WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 
Nim (8274)
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 19 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Winter Is Coming...to HBO

+34
Majka žaba
Vazarius
victarion greyjoy
R@tep
Lord M.
Harald Hridni
CRNIJASTREB
Blacko
love sansa
Oberin Martel
Brat Crni
Greyhound
DjokaBA
Sparkling Comet
bockybp
Witcher
Зимоврел
Prince of Ravens
Princ Regar
White Rabbit
Zevs86
Nim
orome
Dimeks
Srle
Hokins
Nocnoi_Dozor
азор ахаи
Kian The Nephilim
khaleesi92
Chandrian
Assassin
HuddleBre
StefkeKum
38 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od White Rabbit Pon 08 Jun 2015, 00:06

kakvog klipa
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od DjokaBA Pon 08 Jun 2015, 00:11

Hokins ::Posle ovog klipa koji sam malopre video ne zelim vise da pratim ovu smrdljivu seriju.Sta uradise debili...

Spojler:
DjokaBA
DjokaBA

Broj poruka : 67
Raspoloženje : :/
Reputacija : 2
Points : 69
Datum upisa : 29.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Pon 08 Jun 2015, 01:15

@Zeko
Pomenuti klip:
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od White Rabbit Pon 08 Jun 2015, 08:25

Ako je za Stanisa, ovo što sam vidio je jedan od mogućih ishoda. Nismo mi sigurni šta se desilo sa njim. Možda je i napao Vinterfel, mada sumnjam. Ja mislim da je on umro prije toga.


Upravo pročitah na fb.... blah. Bezveze. Ne mogu da se sjetim šta se u Plesu desilo...
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Pon 08 Jun 2015, 08:52

Sto se tice Stanisa iz serije...
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 58708365

I dalje mi nije jasno kako oni Neokaljani padaju k'o pokoseni pred harpijama. Zar nisu oni najbolji placenici na svetu?

Mormont me je lepo nasmejao kada je pruzio ruku Deneris umiranje od smeha
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 AbyjxeB_700b


Poslednji put izmenio Brat Crni dana Pon 08 Jun 2015, 10:36, izmenio ukupno 2 puta
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Oberin Martel Pon 08 Jun 2015, 09:29

Ovo je i Stanis iz knjiga, producenti kažu da im je Winter Is Coming...to HBO - Page 19 4232058969 rekao:



Sad će bar Stanis fan klub da se otrese hipika sa duplim standardima koji traže surogat Neda, i ostaće(mo) samo istinski kraljevi ljudi.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 43
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Hokins Pon 08 Jun 2015, 11:10

Onda ni Martin ne zna sta radi,koliko se ja secam Sirin je na zidu sa mamom i Mel.Kako je planirao da je spali ako nije sa njim?Da je spalila mama i Melisandra to bi mi bilo logicno,a da je spali Stanis to nikako ne mogu da razumem.Nije li on poslao onog lika da dovede placenike i rekao mu ako on umre da uradi sve da postavi Sirin na presto?Nebi me zacudilo da u sledecoj epizodi Doran cepa fudbal po vodenim vrtovima. Smile
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Oberin Martel Pon 08 Jun 2015, 13:20

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 4232058969 će pretpostavljam još da rasteže priču na Severu, predstojeća bitka neće imati pobednika (k'o što se i može zaključiti iz Ramizovog pisma), pa će žrtvovanje Širin da bude tiebreaker.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 43
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od StefkeKum Pon 08 Jun 2015, 13:40

Све, све, али ово им стварно није требало..... гори осећај од црвене свадбе и погубљења Неда заједно.
Е мој дебели Mad

ПС: Није лоше ово на крају..... али тотално отишло у други план.
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od White Rabbit Pon 08 Jun 2015, 17:02

Oberin Martel ::(k'o što se i može zaključiti iz Ramizovog pisma), 
pod uslovom da je Ramiz zaista napisao to pismo. Niti je rukopis njegov niti stil.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Kian The Nephilim Pon 08 Jun 2015, 19:03

Sa reci! Povadise celu sezonu sa zadnje dve epizode! Pisacu bez spojlera, pretpostavljam da smo svi ovde vec pogledali epizodu! 
Najveci sok mi je naravno scena sa Sirin, uopste ne razumem cemu predstavljanje njenog i Stanisovog odnosa i oni njihovi razgovori tokom sezone, da bi dosli do ovakvog kraja. Iskreno nisam ocekivao, Stanis kao da je flipnuo u sekundi i nazalost za njega vise nema rehabilitacije kod gledalaca, a ako je istina da je ovo materijal iz naredne knjige ni kod citalaca. Realno, neka se imasakriraju i on i Boltoni medjusobno! Zao mi je jer mi je Stanis jedan od oniljenijih u serijalu. 
Drugo, cemu sluze one tri glupace od Pescanih zmija u seriji, bolje da su pare koje su dali njima iskoristili za animacije zmajeva pa da ih cesce vidjamo, samo me nerviraju od kad su se pojavile u seriji onakve kakve su.
Arju necu komentarisati, jer jer realno ja ni posle procitanih knjiga a evo i pet sezona ne uvidjam njenju funkciju u siroj slici. 
I naravno, ne mogu da se ne osvrnem na sprektakularan kraj epizode! Scene iz Daznakove jame su spovedene do savrsenstva! Mala zamerka na konstntno srozavanje Neokaljanih, oni bre padaju kao pokoseni, van toga .... sta reci! Jedva cekam da vidim kuda ce odvesti Deni! 

I za kraj, imam teoriju da ce pobiti pola likova do sredine sledece sezone, a ostaviti samo najglavnije, jer realno, puno ce ima para trebati za animiranje velikih borbi i statiste, a s obzirom da planiraju da zavrse sa sedam sezona, samo nam ostaju velike borbe Zamisli samo koliko ima para treba da animirau 3 zmaja sa jahacima protiv horde Hodaca! Tako da mislim da su i krenuli ka tome, sta vi mislite? Wink
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od азор ахаи Pon 08 Jun 2015, 21:49

јасно је којим механизмима се служе - немају више кохонес као у трећој сезони, очигледно. Ако је лик допадљив публици, они га намерно ставе под још лепше светло (разговор са Ширин) да би каснија сатанизација била ефектнија и потпунија. Слично са Џором - дали су му сиву љуспу, да дебили буду у фазону "ионако је умирао" кад погине, и тако избегну утисак да се ослањају на најпримитивнији шок... што и чине. Манипулисање емоцијама америчких троглодита у циљу балансирања ионако већ претераног, а шатро реалног, уништавања позитивних ликова.
Уз то, овим су ефикасно уперили сва светла ка дегенирис, јер су у кључном тренутку, пред смакнуће Џона, учинили негативним да кажемо јединог преосталог позитивног лика, а да је притом кључни играч, тако да она остаје практично једини лик за кога маса "навија" - што им много упроштава посао. Уз то, придружен јој је Тирион, миљеник публике.

Свака им част, сезона догодине у Холивуду.

ДАЈ ЗМАЈОВЕ ВАТРА И КРВ - море јебем вам матер глупу. Идите снимајте приквел сиквела господара прстенова и Ерагоне, оставите се овога
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Hokins Pon 08 Jun 2015, 22:43

Kian The Nephilim ::Sa reci! Povadise celu sezonu sa zadnje dve epizode! Pisacu bez spojlera, pretpostavljam da smo svi ovde vec pogledali epizodu! 
Najveci sok mi je naravno scena sa Sirin, uopste ne razumem cemu predstavljanje njenog i Stanisovog odnosa i oni njihovi razgovori tokom sezone, da bi dosli do ovakvog kraja. Iskreno nisam ocekivao, Stanis kao da je flipnuo u sekundi i nazalost za njega vise nema rehabilitacije kod gledalaca, a ako je istina da je ovo materijal iz naredne knjige ni kod citalaca. Realno, neka se imasakriraju i on i Boltoni medjusobno! Zao mi je jer mi je Stanis jedan od oniljenijih u serijalu. 
Drugo, cemu sluze one tri glupace od Pescanih zmija u seriji, bolje da su pare koje su dali njima iskoristili za animacije zmajeva pa da ih cesce vidjamo, samo me nerviraju od kad su se pojavile u seriji onakve kakve su.
Arju necu komentarisati, jer jer realno ja ni posle procitanih knjiga a evo i pet sezona ne uvidjam njenju funkciju u siroj slici. 
I naravno, ne mogu da se ne osvrnem na sprektakularan kraj epizode! Scene iz Daznakove jame su spovedene do savrsenstva! Mala zamerka na konstntno srozavanje Neokaljanih, oni bre padaju kao pokoseni, van toga .... sta reci! Jedva cekam da vidim kuda ce odvesti Deni! 

I za kraj, imam teoriju da ce pobiti pola likova do sredine sledece sezone, a ostaviti samo najglavnije, jer realno, puno ce ima para trebati za animiranje velikih borbi i statiste, a s obzirom da planiraju da zavrse sa sedam sezona, samo nam ostaju velike borbe Zamisli samo koliko ima para treba da animirau 3 zmaja sa jahacima protiv horde Hodaca! Tako da mislim da su i krenuli ka tome, sta vi mislite? Wink
Winter Is Coming...to HBO - Page 19 11401275_844098715669450_1745549693331980640_n
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od StefkeKum Pon 08 Jun 2015, 23:49

Баш ме занима шта ће са Грејџојима..... тотално небитна прича? Не бих баш рекао.
Јасно је да су одвојили серију и књигу комплетно..... али опет. Капирам да им се сад све више јебе за те "тривијалне" радње и ликове.... а и баш их брига, узимају паре Very Happy
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jun 2015, 08:05

davno sam na tvrdio da je Stanis ludak i iskompleksirana budala... samo ja ne vidim da bi on ovo uradio u knjizi.. pa pola vojske bi mu pobjeglo... kad smo kod kraljevske krvi tu mu je teon... e sada one lujke su je možda spalile u knjigama, a možda je to ideja Mel da spasi malog Džonija of Snow.. nego ko se sjeca da sam ja u svojoj FF rekao da će Stanis nešto slično uraditi?

deni pa cool... nervira me što harpijni sinovi ispadose yebači, a ono realno u knjigama mučke ubice iz mračnih sokaka, i nikad ne bi javno smjeli napasti... drogon tata, ali nekako mi je sad manji od braće... što je nebuloza teška...
ali odjaha dena boli je ćošak... sad će da se usere kad skonta kako je lako letiti, ali fazon je pilotirati

Dorna je smorna... Doran prijeti, što nije njegov stil, Elarija nikakve veze sa njom ko osobom, Pješane gliste sem arapskog akcenta i ponašanja vavilonskih kurvi veze ne vežu
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Uto 09 Jun 2015, 10:42

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 11406964_884932981563163_7506204204223154217_n
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Uto 09 Jun 2015, 12:22

Auf bre kakva epizoda...
Najveci minus ide za spaljivanje Sirin, to stvarno, pa ne znam...
Najveci plus jeste akcija oko Deni.
Ovo sa Dzonom je bas onako meh...
Ne mogu ni da razmisljam uopste u kontekstu poredjenja sa knjigama, jer ce mozak da mi eksplodira u lobanji i da iscuri kroz usi... Jednostavno se trudim da ovo gledam kao seriju sto je vise moguce, i da sto manje poredim sa knjigama( znam, jalov posao, ali se bas trudim Very Happy )
Slazem se sa Jastrom, Drogon nekako malen Sad I neukaljane su skroz upropastili, pa bre ovo je takva sramota da je to hebeno bre neverovatno... Mada je to opet najbolji deo epizode.
Ovo sa Stanisom je... Ne znam...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sparkling Comet Uto 09 Jun 2015, 13:07

Zevs86 ::Auf bre kakva epizoda...
Najveci minus ide za spaljivanje Sirin, to stvarno, pa ne znam...
Najveci plus jeste akcija oko Deni.
Ovo sa Dzonom je bas onako meh...
Ne mogu ni da razmisljam uopste u kontekstu poredjenja sa knjigama, jer ce mozak da mi eksplodira u lobanji i da iscuri kroz usi... Jednostavno se trudim da ovo gledam kao seriju sto je vise moguce, i da sto manje poredim sa knjigama( znam, jalov posao, ali se bas trudim Very Happy )
Slazem se sa Jastrom, Drogon nekako malen Sad I neukaljane su skroz upropastili, pa bre ovo je takva sramota da je to hebeno bre neverovatno... Mada je to opet najbolji deo epizode.
Ovo sa Stanisom je... Ne znam...
Da, ali za ovo sa Stanisom je odgovoran Martin, jer im je on to rekao, u intervju piše da su se i scenaristi iznenadili i šokirali šta Martin planira sa Širin i sa njim, pouka Martin voli da se poigrava sa svojim likovima i iznova dokazuje da njegov svijet nije crno bijeli, što mi se ne dopada, tako da su najbolji dijelovi ove epizode scene sa Deni, bar da zmaj i ona poprave prosjek. Very Happy

P.S. šta učiniše sa Neokaljanima, od onakvih vojnika dobismo smote. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Uto 09 Jun 2015, 13:22

Da budem iskren ne pratim seriju aktivno još od pred kraj treće sezone. Ali skidam povremeno epizode kada čujem da su neke dobre scene. Ovu sam skinuo jer sam želeo da vidim kako se ser Džora fajta u areni i moram reći da je postava bila okej (arena, raznovrsni borci, masa), ali fajt nije bio ništa specijalan, a očekivao sam dosta više. Mada mi je bilo kul kada su se Džora, Dario, Tirion i ostali udružili u areni, to mi je bilo super.

P.S. - i od mene :

Neokaljani su stvarno jadno odrađeni...

P.S.S.

Osma epizoda mi se baš dopala iako je to bio AMC The Walking Game of Thrones.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Uto 09 Jun 2015, 13:24

Vidis nisam znao to za Martina i Sirin... No opet, zamerke na seriju su i dalje na mestu Very Happy Sto se tice Neukaljanih, pa bre, prvo ih metnuli u ovaj bezvezan oklop. Pa ih onda napravise nesposobnim sajlama, bzvz skroz...
E i zaboravio sam da prokomentarisem Arju, zanimljivo su odradili taj deo sa njom. Jedva cekam sledecu epizodu, nadam se da ce roknuti Trenta! Very Happy
Znaci u sledecoj nas ceka Bockanje Dzona, Deneris i sretanje nekog od kalova( ovo ce garant biti klifhanger kao u knizi) , Arjino trovanje ili klanje Trenta, mozda puste i deo sa Melisandrom i magijom Very Happy Videcemo Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sparkling Comet Uto 09 Jun 2015, 13:30

Zevs86 ::Vidis nisam znao to za Martina i Sirin... No opet, zamerke na seriju su i dalje na mestu Very Happy Sto se tice Neukaljanih, pa bre, prvo ih metnuli u ovaj bezvezan oklop. Pa ih onda napravise nesposobnim sajlama, bzvz skroz...
E i zaboravio sam da prokomentarisem Arju, zanimljivo su odradili taj deo sa njom. Jedva cekam sledecu epizodu, nadam se da ce roknuti Trenta! Very Happy
Znaci u sledecoj nas ceka Bockanje Dzona, Deneris i sretanje nekog od kalova( ovo ce garant biti klifhanger kao u knizi) , Arjino trovanje ili klanje Trenta, mozda puste i deo sa Melisandrom i magijom Very Happy Videcemo Wink
Da, koliko god Martin volio da šokira i iznenađuje svoje čitaoce, to nije razlog da Stanisa opisuje i predstavlja na jedan način, da bi onda on otišao i uradio nešto što i nema veze sa  njegovim likom, možda Stanis poludi u 6. dijelu, ali nama fali taj dio koji će da opravda sadašnju odluku, a da nije to što ga Mel začarala i ubacila mu bubice u glavu, od onakvog govora u prethodnim epizodala gdje je pričao da mu je Širin važna, sad ode i spali je.  Shocked
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Uto 09 Jun 2015, 13:53

Odgledao sam promo za 10 epizodu i po onome što sam video biće opsada Zimovrela. U fazonu Melisandrina magija (žrtva Širi) je upalila, zima je popustila i Stanis napada.


Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jun 2015, 14:26

ljudi u knjizi Stanis neće uraditi to... pa fizički nije moguće.. to će mel i kraljica
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sparkling Comet Uto 09 Jun 2015, 14:35

CRNIJASTREB ::ljudi u knjizi Stanis neće uraditi to... pa fizički nije moguće.. to će mel i kraljica
http://www.hypable.com/game-of-thrones-shireen-spoilers/
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od DjokaBA Uto 09 Jun 2015, 16:17

https://imgur.com/a/aBR6l

Kako Linda pljuje po D&D.
DjokaBA
DjokaBA

Broj poruka : 67
Raspoloženje : :/
Reputacija : 2
Points : 69
Datum upisa : 29.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 19 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu