WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 
Nim (8274)
Najodvratnija kuca - Page 8 Vote_lcapNajodvratnija kuca - Page 8 Voting_barNajodvratnija kuca - Page 8 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Najodvratnija kuca

+43
Kingslayer
азор ахаи
Zandrin
Ket sa kanala
Nocnoi_Dozor
Lothesse
Blacko
JohnieRW
Kian The Nephilim
StefkeKum
White Rabbit
Remzi Bolton
Окир
Hokins
Chandrian
Lya
Srle
Areal
CRNIJASTREB
Mondenkind
Struki
Зимоврел
Glumac92
Snezna
LadyMartell
Rhaenyra
Zevs86
Princ Regar
arya
Nim
do_balcaka
Witcher
Bathory
Lord Dirk
Lord M.
mormont
LunarFang
Bezdusan
Vazarius
orome
Boban
Prince of Ravens
Ergon Lar Tund
47 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 17 Sep 2013, 21:20

Uvek su dizali bune i na kraju su loše prošli. I sada polako gube svoje osvojene posede. Pre bih rekao da će se oni između sebe zakačit ako Mokrokosi uspe da digne bunu protiv brace.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Hokins Uto 17 Sep 2013, 21:20

Princ Regar ::Najodvratnija kuca - Page 8 Icon_biggrin
Nocnoi_Dozor ::I meni su odvratni Grejdžoji, zapravo svi Gvozdenrođeni. Sve silovatelj do silovatelja.
Nervira me njihovo razmisljanje tipa : mi zajebani, mi opasni, mi bijemo sve redom, nama niko nista ne moze, nasi obicaju su iznad drugih, nas ne zanimaju zakoni drugih zemalja, samo nasi su bitni. Vidite, takva filozofija ima smisla kad je propoveda neko ko je baja, kao sto je Egon bio baja, i sto mu se moglo. Sila Boga ne moli, i za njega ne vaze pravila drugih ljudi, ali kad ih fura neko slab kao sto su Gvozdenrodjeni, onda to izgleda kao neka musica koja ti zuji oko uha dok ti ne popenis i zgnjecis je :DKao sto se njima desilo vec 3 puta, a bogami desice se jos jednom vrlo verovatno.
Sve to stoji Regi kada naspram sebe imaju Egona ili ujedinjeno kraljevstvo(Grejdzoj buna) ali kada je Westeros u ratu Grejdzoji su veoma zajebani...Mislim da ni jedna velika kuce ne moze sama da ih pokori...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Hokins Uto 17 Sep 2013, 21:21

Nocnoi_Dozor ::Uvek su dizali bune i na kraju su loše prošli. I sada polako gube svoje osvojene posede. Pre bih rekao da će se oni između sebe zakačit ako Mokrokosi uspe da digne bunu protiv brace.
Bili su naj-jace kraljevstvo pre osvajanja...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Ket sa kanala Uto 17 Sep 2013, 21:21

Mene ti Gvozdenrođeni užasno podsjećaju na Srbe. Very Happy
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Hokins Uto 17 Sep 2013, 21:22

Ket sa kanala ::Mene ti Gvozdenrođeni užasno podsjećaju na Srbe. Very Happy
Ma kakvi oni su Vikinzi<mi smo vise Recne zemlje...Very Happy
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Princ Regar Uto 17 Sep 2013, 21:25

Hokins ::
Princ Regar ::Najodvratnija kuca - Page 8 Icon_biggrin
Nocnoi_Dozor ::I meni su odvratni Grejdžoji, zapravo svi Gvozdenrođeni. Sve silovatelj do silovatelja.
Nervira me njihovo razmisljanje tipa : mi zajebani, mi opasni, mi bijemo sve redom, nama niko nista ne moze, nasi obicaju su iznad drugih, nas ne zanimaju zakoni drugih zemalja, samo nasi su bitni. Vidite, takva filozofija ima smisla kad je propoveda neko ko je baja, kao sto je Egon bio baja, i sto mu se moglo. Sila Boga ne moli, i za njega ne vaze pravila drugih ljudi, ali kad ih fura neko slab kao sto su Gvozdenrodjeni, onda to izgleda kao neka musica koja ti zuji oko uha dok ti ne popenis i zgnjecis je :DKao sto se njima desilo vec 3 puta, a bogami desice se jos jednom vrlo verovatno.
Sve to stoji Regi kada naspram sebe imaju Egona ili ujedinjeno kraljevstvo(Grejdzoj buna) ali kada je Westeros u ratu Grejdzoji su veoma zajebani...Mislim da ni jedna velika kuce ne moze sama da ih pokori...
Nisam bas siguran, u prethodnim bunama je uglavnom ucestvovalo po dve, eventualno 3 provincije. U onoj prvoj pobuni Grejdzoja, kada je Dagon vodio pobunu, su Vesteros branili Lanisteri i Starkovi. U Belonovoj buni su bili Starkovi, Barateoni i Lanisteri. A ne smatram da su jaki jer su samo na moru jaki, ali opet ne verujem da je njihova flota jaca od Senicke flote. Oni imaju one duguljaste brodove, nemaju velike jedrenjake kao ostatak Vesterosa. Sam Stanis kaze da ih je porazio kod Lepog ostrva jer nemaju discipline. A da budemo iskreni, veoma ih je malo, najmanje ljudi imaju.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 17 Sep 2013, 21:25

Hokins ::
Ket sa kanala ::Mene ti Gvozdenrođeni užasno podsjećaju na Srbe. Very Happy
Ma kakvi oni su Vikinzi<mi smo vise Recne zemlje...Very Happy
Da, uvek nagrabusimo kao žuti. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Hokins Uto 17 Sep 2013, 21:29

Princ Regar ::
Hokins ::
Princ Regar ::Najodvratnija kuca - Page 8 Icon_biggrin
Nocnoi_Dozor ::I meni su odvratni Grejdžoji, zapravo svi Gvozdenrođeni. Sve silovatelj do silovatelja.
Nervira me njihovo razmisljanje tipa : mi zajebani, mi opasni, mi bijemo sve redom, nama niko nista ne moze, nasi obicaju su iznad drugih, nas ne zanimaju zakoni drugih zemalja, samo nasi su bitni. Vidite, takva filozofija ima smisla kad je propoveda neko ko je baja, kao sto je Egon bio baja, i sto mu se moglo. Sila Boga ne moli, i za njega ne vaze pravila drugih ljudi, ali kad ih fura neko slab kao sto su Gvozdenrodjeni, onda to izgleda kao neka musica koja ti zuji oko uha dok ti ne popenis i zgnjecis je :DKao sto se njima desilo vec 3 puta, a bogami desice se jos jednom vrlo verovatno.
Sve to stoji Regi kada naspram sebe imaju Egona ili ujedinjeno kraljevstvo(Grejdzoj buna) ali kada je Westeros u ratu Grejdzoji su veoma zajebani...Mislim da ni jedna velika kuce ne moze sama da ih pokori...
Nisam bas siguran, u prethodnim bunama je uglavnom ucestvovalo po dve, eventualno 3 provincije. U onoj prvoj pobuni Grejdzoja, kada je Dagon vodio pobunu, su Vesteros branili Lanisteri i Starkovi. U Belonovoj buni su bili Starkovi, Barateoni i Lanisteri. A ne smatram da su jaki jer su samo na moru jaki, ali opet ne verujem da je njihova flota jaca od Senicke flote. Oni imaju one duguljaste brodove, nemaju velike jedrenjake kao ostatak Vesterosa. Sam Stanis kaze da ih je porazio kod Lepog ostrva jer nemaju discipline.  A da budemo iskreni, veoma ih je malo, najmanje ljudi imaju.
Tireli su ucestvovali u Grejdzoj buni,verovatno i Erini...Mislim samo da dorna nije slala svoju vojsku...Stanis i Redvin su skrsili Viktorijana na moru...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 17 Sep 2013, 21:30

Mislim da je ceo Vesteros išao protiv Belona
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Ket sa kanala Uto 17 Sep 2013, 21:37

Hokins ::
Ket sa kanala ::Mene ti Gvozdenrođeni užasno podsjećaju na Srbe. Very Happy
Ma kakvi oni su Vikinzi<mi smo vise Recne zemlje...Very Happy
Ma po mentalitetu. Kad je izbio Prvi svjetski rat, izbio je zbog Srba i njihove Mlade Bosne, zato što su se busali previše, a Austro-Ugari samo čekali povod. I u Drugom svjetskom ratu smo najebali zbog tog busanja, "bolje rat nego pakt, bolje grob nego rob". Isto tako, za vrijeme Turaka stalno smo dizali neke bune (što je i normalno) koje su uglavnom bile krvavo ugušene uglavnom zbog naše nesloge. Mislim, i samo Srpsko carstvo je upravo propalo zbog nesloge. Kad je umro Dušan, ovi nasljednici su rasparčali ono što im je ostalo. Kada su izgubili carstvo, nisu uspjeli ni kraljevstvo da sačuvaju.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Princ Regar Uto 17 Sep 2013, 21:39

Hokins ::
Princ Regar ::
Hokins ::
Princ Regar ::Najodvratnija kuca - Page 8 Icon_biggrin
Nocnoi_Dozor ::I meni su odvratni Grejdžoji, zapravo svi Gvozdenrođeni. Sve silovatelj do silovatelja.
Nervira me njihovo razmisljanje tipa : mi zajebani, mi opasni, mi bijemo sve redom, nama niko nista ne moze, nasi obicaju su iznad drugih, nas ne zanimaju zakoni drugih zemalja, samo nasi su bitni. Vidite, takva filozofija ima smisla kad je propoveda neko ko je baja, kao sto je Egon bio baja, i sto mu se moglo. Sila Boga ne moli, i za njega ne vaze pravila drugih ljudi, ali kad ih fura neko slab kao sto su Gvozdenrodjeni, onda to izgleda kao neka musica koja ti zuji oko uha dok ti ne popenis i zgnjecis je :DKao sto se njima desilo vec 3 puta, a bogami desice se jos jednom vrlo verovatno.
Sve to stoji Regi kada naspram sebe imaju Egona ili ujedinjeno kraljevstvo(Grejdzoj buna) ali kada je Westeros u ratu Grejdzoji su veoma zajebani...Mislim da ni jedna velika kuce ne moze sama da ih pokori...
Nisam bas siguran, u prethodnim bunama je uglavnom ucestvovalo po dve, eventualno 3 provincije. U onoj prvoj pobuni Grejdzoja, kada je Dagon vodio pobunu, su Vesteros branili Lanisteri i Starkovi. U Belonovoj buni su bili Starkovi, Barateoni i Lanisteri. A ne smatram da su jaki jer su samo na moru jaki, ali opet ne verujem da je njihova flota jaca od Senicke flote. Oni imaju one duguljaste brodove, nemaju velike jedrenjake kao ostatak Vesterosa. Sam Stanis kaze da ih je porazio kod Lepog ostrva jer nemaju discipline.  A da budemo iskreni, veoma ih je malo, najmanje ljudi imaju.
Tireli su ucestvovali u Grejdzoj buni,verovatno i Erini...Mislim samo da dorna nije slala svoju vojsku...Stanis i Redvin su skrsili Viktorijana na moru...
Samo Pakster Redvin, nisu ostali, nisu ni Erini.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od StefkeKum Uto 17 Sep 2013, 21:47

Не би се сложио са вама... Грејџоји можда јесу малобројни, али никако нису безопасни.
Јесу, били су ућуткивани више пута, али само од стране више кућа. У овом општем хаосу у коме се Вестерос тренутно налази са правим вођством (Јурон & Виктарион), Грејџоји јесу и те како опасни.
Једино што не ваља су унутрашње свађе, због којих вероватно неће ни дочекати крај серијала.

Вратиће се Грејџоји, ј* * * * *им матер Smile
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Zandrin Uto 17 Sep 2013, 21:52

I meni su grejdzooji mrski al nista mrskiji od lanistera...a lanisteri su mi mrski najvise zbog sersei i dzejmija....dve budalesu uspele da sroljaju jefnu jaku kucu...bas to...dve pohotne budale koje nisu umele da glefaju dalje od onih stvvari
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od азор ахаи Uto 17 Sep 2013, 21:58

Гвозденрођени ми нису мрски, шта више их волим на одређен начин. Пљунули су гуштерима у лице, и то платили животом, истина, али се бар нису клањали.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Princ Regar Uto 17 Sep 2013, 22:02

азор ахаи ::Гвозденрођени ми нису мрски, шта више их волим на одређен начин. Пљунули су гуштерима у лице, и то платили животом, истина, али се бар нису клањали.
To je tako sebican stil zivota koji ne vodi ni cemu Very Happy Starkovi sa svom svojom cascu su skontali da je bolje da kleknu i nista im nije falilo, svi se slazu da je Toren uradio pravu stvar.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 17 Sep 2013, 22:03

Ako ne možeš da ih pobediš pridruži im se.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od азор ахаи Uto 17 Sep 2013, 22:05

Princ Regar ::
азор ахаи ::Гвозденрођени ми нису мрски, шта више их волим на одређен начин. Пљунули су гуштерима у лице, и то платили животом, истина, али се бар нису клањали.
To je tako sebican stil zivota koji ne vodi ni cemu :DStarkovi sa svom svojom cascu su skontali da je bolje da kleknu i nista im nije falilo, svi se slazu da je Toren uradio pravu stvar.
a ипак су сада гвоздени у ситуацији да одлучују о судби вестероса више но старци и гуштери комбајнд. Very Happy
И најлакше је мислити ако не можеш против буди за. Могао је тај Торен да клекне у стилу Марка Краљевића ономад, па би прича кренула мало друкчијим путем.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Princ Regar Uto 17 Sep 2013, 22:10

азор ахаи ::
Princ Regar ::
азор ахаи ::Гвозденрођени ми нису мрски, шта више их волим на одређен начин. Пљунули су гуштерима у лице, и то платили животом, истина, али се бар нису клањали.
To je tako sebican stil zivota koji ne vodi ni cemu :DStarkovi sa svom svojom cascu su skontali da je bolje da kleknu i nista im nije falilo, svi se slazu da je Toren uradio pravu stvar.
a ипак су сада гвоздени у ситуацији да одлучују о судби вестероса више но старци и гуштери комбајнд. Very Happy
E da, u vezi toga, da izvucem jednu bitnu recenicu iz ovog clanka Very Happy
http://www.tor.com/blogs/2013/07/story-review-george-r-r-martin-the-princess-and-the-queen-or-the-blacks-and-the-greens
Since dragons will only accept and bond with riders of Targaryen blood, the story chronicles the search for bastard-born “dragonseeds” to join the fray (with mixed results)—a subplot which clearly holds some potential relevance for Daenerys and her trio of dragons as events continue to unfold in the novels…

Sto znaci da cela prica o rogu koji kontrolise zmajeva nije skroz tacna, verovatno da ima znacaja ali je netacno da ce njime u potpunosti moci da se kontrolisu zmajevi.

Torenu vala nista nije falilo, ni dlaka sa glave, niti ijedan covek, nijedan novcic iz novcanika, a njegovim vazalima jos manje, i dalje imaju jednog svog sefa i to je to, samo sto se on ne zove kralj vec zastitnik severa Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od азор ахаи Uto 17 Sep 2013, 22:12

Princ Regar ::
азор ахаи ::
Princ Regar ::
азор ахаи ::Гвозденрођени ми нису мрски, шта више их волим на одређен начин. Пљунули су гуштерима у лице, и то платили животом, истина, али се бар нису клањали.
To je tako sebican stil zivota koji ne vodi ni cemu :DStarkovi sa svom svojom cascu su skontali da je bolje da kleknu i nista im nije falilo, svi se slazu da je Toren uradio pravu stvar.
a ипак су сада гвоздени у ситуацији да одлучују о судби вестероса више но старци и гуштери комбајнд. Very Happy
E da, u vezi toga, da izvucem jednu bitnu recenicu iz ovog clanka Very Happy
http://www.tor.com/blogs/2013/07/story-review-george-r-r-martin-the-princess-and-the-queen-or-the-blacks-and-the-greens
Since dragons will only accept and bond with riders of Targaryen blood, the story chronicles the search for bastard-born “dragonseeds” to join the fray (with mixed results)—a subplot which clearly holds some potential relevance for Daenerys and her trio of dragons as events continue to unfold in the novels…

Sto znaci da cela prica o rogu koji kontrolise zmajeva nije skroz tacna, verovatno da ima znacaja ali je netacno da ce njime u potpunosti moci da se kontrolisu zmajevi.

Torenu vala nista nije falilo, ni dlaka sa glave, niti ijedan covek, nijedan novcic iz novcanika, a njegovim vazalima jos manje, i dalje imaju jednog svog sefa i to je to, samo sto se on ne zove kralj vec zastitnik severa Very Happy
Само што Борис Тадић више није прецедник већ почасни прецедник. Јест, то је скроз то.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od CRNIJASTREB Uto 17 Sep 2013, 22:23

Princ Regar ::
Nocnoi_Dozor ::I meni su odvratni Grejdžoji, zapravo svi Gvozdenrođeni. Sve silovatelj do silovatelja.
Nervira me njihovo razmisljanje tipa : mi zajebani, mi opasni, mi bijemo sve redom, nama niko nista ne moze, nasi obicaju su iznad drugih, nas ne zanimaju zakoni drugih zemalja, samo nasi su bitni. Vidite, takva filozofija ima smisla kad je propoveda neko ko je baja, kao sto je Egon bio baja, i sto mu se moglo. Sila Boga ne moli, i za njega ne vaze pravila drugih ljudi, ali kad ih fura neko slab kao sto su Gvozdenrodjeni, onda to izgleda kao neka musica koja ti zuji oko uha dok ti ne popenis i zgnjecis je Very Happy Kao sto se njima desilo vec 3 puta, a bogami desice se jos jednom vrlo verovatno.
ti regi opisa Srbe... da citiram Boru:
"Mi Srbi se kuražili,
sami ku.rac tražili!"
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Zandrin Uto 17 Sep 2013, 22:46

A pazi i starkovi isto...bas su mi slatki...sad su casni i principijelni a proslosy krvava da ne moz gore da bude...realno...da me ne shvatite pogreano meni je ned fenomenalan lik...retko castan covek

Al sampion u mrskosti su mi freji mislim da nema ogavnijeg podle lisice realno nit duhovno nit fizicki da se isticu al zato pogani u sebi imaju da se sve kuce skupe ne bi ih sustigle

I realno svi su oni goveda...sve kuce..neke manje neke vise...zato ih martin i koka jednog po jednog
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od JohnieRW Uto 17 Sep 2013, 23:01

Zandrin ::a lanisteri su mi mrski najvise zbog sersei i dzejmija....dve budalesu uspele da sroljaju jefnu jaku kucu...bas to...dve pohotne budale koje nisu umele da glefaju dalje od onih stvvari
E pa ne mogu Lanisteri da ti smetaju zbog toga, a da ti ne smetaju i Targarjeni... oni su tek ludi skroz... Very Happy
JohnieRW
JohnieRW
Poznavalac Plamena
Poznavalac Plamena

Broj poruka : 707
Godina : 34
Raspoloženje : :)
Reputacija : 124
Points : 849
Datum upisa : 26.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Princ Regar Uto 17 Sep 2013, 23:04

Samo jedna mali detalj da ne ostane zaboravljen kad su Targovi u pitanju Very Happy:DNjima je to nekako bilo normalno, oni su rasli uz takve obicaje, niko im nije pricao da je to neprirodno, za razliku od ovo dvoje. A opet sami Targovi su neprirodni, pa i ne zive po normalnim pravilima.
A i ne zaboravite drugu stranu medalje, ko nije bio lud bio je genijalac, a svakako je imalo dosta manje ludih.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Blacko Uto 17 Sep 2013, 23:12

Princ Regar ::A i ne zaboravite drugu stranu medalje, ko nije bio lud bio je genijalac, a svakako je imalo dosta manje ludih.
Posto svi genijalci kresu svoje sestre i bracu lol!
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Nocnoi_Dozor Uto 17 Sep 2013, 23:13

Pogotovo ako je genijalac poput Dalija. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Najodvratnija kuca - Page 8 Empty Re: Najodvratnija kuca

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu