WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Razne e-books na nasem - Page 3 Vote_lcapRazne e-books na nasem - Page 3 Voting_barRazne e-books na nasem - Page 3 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Razne e-books na nasem

+8
Areal
Mondenkind
orome
LunarFang
Zevs86
Ergon Lar Tund
Lord M.
Nikolinho
12 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Зимоврел Pet 30 Nov 2012, 01:36

Наравно да могу, није проблем, Вилбур Смит је, као што видим да знаш, написао три серијала, Балантајн, Египатски и Кортни, али је такође писао и независне трилер новеле.
Прва књига за коју ме питаш, "Довиђења у паклу", у оригиналу гласи:
"Shout at the Devil" и једна је од тих независних трилер новела. Још неке трилер новеле које би могао да убациш у фолдере ако их немаш а које су одличне: The Dark of the Sun, Gold Mine, The Diamond Hunters, The Sunbird, Eagle in the Sky, Cry Wolf, The Eye of the Tiger, Hungry as the Sea, Wild Justice, Elephant Song, Those in Peril.
Друга књига, "Наследници раја", у оригиналу гласи "A Sparrow Falls" и није ни 5-а, ни 7-а ни 9-а књига по реду у Кортни серијалу, већ трећа. Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Pet 30 Nov 2012, 02:11

WOW!!! Kako toliko znas??? Da li radis u biblioteci ili sta?!?

Ali kako su "Naslednici raja" 3. knjiga u Kortni serijalu, kad je 3. knjiga "Plavi horizont"? Ja pricam po HRONOLOSKOM redu kakav se moze naci na Wikipediji, ne po redu izdavanja knjiga! Evo na Wikipediji pise da je to 9. knjiga po redu. http://en.wikipedia.org/wiki/Wilbur_Smith#The_Courtney_Series

Meni je samo tvoje pisanje originalnog imena na eng. pomoglo jer nigde nisam nasao kako stoji knjiga u originalu, nit' sam imao koga da pitam. Tako da ti hvala.
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Зимоврел Pet 30 Nov 2012, 02:15

Радим као професор енглеске и северноамеричке књижевности на универзитету у Мадриду. Smile
Много ми је чудно што си нашао да је девета књига... Могла сам се заклети да је трећа, ево и на Амазону у продаји стоји да је трећа... Мора да је нека грешка...
http://www.amazon.com/Sparrow-Falls-Courtney-Family-Book/dp/0312940688
Едит. Сад проверих на Википедији и у праву си, по хронолошком реду јесте девета.... Ја сам се ухватила за онај другачији редослед.... Smile
Важно је да сад можеш да сортираш све како треба.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Pet 30 Nov 2012, 02:31

Зимоврел ::Радим као професор енглеске и северноамеричке књижевности на универзитету у Мадриду. Smile
Много ми је чудно што си нашао да је девета књига... Могла сам се заклети да је трећа, ево и на Амазону у продаји стоји да је трећа... Мора да је нека грешка...
http://www.amazon.com/Sparrow-Falls-Courtney-Family-Book/dp/0312940688
Едит. Сад проверих на Википедији и у праву си, по хронолошком реду јесте девета.... Ја сам се ухватила за онај другачији редослед.... Smile
Важно је да сад можеш да сортираш све како треба.

Wow, engleski, spanski, srpski... gde god da te stave na svetu, neces da se izgubis. Smile
Znao sam da mnogo volis da citas (uostalom zene su obicno takve), ali sad razumem jos jedan razlog - to ti nije samo hobi, vec i posao, a ti si spojila business & pleasure, pa uzivas.

Znas, ako ikad, a nameravam kad-tad, budem dovrsio svoj fantasy-action-adventure roman kojeg pisem na nasem, trebace mi neko ko je odlican i sa srp. i sa eng. koji bi ne samo prevodio na eng. vec i sredjivao/lektorisao tekst istovremeno na oba jezika, jer mastam da ovo bude izdato na oba jezika. Mislim, jos je rano da o tome mislim, ali pomislim ponekad... Ne znam koga bih trazio u ovome, sem kad idem u posetu u Srbiji da nadjem u svom rodnom gradu nekog profesora/lektora/koga vec. Ako, kazem AKO, se ovaj projekat jednom lepo zavrsi, da li bi bila zainteresovana da saradjujes sa mnom u buducnosti? Znam da to zavisi od mali milion stvari tipa zauzetost, koliko bi ti bilo zanimljivo, koliko se placa (dobrovoljni rad Very Happy) i to, samo mi je palo na pamet da te pitam...

p.s. Kako stojis sa srpskim? Jesi i njega ucila profesionalno?


edit: Ako mislis da predlog nije tako los mozda mozes da mi posaljes PM sa mejlom. Ako te sve ovo zanima mogu da ti posaljem moj kratak rad pa da vidis taj sirov tekst, barem to malo, o cemu se radi...
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Pon 17 Dec 2012, 06:42

Update:

U folderu "- Duhovne -" knjiga
Grenville Kent & Philip Rodionoff - Kriza Da Vincijevog koda.pdf

U folderu "Artur C. Klark (Arthur C. Clarke)" knjiga
Ostrva na nebu.pdf

U folderu "Frederik Pol (Frederik Pohl)" knjiga
Pijanceva setnja.pdf

Novi folder "Petrik Rotfus (Patrick Rothfuss)" i u njemu 2 nove (i 1 stara) knjige
Hronike kraljoubice, knjiga II - Strah mudroga 1. deo.pdf
Hronike kraljoubice, knjiga II - Strah mudroga 2. deo.pdf

U "Razni autori" knjige
David Bischoff - Ratne igre.pdf
Joe Haldeman - Vjecni rat.pdf
John Brunner - Dela vremena.pdf
Nathaniel Hawthorne - Cudesna knjiga.pdf
Maurice Renard - Doktor Lern.pdf
Michael Coney - Zdravo, leto, zbogom.pdf
Robert Sheckley - Trampa svesti.pdf

U folderu "Stiven King (Stephen King)" knjige
Cetiri iza ponoci 1. deo.pdf
Cetiri iza ponoci 2. deo.pdf
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od gdjapo Ned 23 Dec 2012, 23:40

Veliki naklon za najvećeg e-book_download_na_ex_yu_jezicima dobrotvora na netu. Laughing
Možeš da se praviš skroman koliko hoćeš, ali za nas koji nismo tako vešti u traženju ovih izdanja, ti si... (speachless)
Tj, ako planiraš da se posvetiš politici, imaš moj glas na neviđeno. Very Happy
Long live to Nikolinho!!!


A SADA KONKRETNIJE:
Ima li šanse da kompletiraš WoT (Točak-Kotač Vremena) Roberta Jordana, pošto se već par godina nameštam da kupim, ali mi se stvarno ne daje 100-njak € za ceo serijal?

Inače, moja keva je tamo neki književnik i lektor i tako to (samo na jezicima ex-yu), pa bih mogao da ti pomognem po pitanju korekture tvoje buduće knjige. santa

I ja sam pre par godina počeo da pišem neki romančić na temu fantazija+ex-yu ratovi, ali treba tu više energije da se to završi nego što ja trenutno imam... A i ne isplati se, nikako...

cheers
gdjapo
gdjapo

Broj poruka : 13
Godina : 46
Raspoloženje : Napokon na pravom mestu
Reputacija : 1
Points : 14
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Lord M. Ned 23 Dec 2012, 23:56

samo 2 ili 3 knjge WoT-a postoje u e-formatu. Nikola samo skuplja knjige na jednom mjestu Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Pon 24 Dec 2012, 00:07

eto, i da ocu da se pohvalim "Lord", moj nezvanicni i neplaceni PR, mi ne dozvoljava to Smile

a Tocak Vremena nema vise, ima strip na nasem 31 broj do sada, u boji, prevode se sa eng.
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od gdjapo Pon 24 Dec 2012, 00:37

A ja se baš pitao da li sam baš toliko nesposoban da nađem ex-yu WoT. Ova izdanja koja si ti prikupio sam našao i u "krčmi" (samo što si ti to mnogo lepše upakovao). A izgleda da ni ex-yu braća nisu baš vredna po pitanju pomenutog autora.

U svakom slučaju, ti si svoj posao odradio, stavio sve lepo u pdf i sl., svaka čast.
Dok čekam na WoT, verovatno ću se prihvatiti Mračne Kule, koju takođe odavno odmeravam. Vredi li čitanja?

Inače danas sam je skinuo iz tvoje kolekcije sa još 50-ak drugih knjiga, čisto da se ne žališ da ne skidamo dovoljno, da se džaba trudiš. Poslušao sam savet o urgenciji skidanja, ja sam disciplinovan čovek.
Twisted Evil


A ti stripovi, gde se mogu naći, ako se smorim da čekam?
I koji program se koristi za čitanje?
gdjapo
gdjapo

Broj poruka : 13
Godina : 46
Raspoloženje : Napokon na pravom mestu
Reputacija : 1
Points : 14
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Pon 24 Dec 2012, 01:40

hehe, zanimljiv si ti, kolega...

NISTA ja nisam radio po pitanju e-knjiga, samo sto sam ih pokupio, sredio po imenu i okacio na moj folder. niti sam ih kupovao, skenirao, obradjivao, doterivao a vala ni konvertovao u pdf. vecina tih knjiga postoje i u doc-u, epub ili kojim vec formatima, ali meni je pdf naj, pa sam se odlucio da uglavnom njega stavljam, a sta nema u tom formatu - daj sta das.

ni sam ne znam sto se neke poznate, dobre knjige ne mogu jos naci u e-book verziji... da li ljudima zao da skeniraju jer se mogu unistiti knjige, da li nemaju, da li ih mrzi - ne znam...

za sad nema vise problema sa kopirajtom knjiga, ali nikad se ne zna - opet moze koja osoba da mi prijavi koji link i da mi ovi iz MediaFire-a opet priprete...

za stripove rado cu ti pomoci kao i koleginici Zimovrel, samo mi se javi na pm. programe za njihovo citanje imas razne i svi su besplatni. ja koristim "Yet Another Comic Reader", imas i "ComicRack", "MangaMeya" (ili slicno, obicno progutam koje slovo), i tako... cao
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Lord M. Pon 24 Dec 2012, 13:50

Nikolinho ::eto, i da ocu da se pohvalim "Lord", moj nezvanicni i neplaceni PR, mi ne dozvoljava to Smile

a Tocak Vremena nema vise, ima strip na nasem 31 broj do sada, u boji, prevode se sa eng.
hehe, samo sam htjeo da mu pojasnim situaciju, da ti ne bi i drugi trazili knjige koje ne postoje misleci da ih ti "stvaras" Razne e-books na nasem - Page 3 3250678809
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Uto 25 Dec 2012, 00:14

gdjapo ::

Inače, moja keva je tamo neki književnik i lektor i tako to (samo na jezicima ex-yu), pa bih mogao da ti pomognem po pitanju korekture tvoje buduće knjige. santa

I ja sam pre par godina počeo da pišem neki romančić na temu fantazija+ex-yu ratovi, ali treba tu više energije da se to završi nego što ja trenutno imam... A i ne isplati se, nikako...

cheers

"tamo neki knjizevnik" lolololololol

cekaj, kako ti mozes umesto nje da mi obecas lekturu i korekturu? ;P nit' znas da l' zena ima volje, vremena, nit' da l' se placa i koliko, nit' kad bi bilo...

e, ako imas dobre ideje nastavi da pises. pa cak i da se ne isplati kako kazes. neke stvari se materijalno ne isplate u zivotu, ali ako ih radis sa dobrim i ispravnim namerama, onda se "isplate". al sto jes' - jes', porodica, pos'o (kuca - poso Very Happy)...

pisemo se
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od gdjapo Uto 25 Dec 2012, 23:04

ma moja keva ima dobar posao i dosta slobodnog vremena, tako da piše iz čisto nematerijalnih razloga. Povremeno uredi knjige drugim piscima, ali to je relativno sitna lova (npr 50€), a i to često dobija iz raznih fondova i grantova. Verujem da bi joj bilo interesantno da odradi nešto iz ovog našeg žanra, da promeni tematiku.
Možeš mi poslati deo toga što si napisao, pa da te ocenimo i iona i ja. (Ona je profesor) Laughing

cheers
gdjapo
gdjapo

Broj poruka : 13
Godina : 46
Raspoloženje : Napokon na pravom mestu
Reputacija : 1
Points : 14
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od studentbgd Uto 15 Jan 2013, 16:59

Ja se svima izvinjavam ali ja sam retardiran, ne umem da skinem ni jednu knjigu sa linka.
Ne umem ni link da otvorim, prijavljuje da ne postoji datoteka. Mala pomoc...
Hvala unapred
studentbgd
studentbgd

Broj poruka : 2
Raspoloženje : OK
Reputacija : 0
Points : 2
Datum upisa : 15.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Sre 16 Jan 2013, 00:48

nisi retardiran prijatelju.... nazalost juce mi je MF suspendovao racun jer mi je kreten(ka) sa drugog foruma prijavio/la nekoliko linkova i sad mi je zakljucan racun sa svim fajlovima!!!!!!!! poludeo sam, al nisam hteo da cutim, nego sam na tom forumu ostavio duze otvoreno pismo da ga svi vide, i javili se ljudi kojima su isto drugi prijavljivali linkove i gubili knjige, cak i moderi/admini... ako mi MF totalno obrise akaunt mozda cu da se prebacim na drugi fajl-server a mozda nikad vise ne okacim da se ne nerviram jer isto moze da me zadesi...
zato sam ja govorio "ljudi skidajte knjige dok ima"! a taman sam nabavio nove knjige! al eto...
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Зимоврел Sre 16 Jan 2013, 00:51

Ух срећа па сам на време скинула. Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od studentbgd Sre 16 Jan 2013, 14:42

Ja sam vecinu sa tvog spiska nasao na crowarezu.
Spasavajte odatle dok se ne nadje neka revnosna budala da prijavi i to.
Tebi svaka cast i hvala puno.
Pozdrav
studentbgd
studentbgd

Broj poruka : 2
Raspoloženje : OK
Reputacija : 0
Points : 2
Datum upisa : 15.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Sre 16 Jan 2013, 21:51

studentbgd ::Ja sam vecinu sa tvog spiska nasao na crowarezu.
Spasavajte odatle dok se ne nadje neka revnosna budala da prijavi i to.
Tebi svaka cast i hvala puno.
Pozdrav

Smile pa 99% knjiga i jesu sa crowarez-a. nisam ja nijednu od njih kupovao, skenirao i obradjivao. nadjem knjige koje mi se svidjaju, skinem, lepo preimenujem, sortiram, stavim gde treba, okacim i obavestim ljude. to jeste bila "moja" kolekcija, ali ne da sam ja ista tu posebno radio. na istom tom crowarez-u i drugima se prijavljuju linkovi, bez obzira gde kacio... ima zlobnih pojedinaca tamo, niko ne zna ko su, dal' im je dosadno u zivotu, dal' rade za izdavacke knjige pa su placeni, dal' i sami kace knjige pa tudje prijavljuju, pojma nemam sta sve moze da bude razlog, ali eto, zbog njih ni ja, ni jos nekolicina drugih uploader-a nemamo vise akaunte... ili cu se prebaciti na 4shared, dropbox, divshare, depositfiles, uptobox, ili necu vise da kacim.
pozdrav i tebi
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Ergon Lar Tund Sre 16 Jan 2013, 22:20

Možeš li mi dati listu na PP pa ako mi je nešto promaklo da mi Zim pošalje. Smile
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Čet 17 Jan 2013, 08:47

Ergon Lar Tund ::Možeš li mi dati listu na PP pa ako mi je nešto promaklo da mi Zim pošalje. Smile


to mene pitas? kako da ti dam listu? nemam nikakvu listu. imam foldere i u njima knjige. ne mislis valjda da cu copy/paste svakog naslova pa da pravim listu? to bi trajalo nenormalno dugo, a nema ni svrhe. najbolje je (dok je postojalo) videti sam, a posto vise nisi u situaciji da to uradis/vidis, ne znam kako da ti pomognem... imam ja i nove knjige, ali dzaba...
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Uto 12 Feb 2013, 07:55

gdjapo ::ma moja keva ima dobar posao i dosta slobodnog vremena, tako da piše iz čisto nematerijalnih razloga. Povremeno uredi knjige drugim piscima, ali to je relativno sitna lova (npr 50€), a i to često dobija iz raznih fondova i grantova. Verujem da bi joj bilo interesantno da odradi nešto iz ovog našeg žanra, da promeni tematiku.
Možeš mi poslati deo toga što si napisao, pa da te ocenimo i iona i ja. (Ona je profesor) Laughing

cheers

gdjapo, javio sam ti se na pm pre jedno 10 dana, ako ne i vise, ali tebe nema. ne znam da li nisi dobio pm, da li nisi video, ili te vise nema na forumu (onda dzaba i ovo pisem, al rekoh da pokusam)? ako kojim slucajem vidis ovaj post, molim te javi mi se na pm. hvala.
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Gost Čet 14 Feb 2013, 19:32

A jel znate mozda gde bih mogla da skidam neke prirucnike na nasem, treba mi za nekog, vec sam skidala sa sbribd-a, ali jel postoje jos neki izvori?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Čet 14 Feb 2013, 20:36

mozda crowarez
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Gost Čet 14 Feb 2013, 20:40

Hmm bila sam i tamo, ali nisam nasla ono sto sam trazila Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Nikolinho Čet 14 Mar 2013, 08:47

Moderi, slobodno obrisite ovaj topik jer vise necu da kacim knjige.
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Razne e-books na nasem - Page 3 Empty Re: Razne e-books na nasem

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu