WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 
Nim (8274)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Filmovi koje ste nedavno gledali

+22
Зимоврел
Nocnoi_Dozor
Dimeks
orome
Old Nan
Assassin
_Yara_
Uno Nomesta
Zandrin
bockybp
Lord M.
StefkeKum
Chandrian
Blacko
азор ахаи
Witcher
LunarFang
Oberin Martel
Brat Crni
White Rabbit
Hokins
Zevs86
26 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Sre 08 Jun 2016, 13:57

91 / 200 sam gledao. I to uglavnom na TVu dok sam bio klinac Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 3250678809 Secam se da sam gledao kao ludak sve kaubojce i veliki broj crno belih filmova cije ime nisam ni znao dok nisam malo porastao. Iskreno, ja bih na ovu listu dodao bar jos ovoliko filmova koje covek treba odgledati pre nego sto odapne jbt Very Happy Jos filmova sa Hestonom definitivno! Onda jos SFova, horora, drama... Ma nonsalantno bih dodao jos 200 filmova Very Happy I definitivno jos brdo crtaca!
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sre 08 Jun 2016, 16:15

Obi dakle nisam jedini koji ne može da svari Šindlerovu listu. Very Happy 
Zevse, slažem se, Hestona nikad, nikad, nikad nije dosta. Very Happy I Retforda. I O'Tula. I Fondovu.
I Network nisu ubacili... A kao ima mesta za Društvo Mrtvih Pesnika...   Sad
I bitno da su je*enog Kuma ubacili na tri mesta, za svaki deo, umesto da stave kao trilogiju i ubace neka druga dva filma na ta mesta... 
Inače, iznenadih se kad sam krenuo da prebrojim koje filmove nisam gledao... 11. Samo jedanaest filmova sa liste nisam gledao... Fak maj lajf. Nau. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Sre 08 Jun 2016, 20:54

@Krle WOW 11 od 200 nisi gledao, svaka cast?! Very Happy oO Very Happy I ti si Hestonov fan?! Iz tog coveka izbija testosteron i neka vrsta cudnog maco samopouzdanja koje prosto fascinira jbt Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 3250678809 Da ne pricam o tome sto mu je skoro svaki film super mega giga tera blokbaster sa epskom scenografijom, pricom i sve prsti od epike i megalomanije Very Happy
Definitivno mi je omiljeni "stari" glumac, a i filmovi su mu bre ekstra!
Jedini koji mi je rame uz rame sa njim je Istvud. Istvud, definitivno Very Happy I izvalio sam da sada skoro da ne mogu da gledam te crno bele filmove, nekako nemam zivaca za njih, neam pojma. Mada bih mogao da pokrenem neki Hestonov maraton, dugo nisam gledao neki njegov film Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sre 08 Jun 2016, 22:10

Znaaam... Ni meni nije bilo dobro kad sam shvatio koliko sam odgledao... 
A, veruješ li da sad nemam strpljenja. Evo večeras nastavljam Waterloo četvrti put, a nisam stigao ni do pola. 
I još me interesuje pošto je film jedan od najtačnije baziranih na istorijskim činjenicama i koristio je 16.000 statista od jednom.....  affraid
Zamisli Gospodara sa 16 hiljada stvarnih ljudi u kostimima Orka, Uruk Haija i ostalih umesto onog (danas) sranjca od CGI-a... Znam. Ne možeš. Ne može niko. Very Happy 
Ako nisi gledao, obavezno gledaj. Ja koji nisam stigao ni do pola filma, vrlo sam kompetentan to da preporučim.  Laughing

Heston, Klark Gejbl, Orson Vels, Kolin Klajv čiji citat mi stoji u potpisu, pa neprevaziđeni Džeri Luis, jedini komičar kojeg poštujem ravno koliko domaće stubove srpske kinematografije (uz naravno Arnolda Švarcenegera - najvećeg živog komičara na planeti Zemlji Very Happy Ozbiljan sam. Very Happy )... 
Mogu da ih gledam kad god hoćeš. A od Hestona ako nisi gledao The Agony and Ecstasy kada glumi Mikelanđela i to ti je obavezno. Very Happy Mada čitav taj biblijski maraton je fenomenalan. Very Happy Tri i Četiri Musketara kada glumi kardinala Rišeljea takođe. El Cid isto... 
Sojlent Grin ni za živu glavu ne gledaj. Veruj mi. Nemoj. Very Happy 

U suštini ne volim kaubojske filmove, mada i to će vremenom doći, do pre deset godina nisam mogao da smislim Bonapartu, sad gutam o njemu sve što stignem; a Istvud mi je draži kao reditelj nego kao glumac. Mada opet, nisam ni nešto puno gledao od njega osim onih najkultnijih.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sre 08 Jun 2016, 22:17

Hahaha 11 od 200 nije Laughing Laughing Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sre 08 Jun 2016, 22:59

Trešnja ::Hahaha 11 od 200 nije Laughing Laughing Laughing

Da prekineš.  Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 3250678809 Neki smo zapravo postupno brojali filmove...  Durenje

Na!
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sre 08 Jun 2016, 23:02

Sto si mi ponovo poslao isti link  Laughing Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sre 08 Jun 2016, 23:12

Zato!  Durenje
Meh, nije pokazao moje rezultate onda... *shrugs*
188/200 94% 
Kao što rekoh, 11 filmova sa liste nisam odgledao...   Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 4224551693
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sre 08 Jun 2016, 23:14

Pa verujem ti, zasto mislis da ti ne verujem? Laughing  Samo mi bilo smesno...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sre 08 Jun 2016, 23:28

Smešno ti, a?  afro
Nemam pojma....  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 09 Jun 2016, 00:48

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 CasablancaPoster-Gold
9/10

Bromance u ovom filmu mi bio bolji od 'romantike'. Very Happy Louis mi isto tako bio coolest lik Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od bockybp Pet 10 Jun 2016, 17:03

Napokon odgledao Warcraft. Nemam pojma što su kritičari onako popljuvali film. Kao, u rangu je sa Fantastičnom četvorkom i Hobitom.

Film je daleko od savršenstva. Ima mnogo mana. Ali uzimajući u obzir koliko su materijala sabili u 2 sata, još je dobro i ispalo. A da ne pričamo o tome što je studio skratio film za čitavih 40 minuta. Najavili su directors cut koje će trajati 2h i 40m, i kontam (nadam se) da će popuniti sve rupe koje su se našle u bioskopskoj verziji.

Ljudski karakteri su mi bili mlaki. Pogotovo onaj mladi čarobnjak. Nisam se vezao (poistovetio) ni sa jednim likom. Osim možda sa Fimmelom, ali to će pre biti zato što je on Ragnar. Very Happy Duratan je definitivo bio najbolji i najkompleksniji karakter.

Što se CGI-ja tiče. Nemam puno zamerki. U par scena je green screen bio više nego primetan, ali sve ostalo je bilo vrhunski. Pogotovo motion capture.

Sve u svemu dajem mu ocenu 7,9/10
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 33
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Pet 10 Jun 2016, 23:22

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Citizen-kane-5

Odlican Smile 10/10
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sub 11 Jun 2016, 02:03

@Trešnja Čistiš listu vidim? Very Happy Uguraj u nju negde i Lorensa od Arabije ako nisi do sada već gledala. Very Happy 

Warcraft http://www.imdb.com/title/tt0803096/ 7/10.

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 AYt1Vrr
Twisted Evil

Hmmmmmm..... Miks. Ima dosta dobrog u filmu. Ali ima i dosta lošeg. 
Scenario škripi, režija na momente blista sa onim uglom kamere iz prvog lica, a onda zakaže na samom kraju filma. 
Kapiram da je previše priče zgurano u dva sata i da je ovo možda najbolje što je moglo da se uradi a da se priča razumljivo prenese na platno i za nas koji ne znamo apsolutno ništa o ovom svetu.
Kasting je morao biti bolji kad su ljudi u pitanju. Posebno magovi ili šta su već. 

Svidelo mi se što je akcenat stavljen na Orke, koje zajedno sa patuljcima i vilenjacima ne podnosim da gledam iz prostog razloga što su svi orci/patuljci/vilenjaci standardizovani u univerzalnom klišeu: 
Orci - "HUR-DUR! Mi zeleni. Mi krvoločni. Mi ružni ko Šrek."; 
Patuljci - "Hajho, mi bradati, zadrti rudari zlato vadimo..."; 
Vilenjaci - "Mi smo LGBT predstavnici Srednje Zemlje. Umrite Smrtnici."  
Rolling Eyes
Nije da u ovom filmu nema upravo takvih klišea: 
(trik pitanje: slika dole je iz Hobita ili Warcrafta?)

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 OPqqoqd

(Yeah - fuck me if I know...)  Laughing
Ali mi ti klišei i nisu toliko smetali. Verovatno zato što je priča oko Orka dobro odrađena, a patuljci i vilenjaci se pojavljuju u razumno maloj meri za moj ukus. Very Happy 

Svet je vrlo interesantan i da, što da ne, voleo bih da vidim spinof. Ne i nastavak. Ove likove i ne moram ponovo da gledam. 
Kapiram da imaju još neku dobru priču a da je nezavisna od ove? Very Happy E, može ta. Laughing

Što se tiče kritičara koji pljuju film i razloga iza toga jeste sledeće: ovo nije Diznijev film. 
Da jeste, Dizni bi kao i slučaju svakog svog filma okupio sve relevantne kritičare, odveo ih na nedelju dana u Diznijev Park, servirao im kolačiće i pinja koladu u cilju da se unakaze. A onda bi ih u pauzi između kurvanja i bauljanja odveo da vide i film zbog kojeg su došli. 
Šta? Nikome nije čudno što niti jedan jedini Diznijev film u poslednjih dvadeset i pet godina nije dobio negativnu ocenu? 
A sve kritike kao prepisane jedna od druge: "Ovaj film je savršen!". 
Naravno da je savršen kada ga se i ne sećaš... Very Happy 
Evo, čitam samo pozitivne kritike za ovaj novi Diznijev film "U Potrazi Za Dori". Svi jednoglasno kažu: "Savršen je.". Very Happy
I pande kao i ljudi imaju oči. Coincidence? I think not.  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sub 11 Jun 2016, 04:08

^ mozda, izbegavala sam ga jer je ratni, ako se dobro secam Very Happy

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 220px-Blackway_poster
6/10  ovaj film je probudio neka losa secanja Rolling Eyes Inace nista posebno, glumi onaj 'mali' iz Vikinga i Ray kao tipican psihopata.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sparkling Comet Sub 11 Jun 2016, 08:06

My Big Fat Greek Wedding 2 http://www.imdb.com/title/tt3760922/ 6.5/10 Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sub 11 Jun 2016, 11:13

Trešnja ::^ mozda, izbegavala sam ga jer je ratni, ako se dobro secam Very Happy


I izbegavaćeš ga i dalje zar ne?  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sub 11 Jun 2016, 15:32

Sta se smejes? Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 3250678809 Ne znam, zavisi od raspolozenja Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Witcher Sub 11 Jun 2016, 18:18

KrleTuđin ::
Svidelo mi se što je akcenat stavljen na Orke, koje zajedno sa patuljcima i vilenjacima ne podnosim da gledam iz prostog razloga što su svi orci/patuljci/vilenjaci standardizovani u univerzalnom klišeu: 
Orci - "HUR-DUR! Mi zeleni. Mi krvoločni. Mi ružni ko Šrek."; 
Patuljci - "Hajho, mi bradati, zadrti rudari zlato vadimo..."; 
Vilenjaci - "Mi smo LGBT predstavnici Srednje Zemlje. Umrite Smrtnici."  
Rolling Eyes
Nije da u ovom filmu nema upravo takvih klišea: 
(trik pitanje: slika dole je iz Hobita ili Warcrafta?)

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 OPqqoqd

(Yeah - fuck me if I know...)  Laughing
Ali mi ti klišei i nisu toliko smetali. Verovatno zato što je priča oko Orka dobro odrađena, a patuljci i vilenjaci se pojavljuju u razumno maloj meri za moj ukus. Very Happy 

Svet je vrlo interesantan i da, što da ne, voleo bih da vidim spinof. Ne i nastavak. Ove likove i ne moram ponovo da gledam. 
Kapiram da imaju još neku dobru priču a da je nezavisna od ove? Very Happy E, može ta. Laughing
Meni je uvek Horda bila bolje odradjena od Alijanse bas zato sto vidis da i orkovi i trolovi, pa cak i nemrtvi imaju svoj karakter van fantasy stereotipa. Sa druge strane alijansa sem donekle Night elfova i High elfova kada (SPOILER ALERT) predju na stranu horde u trecem ratu.
sto se spinofa tice svet Warcrafta je zaista postao prebogat za ovih 20 godina postojanja, mislim da je cak i Tolkina premasio i jedino mu je Star wars u SF pandan po velicini tako da ako budu pametni i ovaj film uspe (a ocigledno jeste) bice tu materijala za sledecih 20 godina lol
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 12 Jun 2016, 00:45

@Trešnja Mislim da nikada nećeš biti boljeg raspoloženja nego sada kad si uzela da gledaš te klasike. Very Happy 

@Witcher Samo kasting malo da bude bolji i to je to. Ja jedva čekam. Very Happy 

Waterloo http://www.imdb.com/title/tt0066549/ 9/10.
Aaaaaa, 16000 statista na jednom mestu snima jednu scenu....

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Pvx2szmrdyomqtxgli00Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 DeadlySpottedIrrawaddydolphin

Prelepo. I momenat kada shvatiš da je Bitka Za Helmov Ponor u GP: Dve Kule zapravo čista aljkavost u poređenju. Onu u Povratku Kralja da i ne spominjem...  Mad


Kung Fu Panda 3 http://www.imdb.com/title/tt2267968/ 6/10.
Meh...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Witcher Ned 12 Jun 2016, 00:59

@Krle Jedino me brine sto se tice nastavka, to sto ga kritika bas sahranjuje. Svuda ima 20, 30 od kritike i preko 80 od publike lol.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 12 Jun 2016, 02:04

Kao što sam već (poluozbiljno doduše) pomenuo gore - iza filma ne stoji ime Dizni. 
Svaka kritika koju si pročitao bila bi hvaljena samo da iza Warcrafta stoji Diznijev logo. To više nije paranoja ili umišljenost - to sve više i više postaje očigledno. 
Jebiga, godišnje imaš 20 Diznijevih blokbaster filmova - ljudi su navikli na njihov šablon, pa sve što je drugačije automatski ne valja...

Pre mesec dana rekao bih ti kako nema veze za kritike obzirom da je film već povratio uloženi novac i sad polako zarađuje. 
Međutim, desio se Betmen protiv Supermena koji je zaradio četiri puta više od uloženog, a koji je dobio vrlo negativne kritike. Novac je zanemaren, zbog tih kritika menjaju prvobitno željeni ton svojih filmova. Možda se to desi i Warcraftu i to bude najveća promena. 
A možda i ovih dana objave kako već prave planove za sledeći film. 
A možda nam je i to-to što se tiče Warcrafta u narednih 15, 20 godina i nekog tamo novog pokušaja... Karte su otvorene...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sparkling Comet Ned 12 Jun 2016, 02:42

Eddie the Eagle http://www.imdb.com/title/tt1083452/ 7/10 Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 12 Jun 2016, 17:55

^ nije ti se dopao? Very Happy

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 41VK2V8PJ1L
Odlican, Bette Davis je neprevazidjena :3

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Large_nBjZZitCqESmdtcFX4JrA4UqpPf
Nije mi se dopao ali nisam ni mogla da prestanem da ga gledam. Nisam fan crnih komedija, mada me jeste par puta nasmejao...


Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 POSTER-SUDDENLY-LAST-SUMMER_01
Very Happy Okej, kapiram da su koriscene metafore but still.... I kinda liked it.

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 220px-Falconm
Nije mi se dopao. Mada mi je ona scena sa samaranjem i dalje wtf Laughing Laughing



Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 What2
Creepy. Ali ne koliko i Psycho Very Happy Pre ce biti ugly.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 12 Jun 2016, 18:01

@Trešnja Gledaj Barefoot in the Park http://www.imdb.com/title/tt0061385/  ako nisi do sada gledala.  Laughing

TMNT: Out of The Shadows http://www.imdb.com/title/tt3949660/ 8/10.
Meni je nastavak super. Very Happy Još bolji od prvog. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 31 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu