WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 
Nim (8273)
Igrice (Generalno) - Page 9 Vote_lcapIgrice (Generalno) - Page 9 Voting_barIgrice (Generalno) - Page 9 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Igrice (Generalno)

+23
ElendV
Rusalka
Chandrian
Nocnoi_Dozor
KrleTuđin
Oberin Martel
Hokins
orome
Assassin
Harald Hridni
Vazarius
Lord M.
bockybp
азор ахаи
Lannister
Zevs86
Witcher
Зимоврел
srbul
Brat Crni
Prince of Ravens
Blacko
LunarFang
27 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Sre 12 Sep 2018, 09:43

Nadam se da cu probati nekad Kingdoms. Sada opet obrcem Bloodborne na PS4. Igra koja je mozda najbolja stvar koju sam probau zadnjih 10 godina. Propurucujem svakom ljubitelju da barem na par sati proba u igraonici ili pogleda radnju na youtube, posto je ps4 ekskluziva. Okacicu neke lepe klipove.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Rusalka Sre 12 Sep 2018, 12:02

ElendV ::Uf Kingdoms of Amalur je baš divna igrica. Nisam je nikad prešao, stigao do one druge oblasti, pustinja ako se dobro sećam, i tu sam stao. Eso je takođe baš, baš dobra igra, prelepo urađena, samo zahteva vreme... Ja godinama već nisam ništa igrao, a mogao bih baš, razmišljam još od neki dan o Dragon age, sve ponovo, od prve, pa polako ((:

Ако нећеш због себе, а ти је пређи због мене!  Ама баш појма немам што сам ово написала, али игра је толико добра да просто "мораш" да је завршиш!  Wink  Додуше, у праву си, стварно захтева време, јер је свет прилично велики.

Годинама ниси ништа играо?  Озбиљно?  Sad  Ех, времена све мање, а игре све боље  Cool  И куд, ни мање ни више, изабра Dragon Age игре кад немаш толико времена?  tongue  Прву и трећу мош' месецима да играш!  Ако хоћеш препоруку, мада ме нико није питао, ја сам сад одушевљена игром Grim Dawn!  Нисам много одмакла, јер мало играм њу, мало Dragon's Dogma, јер ни ја баш немам много времена, а онда кад уграбим време, онда бих играла 50 игара истовремено, колико будем узбуђена!

Grim Dawn је врло мрачна игра, акциона RPG у hack 'n' slash стилу.  Прича је прилично добра, а нема превише текста за читање и слушање трабуњања NPCova у недоглед, што ми се допада.  Једина велика мана, бар за мене, јесте што не можеш сам да памтиш игру него то, као код већине hack 'n' slash игара иде аутоматски.  Често игра памти, али десило ми се пар пута да очистим неку локацију скоро до краја, али није ми запамтио цео тај део играња него морам све јово наново.  Разумем да је можда некима то изазов, али мени баш иде то на живце, јер сам ја опседнута "сејвовима" у фазону, ако ниси сигуран да си запамтио, а ти запамти 5 пута, за сваки случај
Laughing


Vazarius ::Nadam se da cu probati nekad Kingdoms. Sada opet obrcem Bloodborne na PS4. Igra koja je mozda najbolja stvar koju sam probau zadnjih 10 godina. Propurucujem svakom ljubitelju da barem na par sati proba u igraonici ili pogleda radnju na youtube, posto je ps4 ekskluziva. Okacicu neke lepe klipove.

Ааааааа Bloodborne!   Igrice (Generalno) - Page 9 216171  Једина игра због које сам икада пожелела да имам конзолу (а не волим конзоле... стварно их не волим)!  И је*о им све по списку што зликовци неће за PC да је избаце Sad   Видим да немају намеру ни други део да деле  Sad Sad Sad
Колико ти само завидим!  Уживај у новом игрању и немој нас смртнике да убијаш полако са тим клиповима
Wink  I love you
Rusalka
Rusalka

Broj poruka : 30
Raspoloženje : Како кад и како према коме.
Reputacija : 5
Points : 35
Datum upisa : 16.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Sre 12 Sep 2018, 13:18

Rusalka ::
Озбиљно?  Ниси играо Kingdoms of Amalur?  Shocked  Крајње је време то да се промени Wink

С обзиром да си написао да и ти играш RPG,
верујем да се нећеш разочарати у ову игру.
Све у свему, сјајна игра од почетка до краја! И туга жива што тешко да ће бити наставка Sad

Heh, kada bih ti nabrojao šta sve nisam igrao. Very Happy  Svakako ću je staviti na listu (kako i ne bih kada je toliko nahvali!),
pa kada se ukaže prilika posvetiću se toj igri, mada moram da priznam da to neće biti u skorije vreme, imam druge planove. Smile

I da, što se tiče nastavka igre da te obradujem, izašla je ova objava pre neki dan:

Igrice (Generalno) - Page 9 41199281_10156138387446633_590156548311875584_n


Što bi u velikoj meri moglo da znaći da će biti nastavaka, tako da drži fige. Smile

Rusalka ::
Ах, ти си скроз супротан тип од мене, кад завршаваш сваку игру пошто је започнеш Smile  Ја баш волим дуго да густирам, поготову open world игре које имају милијарду задатака.  Тако ми је и са књигама, последњих 20ак страна трудим се што спорије да читам и углавном последнје три-четири прочитам по неколико пута, јер ми је онај тренутак кад завршиш књигу (поготову ако је крај серијала), и треба корице да затвориш, прилично трагичан.  Говорим, додуше, о књигама које су ме баш увукле у свој свет.  Оне осредње, или не дај Боже лоше, су друга прича.

Кад смо код игара, наброј неколико које су играо у последње време, на пример.  Или дај неку препоруку  Very Happy  Ускоро ће попусти на Стиму и треба унапред да видим шта ћу да пазарим.


Ако бих нашла добру екипу за играње, можда бих се и навукла на неку мултиплејер онлајн игру, није искључено.  Као клинка сам играла Unreal по играоницама и то до избезумљења!  И дан данас ми је то омиљена пуцачина  Embarassed

Mislim da si možda pogrešno shvatila, ja ne žurim i ne forsiram da završim neku igru odmah pošto je započnem, već naprotiv, dugo vremena prelazim
igru dok je ne kompletiram, a igram više igara istovremeno. Smile Samo mislim na to da ne odustajem od igara, ne započinjem igru ako nemam nameru
da je završim. Dobro istražim o igri, a onda joj se posvetim. A način na koji ja prelazim je malo specifičan. Dok ne pređem na sve načine, sa svim klasama,
rasama, sve kampanje, opcione questove i izbore, i to na svim težinama osim na easy ja ne završavam igru. Very Happy  A to ume da potraje. Na primer kada sam
završio Warhammer 40k Dawn of War : Dark Crusade (strategija) pre nekog vremena, prešao sam ga sa svih sedam rasa, svaku misiju i svaki opcioni i
item quest zavšen na normalu i hardu. A to je oko 35 misija po kampanji, pa 7 rasa i dve težine što će reći da sam prešao igru 14 puta (ne računajući
što sam igrao više puta u prošlosti i prešao sa par rasa). Igrao sam oko godinu dana s vremena na vreme. Smile Sledeća igra u serijalu ima još dve rase i
dva puta veću kampanju, pa ti vidi koliko će mi vremena za to trebati. A preša sam takođe na isti način sve ostale delove pre Dark Crusade.
Ne igram single player igre tipa od petog ili ko zna kog dela, uvek krenem od prvog, pa obrnem ceo serijal. Smile Tako da te razumem i sam sam aktivan gejmer
umem ponekad baš da se posvetim gejmingu. Smile

Ovo što si napisala za knjige, da više puta pročitaš poslednje stranice i da ne žuriš to je i sa mnom slučaj. Valjda dolazi kraj nečeg lepog pa što žuriti. Smile

Igre koje sam igrao u poslednje vreme, heh, možda ćeš se malo razočarati, ali ne igram toliko aktivno nove i popularne igre. Smile Više igram onu zlatnu
sredinu gejminga, igre koje su stare i po 10 godina, a i više. Very Happy Iskreno rečeno trenutno prelazim The Ultimate Doom sa GoGa, tj. Doom i Doom ekspanziju,
one prastare igre iz perioda kada smo mi imalo po nekoliko godinica. Very Happy Rešio sam da pređem Doom serijal, pa rekoh da krenem od prve igre kad već
ima optimizovana verzija. Aktivno igram Heroes of Might and Magic 3: Armagedons Blade ekspanziju, dotle sam stigao sa tim serijalom pošto sam
sve prethodne delove prešao. Završio pre neki dan Age of Mythology Tale of the Dragon ekspanziju koja je izašla pre koju godinu i koja je najgora igra
koju sam prešao od kada sam počeo na moj način da igram od 2011. Igram aktivno Gothic, prvi deo, jer ga nikada nisam 100% kompletirao, a igrao ga
dosta puta. Volim Gothic serijal, baš, baš. Osim četvrtog dela! Mada njega i ne računam. Zatim su tu Mount Blade Warband, igra koju igram od kada je
izašla i koja nikada nije napustila moj računar. Kao što sam i njenog predhodnika igrao, tu igru nemam nameru da "pređem" i igraću je dok ne izađe drugi
deo -Banelords. Ima tu još gomila igara. A od online trenutno igram samo Heroes of the Storm mobu, dopada mi se i veliki sam fan Blizzardovih igara,
a ova igra HotS je bazirana na likovima i svetovima tih igara, tako da je igram, redovno, što će reći svaki dan. Smile

Posle ovoga verujem da ne želiš da ti preporučim igre koje sam igrao u poslednje vreme, a koje su dobre, da bi ih pazarila. Very Happy

P.S. Što se tiče Unreal igara njih baš volim! Prva FPS igra koju sam igrao je bila Unreal mada se ne sećam koji tačno deo, bio sam završio peti
razred i brat od ujaka nam je doneo računar sa igrama da se malo igramo. A igre u njemu su bile Unreal, WarCraft 3, Diablo 2. Tako da su to prve
igre koje sam igrao i hvala mu na tome, to su mi postale jedne od omiljenih igara kojima sam se godinama vraćao. WarCraft 3 i dan danas imam
u računaru i prešao sam ceo serijal od prve igre. A o Doti da ne pričam. Pre neki mesec su davali free na GoGu Unreal Gold, bila godišnjica izlaska
igre, pa sam i to pokupio. Unreal je uvek zabavno igrati!
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od ElendV Čet 13 Sep 2018, 11:50

Rusalka ::
ElendV ::Uf Kingdoms of Amalur je baš divna igrica. Nisam je nikad prešao, stigao do one druge oblasti, pustinja ako se dobro sećam, i tu sam stao. Eso je takođe baš, baš dobra igra, prelepo urađena, samo zahteva vreme... Ja godinama već nisam ništa igrao, a mogao bih baš, razmišljam još od neki dan o Dragon age, sve ponovo, od prve, pa polako ((:

Ако нећеш због себе, а ти је пређи због мене!  Ама баш појма немам што сам ово написала, али игра је толико добра да просто "мораш" да је завршиш!  Wink  Додуше, у праву си, стварно захтева време, јер је свет прилично велики.

Годинама ниси ништа играо?  Озбиљно?  Sad  Ех, времена све мање, а игре све боље  Cool  И куд, ни мање ни више, изабра Dragon Age игре кад немаш толико времена?  tongue  Прву и трећу мош' месецима да играш!  Ако хоћеш препоруку, мада ме нико није питао, ја сам сад одушевљена игром Grim Dawn!  Нисам много одмакла, јер мало играм њу, мало Dragon's Dogma, јер ни ја баш немам много времена, а онда кад уграбим време, онда бих играла 50 игара истовремено, колико будем узбуђена!

Grim Dawn је врло мрачна игра, акциона RPG у hack 'n' slash стилу.  Прича је прилично добра, а нема превише текста за читање и слушање трабуњања NPCova у недоглед, што ми се допада.  Једина велика мана, бар за мене, јесте што не можеш сам да памтиш игру него то, као код већине hack 'n' slash игара иде аутоматски.  Често игра памти, али десило ми се пар пута да очистим неку локацију скоро до краја, али није ми запамтио цео тај део играња него морам све јово наново.  Разумем да је можда некима то изазов, али мени баш иде то на живце, јер сам ја опседнута "сејвовима" у фазону, ако ниси сигуран да си запамтио, а ти запамти 5 пута, за сваки случај
Laughing


E pa nije da nema vremena, nego, ko zna šta je u pitanju. Dopada mi se baš ovaj tvoj opis za Grim Dawn, verovatno ću da je probam kad se okončaju letnje turbulencije. Zahvaljujem na preporuci! ((:
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pon 17 Sep 2018, 13:03




Vazarius ::Nadam se da cu probati nekad Kingdoms. Sada opet obrcem Bloodborne na PS4. Igra koja je mozda najbolja stvar koju sam probau zadnjih 10 godina. Propurucujem svakom ljubitelju da barem na par sati proba u igraonici ili pogleda radnju na youtube, posto je ps4 ekskluziva. Okacicu neke lepe klipove.

Ааааааа Bloodborne!   Igrice (Generalno) - Page 9 216171  Једина игра због које сам икада пожелела да имам конзолу (а не волим конзоле... стварно их не волим)!  И је*о им све по списку што зликовци неће за PC да је избаце Sad   Видим да немају намеру ни други део да деле  Sad Sad Sad
Колико ти само завидим!  Уживај у новом игрању и немој нас смртнике да убијаш полако са тим клиповима
Wink  I love you

Ljudi inace i kupuju maovno soni zbog ove igre. Laughing Naprosto ima njabolji stimung koji sam do sada iskusio u gejmingu. Treba vremena za privikavanje za one kojini nisu igrali souls igre, i zvuci otrcano ali isplati se. Goticki ambijent, misticna horor prica koju gejmeri moraju sami da sastave posle predjene igre, hardkor akcija i mehanika.  Cool Ja sam konzolu kupio za 250 evra prosle godine i ne kajem se. Igre kupujem u najskupljoj varijanti 19 evra kao sto je vicer. Bloodborne 9. Gospodar prstenova mordor 10. I ova godina je dobra za kupovinu sonija pa preporucujem da ljudi razmisle jer ima pregrst naslova koji su na popustu i nije slucaj kao na pocetku kada je izasao na trziste, kada je bilo malo igara i skupih cena.  Very Happy  
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Rusalka Sre 19 Sep 2018, 00:42

Heh, kada bih ti nabrojao šta sve nisam igrao. Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_biggrin  Svakako ću je staviti na listu (kako i ne bih kada je toliko nahvali!), 
pa kada se ukaže prilika posvetiću se toj igri, mada moram da priznam da to neće biti u skorije vreme, imam druge planove. Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_smile 

I da, što se tiče nastavka igre da te obradujem, izašla je ova objava pre neki dan:

Igrice (Generalno) - Page 9 41199281_10156138387446633_590156548311875584_n


Što bi u velikoj meri moglo da znaći da će biti nastavaka, tako da drži fige. 

Куку леле, какве дивне вести!  Скоро се нечему овако нисам обрадовала  Cool
Ето, таман имаш солидно времена до наставка, а сад стварно делује да ће бити истог, да почнеш (и завршиш) први део  Very Happy

Разумем!  (у стилу: на заповест!)
У суштини, ја сваку игру коју купим планирам кад тад да завршим.  Е сад, што код неких то траје по 5-6 година, то је друга прича.  Односно, намерно толико дуго траје, да би дуже трајала магија играња.  И даље никако поново да почнем да играм Скајрим, а ево још мало ће седма годишњица!

После свега написаног, драги господине, дивим ти се (до имбецилности) Wink  Ти играш онако како треба!  Супротно од мене, која, колико год пута игру да играм, скоро увек бирам сличне ликове и на исти/сличан начин решавам задатке.  Не да ми се другачије, просто и једноставно.  Могу да мењам расе, типове, класе, и то сам и радила, али ми стварно тешко иде да подржавам људе или удружења (шта већ) која никако не волим (Улфрика, на пример).  Знам да пропуштам свашта и можда ме једног дана то и натера да покушам игре да играм сваки пут са другим ликом и другачијим начином решавања задатака.  Али стварно ти се дивим!  Аве!

Уф, Doom!  Прву игру сам играла са мајком пре многоооо година!  Она баш и није била љубитељ нарочито мрачних игара, па сам више ја пикала.  Баш сам рано постала гејмер.  Сећам се да су ми Doom и Heretic биле најмрачније игре.
Хероје баш дуго нисам играла, морам да признам.  Однели су ми сате и сате живота, а сад чак не могу да се сетим ни који сам део последњи играла.
Gothic сам и ја први пут почела да играм прошле године.  Да ме неко пита што га нисам играла као млађа - појма немам.  Купила сам три дела и почела од првог да играм.  Сјајна игра!  Нисам много одмакла, пикам је спорадично.  У сваком случају, сигурно ћу је прећи једног дана.
Mount and Blade сам играла пре Х година Smile  Немам је на овом рачунару, мораћу да је инсталирам поново.  Сјајна игра!  Сећам се да ми је требало времена да савладам јахање  Very Happy   

Кад смо код старијих игара, почела сам да играм Divine Divinity из 2002 беше.  Први пут је играм.  Купила сам вечерас Divinity: Original Sin и рекох ај да почнем од прве игре да играм.  Маторо, бре!  Али ми иде  Smile   Гласови ми се допадају.  Видећемо за даље.  Свакако ми ово неће бити главна занимација још неко време.  Тренутно ми је Grim Dawn главни, али некада ми није до играња мрачних игара и онда нађем нешто "слатко" за промену.

Дакле, слободно препоручуј старудије  Cool

UT  I love you   Само прва игра, према мом мишљењу, стварно ваља!  Или је то случај оне чувене "прва љубав заборава нема".



Vazarius ::Ljudi inace i kupuju maovno soni zbog ove igre. Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_lol Naprosto ima njabolji stimung koji sam do sada iskusio u gejmingu. Treba vremena za privikavanje za one kojini nisu igrali souls igre, i zvuci otrcano ali isplati se. Goticki ambijent, misticna horor prica koju gejmeri moraju sami da sastave posle predjene igre, hardkor akcija i mehanika.  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_coolJa sam konzolu kupio za 250 evra prosle godine i ne kajem se. Igre kupujem u najskupljoj varijanti 19 evra kao sto je vicer. Bloodborne 9. Gospodar prstenova mordor 10. I ova godina je dobra za kupovinu sonija pa preporucujem da ljudi razmisle jer ima pregrst naslova koji su na popustu i nije slucaj kao na pocetku kada je izasao na trziste, kada je bilo malo igara i skupih cena.  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_biggrin  


(не)Срећом, имам искуства са DS играма, тачније другим делом.  Најтачније, са првих 20 минута игре.  Ако и толико.  У жељи да не оседим пре 35., игру сам сакрила у комоду до... нове залихе бенседина, а трећи део није ни отворен!  Са Lords of the Fallen иста прича.  Наставићу да их играм сигурно.  Али не скоро  Laughing

Знаааам за Bloodborne, и даље другар качи клипове и слике, душу ми кида  Crying or Very sad  Стварно је игра перверзно урађена!
Веруј ми да ми није толико до пара него је више нека моја аверзија у питању.  Sony 3 ми је дечко донео и оставио "да се учим".  Има Middle-earth: Shadow of Mordor и то сам покушала да пикам, али нисам се прославила  Embarassed  Истину за вољу, нисам се баш ни трудила, више сам пикала неке симулације вожње, некако ми лакше било.  У сваком случају, ј
едног дана ће и то доћи на ред (читај кад се навикнем на џојстик).
Rusalka
Rusalka

Broj poruka : 30
Raspoloženje : Како кад и како према коме.
Reputacija : 5
Points : 35
Datum upisa : 16.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Sre 19 Sep 2018, 12:46

Rusalka ::
Куку леле, какве дивне вести!  Скоро се нечему овако нисам обрадовала  Cool
Ето, таман имаш солидно времена до наставка, а сад стварно делује да ће бити истог, да почнеш (и завршиш) први део  Very Happy

Разумем!  (у стилу: на заповест!)
У суштини, ја сваку игру коју купим планирам кад тад да завршим.  Е сад, што код неких то траје по 5-6 година, то је друга прича.  Односно, намерно толико дуго траје, да би дуже трајала магија играња.  И даље никако поново да почнем да играм Скајрим, а ево још мало ће седма годишњица!

После свега написаног, драги господине, дивим ти се (до имбецилности) Wink  Ти играш онако како треба!  Супротно од мене, која, колико год пута игру да играм, скоро увек бирам сличне ликове и на исти/сличан начин решавам задатке.  Не да ми се другачије, просто и једноставно.  Могу да мењам расе, типове, класе, и то сам и радила, али ми стварно тешко иде да подржавам људе или удружења (шта већ) која никако не волим (Улфрика, на пример).  Знам да пропуштам свашта и можда ме једног дана то и натера да покушам игре да играм сваки пут са другим ликом и другачијим начином решавања задатака.  Али стварно ти се дивим!  Аве!

Уф, Doom!  Прву игру сам играла са мајком пре многоооо година!  Она баш и није била љубитељ нарочито мрачних игара, па сам више ја пикала.  Баш сам рано постала гејмер.  Сећам се да су ми Doom и Heretic биле најмрачније игре.
Хероје баш дуго нисам играла, морам да признам.  Однели су ми сате и сате живота, а сад чак не могу да се сетим ни који сам део последњи играла.
Gothic сам и ја први пут почела да играм прошле године.  Да ме неко пита што га нисам играла као млађа - појма немам.  Купила сам три дела и почела од првог да играм.  Сјајна игра!  Нисам много одмакла, пикам је спорадично.  У сваком случају, сигурно ћу је прећи једног дана.
Mount and Blade сам играла пре Х година Smile  Немам је на овом рачунару, мораћу да је инсталирам поново.  Сјајна игра!  Сећам се да ми је требало времена да савладам јахање  Very Happy   

Кад смо код старијих игара, почела сам да играм Divine Divinity из 2002 беше.  Први пут је играм.  Купила сам вечерас Divinity: Original Sin и рекох ај да почнем од прве игре да играм.  Маторо, бре!  Али ми иде  Smile   Гласови ми се допадају.  Видећемо за даље.  Свакако ми ово неће бити главна занимација још неко време.  Тренутно ми је Grim Dawn главни, али некада ми није до играња мрачних игара и онда нађем нешто "слатко" за промену.

Дакле, слободно препоручуј старудије  Cool

UT  I love you   Само прва игра, према мом мишљењу, стварно ваља!  Или је то случај оне чувене "прва љубав заборава нема".



Pazi, nisi jedina koja je pazarila masu igara koju nameravaš da odigraš "jednoga" dana. Kada samo pomislim na količinu igara koje sam uzeo u
formi diska i koje mi godinama već stoje nedirnute. Od StarCrafta 2 (veliki fan serijala), pa preko Fallout kolekcije originalnih igara, što će reći
pre trojke, pa sve do Diabla 3 i ekspanzije koje sam čekao ceo svoj život(!!!) , a na kraju ih instalirao, napravio lika i nisam ni ušao u igru, ostavio
za neka srećnija vremena. Ahahhaha, sada se setih, pa imam i Unreal Antologiju koju sam uzeo pre par godina kad i SC2 i nikada instalirao, tuga. Very Happy


Igrice (Generalno) - Page 9 Unreal10


Kada igram igre, pogotovo neki RPG sa dosta opcija, uvek mi je prvo prelaženje sa likom kog smatram glavnim i najbitnijim, a to je
lik sa kojim ću odigrati igru na način na koji mi se najviše dopada i koji mi leži najviše, isto kao ti što igraš. Ne bih sa tim likom na
primer izabrao neku nečasnu opciju ili moralno lošu, tipa da spalim neko selo ili da izaberem najvećeg egoistu i šljama za grupu i
slično. Na primer ko bi razuman izabrao da ubije Alistera u Dragon Age i poštedi onog izdajnika Loghaina! To nikada ne bih uradio
sa glavnim likom! Ali bih svakako u nekom trenutku prešao igru izabrao Loghaina, čisto da otključam i tog lika, zaradim ačivment i
vidim kuda sve to vodi. Smatram da su se ljudi potrudili da naprave igru sa puno detalja i priča, pa je greh ne ispoštovati ih i ne
istražiti sve što su stvorili. Smile Čak kada igram neku igru potrudim se i pronađem svaki easter egg. Ali sve u svemu najviše vremena
volje i uživanja ću provesti sa tim "glavnim" likom, sa njim mi je uvek najbitnije i najzabavnije da igram. Makar to trajalo i godinama.
Jer to je u osnovi poenta igranja igara, zabava i uživanje!

Prešao sam The Ultimate Doom pre neki dan. Ostalo mi još na Ultraviolence i Nightmare težini da pređem Very Happy A davno sam prešao
3 deo i ekspanziju za njega. Mada u ovoj novoj "eri" gejminga koju sam počeo do trećeg dela Dooma treba dek da dođem. Smile
Koje si ti godište kada si pikala Doom tako rano? Ako ne zameraš što pitam.
Što se Heroja tiče, odneli su mi ne sate, već komotno mesece života! Čak je odabrana ekipa sa ovog foruma, među kojom smo
Vazarijus i ja, igrala zajedno Heroje 3+exp online, preko hamacija i tunnglea. Ali to je bilo pre nekoliko godina. Sada se više niko
od nas ne bakće da igra zajedno, poslednje što smo igrali je Counter Strike. Tu nas je već bilo desetak.
Gothic je divan serijal! Igram ga jos od druge godine srednje i prešao sam ga par puta, mada ga sada tek igram da ga 100%
kompletiram, što i nije lako, zahteva dosta prelaženja i ulaganja! Prvi deo jeste malo bagovit i ima malo čudne kontrole i sistem
borbe, ali vredi svaku paru! Mada ne znam koliko je verzija sa Steama optimalna kao ona sa GoGa. Evo, pre neki mesec sam
istražujući Gothic 1 svet, za koji sam 99% ubeđen bio da ga znam u dušu, upao u rupu u vodi i otišao do tajne skrivene lokacije
koju nikada nisam ranije pronašao i znao da postoji, šokirao sam se! I to sam pronašao sasvim slučajno, malo je falilo da idem load
jer sam počeo da se davim i mislio sam da je ta podvodna pećina dead end.
MountBlade serijal je bio bagatela do pre neki dan na GOGu. Ako budeš ikada igrala igraj Warband. Ali znaj od starta da to nije
klasičan RPG, nema tu izbora, priče i dijaloga kao u pravom RPGu, već je igra bazirana na borbu, akciju i komandovanje.
U svakom slučaju je odlična i spada u tri igre koje sam najviše igra i na koje sam proveo mnooogo vremena. Kao što već ranije
pomenuh tu igru nikada neću preći, ali ću je uvek igrati. Very Happy

Divine Divinity je dobar serijal, vidim da je na sniženju trenutno na Steamu i GOGu, ali neću ga uzeti, nemam vremena za njega.
Ali ti uživaj! Volim klasične stare RPG i Hack and Slash igre .Very Happy

Ako ti je do mračnih dobrih igara onda bih komotno mogao da ti preporučim Thief serijal! Jedan od mojih omiljenih!
Ima tri dela, pa su uradili ribut i izbacili novu igru pre koju godinu koja nosi ime sam oThief! Mada meni je žao jer pozorišni glumac
koji je Garetu glavnom liku Thiefa, davao glas u originalne tri igre, ovde zamenjen. Baš i sam planiram već duže vremena da obrnem
serijal, pošto nisam igrao od prvog dela, a imam prvi deo sa GoGa u računaru već dve godine. A nekada sam kukao jer nisam mogao
na modernom sistemu da instaliram Thief 1 sa originalnog diska, a sada ga imam i ni da pipnem. Sve sam u fazonu "jednoga dana". Smile
Eto ti preporuke, igraj Thief. Igrice (Generalno) - Page 9 3250678809 Preporučio bih ti i Fable : The Lost Chapter ako već nisi igrala. Bajkovita i zabavna igra!
Legacy of Kain serijal, The Suffering i The Call of the Cthulhu: Dark Corners of the Earth su mračne igre kakve bi možda volela.
A ove godine sam kompletirao FEAR i obe ekspanzije! Tako da ako volis mračan FPS, Fear serijal je odličan, zabavan i na momente
strašan (bio kada sam prvi put igrao u srednjoj, bilo je povuci potegni Very Happy ).

Kada sam radio kod brata u servisu računara tamo neke 2011-12 (istog onog što mi je doneo prvi računar sa igrama kada sam završio
peti razred), imali smo običaj da kada nema posla i kada je servis/radnja prazna, da pržimo Unreal 2004, takmičimo se jedan protiv drugog
ili botova. Bila je to neviđena zabava. A pre godinu i po dana kada smo prijatelji i ja organizovali LAN pariju kod mene i mrežili računare,

probali smo da sredimo da igramo Unreal 3, ali nije nam uspelo. Na kraju smo igrali CS, Warhammer 40.000 Dawn of War: Soulstorm,
Age of Empires i SWAT 4 čini mi se. Unreal je uvek zabavno igrati.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Rusalka Čet 04 Okt 2018, 23:18

Значи, разумемо се по питању игара које ћемо започети и завршити "једног дана" Wink  Ја скупљам игре и књиге као хрчак, само купујем нове, док "старе" само чекају да их се сетим.  Додуше, то ми је некако и нормално.  Јер ко, при здравој памети, купује само оно што планира одмах да игра/чита/гледа/слуша?   Laughing


Кад смо код Diabla, то је једна од игара за које кажем да ћу их "сигурно купити и одиграти једног дана".  Уз Legacy of Kain, Neverwinter Nights, Vampire: The Masquerade, Final Fantasy, Zelda, итд.  Једна од тих је био и Gothic, али купила сам три дела и почела да их играм, па је бар ту направљен помак.  И да знаш да јесу дивне игре!  И нимало лаке за прелажење, бар ми се тако чини.


UT Anthology  I love you  Још један пример мог скроз будаластог ума: купила сам UT Anthology иако сам знала сам само оригинални UT волим; на крају сам само њега и играла, а само оригинални UT сам већ имала на диску од пре сто година.  Исто сам урадила и са Elder Scrolls Anthology: трећу, четврту и пету ES игру имам на дисковима, као и GOTY издања + све експанзије и DLC-ове, али сам свеједно купила антологију  Embarassed  У моју одбрану, уз игру су се добијале и предивне, незаменљиве мапе  I love you


Assassin ::Kada igram igre, pogotovo neki RPG sa dosta opcija, uvek mi je prvo prelaženje sa likom kog smatram glavnim i najbitnijim, a to je
lik sa kojim ću odigrati igru na način na koji mi se najviše dopada i koji mi leži najviše, isto kao ti što igraš. Ne bih sa tim likom na
primer izabrao neku nečasnu opciju ili moralno lošu, tipa da spalim neko selo ili da izaberem najvećeg egoistu i šljama za grupu i
slično. Na primer ko bi razuman izabrao da ubije Alistera u Dragon Age i poštedi onog izdajnika Loghaina! To nikada ne bih uradio
sa glavnim likom! Ali bih svakako u nekom trenutku prešao igru izabrao Loghaina, čisto da otključam i tog lika, zaradim ačivment i
vidim kuda sve to vodi. Smatram da su se ljudi potrudili da naprave igru sa puno detalja i priča, pa je greh ne ispoštovati ih i ne
istražiti sve što su stvorili. Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_smile Čak kada igram neku igru potrudim se i pronađem svaki easter egg. Ali sve u svemu najviše vremena
volje i uživanja ću provesti sa tim "glavnim" likom, sa njim mi je uvek najbitnije i najzabavnije da igram. Makar to trajalo i godinama.
Jer to je u osnovi poenta igranja igara, zabava i uživanje!

Ти си паметан и нормалан Wink  Мени се просто не да да бирам другачије да играм игру и то ти је.  Грозно се осећам кад изаберем опцију да некога убијем, издам, подржим некога кога стварно не волим... стварно ми се не да!  Трудила сам се неколико пута и бирала такве опције, али се онда опет "вратим на прави пут" и играм како сам играла и са претходним и оним пре њега и оним пре њега ликом  Rolling Eyes  Будала, шта да ти кажем!  Али можда се и то промени, видим да ме понекад баш вуче да пробам нешто ново.  У последње време (неколико година уназад), почела сам да слушам групе које су ми парале уши, да гледам филмове за које сам рекла да ме никако не занимају и слично, па можда почнем да експериментишем и са играма  Cool


Assassin ::Koje si ti godište kada si pikala Doom tako rano? Ako ne zameraš što pitam.

Не замерам ја теби што питаш, него мајци што ме тако давно роди Wink  '87. сам.  Али крајем новембра, па могу да прођем као '88.  Laughing 


Što se Heroja tiče, odneli su mi ne sate, već komotno mesece života! Čak je odabrana ekipa sa ovog foruma, među kojom smo
Vazarijus i ja, igrala zajedno Heroje 3+exp online, preko hamacija i tunnglea. Ali to je bilo pre nekoliko godina. Sada se više niko
od nas ne bakće da igra zajedno, poslednje što smo igrali je Counter Strike. Tu nas je već bilo desetak.

Јао, то мора да је било дивно!  Осим у играоницама UT и, у последње време, онлајн Block'n'Load, никада нисам играла MM(O) игре.  Мислим да сам спомињала да сам имала инсталиран GameSpy пре многооооо многоооо година, у ери dial-up интернета.  Разуме се да ниједном нисам успела да започнем и завршим игру, јер су везе стално пуцале, па бивале заузете, па ми нестану сати...  А ја сам, сирота, била толико упорна да сам месецима покушавала да играм онлајн игре и да се повежем са неким људима и направим сталнији тим Sad  Никад то нисам преболела, али авај...  


Ako ti je do mračnih dobrih igara onda bih komotno mogao da ti preporučim Thief serijal! Jedan od mojih omiljenih!
Ima tri dela, pa su uradili ribut i izbacili novu igru pre koju godinu koja nosi ime sam oThief! Mada meni je žao jer pozorišni glumac
koji je Garetu glavnom liku Thiefa, davao glas u originalne tri igre, ovde zamenjen. Baš i sam planiram već duže vremena da obrnem
serijal, pošto nisam igrao od prvog dela, a imam prvi deo sa GoGa u računaru već dve godine. A nekada sam kukao jer nisam mogao
na modernom sistemu da instaliram Thief 1 sa originalnog diska, a sada ga imam i ni da pipnem. Sve sam u fazonu "jednoga dana". Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_smile
Eto ti preporuke, igraj Thief. Igrice (Generalno) - Page 9 3250678809

Де ме нађе!  Пре неколико месецима сам прешла Thief, ту која је изашла 2014. године.  После Styx-a, Dishonored-a и Thief-a, могу слободно да кажем да сам почела да обожавам шуњалице!  Старије игре нисам играла, иако сам их све купила заједно, кад је био попуст на Steam-u.  Почела сам кеца да пикам, али не могу много сати одједном да га играм, почне старудија мало да ми смета, па се ужелим новијих игара  Embarassed  Стварно је одлично урађена игра!  И јес' мрачна  Very Happy  У овој новој игри поготову део у лудници.  Ту ако ме нису испрепадали једно 5 пута, нису ниједном!  


 Preporučio bih ti i Fable : The Lost Chapter ako već nisi igrala. Bajkovita i zabavna igra!

На листи жеља ми је на Steam-u већ неко време Smile  Чини ми се да ће бити купљена око католичког Божића или Нове године, кад буду они дивни попусти  cheers


Legacy of Kain serijal, The Suffering i The Call of the Cthulhu: Dark Corners of the Earth su mračne igre kakve bi možda volela. 
A ove godine sam kompletirao FEAR i obe ekspanzije! Tako da ako volis mračan FPS, Fear serijal je odličan, zabavan i na momente
strašan (bio kada sam prvi put igrao u srednjoj, bilo je povuci potegni Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_biggrin ).

За Legacy of Kain баш горе написах да ми је у плану (ех, колико пута сам то већ рекла), за The Suffering нисам ни чула (управо гледам клипове), а Call of the Cthulhu и, вероватно, FEAR ће да играју други, али не и ја  Laughing  Клоним се превише мрачних и страшних игара.  Осим у изузетним случајевима, стварно нису за мене.  Срчка ће да ме стрефи и умрећу као средње млада  Laughing  После Амнезије, веруј ми да бих прво да уплатим полису животног осигурања и тек онда да седнем за рачунар да играм хорор игре  Embarassed


Unreal je uvek zabavno igrati.

Ај агри  Cool  Још ћу сад опет почети да га пикам!  Фале ми они дивни плавокоси секси ботови  Laughing
Rusalka
Rusalka

Broj poruka : 30
Raspoloženje : Како кад и како према коме.
Reputacija : 5
Points : 35
Datum upisa : 16.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od CRNIJASTREB Pet 26 Okt 2018, 13:17

Igra li iko pubg?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Struki Ned 28 Okt 2018, 01:42

Rusalka ::Значи, разумемо се по питању игара које ћемо започети и завршити "једног дана" Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_wink  Ја скупљам игре и књиге као хрчак, само купујем нове, док "старе" само чекају да их се сетим.  Додуше, то ми је некако и нормално.  Јер ко, при здравој памети, купује само оно што планира одмах да игра/чита/гледа/слуша?   Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_lol

I posle se ljudi cude sto Steam zaradjuje para koliko zaradjuje... doslovno 90% Steam usera ima ovu filozofiju, ukljucujuci i mene Very Happy 

Rusalka ::Кад смо код Diabla, то је једна од игара за које кажем да ћу их "сигурно купити и одиграти једног дана".  Уз Legacy of Kain, Neverwinter Nights, Vampire: The Masquerade, Final Fantasy, Zelda, итд. 

Diablo I i II iako klasicni "grajnderi" ipak su deo starih klasika. NNV jbg jos veci klasik od toga
FF ja prevelik opseg igara. Od VII koja je pocela sve za mene i uvod u JRPG do FF X koja ima mozda jedan od najboljih story - ja po meni ikada napravljenih za video igricu. Takodje i FFX je imao mozda i najbolju muziku koju sam sreo u ijednom JRPG, a malo i sire. I dan danas znam da pustim neke stvari iz te igrice 


O Zeldi necu da komentarisem. Igram sam svaku igricu koja je izasla iz tog serijala. Mada i dalje stoji na samom vrhu Zelda Ocarina of Time. Takodje sa jednom od najboljih muzika napravljenih za svoje vreme. Najnovija Breath of the Wild, lagano moze da se uzme kao jedan od najboljih open world igrica napravljenih u poslednjih 20 dina. Jedini razlog zasto sam i kupio Switch... al opet Zelda je razlog zasto sam kupovao sve moguce Nintendo konzole Very Happy 

Assassin ::Legacy of Kain serijal,

Koliko dugo nisam cuo ovo ime... prejaka stvar

Assassin ::Što se Heroja tiče, odneli su mi ne sate, već komotno mesece života! Čak je odabrana ekipa sa ovog foruma, među kojom smo
Vazarijus i ja, igrala zajedno Heroje 3+exp online, preko hamacija i tunnglea. Ali to je bilo pre nekoliko godina. 

Sto mi drago sto se prica o meni kao o odabranom Smile Ego mi raste ka kvasac odmah. Btw bas sam pricao sa par ortaka juce nakon Carcassonn partije da opalimo neki session za H3. Izvuce se neki all nighter, pa ako se desi mogu uvek da pustim poruku ako je neko zainteresovan Smile 

CRNIJASTREB ::Igra li iko pubg?

Igrao sam malo prosle godine kad je izasao (mada izasao je u decembru, tako da se komotno moze reci pocetkom ove). Nije los game, ali ... previse nagradjuje pasivnost po meni. Ukoliko zelis da zavrsis svaku partiju pri vrhu, moras previse pasivno da igras i to mi je nekako ubijalo draz igre. Partije sam znao da igram po 20 min, zavrsim u top 3 ine opalim metak maltene do poslednjih 2 minuta. Ne znam da li su ista menjali od tad i da li se isplati vracati se. Ionako sad gledam sta bih mogao da peglam ove zime Smile

Btw za sve gejmere / ljubitelje knjiga - iskopao sam (don't ask) kinesku wuxiu vezanu za esport tematiku. Dosta retka tema, toliko da jos nigde nisam video da je ikad pisano, snimano ili razmisljano da se radi o tome. Sto je malo i normalno... posto je eSport eksplodirao tek pre 4 - 5 godina. Ako nekog zanima, nije losa stvar. Zavrseno je, ali i dalje se radi na prevodjenju na engleski. Kinezi su vec poceli i da rade "anime" po uzoru na wuxiu.

[url= https://m.wuxiaworld.co/The-King-is-Avatar/1000037.html]Kings Avatar chapter 1[/url]
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pon 29 Okt 2018, 12:51

Heroes 3 smo bukvalno gejmovali pre cetiru i po godine, mozda i pet...  Very Happy
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od CRNIJASTREB Čet 01 Nov 2018, 00:50

Pa kod pubg je fazon da želiš da rokaš. Meni nije draž da budem prvi sa 2 ubistva. No svakako tu je arcade. Stavili su opciju arcade war. Tu moraš da ubijaš. Bitno je da što više ubiješ.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Lord Nephylim Pet 02 Nov 2018, 08:55

Vazarius ::Heroes 3 smo bukvalno gejmovali pre cetiru i po godine, mozda i pet...  Very Happy
.....i dalje se rokajuuuuuuu  cheers
Lord Nephylim
Lord Nephylim

Broj poruka : 14
Godina : 40
Raspoloženje : Casa je uvek polu-prazna
Reputacija : 0
Points : 18
Datum upisa : 23.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Čet 08 Nov 2018, 17:47

Rusalka ::Значи, разумемо се по питању игара које ћемо започети и завршити "једног дана" Wink  Ја скупљам игре и књиге као хрчак, само купујем нове, док "старе" само чекају да их се сетим.  Додуше, то ми је некако и нормално.  Јер ко, при здравој памети, купује само оно што планира одмах да игра/чита/гледа/слуша?   Laughing

Slažem se! Potrebno je napraviti solidne zalihe! Nikada se ne zna kakvo će vreme doći, mora se imati materijala! Osim toga,
kao što Starkovi u PLIV (serijal koji još nisi čitala, a kome je ovaj forum posvećen Igrice (Generalno) - Page 9 3250678809 ) kažu "Winter is coming!"

Кад смо код Diabla, то је једна од игара за које кажем да ћу их "сигурно купити и одиграти једног дана".  Уз Legacy of Kain, Neverwinter Nights, Vampire: The Masquerade, Final Fantasy, Zelda, итд.  Једна од тих је био и Gothic, али купила сам три дела и почела да их играм, па је бар ту направљен помак.  И да знаш да јесу дивне игре!  И нимало лаке за прелажење, бар ми се тако чини.

Diablo je prvi RPG koji sam igrao, tačnije Diablo II, kada sam završio peti razred i dobio komp na letnjem raspustu od rođaka.
Tako da možeš zamisliti koliko jake korene Diablo ima kod mene kao gejmera. Very Happy I svima bih ga preporučio jer je veoma zarazan!
Samo treba shvatiti šta je zapravo Diablo serijal i kakva je to vrsta RPGa, akcionog i hack and slash. Nema tu nekih preteranih RPG
elemenata gde imaš više izbora, opcija, dijaloga itd. Smile
Igrao sam i Legacy of Kain, Neverwinter Nights i Vampire: The Masquerade, Zeldu i FF nisam, mada su me oduvek privlačili i zanimali
s obzirom da sam čitao dosta o njima. Voleo bih da ima ova najnovija Zelda za PC jer je prosto očaravajuća Smile
Gothic je odličan serijal (što sam verovatno više puta pomenuo Smile ), samo mu treba dati šansu, jer obećava dobru zabavu, jaku
priču i dosta uloženih sati u istraživanje i prelaženje. Naravno, ako kao savremena gejmerka možeš da pređeš preko stare grafike
i starog sistema gempleja i malo povremenih bagova. Smile Uzgred, Gothic ima jednu o meni najboljih pesama, tj. tema iz igara!




Ти си паметан и нормалан Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_wink  Мени се просто не да да бирам другачије да играм игру и то ти је.  Грозно се осећам кад изаберем опцију да некога убијем, издам, подржим некога кога стварно не волим... стварно ми се не да!  Трудила сам се неколико пута и бирала такве опције, али се онда опет "вратим на прави пут" и играм како сам играла и са претходним и оним пре њега и оним пре њега ликом  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_rolleyes  Будала, шта да ти кажем!  Али можда се и то промени, видим да ме понекад баш вуче да пробам нешто ново.  У последње време (неколико година уназад), почела сам да слушам групе које су ми парале уши, да гледам филмове за које сам рекла да ме никако не занимају и слично, па можда почнем да експериментишем и са играма  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_cool

Ako nešto ne voliš onda nemoj to da radiš! Čini ono što te čini srećnom! Very Happy U osnovi se uvek vraćam na jednu stvar kada moram
da podsetim ljude koji se malo izgube u gejmingu, a ta stvar je da im kažem da igre igramo zato jer su zabavne! I to je najbitnije!
Ako te nešto čini srećnim i zabavno je onda tako igraj, jer kao što nam Semjonova reče "Život je previše kratak da bi se bavila
onim što me ne zanima mnogo". Very Happy


Де ме нађе!  Пре неколико месецима сам прешла Thief, ту која је изашла 2014. године.  После Styx-a, Dishonored-a и Thief-a, могу слободно да кажем да сам почела да обожавам шуњалице!  Старије игре нисам играла, иако сам их све купила заједно, кад је био попуст на Steam-u.  Почела сам кеца да пикам, али не могу много сати одједном да га играм, почне старудија мало да ми смета, па се ужелим новијих игара  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_redface  Стварно је одлично урађена игра!  И јес' мрачна  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_biggrin  У овој новој игри поготову део у лудници.  Ту ако ме нису испрепадали једно 5 пута, нису ниједном! 

Ne dopada ti se originalni Thief? Nemaš ti pojma! Igrice (Generalno) - Page 9 3250678809  Thief serijal je jedan od boljih serijala igara! Jedna od igara koja je postavila
standarde kada su stealth igre u pitanju! A ta ludnica koju pominješ, to je verovatno rimejkovan nivo iz trećeg dela Thiefa:
Robbing the Cradle
koji se i dan danas smatra jednim od najstrašnijih i najbolje osmišljenih nivoa u horor elementu ikada!!!
Naravno, ako je taj nivo na koji misliš rimejk ovog originalnog! Možda i jeste jer ova je bio toliko dobar i toliko hvaljen da me
ne bi čudilo da su ga ubacili i u novog Thiefa! I da, sigurno top 3 najstrašnijih situacija u igrama koje sam iskusio! Very Happy
Ah, izguglah, nije isti nivo, ali je prvi uticao na pravljenje drugog:
"The positive reception of "Robbing the Cradle" inspired Eidos Montréal to create a similar asylum level in 2014's Thief"
Mora da je i ovaj novi koji pominješ dosta dobar. Very Happy

Ај агри  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_cool  Још ћу сад опет почети да га пикам!  Фале ми они дивни плавокоси секси ботови  Igrice (Generalno) - Page 9 Icon_lol

Pitam se koliko si zapravo dobar Unreal igrač. Igrice (Generalno) - Page 9 3250678809

Uzgred, prešao sam The Ultimate Doom! Konačno! Nije bilo lako kompletirati ga, ali Jobs done!!!
Sada su na redu za završavanje Heroes 3 Armagedons Blade exp, ostalo mi još jedna i po misija da je kompletiram celu!
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pon 03 Dec 2018, 09:55

Presao Batman Arkham Asylum, ''opeglanu verziju'' iz 2016 godine za Soni cetvorku. Kao strip je Smile . Pravi Betmen, sunjanje - tiho onesposobljavanje protivnika. Platformski deo kretanja i pronlazenja izlaska iz razlicitih gradjevina. Detective mode, koji je po meni mnogo bolje odradjen nego u Vicer trojci i mnogo bolje se koristi. Prica jako dobro napakovana. Negativci se umereno redjaju kao na traci. Gluma u dve trecine slucajeva perfektna. Samo mi je malo dosadila akcija na kraju koja je repetitivna.  Mad Utisak je da mi je naprosto zao sto nisam ranije igrao ovo ostvarenje. Odmah sam poceo sa nastavkom Arkham City.  Very Happy
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Pet 29 Nov 2019, 18:04

Igrice (Generalno) - Page 9 78146622_475796343047334_2394689806505345024_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=6_AVsG6Q_qcAQmLYEbdcgNoLf_UtWZ3Aq7NrWPb_kXaPRONaTxhUKOoqA&_nc_ht=scontent.fbeg9-1
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Вештица Sre 04 Mar 2020, 18:49

Пошто коначно имам мало времена за себе ( читај дете седи поред мене са угашеним џојстиком и виче пау, пау ), завршила сам The Witcher 3, одиграла Shadow of the Tomb Raider и сад почињем Uncharted 4 пошто сам одиграла предходна три дела. 
Наравно, требало је доста месеци за ово али грабим колко могу. 
Е онда остаје Horizon Zero Down јер још то имам за сад... Ето, да се и ја упишем Smile
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pet 06 Mar 2020, 08:00

Вештица ::Пошто коначно имам мало времена за себе ( читај дете седи поред мене са угашеним џојстиком и виче пау, пау ), завршила сам The Witcher 3, одиграла Shadow of the Tomb Raider и сад почињем Uncharted 4 пошто сам одиграла предходна три дела. 
Наравно, требало је доста месеци за ово али грабим колко могу. 
Е онда остаје Horizon Zero Down јер још то имам за сад... Ето, да се и ја упишем Smile

Des bre @Вештица Very Happy 

Ja sam bas ove nedelje krenuo Uncharted. Uzeo neki polovni disk sa tri dela preko kupujem prodajem. Zavrsavam veceras drugi deo. Nisam mogao da verujem koliko je velika razlika izmedju prvog i drugog dela sto se mehanike i repetitivnosti tice, kao i originalnosti nivoa. Tomb Raider nikada nisam probao ovaj reebot od 2012/13. Witcher 3 sam lagano igrao isto na cetvorci, i sakupio je bezmalo 500 sati gejmpleja.

Jos u yadnje vreme God of war, trecinu Skajrima, obnovio Resident evil remaster(ili je vise rimejk, nebitno), e da Hitmena 2016. To sam sve sabio od Decembra, nesto sam malo aktivniji po tom pitanju u zadnje vreme  Very Happy

Jel si probala Horizon? Ja nesto nemam zelje za open world tematikom, a znam da ima supepr pricu i world building...
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Вештица Pet 06 Mar 2020, 15:30

Здраво Вазо!
Други део је по мени најбољи! Додуше, тек сам почела четврти део али за сад други дефинитивно.
Вичера сам играла по други пут и морам да признам да сам више уживала играјући га на конзоли, иако ми је требало убеђивање да ћу се снаћи Smile
Лара ми се допала и ова и прошла. Некако ми је таман и борбе и зачкољица и загонетки и пентрања. Прошла сам је на 100 %.

Мислим да ће ми таман лећи тако једна опширна игра после ових. Гледала сам док је супруг играо и јако ми се свидела. Графика је феноменално и прича је јако добра.
God of war и Resident evil је он исто прошао, али то већ није за мене.
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Assassin Pet 06 Mar 2020, 18:37

Вештица ::Пошто коначно имам мало времена за себе ( читај дете седи поред мене са угашеним џојстиком и виче пау, пау ), завршила сам The Witcher 3, одиграла Shadow of the Tomb Raider и сад почињем Uncharted 4 пошто сам одиграла предходна три дела. 
Наравно, требало је доста месеци за ово али грабим колко могу. 
Е онда остаје Horizon Zero Down јер још то имам за сад... Ето, да се и ја упишем Smile

Tek sada si završila Witcher 3? Pa kakva si ti to Vičerka!!! Very Happy
Šalu na stranu, znam da nisi zato izabrala nick. Mene ljudi stalno startuju sa Assassins Creed igrama, misle da ako mi je nick
Assassin da mora da sam ih prešao, a istina je da ih nikada nisam prešao (al' se spremam!), samo prvi deo probao kada je izašao.
Evo, baš me Vaza pre neki dan pitao za serijal dok smo diskutovali o igrama. Smile
Nego ti si baš aktivna gejmerka postala! Je l' mi se to čini ili gejmujes na nekoj konzoli?

Vazarius ::
Ja sam bas ove nedelje krenuo Uncharted. Uzeo neki polovni disk sa tri dela preko kupujem prodajem.

Da li te generalno dosta izađe kupovina igara za soni? Tj. za koliko možeš da nađeš neke naslove ako sačekas neki period od
izdavanja i ako uzimaš polovno?
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Вештица Pet 06 Mar 2020, 20:09

Вичера 3 прошла по други пут Убицо. 
То је била прва игра коју сам добила кад смо купили PS4. То сам у трудноћи густирала лагано, детаљно, заваљена, на великом екрану... Ма милина једна!
Ми купујемо игре углавном преко налога, изађе јефтиније а исто је.
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pon 09 Mar 2020, 07:49

Вештица ::Здраво Вазо!
Други део је по мени најбољи! Додуше, тек сам почела четврти део али за сад други дефинитивно.
Вичера сам играла по други пут и морам да признам да сам више уживала играјући га на конзоли, иако ми је требало убеђивање да ћу се снаћи Smile
Лара ми се допала и ова и прошла. Некако ми је таман и борбе и зачкољица и загонетки и пентрања. Прошла сам је на 100 %.

Мислим да ће ми таман лећи тако једна опширна игра после ових. Гледала сам док је супруг играо и јако ми се свидела. Графика је феноменално и прича је јако добра.
God of war и Resident evil је он исто прошао, али то већ није за мене.

@Вештица

Evo ostalo mi je jos pola treceg dela da zavrsim. I meni je za sada drugi najbolji. Mada prvi deo pored sve svoje repetitivnosti u gjempleju ima onaj odlican plot tvist na kraju. Ma bas veliko iznenadjenje i uzivanje u serijalu, mada sam se malo umorio sad na trecem delu, posto ih bukvalno prelazim u roku od nedelju dana. Pred sobom vidim samo pentranje i pucanje    Very Happy.

Lara koliko sam skapirao ima manje pucnjave? Vise istrazivanja u prostoru?

Nisam te skapirao koju opsirnu igru bi sada igrala?

God of War mislim da biti se svideo. Mehanika borbe je odlicna, ne suvise brza, takticna, ima dosta pentranja, slagalica, sinematici su fantasticni, prica takodje. Bas kompletan obrok sto bi se reklo, kao i Uncharted. Ne znas dal da se osecas povlasceno ili tuzno sto kompjuterasi ne mogu da igraju te naslove
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Pon 09 Mar 2020, 08:01



Vazarius ::
Ja sam bas ove nedelje krenuo Uncharted. Uzeo neki polovni disk sa tri dela preko kupujem prodajem.

Da li te generalno dosta izađe kupovina igara za soni? Tj. za koliko možeš da nađeš neke naslove ako sačekas neki period od
izdavanja i ako uzimaš polovno?

@Assassin

Ako pricamo o fizickim kopijama, igre uglavnom pojeftine nakon godinu, godinu i po dana, i to ne nesto preterano. Kod nas su preskupe. Kad izadju su 9000, preorder je 8500. Na PS nalogu iznosi uvek 60 dolara, funti... Oni ranije izbace akcije za te nove igre vec nakon par meseci, ali i tu se cena dosta dugo drzi.

Ali zaista stalno ima nekih akcija. 2017 sam Witcher 2 koplet sa ekspanzijama uzeo za 20 e. Bloodborne za 10. Shadow of mordor za 9.

Trenutno su vec igre iz 2018 godine na velikom popustu zato sto su mnogi hitovi postali dostupni na njihov PS Now, koji je u stvari neka vrsta prostora za koji placas pretplatu na mesecnom ili godisnjem nivou i imas pristup velikom broju igara, nesto kao Netfliks za igre. U Srbiji to jos ne moze, ali te igre kupujes po ceni od 15 e. I inace sada ima dosta igara iz edicije Playstation hits koji su zaista prisupacni. 

Tu su naravno i nove i polovne igre na kupujem prodajem, malo juris i mozes sto sta da nadjes. Ja sve navedeno kombinujem pa kad je gde najpovoljnije tako uzmem.

Al pazi sto se isplativosti tice. Drug je platio novi soni u Games-u 200 e, i kupuje najnovije hitove za po 15 e, 20 e. Ima masinu koja moze da izgura sve najnovije naslove, a zahvaljujuci jeftinim i dostupnim rimasterima svih vrta i boja, ima zasigurane godine gejminga, a da ga izadje manje nego da je ulozio u komp, plus placa autorska prava svojim omiljenim timovima i kucama  Wink  

Da skratim dugu pricu Soni se trenutno bas jako isplati i svakom preporucim da uzme to umesto kompa.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Вештица Uto 10 Mar 2020, 11:08

То што Ваза каже.
Мислила сам на Horizon пошто смо је поменули, она је опширна и има све и свашта.
Да, Лара има додатне мисије, тајне одаје, гробнице, блага, изазове... А има и борбе сасвим пристојно. И има лук и стреле  bounce
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Vazarius Čet 12 Mar 2020, 08:34

Вештица ::То што Ваза каже.
Мислила сам на Horizon пошто смо је поменули, она је опширна и има све и свашта.
Да, Лара има додатне мисије, тајне одаје, гробнице, блага, изазове... А има и борбе сасвим пристојно. И има лук и стреле  bounce

Sad sam pazario Last of us preko kupujem prodajem... Jel si igrala? 
Horizon cu probati bas kad mi naidje inspiracija...
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Igrice (Generalno) - Page 9 Empty Re: Igrice (Generalno)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu