WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 
Nim (8274)
Sta sada citate? - Page 12 Vote_lcapSta sada citate? - Page 12 Voting_barSta sada citate? - Page 12 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Sta sada citate?

+20
Besi
LunarFang
Nocnoi_Dozor
Sparkling Comet
_Yara_
Uno Nomesta
Hokins
Prince of Ravens
Chandrian
Brat Crni
Areal
азор ахаи
srbul
bockybp
Lord M.
Zandrin
CRNIJASTREB
Zevs86
KrleTuđin
Зимоврел
24 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Sub 27 Feb 2016, 14:34

KrleTuđin ::Hahaha, u redu. To bi onda bila treća knjiga. Very Happy Dakle, ništa od ubeđivanja da završiš serijal. Very Happy 
Ali sa drugim delom nemam nikakvih problema. 
Trnjana mi je odličan lik. Voleo bih da kažem kako je to zbog toga što mogu da se poistovetim sa likom, ali ja nisam šesnaestogodišnja devojka (na opštu žalost mnogih Very Happy ), mada mi je bila interesantna. U poređenju sa Brandom - zlatna. Very Happy 
I svideo mi se to što je prebacio priču na njih. U stvari, nije mi se svidelo, ali mi nije ni smetalo. Very Happy
Ništa, preskoči ovaj put. Very Happy

Imaš više tolerancije od mene. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sub 27 Feb 2016, 14:59

Hej, isto se može reći za Šalan. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Sub 27 Feb 2016, 15:11

KrleTuđin ::Hej, isto se može reći za Šalan. Very Happy
Šalan je i dobra naspram ove, uostalom, ima plus više jer je Brendonov lik. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od CRNIJASTREB Sub 27 Feb 2016, 22:57

Završio Batlerijanski džihad.
zanimljiva priča, koja otkriva toliko toga o svijetu u vremenu između Starog carstva, vremena titana, vlasti mašina koje misle i Omnijusa, te novog carstva, svijeta Dine.
ovo je napisao Brajan Herbert sin Frenka Herberta. on je ovo pisao na osnovu očevih bilješki i ideja. priča je dobra, ali nije to taj kvalitet kao orginalni serijal koji je pisao otac. vide se njegove ideje, spdranje sa religijama, ali prosto brajan nije kvalitetan pisac. frenkova djela su vrhunac sf žanra, sa velikom dozom filozofije, Batlerijanski džihad nije ni sjenka toga. ipak vrijedi ga pročitati.
pričao sam sa jednim fanom dine oko imena božanstva zensuni lutalica i zenšijita. to je Zanimljiv detalj. inače zensuni i zenšijiti su pobornici religije budislama, nastale spajanjem dvije religije. dakle njihov bog je Budalah. ovo mi je stvarno bilo smiješno. mog poznanik smatra da frenk ništa nije pisao slučajno. i da je znao šta to ime znači na jezicima ovih prostora. prosto nije mogao odoljeti da još malo cirkuza sa religijama.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sub 27 Feb 2016, 23:09

Sta sada citate? - Page 12 Jack

Moram u skorijoj budućnosti da uzmem tu Dinu da čitam. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od CRNIJASTREB Sub 27 Feb 2016, 23:17

@krle obavezno, jer djelo je sjajno. pogotovo ovo što je pisao frenk. ni film ni mini serija nisu uspjeli sve dočarati. serija jeste nešto, film je bio promašaj. bar meni.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Ned 28 Feb 2016, 11:20

@Krle Obavezno!

@Jastreb Definitivno cu procitati ceo serijal do kraja jednom. Mada nikako jos, moram da nakupim snage za to Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zandrin Sre 02 Mar 2016, 00:48

Procitala sam Nepobedivog ponovo posle hmm jedno 25 godina..kao i tada ova knjiga je ostavila ogroman utisak na mene. Ako izuzmemo tehnicke opise bez kojih je prosto nemoguce zamisliti ijednu SF knjigu (a koji su priznajem poprilicno teski barem meni za citanje) ova knjiga krije u sebi duboku filozofiju. Naravno ako uzmemo u obzir i cuveni Solaris uopste nije iznenadjujuce da i ova knjiga u sebi sadrzi mnogo vise od obicne price o raketi Nepobedivom i njegovom krstarenju svemirom spasilackoj misiji rakete Kondor sa kojom je izgubljena komunikacija na planeti Regis. Citav svet stvoren na gore pomenutoj planeti je nesto sasvim novo sa cime se ljudska bica susrecu. Susret sa masinama koje stvaraju svoju civilizaciju i cije postojanje je jedina svrha postojanja haos unistavanja koji se pretace u umetnost stvaranja neceg novog svrsishodnog samo daljem postojanju samo bitisanju samo da bi nesto postojalo. Haos i razaranje kakvim ih ljudi vide za njih predstavlja prezivljavanje i cisto bitisanje. Postojanje radi postojanja vecno i bez nacina da ih se pokori. I Lemov prikaz tog cudnog "drustva" tih cudnih oblika zivota i pokazivanje da i u tome ima lepote i da ljudi ne treba da se mesaju u dugovecno postojanje istog brojano u milionima godina pokazivanje da su ljudi upravo kao takvi manje vise isti da su tu i da na sve nacibe traze sresstvo kako bi te cudne stanovnike koji samo instinktivno deluju pokorili slomili..naime pa sta oni traze na regisu zasto nije dovoljno bilo videti olupinu Kondora i zakljuciti posto nema prezicelih da ljudi tu nisu dobeodosli..sta ih je dalje teralo da buse traze istrazuju i na kraju budu primeceni. Oholost gordost tvrdoglavost pretpostavke o ugrozavanju citave vasiobe od strane stanovnika Regisa naterala su ljude da nastave i budu agresivni prema ovoj plabeti odnosno njihovim stanovnicima. Odgovor na svoju oholost su dobili
Lem je jedan od najvecih SF pisaca za mene. Relativno kratke a vrlo sadrzajne knjige je pisao u kojima je postavio covecanstvu vrlo zanimljiva pitanja i naterao nas da malo razmisljamo o svojim postupcima
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Gost Sre 02 Mar 2016, 01:44

Koliko te Dine imaju delova ,prvi deo koliko se secam velika neka knjizurina?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Gost Sre 02 Mar 2016, 01:51

Ps Hamsun Glad ,jos jedna preodlicna knjiga ,moracu ponovo Pana citati kad stignem ,mada koliko uspevam da vidim ,ima Hamsun jos gomilu nekih knjiga u zaostavstini ((:
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Brat Crni Sre 02 Mar 2016, 02:52

Procitah Lukjanjenkovu Sestu strazu. Dostojan nastavak svakako, najvise mi se dopao onaj koji je ucio da bude covek, a najmanje sam kraj. Toliko je klise i izlizan u mnogim pricama da sam se razbesneo kada sam procitao epilog. Svakako postoji mogucnost za nastavak
Magicni drveni dildo je najjaci utisak Very Happy
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Зимоврел Sre 02 Mar 2016, 15:45

Елантрис. И даље! Јако ми се свиђа рани Сандерсон Smile Нарочито сам концепт града и људи у њему, као и идеја Сеона (подсећа ме на Сил). Све у свему, одушевљена сам делом и његовим раним интересом за начин функционисања друштва, постање света, религију...
Сандерсон је један од ретких писаца који уме и да прикаже ширу слику света и друштва а онда да успешно зумира на појединца и анализира његову душу до најситнијих детаља.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sre 02 Mar 2016, 17:23

Зимоврел ::Елантрис. И даље! Јако ми се свиђа рани Сандерсон Smile Нарочито сам концепт града и људи у њему, као и идеја Сеона (подсећа ме на Сил). Све у свему, одушевљена сам делом и његовим раним интересом за начин функционисања друштва, постање света, религију...
Сандерсон је један од ретких писаца који уме и да прикаже ширу слику света и друштва а онда да успешно зумира на појединца и анализира његову душу до најситнијих детаља.

Baš se vidi kako je ideje iz ovog romana raširio u serijalima koje je napisao posle. Very Happy 
Meni se jako dopao Hrathen i generalno kako je religiju opisao. Neke stvari bi bilo poželjno primeniti i u praksi u našem svetu. Very Happy 

Kako Kometu da pritisnemo da pogura napred ovu knjigu na svojoj listi, hmm? Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od CRNIJASTREB Sre 02 Mar 2016, 18:23

čitam Mašine dolaze, nastavak Batlerijanskog džihada. uskoro utisci
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Sre 02 Mar 2016, 21:12

KrleTuđin ::
Зимоврел ::Елантрис. И даље! Јако ми се свиђа рани Сандерсон Smile Нарочито сам концепт града и људи у њему, као и идеја Сеона (подсећа ме на Сил). Све у свему, одушевљена сам делом и његовим раним интересом за начин функционисања друштва, постање света, религију...
Сандерсон је један од ретких писаца који уме и да прикаже ширу слику света и друштва а онда да успешно зумира на појединца и анализира његову душу до најситнијих детаља.

Baš se vidi kako je ideje iz ovog romana raširio u serijalima koje je napisao posle. Very Happy 
Meni se jako dopao Hrathen i generalno kako je religiju opisao. Neke stvari bi bilo poželjno primeniti i u praksi u našem svetu. Very Happy 

Kako Kometu da pritisnemo da pogura napred ovu knjigu na svojoj listi, hmm? Very Happy
Ne uskoro, dohvatila sam se golemog poduhvata i odlučila da pročitam Rat i mir. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od CRNIJASTREB Sre 02 Mar 2016, 21:28

@lilo ma bravo. znam nerviraće te nataša, voljećeš alekseja
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sre 02 Mar 2016, 22:10

Sparkling Comet ::
KrleTuđin ::
Зимоврел ::Елантрис. И даље! Јако ми се свиђа рани Сандерсон Smile Нарочито сам концепт града и људи у њему, као и идеја Сеона (подсећа ме на Сил). Све у свему, одушевљена сам делом и његовим раним интересом за начин функционисања друштва, постање света, религију...
Сандерсон је један од ретких писаца који уме и да прикаже ширу слику света и друштва а онда да успешно зумира на појединца и анализира његову душу до најситнијих детаља.

Baš se vidi kako je ideje iz ovog romana raširio u serijalima koje je napisao posle. Very Happy 
Meni se jako dopao Hrathen i generalno kako je religiju opisao. Neke stvari bi bilo poželjno primeniti i u praksi u našem svetu. Very Happy 

Kako Kometu da pritisnemo da pogura napred ovu knjigu na svojoj listi, hmm? Very Happy
Ne uskoro, dohvatila sam se golemog poduhvata i odlučila da pročitam Rat i mir. Very Happy

Konačno? Very Happy  cheers  To je još bolje. Very Happy Mnogo bolje. Very Happy 

Jastro, Misliš na Andreja Bolkonskog? Very Happy Aleksej (Vronski) je u Ani Karenjinoj.  Laughing Zavisi. Recimo, u srednoj mi je Andrej bio miljenik, Nataša me nervirala. Na fakultetu simpatisao sam Natašu, Pjer me je nervirao. Treći put kad sam čitao pre koju godinu Feđa, Kutuzov i Kuragin su mi bili najinteresantniji likovi... Rekao bih da sve zavisi od životnog doba čoveka... Very Happy Bitno je da će uživati. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od CRNIJASTREB Sre 02 Mar 2016, 22:17

da mislim na andreja, ali moj telefon ga nešto prepravlja na alekseja. pjer mi je iritantan. mnogo ideja ali totalno nesposoban za realizaciju
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Gost Sre 02 Mar 2016, 22:20

Sparkling Comet ::dohvatila sam se golemog poduhvata i odlučila da pročitam Rat i mir. Very Happy
Srecno Very Happy  Meni se nije toliko dopalo, mada osetim nostalgiju svaki put kad se setim likova.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sre 02 Mar 2016, 22:30

CRNIJASTREB ::da mislim na andreja, ali moj telefon ga nešto prepravlja na alekseja. pjer mi je iritantan. mnogo ideja ali totalno nesposoban za realizaciju

Hahaha, ma pretpostavio sam... Very Happy U pravu si za Pjera - čovek je neviđeno nesposoban. Very Happy 
To nam je Trešnja svratila... Vidim da je vazduh odjednom ustajao. Laughing  A i imam manje poenčića...  Sad
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Sre 02 Mar 2016, 22:54

Ljudi, kao da krećem na olujno putovanje, a ne obično čitanje knjige Very Happy, mada 1500 strana djeluje pomalo zastrašujuće. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od CRNIJASTREB Sre 02 Mar 2016, 22:59

@lilo realno meni je dostojevski bolji pisac i ja bih preporučio braću karamazove
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Sre 02 Mar 2016, 23:02

CRNIJASTREB ::@lilo realno meni je dostojevski bolji pisac i ja bih preporučio braću karamazove
Hvala Jastrebe, ide na listu. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Gost Sre 02 Mar 2016, 23:17

Sparkling Comet ::Ljudi, kao da krećem na olujno putovanje, a ne obično čitanje knjige Very Happy, mada 1500 strana djeluje pomalo zastrašujuće. Very Happy
I olujno i tragicno, tako da da, pripremi se Very Happy


KrleTuđin ::A i imam manje poenčića...  Sad

Znam da sam rekla da te ignorisem ali prosto ne mogu a da se ne sazalim. Kapiram da te ocigledno mnogo boli kada ti neko zalepi minus (nisam jedina koja ima opciju da daje minuseve na forumu, znam, sokantno...), ali vec sam ti rekla da mi se ne obracas. Znaci imas izbor ili da odjebes i pocnes da me ignorises... ili ces morati da posecujes muzicki podforum mnogo cesce da bi malo zalecio ego, upravo zbog toga sto jos ne upoznah clana kojeg reputacija toliko pogadja koliko god se on skrivao iza sarkazma. Dobro, postoji i opcija da se ponasas normalno ali znamo da ce to ici malo teze jer ne znam sta se desilo cool Krletu koji je i znao da se zeza i pecka i ovom sad nadrkano pasivno agresivnom Krletu kojeg drma pms ali me vise i ne interesuje... Very Happy

TL;DR: Razumem da sam predmet tvoje opsesije ali nisam zainteresovana.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Čet 03 Mar 2016, 00:53

Trešnja ::
Znam da sam rekla da te ignorisem ali prosto ne mogu

Rolling Eyes K'o da ja to ne znam i ne pričam otkako si i rekla da ćeš me ignorisati...  Laughing  
Kad bi me buduća supruga volela (ili mrzela, sve-jedno Very Happy ) sa ovoliko strasti kao ti u ovoj tvojoj poruci, pufff... Very Happy 
U PM-u ću ti odgovoriti. Tvoja iznenadna ljudskost u poruci je toliko zaslužila. Ti, ako budeš pisala uopšte, piši odgovor gde god hoćeš.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 12 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu