WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 
Nim (8274)
Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_lcapŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Voting_barŠta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

+18
Hokins
Ja_Mina
White Rabbit
CRNIJASTREB
Prince of Ravens
Princ Regar
VojaLu
JohnieRW
Зимоврел
азор ахаи
Ket sa kanala
Lya
Nim
Mondenkind
Snezna
LunarFang
Zevs86
Starfell
22 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 09:01

Ket, opet, ne plusić-nego PLUŠČINA za ovo iscrpno tumačenje!cheers
Nemam šta da dodam, ni oduzmem, ponešto možda i nije sasvim verovatno, ali, analitički je korektno i u samoj suštini potpuno logično.
Bravo!
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 10:59

Lepo, lepo, evo sad sam procitao Smile Ne mogu da kazem da verujem u sve, ali ima neke logike naravno.

Za gvozdeni presto si skroz pogresila, on se razlikuje od zida, zid je napravljen da drzi po strani razne aveti sa severa i napravio ga je Brendon. Presto je napravio EGon, odn nije EGon vec je on dao da se iskuje presto, znaci njegovi radnici, sta vec. Napravljen je da kralj ne bi smeo udobno da sedi, cisto simbolika koja sluzi da prida znacaj vladavini. Megor i Eris su Targarjeni, i to cistokrvni, pogotovu Megor, ako nije Eris. Okrutni kralj je sin Egona i Visenije, a on kao takav ne moze nikako da bude okupator g. prestola Smile Druga je prica da postoji magija koja ubija nedostojne kraljeve, ali opet imas jedan problem, od prestola je umro samo Megor ( i to ne znamo nikakve detalje) i Eris se je seckao o njega. Targarjeni su imali jos 3 losa kralja kojima nista nije falilo na prestolu. Egon Bezvredni, Belor Blagoslovljeni, Mladi Zmaj. Bezvredni je cak umro prirodnom smrcu, znaci otpada ti skroz neko prokletstvo gvozdenog prestola koje prati nedostojne kraljeve.
Ali dobro, svidja mi se ovo za gvozdje i duhove, moze da ima smisla, ali ti fali jos neki argument, jedini koji imas jeste to sto se vise puta ponavlja mac preko njihovih kolena u vise poglavlja Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Zevs86 Uto 18 Jun 2013, 11:38

Moram da se slozim sa Vojom i Regarom sto se tice njihovih primedbi... Malo vise mi deluje klimavo i netacno ta teorija. Mislim da si gledala iskljucivo iz jedne perspektive Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 3250678809
Mada svakako + za trud i mozganje Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Prince of Ravens Uto 18 Jun 2013, 11:43

Pa folk priče i dan danas pričaju da je gvožđe "otrovno" za duhove so I guess that makes sense. Ali ne verujem da je Martin krenuo baš u tom smeru.

I krune kraljeva zime su bile napravljene od gvođža a ne od zlata. So there is that too.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od CRNIJASTREB Uto 18 Jun 2013, 12:06

znate šta svi pričaju kako martin ne zna šta ce sa deni, on ustvari ne zna šta ce sa tuđinima... oni su bili osnovna ideja, ali martin ne voli klišee, a zombijami, i slični demoni su žešći kliše... radnja je otišla u skroz drugom smijeru, i umjesto Džordan-Tolkin fazona, postala je malo fantasticniji svijet Kena Foleta(žanr izmišljena istorija)... i baš zbog toga mi ga svi volimo... Tuđini mu sada dođu kao teret....ne zna šta i kud sa njima... što se tiče Zimovrela i tih teorija o gvožđu staro je vjerovanje da gvožđe tjera zlo.... još jedan kliše.... a rekoh već martin ih ne voli...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od CRNIJASTREB Uto 18 Jun 2013, 12:08

i opet mi samo pola poruke ode... e ne mogu opet kucati... uglavnom.... gvožđe je kliše a martin ih ne voli
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Ket sa kanala Uto 18 Jun 2013, 17:46

Regi, ti si ekspert što se tiče Targovske istorije. Very Happy Ja sam to za presto ubacila tek onako, nije centralna figura moje priče. Ali presto nije napravljen samo od strane njegovih radnika nego je iskovan od zmajske vatre, a mislim da zmajevska vatra sadrži neku magiju. Ipak su zmajevi magična bića.
I nisam ja rekla da će ubiti nezakonitog kralja nego onog koji nije dovoljno vrijedan da sjedi na njemu. E sad, to može biti još jedna od bapskih priča Vesterosa...

CRNIJASTREB ::
znate šta svi pričaju kako martin ne zna šta ce sa deni, on ustvari ne zna šta ce sa tuđinima... 
oni su bili osnovna ideja, ali martin ne voli klišee, a zombijami, i slični demoni su žešći kliše... 
radnja je otišla u skroz drugom smijeru, i umjesto Džordan-Tolkin fazona, 
postala je malo fantasticniji svijet Kena Foleta(žanr izmišljena istorija)...
 i baš zbog toga mi ga svi volimo... Tuđini mu sada dođu kao teret....
ne zna šta i kud sa njima... što se tiče Zimovrela i tih teorija o gvožđu staro je vjerovanje da 
gvožđe tjera zlo.... još jedan kliše.... a rekoh već martin ih ne voli...

Evo da te citiram, da se vidi. Smile Samo sam ubacivala novi red, pošto inače nije htjelo da prikaže, ne znam što.

Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Princ Regar Uto 18 Jun 2013, 19:44

Pa otpada ti i to da ce ubiti nedostojnog kralja, jer ih ima nekoliko koje nije ubio presto Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od CRNIJASTREB Uto 18 Jun 2013, 19:48

hvala ket... ma sta je ovo sa forumom?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od White Rabbit Uto 18 Jun 2013, 20:43

Apropo prestola i posjekotina, mislim da je poenta da svaki vladar zna od čega je iskovan presto - od mačeva sviiiiih oniiiih koji su pokoreni, a kojima su, nakon toga, Targarjeni vladali. Targarjeni su, naravno, stranci u Westerosu i ovo sa presto shvatam više kao upozorenje njima da se ne uljuljkaju previše.

Što se tiče onoga da Starkovi moraju biti u Zimovrelu, mislim da je to mit koji je Martin smislio da bi ga razbio.

Karađorđevići moraju da budu rođeni na srpskoj zemlji, pa su donosili po kilo zemlje iz Srbije da im stave pod krevet.
Sumnjam da će im to pomoći da se, s ovakvim poznavanjem jezika, vrate na presto.
Oprostite na poređenju :PPPPPPPP
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Lya Uto 18 Jun 2013, 22:25

Nikakav problem, delim tvoje mišljenje po pitanju našeg nemuštog "prestolonaslednika".Twisted Evil
Kako kaže jedan aforizam, Srbija je verovatno jedina demokratija koja ima monarhe!

Izvinjavam se zbog off topic-a
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jul 2013, 17:11

znate ko je ubica u Zimovrelu? Stara Nen... nekako je prekostala i sad se sveti... logika
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Ja_Mina Uto 01 Okt 2013, 02:44

Teorija nije losa, i glupo mi je da je kvarim ali upravo sam zavrsila sa citanjem i ja sam shvatila da LED nije nestao, on je prekovan i dat Dejmiju koji ga je dao Brieni zar ne? To je sada ZAVETNIK i po mom zakljucku ponasa se kao sto bi mac Azor Ahaija trebalo da se ponasa. Ocekujem da ga Briena uruci nekom drugom…
Dzon kao naslednik zvuci primamljivo ako prezivi izdaju Nocne straze….
Ako se dobro secam Bren tj. Hodor je uzeo mac iz kripte ostali sui m se pridruzili kasnije, to je samo jedan mac, a nedostaje vise njih.
Moje misljenje je da tu ima nekih tajnih prolaza kao I u svakom zamku I da je neko od severnjaka u zamku upoznat sa time I koristi ih. A taj neko takodje ubija Boltonove I Frejeve tj. sveti se….
Mozda je cak tamo dole Davos u potrazi za malim Rikonom, njemu je ponudjeno da ga trazi menju mrtvima zar ne….?
Ja_Mina
Ja_Mina

Broj poruka : 4
Raspoloženje : :)
Reputacija : 1
Points : 5
Datum upisa : 30.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od VojaLu Uto 01 Okt 2013, 10:01

Davos traži Brena na Skagosu, Davosovo poglavlje sa Menderlijem, baci pogled Very Happy ne među mrtvima, kaže se nešto drugo Smile
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Gost Uto 01 Okt 2013, 10:29

CRNIJASTREB ::znate ko je ubica u Zimovrelu? Stara Nen... nekako je prekostala i sad se sveti... logika
Zar nije ubica bio Mens(tj onaj bard,kako li se vec predstavio) i one njegove kopljanice?
Ili sam se ja nesto opasno prebacio Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Hokins Uto 01 Okt 2013, 10:34

ElendVentur ::
CRNIJASTREB ::znate ko je ubica u Zimovrelu? Stara Nen... nekako je prekostala i sad se sveti... logika
Zar nije ubica bio Mens(tj onaj bard,kako li se vec predstavio) i one njegove kopljanice?
Ili sam se ja nesto opasno prebacio Smile
Ta ekipa je ubila ali nije sve,mislim da je jedna od kopljanica to i rekla Teonu...
Tako da jos neko kopa(ubija) u Zimovrelu Laughing
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Gost Uto 01 Okt 2013, 10:38

E pa moze biti,vec sam i pozaboravljao dosta,moglo bi se obnoviti gradivo Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Ja_Mina Uto 01 Okt 2013, 12:11

VojaLu ::Davos traži Brena na Skagosu, Davosovo poglavlje sa Menderlijem, baci pogled :Dne među mrtvima, kaže se nešto drugo Smile
ops...Embarassed
"„Gde je dečak?“ Davos je nekako znao da mu se odgovor neće dopasti. „Kuda to želiš da idem, moj gospodaru?“
Robet Glover reče: „Vekse, pokaži mu.“ Mutavac zavrte bodež, uhvati ga, pa ga baci u mapu koja je krasila zid lorda Vimena. Zario se i zadrhtao. Momak se iskezio.
Na delić trena Davos je pomislio da zatraži od Vimena Menderlija da ga pošalje nazad u Vučju jazbinu, ser Bartimusu s njegovim pričama i Gartu s njegovim gospama za glavoseču. U Jazbini čak i sužnji ujutru jedu kašu. Ali na ovom svetu postoje i mesta gde se ljudi hrane ljudskim mesom."
Ja_Mina
Ja_Mina

Broj poruka : 4
Raspoloženje : :)
Reputacija : 1
Points : 5
Datum upisa : 30.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Kian The Nephilim Uto 01 Okt 2013, 12:18

Zadnja recenica ukazuje da se radi o Skagosu, jer se ranije u delu napominje da na Skagosu zive ljudozderi i sve neke katasrofe! Smile Mislim da se to pominje u Semovim poglavljima, dok plovi onim brodom za Bravos! Smile
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Assassin Uto 01 Okt 2013, 12:25

"Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??"

Mrtvi i neka tako ostane...
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Zandrin Uto 01 Okt 2013, 12:29

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 8858 
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Assassin Uto 01 Okt 2013, 12:35

+! Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Ket sa kanala Uto 01 Okt 2013, 12:40

Ja_Mina ::Teorija nije losa, i glupo mi je da je kvarim ali upravo sam zavrsila sa citanjem i ja sam shvatila da LED nije nestao, on je prekovan i dat Dejmiju koji ga je dao Brieni zar ne? To je sada ZAVETNIK i po mom zakljucku ponasa se kao sto bi mac Azor Ahaija trebalo da se ponasa. Ocekujem da ga Briena uruci nekom drugom…
Dzon kao naslednik zvuci primamljivo ako prezivi izdaju Nocne straze….
Ako se dobro secam Bren tj. Hodor je uzeo mac iz kripte ostali sui m se pridruzili kasnije, to je samo jedan mac, a nedostaje vise njih.
Moje misljenje je da tu ima nekih tajnih prolaza kao I u svakom zamku I da je neko od severnjaka u zamku upoznat sa time I koristi ih. A taj neko takodje ubija Boltonove I Frejeve tj. sveti se….
Mozda je cak tamo dole Davos u potrazi za malim Rikonom, njemu je ponudjeno da ga trazi menju mrtvima zar ne….?
Ako si mislila na moju teoriju, ja sam govorila o originalnom Ledu. Mač Edarda Starka je star samo 400 godina. Vrlo je vjerovatno da je originalni Led koristio The Last Hero. 


Four hundred years old it was, and as sharp as the day it was forged. The name it bore was older still, a legacy from the age of heroes, when the Starks were Kings in the North.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od CRNIJASTREB Pon 28 Okt 2013, 01:10

Assassin ::"Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??"

Mrtvi i neka tako ostane...
duboko... pljus
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Princ Regar Čet 31 Okt 2013, 23:11

Starfell ::
Regarov valirijski mač nikad nije nađen.
Ja prvi put cujem da je uopste imao mac od v. celika. Kakve veze to moze da ima sa ovom pricom.
Doduse pre mesec dana sam prvi put procitao da je bio kremiran posle smrti, prvo mi je delovalo kao neka socna info, a onda posle skontam da se svi Targovi kremiraju.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Šta se nalazi u kriptama Zimovrela?? - Page 2 Empty Re: Šta se nalazi u kriptama Zimovrela??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu