WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

+21
Uno Nomesta
Kingslayer
азор ахаи
Srle
Nocnoi_Dozor
Blacko
JohnieRW
Lya
bockybp
Kian The Nephilim
Chandrian
Remzi Bolton
Zevs86
Struki
Esme Weatherwax
Ket sa kanala
Zandrin
CRNIJASTREB
Princ Regar
Dimeks
Marili
25 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Окир Ned 22 Sep 2013, 19:53

Zevs86 ::@Okir Bez uvrede covek, ali ne mozes da pricas o knjigama ako ih nisi citao Very Happy  Serija je toliko ogranicena, i toliko plitka u odnosu na knjige da ja to ne mogu ni da pocnem da objasnjavam i docaravam Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 3250678809
Ne bi trebao da ulazis uopste u raspravu o motivima i o pozadinama dogadjaja bez veceg znanja o svemu. Zaista ne zelim da pametujem, vec se samo trudim da postavim stvari na svoje mesto. Em sto su u seriji milion i jedan detalj izbacili, em nemas uvid u razmisljanja i unutrasnje monologe i previranja te stoga, opet ponavljam bez uvrede nisi kompetentan za diskusiju o karakternim osobinama i itd... Pogotovo ko je sta zasluzio i itd
Зевсе, не љутим се, таман посла. Smile

Рекао сам да нисам стигао прочитати, тако да је то мишљење на основу одгледана три серијала (наравно да се не може поредити са знањем некога ко је прочитао књиге), као и на основу текстова које сам читао по овом форуму.

Знам и сам да серија или филм у највећем броју случајева упропасте књигу, да не говорим о изостављању детаља, битних и мање битних (примјер: Хари Потер).
Окир
Окир

Broj poruka : 709
Godina : 33
Raspoloženje : ...
Reputacija : 153
Points : 928
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Remzi Bolton Ned 22 Sep 2013, 19:59

Remzi Bolton ::
Princ Regar ::

P.S. zanimljivo koliko Starkovi na prvo mesto stavljaju svoju cast, uopste ih ne zanima sta se zbiva u Kraljevoj luci, skroz se od toga distanciraju ali kad je je Regar oteo Lijenu ( sto jos ne znamo da li je oteo) Brendon je kao maloumnik jurnuo da brani svoju cast i svoje porodice, a on sam teslacio po severu i vrlo verovatno i van severa i satirao sve zivo Laughing  Malo licermerno je to sa njegove strane ako mene pitate Smile
Covece ovde sam par dana i konstantno citam o regaru i lijeni,o regaruuu,o regaruuu....Trac buc regar je najbolji,plemeniti regar,romanticni otmicar,regar najbolji roditelj...Toliko ni ja sebe ne volim a bas sam narcisoidan .Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 4224551693
Tako ljudi nemoj te samo minuse da mi lupate kao da sam sugav.A ustvari sam iskren Embarassed confused
Remzi Bolton
Remzi Bolton

Broj poruka : 59
Raspoloženje : Крејзи Норт
Reputacija : -9
Points : 50
Datum upisa : 15.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Zevs86 Ned 22 Sep 2013, 20:04

@Regar I ja bih voleo da sam cuo vise stvari od Emona, jer realno ko ima vise prica od njega da isprica ? Smile
@Okir Pa to, mada je prva sezona serije prilicno verodostojna( naravno, ni ona nije 100% niti moze da docara knjigu) dok su 2 i 3 po meni mnogo losije, jer se odvajaju od knjiga u mnogim stvarima, i to me je jako naljutilo. Mada ako je gledas samo kao seriju, bez uporedjivanja sa knjigama, ona je odlicna. Ja imam problem, sto ne mogu to da odvojim jedno od drugog Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 3250678809  Aj ispeglaj te ispite, i navaljuj na knjige Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Ned 22 Sep 2013, 20:06

Eto Snezni, dadoh ti plus, jel vidis kakav sam Regar, posle kazes nije bio Regar fin covek i sve to... lol! 

Nego koga bi ti jos odrao, ovako da ti se dusa ispuni? Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Окир Ned 22 Sep 2013, 20:06

Zevs86 ::Aj ispeglaj te ispite, i navaljuj na knjige Very Happy
Биће тешко... Very Happy

Полажем Историју Старог Рима и Историју Старог Истока и Старе Грчке - спремају се из пет књига. xD
Окир
Окир

Broj poruka : 709
Godina : 33
Raspoloženje : ...
Reputacija : 153
Points : 928
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od азор ахаи Ned 22 Sep 2013, 20:11

Старкови су пожњали шта су посејали, неукусно је причати о заслугама када је убијање у питању. Роб је делао као јунац и завршио као јунац, баш као што је и Кејтлин делала као краветина и завршила као краветина. Под нож.
Што се Станиса тиче, више је правичан него частан, што га ставља у за нијансу бољу позицију од јадног Едарда. И не бира средства кад је циљ праведан.
Регар је мени један од најљигавијих ликова, у смислу тога да је испао највећи морон баш онда када му то није требало. Џаба њему и харфе и турнири кад не схвата у какву је позицију владавину Таргарјена довео његов отац, и да отмица веренице високог племића док је ожењен сестром другог није најмудрији потез на свету. Уместо да покаже да неће бити нови Ерис, поступио је готово тирјански, и то само зато што му се дигла пиша. Балавац негде у рангу Роба.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Ned 22 Sep 2013, 20:25

Azi i Zevs su mi oduvek bili simpaticni kad krenu nesto da hejtuju Very Happy Zevs onako, meraklijski kad pljuje po seriji, ova jucerasnja epizoda... meeeh Very Happy
A Azi kad krene ovako odvazne tvrdnje poput Lijene recimo: rasplodna kurva je mrtva, to sad sta je ona htela uopste nije bitno Very Happy Very Happy Very Happy Ili recimo sam, digla mu se pisa, balavac negde u vidu Roba Very Happy Very Happy Very Happy Kravetina koja zavrsi pod noz, hahahA Very Happy Very Happy Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od азор ахаи Ned 22 Sep 2013, 20:27

Princ Regar ::Azi i Zevs su mi oduvek bili simpaticni kad krenu nesto da hejtuju :DZevs onako, meraklijski kad pljuje po seriji, ova jucerasnja epizoda... meeeh Very Happy
A Azi kad krene ovako odvazne tvrdnje poput Lijene recimo: rasplodna kurva je mrtva, to sad sta je ona htela uopste nije bitno Very Happy:D:DIli recimo sam, digla mu se pisa, balavac negde u vidu Roba Very Happy:D:DKravetina koja zavrsi pod noz, hahahA Very Happy:D:D
Taко некако. Зевсов хејт је отреситог, а мој кидишућег типа. Very Happy Very Happy
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Ned 22 Sep 2013, 20:29

Ali pazite vi molim vas ovu stilizaciju: Роб је делао као јунац и завршио као јунац, баш као што је и Кејтлин делала као краветина и завршила као краветина. Под нож.
Izmedju kravetine i pod imate jednu dramsku pauzu, tome sluzi ova tacka, kontam da je to, inace bi stavio 3 tackice... Very Happy Very Happy Very Happy To kao da naglasi onako vaznost izjave Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od азор ахаи Ned 22 Sep 2013, 20:30

Волим што ме обожаваш толико да ми сваку тачку анализираш, Реги. Very Happy
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Ned 22 Sep 2013, 20:32

To ti kazem, kao zakon, svako slovo i znak se meri, kad ces vec da budes kralj trebao bi da se priviknes da ti se svako slovo tumaci kao zakon i da ono sto zboris bidne zakon lol! 
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Zevs86 Ned 22 Sep 2013, 20:34

@Azor @Regar Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhaaahaha
@Regar Da bre, znas me Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od азор ахаи Ned 22 Sep 2013, 20:34

Princ Regar ::To ti kazem, kao zakon, svako slovo i znak se meri, kad ces vec da budes kralj trebao bi da se priviknes da ti se svako slovo tumaci kao zakon i da ono sto zboris bidne zakon lol! 
За тебе ће увек бити, изгледа. Very Happy  Ти си нови представник фанклуба моје тачке, од сада.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Ned 22 Sep 2013, 20:37

Agreed Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Nim Ned 22 Sep 2013, 21:27

Remzi Bolton ::
Princ Regar ::

P.S. zanimljivo koliko Starkovi na prvo mesto stavljaju svoju cast, uopste ih ne zanima sta se zbiva u Kraljevoj luci, skroz se od toga distanciraju ali kad je je Regar oteo Lijenu ( sto jos ne znamo da li je oteo) Brendon je kao maloumnik jurnuo da brani svoju cast i svoje porodice, a on sam teslacio po severu i vrlo verovatno i van severa i satirao sve zivo Laughing  Malo licermerno je to sa njegove strane ako mene pitate Smile
Covece ovde sam par dana i konstantno citam o regaru i lijeni,o regaruuu,o regaruuu....Trac buc regar je najbolji,plemeniti regar,romanticni otmicar,regar najbolji roditelj...Toliko ni ja sebe ne volim a bas sam narcisoidan .Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 4224551693
Remzi, pluscina ogrooomna Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? - Page 4 Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu