WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 
Nim (8274)
Свецке Теме - Page 31 Vote_lcapСвецке Теме - Page 31 Voting_barСвецке Теме - Page 31 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Свецке Теме

+18
Brat Crni
KrleTuđin
Vazarius
Assassin
Areal
Зимоврел
Blacko
Nocnoi_Dozor
Uno Nomesta
Oberin Martel
Zandrin
CRNIJASTREB
White Rabbit
Lord M.
Hokins
азор ахаи
Zevs86
Princ Regar
22 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Uto 10 Nov 2015, 21:46

Ma nije taj nevin vec ne ume da odradi posao kao muskarac vec vrv *ebe ko seka persa Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Uto 10 Nov 2015, 22:15

Assassin ::Video sam to, preteruje lik, vidi se da je isfrustriran i verovatno budala. Ide na onu "Sve su žene iste" Kao sve su nenormalne. E pa nisu sve žene iste i nikada neće biti. Taj koji se vodi tom logikom treba doživotno da ostane sam.
Ali ima istine donekle. Redovno ćeš na facebooku ili sličnim društvenim mrežama nalaziti neke nafurane klinke ili debilne starije devojke koje filozofiraju da nema više finih momaka. E pa ima finih momaka, ali njih ne zanimaju te što kače statuse, te uobražene sa 5.ooo prijatelja i polugolim profilnim slikama, ne zaslužuju te fine momke, ti fini će tražiti neku pristojnu i finu devojku. Ali da su sve devojke takve, daleko bilo, jbg, generacije 94,95,96,97,98 furaju taj fazon. Donekle kod devojaka zaista prolaze više momci koji su, pa žustriji, onako sa nekim šmekerskim stilom, samopouzdanjem koje puca iz njih, pričam u granicama normale, ne mislim na likove sa isfoliranim, iskompleksiranim ponašanjem. Valjda kada devojka vidi da je neki momak fin, ona to protumači kao da je on baš neka preterano fina dušica i što je najgore misli da nema stav, da je tih i povučen, a svaka žena želi pored sebe sposobnog muškarca, koji je odgovoran i ima svoj stav. Ali to što ja ne lupam rukom od sto, što se ne derem i ne pravim baja, ne znači da nemam svoj stav i žestine u sebi, to što ne drpam devojku u početku veze i što ne navaljujem, ne znači da ne bih bio strastven u krevetu i da jedva ne čekam i ja da do kreveta dođe, to što se ne hvalim i ne busam isfoliranim stvarima ne znači da i ja nemam dostignuća i kvalitete, samo ne želim da pričam o njima, želim vremenom da ih pokažem. Biti fin momak, šta je to? Mislim da je biti fina osoba pre svega poštovanje sebe i drugih. Biti nežan, pažljiv, kulturan, osećajan, biti brižan prema devojci do koje ti je stalo, to bi valjda znaćilo da si fin momak. A gde su svi ti fini momci danas?  Ko to može znati, u mom društvu znam samo za jednog lika, bar se nadam. Ček i naš Voja je fin momak, nema šta. Jbg, malo je finih momaka i obično su ti fini momci u friend zoni, jbg, opa ser Jora stajl.  Nekako sam oduvek i sebe smatrao finim momkom, okej nisam ni ja cvećka, ono, znam da nisam , ali sam finije prirode.  Sve ovo što pomenuh ne mora da bude tačno ni kod 5% osoba, ali sam stekao utisak da je to neka osnova, dok se vodim politikom da uglavnom ne postoje jasno predefinisane stvar u ljudskim odnosima, već da je to sve stvar pojedinca, prilike i situacije, te će se sigurno javiti ljudi koji ne misle ovako.
A ček mi pričamo ovde o nafuranim devojkama ili finim momcima?

Ubico, paragraf i to ništa, a? Very Happy 
Ne znam gde sam video skoro nešto tipa: "Drzak i bezobrazan možeš da budeš isključivo ako si dobar frajer, ovako si kanta smeća, plus *****."  Laughing
Ja sam probao da budem fin, a probao sam i to sa drskošću. Rezultati su mi bili isti. Još uvek sam nevin. Very Happy 

Ma, Zan, it is known. Kad vidiš nekog besnog i pomahnitalog zna se od čega ta(j) pati: nejebice. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zevs86 Uto 10 Nov 2015, 22:32

@Ubica + Za iskrenost u postu.

@Krle Ma gledam ja Olivera ponekad ( manje vise sve njih gledam ponekad, jer nemam bas toliko vremena da ih pratim stalno) , ali je mnooogo ruzan pa mi smeta dok ga gledam Свецке Теме - Page 31 3250678809

Sto se tice Kesica, da sumiram, on ima odredjenu kolicinu vremena koju ima za emisiju i odredjenu viziju po kojoj je radi. I on mora da odabere temu emisije, koja ima zadatak da bude glavna. Sarli Hebdo je bez dileme bio najvaznija tema tog dana, te nedelje i tacka. Pogotovo za novinare, i tu je moralo da dodje do neke vrste trijaze, i da se uradi selekcija vesti i reportazi. Ne kazem ja da je Sarli Hebdo manji ili veci zlocin od tog uzasnog masakra u Nigeriji, ili bilo cega drugog. Kesic i ekipa moraju da donesu odluku, i doneli su je. Vrlo verovatno zato sto je 49% Srbije bilo u fazonu: Ako, dobili su sta su zasluzili, ko im *ebe mater, sve nek ih pobiju! ; dok je 49% bilo u fazonu: To sto se desilo je strasno, ALI nisu smeli da vredjaju, ALI nisu smeli da provociraju, ALI... I tako dalje... Kao sto moze da se primeti, to je manje vise Kesicev modus operandi. Veoma cesto ide uz dlaku 98% Srbije, dok Ivanovic ide niz dlaku 98% Srbije i ima drugaciji ton i nacin vodjenja emisije.
Dok je manje vise 2% bilo u fazonu reakcije kao sto je bio Kesic. On je zauzeo sasvim legitiman stav, i 100% novinara je moralo da zauzme takav stav, jer je u pitanju napad na instituciju slobode govora i na same njihove kolege novinare. Jednostavno je normalna stvar u ovakvom slucaju pokazati kolegijalnost i empatiju.
E sad to sto su se desavale i druge strasne stvari, i sto su se razne ljigavstine od moralnih pigmeja oglasile kako bi jahale na tom talasu popularnosti i u potpunosti se trudile da relativiziju to sto se desavalo i da zamute vodu, to takodje ide njima na dusu...

Brojke sam izabrao totalno proizvoljno kako bih karikirao poentu* Wink

@Zandrin Nisam citao to sto je decko napisao, zato sto sam vec procitao xxx takvih tekstova, i nemam neku veliku zelju da procitam i taj. Po vasim reakcijama, vidim da i ne propustam nesto preterano bitno...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Uto 10 Nov 2015, 22:41

Ahhaha uvek mi je bio smesan tajnizraz nejebica..podseca na ospice Very Happy

krle ovaj lik nema problem sa nejebicom vidis da ga posreci s vrrmena na vreme..pre ce biti da pati od neznajebice Very Happy

inace slazem se sa ubicom..sve je lepo rekao
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od азор ахаи Uto 10 Nov 2015, 22:41

Ма он је паћеник најобичнији. Само је успео да навата још пар хиљада паћеника око себе па да се та прича мало пробије. Сви су му криви осим њега. 

Не верујем да постоје "фини" и "безобразни", нити да је понашање у смислу манира оно што је пресудно. Може се у принципу са људима и љубазно и дрчно, углавном је битна суштина а не израз, када је у разумним оквирима. 
Нема ту толико мудрости, ради се о изједначавању финоће са недостатком самопоштовања у главама самопрокламованих "финих момака", који су зарад комада препелице спремни да се самогазе и то представљају као неку финоћу, можеш мислити. Поред таквих јадника лако ће проћи неки са спиком "дај пичку, знам да имаш" и ето још једног мита у настајању.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 10 Nov 2015, 22:47

Zandrin ::Ma nije taj nevin vec ne ume da odradi posao kao muskarac vec vrv *ebe ko seka persa Smile
umiranje od smeha
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 10 Nov 2015, 22:55

JAOOO kako me nerviraju ti "fini" a u stvari su obicni pickopacenici! Dosadni, kukavice, veoma cesto iskompleksirani i onda se tese da im ide lose sa zenama jer su "FINI" ali nisu fini vec su ruzni, glupi, iskompleksirani ili sve ovo zajedno! Od kad je biti "fin" jedina dobra vrlina? Od -nikada. Ne zna se da li su gori ti pickopacenici sa cevapima u gacama ili oni skroz suprotni koji su navalentni i jos postanu agresivni i bezobrazni kad ih normalno odbijes. Gade mi se i jedni i drugi ali pogotovo ovi prvi, jadni, nikakvi. Iznervirala sam se.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Uto 10 Nov 2015, 22:59

Trešnja ::
JAOOO kako me nerviraju ti "fini" a u stvari su obicni pickopacenici! Dosadni, kukavice, veoma cesto iskompleksirani i onda se tese da im ide lose sa zenama jer su "FINI" ali nisu fini vec su ruzni, glupi, iskompleksirani ili sve ovo zajedno! Od kad je biti "fin" jedina dobra vrlina? Od -nikada. Ne zna se da li su gori ti pickopacenici sa cevapima u gacama ili oni skroz suprotni koji su navalentni i jos postanu agresivni i bezobrazni kad ih normalno odbijes. Gade mi se i jedni i drugi ali pogotovo ovi prvi, jadni, nikakvi. Iznervirala sam se.
tresnjo obicno su i jedni i drugi gospoda cepapcici..al na razlicitr nacine nadomescuju svoju falinku..jedni sa kukumakanjem a drugi sa bezobrazlukom..a fora je u tome da je jedina falinka tu u glavi a ne u gacama..
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Uto 10 Nov 2015, 23:05

Ej, vas dve o tim ćevapima, ogladneh čoveče... Very Happy 
I aj pustite jade ovog mladog Vertera, sad kad se proslavio znate kako će da ga saleću...  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 10 Nov 2015, 23:05

A da dodam i trecu sortu pickopacenika, mada to je jedno te isto - oni koji kukaju da su sve zene sponzoruse a onda odu pa se nabacuju devojkama koje izgledaju gore od Soraje, Saraje, Sonaje i takvih slicnih i bacaju ga na slicne. Kazem obicni pickopacenici i naravno da sve polaze od glave kao sto kazes Zan. Cim pocne sa "ja sam fin momak" odmah znam DA NIJE i da je pickopacenik i u roku od sat vremena  se vide i ostali simptomi te bolesti koja je u vecini slucajeva neizleciva i zato ti jadnici pate od pickopacenistva do kraja zivota dok ne nadju neke koje su glupave kao i oni pa mogu da ih trpe.

Ne podnosim ih Very Happy  Imam iskustvo sa slicnim koji me je traumirao sa "fin sam, dobar sam, sta sam skrivio svetu, nezan sam" Rolling Eyes


Poslednji izmenio Trešnja dana Uto 10 Nov 2015, 23:07, izmenjeno ukupno 1 puta
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od White Rabbit Uto 10 Nov 2015, 23:06

Pravda za ćevape u gaćama!!!
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od CRNIJASTREB Uto 10 Nov 2015, 23:13

@zevse i krle ako nastavite govoriti da je džon ispred stivena ima da napišem status na fb protiv vas. mislim stvarno. nemači pojma
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od азор ахаи Uto 10 Nov 2015, 23:14

...суџукe, дебрецинe
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Uto 10 Nov 2015, 23:14

KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 10 Nov 2015, 23:16

^ izgleda bolje od nekih pravih zena Neutral Surprised
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od White Rabbit Uto 10 Nov 2015, 23:18

Farma plače za njom.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Uto 10 Nov 2015, 23:18

Mi govorimo o cevapcicima a ne cevapima kebabima i inim proizvodima

Nazalost sve to je praceno sa kikirikijem u galvi
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od азор ахаи Uto 10 Nov 2015, 23:19

вероватно јер је педерчина, каже. Не, вероватно јер је коза

а и ови дебили како пишу не знаш да л је био мушко па се зајебао или је женско које хоће да се мења. Била ово, радила оно... 

како је уствари смешно колико се људи и медији смотано носе са полним обележавањем таквих ликова
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 10 Nov 2015, 23:20

Cevapcici i raznjici pileci tongue
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od White Rabbit Uto 10 Nov 2015, 23:21

Zandrin ::Mi govorimo o cevapcicima a ne cevapima kebabima i inim proizvodima

Nazalost sve to je praceno sa kikirikijem u galvi
Realno, sve od 15 pa nadalje odradi posao, tako da ne serite.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Uto 10 Nov 2015, 23:22

E nesto razmisljam

kako li one mogu da se ljube sa onoliko napunjenim ustima..msm na starlete koje su se prepumpale

aj grudi pa i nekako mada je i to kad stave tri broja vece u odnosu na svoju konstituciju
al kako se ljube..ono..kako pomeraju ta usta osecaju li ista msm menu je to zagonetka
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 10 Nov 2015, 23:23

^ Bolje je pitanje sta nije u redu sa onima koji vole da zvale ta majmunska usta Very Happy Kazu da se osecaju i grudvice i sve ostalo.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od CRNIJASTREB Uto 10 Nov 2015, 23:24

realno ja imam fobiju od laznih ****, sve se bojim da će na dodir pući
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Uto 10 Nov 2015, 23:24

White Rabbit ::
Zandrin ::Mi govorimo o cevapcicima a ne cevapima kebabima i inim proizvodima

Nazalost sve to je praceno sa kikirikijem u galvi
Realno, sve od 15 pa nadalje odradi posao, tako da ne serite.
nesto te ovo pogodilo Very Happy

salim ae ja malo Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od азор ахаи Uto 10 Nov 2015, 23:25

Идеалан интернет кобас је 22 цм. Из простог разлога јер је тим поносним носиоцима штафете незанимљиво да га представљају мањим од 20, 19 није довољно егзотично. 21 је онако једва преко, а 22 је таман а да не звучи грозоморно претерано. И тако, 60 посто популације има 22 цм тачно...
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 31 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu