WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 
Nim (8274)
Igra pod obrucima - Page 12 Vote_lcapIgra pod obrucima - Page 12 Voting_barIgra pod obrucima - Page 12 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Igra pod obrucima

+10
KrleTuđin
азор ахаи
Зимоврел
White Rabbit
Vazarius
Hokins
Brat Crni
CRNIJASTREB
Zevs86
Dimeks
14 posters

Strana 12 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Blacko Čet 16 Jun 2016, 18:06

Saljemo protivnicima laznu nadu da nam odnosi na relaciji igraci-trener nisu dobri, i onda kad istrcimo u Riu u najjacem sastavu sa Bjelkanom i Bobijem na teren, protivnici ima odmah sami da skinu gace  lol!
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Зимоврел Čet 16 Jun 2016, 23:07

Blacko ::Saljemo protivnicima laznu nadu da nam odnosi na relaciji igraci-trener nisu dobri, i onda kad istrcimo u Riu u najjacem sastavu sa Bjelkanom i Bobijem na teren, protivnici ima odmah sami da skinu gace  lol!

lol!
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Pet 17 Jun 2016, 11:53

ovo oko bobija me uopšte nije iznenadilo. čovjek je prošle godine napravio haos zajedno sa miškom i naravno uz pomoć idiota Radovića. ako je idiot.

@krle mediokritet od trenera ne bude drugi na svijetu i 4 u evropi, sa ekipom koja prije toga bude 7, 8, jedva se kvalifikuje ili se ne kvalifikuje
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Dimeks Pet 17 Jun 2016, 13:47

CRNIJASTREB ::@krle mediokritet od trenera ne bude drugi na svijetu i 4 u evropi, sa ekipom koja prije toga bude 7, 8, jedva se kvalifikuje ili se ne kvalifikuje

Заборављаш да смо на прошлом светском били за једну згажену аут линију далеко од финала. Та седма и осма места су долазила у периодима када су предвиђени носиоци били повређени (Величковић 2011, Теодосић 2013). Немој да заборавиш да је 2011 Теодосић такође играо најдементнију кошарку своје каријере, како на репрезентативном, тако на клупском нивоу.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Pet 17 Jun 2016, 18:30

@dimi sve znam ali nakon 2010 slijedi pad i loša igra, blamaža u kvalifikacijama... i prilično loša atmosfera. sale nije ono genije od trenera ali daleko da je mediokritet
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Pet 17 Jun 2016, 19:43

Bliži je mediokritetu nego geniju.  Laughing
A nije kao da me njegovi nepostojeći rezultati u klubovima koje je trenirao ili srebrna medalja i iživljavanje Amerikanaca nad nama u finalu demantuju. 
I ćorava koka neki put ubode zrno. To koku ne čini manje ćoravom. Ili Đorđevića nečim drugim do otpuštenog iz PAO-aLaughing
Ja se nadam da grešim i da ćemo ove godine razbiti Amere u finalu i postati olimpijski šampioni. Sa timom koji ima - sve osim zlata jeste dokaz njegovog mediokriteta.  Basketball
Ali čekaj... a da, zaboravio sam. Mi tek treba da se kvalifikujemo za OI.  Laughing
Pa, o čemu mi ovde pričamo? Rolling Eyes  Kao što rekoh - mediokritet.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Pet 17 Jun 2016, 20:45

šta trebali smo dobiti Amere? pa koliko znam svi su prošli kao mi. sp u košarci je borba za drugo mjesto. mi smo rosterom u tom trenu bili negdje na 10 mjestu, a dobili smo redom jače ekipe grčke, brazila i francuske. te ekipe koliko god mi bili arogantni i zaslijepljeni starom slavom su tada bile jače od nas igrački, a vodili su ih iskusni i prekaljeni treneri.
tražiš mu rezultate u klubovima? evo ni dudi ne ide zadnjih godina, željko je doživio dvije najveće blamaže u istoriji naše reprezentacije, pa jesu li oni mediokriteti?
sale ponavljam nije ni jedno ni drugo. početnik, i ko zna može biti veliki a može i biti propalitet.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Pet 17 Jun 2016, 23:31

Kada nisi najbolji, a nisi ni najgori - šta si?

Igra pod obrucima - Page 12 Tumblr_np23azlRA51rj4m7wo1_500

Kada nisi prvi, a nisi ni poslednji - šta si?

Igra pod obrucima - Page 12 Tumblr_nqj8wxph2u1s2wio8o1_500

Kada na Svetskom prvenstvu imaš zbir poraza 4 koji je skoro jednak zbiru pobeda 5 - šta si?

Igra pod obrucima - Page 12 0SiK4BL

Duda ima rezultate sa klubovima. Tipa dve ( 2 ) evroligaške titule. U repki ima više zlata kao trener nego Đorđević kao igrač. 
Uključujući i zlato na Svetskom '90. 
7-1 odnos pobeda i poraza. 
To nije mediokritet.

Obradović ima rezultate sa klubovima. Tipa osam ( 8 ) evroligaške titule. U repki ima skoro jednak broj zlata k'o Đorđević kao igrač. 
Uključujući i zlato na Svetskom '98. 
8-1 odnos pobeda i poraza. 
To nije mediokritet.

Pešić, da ga usputno pomenemo kao nekog ko je takođe imao uspeha sa klubovima. Tipa jedna ( 1 ) evroligaška titula. 
Uključujući i zlato sa Svetskog '02. 
7-2 odnos pobeda i poraza. Jedna od tih pobeda i nad NBA Amerima. 
Ni to nije mediokritet.

Đorđević nema rezultate sa klubovima. Nula ( 0 ) evroligaških titula. 
Nula ( 0 ) osvojenih Svetskih prvenstava. 
5-4 odnos pobeda i poraza na tom jednom gde je uzeo medalju. 
To je mediokritet.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Dimeks Pet 17 Jun 2016, 23:43

Не разумем овакво резоновање Крле, искрено. Да ли је онда Ален Ајверсон медиокритет? Стив Неш? Крис Вебер? Kao тренер, да ли је Рик Аделман медиокритет?
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Sub 18 Jun 2016, 00:47

Dimeks ::Не разумем овакво резоновање Крле, искрено. Да ли је онда Ален Ајверсон медиокритет? Стив Неш? Крис Вебер? Kao тренер, да ли је Рик Аделман медиокритет?

Ni ja ne razumem tvoj komentar. Valjda ne moram ja baš sve da znam... Kao recimo šta će Alen Ajverson, Stiv Neš ili Kris Veber u razgovoru o Saši Đorđeviću kao treneru? 
Možda si mislio na Džejsona Kida koji je posle igračke karijere preuzeo Netse i sada vodi Bakse? Kao trener, ako mene pitaš, dokaz mediokriteta.
Ali, opet, ne moram ja baš sve da znam.

A moje rezonovanje, iako ne naročito komplikovano je bilo sledeće:
Krle: "Saša Đorđević je mediokritet."
Jastreb: "Pa zar su onda i Duda i Željko mediokriteti samo zato što im poslednjih godina ne ide dobro kao ranije?"
Krle: "Naravno da ne, ali kako mediokritet mogu i biti već dokazani treneri sa dve, osam ili čak i jednom evroligaškom titulom? I osvojenim zlatnim medaljama na Svetskim prvenstvima gde im je odnos pobeda i poraza bio neuporedivo bolji nego što je Đorđeviću kao drugoplasiranom sa zamalo izjednačenim skorom. Saša nema utakmica, iskustva, čak ni pobeda, pa, na kraju, ni titula dovoljno da se može uopšte meriti sa njima."

Rik Adelman? Kakvo je sad ovo pitanje? Da li je Fil Džekson bolji trener od Željka Obradovića tipa nebulozno pitanje, eto kakvo. 
Kad već pomenuh Fila Džeksona, za stolom gde sedi on sa svojih 11, a društvo mu prave Arbak sa 9 od kojih je 8 titula vezano osvojio, Popović sa 5, ili čak i Rudi Tomjanovič sa dve - gde je tu mesto za Rika Adelmana? 
Tako je, u foajeu sa ostalim NBA mediokritetima...  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Dimeks Sub 18 Jun 2016, 02:03

Па пошто се спорт изгледа само своди на рачунице, бројање титула и победа, ето Стив Неш, Крис Вебер и Ален Ајверсон нису освојили ништа, како на репрезентативном, како на колеџ, тако и на професионалном нивоу. Сигурно спадају у ниво просечних играча. Они да су СТВАРНО знали нешто, сигурно би освојили макар неку титулу?

Са друге стране, кошарка на светском нивоу никада није била јача, то је чињеница. Такође је и чињеница да смо одучили од кошарке једну јаку Грчку, никад јачи Бразил и (тадашњег) првака Европе Француску, екипу са највећим бројем НБА играча, осим Американаца наравно. На крају смо изгубили од једне америчке екипе у којој су били 2 од топ 5 најбољих шутера свих времена и играча који је ево две године за редом дао највише кошева у сезони.

Руди Томјановић - бољи од Рика Аделмана. Па добро...
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Sub 18 Jun 2016, 09:45

KrleTuđin :: Jastreb: "Pa zar su onda i Duda i Željko mediokriteti samo zato što im poslednjih godina ne ide dobro kao ranije?"
Ova, ovakva rečenica nije napisana od mojih prstiju... manipulišeš onako, na finjaka, kulturica stajl
lijepo sam napisao da dudi ne ide zadnjih godina, DUDI.

dakle tvoja logika, aritmetičke sredine glasi ovako:
Duda je u prošlosti osvajao sve plus sada ne osvaja ništa blamira se, jednako je duda mediokritet
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Zevs86 Sub 18 Jun 2016, 11:04

@Krle Sale nije mediokritet, ukoliko posmatramo selektorsku karijeru. Jer njegova ekipa( reprezentacija) za vreme njegovog vodjenja belezi bolje od "mediocre" rezultata. Sta je "mediocre" rezultat? Pa "mediocre" rezultat jeste onaj koji te drzi negde na sredini uspesnosti, zar ne? On je bio drugi na jednom takmicenju i cetrti na drugom takmicenju, jel da? Od koliko ekipa na prvenstvu je bio bolji? Nekih petsestsedamdesetdvadeset? oO? Da, pravi "mediocre" Very Happy
E sad, sto se tice klupske trenerske karijere, tu je los. Jos uvek nije skapirao kako i sta. I mislim da bi prvo trebao da radi kao pomocnik u nekom klubu nekoliko godina, pre nego sto preuzme neki klub da ponovo vodi solo. Ima tu xxx zajebancija koje klupski trener mora da zna, a sto selektor ne mora.
My 2 cents on this matter Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Sub 18 Jun 2016, 12:16

CRNIJASTREB ::
KrleTuđin :: Jastreb: "Pa zar su onda i Duda i Željko mediokriteti samo zato što im poslednjih godina ne ide dobro kao ranije?"
Ova, ovakva rečenica nije napisana od mojih prstiju... manipulišeš onako, na finjaka, kulturica stajl
lijepo sam napisao da dudi ne ide zadnjih godina, DUDI.

dakle tvoja logika, aritmetičke sredine glasi ovako:
Duda je u prošlosti osvajao sve plus sada ne osvaja ništa blamira se, jednako je duda mediokritet

Postoji nešto što se zove parafraza. Označeno crvenom bojom, a u cilju da se obuhvati suština tvoje rečenice, je bila parafraza ovoga:

CRNIJASTREB ::
evo ni dudi ne ide zadnjih godina, željko je doživio dvije najveće blamaže u istoriji naše reprezentacije, pa jesu li oni mediokriteti?

I iskreno ne vidim kako se tu bilo šta manipuliše...  *facepalm*
A kad smo već kod manipulisanja, kako nazvati ovu tvoju rečenicu:

CRNIJASTREB ::
dakle tvoja logika, aritmetičke sredine glasi ovako:
Duda je u prošlosti osvajao sve plus sada ne osvaja ništa blamira se, jednako je duda mediokritet 

Ja bih to nazvao zakržljalost evolucije kod određenih ljudi, jer kad uspeš da dođeš do takvog zaključka kada je suprotna strana u dva navrata već napisala:

KrleTuđin ::
Duda ima rezultate sa klubovima. Tipa dve ( 2 ) evroligaške titule. U repki ima više zlata kao trener nego Đorđević kao igrač. 
Uključujući i zlato na Svetskom '90. 
7-1 odnos pobeda i poraza. 
To nije mediokritet.

i

KrleTuđin ::
Krle: "Naravno da ne, ali kako mediokritet mogu i biti već dokazani treneri sa dve, osam ili čak i jednom evroligaškom titulom? I osvojenim zlatnim medaljama na Svetskim prvenstvima gde im je odnos pobeda i poraza bio neuporedivo bolji nego što je Đorđeviću kao drugoplasiranom sa zamalo izjednačenim skorom. Saša nema utakmica, iskustva, čak ni pobeda, pa, na kraju, ni titula dovoljno da se može uopšte meriti sa njima."

To je čist idiotizam, brate mili...  Shocked A može biti da kao po običaju, opet nisi razumeo.

@Zevs86 Kada selektor sa svojom reprezentacijom na jedinom odigranom Svetskom prvenstvu ima 5 pobeda i čak 4 poraza i osvoji srebrnu medalju, a potom na Evropskom ima 7 pobeda i 2 poraza i ne osvoji ništa, što konačni zbir samo na prvenstvima dovodi do skora 12/6 - kako to onda nazvati nego inconsistency
Pritom tek treba da se odigra, i daj Bože obezbedi taj Rio, na kvalifikacionom turniru. To je osrednjost. 
A njegovu klubsku karijeru kao trenera mogu da koristim kako bih dodatno dokazao tu osrednjost.
Mlad je, radi i uči. Neka uzme zlato sada u Riu (ako se uopšte kvalifikujemo) ili barem neka uzme zlato na Svetskom sa barem dve trećine pobeda na tom turniru - prvi ću reći da više nije mediocre.  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Zevs86 Sub 18 Jun 2016, 13:55

@Krle Ne, ne, ne i ne. Ne razumem zasto natezes tu tezu sa brojem pobeda. Koga zabole za broj pobeda ako uzmes medalju i budes medju najboljima na jednom takmicenju? oO? Broj pobeda je nebitan ukoliko ti uzimas medalje i u vrhu si. Prvi put cujem za tako nesto. Npr, NBA ekipa koja uzme titulu, a imala je skor u regularnom delu sezone u minusu, i za po jednu pobedu pobedi svakog protivnika u plej ofu, jel bi se i ta ekipa zvala "mediocre" i jel bi i taj trener bio nazvan "mediocre" , iako je te sezone ta ekipa dokazano bolja od 28 ekipa( ako izgubi, ili 29 ako pobedi) i taj trener je bio bolji od 28 drugih trenera ( ili 29 ako pobedi) . Ne mogu da verujem da tvrdis da je jedino merilo da neko bude "un- mediocre" zlato iliti prvo mesto. Mislim, ako je to tvoja definicija tog izraza onda ok. Ali onda obesmisljavas pojam reci "mediocre" . Jer ne mogu svi osim prvaka spadati u tu kategoriju.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Sub 18 Jun 2016, 15:00

Zevse, najčešće ako NBA ekipa regularnu sezonu završi u minusu ta ekipa ne može ni da igra plej of.  Laughing Ima slučaja, da, ali te godine, ti timovi nikada nisu osvojili prsten.
A ponekad, kao ove sezone Bulsi ili Vizardsi, nije dovoljan ni pozitivan niti nerešen skor pobeda-poraza. 
Dakle, skor i odnos pobeda i poraza, kao što vidiš je veoma bitan.

Ne, razlog zašto tvrdim da je Đorđević mediokritet jeste njegov nedostatak uspeha. Razlog zašto sam se uhvatio za skor i odnos jeste taj što je Jastreb iz neshvatljivog razloga spomenuo Dudu i Obradovića u svom nebuloznom pokušaju da kaže kako ih ja stavljam u isti koš. 

A ja onda, da pokažem očitu razliku između uspešnog trenera i mediokritetnog, a pošto Jastrebu treba da se crta, naveo sam njihove timske i reprezentativne uspehe i rekao: uspešan trener ima takve i takve rezultate. Između ostalog i takav i takav skor i odnos pobeda i poraza na najjačim turnirima. 
I ti takvi i takvi rezultati se neuporedivo razlikuju od Đorđevićevih.
Što znači da mi je Jastreb pomogao u mojoj tvrdnji o mediokritetu.  Laughing

Da je Đorđević osvojio sa nekim svojim timom najjače evropsko klubsko takmičenje - ne bi bio mediokritet.
Ali Đorđević sa klubovima koje je vodio nije osvojio čak ni jedno nacionalno prvenstvo. 
Samo kup. A kup se desi svakom da osvoji. Tipa Jagodina, Železnik, Sartid baš kod nas u fudbalu itd. 
Dakle poenta je: desi se i ćoravoj koki da ubode zrno. A to zrno od koke ne pravi sokola.

Neću ni da se izvinjavam što mi srebrna medalja i poraz od 40 razlike u finalu nije merodavno merilo nečije sposobnosti. Pogotovo kada sledeće godine sa istim timom na slabijem takmičenju ne uspe da uzme ni medalju. Dakle - inconsistency. Očit znak (trenutnog) mediokriteta. Sa nadom da će biti bolje.
Dugo je leto. Daće Bog da pojedem svoje reči i uzmemo zlato na OI. Ali po peti put ponavljam - mi tek treba da se kvalifikujemo tamo. 
Da je Đorđević toliki stručnjak k'o što kažete turnir ne bismo ni igrali...  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Dimeks Sub 18 Jun 2016, 15:32

Поредиш бабе и жабе. Како може број победа у регуларном делу сезоне НБА лиге и број победа у такмичењу са елиминационим системом бити исти?  Па ево Голден Стејт има највише победа у регуларној сезони, шта ће им то значити ако изгубе сутра од Кливленда?
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Sub 18 Jun 2016, 15:53

Je l' to kažeš Zevsu ili meni? Pošto sam ja siguran da nikakva poređenja sa NBA ligom nisam pravio. Samo međusobni skor na Svetskim prvenstvima između Dude, Obradovića, Pešića i Đorđevića...  Лалалалалаааа.. NBA u ovu priču uporno ubacuju drugi...  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Dimeks Sub 18 Jun 2016, 16:02

KrleTuđin ::Zevse, najčešće ako NBA ekipa regularnu sezonu završi u minusu ta ekipa ne može ni da igra plej of.  Laughing Ima slučaja, da, ali te godine, ti timovi nikada nisu osvojili prsten.
A ponekad, kao ove sezone Bulsi ili Vizardsi, nije dovoljan ni pozitivan niti nerešen skor pobeda-poraza. 
Dakle, skor i odnos pobeda i poraza, kao što vidiš je veoma bitan.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Sub 18 Jun 2016, 16:30

Da, da objasnim Zevsu da ekipa u NBA uglavnom mora da ima dobar skor kako bi prošla u plej of.  scratch
Dve potpuno razgraničene teme, ako mene pitaš.
I dalje ne vidim moje poređenje sa skorom pobeda na Svetskim prvenstvima naših trenera spomenutih u pređašnjim porukama, niti sistemom takmičenja niti bilo čime? 
A valjda je skor i odnos pobeda i poraza univerzalno važan za bilo koji tim u bilo kojem sportu. Ono, kako ne bi Javor-Matis kojim slučajem osvojio titulu u fudbalu i slično?
Osim te paralele, koja je suštinska za skoro sve sportove planete zemlje, izvoli, pronađi mi još neku paralelu koju sam napravio.

Dakle, bez prebacivanja molim sa nekim babama i žabama dok vi uporno ubacujete NBA, Ajversone, Adelmane i koga sve ne u razgovoru o mediokritetu Aleksandra Đorđevića kao trenera...   umiranje od smeha
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Sub 18 Jun 2016, 16:33

Dimeks ::Поредиш бабе и жабе. Како може број победа у регуларном делу сезоне НБА лиге и број победа у такмичењу са елиминационим системом бити исти?  Па ево Голден Стејт има највише победа у регуларној сезони, шта ће им то значити ако изгубе сутра од Кливленда?
da su mediokriteti. po krletu. nema treće.

@krle ja sam spomenuo dudu jer po tvom rezonu on je sad mediokritet. nekad je bio sjajan sad je očajan.
željka sam spomenuo iz razloga jer iako je najveći stručnjak najveće blamaže sa najjačim sastovom smo doživljavali pod njim? da li ga ti očajni selektorski rezultati u kombinaciji sa sjajnim trenerskim pretvaraju u mediokrita. poenta svega je da ne možeš početniku govoriti da je mediokritet nakon jedne prave klupske sezone(koja naglašavam nije bila toliko ni loša, mada ne na nivou ambicija, ali dobili su olimpijakos dva puta uzeli kup, i igrali u 1/4 EL.) i ti na osnovu toga njega proglasiš mediokritetim. ok neka to bude loša sezona. naša dva najveća trenera su imala i mnogooo gorih sezona pa hoćemo ih niko nije proglašavao mediokritetima..
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od KrleTuđin Sub 18 Jun 2016, 16:56

Jastrebe, nemoj mešati tvoje rezonovanje sa mojim. Ja niti jednoga trenutka nisam rekao da je DUDA mediokritet. Štaviše, upravo suprotno. 
Ti si spomenuo da ja govorim kako je Duda mediokritet, iako ja Dudu niti jednoga trenutka nisam spomenuo.
Tek u odgovoru na tvoju tvrdnju da pravim nepostojeće paralele sam ga spomenuo. Pa onda još jednom.

Idemo treći put: Duda, kao selektor reprezentacije ima Svetsko zlato iz '90. Kao trener kluba ima dve evroligaške titule. Dakle i jedno i drugo su enormni uspesi i kao takvi su pokazatelji da čovek NIJE MEDIOKRITET! 

Obradović? Svetsko zlato iz '98 nikako ne može biti blamaža, ma kakav god debakl bio sa repkom kasnije.

Jer, evo, šta je karakteristično i za Dudu i za Obradovića? 
Obojica su dokazani uspešni treneri koji su osvajali najjača klubska takmičenja i zlata na najjačim prvenstvima na reprezentativnom nivou. 

Đorđević je daleko od lošeg trenera i selektora, ali isto tako, Đorđević jednostavno nema uspeha da za njega kažem da je dobar ili - daće Bog jednoga dana - vrhunski trener. 

Jeste on mlad, jeste još uvek rano, jeste ima vremena, ali sada reći za Đorđevića da je on dobar trener zbog jednog srebra i jednog kupa još uvek je rano. Reći za njega da je loš je nemoguće i bilo bi nepravedno i netačno. 

Ali kako da nazoveš nekoga ko nije ni dobar ni loš? Zlatna sredina. Nit smrdi nit miriše. Prosečan. Mediokritetan.
Dok mi nekim svojim uspehom ne dokaže suprotno.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Sub 18 Jun 2016, 17:10

KrleTuđin ::Jastrebe, nemoj mešati tvoje rezonovanje sa mojim. Ja niti jednoga trenutka nisam rekao da je DUDA mediokritet. Štaviše, upravo suprotno. 
Ti si spomenuo da ja govorim kako je Duda mediokritet, iako ja Dudu niti jednoga trenutka nisam spomenuo.
Tek u odgovoru na tvoju tvrdnju da pravim nepostojeće paralele sam ga spomenuo. Pa onda još jednom.

Idemo treći put: Duda, kao selektor reprezentacije ima Svetsko zlato iz '90. Kao trener kluba ima dve evroligaške titule. Dakle i jedno i drugo su enormni uspesi i kao takvi su pokazatelji da čovek NIJE MEDIOKRITET! 

Obradović? Svetsko zlato iz '98 nikako ne može biti blamaža, ma kakav god debakl bio sa repkom kasnije.

Jer, evo, šta je karakteristično i za Dudu i za Obradovića? 
Obojica su dokazani uspešni treneri koji su osvajali najjača klubska takmičenja i zlata na najjačim prvenstvima na reprezentativnom nivou. 

Đorđević je daleko od lošeg trenera i selektora, ali isto tako, Đorđević jednostavno nema uspeha da za njega kažem da je dobar ili - daće Bog jednoga dana - vrhunski trener. 

Jeste on mlad, jeste još uvek rano, jeste ima vremena, ali sada reći za Đorđevića da je on dobar trener zbog jednog srebra i jednog kupa još uvek je rano. Reći za njega da je loš je nemoguće i bilo bi nepravedno i netačno. 

Ali kako da nazoveš nekoga ko nije ni dobar ni loš? Zlatna sredina. Nit smrdi nit miriše. Prosečan. Mediokritetan.
Dok mi nekim svojim uspehom ne dokaže suprotno.
nisi rekao ali sam ti pokušao da dočaram gdje praviš grešku. u sportu se mediokritetom smatra trener koji sa sjajnim timom pravi osrednje rezultate. knjiški primjer Pelegrini, ili Manćini.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Hokins Ned 19 Jun 2016, 22:52

Npr  Repesa.
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od CRNIJASTREB Pon 20 Jun 2016, 10:14

@hok e bravo, repeša
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igra pod obrucima - Page 12 Empty Re: Igra pod obrucima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu