste sezone se jasno vidi da zajedničkim brodovima plove za Vesteros,
sad pitanje je bilo gde su im ti brodov i gomile koje su oni prenosili? o.O Očigledno da je to tako bilo prikazano samo da bi na bad ass način prikazali
njihovo savezništvo. Tako da je verovatno samo stotinu brodova Grejdžoja spaljeno, ali sam ubeđen da će u seriji to prikazati kao većinu ili celu
flotu, oni jednostano više ne obraćaju pažnju na sve detalje koje su prikazivali i skroz su postali amaterski u tome. Pogotovo sa teleportovanjem
preko celog Vesterosa. I biće baš glupo ako Livačka Stena lako padne, mislim da je očigledno da će njih među prvima napasti i ako Lanisteri nemaju
nešto tu u rukavu onda bolje da odmah napuste Kraljevu Luku i kleknu. Olena nema šta da izgubi, za koga se ona čuva? Osveta je vodi, mada će
Tarliji žestoko da je pokopaju.  Što se Dola tiče, očigledno je da su oni vojno sada najjače kraljevstvo, jedini koji nisu aktivno učestvovali u ratu
i koji imaju očuvanu vojnu silu. Mislim da je negde bilo pomenuto da je Maloprstić poveo oko 1.000 do 1.500 možda i dve, konjanika i vitezova da
razbiju Boltone.Što ostavlja preko 40.000 ljudstva koliko može da se pozove i opremi u Dolu. Verovatno mogu i više, ali 45 hiljada su im neki gornji prosek.
Martin je tu baš failovao sa populacijom stanovništa, Vesteros je ogroman kontinent, a ne mogu svi zajedno pola miliona vojnika da sakupe...
Pitanje je da li će izdati Sansu i pitanje je koliko će ga njegovi ljudi pratiti sada kada su privrženi Džonu, mada to i ne bi bio problem za njega.
Mislim da pošto Martin nije izdao nove knjige, ovi prosto ne znaju tako dobro da napišu spletke sa Maloprstićem te su ga i zapostavili.

I pade mi na pamet nešto u vezi Teona. On možda jeste evnuh sada, ali čini mi se da možda ima dete. Sa onom kapetanovom ćerkom, kada je
dolazio na Gvozdena ostrva posle 10 godina. Ona mu je možda rodila sina i možda on na kraju i dobije Gvozdena ostrva i prestolonaslednika da
produži lozu. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Nocnoi_Dozor Čet 27 Jul 2017, 22:57

Ok epizoda. Ima dosta nepotrebnog materijala Misandei i Sivi crv npr. Ali mi je zato bitka na kraju popravila utisak. I da, u Teonu je opet Smrad pobedio.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Pet 28 Jul 2017, 08:19

Odgledao prve dve epizode. UBrzala se radnja totalno. Ima par nejasnih nerazradjenih scena, i potpuno nepotrebnih. Tu bih se slozio sa Dozorom za Crva i Misandei.

E sad bih da ukazem na nesto sto mi smeta u ovoj nasoj voljenoj fransizi. Ta neka kao krucijalna desavanja koja kasnije izgube na znacaju za 5 minuta. Jeste, to cini jednu og glavnid drazi Vesterosa, ali ipak... U ovoj sezoni mislim na Grejdzoje. Naveliko prikazivane pripreme oko toga ko dobija presto, Juron dolazi, nastaje haos, Asa odlazi sa svojim delom flote. Velika desavanja... I onda u sada, u zadnjoj epizodi reasva se sve za pet minuta, osavajaju joj brod, Juron ce odneti plen. Jedino sto je zaista smesno ono sa Teonom.To je trebalo sve da ima veci znacaj, kao kada je Tirion pobegao . Ponekad me zaista iznerviraju scenaristi, ali i Martin licno...
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zandrin Pon 31 Jul 2017, 13:05

jedino sto mi je bas ful bilo u obe episode...je...arja koja pobi sve freje

samo je to vredelo, I bilo pravo martinovski

onakav kraj zmija I onako lako ubijanje jare I teonova bezanija su totalno njesra kakic...uopste nisu nit dramaticni nit sokantno bili, totalno glupavo...hocu da kazem ta bitka je tako skarabudzena I tako su lako otpisani svi, a toliko su pripremani ...kao  grejdzoji ce ovo ono, teon se zahuktao, ko da mu pisa malo porasla, pa onda ove napaljene pescare I mama im, sve se kao nesto ostre ..I bap, posle toliko pripreme, I gubljenja vremena na njih u epizodama I posebno ovoj sad epizodi, pobise ih utepase ko pilice...tako da mi je to totalno bezveze

a misandei I crv su mi logicna scena, to se pripremalo, oni su se zaljubljivali jedno u drugo iz episode u epizodu..a negde je I receno da iako su kastrirani, neki od njih mogu postici erekciju..to je cak misandei I pitala nekog u seriji, ako se dobro secam...tako da, kud je bilo dupeta I sisa svud po seriji, potrebnih I nepotrebnih, vala mogu misandei I crv, stavise, ovo mi je jos jedina smislena scena seksa, koja se bazira na ljubavi, a ne ebacina radi ebacine

a sansa, nije mi iritantna
napokon je odrasla I krenula da bude kucka

a maloprstic ce napraviti neko sranje, a dzon ce ga saceka iza okuke

I glupo mi sto nimerija nije posla sa arjom
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zandrin Pon 31 Jul 2017, 13:09

Vazarius ::Odgledao prve dve epizode. UBrzala se radnja totalno. Ima par nejasnih nerazradjenih scena, i potpuno nepotrebnih. Tu bih se slozio sa Dozorom za Crva i Misandei.

E sad bih da ukazem na nesto sto mi smeta u ovoj nasoj voljenoj fransizi. Ta neka kao krucijalna desavanja koja kasnije izgube na znacaju za 5 minuta. Jeste, to cini jednu og glavnid drazi Vesterosa, ali ipak... U ovoj sezoni mislim na Grejdzoje. Naveliko prikazivane pripreme oko toga ko dobija presto, Juron dolazi, nastaje haos, Asa odlazi sa svojim delom flote. Velika desavanja... I onda u sada, u zadnjoj epizodi reasva se sve za pet minuta, osavajaju joj brod, Juron ce odneti plen. Jedino sto je zaista smesno ono sa Teonom.To je trebalo sve da ima veci znacaj, kao kada je Tirion pobegao . Ponekad me zaista iznerviraju scenaristi, ali i Martin licno...
to
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Nocnoi_Dozor Pon 31 Jul 2017, 23:29

Prosek. Deneris definitivno nije rođena da bude vođa. Sve joj ode dođavola. Jedino su scene bitke dobro urađene. Sve ostalo onako.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Uto 01 Avg 2017, 15:36

Испаде Серсеи нови Тајвин. По први пут да ми се серија баш и не свиђа, надам се да ће последњих неколико епизода поправити досадашњи просек.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Kian The Nephilim Uto 01 Avg 2017, 16:17

Vala u pravu si, do prosle sezone ne zna joj se koja joj je odluka bila gora, sad fazon najveci politicar koa je Vesteros ikada video! SMor
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Uto 01 Avg 2017, 16:54

To je zato jer nema svog glavnog savetnika uz sebe, ser Džoru, ali to će se promeniti. Very Happy

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 20525763_493172731023591_790533639353504829_n
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zandrin Sre 02 Avg 2017, 08:31

Princ Regar ::Испаде Серсеи нови Тајвин. По први пут да ми се серија баш и не свиђа, надам се да ће последњих неколико епизода поправити досадашњи просек.
a meni se napokon sersei kao lik svidja

u knjizi je martin srozao totalno..u alkosa I promasenu otuznu zenu je pretvorio

ovde se nekako regenerisala I postala jak lik
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Sre 02 Avg 2017, 11:13

Definitivno moram da odgledam celu seriju od pocetka tj da je izbindzujem do kraja ove sezone i onda da odgledam celu ovu sezonu da pecatiram utisak. Za sad mi je...
Nacin na koji su u 1.5 epizodi prikazali demoliranje saveza od 2 velike kuce i sarenog Denerisinog saveza ( u koji su ukljuceni i omanja horda Dotraka, dobar broj Neukaljanih, manji broj Grejdzoja, mini vece sa sa Tirionom i Varisom) i vojskom koja sveukupno broji ~ 100 000 do 150 000 ( mozda i vise? ) vojnika uz solidnu flotu i zmajeve od strane Sersei koja ima okrnjenu armiju Lanistera vodjenu od strane odlicnog Dzejmija, Tarlija i Qburna ( moram da kazem da mi se svidja upozorenje od strane Olene o napasti i bolesti koja je Sersei, jedva cekam da vidim trenutak kad Dzejmi seku svoju milu ubija Very Happy ) , ruiniran, izgladneo i napacen grad / regiju je... za sada, malo sranje. Bukvalno. Banalizovano, ubrzano, bah. Ok, kapiram da je Tarli izdao Olenu, ali ovo je totalni potcenjivacki prikaz Olene. Zene koja igra ovu igru ceo zivot i spada u top igrace iste. Gde je njenih par desetina hiljada vojnika? Posto nisu prikazali da su ucestvovali u osvajanju Livacke Stene. Gde su ostale trupe Martela? Jel to sve potonulo i zarobljeno od strane Jurona? Malo fušerišu, hmm? On a side note: trenutak kad Juron podjebava Dzejmija je neprocenjiv Very Happy Takodje, jedva cekam trenutak kad ga Dzejmi ubije Very Happy ( nekako sam ubedjen da ce Dzejmi da sam unisti ovaj savez i sve sto Sersei kuva i da se onda prikljuci Tirionu, Deneris i Dzonu u konacnoj borbi koja je zapravo jedina bitna Very Happy )

Sveukupno nisam zadovoljan, mada nisam razocaran. Da, zabavno je, ali ovo moze da bude bolje. Ako HBO ne moze bolje, onda da ga hebem... Mada kapiram da moraju da kalkulisu sa budzetom, i da opet moraju donekle da prate Martinov tok radnje ( na ovaj ocerupani nacin na koji to rade vec) . Ovo je moj komentar na celokupnu seriju, kad malo bolje razmislim. Ima epizoda koje su sjajne, prosecne, pa i lose. Kad se podvuce crta, serija je dobra, ali ne i odlicna. I to je sto se mene tice konstanta od pocetka do sada. Tj od pocetka druge sezone kad su krenuli da se odvajaju od kanona, barem.

I jos uvek cekamo Maloprsticev zaplet. Ima covek 20 do 40 hiljada vojnika na stendbaju, bogat region i jos uvek ne vidimo otkrivanje karata sa njegove strane. Ok, kapiram da je nominalno uz Sansu i Sever. No, to je Maloprstic Very Happy

Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Lord M. Sre 02 Avg 2017, 13:48

Ubrzali su ovu sezonu, ne znam koliko je to dobro.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Kian The Nephilim Sre 02 Avg 2017, 14:07

Maloprsticu ce Sansa da presudi, nema jos on mnoo da se bakce u seriji! Smile A sto se tice Tirela slazem se, pootovo za ove iz Dorne, fazon sta je sa tom vojskom, pa oni nisu ni ratovali, maltene su netaknuti, no dobro, moraju pare od statista da se preusmere na cgi za Hodace i zmajeve! Sve u svemu ok, mada sinoc sam malo rekapitulirao knjigu haos je koliko su se ova dva medija rezdvojila. Btw, evo navodni procureli scenario za epizodu 4. Smile https://www.sendspace.com/file/yzshou
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od ElendV Sre 02 Avg 2017, 20:16

Mislio sam isprva da će ova sezona biti nepredvidiva, ali sad mislim da će biti klasična klasika. Deneris je počela opasno da gubi, i još će gubiti, i onda će na samom kraju da pobedi, jer je bila mala devojčica kojoj su ubili porodicu, i na koju su slali ubice, i koju su silovali, i kojoj su sve najgore uradili, i onda je ona došla da se osveti i sve ih pobedila. Na čega to liči, a pa da, na svaki holivudski film i seriju xd

Al ajd da ne kritikujem samo, stvarno mi se ova sezona dopada. ((: Jedva čekam da Arja stigne kući xd
Sersej se baš poboljšala, kao lik, jeste da sam Stark u duši, ali moram priznati da su Lanisteri za svako poštovanje.
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Sre 02 Avg 2017, 21:36

ElendV ::Mislio sam isprva da će ova sezona biti nepredvidiva, ali sad mislim da će biti klasična klasika. Deneris je počela opasno da gubi, i još će gubiti, i onda će na samom kraju da pobedi, jer je bila mala devojčica kojoj su ubili porodicu, i na koju su slali ubice, i koju su silovali, i kojoj su sve najgore uradili, i onda je ona došla da se osveti i sve ih pobedila. Na čega to liči, a pa da, na svaki holivudski film i seriju xd

Al ajd da ne kritikujem samo, stvarno mi se ova sezona dopada. ((: Jedva čekam da Arja stigne kući xd
Sersej se baš poboljšala, kao lik, jeste da sam Stark u duši, ali moram priznati da su Lanisteri za svako poštovanje.
Da vi niste mozda neki pisac, poeta u dusi? Very Happy Klasicna klasika, svaka ti ka u Njegosa jbt Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 

Sto se tice serije ja sam tu, izgleda, skroz bipolaran Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 Ima toliko stvari koje mi se dopadaju, i ima toliko koje mrzim, i toliko koje su mi bah i meh Very Happy Voleo bih da su unapredjivali pricu koju je Martin vec dao u sitna crevca. Ne, oni su resili da skrnave i kasape i to cesto na onaj kliseizirani holivudski fazon / HBO fazon / da ne kazem zapadnoimperijalisticki Winter Is Coming...to HBO - Page 17 3250678809 No, kao sto rekoh. Serija kao serija je zaista dobra, ali ja kao i mnogi drugi ovde imam / imamo dobre razloge da hejtujemo mLoge stvari Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od ElendV Sre 02 Avg 2017, 23:39

E i taj dan da dočekam kad Zevs kaže - zapad imperijalistički! xd
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Čet 03 Avg 2017, 00:18

ElendV ::E i taj dan da dočekam kad Zevs kaže - zapad imperijalistički! xd

Prevaspitali ga na "odsustvu" kako da se ne odaje u javnosti. Very Happy


Uzgred čitam vaše postove i na toliko toga bih odgovorio, ali jednostavno se već dobar deo dana dopisujem sa ljudima na fejsu o
teorijama, idejama i epizodama toliko da mi je teško ovde da ostavim bilo šta!
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Kian The Nephilim Pet 04 Avg 2017, 15:46

Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 17 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 21 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu