WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 
Nim (8274)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Serije koje volite / trenutno pratite

+27
LunarFang
Nocnoi_Dozor
Зимоврел
CRNIJASTREB
_Yara_
orome
Srle
Zmajoubica
Kingslayer
HuddleBre
srbul
Chandrian
White Rabbit
StefkeKum
Dimeks
Lord M.
Prince of Ravens
Nim
Vazarius
Hokins
bockybp
Assassin
Sparkling Comet
Oberin Martel
Brat Crni
Zevs86
KrleTuđin
31 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Sub 10 Sep 2016, 15:55

KrleTuđin ::
Sparkling Comet ::
KrleTuđin ::
Sparkling Comet ::
KrleTuđin ::
Sparkling Comet ::Da li neko gleda Victoriu? Very Happy

http://www.imdb.com/title/tt5137338/

Sad skidam, pa ću za vikend da pogledam prve tri epizode... ako nađem vremena. Very Happy Baš me interesuje, a i vidim da dobra ekipa glumi.
I meni je u planu. Very Happy
Ne sumnjam da ćeš naći vremena, javi utiske. Very Happy

Odgledao sam prvu epizodu... Stalno zaboravljam da su Nemci na tronu Engleske.  Laughing Elem, okej je ova epizoda. Nisam mislio da će odmah uploviti u šablon sapunice, ali dobro, ne može baš sve biti oko misterije ko od slugu prodaje kraljičine nošene rukavice, koje sveće koristiti na balu: lojanice ili voštane i tako još neke vaskolike muke plave krvi. A šteta, to me je najviše interesovalo, šta ću...  Laughing
Ne znam da li ću nastaviti, ali ne kažem da je ne preporučujem. Probaj. Very Happy
Ti što znaš da opišeš... Very Happy


Kad su naveli da je Viktorija za fanove Downton Abbey, nije se ni moglo nešto drugačije očekivati, ali u svakom slučaju probaću. Very Happy

Pa opisao sam ti pola epizode. Very Happy I to one interesantne polovine. Very Happy 
Druga polovina je oko maminog švalera koji hoće da upravlja Kraljicom; Kraljica koja bi da omasti brk malo postarijim premijerom (inače svojom "sekretaricom"), ali njega sećanje na tragično preminulu suprugu sprečava da u potpunosti bude "posvećen" kruni, jelte... Tipično. Very Happy 
Inače, Kraljica voli malo da olajava ljude unaokolo, onako, mrtva pijana, pa eto joj i arch nemesis-a : žute štampe! Very Happy
Haha ostatak još bolje zvuči ili gore, zavisi šta se kome dopada. Very Happy

Definitivno treba da pišeš kratke preglede i ubuduće. Very Happy Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Sub 10 Sep 2016, 16:37

Kratke? A šta fali mojim dugim?  Laughing Šalim se. Very Happy 

Pa, iskren da budem, mene nisu interesovale niti sapunica niti Dvorac i PalataMisterije iz Kuhinje subplot koji vidim da je u seriji.... više me je interesovala politika državnika tog vremena, obzirom da je čitava jedna epoha nazvana po ovoj Kraljici (a čisto sumnjam da je to tako zbog ove dve stvari gore pomenute).
Ne kažem ni da je to loše, samo nije moj fah i tako to. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Sub 10 Sep 2016, 16:44

KrleTuđin ::Kratke? A šta fali mojim dugim?  Laughing Šalim se. Very Happy 

Pa, iskren da budem, mene nisu interesovale niti sapunica niti Dvorac i PalataMisterije iz Kuhinje subplot koji vidim da je u seriji.... više me je interesovala politika državnika tog vremena, obzirom da je čitava jedna epoha nazvana po ovoj Kraljici (a čisto sumnjam da je to tako zbog ove dve stvari gore pomenute).
Ne kažem ni da je to loše, samo nije moj fah i tako to. Very Happy
Možeš i duge, po volji i želji. Very Happy

Dalo se pretpostaviti da će biti manje upravljanja državom, a više elemenata sapunice Very Happy, to je sad u modi. Very Happy

Meni je bio odličan film o njoj The Yong Victoria, a kako voliš Emili, sigurno si ga gledao Very Happy, tako da mi je i ova serija bila primaljiva, iako je glavna glumica pomalo iritantna, ali kao što spomenuh Trešnji, više ni te historical serije nisu što su bile. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Zevs86 Sub 10 Sep 2016, 18:15

Zavrsio Hannibala, kakav kraj jbt Shocked Vau...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Ned 11 Sep 2016, 01:37

Sparkling Comet ::
Trešnja ::@Sparkling Comet  preporuka: Lilies Smile Ima 8 ep i uspela sam da nadjem samo na YT gde je kvalitet kao da je snimano tepihom a zvuk te vise sabotira da razumes njihov uzasan uzasan Liverpool akcenat nego sto ti pomaze ali oh well, svidela mi se serija Very Happy
Isto tako sam otkrila i Trg Berkeli i Aristocrats... nisu lose ali je ova prva najbolja.
Hvala mnogo na preporukama Very Happy  Love , baciću pogled. Very Happy
Ovu Aristocrats sam mislim nekad davno i gledala, ali kako se slabo sjećam, nije ostavila neki utisak. Very Happy

Meni je samo žao što više ne snimaju serije kao što je North and South. Very Happy
Da, Sever i Jug mi je jedna od omiljenih Smile Zaboravih da napomenem i The House of Eliott, skidala sam je danima jer nigde nisam mogla da je nadjem online Mad  Isto tako ti preporucujem Cranford, ako vec nisam, a moguce da jesam, jer ni sama vise ne znam sta pisem... Isto tako planiram da overim The Inheritance, Daniel Deronda i Bleak House. Nemam pojma kakve su.
Od novijih se meni mnogo svidela The Living and the Dead drunken

http://ladyandtherose.com/2015/12/01/period-dramas-2016/
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Ned 11 Sep 2016, 09:14

Trešnja ::
Sparkling Comet ::
Trešnja ::@Sparkling Comet  preporuka: Lilies Smile Ima 8 ep i uspela sam da nadjem samo na YT gde je kvalitet kao da je snimano tepihom a zvuk te vise sabotira da razumes njihov uzasan uzasan Liverpool akcenat nego sto ti pomaze ali oh well, svidela mi se serija Very Happy
Isto tako sam otkrila i Trg Berkeli i Aristocrats... nisu lose ali je ova prva najbolja.
Hvala mnogo na preporukama Very Happy  Love , baciću pogled. Very Happy
Ovu Aristocrats sam mislim nekad davno i gledala, ali kako se slabo sjećam, nije ostavila neki utisak. Very Happy

Meni je samo žao što više ne snimaju serije kao što je North and South. Very Happy
Da, Sever i Jug mi je jedna od omiljenih Smile Zaboravih da napomenem i The House of Eliott, skidala sam je danima jer nigde nisam mogla da je nadjem online Mad  Isto tako ti preporucujem Cranford, ako vec nisam, a moguce da jesam, jer ni sama vise ne znam sta pisem... Isto tako planiram da overim The Inheritance, Daniel Deronda i Bleak House. Nemam pojma kakve su.
Od novijih se meni mnogo svidela The Living and the Dead drunken

http://ladyandtherose.com/2015/12/01/period-dramas-2016/
Mr. Thornton  Love

Cranford, The Inheritance, Daniel Deronda sam gledala, odlične. Very Happy

Ostale idu na listu, čula sam da su The Bleak House i The Living and the Dead sjajne. Very Happy

Hvala za link, moglo bi se i ovde nešto probrati. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Ned 11 Sep 2016, 22:37

Skidam drugu sezonu Narcosa. Ne znam da li sam jedini, ali meni uopšte ne leže glumci u Marku Polu, mislim na glavnog lika i Kublaj Kana. Ne znam, nešto tu ne štima. Imam još četiri epizode koje ću posle pogledati.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Oberin Martel Pon 12 Sep 2016, 09:58

Nocnoi_Dozor ::Ne znam da li sam jedini, ali meni uopšte ne leže glumci u Marku Polu, mislim na glavnog lika i Kublaj Kana.
Marko jeste najslabija karika, ali Kublaj je meni baš, baš dobar. Realno bolje da su seriju nazvali Kublaj Kan, Ameri ionako misle da je Marko Polo dečija igra.

Inače završava se polako letnja sezona. Od komedija sam gledao Casual, Sex&Drugs&Rock&Roll (obe su imale drugu sezonu koja je manje više pristojan nastavak prve) i još uvek aktuelni Vice Principals (od svih HBO komedija ovo je jedina koja mi koliko toliko leži). Na SyFy je bio tandem Dark Matter i Killjoys, obe su mi zanimljive, naročito ova prva, uvek sam raspoložen za SF/EF serije. Gledao još i The Last Ship (upravo završio sa zadnjom epizodom, solidna akciona serija, naročito što je za taj žanr sušan period) i Rizzoli & Isles (čisto da se nešto pandursko gleda). Nedavno počele nove sezone The Strain i You're the Worst, kao i nova serija Quarry (kome nedostaje Banshee ovo će čini mi se biti pristojna zamena).

Nagomilale su se i serije koje planiram da bindžujem, pošto nemam baš vremena za to. 11.22.63, Broen (3. sezona), Orphan Black (4.), Outlander (2.), Slasher, The Americans (3. i 4.), The Last Kingdom, The Night Manager... Polako se gomilaju i epizode Halt and Catch Fire i Power. The Musketeers skidam laganim tempom sa te liste, a Stranger Things čekam lepšu polovinu da se nakani, pa da gledamo u tandemu.

A počinje i jesenja sezona, evo upravo skidam Son of Zorn.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Pon 12 Sep 2016, 16:03

To što kaže Obi, ja na seriju uopšte ne gledam kao na Marko Polo, već na Kublaj Kan. A kapiram kako nisu mogli da izvuku budžet da su seriju isključivo fokusirali na Kublaja, pa im je trebalo neko prepoznatljivo istorijsko lice kako bi je reklamirali i prodali, što studiju, što publici... mada, ako ćemo pravo, u drugoj sezoni Marko je totalno skrajnut i vrlo je centrisana na Kublaja i njegovu borbu za presto. 
Lorenco i meni smeta, ali Ben Vong kao Kublaj je fenomenalan. Mada tu najveću ulogu igraju jednako fenomenalni scenario i režija. Šteta što ti ne leži.

I ja sam skinuo Zorna, pa ću sad da je odgledam. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Pon 12 Sep 2016, 18:51

Mislila sam da je Slasher parodija, kad ono... Very Happy Quarry mi izgleda zanimljivo, taj glumac mi je hot... Mislim da Strain 2 nikada necu da pogledam, stoji mi u kompu vec godinu dana... ali zato bi bio red da nastavim Salem 2 i da bacim pogled na Victoriu i ako ne volim takve istorijske drame.

Ovo kao da je rimejk onog korejskog filma, a ima i serija, cak je i cover slican Very Happy


avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Pon 12 Sep 2016, 20:59

Krle, taman posla da mi ne leži. Samo sam rekao šta mi smeta. Slažem se da je serija odlična i ceo taj period. I još jedna zamerka ide na nedostatak bitki, ali razumem da je do budžeta.
Prvo ću odgledati Narcosa pa ću i preostale četiri epizode. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Pon 12 Sep 2016, 22:47

Јој ова последња сцена у Son of Zorn са Death hawk xD xD Дефинитивно настављам са серијом.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Pon 12 Sep 2016, 22:54

Зимоврел ::Јој ова последња сцена у Son of Zorn са Death hawk xD xD Дефинитивно настављам са серијом.

Umirao sam od smeha.  Laughing Iiiiii, možda glavni razlog zašto nastavljam sa serijom. Očekivao sam više od Lorda i Milera. Ali dobro, tek je prva epizoda, ne? Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Pon 12 Sep 2016, 22:55

Nocnoi_Dozor ::Krle, taman posla da mi ne leži. Samo sam rekao šta mi smeta. Slažem se da je serija odlična i ceo taj period. I još jedna zamerka ide na nedostatak bitki, ali razumem da je do budžeta.
Prvo ću odgledati Narcosa pa ću i preostale četiri epizode. Very Happy

A ne, mislio sam šteta što ti ne leže ta dvojica glumaca, ne sama serija. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Uto 13 Sep 2016, 00:33

Da li neko gleda Vice Principals? Vristala sam od smeha, u 5. ep sam cak brisala suze Very Happy Odlicno sto traje samo pola sata, taman.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Zevs86 Sre 14 Sep 2016, 12:46

Zavrsili smo Hanibala, ne znam da li sam to vec rekao Very Happy U jbt kakva serija... I kakav kraj. Fenomenalna serija...
Skinuo sam Black sails, i planiramo da je gledamo. Misljenja o njoj? Valja li?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Sre 14 Sep 2016, 22:15

Black Sails je odlična serija. Ako voliš pirate svidećeti se. Very Happy A Hanibala i ja gotivim samo što mi je treća sezona ubedljivo najslabija.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od HuddleBre Pet 16 Sep 2016, 13:25

Black Sails су, вероватно, једна од најбољих епоха-серија. Топло препоручујем. Заправо, сигуран сам да следи пуко уживање, Зевсе. Сигуран.

А ево, стиже нам и јесења понуда. Blindspot дебитовао првом епизодом друге сезоне (помало наивна и некако пребрза прича за прву епизоду, али прилично добра реализација). 

Готам креће у понедељак 19. септембра, Агенти ШИЛД-а дан касније, а у првој недељи октобра ту су и Elementary, Flash, Green Arrow, за оне који то прате
HuddleBre
HuddleBre

Broj poruka : 409
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 230
Points : 657
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Pet 16 Sep 2016, 22:59

Да, ја једва преживех лето чекајући јесен. Почела сам да гледам American Horror Story: My Roanoke Nightmare, могу рећи да је макар боље од претходне сезоне, за почетак Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Sub 17 Sep 2016, 00:21

Odgledah drugu sezonu Narcosa. Čoveče sve je bolje i bolje. Sezona dinamičnija od prve. I drago mi je što su odobrene treća i četvrta sezona. Jedva čekam, mada se plašim da ne padne kvalitet.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Sub 17 Sep 2016, 01:43

umiranje od smeha


avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Ned 18 Sep 2016, 14:00

Почео и Саут Парк поново, прва епизода, ударнички: Трамп против Клинтонове о.О Нисам знала да они смеју тако високо да "ударе", или председничке кандидате напросто није брига.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Ned 18 Sep 2016, 15:36

Skidam AHS Hotel. Pre nego što počnem sa novom sezonom. Priznajem da smoa Coven nisam odgledao do kraja.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Pon 19 Sep 2016, 13:24

Мени се Хотел није свидео, али ова шеста сезона ми је ок.
Размишљам да престанем да гледам The Strain and Fear of the Walking Dead, очајне су и једна и друга а сад стиже квалитетнији јесењи контингент.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Pon 19 Sep 2016, 20:39

Zavrsio se Vice Principals, with a bang Smile Vec su je obnovili za drugu sezonu. Odlican mix crnog humora, ranjivosti i likova koje mrzis, pa obozavas, pa sazaljevas, pa opet mrzis i tako u krug Very Happy

I ja sam odustala od the Strain i Slashera, smorile su me. AHS mi se ne gleda bez legendarne Jessice Lange. Pratim i Quarry, ali mi je uzasno teska serija i ne vidim kako moze dobro da se zavrsi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 27 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu