WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

+26
CRNIJASTREB
Srle
Mondenkind
Glumac92
do_balcaka
LunarFang
Zevs86
Nim
Starfell
Snezna
Princ Regar
Ragona
Lord M.
Ergon Lar Tund
Pus in boots
Erzebet Batori
akmitrov
Prince of Ravens
Witcher
Nimerija
Sorceress Nanija
bookman
Assassin
Elendil
lukshone
Gospa od Laži
30 posters

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 22:50

Aša je strava lik. Teon je ljigavac i slabić, mentalno zaostao kreten.
Daaaaaa, poredila ga je u trećem delu. Mislim da je umrla prebrzo. Trebali su da je satima muče i sto puta siluju, kakva je gadura.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:13

E da i Mensa obožavam, i Igrit mada joj zavidim xD
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Witcher Pet 24 Dec 2010, 23:19

Pazi Teon i nije tolki idiot.
Jednostavno je uradio sta je
njegov otac trazio od njega, plus
je postedeo Brena i Rikona. P.S.
Teon se vraca u Plesu.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:22

Kako nije idiot? Glup je i ima razblaženu morsku vodu umesto mozga. Slabić. I šta oće da se koji ***** dokazuje -.- A poštedeo ih je da bi bili taoci.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Witcher Pet 24 Dec 2010, 23:28

Dokazuje se da bi nasledio oca, sto je sasvim normalno.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:31

Pa kad tako kažeš, i Rob je imitirao Edarda jer je mislio da će ga ljudi više poštovati. Ali to ne menja činjenicu da je Teon slabić i odvratan. I kad je već zauzeo Winterfell, baš me zanima kako je mislio da ga zadrži. Aša bi bila milion puta bolji kralj, ili onaj Viktarion ili kako god.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 23:35

Ma sami Greydzoji su totalni debili osim Ase.Totalno retardirana religija,obicaji,mislenja...
Ne bi on postedeo Brena i Rikona samo ih nije nasao.Da bi se dokazao ocu.Koliko vidim on je hteo da ubije i Belona i Asu,ali nisam siguran,lik je bolestan.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:36

Dobar je i Belonov brat, onaj na V.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 23:40

Mislis na Viktariona.On je OK ali je Eron ili kako se vec zove totalno poremencen.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:41

A onaj fanatik? Šteta što ga ribe nisu pojele, luđi je od one Širinine lude na Zmajkamenu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 23:45

Svi svestenici Utopljenog Boga su poremeceni,kao i Crveni Svestenici,ali im je je dobar onaj moto ,,Ono sto je mrtvo ne moze umreti,, i kod Crvenih Svestenika ,,Noc je puna uzasa.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:50

Crveni Sveštenici su izgubljeni....meni sve to liči na sekte, ali Crveni Sveštenici pogrešno tumače istine - nije Stanis suđeni, već Deneris, i pravi neprijatelji su sa druge strane zida. Ali spaljivanje živih ljudi?! Neopisivo bolesno. Volela bih da vrapci uhvate Melisandru i spale je na lomači, kao u vreme inkvizicije.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 24 Dec 2010, 23:53

A Crveni Svestenici i jesu sekta,mislim da se to negde i spominje,kako se govori da je sekta cesta u Slobodnim Gradovima i na Istoku,a retka u Vesterosu.Zbog Melisandre mi je zao sto su ukinuli Spansku inkviziciju.Utopljeni svestenici su malo normalniji,ali bas MALO normalniji.A i obrednici Sedmoro nekad mogu biti poremeceni.Najbolji su Stari Bogovi.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Pet 24 Dec 2010, 23:59

A da to je Kučka Ket pomislila kad je videla da nosi Stanisov barjak.
Zbog Melisandre mi je zao sto su ukinuli Spansku inkviziciju.
Tužiću te za autorska prava, majke mi.
Slažem se da su najbolji severnjački bogovi, iako Sedmoro više liče na hrišćansko shvatanje vere. Ali moraš priznati da taj L'oreal uslišuje molitve svojih poklonika mnogo češće od sedmoro ili onog severnjačkog drveća.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 25 Dec 2010, 00:06

Da Stari Bogovi lice na Paganizam,Sedmoro,kao sto si rekla na Hriscanstvo,a R Hlor i njegova vera na Satanizam.

off topic,Ovaj forum je nenormalno mrtav nas troje ucestvuje u temi.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Sub 25 Dec 2010, 00:08

Tj. nas dvoje, Ezio ćuti.
Slažem se da su stari bogovi nekako paganski, ali ipak su više kul od sedmoro, nekako nisu tako nakićeni i nema onih sjajnih obredišta i sve....
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 25 Dec 2010, 00:15

Zato sto Stari Bogovi nemaju neki svoj pravi izgled,dok Sedmoro jasno ima,znaci Otac,Majka,Ratnik,Kovac,Devica,Starica i Stranac.Takodje u stare bogove veruju samo Starkovi i Divljani (nisam siguran za Barateon),sto je kao danas Paganizam u odnosu na Hriscanostvo.Za Stare Bogove se ne zna kako su nastali.Za Sedmoro se govori da su se na nekoj gori pojavila sedam svetih bica i da su ih Andali,preci Lanistera i osnivaci Livacke stene,doneli taj kult,kult Sedmoro u Vesteros.

PS.Al ga isfilozofirah.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Sub 25 Dec 2010, 08:56

Ja sam čula da su Andali osvojili Vesteros pod sedmokrakom zvezdom o.O Ali sve mi je to kičasto nekako, i ta mermerna obredišta i sve. Mada su mi katoličke katedrale predivne (gotik zaluđenik). A i Targarjeni su navodno verovali u sedmoro, mada ja mislim da im je versko opredeljenje bilo: ,,bio sam ateist dok nisam shvatio da sam ja bog" xD
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 25 Dec 2010, 10:31

To za zvezde jos nisam cuo mozda i jeste.A za Targarjene si sigurno upravu. Very Happy
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Sub 25 Dec 2010, 10:43

Haha toliko su nadmeni....a i nisu ljudska bića, više mi liče na Tolkinove elfe...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 25 Dec 2010, 10:58

Meni na one sa Melnibonea iz Erlika.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Sub 25 Dec 2010, 11:00

Jao tu knjigu sad čitam....Regar mi liči na onog albina xD
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 25 Dec 2010, 11:05

Meni isto na Regara,ona njegova na Deneris,a njegov polubrat na Dzejmija.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gost Sub 25 Dec 2010, 11:06

Nisam stigla dotle....ona na S ti liči na Deni?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Ergon Lar Tund Sub 25 Dec 2010, 11:09

Da ona,a onaj na J na Dzejmija odmah se pojavljuje i isto zeli da se venca sa onom na S.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) - Page 4 Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu