WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 
Nim (8274)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Serije koje volite / trenutno pratite

+27
LunarFang
Nocnoi_Dozor
Зимоврел
CRNIJASTREB
_Yara_
orome
Srle
Zmajoubica
Kingslayer
HuddleBre
srbul
Chandrian
White Rabbit
StefkeKum
Dimeks
Lord M.
Prince of Ravens
Nim
Vazarius
Hokins
bockybp
Assassin
Sparkling Comet
Oberin Martel
Brat Crni
Zevs86
KrleTuđin
31 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Chandrian Uto 24 Maj 2016, 20:46

Sparkling Comet ::
Chandrian ::E skinuo sam tog Preacher-a deluje interesantno, cenim da ce mi se dopasti Smile

@Kometo ja sam odustao na pola Nocnog menadzera, postala mi je radnja skroz nelogicna. Al zavrsicu nekad verovatno.  :/
Kako misliš nelogična? Very Happy

Pa ne ide mi nikako da se kriminalni master mind kakav je Hugh Laurie lik onako ponasa Smile Da krene toliko da veruje liku a da gubi poverenje u sebi bliske ljude. Jeste mu kao spasao klinca al opet.. Bilo je tu jos nekih sitnica koje su mi smetale al se ne secam vise ima par meseci kako sam stao.
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Uto 24 Maj 2016, 20:52

Chandrian ::
Sparkling Comet ::
Chandrian ::E skinuo sam tog Preacher-a deluje interesantno, cenim da ce mi se dopasti Smile

@Kometo ja sam odustao na pola Nocnog menadzera, postala mi je radnja skroz nelogicna. Al zavrsicu nekad verovatno.  :/
Kako misliš nelogična? Very Happy

Pa ne ide mi nikako da se kriminalni master mind kakav je Hugh Laurie lik onako ponasa Smile Da krene toliko da veruje liku a da gubi poverenje u sebi bliske ljude. Jeste mu kao spasao klinca al opet.. Bilo je tu jos nekih sitnica koje su mi smetale al se ne secam vise ima par meseci kako sam stao.
A to, krenuo je da mu vjeruje jer ga je podsjetio na njega u mlađim danima, namjeravao je da od njega napravi nasljednika Very Happy, mislim da je to sasvim normalno, da i najboljima popusti koncentracija. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Chandrian Uto 24 Maj 2016, 21:51

Sparkling Comet ::
Chandrian ::
Sparkling Comet ::
Chandrian ::E skinuo sam tog Preacher-a deluje interesantno, cenim da ce mi se dopasti Smile

@Kometo ja sam odustao na pola Nocnog menadzera, postala mi je radnja skroz nelogicna. Al zavrsicu nekad verovatno.  :/
Kako misliš nelogična? Very Happy

Pa ne ide mi nikako da se kriminalni master mind kakav je Hugh Laurie lik onako ponasa Smile Da krene toliko da veruje liku a da gubi poverenje u sebi bliske ljude. Jeste mu kao spasao klinca al opet.. Bilo je tu jos nekih sitnica koje su mi smetale al se ne secam vise ima par meseci kako sam stao.
A to, krenuo je da mu vjeruje jer ga je podsjetio na njega u mlađim danima, namjeravao je da od njega napravi nasljednika Very Happy, mislim da je to sasvim normalno, da i najboljima popusti koncentracija. Very Happy

Hmm, aj da se slozimo da se ne slazemo Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 3250678809 Ne znam ali nikako mi to ne ide, pogotovo nakon cele one price koliko je oprezan i lukav i kako mu ne mogu nista vec godinama itd..
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Uto 24 Maj 2016, 21:56

Chandrian ::
Sparkling Comet ::
Chandrian ::
Sparkling Comet ::
Chandrian ::E skinuo sam tog Preacher-a deluje interesantno, cenim da ce mi se dopasti Smile

@Kometo ja sam odustao na pola Nocnog menadzera, postala mi je radnja skroz nelogicna. Al zavrsicu nekad verovatno.  :/
Kako misliš nelogična? Very Happy

Pa ne ide mi nikako da se kriminalni master mind kakav je Hugh Laurie lik onako ponasa Smile Da krene toliko da veruje liku a da gubi poverenje u sebi bliske ljude. Jeste mu kao spasao klinca al opet.. Bilo je tu jos nekih sitnica koje su mi smetale al se ne secam vise ima par meseci kako sam stao.
A to, krenuo je da mu vjeruje jer ga je podsjetio na njega u mlađim danima, namjeravao je da od njega napravi nasljednika Very Happy, mislim da je to sasvim normalno, da i najboljima popusti koncentracija. Very Happy

Hmm, aj da se slozimo da se ne slazemo Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 3250678809 Ne znam ali nikako mi to ne ide, pogotovo nakon cele one price koliko je oprezan i lukav i kako mu ne mogu nista vec godinama itd..
Vjerovatno ne čitaš mnogo tih trilera i špijunskih krimića, ali to je čest motiv u tom žanru, a Džon le Ker, pisac po čijoj istoimenoj knjizi je snimljena serija je poznat upravo po tome, što se radnja više vrti oko psihologije glavnih junaka, a akcija i radnja su samo elementi veće slike. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Hokins Uto 24 Maj 2016, 23:58

Uh ubacili rusku odbeglu aristokratiju...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Sre 25 Maj 2016, 00:07

O čemu se radi u ovoj seriji?
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Hokins Sre 25 Maj 2016, 00:11

KrleTuđin ::O čemu se radi u ovoj seriji?
Mafijasi,kocka,alkohol,Birmingen,London,IRA,Cercil,Britanska obavestajna sluzba....Mnogo dobre muzike i puno agresivnih frizura  Very Happy    Meni je bas legla serija,toplo preporucujem....


Poslednji izmenio Hokins dana Sre 25 Maj 2016, 00:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Sre 25 Maj 2016, 00:12

Oberin Martel ::I meni ponestaje materijala za gledanje, od aktuelnih noviteta pratim samo Vinonu Erp i evo sad Propovednika. Trenutno gledam i Rogue, to je pandurska drama koja ne primenjuje case of the week formulu. Može se porediti sa The Wire ili True Detective, samo nit ima dubok socijalni komentar prve niti superiornu režiju i glumu druge. Ali dobro funkcioniše kao triler. Plus kablovska je serija, ne cenzurišu krv, psovke i gola dupeta (uključujući i Galavantovo, možda to Trešnju kupi), pa time dobija na uverljivosti i atmosferi.
umiranje od smeha
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 15:02

Wow, какав крај сезоне у The Flash!
Spojler:
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Sre 25 Maj 2016, 16:10

Зимоврел ::Wow, какав крај сезоне у The Flash!
Spojler:
Da, sad će vjerovatno sve biti zbrčkano, prijatelji ga neće znati, a Iris će biti udana za nekog lika. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 16:26

Ја не волим кад то раде, таман се емотивно вежеш за ситуације и ликове кад оно пуј-пике не важи Sad
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Sre 25 Maj 2016, 17:08

Зимоврел ::Ја не волим кад то раде, таман се емотивно вежеш за ситуације и ликове кад оно пуј-пике не важи Sad
Ni ja, biće bezveze, Barry će svega da se sjeća, ali oni će da žive potpuno druge živote, ne razumijem ni kako će da uklopi mamu u to sve.  Question
Onda ćemo opet da imamo prvu sezonu, upoznavanje i sklapanje ekipe, samo na drugačiji način, ne sviđa mi se to, osim ako ne budu imali neke kreativne ideje.
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Sre 25 Maj 2016, 19:24

Ne pratim Fleša, ostavio sam ga za leto. Ali nisam mogao da odem na internet a da mi negde ne iskoči neki spojler. Tako da znam o čemu se radi. Pa ovako:

Zim, nije to samo neki čovek - to je pravi Džej Gerik, prvi Fleš sa tada jedine planete Zemlje u stripu, a koja je danas poznata pod Earth 3 u DC Univerzumu. 

Dakle vratio se u prošlost i spasio mamu? Odlično. Rade Flashpoint priču iz stripa. Što i ne čudi, obzirom da je pisac te priče Džef Džons odgovoran i za The Flash seriju. 
Ako ste mislili da je Flash dosad bio emotivan, čekajte da vidite tek kada bude morao da bira između mame i povratka na staro. 
Sledeća sezona će najverovatnije biti i najbolja do sada.

I naravno, preporuka da barem odgledate animirani film JL Flashpoint Paradox, ako već niste radi da čitate strip i vidite šta vas očekuje sledeće sezone.

Flashpoint Paradox KickAss link

cheers
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 20:44

Мораћу да скинем стрип прво да прочитам па ћу онда филмску адаптацију.
Онда ок, можда они и неће то тако упрскати како се нама чини.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Sre 25 Maj 2016, 21:00

Hvala za link Krle, volim ove filmove, gledala sam par Batmen i Superman, u nedostatku filmova dobro dođu. Very Happy

Nadam se da će tako biti, kako je danas završilo, bila sam blago zbunjena šta bi moglo dalje, to mi je jedna od najdražih serija, kao što Zim kaže da ne dožive sudbinu Fringe, iako mi je ona i poslije toga ostala dobra, ne mogu da se dugo durim na drage stvari. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Sre 25 Maj 2016, 21:06

Odlično, da se ne mučite i tražite linkove ako budete voljni da čitate i strip:

https://kat.cr/flashpoint-dc-story-arc-complete-chaoscon-t8040372.html

Nadam se da imate CDisplay reader ili sličan program za čitanje stripova?
Trebaće vam malo više vremena za stripove, ali vredi. 
Uživajte šta god da odaberete, pa javite utiske kad završite. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Čet 26 Maj 2016, 23:48

Ostale mi jos dve epizode Banshee. Slszem se da je poslednja sezona mlaka kao da se producentima zurilo da zavrse seriju.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od _Yara_ Pet 27 Maj 2016, 17:37

Trenutno GoT i Grimm. Počeli smo neku novu 'Propovednik', nije loša prva epizoda.
_Yara_
_Yara_

Broj poruka : 53
Raspoloženje : ok
Reputacija : 2
Points : 55
Datum upisa : 27.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 27 Maj 2016, 19:24

Zavrsih Banshee. Zadovoljan sam zavrsetkom. I ja bih je tako zavrsio. Sugarove reci na kraju mi jos odzvanjaju u usima. Mlaka sezona ali je kraj odlican.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od KrleTuđin Sub 28 Maj 2016, 15:43

Odgledao Flešovu drugu sezonu. Odlična. Sve na svom mestu. I definitivno sledeće sezone rade Flešpoint. 
Sviđa mi se što je na kraju ipak ispao Džej Gerik čovek pod gvozdenom maskom. Mada, nije kao da sam očekivao Lea Dikaprija, but who knows... Leo's lobby is strong... Very Happy 
A najviše mi se sviđa Black Flash easter egg na kraju

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Url-350x231Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 _1464149059
cheers
Mada sam se nadao da će to mesto omogućiti Ediju da se vrati... Ali, ovako je tačnije po stripu, tako da se nikako ne žalim.
Odlična sezona. Cenim sledeća će biti još bolja.  bounce cheers
And now we wait...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Gost Sub 28 Maj 2016, 22:56

Preacher druga ep izlazi tek tamo juna, wtf!

Izasla Submission 3. ep, stvari se zahuktavaju, da ne kazem nesto trece Laughing

Cekam Penny Dreadful i polako pratim Nocnog menadzera, glumci su odlicni i izvlace celu seriju, okej mi je.

Strain drugu sezonu nikako da pocnem i naravno, nikako da nastavim Breaking Bad.

Secam se da mi je Zim preporucila nesto, ali nigde ne mogu da nadjem post. The Last Man on the Earth me nije privukao uopste...

edit: ah da, Vinona Erp! Kakva je, jel ce da mi se svidi kao Jessica Jones? Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od _Yara_ Sub 28 Maj 2016, 23:10

Tek u junu? A što? o.O
Strain je nama super serija, ako hoćeš da gledaš i da se smeješ, ali ok je Very Happy
_Yara_
_Yara_

Broj poruka : 53
Raspoloženje : ok
Reputacija : 2
Points : 55
Datum upisa : 27.05.2016

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sparkling Comet Ned 29 Maj 2016, 00:01

Trešnja ::i polako pratim Nocnog menadzera, glumci su odlicni i izvlace celu seriju, okej mi je.
cheers
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Зимоврел Ned 29 Maj 2016, 15:27

Чери ја сам ти препоручила Banshee/Wayward Pines; мада сада је изашла и нека серија Outcast коју планирам да погледам, морам да видим како ће испасти... 
П.С. Супер аватар Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Nocnoi_Dozor Ned 29 Maj 2016, 22:22

Razmisljam da picnem da gledam Intothe Badlands. Kakva je serija?
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 18 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu