WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Assassin (13622)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Zandrin (10789)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
LunarFang (9218)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 
Nim (8274)
likovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_lcaplikovi - Likovi za Fantasy FRP Voting_barlikovi - Likovi za Fantasy FRP Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Likovi za Fantasy FRP

+9
Son Of Odin
Mondenkind
Elora
Artil
Nian Belrojević
LunarFang
Sharpshooter
Rand al'Tor
Ergon Lar Tund
13 posters

Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Ergon Lar Tund Sre 24 Avg 2011, 18:33

Ovde pišite o svom liku. Potreban je opširan fizički i psihički opis, klasa i rasa, i kratka priča u kojoj ćete reći šta vas je dovelo u Danderson,glavni grad ljudi vernika u kom se sastaju likovi i počinje priča.

Predlog: Izbalansirajte klase ! Na primer, ako vidite da je neko već ranger, ne bi trebalo ( a možete ) da i vi budete ta klasa zato što je bolje da imamo od skoro svake klase po jednog igrača.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Ergon Lar Tund Sre 24 Avg 2011, 19:26

Ime: Kapetan Hundor Grasen
Rasa: Čovek
Klasa: Vojnik
Kosa: Duga, svetlo-smeđa
Oči: Sive
Visina: 178 cm
Težina: 69 kh
Starost: 37 godina
Oružje: Sablja
Bodež
Samostrel + 20 boltova
Odeća: Uniforma Faithfula
Šlem Faithfula
Vojničke čizme
Vojničke pantalone


Četa se rasporedila na brdu, a šlemovi stotinu ljudi su se se ugrejali na vrelom podnevnom suncu. Polovina je isukala svoje mačeve, polovina koplja, dok je odred narednika Sunga pripremao samostrele za podršku sa brda. Kapetan je stajao ispred svih njih,dok je jedan čovek pored njega držao zastavu Faithfula koja se vijorila. Kapetan, čije ime beše Hundor se obrati. ,, Nema strelaca. Jedan vorlok. Biće ovo lako''. Zatim je povikao njihov poklič. Stotinu glasova ponovo poklič pa se sjuriše niz brdo u orško selo. Čekalo ih je sto vorloka. Špijun ih je prevario.

Jedva su se spustili niz brdo kada se zemlja podigla pod njihovim nogama i razbacala ih. Gotovo svi su na mestu umrli. Hundor se onesvestio a kad se povratio imao je šta da vidi. Čitavo selo je nestalo,samo crna rupa. A njegova četa je cela bila pobijena. Imao je dva izbora. Vratiti se u logor ili otići u Danderson, prema kom je trebalo dva dana i prijaviti ovo caru lično. Odlučio se za drugo. Prebacio je samostrel preko ramena,stavio sablju u korice i krenuo....
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Rand al'Tor Sre 24 Avg 2011, 22:00

ja se prijavljujem...Very Happy

Ime: Adryan Slayn
Rasa: Dark elf
Klasa: Battlemage
Kosa: Duga, crvenkasto smedja
Oci: Braon
Visina: 180 cm
Tezina: 65 kg
Starost: Izgleda kao da mu je 35 godina za coveka, ali ipak bezvremenost elfova...
Oruzje: Stap
Bodez
Odeca: Crna tunika i pantalone
Tamnoplavi ogrtac sa kukuljicom
Cizme

''Konacno noc.Prokleto krvavo sunce'' pomislio je.Ali sa noci je dosla i zedj.Zedj za krvlju.Iz unutrasnjeg dzepa je izvadio parce papira sa opisom coveka kojeg je trazio, za kojim je na neki nacin zudeo.Opis je dobio od plemica sa mnogobrojnim vezama koji je iz nekog razloga trazio njegovu glavu naravno uz pristojnu naknadu.Ali uskoro ce utoliti zedj jer je pronasao trag.''Krije se u Dandersonu''.
Rand al'Tor
Rand al'Tor

Broj poruka : 127
Godina : 28
Raspoloženje : zapravo neki mir
Reputacija : 14
Points : 147
Datum upisa : 10.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Sharpshooter Čet 25 Avg 2011, 09:04

Ime: Gildon Sharpeyed
Rasa: Visokorodni vilenjak
Klasa: Ranger
Kosa: Duga, srebrno-siva
Oči: Sivo-zelene
Visina: 184 cm
Težina: 74 kg
Starost: 742 godine (ali izgledam kao covek sa 30-ak godina)
Oružje: Dugi luk
Dva kratka otrovana noža
Dugi mač
Kozni oklop
metalni oklop za podkolenice na obe noge, celu levu ruku i za podlakticu desne ruke (nece zveckati u pokretu je je lagan metal i izmedju ima tkanina)
preko svega toga tamni ogrtac sa velikom kukuljicom

Prica zivota: kao mali je zalutao u sumu. naisao je na grupicu wood elfova koji su ga, ne bas rado, primili. od tada luta kroz sume sveta u potrazi za vestinom. Nekoliko puta je presao ceo poznati svet i kako on kaze "znam svaki grad ko svoj dzep... ali je problem sto ja nemam dzepove na odeci" . 500 Godina posle njegovog rodjenja pravi dom u jednoj od mnogih suma i sledecih 250 godina ostaje u tim sumama. stranci su se klonili tih suma zato sto je postojala legenda... sumski duh je postojao u toj sumi i ubijao je svakoga ko mu je pretio sumi.

Izgled lika: srednje visine za visokorodne vilenjake, stamen, ali podjednako elegantnih pokreta, Gildon je jedan od retkih visokorodnih vilenjaka sa veoma ostrim pogledom, zato su ga neki prijatelji nazvali ostrooki (sharpeyed). veoma upecatljivo na njemu je to sto ima oziljak preko lica, od brade pa do obrve levog oka.

Svakog dana u poslednjih stotinu godina sam vezbao na zalutalim orkovima i uvek sam mogao da predvidim, po njihovom broju, da li se sprema rat ili je to samo karneval magije... ali ovo je sasvim drugo! nesto se desava sto se nije desilo 10000 godina. Drevno Zlo se dize. razmisljajuci o tome naisao sam na jednog putnika, patuljka trgovca koga cesto vidjam u ovim sumama. On se uputio na neki sastanak koji se odrzava u carskom gradu Dandersonu. Rece mi da skupljaju vojnike za predstojeci rat protiv zla.
"Prijatelju, " rekoh mu posle minut razmisljanja "imas li mesta za jos jednog putnika? "


Poslednji izmenio Sharpshooter dana Pet 26 Avg 2011, 09:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Sharpshooter
Sharpshooter

Broj poruka : 397
Raspoloženje : cool
Reputacija : 7
Points : 434
Datum upisa : 14.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od LunarFang Čet 25 Avg 2011, 14:37

Ovo zvuci zanimljivo. Ne verujem da cu stici i ja da se igram zbog ispita, ali bar da ubacim lika, a lako cu ga predati nekom ko bude bio zainteresovan.

Ime: Eks Tamnosen (X Shadowdark)
Rasa: polutan (otac covek, majka vilenjak)
Klasa: assassin (telekinesis - vilenjacko nasledje)
Kosa:crna sa belim pramenovima
Godina: 45 (izgled 25-godisnjaka usled vilinske krvi)
Oci: crne
Visina: 182 cm
Tezina: 78 kg
Oruzje: saidi macevi (ekvivalent katanama) Viperfangs
Dodatno oruzje: otrovi, niz razlicitih seciva za bacanje, dva bodeza
Oprema: crni, lagani kozni runski oklop, torba, kanije za maceve i bodeze, crni plast, bezlicna crna maska sa prorezima za oci.

30 godina tame nije promenilo nase oci. Mi, suznji, za koje svet nije znao, konacno smo slobodni.
Ne secam se mnogo o svom zivotu pre laguma Sarnasa. Znam samo da mi je otac bio covek, a majka Vilenjak iz Stoletnih suma. Ne secam se njihovih lica, ni glasa. Sarnaski magovi i njihovi placenici su mi uzeli ime, secanja, uspomene, sve osim zivota.
Bio sam jos decak kad su vojnici tih prokletih Nekromanata ubili moje roditelje, a mene doveli u njihove laboratorije. Nisam bio sam; bilo je i drugih: ljudi, Vilenjaka, polutana kao i ja. Drzali smo se zajedno kolko smo mogli, ujedinjeni istom mukom. Sekli u nas, mucili, eksperimentisali nad nama, radili nam svakave gnusne stvari, zarad nekog nesevetog istrazivanja o krvi. S godinama, bilo nas je sve manje, a mucenja sve veca. Jednom, u toku procesa, kada su me po ko zna koji put vezali za Sto krvi, kako smo ga mi zvali, moc se probudila u meni: snagom uma, podigao sam nozeve i druge instrumente, i zarioih u svoje mucitelje. Pokidao sam kaiseve koji su me sputavali, i laganim korakom, smeseci se, isao sam ka tamnicama, ubijajuci svakog vojnika koji mi se nasao na putu. Oslobodio sam svoje sapatnike, i uspeli da pobegnemo iz grada. Pobili smo sve sarnaske magove, nase mucitelje, opljackali njihove riznice, i mi koji smo preziveli uzeli smo ime Bratstvo petnaestorice, jer toliko nas je bilo. U odajama Arhimaga pronasao sam i pisama iz Dandersona, u kojima sam saznao da je izvesni Slavuj finansirao magove. Pogledao sam svoju bracu i sestre, i u njima procitao istu misao. Uskoro, Slavuj ce otpevati svoju poslednju pesmu...
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Nian Belrojević Čet 25 Avg 2011, 18:04

Ime: Vargson
Rasa: Severnjak
Klasa: Rouge
Boja kose: Svetlo smedja, duga i vezana u rep.
Oci: Celicno plave.
Visina: 190cm
Tezina:85 Kg
Godine: 24
Veroispovest : Podanik starih bogova, premda je razocaran u bogove.
Oruzje: Dugi mac
Oklop : Prsluk od tvrde koze preko jednostavne zelene platnene kosulje, crne pantalone i meke kozne cizme. Ogrtac.
Dodatna oruzja : Nozevi za bacanje, luk i tobolac.

Vargson je sin divljine. Covek bez korena, lutalica i placenik. Luta zemljom u potrazi za poslom. Sudbina ili puka slucajnost su ga doveli do grada u kome je zbor. Zov pustolovine i obecanje zlata i slave ga privlace. Prijavljuje se za Poduhvat.


Poslednji put izmenio Nian Belrojević dana Uto 30 Avg 2011, 18:05, izmenio ukupno 2 puta
Nian Belrojević
Nian Belrojević

Broj poruka : 285
Godina : 30
Raspoloženje : Nadrkani cinik.
Reputacija : 12
Points : 307
Datum upisa : 28.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Artil Pon 29 Avg 2011, 23:16

Ime: Giltarel Kadvan
Rasa: Covek(Faithfull)
Klasa: Ranger(izvidnik u vojsci)
Kosa: Duga smedja, i gusta smedja(skoro ridja) brada,nedavno potkresana, ali i dalje duga
Oci: Tamno smedje
Visina: 190cm
Tezina: 80kg
Starost: 33 godine
Oruzije: Dugi mac, bodez, luk i tobolac(trenutno prazan)
Odeca: Crna tunika i pantalone, smedje cizme, smedji kozni prsluk sa belim ugraviranim znakom Faithfulla na njemu, kao i smedji kozni stitnici za ruke, takodje sa belim znakovima Faithfula na njima, dugi istroseni ogrtac sa kukuljicom, crn

Dvanaest ih je krenulo u izvidnicu iz Dandersona, ostadose samo cetvorica.

Bezali su do prvog zaklona, gde bi pruzili otpor, i potom bi bezali dalje, i tako satima. Ork-strele su huktale pored njihovih glava, jedna za drugom, a zaklon su pronasli u rusevinama starog kraljevstva, poneki zid i stub vec vekovima uspavan - poslednje uporiste. Suma visokih borova bila je pozornica, predstava se odigravala, predstava zivota i smrti. Neprijatelj je stezao obruc oko njih, i Giltarel je znao da je gotovo. Proslo je vec nekoliko sati od kako su upali u zasedu Satanove izvidnice, prethodnice necega sto vec vekovima nije vidjeno na svetu, istine za koju su svi mislili da je laz a potajno su je se pribojavali. Satima su vec bezali i borili se za goli zivot, a Orci su zeleli njihove glave. Svi su pali, i stari Folog, zapovednik izvidnicke cete; i Tuzlur iz Dandersona; i Mekser i Dirlim, braca po ocevima; i Sidras mladi kome strela pronadje grlo, kao decak poslat u smrt...svi su mrtvi.

Izvidnici strela vise nisu imali, i sve sto im je ostalo je bilo cekanje. Poneki usamljeni Ork bi se usudio da im pridje, ali bi on brzo bio posecen. Giltarel sede na zemlju, sav umazan crnom krvlju, i nasloni se na zid od prastarog kamena. Bilo je pitanje vremena kada ce Orci shvatiti da im cetiri izvidnika ne predstavljaju vise nikakvu opasnost, kada ce poslednje uporiste postati grob izvidnika. Ipak, sudbina je tog dana imala drugi plan.
Artil
Artil
Meštar Sunčevog Koplja
Meštar Sunčevog Koplja

Broj poruka : 292
Godina : 38
Reputacija : 5
Points : 187
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Elora Pon 29 Avg 2011, 23:33

Ime: Sarah
Rasa: wood elf
Klasa: shaman
Kosa: duga, smedja
Oči: svetlo zelene
Visina: 160 cm
Starost: 28 godina po ljudskim standardima
Težina: 56 kg
Veroispovest: Majka Priroda
Oružje: dva bodeza
Odeća: tamni zeleni ogrdac a ispod njega zelena deljena haljinu za jahanje a od nakita ogrlica od smaragda oko kojeg se uvija srebrni brsljen

Sarah je mogla da bude poglavar klana da nisu otkrili iskru moci u njoj.I to prokleto dobar, i ona je to znala.Ali se ipak svim srcem prepustila novom pozivu.Sumski vilenjaci nisu brinuli ni o cemu osim o svojoj sumi.Ali ne bi on uzalud bila dobar poglavar.Znala je da su sve grupe orkova koje su tumarale svuda samo predhodnica onoga sto ce tek doci
i da niko sam nije mogao da se odbrani.Morali su da udruze pa makar to znacilo kontakt sa izgubljenom bracom.Ali nisu svi delili njeno misljenje pa je zato odlucila da ode u Danderson i prisustvuje sastanku.
Elora
Elora

Broj poruka : 136
Godina : 31
Raspoloženje : lebdim
Reputacija : 12
Points : 157
Datum upisa : 29.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Mondenkind Uto 30 Avg 2011, 18:05

Ime: Kerolajn Redvjer
Rasa: Čovek (vernik)
Klasa: Rogue
Kosa: Crna, talasasta i gusta, do sredine leđa
Oči: Smeđezelene
Visina: 171cm
Težina: 50kg
Starost: 16
Oružje: Kratki mač, otrovni (?) bodež
Odeća: Svetlosiva svilena haljina, malo poderana i blatnjava nakon dugog puta

Kerolajn je kći grofa Redvjera, pobegla od kuće da bi izbegla politički brak sa retardom koji ima moćnog ćala. Majka mrtva, otac je zanemarivao. Ujak (koji je došao sa sestrom kada se udala za grofa Redvjera, i ostao i nakon njene smrti) je u tajnosti podučavao mačevanju i pomogao joj da pobegne. Ona ide na jug, gde živi njen deda (mamin tata) u zamku kraj mora, ali pošto je to dug i opasan put, ona se pridružuje jednoj grupi. Nije razmažena, ali je prava princezica nenaviknuta na život lutalice i lopova i non-stop kuka i zanoveta.
avatar
Mondenkind

Broj poruka : 1622
Raspoloženje : .....
Reputacija : 64
Points : 1736
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Son Of Odin Uto 30 Avg 2011, 21:34

Ime:Bram Getin
Rasa:Patuljak
Klasa:Musketar
Visina:1,29
Tezina:110 kg
Kosa:Dugacka crna
Oci:Sive
Starost:96
Oruzje:Musketa koju naziva Stara Dejzi,kratka celicna sekira
Odeca:Plavo/bela tunika,ispod patuljacka veriznjaca,stitnici za podlaktice i cevanice,sesir sa perom grifona,kozne cizme visokih sara i rukavice od vevericje koze

Bram potice iz jednog od severnih klanova,omrazenih medju ostalima zbog njihovih prisnih odnosa sa ljudima.Klan Getin je posebno na zlom glasu kod patuljaka jer su tokom vekova iznedrili najbolje placenike cuvene,kako po efikasnosti,tako i po pohlepi.Nikad Getini nisu odbili misiju,ma koliko opasna ili beznadezna bila,ako je zlato poslodavca dovoljno tesko.Bram je poznat po vestini sa musketom i strasti prema ljudskim zenama.


Poslednji put izmenio Son Of Odin dana Sre 31 Avg 2011, 22:25, izmenio ukupno 4 puta
Son Of Odin
Son Of Odin
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 44
Raspoloženje : Do Jaja... Uvek
Reputacija : 0
Points : 52
Datum upisa : 11.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Edard Stark Uto 30 Avg 2011, 22:00

Ime: Derin Riandur
Rasa: Covek(Faithfull)
Klasa: Ranger(izvidnik u vojsci)
Kosa: Kratka crna kosa, brada od nekoliko dana
Oci: Plave
Visina: 188cm
Tezina: 80kg
Starost: 28 god.
Oruzije: Jednorucni mac, dva bodeza
Odeca: Blago iscepana tamno zelena tunika, tamno braon cizme od tvrde koze i tamno zeleni ogrtac sa kukuljicom.


Derin je samo jos jedan vojnik koji je tu da uradi ono sto se treba uraditi, mozda cak i po cenu svog zivota.


Poslednji izmenio Edard Stark dana Uto 30 Avg 2011, 22:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Assassin Sre 31 Avg 2011, 00:20

Ime:
Hroks Swift , nadimak “Brzi” (vidi
prezime).
Rasa: Covek - Vernik.
Klasa: Assassin (vojnik).
Kosa: Crna.
Oci: Crne.
Visina: 177,5.
Tezina: 74,4 Kg.
Starost: 32 godine.
Oruzje: Jednorucni mac , sablja (vojnicka).
Dodatno oruzje: Dva bodeza, samostrel (20 strelica).
Oprema: Torbica sa otrovima, set alata za obijanje.
Dodatna oprema: Vitka figura u crnoj odeci, kozni oklop ispod odece, pantalone,
crni ogrtac sa kapuljacom koja prekriva vecinu lica. Crne kozne rukavice.
Pojasevi za mac i sablju na ledjima.
Pojas za samostrel i tobolac strelica na ramenu.

Opis lika: Neki bi rekli da vera u stare
bogove nikada, zapravo ne nestaje.
I Hroks je bio istog misljenja. Iako je proslo 12 godina od odricanja bogova i
napustanjasluzbe u carstvu, vera je i dalje bila u njemu, nekim delom. Iako se posvetio
novom bogu,bogu Smrti, Hroks nikada zapravo nije prestao da veruje u Stvaratelje. Koliko
god pokusavaoda zaboravi svoju proslost i bol koju ona nosi, uvek bi njeni pipci poput
hladnih prstiju izvirali
i stezali mu srce. Uvek je tu bio neki nevazni detalj koji je pokretao okidac
starih secanja, a sa tim secanjima dolazio je bol, ali i secanje u veru i nadu koje je imao u stare
bogove. Koliko god pokusavao da se otudji i zaboravi, koliko god stezao srce i navlacio
masku hladnoce na njega, Hroks je i dalje bio covek i dalje je ispod te maske
hladnokrvnosti mogao da oseca, da place...



Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Ergon Lar Tund Pon 19 Sep 2011, 11:47

Dakle, pošto se naši admini ne slažu sa idejama ostalih članova, Hundora bacamo sa stena a ja pravim novog lika.

Ime: Lukren Felenor, poznat kao Kopljonoša
Rasa: Čovek, iako ima malo patuljačke krvi
Klasa: Vitez, ima i nekromanserskih sposobnosti, kao i slab empatijski dar,
Kosa: Plava, gotovo bela,
Boja očiju: Crna
Visina: 2 m
Težina: 104 kg
Starost: 52 godine,iako izgleda kao da ima 30
Oružje: Sekira, Luk + 40 strela, dugi nož
Odeća: Crni ogrtač sa grbom Alaraunske Čete, lak oklop, crne čizme, stari, polu raspadnut šlem,

Ja sam jedini poginuo, i jedini sam ponovo rođen.

Manasas je bio lak za osvojiti, odbrana je bila slaba, milicija i kultisti. Ali ja sam poginuo od strane Slinga, tog izdajničkog ulizivača. Jedino ja.

Drugog života nije bilo, samo se sećam da sam gledao u tamu, sanjao apstraktne snove i nadao se oživljavanju. Više od dvadeset godina.

Dotle se moja moć razvijala, i nekako, jedva, sam uspeo samog sebe da oživim, i vratim svoje pravo telo. I da osetim njega. Narednika Hundora.

Bio je blizu, odmah tu, na ovoj planini, ali je umirao. Morao sam da odem donde, nešto me je vuklo. Moram otkriti šta je bilo sa Slingom
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Nian Belrojević Ned 16 Okt 2011, 01:44

Ime : Heimdal od Bireborga.
Rasa: Witcher, Severnjak, pre nego sto je mutiran.
Godine: 32
Visina: 186 cm
Tezina: 82 kg
Boja Kose: Ridjkasto Smedja, vezana u rep.
Boja Ociju: Zuta, originalno bledo plava.
Oruzja: Hruntning, Covekoubica (celicni mac) i Brisingamen, Obruc Plamena (srebrni mac)
Dodatno Oruzje: "Grapeshot" i "Dancing Star" bombe, bodezi za bacanje.
Dodatne Sposobnosti: Vescevi Znaci
Oprema: Debela platnena kosulja preko koje je kratki kaput od stavljene koze i lagane celicne veriznjace, crne pantalone sa stitnicima preko kolena, rukavice u istom tonu. Duboke cizme. Van borbe, obicno nosi sivi ogrtac sa kukuljicom.
Biografija: Kao decak, odveden je u Kejp Maern, planinsku skolu vestaca, gde je trenirao godinama. Mentor mu je bio Lazarius, sa kojim je razvio cudan odnos. Znaju se vec preko dvadeset godina. Ono sto ga je zaintrigiralo je to sto Lazarius ne pokazuje znake starenja, sto je, cak i za vesce, bilo cudno. Heimdal je brzo ucio, napredovao, da bi postao jedan od najpoznatijih vestaca na severu, i jedan od najboljih, posle samog Lazariusa, Kada je Lazarius, pre cetiri meseca, nestao, Heimdal je posao za njim jer je osecao da se nesto lose sprema...
Nian Belrojević
Nian Belrojević

Broj poruka : 285
Godina : 30
Raspoloženje : Nadrkani cinik.
Reputacija : 12
Points : 307
Datum upisa : 28.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Gospodar ostrice Ned 18 Dec 2011, 16:48

Ime :Helmold od Galadora
Rasa :Napovilni(pulutan-pola covek,pola vilenjak)
Godine :1594
Visina : 196 cm
Boja kose : Bela,duga sa dve pletenice sa strane.
Boja ociju: Sive,krupne,sa dugim trepavicama.
Oruzije : Dva kartka maca,bodez,hrastov luk i tobolac sa 33 strele
Oprema : Ogrtac boje noci sa kapuljacom,kozni oklop ispod kojeg se nalazi tamno plava tunika,cizme
Biografija :"Ko sam ja?"mislio je."Zapravo nikad nisam o tome razmisljao.Proputovao sam svet,i jedino sto znam je ono sto su mi veliki Carobnjaci rekli,a to je da sudeci po mojim osobinama jesam napovilni,pola covek,pola vilenjak,ali ja nista sa sigurnoscu neznam..."nastavio je sedeci na jednom panju i gledajuci u daljinu,tamo izvan sume."Sve sto ja znam i cega se secam jeste grad u rusevina sveze razorern i spaljen...Tu sam pronasao ova dva maca,vilin-seciva.Nikog u gradu nije bilo.Nikad nije saznao kako se nasao tu.Jos se secam zagusljivog smrada paljevine...Od toga dana brojim godine,i svake godine na taj dan osecam bol u grudima."Iz misli ga je prenuo krik coveka na polju izvan sume.Hitro je skocio i trcao kroz granje prema obodu sume.Izasavsi iz sume video je grupu ljudi i grupu orka kako se bore.Potrcavsi uze luk i izvuce dve strele iz tobolca.Zategnuvsi tetivu luka odape strele i pogodi najveceg orka u glavu.Iz orkovih usta izlete krik,a ostali orci i ljudi se u cudu okretose na strano od koje su strele dosle.Ljudi ohrabreni time sto je veodja ork grupe mrtav napadose orke koji su jos u cudu stajali.Kada su svi orci pobijeni ostalo je samo troje ljudi i Helmold.Kada su ljudi skinuli slemove Helmold vide da su to jedan strac,mladic i devojka."Ja sam Malag"rece starac."Ovo su moja cerka Kalisi i moj sin Ortur.Hvala ti na pomoci"."Nemoj mi se zahvaljivati,ocigledno je da sam kasno stigao.Uzgred,ja sam Helmold.Orci su cesti u ovim krajevima u poslednje vreme,izgleda da se sprema rat." "To su orci koji napadaju nas grad,ja kao prvi general grada sam poveo jedan manji karavan i zaputio se u Danderson kako bi od Princa zatrazili pomoc.Ova grupa orka nas je pratila od pete noci naseg polaska,a ti si nas resio velike muke."rece Malag."Vas karavan je propao,ali ja vam nudim svoje usluge,mogu vas odvesti do Dandersona tajnim putevima i lisim vas velikog straha."ponudi se Helmold."Prihvaticu tvoju ponudu Helmolde,prijatelju,samo zato sto nemam drugog izbora,inace te nebih uvlacio u ovakvu opasnost."rece Malag."Pa sta onda cekamo.Krenimo dok jos nije mrak!"viknuo je Helmold...
Gospodar ostrice
Gospodar ostrice

Broj poruka : 52
Godina : 29
Raspoloženje : Sezonski :D
Reputacija : 0
Points : 52
Datum upisa : 20.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Witcher Ned 18 Dec 2011, 17:37

Eh Gospodaru, FRP je vec prosao, bio je u ovoj temi.
https://winterfell.darkbb.com/t554-novi-frp-prva-grupa
Ali sada spremamo drugi, pa nam se mozes pridruziti u pripremama u ovoj temi.
https://winterfell.darkbb.com/t603-novi-frp-pa-na-kvadrat
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Mondenkind Ned 18 Dec 2011, 17:45

Maaaaalčice si zakasnio. Wink
avatar
Mondenkind

Broj poruka : 1622
Raspoloženje : .....
Reputacija : 64
Points : 1736
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od LunarFang Ned 18 Dec 2011, 17:50

A da vas ovaj lik pomenutog Gospodara ne podseca na nekog? Poluvilenjak bez secanja, misteriozna proslost, dva maca... Ring any bells?
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Witcher Ned 18 Dec 2011, 17:52

Dobro Ekse, vidimo i sami likovi - Likovi za Fantasy FRP 3250678809
Mora da ti je to izgubljeni brat blizanac za spansku seriju likovi - Likovi za Fantasy FRP 3250678809
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od LunarFang Ned 18 Dec 2011, 17:54

Mi ermano esta aki!!! Ke suerte!!! Very Happy
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Ergon Lar Tund Ned 18 Dec 2011, 19:25

Možda ti je to ćale ! Ionako ne znaš ko je kad su te zarobili oni iz Rodrigovog kartela i odveli u tamu. likovi - Likovi za Fantasy FRP 3250678809
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od LunarFang Ned 18 Dec 2011, 22:13

On mi je cale, a ja sam sam sebi majka Very Happy Vi's sta ti je EF sapunica Very Happy
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Gospodar ostrice Pon 19 Dec 2011, 09:25

Nisam jos planirao da imam dece,ali nema veze jednom je moralo da se desi... Laughing
Gospodar ostrice
Gospodar ostrice

Broj poruka : 52
Godina : 29
Raspoloženje : Sezonski :D
Reputacija : 0
Points : 52
Datum upisa : 20.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Ergon Lar Tund Pon 19 Dec 2011, 09:57

Inglorius Bastards. likovi - Likovi za Fantasy FRP 3250678809
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od LunarFang Pon 19 Dec 2011, 21:16

Good one, Martin Smile
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

likovi - Likovi za Fantasy FRP Empty Re: Likovi za Fantasy FRP

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu