WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 
Nim (8274)
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcapLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Voting_barLijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

+28
Nocnoi_Dozor
White Rabbit
азор ахаи
Oberin Martel
RhaegarTargaryen
Areal
CRNIJASTREB
VojaLu
Зимоврел
Snezna
Nim
Starfell
Ssscilla
Melkor
Rhaenyra
Princ Regar
Arya Stark
Devana
forumfilmovi
lukshone
Mondenkind
Vlad
Ergon Lar Tund
Prince of Ravens
Assassin
LunarFang
Lord M.
Witcher
32 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcap11%Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 11% 
[ 5 ]
Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_lcap89%Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Vote_rcap 89% 
[ 40 ]
 
Ukupno Glasova : 45
 
 

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Gost Uto 17 Apr 2012, 20:35

Svi vide Regara kao nekog romantičnog viteza, pa i ja, a samo čekam da Martin baci bombu i otkrije nam nešto prljavo... Samo nemojte da mi spoilujete ako je nešto spominjano u 5. knjizi Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 3250678809
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Starfell Uto 17 Apr 2012, 21:22

Jeste romantičan,ali tajnovit - nadasve živio je za proročanstvo.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Princ Regar Pon 30 Apr 2012, 00:30

Eureka! Nesto sam otkrio, pazite ovo, citat je iz Igre prestola: He could hear her still at times. Promise me, she had cried, in a room that smelled of blood and roses. Promise me, Ned. The FEVER had taken her strength and her voice had been faint as a whisper, but when he gave her his word, the fear had gone out of his sister’s eyes. Ned remembered the way she had smiled then, how tightly her fingers had clutched
his as she gave up her hold on life, the rose petals spilling from her palm, dead and black. After that he remembered nothing.
Otkud Lijeni groznica, evo namerno sam stavio velikim slovima. Jel moze da nastane od porodjaja, moze naravno ali jedino da je nekako doslo do kontaminacije krvi zbog neke vaginalne bolesti ili ne znam sta vec. Po meni je mnogo verovatnije da je mozda uletela medju ove sto su se bili i onda ju je neko slucajno dohvatio macem.
Evo jos jedan citat koji ide tome prilog:
We swore a vow,” explained old Ser Gerold.
Ned’s wraiths moved up beside him, with shadow swords in hand. They were seven against three.
“And now it begins,” said Ser Arthur Dayne, the Sword of the Morning. He unsheathed Dawn and held it with both hands. The blade was pale as milkglass, alive with light.
“No,” Ned said with sadness in his voice. “Now it ends.” AS THEY CAME TOGETHER IN A RUSH OF STEEL AND SHADOW, HE COULD HEAR LYANNA SCREAMING. “EDDARD!” SHE CALLED. A storm of rose petals blew across a blood-streaked sky, as blue as the eyes of death.
“Lord Eddard,” Lyanna called again.
“I promise,” he whispered. “Lya, I promise
Sta ako je Lijena uletela izmedju njih i neko je slucajno dohvatio macem. Jel vidite da se Ned seca kako je odjednom cuo ovu da je vrisnula dok su oni jurnuli jedni na druge. A sad idem jos korak dalje, zasto Neda proganja, obecaj mi Nede? Sta ako ju je rodjeni brat slucajno zakacio macem? Zar je to toliko breme da on odgaja Dzona ako je LIjenin? Ne vidim razlog da ga to toliko pogadja...
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Nim Pon 30 Apr 2012, 00:43

Da, groznica moze da nastane usled porodjaja, tj. usled porodjaja moze da nastane sepsa a od sepse groznica (da da, ja sam ekonomista Very Happy Very Happy )
Tako da to bas i nije argument protiv Smile
A mozda je vrisnula zato sto se plasila da nece stici da razgovara sa njim, da mu kaze sta joj je na dusi Smile
Da je Ned zakacio macem otkud bi njoj bile plave ruze, mislim nekako mi bezveze da ona trci medju maceve sa buketom ruza Smile
A sto je toliki teret..pa teret je jer je to Ned, on mora da govori da on ima kopile, sto kalja njegovu cast i kad god bi mozda rekao istinu on se seti tog Promise me Ned....
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Starfell Pon 30 Apr 2012, 00:44

Kad smo već kod groznice,Martin uvijek kaže da pazimo kod grozničavih snova,a ovo je upravo to - Ned je bio loše šest dana.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Princ Regar Pon 30 Apr 2012, 00:47

Groznica retko nastaje posle porodjaja, moze ali retko. Ljudi naveo sam jos milion razloga ranije da ako je Lijena rodila Dzona najverovatnije ga je rodila malo pre tog okrsaja kod Kule. Vrisnula zato sto je uletela medju njih i neko je slucajno proburazio.
Mozda je imala plave ruze u kosi, odn venac.
On kaze da ga proganjaju njene reci. Jel kontate proganjaju sta znaci? Briga njega sto mu kalja cast. Njemu je cast u zavetu koji joj je dao a ne u tome kako ga drugi gledaju.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Mondenkind Pon 30 Apr 2012, 00:48

Ima smisla...
avatar
Mondenkind

Broj poruka : 1622
Raspoloženje : .....
Reputacija : 64
Points : 1736
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Starfell Pon 30 Apr 2012, 00:49

Možda ga je molila za presto...
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Snezna Pon 30 Apr 2012, 08:54

Može biti i sve tako kako ti kažeš Regare, a može biti i onako kako mi mislimo Very Happy U tekstu jednostavno nema dovoljno dokaza da bi bilo ko tvrdio bilo šta sa apsolutnom sigurnošću. Da ju je bilo ko proburazio tokom mačevanja, zašto bi se to krilo? Nesrećan slučaj i to je to. S druge strane imamo puno podataka koji nam govore da je Lijena bila vrstan mačevalac. Tako da je ja jednostavno ne vidim kako poput guske u magli uleće nenaoružana u grupu ljudi koji se mačuju...
Groznica posle porodjaja uopšte nije toliko retka i ne mora biti posledica neke vaginalne bolesti kako ti kažeš. Sepsa je moguća i dešava se i danas i u savršeno sterilnim uslovima u bolnici, kod savršeno zdravih žena, (prema proceni svetske zdravstvene organizacije i danas dnevno umire 1000 žena globalno, od posledica trudnoće i porodjaja) a kako je tek bilo u srednjem veku znamo.
Vrištanje Nedovog imena, nije dokaz ni za šta. Pitaj neku ženu koja se poradjala o tome šta se sve vrišti u porodjajnim salama. Very Happy Naravno da ćeš vrištati ime svog brata, ako čuješ da je u susednoj sobi dok se ti poradjaš sama i uplašena.
Da li ćeš mi verovati ako ti kažem da mene i danas proganjaju neke stvari koje sam rekla kad sam imala 12 godina, i kojih se čak ni osoba kojoj sam ih uputila ne seća? A ja i danas sva zadrhtim kad ih se setim.
To šta će nekog proganjati, zavisi pre svega od toga koliko je izražena savest kod te osobe. Nekog ne proganjaju ni smrti koje je izazvao, a nekog proganjaju umišljene krivice...
Snezna
Snezna

Broj poruka : 178
Raspoloženje : euforicno
Reputacija : 10
Points : 192
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Mondenkind Pon 30 Apr 2012, 09:22

Sama si rekla, možda nije bila nenaoružana...
avatar
Mondenkind

Broj poruka : 1622
Raspoloženje : .....
Reputacija : 64
Points : 1736
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Snezna Pon 30 Apr 2012, 09:38

Mondenkind ::Sama si rekla, možda nije bila nenaoružana...

Da, to da je naoružana uletela medju njih da se bori i poginula u borbi ima više smisla. Ali to ne objašnjava zašto svi kriju šta se desilo u kuli? Zašto bi to bila tako pomno čuvana tajna? Naprotiv, da se to desilo mislim da bi se o tome naveliko pričalo i da bi Ned svakako rekao Robertu da je Lijena poginula boreći se protiv svojih "otmičara". Ali pošto o tome nemamo ni reči, moramo da pretpostavimo da se desilo nešto drugo Very Happy
Snezna
Snezna

Broj poruka : 178
Raspoloženje : euforicno
Reputacija : 10
Points : 192
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Princ Regar Pon 30 Apr 2012, 15:28

E pa meni bas to nema smisla da je uletela da se bori. Zasto bi se borila i na cijoj strani? Ako nije umrla na ovaj nacin, mozda na neki slican, samoubistvo mi je malo verovatno. Ali sam prilicno siguram da nije na porodjaju. Ako je Vajla dojila Dzona(ali ovo pod uslovom da je Dzon Lijenin) mislim da je radila to malo duze, ergo da je Dzon rodjen neki mesec ranije. Nesto ne verujem da je Ned banuo bas na dan samog rodjenja, i da je onda vukao Vajlu sa sobom. Ako jeste vukao, gde je bio onaj mali Dejn, jel je i njega vukla sa sobom?
A sta je sa onim laticama plavih ruza koje su prekrile nebo u trenutku kada su ovi jurnuli jedni na druge? da ih nije mozda ova bacila sa kule i vrisnula NEDE! Very Happy Very Happy Very Happy
Ili recimo da je Ned pao na zemlju od siline nekog udarca, i onda je samo video plave ruze, odn Lijena je potrcala ka njemu a nosila venac od ruza u kosi i klekla pored njega? Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Snezna Pon 30 Apr 2012, 15:59

Sve su opcije moguće dok nam Martin ne dokaže suprotno Very Happy
Ja sam shvatila da je Vajla/Vila bila "član domaćinstva" Dejnovih. Odnosno da je nije Ned vukao za sobom, nego da ju je našao tamo, dok je izjavljivao saučešće Ašari? Ali to nas onda dovodi do pitanja, čime li je hranio Džona dok nije stigao do Dejnovih? Very Happy
Proklet nek si Martine! Laughing
Snezna
Snezna

Broj poruka : 178
Raspoloženje : euforicno
Reputacija : 10
Points : 192
Datum upisa : 20.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Starfell Pon 30 Apr 2012, 18:11

Regare,između Neda Dejna i Džona je 4 god razlike!!

Cijela priča je vrlo štura,kao da je ružičasti slon u sobi,a svi izbegavaju da pričaju o tome.
Lijanina otmica je sjeme razdora,a niko ne govori o tome,nešto malo Sersei,ali vrlo površno,malo Kevan,malo Baristan,malo vitez-sveštenik sa Tihog Ostrva.
On čak kaže da su se Regar i Robert borili za ženu za koju su obojica tvrdili da vole - samo Robert brunda o silovanju - ostali,amnezija: a pogotovu Marteli.
Nikad ne govore ružno o Starkovima,čak ni o ženi koju je Regar izabrao pored svoje supruge.
Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Princ Regar Pon 30 Apr 2012, 18:21

E vidis to razlika u godinama mi je promakla....
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Nim Pon 30 Apr 2012, 18:45

E to je ono sto ja ne razumem, kako to da Marteli nikad ne pljuju Starkove?
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Starfell Uto 01 Maj 2012, 14:40

Možda ih mržnja prema Lanisterima okupira,ali čak ni mali komentar..
Osim toga,Marteli sami jug,Starkovi sjever,vrlo malo dodirnih tačaka.

Čak i u Zvezdopadu imaju dobro mišljenje o Starkovima - Nedu.

Starfell
Starfell

Broj poruka : 861
Raspoloženje : a la stark
Reputacija : 50
Points : 915
Datum upisa : 31.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Зимоврел Ned 09 Sep 2012, 20:04

Ово је тешко за одговорити јер се зна тако мало чињеница, Мартин није много наговестио о томе. Већина људи сматра да је Џон син Регара и Лијене, а неки другари мисле чак и да је син Лијене и Бенџена и да је зато Бенџен онако нагло отишао на Зид и решио да се не жени и да тамо вечно служи. То оправдавају тиме што Џон делује старковскије од самих Старкова али опет, како је уопште Бенџен могао да спава са сестром и како би је нашао ако је она уствари била са Регаром?
Ја мислим да је ипак Регаров и Лијенин и да је он песма леда и ватре (Старка и Таргерјена), а да су плаве руже Лијенин симбол.
Биће да је ипак умрла на порођају рађајући Џона, а да је било толико крви јер је имала компликован порођај. Тражила је од Неда да јој обећа да ће сакрити дечаков идентитет и да ће га штитити. То је некако најлогичније.
Осим ако Џорџ Мартин не чита ове коментаре читалаца на енглеским форумима и намерно нешто не промени, хе, хе... Онда нам ништа не вреде нагађања. Али мислим да је он од почетка саге планирао нешто велико за Џона и он је дефинитивно Азор Ахаи. Питам се да ли ће напустити Ноћну стражу да би постао краљ и/или Јахач змаја и да ли ће уопште преживети онај напад с краја 5. књиге... Sad
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Nim Ned 09 Sep 2012, 20:41

Drugovima koji su rekli to za Bendzena i Lijenu da podelis par vaspitnih!!
Bendzen je u to vreme bio mali, "the pup" i nikako nije mogao da bude Dzonov otac tako da ta teorija automatski otpada. I ja ne znam zasto je svima neverovatno da je Bendzen prosto otisao zbog bola na Zid, izgubiti odjednom brata, sestru, oca...
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Mondenkind Ned 09 Sep 2012, 20:57

Starkovi su često išli na Zid, obično mlađi sinovi. To nije bilo ništa čudno. A ne znam kako svi ti što smišljaju te teorije nisu uzimali u obzir njegove godine, nije on Oberin Martel koji je sa 13 godina napravio prvo kopile...-.-
avatar
Mondenkind

Broj poruka : 1622
Raspoloženje : .....
Reputacija : 64
Points : 1736
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Nim Ned 09 Sep 2012, 21:00

Da, Starkovi generacijama daju jednog coveka Nocnoj strazi.. i sad kao cudno sto je Bendzen otisao.. Najmladje dete, nesklono viteskoj slavi, koju drugu perspektivu ima?
I koliko put ja ovu pricu da ponovim Very Happy 100x ako treba ali na Bendzena ne dam Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Gost Ned 09 Sep 2012, 21:22

Mondenkind ::Starkovi su često išli na Zid, obično mlađi sinovi. To nije bilo ništa čudno. A ne znam kako svi ti što smišljaju te teorije nisu uzimali u obzir njegove godine, nije on Oberin Martel koji je sa 13 godina napravio prvo kopile...-.-
Nikad se ne zna Very Happy Very Happy mada, meni je ta teorija dosadna, sumnjam da je to u pitanju.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Mondenkind Ned 09 Sep 2012, 22:35

Meni to zvuči kao nešto što bi nekom perverznom retardiranom fangirlu palo na pamet.xD
avatar
Mondenkind

Broj poruka : 1622
Raspoloženje : .....
Reputacija : 64
Points : 1736
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od VojaLu Ned 09 Sep 2012, 22:37

Pre će biti da je Bendžen otišao jer je znao za R+L, i možda oseća kriviicu zbog toga, pre je tako nešto...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od CRNIJASTREB Pon 10 Sep 2012, 00:20

Opet naglašavam da su Barateoni kopilad Targova i svi su crni... Tako bi i.Džon mogao biti Targ.... Možda je to posledica magije u krvi... I možda je to što je kombinacija prvih ljudi i valirije najveći dobitak... Ko bolje može kontrolisati zmaja od zvjerobraza? A što se tiče ribe koja je sve zapalila u bukvalnom smislu, pa možda je i živa? Npr "Obećaj mi Nede da nećeš nikom reći, ja ne mogu poći Robertu......"
Ona riba sa novim Targom, svestenica, možda je Lijena, ili Ašara!?
A Ned mora biti mrtav.... Mada odmah nakon njegove smrti pojavio se Dzaken Hgar.... Ma neću da se zMaram time... Sigurno nije ništa što mi pretpostavljamo....
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo - Page 6 Empty Re: Lijenina smrt - pri porodjaju ili samoubistvo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu