WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Assassin (13622)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 
Nim (8274)
Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_lcapZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Voting_barZbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

+21
Uno Nomesta
Kingslayer
азор ахаи
Srle
Nocnoi_Dozor
Blacko
JohnieRW
Lya
bockybp
Kian The Nephilim
Chandrian
Remzi Bolton
Zevs86
Struki
Esme Weatherwax
Ket sa kanala
Zandrin
CRNIJASTREB
Princ Regar
Dimeks
Marili
25 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Marili Uto 23 Jul 2013, 22:05

Очекивано, али највише ме погађа смрт Неда Старка, јер је био човек који је држао Север уједињеним.
Даље, Џори Касел - прилично споредан лик, али мени драг; мештар Лувин, који је изводио децу Старкових на прави пут SmileОберин, јер је био баја, просто речено Smile
А што се тиче смрти које тек предстоје (како ово морбидно звучи), мислим да Мартин зна да ми очекујемо да НЕ СМЕ да убије Џона, Дени и Тириона, и некако верујем да га то додатно нагони да убије бар једно од њих троје до краја серијала.
Такође би било занимљиво да убије Сансу, јер све време очекујемо да мора да дође и њених 5 минута, не би ме чудило да нас и ту шокира.
Шта ви мислите? Smile
Marili
Marili

Broj poruka : 10
Godina : 32
Raspoloženje : :)
Reputacija : 6
Points : 18
Datum upisa : 23.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Dimeks Uto 23 Jul 2013, 23:39

Поменух на више тема, Тирион готово сигурно умире. Као и Баристан. Од споредних ликова ишчекујем смрт Алистера Торна, Дорана Мартела, макар једне од пешчаних змија и Пода. 
А стварно ме је непријатно изненадила смрт Донала Ноја. Он ми је са својих пар сцена постао више симпатичан него доста главних ликова. Smile
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Uto 23 Jul 2013, 23:42

Nema sanse Tirion, on je Martinov omiljeni lik. Vece su sanse da Dzon i Deni zaginu Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Dimeks Uto 23 Jul 2013, 23:48

Баш зато и мислим да ће да га убије. Smile
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od CRNIJASTREB Uto 23 Jul 2013, 23:49

Robova i Ketina smrt.... đubrad izdajnička.....
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Zandrin Uto 23 Jul 2013, 23:53

davno sam ih ja sve prezalila jer ovim tempom kako je krenuo Martin ce ih sve pokokati..
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Ket sa kanala Sre 24 Jul 2013, 01:41

Dimeks ::Баш зато и мислим да ће да га убије. Smile
^ This. I to će vjerovatno biti neka totalno herojska smrt.

Crvena svadba. Ali ono, nisam ja toliko gotivila Roba i Kejtlin, čak su me smarala njena poglavlja. Nego je to tako dobro napisano da te mora pogađati inače nemaš duše. 
Ali ovako, i prije nego što sam pročitala to poglavlje meni su spojlovali da će njih dvoje umrijeti, samo nisam znala kako. I to mi uopšte nije smetalo, čak sam jedva čekala (I was such a summer child). 
Isto tako, spojlovano mi je da će Džon i Igrit umrijeti i to mi baš nije bilo svejedno, posebno Džonova smrt. Sjećam se da sam se samo molila Starim bogovima da je to neko bezveze napisao na netu, da ta informacija nije tačna. Al' dobro, sada kada sam pročitala poglavlje, znam da će preživjeti.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od CRNIJASTREB Sre 24 Jul 2013, 01:45

inače očekujem puno još smrti... Deni, Varis, Džon... znam da ce Rikon, Bren ostati, Arja možda ne, Sansa nema šanse
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Esme Weatherwax Sre 24 Jul 2013, 03:36

Do sad se nisam mnogo potresala, ali hocu ako Tirion zagine. To na stranu, bilo bi stvarno fenomenalno kad bi Martin ubio sve likove iz cije je perspektive pisana prva knjiga, tako da se prica zavrsi sa potpuno drugacijim likovima od onih sa kojima je pocela. E kad bi to uradio, skinula bih mu kapu Smile
Esme Weatherwax
Esme Weatherwax

Broj poruka : 81
Raspoloženje : vanzemaljsko
Reputacija : 5
Points : 90
Datum upisa : 07.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Struki Sre 24 Jul 2013, 06:25

Hm, da budem iskren, nesto sam razmisljao u Negotinu (dok sam gledao kratko seriju GoT sa burazom), ne racunajuci Ned Starka, Martin nije ubio nijednog veceg POV karaktera. ^.^

Cak sta vise, jedini drugi POV karakter koji je umro, vratio se ubrzo u zivot (Catelyn Stark). Stoga... nesto sam sve manje uveren da ce mnogo POV karaktera izgubiti zivot. Uticajni likovi, da, POV, ne.

EDIT.

Zaboravih da su jos dva manja POV karaktera umrli. Mada njih dvoje su zajedno imali 5 poglavlja, tako da ih ne racunam u neke "major characters".
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Zevs86 Sre 24 Jul 2013, 09:18

@Struki Da ne umiru POV likovi toliko, ali zato svi ostali izumrese Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? 3250678809
Sto se tice teme, definitivno zbog Nedove i Robove smrti.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Marili Sre 24 Jul 2013, 11:56

Esme Weatherwax ::Do sad se nisam mnogo potresala, ali hocu ako Tirion zagine. To na stranu, bilo bi stvarno fenomenalno kad bi Martin ubio sve likove iz cije je perspektive pisana prva knjiga, tako da se prica zavrsi sa potpuno drugacijim likovima od onih sa kojima je pocela. E kad bi to uradio, skinula bih mu kapu Smile

Ово је сурово чак и за Баку Ведервакс Twisted Evil
И мени би било чудно да елиминише Тириона, између осталог јер је Мартин изјављивао како је Тирион лик који на неки начин осликава њега, али опет... можда све то указује да нас ''уљуљкује'' и да ће Тирион страдати. На херојски начин, како неко рече.
И не знам да ли је то само детињасто надање с моје стране, али ипак верујем (желим да верујем) да ће се на крају преостали Старкови окупити и стабилизовати. Молим те, Мартине, молим те pale
Marili
Marili

Broj poruka : 10
Godina : 32
Raspoloženje : :)
Reputacija : 6
Points : 18
Datum upisa : 23.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Zandrin Sre 24 Jul 2013, 12:06

mislim da Martin moze sve samo ne da napravi hepiend..msm da ni ne zna sta ta rec znaci..u stvari zato je knjiga i toliko dobra, jer je realna, surova al realna

pa sad, ko ziv, ko mrtav
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Remzi Bolton Pon 16 Sep 2013, 01:45

Najvise zalim za pravim Smradom a ocekujem smrt Stanisovu,Dzonovu,Vimena Manderlija,dva mala vucica,sparusene Dastinke...nastavice se...
Remzi Bolton
Remzi Bolton

Broj poruka : 59
Raspoloženje : Крејзи Норт
Reputacija : -9
Points : 50
Datum upisa : 15.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Chandrian Pon 16 Sep 2013, 01:54

Ket sa kanala ::
Dimeks ::Баш зато и мислим да ће да га убије. Smile
^ This. I to će vjerovatno biti neka totalno herojska smrt.

Crvena svadba. Ali ono, nisam ja toliko gotivila Roba i Kejtlin, čak su me smarala njena poglavlja. Nego je to tako dobro napisano da te mora pogađati inače nemaš duše. 
Ali ovako, i prije nego što sam pročitala to poglavlje meni su spojlovali da će njih dvoje umrijeti, samo nisam znala kako. I to mi uopšte nije smetalo, čak sam jedva čekala (I was such a summer child). 
Isto tako, spojlovano mi je da će Džon i Igrit umrijeti i to mi baš nije bilo svejedno, posebno Džonova smrt. Sjećam se da sam se samo molila Starim bogovima da je to neko bezveze napisao na netu, da ta informacija nije tačna. Al' dobro, sada kada sam pročitala poglavlje, znam da će preživjeti.
Ket koje poglavlje? U plesu? Il je izbacio neki sample Vetrova Zime?
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od CRNIJASTREB Pon 16 Sep 2013, 01:56

king jesi to ti?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Remzi Bolton Pon 16 Sep 2013, 02:06

Nisam jos al imam u planu....king 
Ti? Kakvi su tvoji planovi?
Remzi Bolton
Remzi Bolton

Broj poruka : 59
Raspoloženje : Крејзи Норт
Reputacija : -9
Points : 50
Datum upisa : 15.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Princ Regar Pon 16 Sep 2013, 10:11

Remzi Bolton ::Najvise zalim za pravim Smradom a ocekujem smrt Stanisovu,Dzonovu,Vimena Manderlija,dva mala vucica,sparusene Dastinke...nastavice se...
Da nisi ti mozda Garlan Smeli, i on se lozio na Boltone? Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Kian The Nephilim Pon 16 Sep 2013, 11:36

E ovako, od ovih koji se pojavljuju kao aktivni likovi zao mi je Roba i Kejtlin, i Viseirsa, znam da je on debil, ali ja sam ga kasnije, kad sam malo ramislio o njemu zgotivio i shvatio! Smile Dalje, takodje mi nedostaju su Oberin i ne znam zasto Dejzi Mormont! I Lejdi! Od istorijskih Elija, Regar, klinci...Tuga!!! Very Happy 

E sad, cije smrti ocekujem? Pa lista je podugacka, Doran, gomila Frejeva, Boltoni, Dzon Konington, mozda Obara, Viktarion, Juron mozda, Baristan Selmi u nekoj herojskoj akciji koja ce biti Deni poziv za budjenje, Sersei, jer realno ona je svoju pricu zavrsila, ne znam u kakav bi dalje zaplet mogla da upadne, a i ako prezivi Vetrove, onda u Snu leti sigurno! Dzejmi, nazalost , stvarno ne bih voleo, ali mislim da ide pravo u zamku, mozda Meli, Stanis sigurno, rd bi bio i da se Tireli malo prorede! 

Mozda jos i  Siren, Dzodzen, Hizdar i nadam se ket za stalno, jedan od zmajeva!  

A lik ciju smrt ne ocekujem ali je zelim najvise od svih je Tirion! Uhhhh, jednostavno ne podnosim ga i svaki put dok sam citao njegova poglavlja sam bio nervozan!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Ket sa kanala Pon 16 Sep 2013, 12:02

Chandrian ::
Ket sa kanala ::
Dimeks ::Баш зато и мислим да ће да га убије. Smile
^ This. I to će vjerovatno biti neka totalno herojska smrt.

Crvena svadba. Ali ono, nisam ja toliko gotivila Roba i Kejtlin, čak su me smarala njena poglavlja. Nego je to tako dobro napisano da te mora pogađati inače nemaš duše. 
Ali ovako, i prije nego što sam pročitala to poglavlje meni su spojlovali da će njih dvoje umrijeti, samo nisam znala kako. I to mi uopšte nije smetalo, čak sam jedva čekala (I was such a summer child). 
Isto tako, spojlovano mi je da će Džon i Igrit umrijeti i to mi baš nije bilo svejedno, posebno Džonova smrt. Sjećam se da sam se samo molila Starim bogovima da je to neko bezveze napisao na netu, da ta informacija nije tačna. Al' dobro, sada kada sam pročitala poglavlje, znam da će preživjeti.
Ket koje poglavlje? U plesu? Il je izbacio neki sample Vetrova Zime?
Posljednje Džonovo poglavlje u Plesu. Kad sam pročitala pod kojim je okolnostima umro, znala sam da će preživjeti. Nema teorije da ga Martin sad smakne.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Zevs86 Pon 16 Sep 2013, 12:03

@Kian Ne gotivis najgotivnijeg lika u celom serijalu ? Suspect 
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Kian The Nephilim Pon 16 Sep 2013, 12:10

@Zevs, ne majke mi, do mozda  pocetka 3. knjige da, ali posle toga mi je postao nekako odbojan, i ne samo zbog reference sa Tivinom i Sai, nego generalno! Ne znam, stoji da je jedan od najlogicnijih likova u serijalu i to mi je ok, cak mi je Tiron iz serije simpatican,  ali zavrsno sa Plesom mi je postao apsolutno odbojan! Nebitno, da sad ne smaram ovde sa razlozima, ali tako je! Ipak sam ja svoju odanost poklonio likovima tipa Targarjeni, Melisandra, Stanis, Marteli, Dzejmi!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od bockybp Pon 16 Sep 2013, 13:20

Najviše žalim za Nedom, meštrom Luvinom, i Planinom.
Očekujem smrt Koningtona, Mladog Grifa (Egona) i Džore.
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 33
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Lya Pon 16 Sep 2013, 15:17

Najviše mi je žao Neda, meštra Emona, svih izginulih na Crvenoj svadbi, Oberina, Viserisa (zbog načina na koji je umro i razumevanja složene psihologije njegove ličnosti), ne računam likove koji su već bili mrtvi na početku serijala/nastradali u prošlosti (Elija, Starkovi kompletno, Targarjeni, Artur i Ašara Dejn...). Žao mi je Renlija.
Nije mi žao Igrit i uopšte bilo kog Divljanina, ne volim ih.

Iskreno, Martin radi brže of francuske giljotine, sad mi je teško da razaberem ko je ostao živ, ko likvidiran. Laughing 

Konington gine sigurno, mladi Grif, Sersei i Džejmi u paketu, Viktarion i Juron, Kiburn, Mira i Džodžen najverovatnije, Doran ili Arijana, Mirsela i Tomen- sudeći po proročanstvu Krastače Megi, možda Džora (spasavajući Deni i dokazujući vernost, možda), i ovo ne bih volela nikako, ali, verovatno Baristan i Stanis. Brijena ostaje, kao i Loras. Ali, neko drugi od Tirela će biti odstranjen, možda Margeri, možda Mejs.
Trenutno mi niko više ne pada na pamet.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od JohnieRW Pon 16 Sep 2013, 16:01

Edardova smrt je sve potresla jer do tad niko nije ocekivao tako nesto. Crvena svadba mi jeste bila potresna i ostavila je utisak, ali mi nije bilo bas mnogo zao Roba i Kejtlin, vise sam se smorio zbog svih severnjaka zajedno.
Zao mi je Bendzena (iako nije potvrdjeno da je mrtav, ocigledno je), mestra Luvina i Rodrika Kasela (iako sporedan lik, ostavio super utisak)...
Oberin Martel...
Ako su teorije u kojima se pominje Dzodzen Rid tacne, onda mi je i njega zao...
Mestar Emon...
Matori Medved...
Igrit...
A mozda bi na tu listu mogao da dodje i Kal Drogo... nije da mi je bio mnogo zao, vec vise iz nekog postovanja, jer jeste bio faca... Very Happy

Sto se ocekivanja tice, ja verujem da je tacno prorocanstvo po kome ce umreti Sersei, Mirsela i Tomen...
Slazem se sa Lyom i oko Koningtona...
Za Baristana vrlo verovatno, neko ce mu smestiti (iako se nadam da gresim, on mi je jedan od gotivnijih likova)...
Iritantni Robert Erin... vreme mu je da poleti... Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? 3250678809
U citadeli ce sigurno da se desi neko ubistvo, mozda i vise od jednog....
I jos nekoliko Freja ce da visi sa drveca...
Berik Donederion jos 5-6 puta Very Happy
(Sad ozbiljno, nece taj ziv docekati kraj, kontam da ce moci da ga ozive eventualno jos jednom, mozda cak ni tad)
JohnieRW
JohnieRW
Poznavalac Plamena
Poznavalac Plamena

Broj poruka : 707
Godina : 34
Raspoloženje : :)
Reputacija : 124
Points : 849
Datum upisa : 26.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete? Empty Re: Zbog čije smrti u PLIV-u najviše žalite, i čije još smrti očekujete?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu